Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 4 / 9
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 05. May 2014, kl 10.44

Nii.Tänasest otsustasin hakata toidutabelit täitma.Kuna mul KA liitumist ei ole ja arvutis ise ka ei oska omale tabelit teha,siis tegin omale vihikusse mingisuguse tabelimoodi asja.Kuidagi peab ju enda ülesöömistest võitu saamathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. May 2014, kl 11.09

TupsuNupsu - soovin sulle edu toidupäeviku täitmisel, see tõesti aitab. Ega ei taha ju kuidagi juurikate ja muu tervisliku kõrvale panna kirja TAHVEL ŠOKOLAADI või FRIIKARTULEID. Mina olen niimoodi ilusti järje peal püsinud kuni 2 päeva ja siis murdun, ning ikkagi õgin šoksi ja toidupäevikut ei täida. Tahan küll kaalu langetada, aga ei suuda õigele kursile end juhtida, sellisele tervislikule toidule üle minna, mis jääks eluks ajaks.

Vähemalt suutsin end eile trenažöörile vedada ja hommikul oli kaal 300g väiksem. Kohe uhke tunne oli enda üle. Vaatame mis edasi saab.

Loodan, et seekord saame kõik reedeks ilusaid miinuseid. Mina enne jonni ei jäta, kui -10kg on tehtud!!! Esitan sellise väljakutse kõigile, nui neljaks, aga -10 tuleb ära, ükskõik millal!!!!! NÕUS??!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 06. May 2014, kl 08.59

Hommikust kõigile!
Olen veidi segaduses.Kas teie sööte selle kaloriarvu järgi mis KA annab,või baasainevahetuse järgi arvutatud kalorihulka? KA annab mulle ligi 100kcal väiksema päevanormi kui BAV järgi ellujäämiseks kehal vaja on.Ei teagi nüüd kumma järgi toituma peaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 06. May 2014, kl 09.17

Mina söön selle järgi mis KA annab. Pole ausaltöeldes midagi muud uurinudki. Minul kaal langeb igatahes ja olen rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 06. May 2014, kl 12.11

Oeh reisult tagasi ning kaalule astudes pidin pikali kukkuma, ligi kaks kilo juures, see on see ebakorrapärane söömine ning grillid sad smiley Reedel on minu poolt arvatavasti plussi oodata.

Triin05, kas sa sööd täpselt normi täis või pigem sööd vähem. Mul annab päevanormiks 1881 ja kuna juba siin üle kuu maadelnud kaaluga, siis ma pole sotti saanud, ses suhtes kaaluliselt ei ole vahet, kas söön normi täis või vähem. Olen katsetanud ka rohkem süüa, aga kaal vana sindrinahk ikka ei taha langeda. Langeb ainult siis, kui hullult trenni vehin, aga kuna laps väike, siis mõni nädal läheb trenniga halvasti, lihtsalt ei vea välja ja kui trenni ei tee, siis kohe kaotatud grammid tagasi. Täielik nõiaring.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 06. May 2014, kl 13.00

Pigem jääb alla normi, sest ma iga päev vahepalu ei jõua süüa. Ma see nädal ka trenni ei teinud kuna mõlemad lapsed jäid haigeks ja kogu jaks läks nendele nii päeval kui öösel. Aga kindlasti peab vett jooma. Ma joon iga päev 1,5 l. Kuidas sul vee joomisega?
Lähen ka järgmisel nädalal reisile. Loodan,et suudan ennast taltsutada. Paras väljakutse on.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Triin05 06.05.2014 13.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 06. May 2014, kl 13.24

Vett lürbin hoolega, päevas tuleb ilusti need kaheksa tassi ära ning rohkemgi veel. Kuna toidan veel rinnaga, siis vahel joon isegi kuskil 2,5 l vett päevas, lihtsalt janu on metsik.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 06. May 2014, kl 14.45

Ma ei oska siis küll miskit öelda sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. May 2014, kl 21.00

Triips - mis sa arvad, kas meeletu magusaisu ja rinnaga toitmine on seotud või on see lihtsalt järjekordne vabandus, et šokolaadi õgida?? Mu tänase päeva "saavutus" on 200g šoksi, pakk kirsse šokolaadis, vahvlid, kooki ka veel. Täitsa segane, üritan hetkel endale selgeks teha, et see pole kindlasti normaalne.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 07. May 2014, kl 21.43

Minu isiklik arvamus on, et magusaisu ja imetamine on küll seotud. Esimene pool aastat oli tohutu vajadus iga päev šoksi süüa, siis oli paganama raske piiri panna. Nüüd poja vanem ning saab lisatoitu juba piisavalt ning imetamine jäänud tahaplaanile ja nüüd enam šoksi näost sisse ei aja. Aga kui poja mingi kuu tagasi haige oli ja rohkem rinnal oli, siis vahel oli küll tunne, et mine või lolliks kui šokolaadi ei saa. Õnneks olen nüüd ikka mitu mitu kuud juba suutnud vältida neid šoksi söömise puhanguid, ent korra kuus, kui pojal minisünnar on, siis luban endale šoksi ja kooki smiling smiley

Kopsiine, kas sa imetad samuti?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Triips16 07.05.2014 21.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 08. May 2014, kl 08.56

Kolm päeva toidutabeli täitmist selja taga ja peale esimest päeva sain hoopis suure plussi kaalule.Nüüd õnneks veidi allapoole läinud.Loodan homseks ikka miinuse saada.Esimesel päeva sõin siis BAV järgi arvutatud kalorihulga järgi aga saades järgmiseks hommikuks suur pluss,siis järgnevatel päevadel sõin KA antud normi järgi ja isegi alla selle.Eks näis.Ootasin ikka paremat tulemust.
Mul laps juba suurem aga mäletan ka,et rinnaga toitmise ajal oli pidevalt vajadus magusa järgi.Ja eriti just šokolaadi ja nutella järgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 09. May 2014, kl 06.57

Oeh minu poolt tuleb üüratu number: 91.2 kg, loodan, et järgmine nädal jõuan ikka 90 ligi tagasi ja ehk on isegi numbrivahetus-lootus lollide lohutus.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 09. May 2014, kl 07.42

Tere. Minu kaal 78,4.
Järgmisel nädalal mind ei ole-loodan, et sõbrannal on kaal aga kui ei siis saan alles ülejärgmisel reedel kaalu teatada. Pöidlad pihku esimene nädal tulemas kus arvatavasti toitu üles ei märgi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 09. May 2014, kl 08.18

Toredat kaalulangust kõigile. Loodan, et esitan viimast korda kolmekohalise kaalunumbri - nimelt täpselt 100kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 09. May 2014, kl 08.29

Hommikust. Eelmine nädal kaalu ei saanud esitada, sest tulime nädalavahetuseks Eesti sugulastele külla.Ja ega see kaalule hästi ei mõjunud. Muidugi saime ka kõik nohu, köha jne sealt üles korjatud ja trenni pole saanud absoluutselt teha. Nüüd kui tervis on enam-vähem läheme täna Mikkelisse, sest seal mu nooremal õel esinemine. Niiet kaalu langetamisega saab tõsiselt tegelema hakata alles järgmisel nädalal. Ainuke lohutus on, et kaal on samaks jäänud, mis 2 nädalat tagasi oli (kuigi tõusu oli küll siin vahepeal). Niiet 77,5. Ilusat algavat nädalavahetust kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 09. May 2014, kl 08.32

Minu kaal juba 3 päeva täpselt sama - 91,1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 09. May 2014, kl 09.29

Tere!
Imetan küll jah, poja saab varsti kolme kuuseks, seega vähemalt 3 kuud kavatsen veel ainult rinda anda, piima mul jagub. Ja magusisu on tõesti jube painav ja muidugi ka janu, vesi õnneks aitab ja seda läheb päevas ikka meeletult.
Kui suudan ühe päeva magusat piirata mõne šokolaaditükini või üldse mitte ei söö, siis järgmine päev võib hulluks minna, kui šokolaadi ei saa ja kui siis võtan ühe tüki ega siis pidama saa enne kui varud otsas.
Sellepärast on ka kaal nagu ameerika mäed, tõuseb ja langeb, rohkem tõuseb muidugi.
Seega täna hommikul näitas kaal 105 ehk +0,2kg. Lihtsalt ei jõua end magusast eemal hoida, aga ma üritan edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 09. May 2014, kl 20.17

Oi Kopsiine, sa oled siis väga tubli. Ses suhtes ma nii alguses ei suutnud üldse toitumise peale mõelda ning neid šoksi õgimishooge oli oi kui palju, ent mingi hetk poja pani piiri peale (gaasid) ning siis pidin väga paljud asjad menüüst välja võtma ja nii raseduskilod läksid. Samas aitas mind vitamiinide võtmine, võtsin imetava ema vitamiine ning see vähendas minul vähemalt magusaisu. Nüüd enam ei võta, kuigi vist peaks ehk tuleb energiat rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 09. May 2014, kl 21.51

Otsustasin endale esitada väikese väljakutse. Sõin täna ära viimase kodus leiduva šokolaadi, et ei tekiks ahvatlust, kuna järgmised 6 päeva ma šokolaadi/kommi/muud magusat ei söö ja poest koju ei tassi. Kui tekib selline magusaisu, et võib hulluks minna ja ükski abinõu (puuvili, rosinad) ei aita, siis viimases hädas võin endale lubada väikese šokolaadi, aga sellele pean jala või jalgrattaga järgi minema (lähim pood 1,2km). Aga ma pean leidma sobiva hetke pisipoja kõrvalt, mis ei ole sugugi kerge, ennem läheb ehk isu üle.
Edu mulle!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 12. May 2014, kl 20.32

väga tubli kopsiine smiling smiley endale tulebki pisieesmärke püstitada. Ma tegin reedel otsuse, et ei võta ühtegi kommi ega midagi magusat ning üritan vähem suhkrut süüa, enam vähem olen kinni pidanud. Täna kaalule astudes vaatas sealt vastu 89.8 kg, ausalt öeldes ei uskunud silmi, aga noh samas eile ei olnud üldse kuidagi isu, v.a. raffaellod, mis mulle toodi. Oeh ma loodan, et reedel saan ka ikka siin rõõmustavalt öelda, et olen 8-sa ringis juba, aga kui ei saa, siis järgmiseks reedeks tahan küll juba grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 12. May 2014, kl 21.35

Tubli Triips!! Ma olen ka eesmärgist suutnud kinni hoida, šokolaadi ega kommi pole söönud. Paar korda on isu olnud, aga peletasin selle suhkruvabade orbiti pastillidega (sama efekti annab ka hammaste pesemine). Eile sõin 3 suhkruga pärmitaigna saiakest ja täna sõin 2 präänikut, kartsin et ei suuda mõnega piiri pidada, aga sellest kogusest õnneks piisas.
Nüüd vaja 3 päeva veel vastu pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 13. May 2014, kl 08.15

Oi mul eile õhtu oli hull magusaisu ning patustasin natukene, võtsin ühe killu šokolaadi ning paar ampsu mehe jäätise kausist, siis pesin ruttu hambad ära. Ei teagi kust selline hundiisu magusa järele tuli, kuigi osaliselt vist seetõttu, et poisil hakkab vist kuues hammas tulema ning siis nõutakse rp sagedamini.
Kuigi ma üritan nüüd mitte iga päev kaalul käia, siis täna huvi pärast juba läksin, õnneks oli number sama, mis eile. Täna tartus nii kole ilm ka ja kui ilmaennustus paika peab,et sajab õhtuni, siis tänane jalutamine jääb ära, mis arvatavasti annab kohe tunda.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 14. May 2014, kl 09.25

Kuidas teistel läheb? Leilah, Goal63, Sire- kas tulete ilusate numbritega nüüd, teist pole kippu ega kõppu kaks nädalat olnud. Ja Elekas, Kiripiiga ja Mirage, kuidas teil läheb?
Kopsiine, kuidas eilne päev möödus?

Mul täna juba kolmas päev, kui kaal näitab 89.8 kg ja nüüd üritan kõigest väest, et mitte üheksat ette saada reedeks. Igatahes võin öelda, et kui täna nägin jälle seda numbrit, siis sain natukene motivatsiooni juurde, et edasi pingutada, kuigi isu on kuidagi kasvanud. Õnneks enne reedet ei ole pidustusi plaanis ning ehk ikka õnnestub hoida, sest laupäeval juubelile minek ning siis olengi kindlasti esmaspäeval jälle siin hädaldamas, et kaal näitab koledaid numbreid grinning smiley tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 14. May 2014, kl 13.03

Minu kaal kõigub endiselt jubedalt.Kui laupäeval olin 90,9kg,siis esmaspäeval 92,0kg ja täna 91,3kg.Loodan,et reedel ikka väikegi miinus tuleb.Pean ennast kõndimise osas ka uuesti käsile võtma ja õhtuti jalad kõhu alt välja saama smiling smiley Siis saab ehk kaalu rohkem allapoole ka liikuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 14. May 2014, kl 16.27

Eile jalutasin lapsevankriga 8,5km ja täna sõitsin jalgrattaga 18,5km. Seega liikumist jagub ja tunne on super. Magusaga olen kõvasti tagasi hoidnud, aga eks ikka söönud ka ühtteist, päris ilma suhkruta ei suuda olla, aga šokolaadi pole ikkagi söönud. Ainus mure on kaalunumber, mis praktiliselt pole muutunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: mirage
Kuupäev: 14. May 2014, kl 16.35

Ma andsin alla, kuna elus toimusid traumeerivad sündmused, siis mul on oma söömisest täiesti ükskõik. Söön kui söön, ei kaalu, ei loe, ei mõõda. Mõni päev isegi ei söö, sest ei taha midagi. Kahju, eks mõni teinekord taas, ehk. Mõnusat jätkamist kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 14. May 2014, kl 19.37

mirage, üks suur pai ning küll aeg kõik haavad parandab.
kopsiine, super tubli oled. Ma pole uh ei teagi kui kaua rattaga sõitnud: 9kuud rasedust+10kuud, eh varsti tuleb nii kaks aastat, kuid loodan, et suvel ikka saan ka vurama hakata.
Tupsunupsu, ega sa juhtumisi väga soolast toitu pole söönud, sest soolase toiduga on nii, et siis kaal võib kahe päeva lõikes kõikuda ligi 2 kg, vähemalt minul on nii.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 15. May 2014, kl 09.23

Soolast ei ole aga põhjus on arvatavasti selles nädalavahetusel tehtud veiniõhtus.
Kas keegi oskav öelda palju kcal võiks anda alkoholivaba siider?Mulle meeldib suviti tihti siidrit juua (kuigi selles palju kcal) aga ei tahaks alkoholi sisse juua.Eelmine aasta ostsin ka just alkovaba aga neid kcal ei leia kuskilt.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 15. May 2014, kl 09.34

Kaaluabi annab, et alkovaba siider 100ml annab 48 kcal, see on see kopparberg pirni siider. Üldiselt vaatasin, et siidrid annavad seal 30 kuni 65 kcal vahel. Ega jah veini ja grilliõhtud üldse on saatanast, ma ütlen grinning smiley tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Kuupäev: 15. May 2014, kl 12.01

Aitäh Triips smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 4 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.