Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Edulood
Kuupäev: 03. March 2010, kl 15.03

Kuna alustasin just kaaluabiga, oleks hea kuulda teie edulugusid, eriti kes juba vanemad olijad. Et millal alustasite, palju kaal on langenud ning mida selle jaoks tegite või tegemata jätsite.

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: Merle
Kuupäev: 03. March 2010, kl 15.12

Mina alustasin oma kaalust vabanemise aktsiooni sellega, et otsustasin emotsiooni ajel teha koos sõbrannaga kaasa 14 päevase proteiini dieedi. Menüü oli väga täpselt ette antud, koosnes aedviljadest ning veiselihast/kalast. Magusat polnud üldse, saia ja kartulit ka mitte. Kahe nädala jooksul kadus 4,6 kg. kehakaalust. Tulemus tegi rõõmsaks ja andis innustust. Nagu kogemata lugesin Delfis Birgit Varjuni kaalulangetamise artiklit ja juba leidsingi ennast www.kaaluabi.ee 3-l proovipäeval. Liitusin 12. veebruaril ja tänaseks olen kaotanud veel 2kg. Kokku kadunud 6,4 kg!!! Kiidan ennast ja kaaluabi süsteemi. Ideaalkaaluni on jäänud 8 kg ehk et siis 2 kuud, teen seda rõõmuga, sest süüa saan pea kõike ja süsteem on abiks koguste ja kcal arvutamisel. Kaaluabi on selle aasta kindel õnnestumine dieeditajate ja kaalulangetajate jaoks! Lihtne kasutada ja mis peaasi - toimib! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 04. March 2010, kl 08.42

Kahe nädalaga läks siis lisaks alla koos Kaaluabiga 2 kilo? Tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: kadri
Kuupäev: 04. March 2010, kl 10.01

minul on tänu kaaluabile läinud 2 nädalaga maha 4kgthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Kuupäev: 04. March 2010, kl 10.13

Mul on tänu kaaluabile läinud maha umbes nädalaga juba 2,3 kg ... winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: Pipar
Kuupäev: 04. March 2010, kl 10.29

Mina kiidaks ka Kaaluabi keskkonda väga, mind motiveerib, distsiplineerib ja aitab ikka tohutult. Igal hommikul esimese asjana tulengi siia kaalu ja menüüd sisestama, päeva jooksul hüppan ka ikka paar korda läbi, et vaadata, mida ja kuna täpselt süüa plaanisin. Kalorid hoian rangelt lubatud piirides, peale kella kuut enam ei söö ja liigutan nii palju kui võimalik, lisaks mõned korrad nädalas sihipärane trenn (velotrenažöör + lihaseid tugevdavad harjutused). Tulemused on rõõmustavad - tänaseks täpselt kuu aega siin oldud ja selle ajaga on kadunud 4,4 kg. Kaal pole langenud ühtlases tempos, oli ka üks plussnädal, aga pidasin vastu, ei löönud käega, ja nüüd langeb jälle ilusti. Motivatsiooni hoian üleval eesmärgile mõeldes, plaanin oma sünnipäevaks olla ideaalkaalus ja teha põhjaliku garderoobiuuenduse. See suvi tõotab tulla kaunis! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: Merle
Kuupäev: 04. March 2010, kl 22.30

Seda et esimese nädalaga lähebki kõige rohkem, edaspidi hakkab 1 kg minema winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 12. March 2010, kl 10.34

Pipar, super tulemus, väga tubli! pean ka ennast ikka kätte võtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: Merle
Kuupäev: 16. March 2010, kl 08.58

Nädalavahetusel pidasin sünnipäeva, söök poldki niiväga rammus ja kogused suured kuid see-eest läks ohjeldamatult vahuveini kõrist alla. Kaalule astudes oli imestus suur, esimene nädal kus mitte ei läinud maha vaid tuli 600g juurde sad smiley
Samas olen ühe kuuga Kaaluabis kaotanud 3kg, mis iseenesest polegi ju paha winking smiley
Jätkan alustatut ja olen kindel, et selle nädala lõpuks on vahepealne +600 kadunud ja vb isegi mõned-sajad grammid lisaks! Kaaluabi on fantastiline!

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: K111
Kuupäev: 19. March 2010, kl 13.29

Mina kiidan taevani, kuna olen lastega kodune ning figuurisõpradega liitumine kaugel.Kui jälgin kaloreid, siislangeb mühinal, kui ei jälgi, siis ei lange ka. Väga ilus suvi tuleb tõesti sel aastal!

Valikud: VastaOsunda
smileys with beerDRe: Edulood
Saatis: ampro
Kuupäev: 08. April 2010, kl 15.07

Tere kõigile, kes selle pika ja raske teekonna on jalgealla võtnud.
Olen ka omaarust ilgelt paks 94 kg kaaluv depressioonis 40 ne abielus, õlut armastav,kuid mitte suitsetav mees...,kas siin meestel on ka midagi kaasa rääkida, või olen taas vales keskkonnas!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: savikass
Kuupäev: 08. April 2010, kl 22.12

Tere. Muidugi on kaasa rääkida. Eks siin mõned mehed on, aga nad on vaiksed ja tagasihoidlikud. Ma arvan, et meestel õnnestub kaalulangetamine palju kergemini. Jõudu ja edu ja loe motivatsiooniks seda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: xxl66
Kuupäev: 19. April 2010, kl 16.04

Tere! Tutvun alles kaaluabi süsteemiga ja vaatan mida kasulikku siit endale leida. Hakkasin aasta alguses sisetunde järgi söömist tiba piirama ja samal ajal ka 3-4 korda nädalas liigutama. Umbes veebruari keskel hakkasin kirja panema kulutatud kaloreid mida arvestasin ampser`i järgi ja olen seda hetkel teinud senini,samuti olen jätkanud ka tervisekõnniga. Minu nädala "menüüsse" on alati sisse mahtunud ka korralik pralle koos alkoholi ja snäkkidega. Tulemus on hetkel selline, et 15 nädalaga olen kaotanud 15 kilo. Teinekord peale pidu olen küll mõelnud, et kas oli neid liigseid tuhandeid kaloreid vaja, aga pole hullu-- seda rõõmsamalt läheb edasi ja mis sinna parata, kui mulle õlu meeldib!!!
Jõudu ja jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: Tondu
Kuupäev: 30. June 2010, kl 18.25

Olen 30 päevaga alla võtnud 6,1 kilo. Nälginud ei ole, mitmeid kordi olen isegi 150% söönud, liigsed kalorid olen trenniga alati ära kulutanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: pillekal
Kuupäev: 29. January 2011, kl 17.32

Liitusin Kaaluabiga apr.2010 nüüdseks olen alla võtnud 33 kilo,olen normkaalus ja tegelen nüüd kaalu säilitamisega,kuna ei taha midagi untsu keerata.Julgen soovitada kõigile,kuigi ise pean tunnistama,et olen paljut oma menüüs muutnud.Olen hakanud tervislikumalt toituma, jalutamas käin pidevalt,teen trenni jne.Mis kõige tähtsam,see meeldib mulle-olen lihtsalt vaimustuses!Jõudu ja jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Kuupäev: 02. February 2011, kl 18.22

PILLEKAL!OLED VÄGA TUBLI!SIUKESED ELU LOOD ANNAVAD ROHKEM JÕUDU JA JAKSU!

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: Emilia
Kuupäev: 22. February 2011, kl 16.09

Tere.Olen siin kaaluabis ringi vaatanud ja lugenud.Aastaid tagasi võtsin aastaga alla 40 kilo ja suutsin seda ka säilitada,Eks ikka kalorite range jälgimisega ja trenniga.Nüüdseks on juurde tulnud ja ka maha läinud-kõikumine 20 kilo.Olen juba kohe 39 ja noorem laps on 1,9 aastane.Beebiootusega võtsin juurde 28 kg.Pole see kaalulangetamine nii kerge midagi....Kuigi tean,mida teha ja mis tegemata jätta....Olen oma salanipid kõik nagu ära kasutanud....ju pole veel õige aeg.....allaanja jutumoodi jutt on mul justnagu hetkel.....Ei taha alla anda,kilod peavad alla andma.Ainult 20 kilo on üle......olen ju saanud jagu ka 40 kilost....Tean,kuidas olla ja mida teha.....Oh.ma ei tea,mida teha,kuidas saaks inspiratsiooni.....Tuge,suhelda kellegiga.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: lootus
Kuupäev: 25. February 2011, kl 14.38

Minul hakkab aasta täis saama siin Kaaluabis. Viimased 5 kuud ei kandnud ma siia oma söömisi ja liikumisi. Õppisin vahepeal tervislikku toitumist ja just menüü tasakaalustamist. Pooleli jätsin kuna leidsin, et teen ikka midagi valesti aga aru ei saanud mida. Kaal ei tahtnud langeda enam ja jäi seisma ning seda pikemaks ajaks. Nüüd tean ja püüan seda viga vältida. Ma olen nüdseks alla võtnud 20kg ja tahaks ikka edasi minna.

Tõesti - vesi, liikumine ja tasakaalustatud toit on normaalse kaalu aluseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Kuupäev: 01. March 2011, kl 21.26

Minul viskas aastalopp nii yle, suured peod ja pralled mojusid, kaal lähenes juba 70le ja hakkasin tasapisi pyydma koguseid jälgida. Algul motlesin, et kui saaks 65le, oleks väga super. Olen nimelt pikk tydruk (mu ideaalkaal on 66,6). Nyyd aga avastasin, et olen 63, aga see läks kuidagi nii kergelt, et äkki prooviks veelsmiling smiley Alguses, esimese kuuga läks pohiline kaal, nyyd läheb aeglasemalt. Kuigi algul soin koguaeg 1800-1900 päevas, nyyd olen veidi vähendanud, ca 1600ni. yhe nädala proovisin ka syya 1500, aga siis jäi monikord koht tyhjaks kja tekkis tahtmine piire yletada ja arvan, et pigem langetada kaalu aeglasemalt ja pysivalt. Viimase nädala polegi nagu palju läinud, aga ma otsustasin, et ma nyydsest kaalun yle nädala ja ma arvan ka, et pole motet proovida kuus rohkem kaotada kui 1-2 kg. (Olen varem seda teinud, aga see tuleb kiiresti tagasi) Mu loomuses on olla väga äärmuslik, aga seekord pyyan end mojutada, et sooksin pigem rohkem - aga siiski tervislikult ja moistlikkuse piirides.

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: Krissu22
Kuupäev: 13. March 2011, kl 13.25

Tere lugesin su lugusmiling smiley mida sööd ja kuidas nädalaga nii paljutongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Kuupäev: 05. April 2011, kl 21.06

Mina liitusin kaaluabiga 17.jaanuar, mil kaalusin umbes 67 kg (töö juures oleva kaaluga) sad smiley (Eelmine kodune kaal näitas 60 kg - ostsin uue kaalu alles veebruaris - ja mis ma sain teada lausa masendav - 66 kgsad smiley)

Otsustasin, et nii ikka ei saa - kuidas ma suvel Saaremaale lähen...

Hakkasin teadlikult jälgima mida ja kui palju ma söön...rohkem liikuma - lisaks oma liikuvale tööle (organism on igapäeva eluga ära harjunud).

Söön täis kaloraaži - selle 2,5 kuuga olen vaid 8 korda ületanud kaloraaži - aga järgmine päev on see vastu lahjem olnud (alla kalorinormi sõin 24 päeva). Esimese kuuga langes kaal 2,5 kg ja jäi seisma - avastasin, et söön liiga vähe - keha säästurežiimilsad smiley

Veebruari keskel avastasin duellid, lugesin foorumeid ja blogisid. Duellidega alustasin veebruari keskel - oli väga raske tööperiood - ja siis uuesti märtsis. Kaal ei langenud üldsesad smiley

Nüüd olen kuuga saanud alla 2,5 kg, märtsikuu alguses olin veel 64,5 kg. Hetkel kaal 62 kgsmiling smiley Seega kokku umbes 5 kg 2,5 kuugasmiling smiley Aga soov on sama palju veel ja jätkan kindlastismiling smiley Minu keskmine kaalukaotus on umbes 400 g nädalassmiling smiley Vahel rohkem, vahel vähem...

Igatahes olen rahul ja õnneliksmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: Corny
Kuupäev: 23. April 2011, kl 16.52

Tere, kuidas te langetate kaalu kaaluabi abiga? Millist abi see teile annab? Olen siin uus ja ei ole asjale pihta saanud hästi. Hakkasin päevikut pidama ja käin ka foorumis..kas siin on veel midagi?
Varem lugesin kalorid üle leheküljel ampser.ee

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. April 2011, kl 05.44

Olen olnud siin 38 päeva ja kaotanud endalt 8kg ja see kaotus on küll tulnud väga kergelt,ainult märgi ja ära ületa.Pole ma trenni inimene ka,nüüd küll õnneks aiatööd.Veel on minna 20 kg teekond ja küllap tuleb ka libastumisi võib-olla kuid kuna põhi tõed on nii hämmastavalt kerged siis pole lootustki et alla annan!Teiseks see pidev toetus ja suhtlus aitab kaasa vähemalt 50%.Üksi omaette oleks igav ja tunduks tüütu,nüüd aga nagu oleks sul koguaeg sõbra silm peal ja kohe aitab kui häda käes.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 24. April 2011, kl 09.00

Mina siin alates viimasest oktoobripäevast. Esimesed sissekanded päevikusse näitasid, kui vähe ma enne sõin- nii 850 kilokalorit. Hakkasin n.ö. korralikult sööma (hommikuti sõin ennegi mitmevilja putru) paar võileiba või tassisupp asendusid korralikuma lõunasöögiga. Viimane söök on argipäevadel enne kl 18. Esimese nädalaga kohe -1,5 kg. Hea teada, et toitumine tasakaalustatud. Ega enam juhuslikke ampse ei tekigi. Paljude toitude (grillvorstikesed, kohukesed) mekkimine ei tule enam mõttessegi, sest tean ju tegelikult nende maitset.Kokkuvõttes alla saanud tänaseks (vahepeal üle 5 kg) 4,8 kg. Parimaks motivaatoriks on päris kindlasti kaotatud kilod ja hea õhem enesetunne! Siinsed kaaslased on aga parim tugi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Kuupäev: 25. May 2012, kl 21.45

mulle nagu kogu aeg tundub et ikka vähe ja aeglaselt ja natuke teen pattu ja söön ikka isu järgi head paremat ja .. aga olen olnud järjrkindel ja jaanuari keskpaigast olen maha saanud 22 kilo ..lahe mis? viimases lõpus on veidi keerulisemaks läinud nüüd nuputan motivatsiooni juurde sest pikk tee on veel käia...(min 13 kg aga ideaalis 35 )
aga on ikka mõnus küll kui kolm last tagasi riided selga lähevad:-)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Saaremaatramm 25.05.2012 21.46.

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Kuupäev: 30. January 2013, kl 23.08

Sa oled ikka megatubli olnud, Saaremaatramm! Oled nii palju suutnud alla võtta. Usun et see läheb aina keerulisemaks ja kogu aeg peab suutma oma mõtteid ses suunas koondada..aga oled juba nii pika tee käinud ja suudad kindlasti ka need ülejäänud kilod seljatada! Oled eeskuju meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: Ms
Kuupäev: 01. February 2013, kl 13.57

Kui Sul on puudu motivatsioonist, siis soovitan vaadata sellist lehekülge:
[www.facebook.com]
Iga kord, kui seda lehekülge külastan, siis motivatsioon roomab tagasi minu igapäevaellu ning olen valmis kaalulangetamise teekonda jälle jätkama...

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: Anett85
Kuupäev: 08. February 2013, kl 23.01

Ma pean ikka oma õnne jagama teile!!

üks asi aitas mind...Tallinna inimestel soovitan minna ilusalong Lootosesse. Sealt sain abi, seal uudne suur kallis masin, mis tõmbab tugevalt lihaseid..alguses nagu sipelgad oleks.. ja kaal hakkab langema ja kohe esimese korraga on tunda ja näha. Pärast oli isegi valus kõndida.

Kes ise trenni ei viitsi teha on see parim lahendus. Lihtsalt lesid massaashilaua peal. Aitas mind, aitab teid. Ja ohutu variant pidi olema et saada kaalust alla. Võin ise kinnitada. Kuna mu ülekaal on suur, pean veel 10-korra-kuuri tegema..Hiljem kui normi saanud juba kaalu jätkan järelkuuriga, mis on harvemini-üks kord nädala või kahe jooksul. Ühtlaselt kogu aeg asi paraneb. Olen väga rahul.

Alustasin eelmine kuu 10-korra-kuuriga. 114 kilolt 96 kilogrammini - 18 päevaga. Kindlasti rõhutan et peab jälgima mida süüa. Vett peab jooma palju, 8 klaasi päevas nagu siin kaaluabis soovitatakse..Progress on meeletu, jätkan kindlasti ja soovitan teilegi. Kellel probleemid kaaluga või keha koledaks vajunud. See vormib ilusaks jälle, nagu noorena oli.

Neil seal just mingi sooduskampaania ka käimas.

Tema kontakt jsesthetics@gmail.com või 56 209 465. Armas eesti tüdruk teenindab. Ja tal meditsiini-haridus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Saatis: Kiilakas
Kuupäev: 10. February 2013, kl 19.06

Pullik**a. Tore reklaamijutt aga siiski ükski "masin mis teeb pinn" ei aita olgu see kui kallis ja suur tahes kui toitumine pole paigas. Puhas raha raiskamine ja asjatute lootuste üleskütmine. Nagu näha, olete siia teinud alles paar päeva tagasi kasutaja selleks, et 4x sama reklaamteksti edastada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Edulood
Kuupäev: 20. March 2013, kl 14.38

Kuidas saab kaalu langetada vaid tänu kaaluabile? Ma olen juba teist korda liitunud ja mul küll ei õnnestu. Olen nüüd 2 nädalat siin olnud ja neid asju uurinud, selle ajaga +4kg. Ühel päeval sain nii söödud, et kalorid ei läind lõhki. Öösel oli vappekülm, jalakrambid ja oksendamine. Enam nii vähe ei julge süüa. Ükskord varem üritasin ka siin kaloreid lugeda, sain vähe pikemaltv hakkama, aga kuna siinse järgi ei tohi valku tarbida, siis langesid välja enamus mu juustest, hambad lagunesid, küüned lagunesid ja nahk kuivas nagu vanuril ära. Perearst keelas selle jama ära. Ütles et normaalne naine PEAB tarbima päevas oluliselt palju rohkem piimatooteid, muna ja liha, kui siin lubatud. Sest muidu on organism üsna kiiresti läbi. Ja minu peal oli ju tõestus olemas. Nii et edulugude omanikud, kui jätame välja selle, et te kõik piitspeenikesed olete, kuidas on lood neerudega, maoga, juuste-küünte-naha-hammastega? Eriti puudutab see neid, kes suure kaalulanguse läbi teinud juba aastaid tagasi ja nüüd hoiavad hambad ristis saadud kaalu. Sest kõik sellised terviseprobleemid tulevad alles hiljem.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.