Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 20. September 2014, kl 10.43

Katsun end taas kätte võtta, juures on mul, täna kaalule astudes, 0,7 kilo ning numbriks on 111,3.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: jaanam
Kuupäev: 20. September 2014, kl 19.34

Tere!

Minu eilne kaal 101,5 kg, seega +0,5kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: merete
Kuupäev: 21. September 2014, kl 07.48

Tere!

Minul sulas jälle võipakk ehk -200g, kaal 97,4.

Eesmärki kindlasti nii ei täida, aga mul hea meel, et vähemalt juurde ei tule enam.

Merete

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 21. September 2014, kl 07.58

Kui võib tabeli numbrit veel muuta, siis täna on tulemus parem 110,2. Olen taas rea peal!
Külmkapile otsin tabaluku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 22. September 2014, kl 09.28

Siis kui ma ree pealt maha kukun, siis ma katsun midagi füüsiliselt rasket teha. Tavaliselt ma üldse ei taha siis midagi füüsilist teha, aga ma sunnin ennast nt jooksma nii mitu kilomeetrit kui kaotanud olen või midagi sellist, mis ikka keele vestile võtaks. Pärast sellist füüsilist aktiivsust tuleb nagu motivatsioon tagasi. Kuna see füüsiline tegevus on tavaliselt väga raske, siis tekib mõte, et ma olen ju nii palju vaeva näinud, et kaalu alla saada, mismõttes ma tagasi vanade harjumuste juurde lähen!?

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Eepik
Kuupäev: 22. September 2014, kl 12.14

Tere,

Mul läks meelest ära oma ebaedust teada anda. Ärge mind palun tabelist eemaldage, aga olen paar-kolm nädalat eemal ja naasen kui midagi öelda on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 26. September 2014, kl 07.21

Heip!

Minu tänane kaal on 99kg. Seega jäi 3kg eesmärgist puudu. Järgmise vaheeesmärgi võiks teha 31.10 äkki? smiling smiley

Kas Kidi on puhkama läinud? Vaatan, et eelmise nädala kaale pole tabelisse jõudnud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: jaanam
Kuupäev: 26. September 2014, kl 07.42

Tere!

Minu tänane kaal 101,7, seega +0,2. Eesmärk 99kg jäi jälle täitmata. Olen sel nädalal palju liikunud , kuid ei taha need kilod ikkagi ära minna. Ilmselt on midagi valesti toitumises .Õnneks pole minu motivatsioon kuhugi kadunud ja üritan ikka edasi. Minu järgmiseks eesmärgiks oleks ikkagi 99kg.


Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 26. September 2014, kl 11.49

Minu seekordne kaal siis 106.5 ehk -0,500 ja eesmärki ei suutnud saavutada proovime siis järgmine kord saada 104

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 26. September 2014, kl 11.58

Tere naiskad!

Olin olude sunnil pikalt eemal ning seetõttu jäi ka tabel unarusse. Teen kohe korda smiling smiley

Uus eeemärk siis jällegi kuu edasi ning ootan kõigi numbreid smiling smiley

Mina olen ise selle eemalolekuga hulganisti kosunud. Olen tagasi algkaalus ning 100 grammi pealegi ehk siis 102.2 kg. Motivatsioon on ka täiesti kadunud ning kulutan muudkui aga külmkapiust. Vaja motivatsioonisüsti, aga ei tea kust seda saada sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: merete
Kuupäev: 26. September 2014, kl 15.48

Tere!

Mul sel korral nulliring ehk 97,4. Uue kuu eesmärgiks 95 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 26. September 2014, kl 16.28

Hei!

Minu tänane kaal samuti 106,0, seega plussis.Ma ei oska öelda, aga ehk on asi ilma jahenemises. Seega vajab organism rohkem energiatsmiling smiley.

Pean oma eesmärgi üle veidi arutlema , et see reaalsuseks ikka saaks.

Seniks head algavat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Pipu
Kuupäev: 26. September 2014, kl 22.23

Tere! Mina oma motivatsiooni üles leidnud ja kaal väheneb smiling smiley. Tänane seis siis 113,4.
Uueks eemärgiks paneks 110. Seekord hindasin oma vöimeid üle ehk järgmine kord läheb paremini smiling smiley
Võtsin enda jaoks vastu 30 päevase paleo väljakutse ja hetkel tundub, et see toimib väga hästi. Menüüst siis väljas kõik piima ja teraviljatooted. Energiat jagub hulgim kuigi alguses kartsin, et olen nälgas ja võimetu midagi tegema. vastupidi- olen nagu duracelli jänes grinning smiley
Kaunist sügistormist nädalavahetus kõigile! Põletage küünlaid ja nautige oma pere seltsi!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 27. September 2014, kl 12.08

Tere!

109. Kaal alaneb, kuid 107 eesmärgina jäi esimest korda kättesaamatuks, muidu olen ikka eesmärgi täitnud.

Meelekindlust ja kaunist sügist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 27. September 2014, kl 13.18

Kokkuvõtte aeg!

Seekordne eesmärk oli kõigile katsumuseks ning paraku ei saavutanud keegi seatud numbrit, natukene jäi puudu. Aga katki pole ju midagi! smiling smiley
KUID nädala lõikes olid siiski numbrid ilusad. Pipu teenis auväärse kuldmedali kaotades tervelt -1,5 kg, tema kannul hõbemedali kandidaat meeielas88ginimel, kes vaatamata ette tulnud raskustele kaotas -1,2 kg, pronksi pärast kaklevad Nartsiss19 ja Marili123 kaotasid -0,5 kg. Suur aplaus vapratele ja tublidele! smiling smiley
Kõik teised olid ka tublid, väike tõus ja mõõn on loomulik langetamisprotsessis ning usun, et juba uuel reedel on numbrid ikka miinuste poole! smiling smiley

Kiidame veel! Meie top 3 langetajad on Nartsiss19, meeielas88ginimel ja Marili123. Kamba peale neil kaotatud 25,1 kg! Suurepärased naised! Kui juba üle 5 kilo kaotatud, siis peaks ka enesetunne teine olema ning riidedki lohvakamad. 10 kg võib juba garderoobi vahetama hakata otsast smiling smiley Kuidas te end tunnete ning kas peeglist vastu vaatav isik on kuidagi teistmoodi ka, kui algses kaalus olnu? smiling smiley


Eepik otsustas mõneks ajaks eemale hoida ning tulla tagasi, kui on õige suuna kätte saanud. Temale soovime meelekindlust, oma soovitud suundade leidmise ning et ta ikka meie juurde tagasi tuleks. Sa saad sellega hakkama, Eepik! smiling smiley

3. eesmärk lükkus taaskord kuukese edasi ning seekordne daatum on 31. oktoober. Tervelt 5 nädalat aega, et enda keha voolida, kõhtu hea-parema kasulikuga paitada ning kaaluga paremaks sõbraks saada.
Mis oleks teie uus eesmärk, mille poole järgnevad 5 nädalat pürgite? Mõned isikud on juba numbrid edastanud ning need on ka juba tabelisse jõudnud. Ülejäänutelt aga ootan hiljemalt reedeks eesmärki, saate rahulikult mõelda, mis on saavutatav ja reaalne smiling smiley


Kuidas siiamaani tundub, kas selliste väikeste kuuajaliste vahe-eesmärkidega püsib paremini joonel, kui suurte numbrite tagaajamisega?

Ja nagu ikka, meie TABEL!

Nautige ilusaid ilmu, kuni veel saab! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 27. September 2014, kl 13.26

Ma olen ka pagar-kondiitriks õppinud ning õpingute ajal võtsin ikka kolinal juurde. Seda näksimist oli kooli ajal palju, lisaks praktikas oli degusteerimist. Ei möödunud päevagi, kui poleks söönud saiakesi või tordikesi. Tol ajal mängisin küll aktiivselt võrkpalli, käisin võislustel jne, aga kuna toitumine oli paigast ära ja pagaritooteid sai palju vitsutatud, siis kaalunumbrile erilist kasu polnud. Jaksas ehk rohkem, kui praegu. Aga siis olin vähe noorem kah grinning smiley
Nii, et tean Pipu, kui raske on nende õpingute kõrvalt õigeid valikuid teha ning rajal ikka püsida.
Kuid üldiselt ma ei keela endale magusat. Täiesti nulltolerantsi pole, väikese magustoidu luban endale ikka päevas ning kommi/šokolaadi, kui ikka isu tuleb. Just tööl, sest füüsilise töö käigus ikka tekib kerge vajadus. Natukene on ok smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 27. September 2014, kl 13.52

Suur aitäh, Kidi, nii meeleolukas kokkuvõte!smiling smiley
Mina olen kaotanud 12 kilo, sest täpselt 14. juulil kui Teiega liitusin, kaalusin 121,9 ja tänaseks 109.
No see oli üliõige otsus liituda, sest siin käivad koos nii toredad inimesed, kes teavad, mida me läbi elame ja kuidas asja paremaks saada - see on tegelikult suur väärtus.
Jah, riided istuvad paremini ja on asemele tulnud uusi. Enesetunne on hoopis teine. Olen 180 pikk, seega võtta alla on veel enam kui küll, aga algus on tehtud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 03. October 2014, kl 09.56

Tere

minu tänane kaal on 98kg. 31.10 eesmärgiks panen 94kg.

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Pipu
Kuupäev: 03. October 2014, kl 15.22

Tere! Minul täna hommikul numbriks 112,5. Pea kiloke jälle läinud. Ise olen rahul smiling smiley
Ilusaid numbreid kòigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: jaanam
Kuupäev: 04. October 2014, kl 07.51

Tere!

Minu eilne kaal 101kg, uus eesmärk oleks 98kg.


Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 04. October 2014, kl 09.20

Tere!

108,5. Eesmärk 106.

Kõigile meile jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 04. October 2014, kl 10.37

Tere ma vist peaks ka tabale luku leidma minu kaal siis tõusvas joones + 1kg seega 107.5sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: enele17
Kuupäev: 05. October 2014, kl 22.03

Tere.

Minu kaal oli reedel 105,4. Uus eesmärk 103.

Tervitused kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Pipu
Kuupäev: 10. October 2014, kl 13.58

Tere! Oh üllatust, arvasin, et olen viimane kaaluütleja aga hoopis esimene :0. Kuhu te kõik kadunud olete? Sügistuuled on ära viinud?
Ok aga kaalust siis ka. Ei ole midagi meeldivat seekord 103,0 ehk siis 500 g plussis. Süüdistan oma haigust ja eksameid aga ega ma ise ju süüdi ole grinning smiley. Kurb on küll, et lasin sedasi oma raskelt kaotatud poolel kilol tagasi tulla. Imelik on see, et nädalas juurde vötta kilo ei ole mingi probleem aga katsu sa pärast temast lahti saada....vot see on probleem confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: merete
Kuupäev: 11. October 2014, kl 11.56

Tere, mina lahkun grupist. Edu ja kordaminekut kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 11. October 2014, kl 13.45

Tere!

Endiselt 108,6, seega olen nullis. Ikka edasi!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: jaanam
Kuupäev: 11. October 2014, kl 19.32

Tere!

Ikka endiselt 101kg, vähemalt ei ole seekord juurde tulnud.

Tervitades

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 14. October 2014, kl 23.34

hei, hei

Mul jäi kahjuks eelmise nädala kaalumine vahele, polnud kaalu kuskilt võtta. Sel nädalal olen jälle kaalumas ennast reedel, aga kahjuks arvan, et eriti head nr sealt ei tule.

Tundub, et meie tabeli meister on ka kaotsi läinud... Loodame, et kõik leiavad ikka tagasi tee meie juurde.

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Saatis: Kidi
Kuupäev: 15. October 2014, kl 13.33

Tere kõik see pere!

Ma olen paar nädalat eemal olnud, aga nüüd olen tagasi smiling smiley
Otsustasin küll, et oktoobris ma enam oma kaalunumbrit ei edasta, novembrist ühinen jälle teiega. Teie olge aga visad edasi ning tabelit pean ikka edasi.
Eelmine nädal oli juba vähem kaalu edastajaid. Loodan, et sel nädalal on olukord parem ning kõigil on midagi ette näidata ja ei löö käega.
Kokkuvõtet ei hakka viimase nädala kohta tegema, selle nädala kaalumise kohta jällegi kokkuvõte tulemas.
Edaspidi võiks kaalunumbri edastada hiljemalt pühapäevaks, siis saaksin esmaspäevaks tabeli ja kokkuvõtte tehtud smiling smiley

merete lahkus duellist, temale soovime kõike paremat!

Praegu tegin tabeli korda, kui mingeid vigu sisse tuli, siis andke teada.

TABEL!

Kindlameelsust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Volüümikad 100+
Kuupäev: 17. October 2014, kl 09.43

Minu tänane kaal on 99kg.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.