Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 04. August 2014, kl 20.57

Tere!

Paistab, et rohkem numbreid ei tule.
Sisestasin kaalud ära ning läheb ära lukku tabel. Uued numbrid juba reedel smiling smiley
TABEL!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 05. August 2014, kl 07.25

Hei!
Olin reisil ega saanud kaaluda. 116. (25. juuli 118).
Kui ka tabelisse ei saa, siis tore ikkagi, et langeb.
Kõigile palju meelekindlust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 05. August 2014, kl 19.23

Naised, te olete kõik nii tublid olnud!
Ikka püsivust ja motivatsiooni jätkata! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 07. August 2014, kl 12.49

Hei!

Ei tea, kas homme kaalule pääsen, mistõttu saadan täna homse tarvis numbri 115. Mäletan, et seadsin augusti lõpuks eesmärgiks 114. Ikka edasi ja ei sammugi tagasismiling smiley Kui kuumus pole lühist tekitanud, siis on 14. juulist alla läinud 8 kilo.

Parimat kõigile ja ma tõesti tean, mida te tunnete!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 08. August 2014, kl 07.50

Tere!

Minu tänane kaalunumber 105,3.

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 08. August 2014, kl 13.07

Hei!

Minu tänane kaal 99,5 ehk siis -0.3 kg. Olen viimased 3 päeva peavalude käes piinelnud ning eile õhtul lõpuks sain natukene inimlikult olla ning tuli ka söögiisu tagasi, siis sai natukene rämpstoitu nositud. Aga üldse ei pabista sellepärast, kui pikalt piineldud, siis võib miskit head endale lubada küll smiling smiley
Kõigest 2,5 kg veel, siis on esimene seatud eesmärk käes ka. smiling smiley


Ootan siis ülejäänute numbreid, loodetavasti ikka miinuse poole ning Ilusat nädalavahetust! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Arcum
Kuupäev: 08. August 2014, kl 13.37

Ma ei tea, kas mind kampa võeti, tabelis ma oma nime ei näe ja seda muuta ma ka ei saa sad smiley
Algaal 112, pikkus 185, ideaalne kaal on 82, oleksin rahul ka 90-ga ( küll siis pingutaks ka selle 8 maha) Tänane kaalumine oli 110,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 08. August 2014, kl 13.51

Oi, paistab, et mul ikka päris palju märkamata jäänud, alles nüüd loen, et veel on olnud inimesi kes soovivad liituda. Ma väga väga vabandan, kuidagi olen suutnud neist postitustest mööda vaadata! Veelkord, väga vabandan! Lisan Teid kõiki ka kohe tabelisse - Arcum, Marili123. Nartsiss19 on juba seal olemas.
Olete väga oodatud! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 08. August 2014, kl 14.01

Nüüd olete kõik olemas! TABEL!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 08. August 2014, kl 16.02

mul on see nädal läinud kuidagi väga kiirelt ja ringi lipates. Paistab, et sai piisavalt ringi lipatud, sest tänane kaalunumber on 102,9 ehk siis -2 kilo smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 08. August 2014, kl 21.01

Marili123 ja Arcum - meil on siin seatud esimene eesmärk ka. See oleks 31. august. Jäänud on küll ainult 3 nädalat, kuid mingi pisikese eesmärgi võib ikka püstitada, mille poole püüelda, siis on lõbusam ja motti ka ehk rohkem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 08. August 2014, kl 21.14

Tervist,

Minu kaal sama, 108 kg. Kuidagi ei edene...

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 08. August 2014, kl 21.50

Mida ja kuidas olete oma toitumises muutnud? Kas on ka toite, mida te üldse ei söö enam, et alla võtta kaalus? Kas teete ka trenni ning millist?

Eepik - vähemalt ei tõuse kaal, seisak on vahepeal ka hea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 09. August 2014, kl 09.24

ma arvan, et 31.08 peaks mul kaalunumber näitama 99kg (või vähem smiling smiley).

Päris sellist asja vist pole, mida ma üldse ei tarbiks. Ma ikkagi jälgin, mille järgi mul isu on. Juhul kui mul on isu jäätise järgi, siis ma seda ka söön. Peamine mida jälgin on, et päevane kalorinorm lõhki ei läheks. Juhul kui ma hakkan välja jätma asju, mis ei pruugi mulle väga head olla, aga isu nende järgi on, siis ma jätan oma kaalulanguse soiku - isud saavad ikkagi minust lõpuks võitu. Samas katsun ikka magusaid asju mitte iga päev süüa (v-o 1,2, max 3 korda nädalas). Juhul kui mul tule eriti tugev magusa kihk peale, kus soovin iga päev šokolaadi, jäätist jm, siis teen endale päevase eesmärgi, nt kui ma suudan täna mitte süüa šokolaadi, siis luban endale ühe homme ilma süümepiinadeta (järgmisel päeval ei pruugi aga ollagi enam isu ning šokolaad jääbki söömata).
Mis mind kaalulangusel aitab - valmista oma toit ise. Juhul kui valmistad oma toidu ise, saad sinna panna täpselt seda, mida vaja ning toit jääb tervislikum (enamjaolt on ju poodides toitudesse topitud hulgaliselt rasva, soola ja suhkrut, et maitset parandada või säilivusaega pikendada). Katsun poest osta kõik võimalikult töötlemata kujul.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 09. August 2014, kl 17.29

Tere reede hommikune kaal oli 114.4 tasa pisi ikka langeb

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: jaanam
Kuupäev: 09. August 2014, kl 17.48

Tere!

Minu eilne kaal oli 103 kg, seega -0,4 kg,langeb tasapisi.


Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 11. August 2014, kl 15.11

Tervist!

Siin meie TABEL!

Kõik on väga tublid olnud!
Arcum, ära üldse noruta, et hetkel seisab kaal, küll ta liikuma hakkab! Vaata oma menüü üle ja ehk annab seal midagi muuta, et kaal langema hakkaks.

Minul hakkas tänasest puhkus ning mida ma näen - pole päikest! Lootsin, et saan ennast veel kärsatada natikene, enne kui sügis täitsa käes. Loodan, et ikka näitab natukenegi päikest.
Lubasin endale, et puhkuse ajal on aega rohkem, siis ajan 2 nädalaga toitumise joonele ning rohkem rõhku ka trennile. Saab ehk rütmi sisse ja siis uuesti tööle minnes oleks kergem jätkata smiling smiley
Viimased nädalad küll paras laiskuseuss kallal olnud, aga imekombel tasapisi langenud. Nüüd piinlesin pea nädal peavalu käes kah, sai liitrite viisi vett ära joodud. Organism jälle läigib seespidiselt, kõik pahad ained välja loputatud smiling smiley

Ilusat suve jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: jaanam
Kuupäev: 15. August 2014, kl 08.29

Tere!

Minu tänane kaal 103,9kg, 0,9kg juurde tulnud. Kuidagi ei taha alaneda. Mõtlesin jätta oma menüüst nisujahust tooted välja ja juua rohkelt vett. Vaatan ehk on abi.Kas Teie ka mingeid nippe kasutate millest võiks abi olla?

Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 15. August 2014, kl 08.58

Hei!
Minu tänane kaal on 107,2 kg ehk natukene on alla läinud. Varasemalt mõned nädalad ei langenud või kogunisti tõusis, kuna ma eriti midagi selle heaks ka ei teinud. Tahtmine oli suur, aga praktika vedas alt. Alates esmaspäevast olen ree peal ning loodetavasti jään sinna mõneks ajaks. Olen menüüst välja jätnud magusa. Plaanin pisut magusat süüa ühel päeval nädalas, mitte rohkem. Minuga on selline lugu, et mõõdutunne puudub täiesti ja seda eriti magusa osas. Kui parimate kavatsustega võtan ühe kommi, siis võib kindel olla, et terve kott läheb tagant järele ning veel midagi ja siis veel midagi. Nagu joodik, kes ei või tilkagi võtta. Pidi olema selline asi nagu suhkrusõltuvus. Vahest see ongi? Proovin süüa 4-5 korda päevas - hommikuti olen söönud putru (tatar on lemmik) hapukoorega, lõuna ajal näiteks pasta liha ja salatiga, õhtul midagi sarnast või siis grill (kana peamiselt, taine liha) salatiga. Proovin süüa täisteratooteid - nt pruun täistera pasta, pruun riis, rukkileib (valget saia ei söö) jne. Vahepalaks näiteks arbuus või näkileivad juustu või avokaadoga. Vett joon kõvasti, sellega pole mul kunagi probleeme olnud. Mul tavaliselt toitumisega ree peale saamisel esimesed päevad on rasked - kehv olla, madal energiatase jne, aga siis läheb kergemaks. Praegu veel väga hea ei ole, aga ainult 4 päeva on ka inimese moodi tervislikult toitutud.
Parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 15. August 2014, kl 10.03

Tere

113.
Minu kaal on 14. juulist peale kogu aeg alanenud ja mul selle üle väga hea meel. 114 oli tegelikult minu soovkaal 31. augustiks.
Mina olen oma söömist ikka koomale tõmmanud. Nälga pole ja enesetunne on hea.
Miks ma seda kõike varem ei alustanud ja pidin ootama nii kaua?

Meelekindlust jätkamiseks meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 15. August 2014, kl 11.18

Minu tänane kaal on 101,5. Väga hea meel, et ikka langeb smiling smiley. Sel nädalal käisin sõbranna sünnipäeval, no kuidagi ei suutnud ennast tagasi hoida, muudkui õgisin. Lõpuks kui kodus kõik kokku lõin, siis tuli välja, et sõin 2 korda rohkem kui päeva kalorinorm on. Mul on raskusi väljas käies või sõpradel külas olles jälgida, et ma üle ei sööks. Kodus on palju lihtsam toitumist jälgida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 15. August 2014, kl 11.37

Hei!

Olen youtubist vaadanud Extreme makeover weight edition with Chris Powell ja on ikka väga inspireeriv. Meie oma kaaluga oleme saates osalejatega võrreldes ikka lahjadsmiling smiley hea, et nüüdki härjal sarvist haarasime ja asja hullemaks ei lase.
Olete vaadanud Eestis tehtavad saadet kaalul on rohkem kui elu Erik Orguga? Kas olete mõelnud, et võiks ise ka osaleda? Ma isegi korra mõtlesin, kui selleks hooajaks osalejaid otsiti, kuid ei, see pole ikka minu jaoks. Kõige suuremat tõrget tekitas see pekkide lehvitamine ja Eesti Postis kaalumine - nii alandav...Huvitav, et nii mõnigi osaleja eelnevatest perioodidest ei ole leidnud kõigest sellest motivatsiooni ja kaalulangus on jäänud tagasihoidlikuks.
Teine mõte, mis meeles mõlkunud ja sooviksin teie käest küsida on riiete teema. Kust ostate oma riided? Mul on viimasel ajal lemmikuks tõusnud Takko pood - sealt ikka üht-teist leiab. Praegu peab valima ainult suurte inimeste kollektsioonist, tavakollektsioonist ei lähe midagi selga (välja arvatud mõned xxl maikad näiteks). Samuti Lindexist ja Seppäläst leiab vahest. Riiete probleem on ikka väga suur - vaatamata suurest kaalust tahaks ju ikka hästi riides käia. Pesu olen ostnud Triumphist. Rinnahoidjaid mujalt ei saa. On jube kallis, aga mis teha. Imetamisrinnahoidjaid ei saanud ka sealt - nii suurt numbrit ei olesmiling smiley tellisin UK-st.
Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 15. August 2014, kl 13.12

Tere

Kummalisel kombel olen poest XL või XXL asjad ikka selga mahutanud. Mul on kapp täis niiiii ilusaid riideid, mis selga ei lähesad smiley
Ma olen pikk (180) ja siis see ülekaal vist kuidagi jaguneb laiali ja seetõttu "venitan" ikka XL ja XXl asjad selga.
Ilusaks ei saa seda muidugi pidada enne kui kilod taas maha saan.
Ma olen vaadanud ka neid nn great girls asju ja need on juba ise nii suured ja lohvakad kuidagi, et teevad veel paksemaks ja tekitavad tunde, et võib edasi süüa, sest on olemas veel suuremaid riideid. Aga see on vaid minu tagasihoidlik arvamus.
Tänase seisuga olen maha saanud 8,7 kilo (alates 14. juuli) ja ka riietest on näha, et asi edeneb. Eriti heaks on toitumise muutumisega läinud näonahk - nii klaar ja jumekas.
Kardan kohe tööle minekut (mul on puhkus), et kas leian endas jõudu nii jätkata, seal on igasugu sünnipäevad ja lõunakäigud ja kohustuslikud tööalased õhtusöögid. Samas on mul üks kostüüm, mida püüan iga päev selga venitada, kuni ühel päeval lähebsmiling smiley Loodetavasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 15. August 2014, kl 23.07

Hei!

Ma olen täna plussis, kohe kõvasti - 100.6 kg. Lausa 1,1 kg raskem!! Masendav sad smiley Puhkus algas ning mina lasin end käest..
Täna ja eile koristasin kappe nii kodus, kui vanemate kodus ning sain ikka mitu hunnikut riideid, mis selga enam ei lähe. Nii ilusaid riideid on, aga no ei venita selga ka parima tahtmise juures. Seisnud juba pikalt kapis ning oma aega oodanud. Palju isegi selliseid, mida pole kordagi selga saanud. Nüüd otsustasin puhta vuugi teha kapis, mis neist ikka hoida. Nüüd istungi siin oma hunnikute otsas ja mõtlen mida teha, ära ka ei raatsi kõike pilduda smiling smiley
Aga riideid ostan ka Takkost ja Seppäläst ja Lindexist. Isegi New Yorkerist ühtteist leidnud. Nüüd ka hakanud välismaa lehtedelt tellima ning kust ma veel olen läbi aegade tellinud, on Halens. Kohati ikka suur möödapanek, aga ka ilusaid asju sealt saanud.

Päikest! (Seda oleks hädasti vaja, mul puhkus!)

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 16. August 2014, kl 19.34

Tere vabandan ,et eile nr ei andnud mehel oli sünna. Minu kaal on 112.6

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 17. August 2014, kl 17.35

Hei!
Kidi mis sa neist riietest lahti tahad saada - oota natukene ja võta kaalust alla, saab jälle kanda. Mul on garderoob olemas kaalule 70-100smiling smiley nagu ikka, kapp on riideid täis ja selga pole midagi panna.
Eile pidasime lapse minisünnat, tegime grilli ning tegin kohvi-toorjuustu koogi, maru hea olismiling smiley
Ei tahaks olla tänamatu ja kannatamatu, aga hea meelega vaataks juba meie uut tabelitsmiling smiley
Ette tänades ja edu soovides!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 17. August 2014, kl 21.01

Heips!

Mõte iseenesest hea, aga senikaua kuni olen suur, on ka vaja midagi selga panna ning kapp ei mahuta enam smiling smiley Kõike ka päris ära ei hävita, väga palju ilusaid riideid jääb alles ka, mida kahju ära anda või visata. Aga kõige jaoks ei ole enam ruumi smiling smiley Ning vaatasin paljusid asju selle järgi, et kas ma siis kandsin, kui ma väiksema mõõduline olin. Mul mees ütleb, et riiete puhul on aasta reegel, et kui aasta pole kandnud, siis järelikult ei kannagi enam.
Arvan, et lihtsam uued riided osta, sest vb kui kunagi saan sellesse mõõtu, ei tahagi neid riideid. No ja see aeg ka, vb ma saan lõpuks alles mitme aasta pärast mõõtu, kus saaksin need riided selga panna. Võtavad lihtsalt ruumi. Las saab siis keegi teine neist rõõmu, kui mina seda ei saa smiling smiley

Tabeliga ootan veel homseni, sest Arcum ja enele17 pole oma kaalu edastanud. Kui homme lõunaks pole neid tulnud, siis läheb kaal lukku ja panen kohe ka tabeli siia smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 18. August 2014, kl 09.00

mina olen kõik oma kõhnemast perioodist väikseks jäänud riided pannud vaakumkotti, võtavad vähem ruumi ja kui neid vaja läheb, siis on olemas. Olen hakanud just suuremaid ja lohvakamaid riideid ära andma. Kui pole enam suuremaid riideid selga panna, siis ei teki ka nii väga sellist tahtmist kööki mugima minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 18. August 2014, kl 11.30

Heips!

Vot, vaakumkotile ma polegi jõudnud mõelda smiling smiley
Kuid siiski ikka plaan nendest lahti saada. Eks aeg ja mood muutub ka smiling smiley

Aga läheb siis lukku tabel ning uued numbrid juba reedel, mis on kohe-kohe ukse ees! smiling smiley
Siin ta on - TABEL!

Langetamiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 21. August 2014, kl 20.42

Hei!

Mina paraku homme kaalu anda ei saa. Samuti jäi ka täna kaalumata... Seega alles pühapäeval võimalik kaaluda ning siis edastan ka numbri ning tegelen tabeliga.

Teile aga soovin ilusaid miinuseid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.