Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 5 / 9
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 16. May 2014, kl 06.38

Tere,

lahkusin kolmekohalisest kaalunumbrist. Täna hommikune kaal 99,6kg.


Päikest kõigile hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 16. May 2014, kl 07.00

Tere jälle. Minul kaal hommikul 77,9 aga järgmine nädal kavatsen korralikku miinust näha. Nüüd on mõneks ajaks kõikide reisimiste ja sünnipäevadega ühel pool ja saab korralikult toitumisele ja trennile keskenduda. Jaanipäeval tahan kindlasti alla 75 kilo olla. Ideaalis midagi 73 kiloga, sest siis oleks mul uus kaalurekord käes winking smiley Ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 16. May 2014, kl 08.22

Väga tubli MTU, palju palju õnne numbrivahetuse puhul tongue sticking out smiley

Mina tulen ka täna täitsa hea meelega oma numbrit teatama. Nimelt täna näitas kaal 89 kg ehk siis esinumbri vahetus, juhuuuuuuu spinning smiley sticking its tongue out Loodan, et suudan ka hoida.
Mis ma siis teistmoodi tegin, et kaal niimoodi kukkus. Nimelt värskendasin oma eesmärki ning panin aktiivsuse kõige madalama, sest olgem ausad ega kaootilise trenni tegemisega vist midagi ei saavuta. Igatahes kalorinorm tuli tubli 300 grammi võrra väiksem. Lisaks vaatan, et süsivesikute arv jääks 150 grammi juurde. Praegu selline asi toimib.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 16. May 2014, kl 12.31

Terekest!!

Tubli MTU, õnnitlen kahekohalise kaalunumbri puhul!!

Aga minul oli see nädal hoopiski kaaluhoidmise nädal moody smiley ehk siis igal hommikul vaatas kaalult vastu 104,8kg, seda ka täna, nädalaga sain 200g vähemaks. Šokolaadist hoidsin nädal aega eemale, aga kasu sellest nagu polnudki. Ilmselt ma söön ikkagi kalorid lõhki muu toiduga. Siit ka plaan järgmiseks nädalaks - täita igapäev eeskujulikult toidupäevikut. Ja kuna ma mõtlen ainult oma kaalunumbrist ja kaalun juba igapäev, vahel mitu korda päevas, siis hoian ka kaalust nädal aega eemale. Eks siis järgmisel reedel selgub, kuidas nädal õnnestub!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 16. May 2014, kl 12.36

Link tabelile ka:
TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 16. May 2014, kl 12.43

Kindlasti õnnestub! Tänud toetuse eest.
Mina kaalun ka iga päev ja värskendan kaaluabis igapäevaselt oma kaalunumbrit. Sealt siis hea vaadata, kuidas languseussike ikka allapoole kulgeb. Muidugi täidan igapäevaselt päevikut ja joon 1,5 l vett päevas.
Selliselt pole väga halbasid üllatusi tulnud.
Hoian Sulle pöialt järgnevaks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 16. May 2014, kl 12.58

Kopsiine, kusjuures toidupäeviku pidamine on igati tänuväärt asi, sest näiteks alguses oli küll nii, et sõin juba päeva esimeses pooles kõik kalorid ära ning siis õhtu oli piin. Nüüd teen nii, et üritan ikka kolm korda päevas siin käia ja ära märkida, sest kui õhtul seda teen, siis võib selline üllatus tulla, et hoia ja keela. Kuigi jah hetkel on mul keskmine kalorinorm 1573 (+-200), mis on võrreldes varasemaga ikka väga madal, aga nüüd tunnen ilusti et kõht läheb tühjaks tavaliselt kolme nelja tunniga ilma kella vaatamata. Ennem sõin oma päeva toidukorrad lihtsalt vaadates kella ning sellist tühja kõhu tunnet ei tundnudki.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. May 2014, kl 22.55

Täna toidupäevikut ei täitnud, sest oli väike istumine külalistega ja ei hakanud nende ees oma toite kaaluma. Aga selle eest võtsin end nüüd hilja õhtul kokku ning kui lapsed olid magama jäänud, siis ronisin oma crosstrainerile ja väntasin pool tunnikest nii et higi lendas.

Nüüd tuleb hea uni!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 18. May 2014, kl 07.59

Oeh ma olen nüüd kaks päeva kõike head ja paremat söönud ning reedel oli ka grillõhtu ja noh kaalu tuli 300 grammi juurde, aga õnneks püsib ikka number 89 ees. Homsest hakkan jälle tubliks ning vaatan kullipilguga, mis ma endale suhu panen. Unistus on reedeks saada 88 ette. Õnneks ilusad ilmad ka tulemas, seega kuumaga väga süüa ei tahagi.

Elekas, kuhu sa kadunud oled?

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 22. May 2014, kl 13.31

Nii nii siin ikka ütlemata vaikne, kas homme on oodata ilusaid numbreid?
Mul see nädal pole eriti hästi läinud, ses suhtes kaal seisab juba mitmendat päeva 89 peal ning ei liigu ei üles ega ka alla. Ise kahtlustan, et järsku palavusega hoiab keha vett kinni või midagi, sest söönud olen korralikult, magusat pole söönud ning trenni olen ka see nädal üllatavalt palju teinud. Kuidas teistel läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 22. May 2014, kl 15.35

Mul langevas ja tõusvas joones confused smiley
teisipäevaks langes 2 kg, aga siis tõusis 1,6. Oli muidugi ka patustamist rabarberikoogi ja kirsimahlaga ja need praetud räimed....
Ohhh...
Vaatame, mis homseks tuleb!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 23. May 2014, kl 07.15

Tervitus. Reisilt tagasi ja nagu arvata oli sain plussi. Õnneks pole palju juures aga ikkagi. Üllataval kombel oli söömisega kõik kontrolli all aga jah need siidrid ja kokteilid smiling smiley. Tänane kaal 79,5

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 23. May 2014, kl 08.14

Tuli siiski langus 0,8kg. Kaalunäit 98,8.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 23. May 2014, kl 08.19

No vähemalt olen sõna pidanud ja miinus on ees smiling smiley Niiet kaal 77,5. Järgmine nädal tahan ka miinust näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 23. May 2014, kl 08.35

Minu täna hommikune kaal oli 88,7 kg, vähe on alla läinud, aga arvan, et kuumusest ning ka punaarmee peaks lähipäevil sisse marssima. Ent vähemalt soovisin 88 näha ning selle ma saavutasin, järgmine nädal võiks siis 87 juba ees olla tongue sticking out smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 23. May 2014, kl 14.48

Tuli suur kuumus ja sellise ilmaga ju muud ei taha kui vaid juua - nii nad räägivad. Aga mina pidin end peaaegu ogaraks sööma, ausalt ütlen, et nädalaga sõin ära 3 suurt Kalevi 300g šokolaadi!!! Tundub uskumatu, aga sellele lisaks veel muudki head paremat. Vähemalt ma üritasin seda kuidagi ka tagasi teha liikumisega, muru niitmine ja jalgrattaga sõit, jalutamine - aga selles kuumuses toimus see kõik meeletult higistades.

Ühesõnaga juhtus nii, et kaalunumber oli mul juba selline kinnisidee, et ma muust enam ei mõelnudki, päevas käisin mitu korda kaalul. Ja siis lihtsalt andsin alla, igal hommikul alustasin küll uuesti söögi üles kirjutamisega, aga lõunast kaugemale ei jõudnud, sest siis muutus söömine õgimiseks.

Olin raudpolt kindel täna hommikul kaalule astudes, et midagi head sealt ei tule, vähemalt +1. Seepärast ka viivitasin kaalumisega. Kui muidu kargasin hommikul kohe voodist vetsu ja siis kaalule, siis täna hommikul venitasin seda vähemalt tunni võrra edasi. Ja siis saabus tõehetk - kaal täna hoomikul 104,5kg ehk nädalaga hoopiski -0,3kg langust!! Ma ei uskunud oma silmi. Tõenäoliselt on see miinus tänu sellele, et ma meeletult higistan selles kuumuses (näiteks täna pesu kuivama pannes, jooksis higi ojadena mööda nägu).

Edasine plaan on kaalu pärast mitte nii väga põdeda ja edasi higistada. Söömisel üritan enamvähem silma peal hoida ja tervislikemaid valikuid teha, aga ei keela ka endale midagi. Olen aru saanud, et rinnaga toitmine ikka mõjutab küllaltki minu isusid ja parem on neile natukenegi järgi anda, et mitte jälle õgimisega lõpetada.

Ah jaa, ma ju haige ka veel, vanem laps tõi lasteaiast nohu/haige kurgu ja jagas mulle ka!!

Nii et läheme ikka edasi, mis siis et vahel üks samm edasi ja kaks tagasi, ühel hetkel saab ka kolme sammu võrra edasi minna!!!!

Tublid olete kaasvõitlejad!!! (ainult kuidagi väheks on meid jäänud).

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. May 2014, kl 20.38

Ilma liigutamata, lihtsalt diivanil istudes, higi aina voolab. Kas siis keha kulutab ka 2 korda rohkem energiat?? Tegelikult on see nuhtluseks, pidevalt üleni higine, ka dužž ei too leevendust. Lisaks veel need hõõrumised, punetav nahk, seelikust võib vaid unistada sellise ilmaga.
Aga selle eest on õhtud jahedamad, siis saab natuke ka trenni teha. Eile õhtul näiteks sõitsin jalgrattaga 21,5km. Mõnus!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 26. May 2014, kl 09.58

Ma ei tea, kuidas teistel, aga mul nädalavahetusega suisa müstika - aiatöödel kulutasin ca 3000 kalorit kahel päeval, sõin normi piires, vett jõin üle normi ja kaal tõusis 600 g sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 26. May 2014, kl 10.25

Oeh ei mõjunud mullegi nv eriti hästi, ses suhtes palavusega minu keha hoiab kinni kõike mis saab vist. Sõin normi piires, jalutasin palju ning vett kaanisin nagu segane, kogu aeg on janu, aga kaal täna hommikul näitas 89,2 kg. Seega MTU, ma arvan, et ehk sul samuti nii, et kui palav on, siis keha vett täis. Ma loodan, et kui nüüd jahedamaks läheb, siis ehk saan ilusa numbri ikka reedeks ette smiling smiley

Hetkel päev poole peal ning jalad juba natukene paistes confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 26. May 2014, kl 11.13

Loodan ka, et palavuse alanemine mõjub sarnaselt ka kehakaalule. Ei taha küll suuremaid kaalunumbreid hommikut vaadata.

Sulle Triips16 ja meile kõigile ilusaid numbreid igaks reedeks!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 28. May 2014, kl 08.53

Lõpuks sain täna jälle kaalule 88,7 kg ning nüüd loodan, et reedeks tuleks kasvõi mingigi miinus, sest nulliringi või veel hullem plussi ringi küll ei taha.
Minu unistus on jaaniks kaaluda 85 millegagi, kuigi jah duelli mõte oli, et 10 nädalaga 10 kg, siis ma oleks poolegagi rahul. Kui nüüd mõelda, et nädalaid nii vähe jäänud, siis tuleb tõsiselt ikka mõelda, mida suhu pistad. Minu helesinine unistus oleks kaaluda 70 kg, siis oleksin endaga super rahul, aga sinnani on pikk pikk tee.
Mis teie helesinine unistus on?

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 28. May 2014, kl 09.03

Oi - oi!
Helesinine unistus on ka 70-seks saada, aga mitte vanuselt vaid kehakaalult. Sinna vanuseni on veel 20 aastat aega, aga kehakaalu saavutamiseni tahaks aastaga jõuda.
Mul näiteks oli seda polstrit ikka omajagu kogunenud ja kaalulangetust tuli 119 kg pealt alustada. täna hommikul näitas kaal 98,2 kg. Nii, et kergemaks ikka läheb tasapisi, aga hästi korralik tuleb olla. Need õhtud on minu komistuskiviks - siis kipub plaanitust rohkem toitu suust sisse minema. Küll olen aga vee kogused ikka ära joonud maakodu kulutab ka ohtralt kaloreid.
Jaaniks tahan olla 95 kg ja juuli lõpuks, kui 5 ette lööb tahaks 90 olla. Sealt edasi aga vaiksemas tempos ja näiteks märtsiks 70 kg jõuda.

Edu Sulle, Triips16 ja meile kõigile, kes endale eesmärke on seadnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 28. May 2014, kl 13.11

Minul unistuseks jõuda 65 kg. Enne lapsi kaalusin isegi veel vähem. Sain nüüd ennast jälle järjele peale reisi. Reedel kui kaalu edastasin oli küll masendus, sest ikkagi esimene pluss sai kirja peaaegu nelja kuu jooksul, mis ma siin olnud olen KA-s. Aga juba paar päeva hiljem oli number põhimõtteliselt sama kui ma reisile läksin. Seega suutsin säilitada hoopis. Kaalusin ilmselt ennast liiga ruttu-nimelt mul lennureisid alati löövad keha paiste-ilmselt ka see suurem kaalunumber oli sellest tingitud. Täna hommikul sain ette 77 kg smiling smiley. Kui alustasin siin KA-s olin 91 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 28. May 2014, kl 22.34

Minu helesinine unistus on kaaluda 79,9kg, see oleks minu pikkuse 178cm juures maksimum. Ja viimati kaalusin ma nii palju ~15 aastat tagasi teismelisena. Kaal muudkui kasvas kooli ajal ja gümnaasiumis jõudis see üle 100 ning nüüd olengi selle numbri lõksus. Kõige rohkem olen kaalul näinud 118kg. Eelmise aasta jaanipäevaks sain kaalu 95,4kg peale kaaluabi.ee keskkonda kasutades ja siis avastasin, et olen rase!!! Sünnitama läksin 113kg ja kodus tagasi olles näitas kaal 102 ning siis hakkas tõusma nagu esimeselgi korral. Kui peale esimese lapse sündi imetamise ajal tõusis kaal 114kg-ni, siis nüüd olen vähemalt jäänud ühe numbri juurde pidama. Tahaks sellest numbrist nüüd kenasti alla poole saada. Plaan on hea, aga teostus ei taha hästi õnnestuda...

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 29. May 2014, kl 14.33

Teate siin on ikka hullult hea olla, ses suhtes hoiab söömisel piiri peal. Täna hommikul mõtlesin, et kas võtan kommi või mitte ning siis tuli kohe meelde, et oot homme on ju kaalumine ja tuleb kaal edastada. Nii jäigi komm võtmata, kuigi hull tahtmine oli. Ja ma tean, et homme kui kaalul ära käin, siis mõnes mõttes võtan jälle lõdvemalt, rääkimata sellest, et nädalavahetus tuleb ning ka külla minek. Samas tean, et kui esmaspäev koidab, siis tuleb hull tuhin peale jälle. Võiks ju kogu aeg korralik olla, aga noh mis sa teed kui ikka neelud käivad, aga eks mul arenguruumi on veel kõvasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 30. May 2014, kl 07.03

Hommik. Tänane kaal 77,9

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 30. May 2014, kl 07.10

Tere, mul täna rõõmu! Kaalunumber 97,7 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 30. May 2014, kl 08.24

Hommikust smiling smiley

Minu kaal näitas täna hommikul mulle 88 kg, päris hea. Lootsin küll 87 kohata, aga seekord ei tulnud ära, no aga järgmine nädal tahan kindlasti näha.

Oi MTU, sa oled väga tubli grinning smiley Sa oled meil ainuke, kes suudab duelli eesmärki täita. Enam pole palju jäänud 95 ning ma usun, et jaaniks oled sa juba alla 95 kg tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 30. May 2014, kl 11.58

Kiitus kosutab hinge! Suur tänu, aga kas ma just eesmärgi täidan? Loodan muidugi, sest langetada tuleb edasi ka peale duelli.

Need duellid on toredad. Päris üksi päeviku kallal nokitseda oleks palju igavam ja motivatsioon võiks kaduda, aga siin saab teistele kaasa elada ja ise ka edasi püüda.


Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 31. May 2014, kl 10.55

Terekest!!
Ma külastasin eile meie pealinna ja ei jõudnudki siia oma numbriga. Ega ei olegi midagi rõõmustavat, kui eelmine nädal suutsin natuke maha saada, siis seekord olen jälle plussis, kaal eile hommikul 104,9 ehk +0,4kg. Pead veel norgu ei lase ja võitlen edasi, kuigi nii tihti on see minna laskmise tunne. Üritan nüüd jalgrattaga vähemalt kolm korda nädalas sõita korraga tund või rohkem ja et see mõjuks positiivselt ka kaalu langetamisele, siis tuleb ikka söömine ka paika saada. Ammutan siin igalt poolt informatsiooni tervislike eluviiside kohta, eriti just, kuidas hoida motivatsiooni kõrgel ning öelda ei ahvatlustele ja mitte järgi anda isudele. Tahaks leida selle kuldse kesktee, et suudaks jäädagi õige toitumise peale.

Täiendasin tabelit ka, TABEL, kõik on nii tublid olnud, eriti MTU, kes läheneb väga kindla sammuga meie duelli eesmärgi poole!!!! Ja ega siis duell ju läbi saa, mina arvan, et ikka jätkame peale 10 nädalat!!! Kõigil on vaja eesmärk ju saavutada.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 5 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.