Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 17
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 19. September 2014, kl 06.23

Tere!Minul täna -300, 74,7. Vastupidamist meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 19. September 2014, kl 06.40

Tere,

kaal on 87,2


Rõõmu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: pärlike
Kuupäev: 19. September 2014, kl 07.01

Tere, minu kaalu nr näitab 71,3kg, seekord sain miinuse ette, kuigi eelnev nädalalõpp ja nädalaalgus olid motivatsiooni languses ja käsi kommikausis, siis teisipäevast sain ree peale: tegin ühe 7km jooksu ringi, mis minu jaoks suur saavutus peale 2 aastast pausi, ja eile sai käia Zumbatamas, nii raske oli. Minu eesmärgiks oleks teha pikemaid jooksu tiire, hetkel sobib 7km hästi, (alustasin kaks kuud tagasi kombineeritud sörk ja kõnd vaheldumisi, kolm korda nädalas, 30 min.) minu jaoks hea tulemus, et nüüd 7km saab joostud, vähemalt üks kord tehtud. Ei teagi kui tihedalt peaks 7km nädalas ette võtma...Kuid tunnen, et jooks aitab minul kaalu langetada. Edu Teile ja päikestspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 19. September 2014, kl 07.45

Tere!

Minu kaal täna 93,5kg. Nädala alguses kaal veel seisis,arvasin, et ei tule reedeks ilusat numbrit, aga täna hommikul oli üllatus, et siiski -400g, hea meel oli.winking smiley

Nautigem siis viimast suve nädalavahetust, sest teisipäeval algab sügis!drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 19. September 2014, kl 07.50

74.5 ehk -1.5 kg smiling smiley vähemalt alguses on motivatsioon päris tugev. Toitumine on kontrolli all ja praktiliselt iga päev 1.5-2 h kõndimist ka, ju siis toimib smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Triips16
Kuupäev: 19. September 2014, kl 07.52

Minu tänane kaal on 87.6 kg. Loodan et langus jätkub ikka nüüd.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kotofei
Kuupäev: 19. September 2014, kl 07.58

Tere hommikut kõigile!

Minul täna hommikul kadu tervelt 800g. Ma nii õnnelik. Niisiis 67,8kg. Hurraaaaaa!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pasun40
Kuupäev: 19. September 2014, kl 08.33

Tere kõigile,

Minul sel nädalal 105,1. Langus jätkub. Nädala alguse poole tegin trenni ka, aga siis jäin haigeks. Väga vastik on toas istuda ja mitte trenni teha, nii väga tahaks ju. Õnneks pole söömisega liiale läinud. Kolme nädalaga on nüüd läinud kaal ilusti alla, kardan et varsti tuleb seisak.

Jätkame samas vaimus!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 19. September 2014, kl 09.12

Minul täna 91,5kg ehk -200g.Parem ikka kui mitte midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 19. September 2014, kl 09.15

Hommikust, mul tänane kaal 96,9kg vaikselt ikka langeb.:-) Eks veidi tõbine olek ka hoiab kaalu kinni.

Tervitan uusi liitujaid ja võiduka lõpuni välja. :-D

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. September 2014, kl 09.31

Tere!
Minul kaal tegi peale eelmist reedet kena hüppe ikka ülespoole, aga k.... siis sai nii villand, et otsustasin - nüüd ma tahan muutust. Täna hommikul nägin kaalul numbrit 106,8 !!!! ehk siis sain kõva pingutusega lahti 800g!!! Veel ei ole ma oma selle duelli algkaalus, plussis 100g, aga see pluss on järgmiseks reedeks miinus!! Selle nimel teen nüüd usinalt tööd!!

Usinat töö tegemist teilegi kaasduellitajad!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: helilua
Kuupäev: 19. September 2014, kl 10.16

Minu kaal näitas täna hommikul 73,1kg st -900g spinning smiley sticking its tongue out Põhjust rõõmustada küll, sest ka väike edasiminek on parem kui paigalseis või hoopiski tagasiminek.
Kusjuures rõõm on ka see, et pole erilisi isusid tekkinud, täna tuli šokolaadiisu ja selle rahuldasin ka ära, sest nädalas korra olen endale alati lubanud head ja paremat ühe söögikorra ajal. On selleks siis 200g šoksi või pakk krõpse.

Ja nüüd siis uue hooga edasi, et järgmine nädal (vähemalt sama head) miinust jälle näidata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: pontus
Kuupäev: 19. September 2014, kl 13.03

Tere,

Ei olnud just kõige edukam nädal, aga tulemuseks siiski 76,3 kg, mis teeb languseks 600g. Seda oli küll rõõmustav näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 19. September 2014, kl 14.33

Tere!

Minu kaal täna 57.6, kaalulangust nädalaga 1.2 kg. Kes räägib, et viimased kilod ei taha kuidagi kaduda? Mina küll ei kurda smiling smiley

Edu teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 19. September 2014, kl 15.41

Hei! Mina rikkusin eile ise oma kaalulanguse ära....aga mul mingi ebareaalne söömise vajadus peale poolmaratoni! Seega kaal seisis täna üaigal ja endised 70,6 kg. EI ole lugu, küll liigub alla poole ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 19. September 2014, kl 17.50

Minu tänane kaal siis + 100 ehk siis107

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Mädži
Kuupäev: 19. September 2014, kl 19.24

Minul täna kaal 77,6 kg (esmaspäeval oli 78,9) ja olen positiivselt üllatunud. Samas olen realist ja ei lase sellest tulemusest ennast petta. Tean, et alustades lähebki tavaliselt esimesel nädalal päris palju alla. Suuremad katsumused seisavad alles ees. Kuid motivatsioonile mõjus see küll hästi ja tuju on rõõmus.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Jesse
Kuupäev: 20. September 2014, kl 08.38

Minu kaal seekord 76,8. Tundub et terve kilo on jalga lasknud, mille üle olen loomulikult äärmiselt õnnelik. Sellest nädalast alustasin taas 1 kord nädalas jõutrenniga ning 1-2 korda nädalas jooksmisega. Söömine on üldjoontes ok ning loodan, et kaal jätkab langemist. Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Tiburott
Kuupäev: 21. September 2014, kl 08.15

Hommik!

Tänane kaal 69,6, seega kaalukaotus kena 1 kg. Väga rõõmus ja rahul. smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Tiburott 21.09.2014 08.15.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. September 2014, kl 10.48

Tere!

Minu tänane number 105,6 ehk siis vist tervelt 2,1 kg plussis. Põhjused, hmmm, üks on vist sooline iseärasus ja tsükliga seotud, teiseks on isudele järgi andmine. Nimelt mind tabas keset nädalat julm jäätise isu. Ikka selline, et maailm jääb seisma, kui jäätist ei saa. Mul ei ole kunagi varem jäätise isu olnud, rääkimata, kui julm see oli. No ei suutnud vastu panna ja üks 800g jäätisepotsik endale ka sisse vajutati.
Trenni jõudsin ka ainult 2 korral.

Loodan, et uus nädal tuleb parem. Algus on igaljuhul selles suunas juba tehtud ja isud on tänaseks mind enam vähem rahule jätnud smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 21. September 2014, kl 12.25

Minul kaal see nädal juba parem smiling smiley
See nädal kaal 61,3 kg ja miinust lausa 1,4kg
Super lihtsalt smiling smiley
Kuigi trenni jõudsin teha ainult ühe korra nädala alguses, aga nagu näha oli sellest natukenegi kasu smiling smiley Edaspidi üritan rohkem trenni teha ja teha endale sellega ilmelised jõulud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 21. September 2014, kl 17.52

Paljud Teist on ikka väga tublid olnud. Ma ise olen trenni uhanud aga kaalukadu 0. Selle eest tunnen kuidas lihased tekivad sinna kust suvega juba kadunud olid winking smiley

Kindlat meelt meile ja oi kuidas tahaks mingit nuppu kust reguleerida isusid, et vajutad ja on ainult porgandi isu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 22. September 2014, kl 06.28

63. Mul on juba 3 kuud kaal ühes kohas seisnud +- 700g. Tee mis tahad, aga midagi ei muutu.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 23. September 2014, kl 08.51

Hei- Hei!

Vabandan hilinenud kokkuvõtte pärst. Puhkuse ajal väga aplju toimetamist olnud.

Värskendatud kaalutabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kokku kaotasime eelmine nädal -8,8 kg. Kõige rohkem kaotas Belissimo: -1,5kg.

Nädalate lõikes on esikolmik järgnev:
Koovike -4.00% ja -2.4kg
Tiburott -3.33% ja -2.4kg
Belissimo -3.25%-2.5kg

Tubli töö! Jätkake aga samas vaimus.

Sügis on käes ja lehed juba langevad. Seenigi enam niipalju ei ole. Mõnus kohe liikumisele pühenduda. Ei ole enam niipalju segajaid piknikute ja kuumuse näolsmiling smiley

Tahtsin teiegagi jagada toredat algatust oma töökohas. Nimelt kirjutame oma pisikese kollektiiviga iga reede üles 3 möödunud nädala kõige positiivsemat asja ja jagame neid oma kaaslastega ühise kohvipausi ajal. See aitab meil üksteist paremini tundma õppida positiivses kontekstis ja aitab tähele panna positiivseid asju ja neid meeles pidad. Minu meelest väga super ettevõtmine ja juba 3 nädala möödudes on tulemusi näha. Seda võib ka harrastada üksinda või perekonna siseselt või mõnes muus kontekstis. Minu sõnum sellega on et peaksimegi elust otsima rohkem positiivset ja sellest kinni hoidma, mitte keskenduma alati negatiivsele! Mitte, et meie seltskonnaga sellel probleeme oleks aga vahest peab ka teisi järjele aitama smiling smiley

Edu teile juba käimas oleval duellinädalal!

Terv,
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 26. September 2014, kl 06.50

Tere hommikust, minu tänane kaal on 94,4 kg. Väga tore on näha, et muudkui langeb, samas on ka väike hirm, kuna olen haige, et see selle nädala suur langus hiljem tagasi ei tule. confused smiley Kusjuures olen ka selle mõne aja jooksul, mis nüüd siin kaaluabis olen olnud, et nii kui ma ka rohkem sporti teen, siis jääb ka kaal kohe kinni, ju siis kehal tekib stress, et toitumine muutus ja ka kohe lisaks suurem sportimine. smiling smiley Hetkel haiguse tõttu ei saa üldse ennast väga palju liigutada, aga muidu üritan ikka iga päev 10 000 sammu täis käia, mis polegi väga raske. spinning smiley sticking its tongue out

Toredat langust kõigile edaspidiseks smiling bouncing smiley
Anxu79

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 26. September 2014, kl 07.26

Tere!

Minul täna 0-ring. Natuke kurb ka, kuna oma meelest olin täitsa tubli. Aga vähemalt jääb see teadmine. Edu kõigile ja Anxu, peatset paranemist.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Triips16
Kuupäev: 26. September 2014, kl 07.45

Tere!

Trenni sai vihutud see nädal palju, ent kaalulangus oli tagasihoidlik. Oleks soovinud rohkem, aga no oleks on tore sõna. Kaal täna 87 kg.

Jõudu ja jaksu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 26. September 2014, kl 08.12

Tere!

Ma täna silmitsesin oma kaalu ja mõtlesin, et kas ta on rikkis või hakkavad patareid tühjaks saama või mis tal viga on, aga tema muudkui aga naeratas mulle vastu ja ka kolmandat korda peale astudes kinnitas, et kõik on kõige paremas korras ehk siis oli mu tänahommikune kaalunumber 102,1 ehk siis -3,5 kg nädalaga. Mnjah, mul ei ole sõnu. Loomulikult olen ma täna mega õnnelik ja motivatsioon on laes.

Nädal ise oli selline, et esmaspäeva pärastlõunast jäin haigeks ja no siis hakkasin endasse kohe kõikvõimalikke rohtusid tankima, kuna mul lihtsalt tööl oli nii kiire, et mul ei olnud võimalik haige olla. Lisaks muidugi ka kolmekordne annus C-vitamiini. Tulemuseks on see, et tänaseks on palavik lahkunud ja enesetunne juba peaaegu inimese oma, kui köha ja nohu välja arvata. Need aga on lihtsalt jäänuknähud. Rohtude kogust ja valikut juba vähendan vähe haaval - nii parasjagu, et enesetunne oleks ikka jätkuvalt inimlik smiling smiley

Igatahes tänu kogu sellele rohtude hunnikule ja ma olen enam kui kindel, et ka C-vitamiinile sai töö tehtud ja kõik ilusti joonel hoitud hoolimata muidugi ka nii mõnestki ületunnist ehk siis kogu stress ei murdnudki mind maha smiling smiley

Toitumine oli ausõna, võiks öelda, et lausa perfektne smiling smiley Teisipäeval, mis oli haiguse mõttes kõige raskem päev, sundisin end sööma, sest isu ei olnud, aga ülejäänud päevadel oli isu just parasjagu ja kõik ettenähtu sai ära söödud.

Trenni mõttes oli muidugi 0 nädal. Haiguse tõttu jätsin kõik trennid ära, aga täna ma igatahes proovin juba kergema trenni teha.

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 26. September 2014, kl 08.19

Hommik!
Minu tänane kaal 91,1kg.Kolmapäeval nägin kaalul veel paremat numbrit ja olin juba liiga positiivne vist tänase suhtes.No pole hullu ehk siis järgmine nädal saan seda keskmise nr vahetust jälle nautida.
Kiiret paranemist haigetele!Ise olen juba nohust paranemas aga lastel oli täna öösel okseralli.Ehk see minuni ei jõua.
Minu kaal langeb alguse kohta küll üsna aeglaselt aga vähemalt on langus.Ehk siis on rohkem lootust ka selle püsimajäämisele.

Edu meile ja ilusat vananaistesuve!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 26. September 2014, kl 08.38

Tere,

minul seisak - ei juurde ega maha. Ikka 87,2

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.