Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456
Asukoht: 6 / 6
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 19. June 2011, kl 19.59

Tsau,

Mul oli reedel 67,5. Mis see siis teeb (kerin ülesse smiling smiley ), -300g. Pole tõesti midagi selleks teinud ja nüüd nädalavahetusega sõin kindlasti ka tagasi sad smiley

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 01. July 2011, kl 18.21

Õhtust!

Ma arvasin, et ma ainukesena nii pikalt "orbiidilt" eemal, aga kuna sa pole ka endast 2 nädalat märku andnud, siis tundub, et oleme ühes paadis sad smileysmiling smiley!

Kuna eelmine nädal oli pikk Jaaninädal, sai ka linnatolm juba nädala keskel jalge alt pühitud, mistõttu kaalu jälgimisest ega veelgi enam kaalumisest ei tulnud midagi välja. Sellele järgnes mitmepäevane välisreis ja siin ma siis nüüd omadega olen, maitstes "puhkamise ja mängimise" mõrudaid vilju ehk siis kaalunäitu +1,1 kg (79,9kg) sad smiley Kuna aga lootus pidavat surema viimasena ja keegi pole allaandja seni, kuni pole lõplikult alla andnud, panen kohe arvuti kinni ja vean end kõnnirajale. Kusagilt peab ju uuesti alustama... winking smiley

Põnevusega sinu uudiseid ootama jäädes ja ikka head soovides,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 01. July 2011, kl 20.07

Tere!

Tuli jah kuidagi pikk paus smiling smiley
Täna oli mul kaaluks 66,6 kg, see on siis -900g võrreldes eelmise kirjutamisega. Järgmine nädal tõotab tulla suurem grillimine, seega ei luba järgmisena miinust winking smiley

Päikest,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 01. July 2011, kl 22.59

No SUPER!!!!! Sa oled ikka NIIIIIIIIIIIIIIIIIII TUBLI!thumbs up
Hääd grillimist siis! winking smiley

Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 08. July 2011, kl 08.15

Hommikust, Katrin!

Loodetavasti on su päev alanud hästi ja rõõmsates toonides? smiling smiley
Minu oma on, kuna tänahommikune kaalunäit näitas -1,3kg ehk siis 78,6kg. Viimaste aegade üks parimaid tulemusi! winking smiley Olen ütlemata õnnelik ja rahul ja püüan samal viisil ka jätkata. Mitte, et siis iga nädal kilo kukuks (kuigi ega mul selle vastu ka ju midagi poleks), aga et püsiks ikka rajal - nii kõnni -kui korraliku toitumise rajal! winking smiley

Sinu tulemusi ootama jäädes ja kena peagi saabuvat nädalavahetust soovides,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 08. July 2011, kl 18.20

Tsau,

Küll sa oled tubli, jõuad mulle kohe varsti järele winking smiley Ega mul kahju ei ole, tulen sulle poolele teele vastu smiling smiley Mul täna 67,2 ehk siis +600g. Ausalt öeldes ei ole ma oma söömist hetkel jälginud ja päevad hakkasid ka. Siit siis tulemus.

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 15. July 2011, kl 09.12

Hommik!

Loodetavasti läks su (kaalu)nädal kenasti? smiling smiley
Mis sulle järele jõudmisse puutub, siis laias laastus on see eesmärk muidugi nagunii, aga kuna sa oled hetkel nii pika puuga ees, siis toimetan omas tempos ja teadmises, et "Ükspäev saavutan oma soovkaalu niikuinii!" smiling smiley

Selle nädala tulemuseks -1kg ehk siis 77,6kg (vöökohast cm läind' -2, nii et selle üle veel eriti hea meel). Tundub, et hakkab vaikselt looma hot smiley

Peatse kuulmiseni siis ja ilusat saabuvat nädalavahetust!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 16. July 2011, kl 17.56

Tsau!

Mul täna 67,4 sad smiley Kuigi samas kaalusin ka suvilas olles ning teise kaaluga - räägitakse ju, et ühe kaaluga peab kaaluma. Aga jah, motivatsiooniga mul pahasti ning pidev suvila grill-chill on teinud oma töö smiling smiley

Sinu ees võtan müts maha - hüper tubli winking smiley


Ilusat nädalavahetuse jätku,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 16. July 2011, kl 19.25

Õhtust, Katrin!

No ma arvan, et muretsemiseks pole suurt palju põhjust, kuna tegu vaid hästi väikese tõusuga (+200g pole ju mingi asi tongue sticking out smiley) ja pealegi on suvi ja puhkuste aeg ka nautimiseks, nii et - kobe siis küll! Peaasi, et end liiga lõdvaks ei lase, aga...arvestades asjaolu, et sa oled viimased pool aastat kütnud ikka täiega, siis võid endale ju normi piires väikest "puhkust" lubada! Küll ma sind korrale kutsun drinking smiley, kui asi väga käest kipub minema!!!

Mul muidugi veel vara hõisata, kuid ma arvan, et üks põhjuseid, miks ma oma kaalu olen liikuma saanud, on just see, et ma ei loe enam meeleheitlikult kõiki oma suutäisi ega mõõda ega grammita igat pala, mis sisse rändab. Ja...magusasõltuvusest (nagu näit.šokolaad) pole ma endiselt lahti saanud sad smiley, kuid...Olen kuidagi saanud vabaks kogu selleks pidevast kaalu-teemast ja tundub, et see toimib! Nii et: liituge "vabameelsete kaalukate" klubiga smiling smiley ja ärge stressake (hetkel veel) mõnesaja lisagrammi pärast! winking smiley

Kena jätku ja uute kuulmisteni siis!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 16. July 2011, kl 19.31

PS. See, et ma igat oma suutäit enam kaalu pealt läbi ei lase või pidevalt koguseid ei arvuta, ei tähenda muidugi seda, et ma ajan näost sisse ükskõik, mida ja ükskõik, millistes kogustes! spinning smiley sticking its tongue out Mõtteliselt teen (või vähemalt püüan teha) ikka õigeid valikuid - seda nii toidu kui selle koguste osas, kuid nagu öeldud: ei tee seda paranoiliselt ja igat grammi mõõtes!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 22. July 2011, kl 12.03

Tere kena reedet!

Minu "vabalangetamise" ja vaid 1 trenni tulemusena eelmisel nädalal, kaalumuudatus +600g ehk siis kokku 78,2kg tongue sticking out smiley Oh aeg! KUID, kuna eelmised 2 nädalat läksid liigses turbo-stiilis nagunii, siis meelt ei heida ja jätkan rõõmsalt edasi! Ikka deviisi all: "Edasi Kentucky tüdrukud!" winking smiley

Sinu uudiseid ootama jäädes ja ikka parimat soovides,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 22. July 2011, kl 21.47

Tsau,

Ma olen ikka oma motivatsioonituse liinil... täna siis 68,1 ehk siis +700g - tegin sulle ära winking smiley

Aga ehk on järgmisel nädalal parem,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 23. July 2011, kl 02.05

NALJATILK!!!! smiling smiley
No pole hullu - leevenda oma + nädalat teadmisega, et ma sinust hetkel 10 kiloga ees, nii et siit hea stardipunkt, kus ühiselt hakata taas allapoole liikuma winking smiley

Ilusat südasuve jätku ja päikest nii õue kui põue!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 29. July 2011, kl 08.42

Hommikust, kaunitar!

Loodetavasti on su päev alanud rõõmsates toonides ja kaalunädal kulges ka enam-vähem kenasti?! Kuidas motivatsiooniga on - hakkab vaikselt taas looma? smiling smiley Mina olen ammutanud tohutut inspiratsiooni ja motivatsiooni nii ühest oma sõbrannast, kes u.6 kuuga raputas kehalt 22kg kui ka Kaire Vilgatsist, kes samuti u.25kg maha võtnud ja nägi Anne Veski kontserttuuril mega super-puper välja! Ainult vaata ja imesta! Seetõttu olen ma nüüd ka uut vunki täis smiling smiley ja asunud ühes oma sõbrannaga aktiivsemalt ja kiiremas tempos kõnniradu vallutama. Mõtted käivad ka uuesti klubiga liitumise ümber, kuid...eks siis näis.

Igal juhul, minu selle nädala tulemuseks -600g ehk siis 77,6kg.

Kõike ilusat ja head ning peatse kuulmiseni siis!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 29. July 2011, kl 11.15

Tere-tere!

Mul täna 68,0 - vaata kui aus ma olen, eile oli 67,8, aga seda numbrit ma siia ei kirjuta grinning smiley
Ma olen nii uhke su üle! Super! Suured kallid ja kummardused minu poolt.

Mul on kaaluseis, see on ju tegelikult ainult hea. Mehel saab selle nädalaga puhkus otsa, ehk siis õnnestub järgmisel nädalal paremini. Siin suvilas on peaaegu võimatu peale 21 mitte süüa ning trenni puudus annab ka tunda.

Aga teeme nii, et ma luban siin nüüd suurte tähtedega ning avalikult, et JÄRGMISEL NÄDALAL TULEB VÄHEMALT 500G KAALULANGUST! Vaatame, äkki mõjub smiling smiley


Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 29. July 2011, kl 15.07

Tere taas,

...ja suur, suur tänu julgustavate sõnade ja kallide eest - kõik avalisüli ja tänutundega vastu võetud! winking smiley Ma olen hoopis tänulik, et mul nii võrratu duelli-kaaslane on! Oled oma kaalulangetamisega olnud igati suureks eeskujuks ja inspiratsiooniallikaks ja tänud ka selle eest, et pole minu osas käega löönud! Ei tea, kui suurt pinget see ikka võiks pakkuda, kui ise oled tubli ja liigud edukalt oma eesmärgi suunas, samas kui teine muudkui tammub ühe koha peal või liigub pigem vahelduva eduga kaalus ülespoole! tongue sticking out smiley Nii et, tänud, et pole mind veel seenele saatnud ja ikka iga nädal minuga ühiselt oma tulemusi jagad! Usun, et üheskoos jõuame varem või hiljem seatud eesmärkideni, nii et nagu juba varem korra öeldud: "Edasi Kentucky tüdrukud!" winking smiley

Mis aga su kaalu püsimisse (hetkel) puutub, siis arvestades erinevaid asjaolusid (a'la suvi ja puhkus ja grillimised ning ametlik trennist eemalolek), oled sa ju isegi väga tubli olnud, et oled suutnud kaalu hoida, nii et - stressamiseks pole vähimatki põhjust! Ja nagu isegi mainisid - kaal on kord nii (eile vähem), kord naa (täna rohkem), nii et kobe siis küll! Kõige tähtsam, et enesetunne on hea ja rõõm elust "kaalumurde" alla ei mattu! Küll siis kõik muu ka paika loksub! winking smiley

Ole tubli ja ilusat "uut nädalat"!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 07. August 2011, kl 23.01

Tere Hannaly,

Essa! smiling smiley Tundub, et sulgi reedene näidu teadaandmine läks nii nagu mulgi smiling smiley
Kas sul 77kg tuli nüüd ära? Igal juhul näpud peos.

Mina olin sel nädal päris haige - ei teagi, mis viga oli, aga seisnes kõhuvalus, iiveldamises ja oksendamises. Reede hommikul oli seega kaaluks 66,0 kg ja laupäeval isegi 64,7 kg. Neid numbreid ma aga arvesse ei võtaks, ootame ära järgmise nädala, kui keha on ehmatusest üle saanud.

Ilusat algavat nädalat,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 08. August 2011, kl 09.25

Hommikust, Katrin!

Mul läks jah reedese näidu teatamine aia taha, kuna polnud eelmine nädal enamuse ajast arvutigi taga, vaid rändasin mööda Eestit sugulaste pool ringi. Iseenesest tore ettevõtmine, kuid kaalu koha pealt tulemuseks suur + ehk siis +1,3kg (78,9) confused smiley Nii palju siis külas söömisest ja oma võimetusest panna vastu imemaitsvatele täditütre küpsetistele või uhkele pajaroale! Oh aeg! Kuid - mis kehvasti, see uuesti, nii et...loodetavasti siis sel reedel parema tulemusega! winking smiley

Seda oli aga küll südamest kahju kuulda, et sina mingi viiruse käes vaevlesid sad smiley Loodetavasti on nüüdseks juba parem? Kaalunumbrid iseenesest ju väga BRO, aga...sellise hinnaga hääd tulemust saavutada on tõesti rebu, nii et...loodetavasti saad nüüd veidi taastuda ja kosuda (seda viimast siis kõige paremas mõttes smiling smiley ) ja alles seejärel taas kaaluteemaga tegelda.

Ole jätkuvalt vapper ja ilus ning ilusat ja tegusat uut nädalat!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 12. August 2011, kl 09.41

Tere,

Mul täna 64,6 smiling smiley Väga rahul. Kuidas sul läks?

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 12. August 2011, kl 13.28

Juhhhhuuuuuuuuuuuuuuuu!!!! PALJU, PALJU ÕNNE EDUKA ETTEASTE PUHUL!!!! hot smiley
Oled täiega tubli ja mul on siiralt hea meel su üle!

Minu nädal läks ka kenasti, võttes arvesse asjaolu, et see oli TÄIEGA "ärakeerand" nädal ja ma elasin enam-vähem ainult šokolaadist confused smiley Täiega õudne!!! Päevas 2 tahvlit tiramisu šoksi kadus nagu hambaauku...Mul pole aimugi, mis "tuur" see siis nüüd peale tuli, kuid...nii ta läks. Igal juhul, lõpptulemuseks (võrreldes eelmise R-ga) -300g ehk siis 78,6kg (ma sinust nüüd täpselt 14kg kaalukam tongue sticking out smiley ), mis arvestades asjaolu, et nädala algul sai korraks üle 80-gi käidud, on ka VÄGA HEA tulemus smiling smiley Nüüd aga olen jälle korralik winking smiley, nii et loodetavasti siis järgmine nädal jälle miinustega!

Sulle aga kõike ilusat ja head ning uute kuulmisteni siis!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 19. August 2011, kl 08.51

Hommikust!

Nädal jälle möödas nagu niuhti! Loodetavasti läks sul see kenasti ja eduakalt, KUIGI su eelminegi nädal oli juba ütlemata edukas! winking smiley

Minu tänase mõõtmise tulemus -100g eye rolling smiley ehk siis 78,5kg. Ei oskagi arvata, millest nii väike langus, kuna toitumise osas olin üsna korralik (va.taas mõned šokolaadi-hood sad smiley ) ja liigutud sai ka normaalselt, kuid, mis seal siis ikka - kui kehvasti, siis uuesti. Hea asi vähemalt seegi, et midagi juurde ei tulnud! smiling smiley

Sinu uudiseid ootama jäädes ja jätkuvalt kõike head soovides,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 19. August 2011, kl 09.02

Tsau!

Mul kaal kõigub sel nädalal, aga täna hommikune oli 64,3 kg ehk -300g. Ei ole ma ennast üldse liigutanud ja sõin kuidas juhtus smiling smiley

Tervitades,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 26. August 2011, kl 14.13

63,9 smiling smiley Aga sul? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 03. September 2011, kl 13.06

Tervitus!

...ja sorry, et orbiidilt mõneks ajaks kadunud olin! sad smiley Olin nädala jagu lennus ja seetõttu ei omanud ka võimalust õigel ajal näite esitada...Selle nädala tulemus võrreldes viimase näiduga aga -200g ehk siis 78,3kg. Ei midagi ülierilist, aga noh - langus seegi!

Kuidas sinu nädal läks? 2 nädalat tagasi oli ju küll väga ilus seis - 64,3!!! Kadedaks teeb kohe!!! Heas mõttes muidugi ikka, heas mõttes! smiling smiley

PS. Mis puutub sellesse teise foorumisse, kus kogu meie kaalulangetamise ajalugu kirjas, siis ma ei teadnud, et sa ei tea!!??!! eye rolling smiley Selle olemasolust siis...See on loodud nii selleks, et endal oleks hea näha selget ülevaadet kui veelgi enam selleks, et Kaaluabi toimetus saaks välja noppida iga nädala parimad langetajad, kes kõik kord nädalas ühes artiklis ära mainitakse.
NB! Kuna me oma näite esitame üksteisele SELLES foorumis siin, siis sinna tabelite juurde enam oma näitu eraldi lisama ei pea! winking smiley

Kõike head ja uute kuulmisteni!
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: hannaly
Kuupäev: 11. September 2011, kl 10.55

Tere Katrin,

Kui mina olin siin paar nädalat tagasi "orbiidilt" eemal, siis tundub, et nüüd oled sina pikka aega ära, kuna ei andnud endast ei eelmisel nädalal ega ka see nädal märku...Mul pole aimugi, on see tahtlik või tahtmatu eemalolek, aga...eks elus tule muidugi igasugu aegu ette. Ja need samad "igasugu ajad" on ka põhjus, miks praegu seda kirja kirjutan, kuna soovin siinkohal teada anda, et teatud asjaolude ja aegade kokkulangemise tõttu elus, ei oma kahjuks võimalust "ametlikku duellitamist" enam jätkata eye rolling smiley. Samas aga pole sellest vist ka hullu, kuna sina oled olnud ütlemata tubli ja oma esialgse eesmärgi - 65kg - ammu saavutanud, mistõttu...

...tänud võimaluse eest sinuga koos seda teekonda käia ja sinust hulganisti eeskuju ning indu ammutada ja kõike, kõike ilusat ja head edaspidiseks!smiling smiley

Parimaga,
Hannaly

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli kaaslase otsingul!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 11. September 2011, kl 19.38

Tere Hannaly,

Kahju kuulda, et sa enam duellitada ei saa, kuid kui ma õieti aru saan, siis on ehk hoopis koht rõõmustamiseks ja kaalumured hilisemaks jätta winking smiley
Panen ka siia oma viimase kaalu - 64,5. Väike tõus siis.

Tänan sindki minu kõrval püsimise eest ning jõudu sulle edaspidiseks,
Katrin

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456
Asukoht: 6 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.