Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 4 / 6
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 05. February 2011, kl 17.46

Õhtust,
Ma olen küll sellel lehel täiesti uus aga teie jutt oli nii huvitav, et tuli tahtmine ka kampa lüüa smiling smiley Nädal tagasi kaalusin veel 91 aga peale nädalast haigust on kaaluks 87 ja nüüd plaan ikka ennast käsile võtta.
Uskumatu kui hea enesetunde need mõned kilod tekitasid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 06. February 2011, kl 17.18

Oi, mis tore üllatus leida me foorumist üks külaline!!

Kuna me tõesti kaotasime hiljaaegu ühe oma duelli-trio liikme sad smiley ja jutuks tuli kellegi uue punti leidmine, siis põhimõtteliselt ei ole vist probleemi, kui me teid kenasti kampa võtame. Seda enam, et teiepoolne soov on olemas! winking smiley

Nagu ka foorumist näha, oleme meie juba oktoobri keskpaigast alates siin kaaluabis kilodega rinda pistnud ja Sipsik on olnud selles osas tunduvalt edukam kui mina eye rolling smiley, aga....pealehakkamine on siiski endiselt poolt võitu, nii et kütame ikka edasi! Igaüks omas tempos ja omal viisil.

Kuna foorumist tuleb meie taust juba mingil määral esile, siis siinkohal ei hakka seda ümber kirjutama. Küll aga oleks tore teada saada teie taustast veidi ja kas või millised on olnud senised kaalualandamise kogemused ja mis ajendas seda siis nüüd, ametlikult Kaaluabi ja duelli kaudu tegema? + ükskõik, milline muu info, mida peate oluliseks / huvitavaks meiega jagada smiling smiley. Ühtlasi paluks ka teie parameetreid pikkuse osas, et siis saaks ka selle info kenasti tabelisse liita, kui reedel või laupäeval seda täitma hakkame. Me nimelt kaalume ennast reede hommikuti nii nagu duellireeglid ette näevad ja anname oma näidud siis siia foorumisse teada, mille mina hiljem tabelisse sisestan ja ära saadan winking smiley.

Igaljuhul - tere tulemast klubisse ja uute kuulmisteni siis!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 07. February 2011, kl 09.31

Minu kaalulangetamiskogemused piirduvad siiani kaalujälgijatega, millest oli ka omal ajal abi aga seoses keeruliste elukorraldustega jäi see asi soiku. Ja oma 15 kg tõi mulle juurde suitsetamise mahajätmine.
Kaaluabi keskkond meeldib mulle, kuna asi on väga lihtsaks tehtud ja ei pea kaloreid paberil arvestama (olen seda teinud aga .....) Suureks ajendiks on mulle see, et ma põhimõtteliselt ei ole endale suuri riideid juurde ostnud ja nüüd on käes see hetk, kus tahaks kevadel midagi uut ja ilusat selga panna smiling smiley
Pikkust on mul 165.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 07. February 2011, kl 10.20

No siis on tore, kui Kaaluabi keskkond sobib ja jagub indu ning pealehakkamist parema väljanägemise ja enesetunde nimel pingutada! Selles osas saame siis ka üksteisele toeks ja julgustuseks olla! smiling smiley

Ilusat uue nädala jätku siis ja kui enne ei kuule, siis reedeni, mil saame jagada üksteisega oma nädala edusamme ja saavutusi! winking smiley

Parimaga,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 11. February 2011, kl 09.06

Tere kena reede hommikut!

Loodetavasti läks teie "kaalunädal" kenasti ja peagi on kuulda-näha ka selle tulemustest! smiling smiley

Minul kahjuks kõige paremini ei läinud ehk siis siinkohal pean teatama väikesest kaalutõusust +400g, olles tagasi eelmise nädala näidu juures 77,6kg sad smiley Kuid püüan siis "uuel nädalal" tublim olla.

Teile aga kena saabuvat nädalavahetust ja jätkuvalt jõudu-jaksu oma eesmärkide poole püüdlemisel!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 11. February 2011, kl 09.50

jaa, mul läks väga hästi, -2 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 11. February 2011, kl 11.34

No siis on ju tore! See väga tubli saavutus! Palju õnne! winking smiley
Täpsustuse mõttes küsin igaks juhuks üle, et su tänane kaal näitas siis 85 kg? (kuna 5.veebruaril ütlesid, et su kaalunäit oli 87 kg).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 11. February 2011, kl 11.34

just, tänane kaal

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 11. February 2011, kl 13.00

Tere kallid kaaskannatajad!!

Missugune tore üllatus, et meile on uus liige juurde tulnud.
Minu nädal möödus jällegi tavapäraselt, kahjuks ei suutnud end miinusesse ajada. Eks see ole omajagu enda süü. Käisin külas ja sai natuke patustatud. Täna hommikune kaal näitas jätkuvalt 78,4. Püüan edaspidi korralikum olla.
Olen pisut tervisega hädas. Külmetasin siin end ja nüüd ravin mee ja ravimteedega.
Täna samatmoodi, pea lõhub, kurk valutab ja üldse kehva tunne. Loodan, et teie olete minust tervemad. Kuid meel jätkuvalt optimistlik ning uuel nädalal uue hooga.

Soovin teile kallikesed kõikse ilusad ning toredat peatselt saabuvat sõbrapäevasmiling bouncing smiley

Jätkuvalt täis tahet ja indu,
Sipsik

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 18. February 2011, kl 09.31

Hommikust armsad,

Loodan, et teie kaalunädal läks kenasti? smiling smiley
Minu oma küll! Võrreldes eelmise nädalaga -900g ehk siis lõpptulemuseks 76,7 kg.

Igal juhul - jätkuvalt jõudu-jaksu teile ja võrratut talvemuinsjutu jätku!

Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 21. February 2011, kl 11.34

Halloooooooooooo, kaunitarid!!!!???!!!???

Täna juba esmaspäeva lõuna - kus te olete? Ega külmapoiss ole ometigi teid ära võtnud?? eye rolling smiley
Tahaks kangesti kuulda, kuidas te nädal läinud on ja mis teoksil? Tulge ikka liinile!

Seniks aga ilusat ja tegusat ning rõõmurohket uut nädalat! Õues ju tõeline talvemuinasjutt ja võrratu päikesepaiste!! Haaahhhh - nii ilus, nii ilus! smiling smiley

Teid ootama jäädes,
Anne-Ly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 21. February 2011, kl 12.07

Mina liituksin ka teie duelliga, kui lubate. Olen 169cm pikk ja kaaluks 76,1kg. Alustasin siin keskkonnas täpselt kuu aega tagasi algkaaluga 83,7. Ehk võtaksite kampa mind? smiling smiley)

Terv,
Sundaessa

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Kuupäev: 21. February 2011, kl 12.26

Sundaessa kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina liituksin ka teie duelliga, kui lubate. Olen
> 169cm pikk ja kaaluks 76,1kg. Alustasin siin
> keskkonnas täpselt kuu aega tagasi algkaaluga
> 83,7. Ehk võtaksite kampa mind? smiling smiley)
>
> Terv,
> Sundaessa

Lisaksin veel seda, et vaatan, et siin paljud 75kg kanti jõudnud, et oleks isegi sobiv veel liituda teiega. tongue sticking out smiley
Kuna olen selline kambaloom, siis oleks nii tore kellegagi muljeid vahetada ja koos eesmärkide poole rühkida.
Eesmärk on praegu jäänud umbes 2 kuuga võtta alla 11kg. Siis oleks ideaalne 65 käes ja saaks edasi vaadata.

Hetkel tööl lõunapaus ja söön supermaitsvat ja lahjat suppi, mille retsepti siit foorumist leidsin eile.

500g brokkolit
500ml vett
100ml piima
muskaatpähklit
soola

Töö käik peaks olema ilmselge. Tegin natuke omaloomingut ja lisasin brokkolile eilsest toidust järgi jäänud lillkapsa ja porgandid. Panin ka ühe küüslauguküüne. Piima asendasin 0,2% maitsestamata jogurtiga ja kõige lõpuks lisasin supilusikatäie maitserohelisega Creme Bonjouri ja pool tükeldatud ja praetud sibulat. 400g annab kuskil 150 kalorit. Ja väga toitev on!

Töökaaslane, sindrinahk, pani just vastlakukli mu lauale .. Õnneks mahub normi ja lasen hea maitsta!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 21. February 2011, kl 13.54

Tere,

Ma liituksin ka duellitajatega. Hetkel kaalun 74,5 kg, pikkuseks 162 cm. Maha tahaks võtta vähemalt 10 kg, hea oleks muidugi 15 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 21. February 2011, kl 15.16

Tere Sundaessa ja Katrin,

Armas aeg - poleks osanud oodatagi, et mu "halloooootamine" oma duellikaaslastele laiemat tähelepanu pälvib ja seeläbi ka uusi liitumissoove kaasa toob smiling smiley, kuid mis seal siis ikka - eks seltsis ole ikka segasem! Me vanemate olijatena (mina ja Sipsik, kes alustasime oktoobris 2010) oleme jõudnud juba sinna faasi, kus suurem jutustamine ja infovahetus on taandunud vaid korra nädalas põgusale muljete ja kaalunumbrite vahetamisele, mistõttu ehk siis kulugi meile veidi "värsket verd" marjaks ära?! smiling smiley Nii et - tere tulemast klubisse! Samas usun, et oleks vist mõistlik, kui me antud hetkel oma piire enam ei laiendaks ehk siis jääksime 5-liikmeliseks naiskonnaks, kuhu tänasest kuuluks siis: mina, Sipsik, Muutused, Sundaessa ja Katrin. Sobib?

Sundaessa, su saavutused on ikka vägagi märkimisväärsed, arvestades asjaolu, et oled vaid 1 kuu siin keskkonnas olnud! Ja eesmärk 2 kuuga veel 11 kg maha saada...wau! Sa pead ikka vist ütlemata korralik ja distsiplineeritud olema, et sellised saavutusi saanud oled ja saada püüad!?

Minu enda püüdlused siin Kaaluabi programmis pole hetkel veel kõige edukamad olnud ja ma olen olnud pigem selline jo-jo-tüdruk spinning smiley sticking its tongue out, kes käib oma kaaluga kord üles, kord alla, aga...varasematest, tunduvalt edukamatest kogemustest lähtuvalt võin (vähemalt enda puhul!) öelda, et: "Mis kiirelt läind, see kiirelt tuleb!" spinning smiley sticking its tongue out ja seetõttu eelistan isiklikult pigem sellist tasa ja targu toimetamist. AGA - eks inimesed, nende organismid, harjumused jms. ole kõik erinevad ja seetõttu ka kõigil oma viis, kuidas endaga kõige paremini toime tulla ja see on hea. Mitmekülgsus rikastab! smiling smiley

Katrin, kaua sina oled Kaaluabis toimetanud? smiling smiley

Igal juhul - tore siis tuttavaks saada ja andke siis ikka teada, kuidas teil läheb ja mis teoksil?

PS. Meil on siiani kehtinud kokkulepe, et esitame oma kaalunäidud HILJEMALT esmaspäeva hommikuks, KUIGI ideaalne oleks muidugi juba varem! smiling smiley AGA, kui minul kui tabelipidajal on esmaspäeva hommikuks näidud käes, siis saan meie tabeli ka õigeaegselt ära esitada ja sel juhul osaleme oma pundiga ka kõikide duellitajate üldarvestuses. See pole muidugi eesmärk omaette, sest kaalu langetame ju ikka eelkõige iseendi pärast, aga...samas ju siiski tore ka, kui keegi meist näiteks iganädalasse "kiidutabelisse" jõuab, nii et - jõudu ja jaksu siis meile kõigile! drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 21. February 2011, kl 15.24

Tere veelkord!

Ma ei pannud enne oma eelmise kirja kirjutama hakkamist kahjuks tähelegi, et Sundaessa soovib siiski täiesti uue duelliga alustada...sorry!

Edu ja jõudu sulle selleks ja toredaid kaaslasi oma eesmärkide saavutamisel!

Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 21. February 2011, kl 19.26

Oi aitäh vastuvõtmise eest! Mina täiesti uut duelli alustada ei soovi, vaid liituksin teie meeldiva seltskonnaga winking smiley
Kaaluabis ma asjatasin täpselt aasta tagasi. Nüüd peale lapse sündi tahaksin tasapisi oma vanasse kaalu naasta, mitte midagi ekstreemset, kuid järgekindlalt. Väga lühikest aega 10-15 kg mahavõtmiseks ei seaks, nii suve lõpp äkki smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 22. February 2011, kl 08.58

Hommikust, Katrin!

No siis on tore, kui meiega jääd! smiling smiley KUIGI mul pole aimugi, kuhu me teised kaaslased - Sipsik ja Muutused - kadunud on?? sad smiley Loodetavasti kuuleme neist siis ka peagi!

Aga see on tark mõte võtta pigem tasa ja targu kui liigselt kiirustades. Usun, et see - 10-15kg suveks või selle lõpuks, on igati reaalne. Mu enda eesmärk oli kaaluda juuni alguseks 65kg, aga ma nüüd veits sellest graafikust maas sad smiley Kuid pole hullu - jätkan sellegipoolest ja loodetavasti saab see eesmärk siis ka täidetud.

Kui vana su väike tibu on? Väikese lapse kõrvalt ei jää kindlasti just suurt palju aega trenniks või muuks selliseks, kuigi teistpidi on kodused askeldamised ja lapsega tegelemine ju ka otsekui trenni eest + kindlasti jalutuskäigud jms.nii et - küll seegi mõjub hästi!winking smiley Igal juhul - jõudu ja indu siis ning uute kuulmisteni jälle!

Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 28. February 2011, kl 11.20

Tere! Huvitav, keegi ei ole oma kaalu veel esitanud? confused smiley Kas teema kolis mujale? Igatahes, annan teada, et minu kaal täna hommikul on 74,2. Kaalukaotust kõigest -300g, aga eks siin mängisid rolli õhtused maiustamised ja külm ilm (liikumine 0).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 28. February 2011, kl 11.24

Muutused täitsa olemas ja kaal oli reedel 83,8 smiling smiley Tuju on hea ja tööl ei sõida enam liftiga. Kui enne võttis trepist käimine üles jõudes ähkima siis eelmisel nädalal enam sellist probleemi ei olnud. Nüüd kõpsangi treppidest igal võimalikul juhul

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 28. February 2011, kl 11.59

Tere kena hilishommikut!

Foorum hetkel veel täiesti olemas smiling smiley, mistõttu siinkohal esitan ka oma näidu, milleks on 77kg ehk siis +300g võrreldes eelmise nädalaga. Võttes arvesse asjaolu, et tähistasin ühes Vabariigi aastapäevaga ka oma aastanumbri vahetumist, oli asi korralikust toitumisest või veel enam trennist ikka täiega kaugel, nii et nii palju siis sellest...Aga nagu vanasõnagi ütleb: "Kui kehvasti, siis uuesti!" winking smiley nii et - eks ma siis üritan taas korralikuks hakata smiling smiley ja end lainele saada. Õues särav päike ja soojaks läinud ilmad lausa kutsuvad välja, nii et pole aga muud, kui rajale (kepikõnnitama)!!! smiling smiley

Tagasi meie duelli juurde tulles, siis selleks, et seda foorumit siin nö. "ree peal hoida", oleks mul üks küsimus...

Milline võiks olla see üks ja konkreetne kindel aeg, mis ajaks iga duelliliige oma kaalunäidu esitab? Kaaluabi ametlike reeglite järgi toimub kaalumine igal reede hommikul ja enamus duellitajaid esitab oma näidud juba kas R-l või ka L-l, et siis duellitabelite pidajad saavad teha kokkuvõtteid ja esitada koondtulemused juba L-P või hiljemalt E-hommikul. Meil on see esitamiste lugu olnud nüüd vähe kaootiline (kord on ja kord pole sad smiley ), mistõttu küsikski teie ettepanekuid ühise näitude esitamise aja suhtes. Kindel tähtaeg muudaks lihtsamaks ka teadmise, kellega mingil nädalal arvestada või mitte (KUIGI tore oleks ikka alati arvestada KÕIGI osalejatega winking smiley) Andke palun teada, mis te arvate?

Seniks aga ilusat ja rõõmurohket uue nädala jätku ja uute kuulmisteni siis!
Hannaly

MU KÕIGE ESIMENE DUELLIKAASLANE SIPSIK ON KUHUGI 2 NÄDALAKS ÄRA KADUNUD sad smiley - OOTAN / OOTAME SIND KA VÄGA TAGASI ORBIIDILE!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 28. February 2011, kl 14.09

Mulle sobiks kaalu teatamine esmaspäeva hommikul või kui see paljudele ei sobi, siis laupäeva hommikul. Esmaspäeva pooldan seetõttu, et kui eelmisel nädalal pahasti läks, siis on hea uuel nädalal uue hooga alustada spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 01. March 2011, kl 20.55

Õhtust!

Ma ei oskagi siinkohal väga seisukohta võtta, kuna nagu ka varem juba öeldud, on Kaaluabi keskkonna ametlik kaalumise aeg määratud reede hommikuks ehk siis siinne kaalunädal kulgeb reedest reedeni. Eeldavasti poleks see siis ka teab, mis suur patt, kui me muudame oma kaalunädala laupäevast-laupäevani (kuigi sel muudatusel pole siis ju enam sisulist vahet smiling smiley), sest sel viisil püsiksime kõigi teiste duellitajatega enam-vähem ühes graafikus.
Loogilisuse poolest oleks muidugi kergem alustada uut nädalat E-ga, aga samas - kasvõi juba nende samade võimalikult "nihu läinud" päevade pärast, on just see reedene või laupäevane kaalumine mõistlik, sest tavaliselt toimuvad suuremad toiduga patustamised ikka nädalavahetustel ja seetõttu jääb ilusti aega end kalendrinädala esimeste päevadega (E-N) jälle kenasti "reele saada" ja reede või laupäeva hommikuseks kaalumiseks oma kaal normi ajada. Kuid see lihtsalt minu mõte ja reaalne kogemus...

Mida Sipsik ja Muutused asjast arvavad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 04. March 2011, kl 10.48

Tere!

Iseenesest võib ju ka kaalumise reedel teha, tegelikult ju vahet ei ole. Võib-olla on just hea, kui reedel on kaalulangus, siis äkki see motiveerib L-P vähem sööma smiling smiley
Annan teada ka oma kaalu 73,5 (-0,6 kg) võrreldes esmaspäevaga - juhhuu!

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 04. March 2011, kl 12.32

Tere,

No väga super tulemus, Katrin! PALJU ÕNNE!!! winking smiley
Tore, et reede osas ühel meelel oleme ja jääb siis nii nagu oli!

Minu nädal läks seekord igati metsa ehk siis +1,4kg (lõppseisuga 78,4 kg) sad smiley Aga noh..."Kui kehvasti, siis uuesti!", nii et loodetavasti suudan end uuel nädalal kokku võtta ja ka liikuma saada. Homme plaanis suur vastla-eelne kelgutrall ja järgnevatel päevadel kindlasti ka kepikõndi kõnnirajal, nii et...loodame parimat! smiling smiley

Ilusat saabuvat nädalavahetust ja uute kuulmisteni siis!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 11. March 2011, kl 08.01

Hommikust!

Loodetavasti on nädal läinud kenasti ja edukalt? smiling smiley
Minul kahjuks mitte sad smiley Kehtib seis: "Läänerindel muutusteta!" ehk siis endiselt 78,4kg, jättes ainukeseks rõõmustamise põhjuseks vaid asjaolu, et viimaste aegade tõusujoon on peatunud.
Rumal on muidugi see, kes vabandusi ei leia, aga teisalt on viimased nädalad olnud omal moel pingelised ja seetõttu on nii trenni tegemine kui ka kaalualandajale korralik toitumine jäänud kus see ja teine...Pole siis ka ime, et tulemusi pole ja kohati on tunne, et: "Metsa kõik!", kuid...Kuna lootus pidavat surema viimasena, siis hetkel veel alla ei anna ja vaatamata nullseisule, püüan siiski leida endas uut jõudu ja motivatsiooni, et kaalulangetamisega siiski edasi minna. Nii et...ikka edasi! winking smiley

Jõudu ja jaksu kõigile teilegi ja ilusat saabuvat nädalavahetust!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 11. March 2011, kl 14.18

Tere,

Mul on ka suhteliselt sama seis ehk siis +0,1kg (73,6kg). Tegelikult olen ma selle numbriga väga rahul, kuna peale kerget mõõnaperioodi ja käegalöömist oli teisipäeval 74,4kg - võtsin end natuke kätte ja jälle samas seisus smiling smiley
Üritan täna esimest korda üle pika aja trenni jõuda - vaatame, mis õhtuks sellest motiveeritusest järgi jääb smiling smiley

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 18. March 2011, kl 08.37

Hommikust, Katrin!

Loodetavasti möödus su nädal kenasti ja ka toitumise / trenni osas edukalt?

Minu nädal oli hästi hästi sisutihe ja kiire, nii et trenni ja toidu osas korrektsest jälgimisest ei saanud asja, kuid nati parem seis siiski kui eelmine nädal ehk siis -200g (78,2kg). Loodan siiski, et peagi saab rohkem välja liikuma ja toimetama - kevad ju nii ilus ja üha enam maad võttev winking smiley - nii et...ikka edasi!

Ilusat saabuvat nädalavahetust ja uute kuulmisteni siis!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 18. March 2011, kl 12.54

Tere,
Minu nädal läks metsa sad smiley. Hommikul oli 74,1, seega +500g. Arvasin isegi hullemat. Meie pisi on otsustanud öösel mitte magada ning selle tagajärjel kadus mul ka motivatsioon - ei ole eriti vaadanud, mis suhu kaob. Peaks ennast kuidagi kätte võtma.
Mul on väga hea meel, et sul kaal liigub, vähe küll aga miinus! Eks ootame kevadet, ehk koos lumega hakkavad ka kilod sulama winking smiley

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.51

Hommikust, Katrin!

Kuidas hästi läheb? Ja kuidas su nädal läks? Kas väike tibu on ööde osas oma une tagasi saanud või ikka veel rütm sassis? Loodetavasti mitte? smiling smiley

Minu nädal ei kannata kriitikat - +600g nagu naksti! sad smiley AGA, nüüd on ka viimane piir käes! Selline edasi-tagasi pendeldamine (või valdavas enamuses mitte millegi muutumine) hakkab nüüd juba ära tüütama, mistõttu tõesti - püüan alates tänasest mitte vaid sõnade ja mõtete tasandil, aga ka reaalsete tegude läbi "korralikuks" hakata, mistõttu...loodan parimat! Sest...kaua siis võib??!!?? eye rolling smiley Kevad kohe kohe ukse ees ja suvi kohe järgi...tahaks ikka veidi kobedamat enesetunnet ja väljanägemist!

Sulle aga kõike ilusat ja head ning ikka jõudu "rajal püsimiseks"!

Parimaga,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 4 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.