Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 3 / 9
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 25. April 2014, kl 06.14

Hommikust kõigile- tänane kaal 79,8 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 25. April 2014, kl 06.33

Hommikust! Minul 70,7 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Goal63
Kuupäev: 25. April 2014, kl 06.34

Tere kõigile! Minul jääb kaal samaks, mis eelmine nädal sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 25. April 2014, kl 07.46

Hommikust. Minul on lausa häbi tänast kaalu märkida, aga pole midagi teha. Terve nädal on läinud erinevate patustamiste rada ja nüüd proovin ennast jälle käsile võtta. Kaal siis 77,9 ehk +1,6 kilo. Jube lihtsalt. Ohh neid sünnipäevi ja grillimisi küll grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 25. April 2014, kl 08.22

Hommikust!

Minu tänane kaal 90,2 kg, seega -200 grammi kõigest. Ise lootsin, et tuleb ikka numbrivahetus nüüd ära, aga kus sa sellega, hea veel et miinus tuli, sest nädala sees näitas kaal ikka korralikku plussi. Tegelikult ei saa ma üldse aru mis toimub, sest iga päev olen nüüd käinud minimaalselt tund aega jalutamas ning pole nagu niisama ka lonkinud, vaid ikka vuranud lapsevankriga, ses suhtes nahavahe on ikka soojaks läinud, aga kaal vana sindrinahk ei taha alla minna. Sellise tempoga ma jõuan 10 nädalaga ainult kaks kilo alla võtta kui sedagi sad smiley Kuna järgmine nädal oleme perega väikesel reisul, siis teatan oma kaalu võib olla hilinemisega.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 25. April 2014, kl 09.07

Tere,

minu miinus 700g. Palun kaaluks märkida siis 103,1. Tabelis olin eelmisel nädalal lausa titekaaluga smiling smiley

Kaunist kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 25. April 2014, kl 09.08

Tere.
Täna hommikul näitas kaal 91,7 ehk siis -100gr, aga olen rahul kuna nädala sees olin algkaalus tagasi. Nüüd pühad ja suuremad sünnipäevad ning reisid õnneks möödas. Järgmine nädal tahaks siis teise numbri ära vahetada, järsku saaks 90,9 näiteks smiling smiley Kuigi tundub jah, et iga nädal üks kilo ei lähe mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 25. April 2014, kl 09.13

Minu kaal 91,2kg.Suures plussis võrreldes eelmise reedega (+600g) aga miinuses võrreldes pühapäevaga (-800g).

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 25. April 2014, kl 09.14

Ei maksa muretseda kui kilot ei lähe. Olen kaks pool kuud teinud ja selle aja jooksul vaid kolmel korral kilo ja peale läinud. Kõige madalam on ka olnud -200g. Aga iga miinus on ju super tulemus. Ärge alla andke! Mida aeglasemalt maha läheb seda parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: sire
Kuupäev: 25. April 2014, kl 09.34

80.6 kg. seekord siis pluss, lapse sünnipäevast. Aga täna on uus päev ning uued võimalused.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: mirage
Kuupäev: 25. April 2014, kl 10.23

Minu tänane kaal 74,5 - tark ei torma ilmselgelt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. April 2014, kl 10.53

Tere!!
Minul täna hommikul kaal 104,5kg ehk -0,4kg. Ei saa kurta sellise numbri üle, hea et niigi läks. Uus nädal toob uued võimalused meile kõigilespinning smiley sticking its tongue outsmiling bouncing smileycool smiley

Kui nüüd võtta ette eesmärk 10 nädalaga -10kg, siis olen hetkel veel graafikus. Aga vaadates minu kaalunumbrit, siis on mul ees ikka pikem tee kui 10 nädalat.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. April 2014, kl 11.46

Võtsin endale vabaduse teha meie olemasolevast tabelist koopia ja seda pisut täiendada (olen korra varasemas duellis tabelit täitnud). Tulemus näha all oleval lingil:

10-10kg TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 25. April 2014, kl 11.53

Mina kahjuks ei näe seda tabelitconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. April 2014, kl 12.51

Eriti karm, teen tabeli ja jagan linki, aga unustasin juurdepääsule linnukese teha!!
Piinlik. Vabandust!!
Nüüd peaks korras olema.
TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: elekas
Kuupäev: 28. April 2014, kl 12.05

Tere.

Tore tabel thumbs up
Ma kahjuks ei saa kuidagi oma kaalu sinna sisse, mis oleks 89,5. Palun abi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: mirage
Kuupäev: 28. April 2014, kl 18.46

Kena tabel neh smiling smiley Kuidas teil teistel liikumisega lood on? Liigute regulaarselt iga päev, teete trenni, olete tublid? Mulle ilmselt oleks kubjast vaja, kes nuiaga takka taoks ja liigutama ajaks, sportlikult liigutama siis, niisama poodi ja tagasi loivamine ei anna kahjuks mingit tulemust eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 29. April 2014, kl 07.49

Liikumine on stabiilne-üritan ikka vähemalt 3-5 korda nädalas ennast liigutada. Hetkel hea jalutada, sest ilmad ilusad aga kui tubane olen siis teen dvd pealt või youtubist miskit. See nädal ilmselt tuleb ikkagi tubane, sest laps otsustas haigeks jääda ja ei saa väljapoole liikuma. Miks poodi käimine tulemust ei anna? Eesmärgiga kõndimisele on ennast lihtsam motiveerida. Aga muidugi oleneb poe kaugusest-minul pood nt 2,5 km kaugusel ja edasi-tagasi 5 km on ka ikkagi liigutamine. Teine jääb edasi tagasi 7,5 km ja käin seal ka või siis lasen mehel ennast kuskile viia autoga ja siis pean ju jala tagasi tulema smiling smiley. Kuid vahest tundub tõesti, et liigutamisele asumine on raskem kui liigutamine ise. Tuleb ennast lihtsalt natuke utsitada- pärast on ikka väga hea tunne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. April 2014, kl 16.11

Mulle meeldib liikuda ja teen seda nii palju kui väikese kahekuuse poja kõrvalt võimalik. Käime jalutamas, vanem poja ka kaasas, ikka igapäev. Kui võimalik, siis sõidan jalgrattaga, praegu küll ainult pooltundi korraga. Taastumine sünnitusest alles käib ja seetõttu liigun tasapisi järjest rohkem. Ilmad on ju ka super mõnusad. Ma olen nii palju juba päikese käes viibinud, et nägu on mõnusalt pruun!!
Söömine on aga hoopiski teine teema, kord olen ülikorralik ja siis äkki ahmin vaid magusat sisse. Üritan siiski kas või liikumisega üleliigseid kaloreid tasa teha, aga enamasti magusat saab ikka liiga palju....

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 01. May 2014, kl 08.36

Tere,

olen lähipäevil kaalust ja arvutist eemal, seega palun tänane kaalunumber homsesse tabelisse.
Kaal 102,0 kg



Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 01. May 2014, kl 09.51

Tere!!!
Elekas ja teised duellikaaslased, küsimus teile, kas ma jätkan tabeli täitmist?? Selles mõttes, et praegu saan ainult ma ise seda muuta, teised vaadata. Või on soovi igaühel ise oma number sinna kirja panna?? Kuna ma kodune, siis nii palju ikka aega leian, et tabelit täita.

Kui rääkida täpsemalt minu kaalunumbrist, siis pean piinlikkusega tunnistama, et jätkub mu vana eluviis, ainult selle erinevusega, et kui reede hakkab lähenema, siis suudan end kaheks päevaks kokku võtta ja süüa tervislikult, loobuda magusast. Ehk teisisõnu kui reede hommikul on kaal edastatud, siis hakkan õgima ja saan pidama kolmapäeva hommikul. 2 päeva korralik ja reedeks saan mingi väikese miinuse ehk (nii ta homme on, kui plussi päris ei jää). Aga millise miinuse ma saavutaks nädalaga kui suudaksin terve nädala toituda eeskujulikult??? On ju loogiline mõtlemine, aga aju nõuab ikka šokolaadi/kommi/küpsist/saiakest... Mul on veel palju õppida ja areneda.

Muidugi on ju alati uus päev tulemas, aga millalgi võiks ikka lõpuks alustada tervislikuma eluviisiga!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 01. May 2014, kl 10.59

Kui viitsimist siis ikka võiksid täita tabelit. Saan aru, et sul motivatsioonist puud. Ohh ei oskagi midagi soovitada. Sellesmõttes, et olin ise kimpus u 4 a. Esimese lapsega kogunes suured ülekilod ja ma kohe ei suutnud ennast kätte võtta. Kogu aeg omast arust alustasin homsest. See tüüpiline mõtlemine vist. Aga kuidagi nüüdseks kolm kuud suutnud ennast kontrollida. Hetkel juba märkavad ka teised kaalukaotust ja see motiveerib edasi liikuma. Ma ei jälgi 7 päeva nädalas 100protsenti. Nädalavahetustel luban ikka endale rohkem aga nö mõistuse piires. Oleme ikka üksteisele toeks ja proovime eesmärkideni jõuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 01. May 2014, kl 14.48

Triin05 - kui palju kaalu oled viimase kolme kuuga kaotanud kui saladus ei ole??

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 01. May 2014, kl 16.15

Ei ole saladus. Kokku u 12 kg 3 kuuga on läinud. Enne liitumist sain iseseisvalt 2 kg lahti. Kokku siis 14 kg maha võetud.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 02. May 2014, kl 09.25

Tänane kaal 78,9

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: mirage
Kuupäev: 02. May 2014, kl 09.36

Minu poolest võiks küll kopsiine tabelit edasi teha, kui just elekas ise seda teha ei taha smiling smiley Ilus tabel on ja kui aega on selle täitmiseks, siis miks mitte. Ise olen ilmselt kopsiine paadis. Algus oli paljulubav, aga siis tuli äkiline eraelu vahele ja nüüdseks ei taha üldse midagi teha. Ma küll üritan jah, aga indu pole. Õnneks sel nädalal kaal seisab, ise kujutlesin, et +2 kilo kindlasti, aga ei. 74,5 paluks mulle ka sel nädalal märkida ja loodame parema homse suunas. Päris alla anda veel ei tahaks, äkki tuleb ind tagasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 02. May 2014, kl 21.20

Täielik põrumine, olen plussis ja mitte vähe. Tänane kaal oli 93,5. Täiesti arusaamatu, mitte midagi pole nagu üleliia söönud, oli küll üks väike veiniõhtu (ilma söögita ) ja vbl liikunud olen natuke vähem. Aga number on masendav, sellist tõusu küll ei oodanud. Järsku mingi ajutine füsioloogiline kõrvalekalle smiling smiley. Proovin edasi, aga tunne on kurb.
Loodan, et teistel ikka sujub kõik, siis saab innustust,

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 03. May 2014, kl 09.47

Triin - sa oled väga tubli olnud, 14kg juba kadunud ja väga mõistliku ajaga!!!

Oleks ise ka nii tubli... aga ei, ikka komistan magusa otsa ja selle tulemuseks see nädal kaal 104,8kg ehk siis +0,3kg kaalu juures. Sain enda peale vihaseks ja tahan olla järgmiseks reedeks tubli ja kergem.

Nii et naised võtame end kokku ja oleme tublid!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: elekas
Kuupäev: 03. May 2014, kl 12.11

Mul on hea meel, kui Kopsiine tabelit peab, ma nagunii ei suutnud välja nuputada kuidas valemid sisse saada smiling smiley
kaal 89,2.
Ise proovin esmaspävast paastu alustada. Eelmisel kevadel pidasin ja sainb 5 kilo alla mis pole siiani tagasi tulnud. Ja eks soolestik vajab puhkust, vähemalt paariks päevaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 03. May 2014, kl 19.32

Minu kaal oli 91,3kg.No ei saa kuidagi järjele.Kõik on ok kuni õhtuni.Päeval palju tegemist ja õhtul saab alles 21.00 aeg süüa,mis ei mõju kaalulangusele just eriti hästi.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 3 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.