Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6
Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: mutsi
Kuupäev: 13. October 2010, kl 12.33

Alustan kaalu jälgimist järgmise nädala esmaspäevast. Olen 165,5 cm ja kaalun 87 kg, soovkaaluks on 65 kg. Kes tuleks mulle toeks ja kellele võiksin ise olla toeks? Alati tuleb kaalulangusel tõuse ja mõõnasid, kuid siin proovime olla üksteisele toeks ja minna ikka edasi sihi suunas. Olen palju kordi alla andnud ja käega löönud, kuid alati peab üritama. Unistan olla ideaal kaalus, käia shoppamas ja osta omale riideid, ega pea vaatama oma voldikesi, mida peita. Hetkel nii raske riideid osta ja alati tulen poest tühjade kätega tulema kuna ma lihtsalt ei leia omale riideid. Enne mehega tutvumist olin ideaal kaalus, kuid koos elades hakkas mul kaal tõusma ja see ei pidurdunud. Esimese lapse sünniga võtsin 9 kg juude ja teise lapsega 7 kg, kuid need kilod sai peale sünnitust ilusti tasakaalu viidud. Muidugi keha veel vajab peale sünnitamist taastumiseks aega ja olen kuulnud, et naise keha taastub sünnitusest 3 aasta jooksul. Hetkel veel imetan last ja sünnitusest möödas 5 kuud. Alustan kaalust alla võtmist vaikselt, kui hetkel veel toidan last rinnaga. Kirjutasin väheke endast, et oleks veits aimu kellega koos duellitama hakkate smiling smiley Tore kui kirjutakite ka veidike endast ja kuidas teil kaal tõusnud ja mis ideaal kaaluks oleks? Kellel lapsed ja kes imetab...jne. Ootan huviga vastuseid smiling smiley Päikest teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 17. October 2010, kl 09.40

Kas Te leidsite endale duellikaaslase? Kui ei, siis võin teiega liituda. Olen 170 cm pikk ja kaalun 87 kg. Kilod lisandusid kolmanda lapse sünniga. Neljanda lapse sünd suurt ei muutnud. Muidu olen alati kaalunud 60 ja 65 kg vahel, kuid jah....sünnitamine tegi oma.
Praegu imetan veel neljandat last, kuigi sünnist on saamas juba 11 kuud. Praegu tegelen aktiivselt kõndimisega ning kevadeks ikka tahaks saada saledaks.
Päikest ka Teile soovidessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: mutsi
Kuupäev: 17. October 2010, kl 12.28

Ei ole veel leidnud duellitajat. Nii hea meel, et kellegi ikka endaga kamppa sain. Olen endale seadnud sihi 6-7 kuud, selle ajaga peaks palju kaalus muutuma. Liiga kiire kaalulangus ei ole alati püsiv. Kuna sulle sobiks kaalumine esmaspäev või reede? Teeme siia kuidagi tabeli ka, omal hea jälgida. Ega ma eriti pädev just foorumites ei ole. Tänan sind, et olid minuga nõus duellitama, palju kergem tunne ja muidugi inspiratsiooni rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: mutsi
Kuupäev: 17. October 2010, kl 12.36

KUUP........sipsik010......lacessy.......
17.okt........87 kg..........87 kg.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 17. October 2010, kl 15.26

Tere Sipsik ja Lacessy,

Olles täiesti uus siin Kaaluabis (al.16.10), sooviks samuti leida kedagi, kellega koos kaalust lahti saada. Kuna Teie tundute olevat kõige viimased ja värskemad duellitajad, siis tahtsin küsida, kas tohiksin liituda Teiega? Ma küll ei kvalifikatseeru selles osas, mis puudutab rasedusega juurde tulnud kilosid, kaalulangetamist imetamise ajal jne., kuid parameetrite ja ka eesmärkide osas olen Teiega igati ühel lainel, mistõttu kui oleksite nõus ka mind kampa võtma, oleksin väga tänulik. Kui ei, pole ka hullu, sest kindlasti liitub peagi teisigi uusi, kellega kampa lüüa. Sellegi poolest...

...Teie vastust ootama jäädes ja rohkelt indu ning edu soovides,

Hannaly

PS. Minu kaal 17.10 seisuga 77,8 kg ja eesmärk see 4 kuuga 65 peale saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 17. October 2010, kl 15.34

Minule sobivad nii esmaspäeva, kui reede, kuidas ütled nii ka teeme. Eks üksinda ongi raske kaalu pidada, igatahes mul hea meel, saab kellegagi vähemalt ühiselt muresid kurta (just kaalugagrinning smiley). Kui mul kolmas laps sündis siis isegi kaalu jälgitud 90 kg pealt sai 80 kg peale langetatud.
Minu poolt pole takistusi Hannaly. Vast lacessy lisab sind ning saame juba kolmekesi võisteldagrinning smiley. Aga toredat õhtut teile ja anname aga tuldsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 17. October 2010, kl 15.49

Super! Suur tänu, Sipsik! smiling smiley Loodetavasti on siis Lacessy ka nõus minu kaaslusega Teie meeldivas ja innukas seltskonnas?

Mis kaalumise päeva puutub, siis oma varasemate kogemuste põhjal võin öelda, et reede oli tunduvalt parem päev kui esmaspäev. Seda põhjusel, et ükskõik, kui korralik ka ei ole - L-P peale sattub ikka mingeid üritusi - sünnipäevi, kodus paremat vaaritamist või väljas söömist - mis ka kõige korralikuma kaalujälgija varem või hiljem libastuma paneb ja samas ühe hetkega kogu nädala töö ja vaeva (kaalujälgimise osas siis) ära nullib sad smiley See omakorda mõjub aga laastavalt motivatsioonile....Reedese kaalumise + on aga see, et isegi kui nädalavahetusel libastud, on sul terve nädal aega "korralik" olla ja end taas reele saada, ammutades langenud kaalunumbritest vaid positiivset emotsiooni ja uut indu ning tahet jätkata. Nii et, juhul kui Teie jaoks suurt vahet pole, teeksin ettepaneku kaaluda reede hommikuti winking smiley Sest meil juba näidud ju tänasega (ehk siis kui "nädala algusega"winking smiley kirjas nagunii, mistõttu nagu sa Sipsik ütlesid - nüüd pole muud, kui vaid "Tuld!" Samas olen nõus ka E-ga, kui see peaks paremini sobima. Lõppkokkuvõttes on ju oluline vaid see, et me ühiselt oma eesmärgid saavutaksime ja jõuludeks / kevadeks / suveks igati "vaprad ja ilusad" välja näeksime! winking smiley KUIGI, ma usun, et me oleme seda juba praegugi - just sellistena nagu oleme!

Kõike kaunist!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 17. October 2010, kl 16.28

Teeme siis reedel. Äkki ongu Hannalyl õigus, et nädalavahetustel tükid rohkem patustama.
Ilusaks küll tahaks saada. Mind tõukas kaalu jälgima see, et üks päev läksin seppälasse uut pluusit ostma ning pettumus missugune, viimane number oli 44. Pannes seda selga, sain sellise shoki, olin antud pluusis kohutavconfused smiley, igalt poolt kiskus, kõik oli pingul. Tuju langes alla 0 ning pluusi jäi ostmata. Seega tööle tuleb minna oma vanade riietega, mis varjavad olematu figuuri.
Olengi juba kaalu jälginud nädal aega. Kaal on langenud rohkem, kui 2 kg, kuid üksi igav. Elan väga üksikus kohas, välja saan harva väikeste laste tõttu ning teadsin juba ammu, et selline koduleht on olemas nagu "Kaaluabi".

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: mutsi
Kuupäev: 17. October 2010, kl 16.42

Mulle ka sobib, et hannaly meie punti astub. Teeme siis kolmese duellitajate grupi. Kaalume reede hommikuti ja tulemused esitame pühapäeva õhtuks, kui ennem ei jõua. Kas me jätkame samas teemas "Duelli kaaslase otsingul!" või teeme uue teema " Duellitamas lacessy, sipsik010, hannely"....pakkuge mõni parem pealkiri välja winking smiley
Olen kaua mõelnud kaalu langetamisega algust teha aga vähese inspiratsiooni tõttu see ka sinna paika jäänud. Alustasin kaks kuud tagasi zumbaga. Tõsiselt lõõgastav ja mõnus trenn. Kaalu pole alla saanud kuna õhtused näksimised minule suureks mureks.Päeval saan ilusti hakkama kuid õhtud lähevad nii käest ära. Hetkel muidugi väga kiiret kaalu langust ei saa lubada, sest rinnapiima hulk hakkab vähenema, soov last rinnaga toita veel vähemalt 3-4 kuud. Suveks loodan kohe kindlasti vormis olla winking smiley
Proovime homsest olla tublid ja ahvatlustele öelda Ei!smiling smiley Esimene päev alati kõige raske´m ja üldse esimesed 2 nädalat, hiljem läheb juba kergemaks, kui mõned kilokesed juba miinustesse saadud. Kas te kasutate kaaluabi päeviku süsteemi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 17. October 2010, kl 17.06

Ma küll võtsin 3 päevase programmi proovimiseks. Vaatame, äkki ostan 6 kuulise paketi.
Mis pealkirja puutub, siis mina olen küll kehv asjade väljamõtleja, kui teil on paremaid ideid, rakendage aga.
Minu trenn on praegu ainult kõnd, vahest ka kepikõnd. Proovin igapäev 6 km maha kõndida 60 minutiga. Minu jaoks paras temposmiling smiley. Ei saa mainimata jätta, et käin ka kõndimas koos lapsevankriga, siis võtan ette 7 km ringi aga aeglasema tempoga.
Ei ole ka minul muud eesmärki, kui iga nädal oleks väike miinus. Isegi -200 grammi on suurepärane tulemus.Oluline mitte lasta plussi. Eesmärgiks seadsin endale ainult õhtused mittenosimised. Oi, kuis mulle meeldib õhtuti, telekat vaadates, minna suuremate laste poolt jäetud krõpsude kallale või võtta kommikausist mõni komm. Millest muidugi ära ei saa öelda, on piparmünditee joominesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 17. October 2010, kl 18.26

Nii super te lugusid ja mõttekäike lugeda - kohe näha, et südamega asja juures! Nii et mul vedas - sattusin väääääga õigesse punti! smiling smiley

Mis grupi nimesse puutub, siis "Duellitamas lacessy, sipsik010, hannely" sobiks väga hästi - annab aimu, kes toimetavad! winking smiley Teisalt aga, kui loome uue foorumi, kaotame vist oma "ajaloo". mis meil siin hetkel kirjas on, mistõttu kui keegi hiljem peaks me suurtest "võidukäikudest" smiling smiley lugema, jääks tal oluline taustainfo saamata. Sel juhul võiks uue foorumi avades panna väikese tutvustuse igaühe meie kohta kõige algusesse. Või? (mitte, et me siin mingit näitemängu või midagi teeks - eelkõige tegutseme ju ikka iseendi heaolu nimel ja üheskoos üksteist innustades, kuid lihtsalt siin teiste foorumeid lugedes on olnud hea saada sotti kelle ja millega tegu? smiling smiley Lihtsalt mõte...)

Muideks, mina olen hetkel ka alles sellel 3-päevasel prooviprogrammil, kuid samas otsus juba ammu tehtud kogu looga kindlasti jätkata, nii et - ära ma ei kao! winking smiley Sipsik, kui sa neid pakettide hindu võrdled, siis 6 ja 12 kuu paketi hinna vahe on vaid veits üle 100.- (kui ma õigesti mäletan), mistõttu kui juba "paketitamiseks" läheb ja see 100.- vahe erilist vahet ei oma, oleks vist mõttekam võtta lausa 12-kuune pakett? Ma vähemalt ise mõtlesin seda teha, sest isegi kui soovkaal käes, oleks ikkagi üsna kasulik siin edasi figureerida - omaenda toitumist jm.jälgida ning teistelt jätkuvalt inspiratsiooni ammutada või seda teistele pakkuda. Taaskord, see vaid minu mõte ja plaan smiling smiley

Mis aga Lacessy küsimusse päevikusüsteemi kasutamise osas puutub, siis mina olen seda nüüd 2 päeva kasutanud ja väga väga rahul, Annab väga selge ja konkreetse pildi sellest, mida ja kui palju vajalikku söödud ning kus või millega üle piiri mindud. Nii et minu meelest väga super leiutis! smiling smiley Sisestamistega on vahel vähe nii, et kas ei leia täpselt sobivat vastandit või siis peab seal eri-märksõnadega mängides otsima, aga...küll sellega harjub. Uue toitaine lisamisega jäin küll hätta, aga ehk saab sellegi siis millalgi selgeks.

See igapäevane 6km kõndimine Sipsikul on ju igati BELISSIMO lugu! Eriti veel, kui seda teha keppidega! Aastaid tagasi tegin mina ka ainult kõndi, aga kui siis mu treener ütles mulle, et kepikõnd intensiivistab kogu treeningut praktiliselt et 50% võrra, polnud keppide kasutusele võtt enam mingi teemagi - see tuli hoobilt! Nii et Sipsik, kui vähegi võimalik - võta ikka kepid kõnnile manu!winking smiley

Ma ei tea, kas see läheb nüüd liiga isiklikuks / avalikuks küsimiseks, aga KUI see pole saladus, siis kuskohas sa Zumbas käid, Lacessy? Mina olen ka Zumbas käinud (Arcticus) ja see on olnud tõeliselt super-puper trenn! Annab tõesti väga hea laengu, olles samas ikka täiega TRENN, nii et - Zumba on tõesti vahva! Mina olen olnud ka suur vesiaeroobika fänn, aga viimasel ajal jäänud see vähe unarusse....nii nagu tegelikult kogu mu trennitamine, sest viimaste aegade tempo olnud üsna kiire, võttes nii läbi, et ei jaksa end enam trenni vedada sad smiley Aga see ka sageli pigem mõtlemises ja tahtejõus kinni...Igaljuhul - pole kahtlustki, et liigutamine aitab kilode kadule oluliselt kaasa, mistõttu hea on siis ka üksteist selles vallas julgustada ja tagant utsitada! smiling smiley

Õhtuse näksimise osas olen ka teiega samas paadis, kuigi mul pole tegu vaid näksimistega, vaid juba söömisega, kuna sageli ei ole jõudnud päeva jooksul korrapäraselt toituda sad smiley Kuid selle vea tahaks siis ka siin ühisel rindel korda saada! Mina pigem suur maiasmokk ehk veelgi täpsemalt šhokohoolik, mistõttu see eriti hull lugu sad smileysmiling smiley Aga taaskord - usun, et saame kõik ühiselt üksteist toetades oma "harjumused" kontrolli alla, mistõttu pole siin midagi - kes teeb, see jõuab! winking smiley

Kõike parimat!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: mutsi
Kuupäev: 18. October 2010, kl 13.07

Kõgepealt vabandan, kuna kirjutasin hannely ei hannaly smiling smiley Jätame selle sama teema, siin meie tutvustus lood kirjas, hetke seisu kaalud ja veidike ka juba jutustatud. Tõsiselt hea meel teiega koos ühise eesmärgi pööle suunduda.
Elan üle lahe, siin hästi palju Zumba trenne käimiseks. Ise olen valinud kuubalanna, tema trennis tunnen ennast meeletult hästi ja suudab trenni rahvast endaga kaasa viia. Eesti tennidest ma just suurt kahjuks ei tea. Olin noor, kui Eestist ära kolisin. Küsimused alati teretulnud, mida rohkem üksteisest teme seda lõbusam koostööd teha smiling smiley
Kaaluabi programm kolme päevane proovitud. Arvatavasti jätkan, raske küll on , sest pean kõik toiduained sisestama enda jaoks. Mulle just meeldib see kuidas kõik ilusti välja toodud, palju kaloreid võib süüa päevas ja need ilusti ära jagatud päeva söögi kordade peale. KUidas teil lood piltidega? Ma lasen õhtul mehel pildi teha mälestuseks milline ma olin esimesel tähtsal päeval ihiismiling smiley Eriti mulle ei meeldi pildistamine, sest piltidel näen ennast kole suurena. Pildistan palju lapsi, lapsed alati piltidel nunnukad.
Kui mul õhtused näksimised piirduksid vaid sellega, seda võib lausa õgimiseks nimetada.
Esimene päev ikka mulle väga raske. Iga minut lähevad mõtted magusale, tegelt mul magusa isu polegi vaid see mõte , et ma ei või süüa, see mõte paneb seda magusat taga igatsema. Kaalun igat sööki grammides-kirjutan üles, iga klaasike vett mis joon- vean kriipse paberile. Mõtted liiguvad selles suunas, kas ma ikka suudan. Nimelt täna hommikul kaalule ei astunud kuna eile õhtul sai nii palju kõike head söödud hirmust, et enam kaua nii süüa ei saa. Sügavkülmast liha võttes nägin jäätist, arvata võib, et mul suu jooksis vett. Raskelt möödub esimene päev, trennis saan higi maitset tunda siis kaob söögiisu vähemalt tunniks ära winking smiley
Tore on teiega siin oma mõtteid-tundid jagada. Loen iga kord siia teemasse tulles kõik postitused läbi. See annab nii palju jõudu juurde, edasi minna. Mul vedanud, et leidin endale toredad duellikaaslased !!!! grinning smiley
Killukest rõõmu ja päikest teile igasse päeva smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 18. October 2010, kl 13.20

grinning smiley Kusjuures ma olen samasugune, et endast eriti pilte ei tee. Kui juhtun mingil olengul pildi peale jääma siis see nii masendab mind.Olen harjunud rohkem lapsi pildistama, ennast jätnud üldse välja, et mitte vaadata, kui kole ja paks olenconfused smiley.
Senini nagu polegi suurt oma kaaluga ette võtnud. Ülekaaluline olen olnud täpselt 5 aastat, muidu ikka normaalkaalus nagu alati. Välja arvatud üks kaalujälgimine kolmanda ja neljanda lapse vahel. Kuid nüüd otsustasin, et tuleb endaga midagi teha. Ei saa enam sedaviisi. Tahaks ilusamaid riideid selga, tahaks juba mehe jaoks olla ahvatlev.
Praegu mind magusa poole ei kisu. Käin küll kommikausist mitu korda mööda aga kangust täis, ei võta sealt ühtegi kommi. Õnneks meil kodus limonaade ja siirupeid pole. Teen morssi omast mahlast aga seda ei tarbi. Joon rohkem taimeteesid, hommikul ka üks kohvilaks.
Aga jõudu meile kõigile ning peame vastuwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 19. October 2010, kl 16.31

Õhtust, kaunitarid! winking smiley

Lugesin juba eile te postitusi, aga üsna kiire töötempo tõttu sel nädalal + interneti maasoleku tõttu eile õhtul, ei saanud kahjuks oma tervitusi teele saata. Kuid teen seda siis nüüd põgusalt...

Teate mis, meil oleks vist ikka parem end "uue grupina" formuleerida (nii nagu Lacessy juba varem ettepaneku tegi ja nagu tegelikult ka ühest küljest Kaaluabi kord ette näeb). Esiteks annab see meile võimaluse osaleda üleüldises duellitajate "mõõduvõtmises" ja teisalt oleks meil endil ka mugavam ja selgem oma edusamme ja arengut jälgida. Sest sinna uude foorumisse paneksime siis iganädalaselt kirja vaid oma näidud ja muud ei midagi. Ülejäänud "jututoaga" aga jätkaksime siinses foorumis. Mis te arvate?

Kuna neid duellitajaid on hästi hästi palju, võiks nime osas ehk siiski midagi muud välja mõelda kui see, mis paljudel on a'la stiilis "Duellitajad need ja need." Mis te arvate sellistest variantidest nagu: "Kolm vaprat ja ilusat - Lacessy, Sipsik ja Hannaly" või "Võiduka lõpuni!" vms. Midagi teistmoodi ja samas innustavat! Andke teada! Ja siis saaksime sel reedel end juba uues foorumis oma algnäitude ja esimese nädala tulemustega letti tuua winking smiley

Igal juhul, me oleme nüüd team winking smiley , nii et - vaatamata esmastele raskustele ja igasugu isudele ja kõigele muule - ALLA EI ANNA ME MINGIL JUHUL, onju?? Nii et kui veidi moonutatud kujul vana hääd Tootsi tsiteerida, siis: "Edasi Kentucky tüdrukud!" winking smiley

Olge tublid ja uute kuulmisteni!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: mutsi
Kuupäev: 20. October 2010, kl 13.06

Kuidas meie tiimil läheb? Täna juba kolmapäev, varsti-varsti reede. winking smiley
Minumeelest hannaly ettepanek jumala super! Mõlemad on särtsaka algusega ja samas pilkupüüdvad. Oleneb mis sipsik010 selle peale kostab, kumb temale rohkem meeldib.
Jube hea on sinu postitusi lugeda hannaly, nii särtsakad postitused ja alati tuleb lugedes suu nurgakesse väike naeratus.
Peame vastu ja kindlasti me suudame ühiselt see nädal kaotada 1,5 kg winking smiley

Olge tublid!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 20. October 2010, kl 14.38

Hei, hei! Ma olen Hannalyga täitsa nõus, seega " Kentuky tüdrukud" edasi . Mina vast saan teile oma kaalu anda reedel hilinemisega, sest tulen alles peale 9-t töölt. Praegu on küll tunne hea, tulin just jalutamast. Sajab vihma küll, kuid ei suutnud kodus istuda.
Isudega suudan esialgu toime tullagrinning smiley. Vahepalaks võtsin ühe lahja kohupiima kreemi, oli vaja magusaisu taltsutada.
Ise olen küll väga optimsi täis.

Ma soovin meile mitte allaandmistgrinning smiley

Olge tublid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 20. October 2010, kl 21.58

Õhtust!

Tundub, et meie tiimil läheb hästi smiling smiley, sest kõik me oleme ühtviisi positiivselt meelestatud ja kenasti hakkama saamas, mistõttu kobe siis küll! Siis on tore, Lacessy, kui mu kirjad sulle veidigi rõõmu ja indu pakuvad - nii ju kergem ka üheskoos oma eesmärkide poole rühkida! winking smiley

Mul isiklikult olnud see nädal hästi tihe ja jama olnud pigem sellega, et pole suutnud oma normi täis süüa, kuna söömiseks pole lihtsalt olnud aega ja vastu ööd pole enam vitsutada tahtnud. Kõlab muidugi tobedalt, sest pigem peaks stressama sellepärast, kui oleks üle söönd, kuid nii nagu siin Kaaluabiski kirjutas ja nagu oma varasemgi kogemus on näidanud - vähe söömine pole ka hea, kuna see võib samamoodi blokkida kaalu langust! sad smiley Kuid hetkel sellepärast ei pabista - homme hommikul teen eelkaalumise ja reedel siis juba nädala oma, mistõttu ehk saab siiski positiivse linnukese sellest nädalast kirja? Nagu ma Lacessy kirjast aru sain, on meite ühiseks nädala eesmärgiks -1,5kg? smiling smiley Ehk siis 500g näo peale? No vaatame!smiling smiley Tore ju oleks!

Muide, tahtsin juba varem küsida, et millised on teie konkreetsemad eesmärgid kaalulangetamise osas? A'la nädala eesmärk jne.? Ja lõppeesmärk, mis ajaks peaks soovkaal saavutatud olema? Olen te kirjadest aru saanud, et suurt kiiret teil pole ja pigem kehtib põhimõte "Tasa ja targu!", mis on muidugi igati mõistlik, kuid...Samas, kui te siin Kaaluabis oma plaane seadsite, pidite ju mingi aja siiski määrama? Hea oleks ehk neid jagada üksteisega, sest siis teaks ka, kui pikaks teekonnaks ühiselt valmistuda? smiling smiley

Minu soovkaaluks on 65kg ja ma sooviks selle saavutada 4 kuuga, mis sisuliselt teeb nädala kaalukaotuseks 800g. Ma tean, et seda on veidi palju (500-600g oleks selline mõnus ja stabiilsem variant), kuid samas mitte ületamatu, mistõttu ma vähemalt üritan. Kui see iga nädal ei täitu, pole hullu - patja selle pärast ei nuta, sest nii nagu Sipsikki ühes oma kirjas ütles - peaasi, et + nädalaid ei tuleks. Kuid - laias laastus oleks see mu püüdlus, sest mul veebruaris sünnipäev ja tahaks selleks ajaks BELISSIMO välja näha! smiling smiley

Tagasi meie naiskonna nime juurde...mis siis jääb? See "Vaprad ja ilusad"? Või lausa "Kentucky tüdrukud"? smiling smileysmiling smiley Ja veel - kes meist seda "kaalutabelit" haldama hakkab? Lacessy tegi esimese tuuri juba 17.10 ära, mistõttu kas sa sooviksid sellega jätkata? Anna palun teada. Või kui tarvis, võin ma ka kaasa aidata...oluline selles vaid kokku leppida winking smiley

Igaljuhul, ilusat nädala jätku ja peatse kuulmiseni siis!
Hannaly

PS. Südamest sorry, et mu kirjad muudkui nii pikad tulevad...ma ei saa aru, mis valemiga te enda omi nii lühidalt kirjutada suudate??? sad smileysmiling smiley Peaks teist eeskuju võtma... winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 20. October 2010, kl 22.02

PS. Kuidas oleks pealkirjaga "Duellis vaprad ja ilusad - Lacessy, Sipsik ja Hannaly"? Lihtsalt tsekkasin neid duellitajaid veelkord ja enamusel ikka ees see "duell"...Ma ei tea - ju siis on oluline selleks, et võistlemises osaleda?! Andke teada, mis te arvate? Tänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 20. October 2010, kl 22.21

PS.2 Uus ettepanek smiling smiley: "Duellis 3 vaprat ja ilusat - Lacessy, Sipsik ja Hannaly" Minu meelest kõlab vääääääga hästi! Aga teie?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: mutsi
Kuupäev: 21. October 2010, kl 08.40

Hommikust !

Unustasin kirjutada siia teemasse, et esmaspäeva hommikul kaalusin 86 kg. Ei taha olla ebaaus teie suhtes smiling smiley Eelmised märkmed kaalu kohta sai tehtud pühapäeval.
Minumeelest pealkiri " Duellis 3 vaprat ja ilusat - Lacessy, Sipsik ja Hannaly" sobib, kuna duelli peaks ette märkima, sest teistega mõõtu võtta oleks super lahe. Hannaly sa võid mind aidata tabeli koostamisel, eelmine tabel läheb kriipsutamisele, sest esmaspäeva hommikul alustades, käisin kaault läbi ja see oli 17.10 andmetega -1 kg maas ehk siis 86 kg alg kaal. Lepime kokku, et uue teema algataja ja tabeli täitjaks saab Hannaly smiling smiley Ei ole just foorumite fänn, elu jooksul esimene foorum, kus võtan sõna ja hakkasin siinse vastu huvi tundma. Hannaly postitused nii sisukad ja pikad, lust lugeda. Minu postitused alati nii lühikesed, teie omadest. Üritan kirjutada veits pikemalt winking smiley
Sipsik010- oled nii tubli, käid vihmaga jalutamas. Mina istusin eile terve päeva toas, suhkrust tehtud tüdruk tongue sticking out smiley Täna lähen jalutama, võtsin eesmärgiks käia jala poes lõhet ostmas. Täna meil väljas täitsa ilus ilm. Mis sina Sipsik010 arvad, kui Hannaly võtab järgmise teema algatamise enda peale ja hakkab miinuseid meie kõigi eest tabeli märkima grinning smiley ?
Hakkan ennast sättima, muidu hommik varsti lõunas.
Suured kallid teile ja olge tublid mul!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 21. October 2010, kl 16.40

Tere meile vapratele ja ilusatele!!

Väga tore on lugeda teie kirju. Need aina julgustavad ja innustavad mind.
Minu eesmärk on langetada kaalu 4-5 kuu jooksul, ehk kevadeks ilusaks ning kenaks. Sooviks, et kaal ei tõuseks, vaid langeks, st nädalas poleks plussi. Olen samatmoodi hädas kalorite täissöömisega, kuna tööl olles unustan end vahest (töötan vahetustega ning see võib pärssida minu kehakaalu langust). Ausalt, ei tahaks enam ülekaaluline olla. Ülekaalulisusest on tekkinud tervisehädad, jalad all peenikesed, kuid kere see-eest suur. Arstki soovitas kaalust alla võtta. Ma usun, et kui suudan normaalkaalu saavutada siis tunnen end taas palju reipamana ja õnnelikumana. Mind masendab, kui ma ei saa midagi ilusat selga panna. Igas riietuses näen jube välja.
Muidugi hea oleks, kui nädalas langeks - 1 kg. Igatahes olen täis optismi ja just tänu teile. Üksinda on raske kaaluga maadelda.
Jalutada püüan võimalikult palju, lapsega ning ilma, kuis juhtub, kuid liigutama end pean. Liigutamine annab mulle toonust ning muudab mind reipamaks. Jalutamast tulles tahaks koguaeg midagi teha, siis hakkangi koristama, süüa tegema, pesu triikima.
Ma olen ka nõus, et keegi teist hoiab kaalutabelit. Ma pole eriti suur foorumites käija, aega jääb napiks, ning lapsed ei taha emmet arvuti taha lastagrinning smiley. Homme, kui tulen poole 10 ajal koju, kohe teaten teile oma kaalunumbrit. Suuri lootusi ei heieta, sest eile sai natuke patustatud, sest ei suutnud sõbranna koogile "ei" öelda. Kuid võtsin vähe.
Vaatamata ka väikesele miinusele olen õnnelik, sest tahe on olemas ning algus on tehtud.

Olge tublid ning usk enesesse aitab. Meie eesmärk on alla võtta ning seda me suudame.

Kaunist õhtut teile ning homsenithumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 21. October 2010, kl 20.55

Õhtust minugi poolt!


Lacessy Sipsik010 Hannaly
165,5cm 170cm 165cm
SK: 65kg SK: 65kg SK: 65kg

17.10.10................86,0................87,0................77,8..........
22.10.10...............................................................................

Kokku; .................-1kg................-1kg.................-1kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 21. October 2010, kl 21.13

Appiiiiiiii!!!! Nüüd läks täiega nihu! Tahtsin saata teile näidise selle kohta, kuidas meite tabel võiks hakata välja nägema, aga arvuti tegi siin mingi surra-murra ja saatis kogu loo teele, enne kui jõudsin iitsatadagi!!! Nii palju siis sellest... sad smileysmiling smiley

Igaljuhul - umbes enam-vähem nii me tabel välja nägema hakkaks. Kaalunäitude päisesse, kuhu panen meie nimed, mõtlesin lisada ka meie pikkused ja soovkaalud (SK), et siis need kenasti silme ees! winking smiley Teine asi veel...Kuigi kõige alumine rida näitab meie kaalukaotust kokku, hakkan ma lisama ka iga nädala näidu taga sulgudes sel nädala mahavõetud gramme / kilosid. Sel viisil näeme nii nädala tulemust, kui tulba lõpus kogu langetatud kaalu tulemust.
NB! Sipsik, ole hea ja täpsusta palun oma soovkaal, mille poole püüdled! Oma viimases kirjas ütlesid vaid, et sooviksid saada end "reele" nii 4-5 kuuga ja veel ammu enne seda, et su ideaalkaal on kõikunud 60-65kg vahel, aga...mis siis praeguseks eesmärgiks on? smiling smiley Anna palun teada. (hetkel panin sulle ka 65kg, magu meil Lacessy'gagi, aga seda saab ju muuta!)

Kiire sissejuhatus tehtud, mistõttu siinkohal siis ka aega öelda: "Tänud sujuva delegeerimise eest selle asja majandamisel mulle!" smiling smiley Kuna ma ise selleks mõttelise nõusoleku andsin, pole mul probleemi seda teha, KUIGI siinkohal pean ütlema, et nii nagu teiegi, pole ka mina mingi foorumi inimene ja käesoleva foorumi näol tegu minu elu ESIMESE taolises "projektis" osalemisega, mistõttu taaskord 1 asi, mille poolest jälle sarnased oleme! smiling smiley

Rõõm lugeda, et te sel nädalal nii tublid olete olnud...Käinud kõndimas ja võidelnud oma isudega ja...Kui üdini aus olla, siis ma vähe pelgan homset kaalunäitu, sest minu nädal kaalu langetamise seisukohast vaadatuna on olnud enam-vähem suur 0! sad smiley E-õhtu võtsin küll end kokku ja vedasin body-pump'i trenni, mis oli muidugi super, aga...T-N olen istunud vaid nelja seina vahel, koosolek koosoleku otsa, nii et tagumine pool hakkab vaikselt juba tooli kuju võtma sad smiley, aga noh...Selle kohta ütleb vanarahva tarkus, et: "Kui kehvasti, siis uuesti!", nii et...isegi kui ma meite naiskonna lippu oma homse võimaliku näiduga just kõige kõrgemal ei hoia, loodan, et annate andeks ja luban, et püüan uuel nädala olla tublim!winking smiley Eks me ühest küljest ju tee seda kõike ikka iseendale ja iseenda pärast, aga samas - nüüd kui on selline vahva kaaslaste kogu - tekkib nagu mingi vastutus ka teie ees, nii et...vaatamata kõigele - ikka pea püsti ja edasi! winking smiley

Jätkuvalt parimat ja homme siis teie näite oodates,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 21. October 2010, kl 23.23

Mõtlesin kirjutada, et mis oleks soovkaal aga ikka kirja kirjutades läks ikka meelest.
Seaks siis samamoodi soovikaaluks 65 eye rolling smiley.

Kontakteerun jälle hommikulwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 22. October 2010, kl 07.50

Hommikust, armsad!

Loodetavasti puhkasite hästi ja ihu, hing ning vaim on valmis nii uueks päevaks kui peagi saabuvaks nädalavahetusekski! winking smiley

Tänud, Sipsik, oma soovkaalu avaldamise eest - nüüd me siis kõik ühel rindel ühtse eesmärgi poole pürgimas - väga lahe!

Siinkohal annan teada, et minu hommikune kaalumine sai hinge kinni hoides tehtud ja tulemus muidugi rohkem kui üllatav, samas igati positiivne: -600g! Mul pole õrna aimugi, kust ilma otsast see tuli (arvestades oma mitte "kaalu langetamise sõbralikku nädalat"winking smiley, aga samas muidugi tore, et tuli, nii et...nüüd jään põnevusega ootama teite andmeid, et siis meid ametlikult duellile kirja panna! winking smiley

Jätkuvalt parimat ning rohkelt indu-rõõmu südamesse,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: mutsi
Kuupäev: 22. October 2010, kl 08.39

Hommikust!

Eile õhtul sai patustatud, ei suutnud küpsistele vastu panna. Sõin pool pakki Kalevi küpsiseid ja milline masendus peale seda tuli.
Täna hommikul viivitasin nii kaua kaalule minekuga kuna kartsin saada selliseid vastuseid, et tuleb + nädal. Mis imet, kaal näitas 84,8kg ehk siis -1,2 kg nädalas. Seda minu jaoks küll palju nädalas maha võtta, kuna keha võib minna stress seisundi ja piima kogus võib hakata vähenema. Kuid ikkagi olen õnnelik ja see tänane teadmine annab nii palju jõudu juurde edasi minna.
Tubli Hannaly, iga miinus nädalas on lihtsalt super tulemus meile. Põhiline, et + nädalaid sisse ei tulekssmiling smiley

Ja tabel jumala super, anna aga tuld!!!

Kallid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 22. October 2010, kl 08.49

Hommikust!

Mina ka töölt koju saabunud ning minu kaal näitas 85,9. Pärast kirjutan pikmalt, nüüd lapse juurde ja sööma.

Edu teile ja kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 22. October 2010, kl 10.24

Sha-la-laa-laaaa hei-hei -PALJU ÕNNE!!!! drinking smiley
No me oleme ikka täiega tublid - pole midagi öelda! Teie muidugi oma üle 1kg langustega eriti, aga lõppkokkuvõttes on tõesti iga grammi kaotus ka kaotus (kõige paremas mõttes smiling smiley ), nii et kobe siis küll! Siiralt hea meel nii teie kui me kõigi üle kokku.

PS. Tegin siis me uue foorumi ka ära, nii et kui soovi ja tahtmist - kaege perra! winking smiley Seniks aga kõike head ja uute kuulmisteni!

Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 22. October 2010, kl 11.20

Hei, hei!

Vaatasin uut foorumit, väga lahesmiling bouncing smiley.
Kalkuleerisin oma kaalukaotust. See nädal polnud just kõige parem, 2 korda sai patustatud (pühapäeval ja kolmapäeval ), Lisaks nädala jooksul on teha 3 pikka vahetust+ öötöö. Kuid kokkuvõtteks ei saa kurta. Täna, kui abikaasa tuleb töölt, lähen jälle oma ringi pealegrinning smiley. Õues on super ilus ilm, maa valge ning mets lausa jõulune. Jumaldan sellist ilma. Mõni vast peab mind napakaks, kuid parem olgu maa valge, kui lihtsalt must.
Seni tarbinisin vett vähe, tänasest seadsin omale eesmärgi, et hakkan ikka jooma vähemalt 1,5 liitrit päevas. Vedeliku tarbimisega ongi suured probleemid, ei taha hästi välja tulla. Konsulteerisin arstiga, see arvas, et 1,5 liitrit ei tee paha, kui tunnen, et hakkan paistetama siis pean piiri pidama.
Minul on igatahes hea meel, et on püsitatud eesmärk, mille pürgimise krooniks on olla ilus oma kehas. Eile sain esimese komplimendi oma töökaaslastelt, näen kuidagi teistmoodi välja. Uurisid veel, et kas rassisin kodus töödgrinning smiley.


Soovin teile kõikse ilusat ning head pealehakkamist. On väga oluline mõelda positiivselt. Uskuge, me suudame kaalust alla võtta.
Suured tänud Hannalyle, kes peab meie kaalutabelit.
Üldse mul hea meel, et komistasin teie otsa.

Ilusat päeva ning iganädalast kaalukaotust soovideswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 22. October 2010, kl 11.38

Õues on täna tõesti võrratult ilus ilm ja mõte sellest, et Sipsik saab seda kusagil looduse rüppes nautida, teeb kohe lausa kadedaks!!! Mina olen ka pigem selline "Põhjamaa inimene", kes lõõskava päikese asemel naudib pigem lund ja "talvemuinasjuttu", kuid samas on Eesti üks tõelisi plusse see, et me saame nautida erinevaid aastaaegu ning nendega kaasnevaid võlusid.

See on tore, kui teised ka meie muutumist märkavad - tõstab oluliselt enesetunnet, kas pole? Mina läbisin väikese "totaalse muutumise" winking smiley T-l, mil lasin omale (täiega) uue soengu lõigata! Juurde veel väikesed muudatused riietuses ja tähelepanu ning komplimentide tulv oli garanteeritud! Nii et - sõltumata sellest, millised me hetkel ka välja ei näeks - saame end sättida ja särada ka juba praegu, nii et kallid kaunitarid - andke minna!winking smiley (kuigi kindlasti teete seda juba nagunii!). Ja 1 asi veel - see pildistamise ja piltidele jäämise / mittejäämise teema...Kuigi ma pole teid iialgi oma ihusilmaga näinud, olen ma rohkem kui kindel, et te näete väga head välja - mis sest, et tiba ümaramad, kui mõne naisteajakirja esikaane kaunitar! - ja seetõttu ei peaks te ka põgenema pildistamise eest! Ma usun, et teis ON, mida jäädvustada ja seetõttu tuleks seda ka teha! Mis te lapsed nende AINULT neist tehtud piltidega tulevikus ikka peale hakkavad?!? Tore oleks ju ikka emmet ka mõne peal näha winking smiley, nii et...Nagu keegi nutikas kuju kord ütles: "Ümar on ka vorm!", ei pea te end vähimalgi määral häbenema, vaid võite lasta särada oma parimal ja nautida hetki - ka pildistamise hetki winking smiley - kõige täiega! Vot selline lugu siis! smiling smiley

PS. Nõnda nagu Sipsikki, olen minagi ääretult õnnelik selle üle, et just TEIEGA ühte punti sattusin ja et me kõik NII ühisel lainel oleme ja üksteisega oma mõtteid ja indu jagada saame. Kaaslastest sõltub ikka väga palju ja ma usun, et me oleme ühe "hea portsu otsa sattunud"!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.