Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 17
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 03. October 2014, kl 07.25

Tere reedet!

Minu kaal täna siis 101,5 ehk -0,6kg. Ega oligi arvata, et kui ühe nädalaga läheb üle kolme kilo, siis järgmine nädal läheb rahulikumalt, hea, et üldse läks alla.

Esmaspäeval murdis veel haigus ja sealt edasi olen vaikselt siiski end rööpasse mahutanud ja vaikselt toimetanud. Isegi 2 korda jõudsin trenni. Toitumine oli kah enam vähem smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Triips16
Kuupäev: 03. October 2014, kl 07.29

Tervitust smiling smiley

Kotofei, mul on seda üsnagi tihti. Ma mingi aeg mõtlesin, et mul vist keha läheb stressi kui reede tuleb, et siis näitab kohe suuremaid numbreid. Nädala sees on ilusad numbrid ning siis reedel pauhti kohe suur number tongue sticking out smiley grinning smiley

Minust nii palju, et see nädal läks pool kilo alla, olen üpriski rahul. Hetke kaal siis 86.5 kg tongue sticking out smiley

Ilusat nädalavahetust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 03. October 2014, kl 07.47

Tere!
Minul 74,5. Väike aga asi seegi. Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 03. October 2014, kl 07.53

Minul tänahommikune kaal täpselt 74, lootsin natuke enamat kuna olen täiesti loobunud kohvist ja magusat ka imevähe tarbinud. Aga rõõmustav ikkagi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 03. October 2014, kl 08.09

70,4kg smiling smiley Seega mitte seisak vaid -0,2kg grinning smiley Milline langus, raudselt ajan kohe kadedaks!

Ilusat peatset nädalavahetuse algust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 03. October 2014, kl 08.18

Tere,

hakkas jälle langema! Kaal hommikul 86,4


MTU

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 03. October 2014, kl 09.14

Minu kaal täna 90,8 (-300g).
Minu kaal kõigubki pidevalt +/- 1kg.Siiani on kaal reedeti "mõistliku" nimbrit näidanud - minu õnneksthe finger smiley .
Iga päev üritan mitte kaaluda,sest siis tuleb küll masendus peale.Kui 2 esimest päeva on ilusti miinuses,siis kolmandal on suur pluss.Neljandal jälle veidi vähem sellest suurest plussist,viiendal ka veidi alla,kuuendal jälle plussis ja seitsmendal päeval ilusti miinus.
See oli nii siis eelmisel nädalal kuni tänaseni.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 03. October 2014, kl 09.46

Selle pärast soovitataksegi kaaluda korra nädalas alati samal päeval, sest see pidi andma sellise adekvaatse ülevaate nädalast tervikuna smiling smiley See eelmise päeva kaalu arvestamine, sest see oli parem on ka mingis mõttes enesepetmine. Küll see ilusam number ka õigel hommikul kaalule tuleb! Mina suudaks eks masendusse viia mitu korda nädalas, kui ma niimoodi kaalu vaataks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 03. October 2014, kl 11.47

Tere!

Minu kaal täna siis 56.1. Nii et kaal langeb ka väikeste numbrite juures kenasti the finger smiley.

Kõike kaunist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 03. October 2014, kl 11.57

Hei!

Mina vaatan iga päeva kaalu juba aastaid. Vahest on jah peale pidu 2-kg juures aga tavaliselt reedeks just normaliseerub. Ja kui ei normaliseeru on aeg midagi ette võtta. Toidupäevikut ma juba mitu aastat ei pea aga toidu koguseid jälgin küll ,et kui raskem toit siis 250g korraga ja kui lahja siis 300-400 g korraga. Aga mul eesmärgiks ka ainult hoida kaalu et väga enam alla ei ole vaja saada. Viimased paar nädalat rohkem trenni tehtud ja kaalu kohe juures ka smiling smiley Vaatab kas lähebki alla enam. Maratoni vormis olles oli kaal ikka 2 kg kõrgem. Peaks ennast jälle ära mõõtma ja siis sellest lähtuma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pasun40
Kuupäev: 03. October 2014, kl 13.34

Tere,

No minul sel nädalal kõik metsas, aga põhjus on teada (igas kuus korra ikka see põhjus).
Minu kaal siis täna 105,5. Mis seal ikka....järgmine nädal pingutan rohkem.

Edu teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 03. October 2014, kl 14.01

Tasa ja targu... 73.6 ehk -200 grammikest

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: pärlike
Kuupäev: 03. October 2014, kl 14.45

Tere, mina olen reelt maas, ei toitu korralikult, ega tee trenni. Hetkel nii segased ajad. Kuid oh jah -200g ikka kirjas, seega tänane kaal 70,5 kg. Olen positiivselt üllatunud

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: pärlike
Kuupäev: 03. October 2014, kl 14.47

ja veel mõtlesin teha väikese vahe eesmärgi, päevas kaotada -100g, seega 700g nädalas. Näis kas oleks see väike motivaator, kodusest mugavast tsoonist väljuda. kas keegi lööb kampa....

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pipu
Kuupäev: 03. October 2014, kl 15.39

Tere! Minul seekord 900 g läinud. Kaaluks siis 112,5. Oi kui õudne on sellist numbrit kirjutada. Aga tänu teie toredale seltskonnale loodan, et väga kaua ei pea seda piinlikkust taluma ja saan juba varsti kahekohalise numbri edastada smiling smiley
Kaalumisest niipalju, et mina pean samuti iga päev kaaluma, et stressi ei satuks. Kui ei kaalu , siis mòtlengi hommikust õhtuni, et kas olen ikka õigel rajal või peab midagi muutma.
Söömisega tegin väikesed muudatused. Üritasin siis 100% paleot teha aga umbes 5 päeval tundsin, et pilt läheb lihtsalt tasku ära. Nii suure ülekaaluga ikka ei tohi nii suuri muudatusi teha nii äkki. Lisasin nüüd paar korda nädalas teravilja ja kartuli tagasi ja enesetunne on väga hea. Tagantjärgi tarkus- süsivesikud on vajalikud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Zahir
Kuupäev: 03. October 2014, kl 16.21

Tere! Sooviks ka teie duelliga liituda. Algkaal 82kg pikkus 167cm eesmärk 24.detsembriks oleks 12 kg vähemaks ehk siis 70

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Mädži
Kuupäev: 03. October 2014, kl 19.05

Minu kaal 75,4 kg. Langeb kenasti, kuigi päris eeskujulik ma olnud ei ole. Sai korra külas käidud ja kooki söödud. Mis puudutab kaalumist, siis mina kaalun ikka korra nädalas, sest muidu oleksin täiesti stressis, kui ühel päeval on vähem ja järgmisel jälle rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Jesse
Kuupäev: 04. October 2014, kl 07.45

Mul on ikka väga raske seekord oma kaalunumbrit siia kirja panna, sest kaalu patareide vahetus, üks pikale veninud piirangutevaba pidu ja sellele järgnenud mitte just eeskujulik nädal, on oma karmi jälje jätnud. Kaal täna hommikul 77,0kg ja pean ütlema, et nädala alguses oli see tegelikult veelgi suurem. Oeh. Ei sobi mulle ikka see rutiini muutmine. Püüan end jälle käsile võtta ja enam mitte niimoodi libastuda, et ühe õhtuga kaalule 2 kg lisandub.

Mis kaalumisse puutub, siis minagi kaalun end igapäevaselt hommikuti ja vahest isegi ka õhtuti - nii on kergem kätt pulsil hoida. Kunagi katsetasin ka vaid kord nädalas kaalumist, kuid minu jaoks see ei toiminud - kaalulanguse lootuses pingutasin pahatihti üle ja näljutasin end või siis vastupidi võtsin vabalt, liiga vabalt ja sain nädala lõpus valusa laksu, kui kaalule ronisin. Eks igaüks peab leidma endale sobivama varandi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 04. October 2014, kl 10.46

Minu kaal on kahjuks +1kg. Ehk siis 107.5

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. October 2014, kl 12.39

Minul seekord +200g, kaal oli reede hommikul 106,6.
Leidsin taas, et šokolaad maitseb imehea!! Ja muidugi ei saanud õigel ajal pidama.
Uus nädal toob uue võimaluse!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Tiburott
Kuupäev: 05. October 2014, kl 08.00

Hommik!

Mul sel kenal hommikul mitte nii kena number: 70 kg (ehk pluss 1,4). Aga põhjust nagu väga ei teagi: olin kuidagi väsinum ja veetsin mitu õhtut rahulikult pikutades, trenni jõudsin kahel korral, vaja oli ka poega kooliasjades rohkem toetada. Ja lisaks vist veel ka see teatud aeg kuus, kus meeleolu natuke allpool ja väsimus suurem ja.... Ühesõnaga - loodan, et olen enda suhtes aus olnud ning näksinud ei ole.

Mina kaalun korra nädalas ja nii juba ammu. Vahepeal ei kaalu, kuigi trennis vahest on suur kiusatus seda teha ja vaadata, kas on muutust näha juba nädala sees.

Duellitajad, kelle kaal kuskil 70-73 vahel - kui palju te päevas kaloried tarbite ning kui palju trenni teete (ehk mitu korda nädalas ja kui palju kulutate?)? Vahest ma kardan, et kaloreid liiga palju, kuid palju vähem ei kujuta ka ette...

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 05. October 2014, kl 09.11

Hei,

Minul kaal 89,0 . Pole midagi teha, mul hetkel kilpnäärme hormoonid paigast ära ja pidevalt on kohutv söögiisu smiling smiley Igatahes trenni teen kõvasti ja taas on lihased tekkinud kuhu vaja.

Kuidas Teil on, kas võitluses iseendaga jääte alla või hoopis võidutsete? Andke nippe mida siis teete, kas ignoreerite isu, teete midagi muud, et mõtteid peletada ja isust mööda hiilida.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: helilua
Kuupäev: 05. October 2014, kl 09.58

Hei,

Ma pole jälle mõnda aega jõudnud siia..või noh ehk on õigem öelda, et olen lihtsalt üritanud olukorda kõva häälega mitte välja öelda. Pärast üle-üle-eelmise reede 73kg, vaatas üle-eelmisel reedel kaalult vastu 76kg. yawning smiley Jah, toonädal olin ma patustanud, kuid mitte nii palju et 3kg juurde võtta. Ilmselt hoidis keha mingil põhjusel vett kinni, sest järgmise paari päeva jooksul oli kogu aeg vaja tualetti külastada ning esmaspäevaks oli ka kaal 74, midagi. Nüüd eelmisel reedel (st siis 3.okt) ma ennast ei kaalunudki, sest otsustasin kaks nädalat üritada ennast mitte üldse kaaluda ja lihtsalt toituda enda jaoks mõistlikult ja tervislikult. Ma tean, et nähes kuidas kaal tõuseb, ajab see mind veel halvemaid valikuid tegema (jah, tean, tervemõistuslikult peaks see ju vastupidi toimima?), kuid midagi on valesti...
Igatahes elame-näeme ja tahaksin loota, et selle kahe nädala jooksul suudan selle hiljuti kiiresti juurde võetud kaalu kaotada ja jätkata oma teekonda 65kg suunas..



Toimetatud 1 kord(a). Viimati helilua 05.10.2014 09.59.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 05. October 2014, kl 23.16

Tere!

Minul näitas kaal reedel 101.8 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 06. October 2014, kl 06.13

Hommik!
63. Tee mis tahad midagi ei juhtu. Hakka või nälgima. Vaatan, mis see nädal toob. Ülejäänud tubli töö the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 06. October 2014, kl 07.44

Tere!

Minu kaal seekord täpselt 93kg, -300g.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 06. October 2014, kl 14.51

Oioi mina ei jõudnudki nädalavahetusel arvutisse, aga annan siis täna oma kaalu ak ära smiling smiley
Minu kaal see nädal siis 61,6kg ehk miinust 0,4kg smiling smiley vähemalt midagigi

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 06. October 2014, kl 21.45

Pizike, kui pead kinni kaloraažist ja liigud kasvõi väheke lisaks, ei tõuse see kaal mitte. Ka väikeste numbrite juures saab kaal kenasti langeda. Kõik on ikka seal peas kinni smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 07. October 2014, kl 18.57

Hei- Hei,

Olen jälle lootusetult hiljaks jäänud oma kokkuvõttega. Parem hilja kui mitte kunagi.

Aitäh MTU, et väikesele veale mu tähelepanu pöörasid. Parandasin vea ära ja nüüd peaks ka vahe soovkaaluga tabelis õige olema smiling smiley

Värskendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kokku kaotasime eelmine nädal tagasihoidlikud 2,6 kg. Kõige rohkem kaalu kaotas nädala lõikes kakuke36 -1,2 kg. Tubli töö the finger smiley.

Duelli lõikes on esikolmik järgmine:
Koovike -6.50%, -3.9kg
Anxu79 -6.01% , -6.0kg
Belissimo -4.42%,-3.4kg
the finger smiley Ainult aja küsimus millal oma soovkaalu saavutate smiling smiley

Tabelist kustutan nimed Sillelill ja Siiruviiru, kes ei ole 3 korda oma kaalu edastanud. Soovin neile edu oma unistuste teostamisel.

Tabelisse lisasin Zahiri. Teretulemast kampa ja edu!

Aga juba paari päeva pärast ootan uusi tulemusi smiling smiley

Tervitades,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 08. October 2014, kl 07.03

Tere, kui vaadates meie selle nädala langust, siis peab paika see, et kui kasvav kuu, siis ka kaal ei lange nii väga. Mul kunagi üks tuttav, kes oli toitumisspetsialist, siis tema oli just seda täheldanud, et kui kuu kasvab, siis ka kaal ja kui hakkab jälle kahanema, siis ka kaal läheb paremini. spinning smiley sticking its tongue out Edukat alandamist edaspidiseks, endal see nädalalõpp päris mitu üritust tulemas. Mõttes juba valmistun selleks, ei tahaks kohe kuidagi libastuda. smiling bouncing smiley

Anxu79

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.