Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 8 / 9
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 11. July 2014, kl 07.17

Tere kõigile 75,8. Sama hea kui paigalseis- aga parem ikka kui pluss smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 11. July 2014, kl 13.28

Minu tänane kaal on 87 kg, olen rahul, vähemalt olen oma puhkuse lisa maha saanud ilusti smiling smiley

Kuidas teistel ka läheb? Maru vaikne on siin ning ka kaalunäite on vähe, kas kõik rannas peesitavad tongue sticking out smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 11. July 2014, kl 19.14

Ma lihtsalt häbenen, liiga piinlik on oma kaalunumbri pärast. Vaatasin natuke ajas tagasi ja sain selgeks, et suvi ei olegi minu jaoks kaalulangetamiseks õige aeg. Talvel ja kevadel kaal kenasti kukub, aga suvekuudel kohe tõuseb, nii mitmel möödunud aastal. Seega polegi nagu lootustki, keha ei taha. Ja eks see söömine on ka väga kaootiline ja ilmselgelt söön rohkem kui peaks.

Ühesõnaga kaal täna 106.8 ehk rohkem kui selle duelli algul. Võta või jäta!! Nii on!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 12. July 2014, kl 19.48

Tere,

minu kaalunäit 92,5.
Ei patustanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 13. July 2014, kl 21.58

No tere!
Jäin natuke hiljaks oma asjadega, aga pole kolm päeva arvutisse sattunud. Minu reedene näit oli siis 62,1kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 18. July 2014, kl 07.08

Hommikust!

Minu kaal on täna 87.6 kg, olen pettunud, sest ma ei saa aru, kuidas 600 grammi on juurde tulnud. Söönud olen ilusti ning olen ka trenni tunduvalt rohkem vihtunud, aga kaalu tuli hoopis juurde, kuigi kõhu ümbermõõt on vähenenud 3 cm selle nädalaga ning ka reielt on kadunud 1 cm.

Head nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 18. July 2014, kl 07.37

Tere. Mina liigun ikka tasa ja targu allapoole 75,3 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 18. July 2014, kl 13.32

Läheb, läheb, läheb, läheb! Ikka allamäge... see kaalunumber ikka thumbs up
Täna kaalunumber läbi aegade väikseim - 91,8 kg

üle 8 aasta kapis seisnud kleit on täna uuesti seljas.
Olen ülimalt rahul!

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 18. July 2014, kl 13.50

Terekest!!! Olen lastega maal vanemate juures. Kaalu siin pole, nuh tegelt on üks mehaaniline kaal, aga ei ole eriti usaldusväärne. Seega jääb see nädal kaalunumber vahele. Järgmine nädal taas.

Kuna kasutan telefoni netti ja sellega on suht jama tabelit korrigeerida, siis tabeli uuendad nädala algul kui oma arvutini jõuan.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 21. July 2014, kl 20.42

Tere!

Mina jälle jäin hiljaks, aga olin nädalavahetusel Lõuna-Eestis puhkamas ja arvutisse väga ei sattunud. Minu kaal 62,8kg sad smiley Ikka tuli juurde natuke. Uus nädal läheb ehk paremini smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 21. July 2014, kl 20.44

Üks väike küsimus tekkis veel.
Miks minu eelmise nädala kaalu tabelis pole?

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 22. July 2014, kl 06.47

Täna sõidan koju tagasi ja siis asun ka tabeli kallale. Telefoniga on tabeli muutmine keeruline.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 22. July 2014, kl 14.45

Tere!

Tabel uuendatud TABEL
Loodan, et ühtegi näpukat sisse ei tulnud. Nädal aega olin maal vanemate juures, sai kahel sünnipäevalgi käidud. Kaalunumbrist ei tea veel midagi, eks ma homme hommikul vaatan.

Olge ikka sama tublid edasi, mõni liige vist taas kaduma läinud, aga pole hullu, need kes alles pingutavad ju tublisti!!!

Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 23. July 2014, kl 09.42

Pole küll suurem asi, aga minu jaoks ülioluline. Nimelt mul näitas kaal täna 86.8 kg, pole juba kaks aastat vast näinud nii väikest numbrit. Ma nüüd loodan, et suudan seda hoida reedeni, sest no eelmine kord läks ikka ütlemata halvasti, kui pidin teatama oma plusse.
Ma olen jälle jooksmise käsile võtnud. Kunagi pubeka eas meeldis mulle joosta, ent ülikooli minnes jäi see soiku ja loomulikult tuli kilosid kohe ohtralt juurde ning nüüd üritan uuesti jälle ennast kuidagi ree peale saada. Üritan nädalas ikka kaks korda jooksmas käia. Peab mainima, et nii uskumatu kui see ka poleks, siis iga korraga on võhma kuidagi juurde tulnud, kuigi alles kolm korda käinud üldse kokku. Distantsid pole teab ka mis pikad olnud (5 km, 7 km, 10 km), aga enesetunne on pärast ikka väga super, eriti kui sörkisin 10 km.
Lisaks üks päev proovisin ühte seelikut, mida enne rasedust kandsin, siis nüüd sain sellel juba nööbi kinni. Kaks kuud tagasi laiutas nööbi ja augu vahel ikka suur tühjus tongue sticking out smiley Oi ma olin nii õnnelik, et terve õhtu oli nägu naerul, see oli ütlemata hea tunne grinning smiley tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 25. July 2014, kl 08.01

Tere hommikust. Lõpuks siis see mõnus kauaoodatud suvi käes smiling smiley Edastan ruttu kaalu ja randa minek. Täna siis 74,4

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 25. July 2014, kl 08.09

Tere, mul kaal enne suurt sünnipäeva 91,4. Loodan, et järgmisel nädalal plussi ei tule.

Päikest :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 25. July 2014, kl 08.10

Hommikust smiling smiley

Minu kaal näitas täna väga ilusat numbrit, nimelt 86.1 kg juhuuuu. Number 85 ei olegi enam väga kaugel tongue sticking out smiley Ilusat nädalavahetust kõigile, tõotab tulla teine päris kuum grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. July 2014, kl 10.40

Tere!!! Te olete nii tublid!! Ilusad miinused!!

Kuum suveilm on kohale jõudnud ja juba isegi nädalakese meid paitanud. Ei saa ju viriseda, seda me ise ootasime - kaunist suve. Muru on küll juba kergelt kõrbenud ja juurviljad/aedviljad janutavad vihma järele, aga patt oleks viriseda. Olen eluaeg olnud meeletu higistaja, osalt geenidest ja muidugi on siin süü ka üleliigsel kaalul. Aga praeguste kuumade ilmadega ei ole vaja ennast üldse liigutada, et higi voolaks. Istun lihtsalt diivanil ja niriseb ojadena. Ja kui veel pisike ka süles on, siis higistame mõlemad. Õues puu all varjus ja kerge tuulega on kõige mõnusam lihtsalt olla.

Aga kaalust siis ka.... kui saaks siis jätaks selle taas vahele, number oli hommikul kaalul lihtsalt nii jube. Ise arvan, et kuna ma joon praegu meeletult vett (üle 3 liitri päevas vähemalt, lihtsalt janu on), siis tõenäoliselt on natuke vett kehas kinni. Ühesõnaga kaalul oli number 108,4 (veel 2 päeva tagasi oli seal 106,6)!!! Nuta või naera!! Lohutan end sellega, et küll see kaal ükskord langeb, olen seda ennegi suutnud ja küll suudan veel!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 25. July 2014, kl 14.35

kopsiine, ma arvan et sul vesi kehas kinni, sest kahe päevaga ikka nii palju juurde võtta ei ole võimalik, kui just kõhukinnisus ei vaeva.
Kuumaga on see hea, et söögiisu ei ole päeval, ent see-eest kui õhtu kätte jõuab ning jahedamaks läheb, siis tuleb hundiisu. Järgmiseks nädalaks ma ennustan endale jällegi tõusu, sest vaadates kuidas mul kaalu langetamine läheb, siis tavaliselt langusele tuleb tõus.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 25. July 2014, kl 15.25

No terekest!
Mina siis ka natuke raputasin maha ehk preagu 62,5kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 26. July 2014, kl 16.40

Igatahes oli täna hommikul 0,5kg ilusam number. Eile ei joonud nii palju vett ka. Kasutasin nippi, et juues võtsin väikesed lonksud, mitte ei kulistanud korraga súurt kogust alla. Aegajalt lonksan ka oma aia õunamahla, eelmise aasta oma muidugi, see aasta ilmselt jääb mahl tegemata, sest õunu pole, naabril ka ei ole sad smiley

Keha hakkab vähe haaval kuumusega harjuma, enam ei higista nii palju. Täna käisin ka koos suurema lapsega koduõues basseinis, väga hea jahutus!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 30. July 2014, kl 09.49

Pisike poja on haige, palavikus. 2 ööd olid suht magamata ja selle tagajärjel ise nagu zombi koos hullu peavaluga. Õnneks tänane öö möödus rahulikumalt, poja tudus rohkem ja sain ise ka magada ja puhata. Õue pole eriti saanud, palavikus lapsega ju ei lähe. Trenni pole ka teinud, sest selle palavaga jookseb higi nagu nii koguaeg. Isegi pesu välja riputamine kuivama on paraja trenni eest, sest selle lühikese ajaga niriseb ~ämbri täis higi, sest pesunöörid on päikese käes.

Vee joomisega võtan ka natuke rahulikumalt, joon aeglaselt lonks haaval. Ostsin ka poest mineraalvett, sest kraaniveest tundub et ei piisa ainult. Higiga koos kaovad ka vajalikud ained kehast.

Kuidas muidu ülejäänud seltskond kuumaga vastu peab???
MTU - kas nüüd, kus oled suure hulga kilosid juba kaotanud, on higistamist ka vähem???

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 30. July 2014, kl 20.04

Minul kaal näitab ainult tõusujoont see nädal, varsti juba kaks kilo juures eelmise reedese kaaluga võrreldes. See kuumus mulle kaalu langetamise mõttes ei sobi, ajab hullult jooma ning kuna poja saab veel rinda, siis selle kuumusega tahab rohkem, mis tähendab, et mul on tunne, et ma päeval muud ei teegi kui vett lürbin. Natukene olen ka paistes, seega arvatavasti osa kaalutõusust saab selle arvele panna, samas aga jäätis maitseb küll praegu mega hästi.

Ja muide Kopsiine, ma küll olen kaotanud suhteliselt vähe kilosid, kokku aasta algusest 8, siis mul on higistamine hullemaks läinud, ses suhtes kui suurem olin, siis higistasin kuidagi vähem, aga nüüd tuleb kiiremini, praegust kuumust arvestamata.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 30. July 2014, kl 21.32

Tere,

Saan Triipsuga sarnaselt vastata, et hihistamine pigem suureneb. Selle kuuma ilmaga on selliseid töid, mida edasi ei anna lükata ja enamustel päevadel ei saa seepärast ka päva kõige kuumemat aega jahedamas toanurgas mööda saata.
Laupäeval lähen linna ja siis saan kaalu edastada.
Esmaspäevast taas tööl ja tavapärane elurütm tagasi. Lõpevad ka need külaliste vastuvõtud, mis juubeliga ikka kaasas käivad. Homme grillipeol püüan piiridesse jääda, aga eks kaalumjne annab tõe teada.
Sulle, Kopsiine, soovin head vastupidamist ja pisipojale kiiret paranemist.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triips16
Kuupäev: 01. August 2014, kl 07.12

Hommikust smiling smiley

Minul midagi rõõmustavat see nädal ei ole 86,8 kg on kaal, aga kurb ei ole, sest selle kuumaga olen ma paistes. Kas keegi teab, kas midagi looduslikku on, mida saaks tarvitada, et liigne vesi kehast välja tuleks ehk?

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 01. August 2014, kl 13.53

Terekest!!
Pojake nüüd peaaegu terve, oleme veel ettevaatlikud, eriti tuulega ja seda täna väljas jagub.
Kaalunumber oli täna ikka ilusam küll, 106,8kg. Suur langus 1,6 kg on siis tingitud sellest, et eelmine reede oli keha kohutavalt vett täis ja nüüd olen nädal aega olnud ettevaatlikum vett juues ehk siis joon rahulikult lonks haaval kuni janu kustutatud. Seda nippi soovitan sullegi, Triips!! Ja veel, osta vahepeal poest mineraliseeritud vett, kindlasti ilma gaasita, keha tahab higiga kadunud soolasid tagasi ka saada. Minul tekkis tohutu vee joomisega ka meeletu isu soolase järgi, enam õnneks mitte!! Muidugi joon vahepeal ka oma kodust õunamahla nii paar lonksu, kustutab ka paremini janu.

Kindlasti leidub mingi ravimtaim, mille tee joomisega saab kehast vett välja, aga tundub, et praeguse kuumaga keha varub endale vett tagavaraks. Vähemalt on täna pisutki jahedam, tuulisem, pilvekesi ka rohkem.

Olge ikka tublid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 02. August 2014, kl 08.03

Ei suutnud piiridesse jääda ja tänane tulemus 92kg. Seega juures 0,6 kg
Häbi-häbi mulle thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. August 2014, kl 08.37

MTU- see mõni väike pluss pikas miinuste reas ei ole hullu midagi. Annabki pisut motivatsiooni juurde, sa oled ju nii tubli olnud!!!!!

Minul paistab vastupidiselt MTU-le mõni miinus ka ikka silma pikas plusside reas.

Loodan, et meie duellike kokku ei kuiva, vähesed annavad endast märku, aga ega me siin pole vaid numbri pärast. Kirjutage ikka vahepeal kuidas muidu eluke veereb. Kui on kaal plussis seekord, egas siis veel pole põhjust alla anda.

Reedeni on veel 4 päeva, loodan/tahan/soovin ka miinust. 4 nädalat ongi veel selle tsükli lõpuni ja augusti lõpuni ning siis algab justkui uus aasta!!! Antakse ka uusi lubadusi. Kas meie alustame siis taas uue 10-nädalase tsükliga???

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: Triin05
Kuupäev: 04. August 2014, kl 08.48

Tere. Ka minul see nädal plussis. Lausa terve kilo. 75,4 siis. Ei saanud reedel teatada. Suvi ikka raske kaalulangetamiseks. Iga nädal üritused. Söömine on igati kontrolli all aga no need õhtused külmad siidrid on arvatavasti põhjuseks. Alla ei anna. 18 kg läinud ja 10 tahaks järgmiseks kevadeks veel maha saada. Periood tundub pikk aga üritan rahulikus tempos. Arvan,et saan hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10-10 = the finger smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 04. August 2014, kl 10.05

Tere,

olete kõik nii tublid ja positiivsed. Loodan ka uuesti rea peale saada ja täitsa uskumatu, et aeg nii kiiresti läheb.
Mina oleksin küll kolmandas tsüklis ka osaline.
Samas on nüüd tööaeg jälle kätte jõudnud ja nii olen ka siin foorumites veits aktiivsem.

Vaatamata väikesele kaalutõusule rändas täna kapist taas uus/vana riie selga. Komplimente kui palju!

Mõnusat eesmärkide poole rühkimist meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 8 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.