Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 2 / 9
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: elekas
Kuupäev: 15. April 2014, kl 18.06

No ikka, palun reedene kaal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 15. April 2014, kl 18.45

81,6 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 15. April 2014, kl 19.49

MTU, mul samuti kaal pendeldab kogu aeg kilo piires, vahest isegi rohkem, seega homme võib juba kaal näidata tunduvalt suuremat numbrit.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 16. April 2014, kl 08.42

Tere,

pendeldab jah, aga täna positiivsemas suunas - sain jälle 104-le tagasi smiling smiley
Rõõmsam meel kohe.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 16. April 2014, kl 08.44

No mul täna näitas tõusujoont, aga loodan, et homme juba ilusam number.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: elekas
Kuupäev: 16. April 2014, kl 20.57

Tere.

Sain täna sellise retsepti kevadiseks puhastuskuuriks, mis on looduslik ja pidi eriti tõhus olema. Jagan seda siin juhuks kui kellegil huvi on. Ise kavatsen proovida.

Lymphomyosot
Nux -vomica
Berberis -Homaccord

Igast pudelist tilgutad 10 tilka ja lahustad 1,5 l vees ja jood selle päeva jooksul ära.Soovitavalt juua 6 nädalat seda segu siis smiling smiley

Saama pidi neid asju apteegist ja ei pidanud kallid olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 17. April 2014, kl 06.01

Vaatasin netiapteegist järgi-kõik maksavad 5,79 tk smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. April 2014, kl 14.17

Täna veel viimased pingutused, tervislikud söögid ja homme hommikul paneme kaalud ritta. Mul igatahes kaal juba veidi langenud, nagu ütlesin, et võisteldes tekib motivatsiooni juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 17. April 2014, kl 17.04

Minul arvatavasti miinust ei tule, punaarmee peaks sisse marssima ning ei imesta kui homme kilo raskemgi olen. Hull magusaisu on ka hetkel...

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 18. April 2014, kl 05.38

Oeh astusin kaalule ning sealt vaatas vastu 90.4 kg, jube jube jube ja mõelda vahepeal nägin juba 89.9 ka ära. Sellise tempoga küll suveks õhemaks ei saa, aga vähemalt üritan ikka edasi.

Ilusaid pühi kõigile tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 18. April 2014, kl 06.29

Tere,

mul 103,8 - seega -1,2 kg spinning smiley sticking its tongue out

kauneid (lahjasi) kevadpühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 18. April 2014, kl 06.54

Väga tubli MTU, hip hip hurraa, natukene veel ja siis number juba kahekohaline tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 18. April 2014, kl 06.58

Tere varahommikut. Minu kaal näitas 80,3 seega -1,3 kg. Ei teagi kuidas nii läks. Ennem olen ainult kahel nädalal saanud üle kilose miinuse. Aga ehk liitumine selle grupiga aitas kaasa smiling smiley rõõmsaid pühi teile kõigile. Triin

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 18. April 2014, kl 08.09

Jah, ma niiiii ootan seda 2-kohalist kaalunumbrit. Kade on lausa teiste (kerge) kaalulisi numbreid vaadata.
Aga kõikidele ikka head rühkimist oma eesmärkide poole.

Päikest ja lilli!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Goal63
Kuupäev: 18. April 2014, kl 08.23

Minul näitas kaal täna 75,1. Loodan järgmiseks nädalaks suuremat kaalukaotust näha. Praegu lihtsalt selline aeg, kus keha hoiab kõik vedeliku kinni, kõik naised ilmselt mõistavad millest ma räägin winking smiley

Soovin kõigile kaunid pühi. Ja läheme kõik ilusa ilmaga ikka õue liikuma, sest kerge kevadpäevitus annab kindlasti enesekindlust ja hoogu juurde!

Ilusat kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 18. April 2014, kl 09.21

Minu kaal täna 90,6kg.Ootasin paremat aga paaripäevane kõhuviirus,millele järgnes tohutu söögiisu,andis vist tunda.Loodan järgmisel nädalal ikka esimese nr vahetust nähasmiling smiley
Ilmad lähevad ka soojemaks ja ilusamaks,nii et toast välja liikuma!

Ja ILUSAID PÜHI!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 18. April 2014, kl 09.34

Terekest!
Minu kaal näitas täna hommikul 104,9kg ehk nädalaga -1,7kg!! Suur number, aga see ju alguse asi ja konkurents sundis pingutama. Igapäev ligi tunnine jalutuskäik lapsevankriga ja ka kindlasti vähemalt tunniajane füüsiline töö, näites puude ladumine.
Mul on heameel näha/lugeda, et peaaegu kõik on kenasti pingutanud ja kel seekord veel ei õnnestunud, siis kindlasti järgmine nädal.

Jõudu, jaksu edasi pürgida!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: mirage
Kuupäev: 18. April 2014, kl 09.48

Mul tänane kaal 75 kg, ehk siis 700 gr. miinust, sobib täitsa. Tasa ja targu eesmärgi poole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 18. April 2014, kl 10.12

Tere kõigile tublidele inimestele!
Minu kaal 91,8 ehk siis -900gr. Minu kohta väga hea, mul ei taha see kaal kuidagi langeda. Oli selline väga tegus nädal kus söök ei tulnud meeldegi vahepeal. Nüüd seoses pühadega muidugi olukord muutub keerulisemaks. Lubasin perele tiramisut teha ja ka üks sünnipäev tulemassmiling smiley Õnneks nädala teine pool saab jälle pingutada. Lubab sooja ilma, saab väljas olla ja kõndida.

Meil läheb päris hästi, mina küll usun, et grupitunne motiveerib.
Kauneid pühi smiling smiley
PS ootan ka juba esimese numbri vahetust nii väga.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 18. April 2014, kl 10.58

Tere,

minu kaal on täna 71 ehk ainult 300g miinust. Ma alustasin suure hooga trennitegemist, aga päevase kaloraaži jätsin alla 1400. Ilmselt pean midagi muutma, et kaal jälle korralikult langema hakkaks. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 18. April 2014, kl 11.49

Tere jälle. Minul näitab kaal täna 76,3, ehk -100g. Täna on mehel sünnipäeva pidamine ja loodan, et järgmiseks nädalaks vähemalt + ei tule smiling smiley igatahes nädala sees suudan väga hästi jälgidamida jakui palju söön, aga nädalavahetustel on sellised isud, et ei suuda ennast eriti kontrollida.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: mirage
Kuupäev: 18. April 2014, kl 12.51

Minul on just tööl olles raske söömist jälgida, sest meil pole söögipausiks aega ja niisama kiiruga banaani ampsamine lõpeb alati tohutu öise õgimisega sad smiley Õnneks ma töötan vaid paar päeva nädalas, aga siiski. Kodus olen tubli-tubli-tubli ja siis tööpäeval läeb kogu vaev untsu. Tule või töölt ära, et kõhnaks saada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: sire
Kuupäev: 19. April 2014, kl 10.33

Minu kaal 79.7 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: elekas
Kuupäev: 20. April 2014, kl 21.10

Tere.

Mina olin nädalavahetuse maal netivabas õhkkonnas smiling smiley. Enda reedene kaal 89,7. Täna enam kaaluda ei julge, sest läks nii ei grillvorst oli eriti ahvatlev ja lisaks sai natuke veini ka proovitud, mis kindlasti kaalule kasuks ei tule. Kuid eks nüüd tuleb seda tublim olla smiling smiley
Ja kaugel see reedegi jälle on smiling smiley

Ilusat nädalat kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 21. April 2014, kl 09.21

Tere,

minu kaal selle nädala tabelis on eriti väike smiling smiley
Ehk saaks selle 10,8 kg asemele 103,8 smiling smiley


Päikest kõigile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 21. April 2014, kl 10.47

Minu kaal on paari päevaga kõvasti tõusnud - eile hommikul olin 92kgconfused smiley Reedesega võrreldes 1,4kg raskem. Üks grilliõhtu mõjub ikka jubedaltsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 21. April 2014, kl 12.26

TupsuNupsu, vast nii hull ei ole, sest kui grillõhtu toit väljas seedesüsteemist, siis ma usun, et kilo kohe naksti läinud, kuigi jah grillõhtud on saatanast.

Ma nüüd olen usin olnud viimased päevad ning jalutanud lapsega kaks korda päevas poolteist tundi ning mõtlesin, et kaalule ka mõjub see, aga kus sa sellega, kaal pole mitte üks raas ka alla läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 23. April 2014, kl 13.22

See nädal läheb raskemalt kui eelmine. Peale pühi on raske järje peale saada. Hea kui reedel plussi ei ole, aga praegu tundub, et just nii läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 23. April 2014, kl 14.30

Mina sain oma 92kg ikka jäädavalt,kahjuks ei olnudki see ühe grilliõhtu tagajärg.Nüüd üritan sellest allapoole saada ja seega reedeks ka mingit miinust ei saavuta,enne vaja see 1,4kg maha raputada.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 23. April 2014, kl 20.45

Mina ka peaaegu algkaalus tagasi. Pühad on tõeline nuhtlus smiling smiley Mul oli üks sünnipäeva sööming ja väike reis sinna juurde kuuluva... sõin mis sain ja kuidas juhtus ning juba kaalu kogub. Proovin ka uuesti järjele saada, aga ikka kipub meeleolu ja motivatsioon langema. Motiveerib tõesti see, et reedel pean ju kaalunumbri internetti riputama.
Proovime edasi.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 2 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.