Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 10. October 2014, kl 07.00

Hommikust, mul siis see nädal kaal näitas 93,2 kgspinning smiley sticking its tongue out, ise arvasin küll, et tuleb pluss, kuna eelmine nädalalõpp sai päris palju patustatud. Ju siis hirmudel polnud põhjust. smiling bouncing smiley Eks need peod on ikka parajad proovikivid, mul nüüd neid järjest tulemas kuni novembrini. hot smiley Eelmine nädal sai kapis veidi sorteeritud ja mis ime lemmikpüksid lähevad taas jalga. the finger smiley

Ilusat sügist nädalalõppu ja suuri langusi meile kõigile smileys with beer
Anxu79

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Triips16
Kuupäev: 10. October 2014, kl 09.11

Hommikust!

Minu kaal täna oli 86,2 kg. Vahepeal nägin ka numbri 85 ära, aga täna oli jälle 86 ees. Igatahes järsku järgmine nädal tuleb jäädavalt 85 ette.

Head nädalavahetust kõigile tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pasun40
Kuupäev: 10. October 2014, kl 09.17

Tere,

Minul täna 104,9. Tuli jälle allapoole, aga no tahaks ju et rohkem tuleks. Nädalavahetusel on mul nüüd üritused, kaalujälgimine jääb unarusse, alustan uuesti esmaspäevast. Vahepeal peab vabamalt ka võtma.
Ilusat nädalalõppu kõigile ja edu kaalulangetamisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 10. October 2014, kl 09.23

Hommik!

Tänane kaal 90,2kg (-600g)smiling smiley.Järgmisel nädalal õnnestub ehk numbrivahetus ka ära näha.Viimati kaalusin veidi alla 90kg ligi 8 kuud tagasi.
Hakkasin kaks päeva tagasi ka uuesti KAs toite üles märkima.Siiani sõin tunde järgi ja jälgisin vaid seda,et sööksin korralikult igal lõunal ja õhtuti ei näksiks.Vanasti unustasin tihti lõunat süüa ja selle asemel võtsin mingi näksi ruttu ning lõuna oli alles ca 16.00 paiku.Õhtusöögi sõin 18.00-19.00 aeg.Nüüd söön lõunat 13.00 ja õhtusööki 16.00-17.00 ning 18.00-19.00 aeg tee+puuvili.Kohe palju kergem on magama minna,sest kõht ei ole enam söömisest raske.
Trenni ei tee hetkel veel üldse aga varsti plaanin ennast ikka liigutama ka hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 10. October 2014, kl 10.12

Tere!

Eelmisel nädalavahetusel sai enda suur juubelipidu maha peetud smileys with beer, seetõttu ei ootagi erilist kaalulangust, kuid juurde ka ei ole võtnud, seega kaal sama, mis eelmisel korral 93kg - õnneks! drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 10. October 2014, kl 11.45

Tere!
Minu kaal läheb küll visalt aga vähemalt langeb.. 73,5 ehk siis 0,5 kilokest. Asi seegi smiling smiley Patustatud sai ka vahepeal....

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 10. October 2014, kl 12.58

Küsimus teile - kas teil on toitumine tasakaalus(süsikad,valk,rasv)?
Vaatasin endal,et kui rasvaga saan enam-vähem hakkama ja süsivesikuid tarbin ka 50-100% ära,siis valguga küll hakkama ei saa.Üleeile sõin 142%, eile 168% ja täna peale lõunasööki oli ka juba 111% tarbitud.Ise mõtlen,et kui kaloritest kinni pidada,siis vast ei ole hullu.Eks ma nädalavahetusel söön nagunii süsikaid rohkem kui nädala seesgrinning smiley.Või peaks siiski valguga veidi tagasi tõmbama?

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pipu
Kuupäev: 10. October 2014, kl 13.54

Tere! Mina siis selle nädala patuoinas. +500g ehk siis number kaalul 103,0 kg. Haigus ja eksamiperiood on mind kövasti proovile pannud ja tean nüüd, et olen stressis täielik õgard sad smiley.
Loodan, et uus nädal tuleb meeldivam.
Teistele aga edu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 10. October 2014, kl 19.57

Minul on ka toitumine tasakaalust ära. Õnneks siiani pole midagi veel mõjutanud, aga ka valke kipun rohkem sööma. Mul on samas neid kaloreid antud päris palju mida süüa võin ja neid ei suuda tihti täis süüa. Pidevalt mõtlen, et äkki see mingi hetk tõmbab hoopis kaalu kinni. Samas äkki dramatiseerin üle. the finger smiley

Anxu79

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: pärlike
Kuupäev: 10. October 2014, kl 20.55

see kord 300g juures Kaalunäit 70,8kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 10. October 2014, kl 21.20

74.4 ehk plussis ja mitte väikeses. Ei kommenteeri ka. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Mädži
Kuupäev: 10. October 2014, kl 22.17

Minul kaal sama, mis eelmisel nädalal ehk 75,4kg. Hea, et niigi läks, sest patustatud sai kõvasti - üks sünnipäev, paar külaskäiku, väike väljasõit jne. Õnneks lähiajal külla minekuid plaanis ei ole ja seega peaks ka lihtsam olema ree peal püsida.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: tiisu
Kuupäev: 11. October 2014, kl 00.06

Tere kõigile tublidele kaalulangetajatele
Kas saab veel tulla Jõuluduellile? Parem hilja kui mitte kunagi
Ja tore on kui saaks oma edusamme või eba edusamme kellegagi jagada smiling smiley
MIna olen väike murumuna 160cm ja 81,6kg väga tahaks jõuluks 75kg ja suveks 60kg kaaluda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 11. October 2014, kl 08.35

Noo viimane napakas olen. Istun oma 70.4 peal juba 2 nädalat. Nüüd loodan, et kui haigus üle ja saan liikuma smiling smiley Siis tuld ja kaal peab hakkama liikuma! Langust 0

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 11. October 2014, kl 08.41

Pole sa midagi Appel napakas, eks haigus teeb ka oma töö ja mõtle vähemalt pole juurde tulnud. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Jesse
Kuupäev: 11. October 2014, kl 09.19

Minu kaal 76,8kg. Olen hetkel kaalu jälgimisele käega löönud, püüan vaid oma piima- ja nisu keelust kinni pidada. Üritan uuel nädalal uuesti ree peale saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 11. October 2014, kl 10.25

Tere!

Minu kaal see nädal 101,6 ehk siis 100g plussis. Pole midagi hullu tegelt, eelmisel kahel nädalal kukkus ju niigi hirmuäratavalt palju. Järgmiselt nädalalt ootan taas jällegi langust.

Mis puutub toitumise tasakaalu, siis tegelikult ei ole reeglit, et peaks igal juhul tasakaalus olema. Igal inimesel on erinevatel põhjustel see üsna erinev. Mina näiteks ei saa nii palju süsivesikuid süüa, kui see ketas või siis see protsentide loend seal. Kui ma söön sel moel, siis ma võtan lihtsalt kaalus juurde, ükskõik, kui vähe ma siis kaloreid tarbin. Minul on see ketas enam vähem võrses osas rasvu ja valke ja siis väike osa jääb ka süsivesikutele. Seega see suurem valgu kogus ei ole hullu midagi.

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 11. October 2014, kl 12.44

Hei hei

Kaal ikka 61,6kg ja seisan paigal
Olen tegelikjult õnnelik selle üle kuna trenni jõudsin sel nädalal vaid korra ja toitumine pole ikka veel kõige paremas korras tongue sticking out smiley Nii et siiski rahul

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 11. October 2014, kl 16.26

Ahhoi, sain suure ehmatuse osaliseks eye popping smiley Reedene kaal oli 73,5 mitte 75,5!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Tiburott
Kuupäev: 12. October 2014, kl 08.27

Minu kaal täna 69,2. Olen rõõmus. Minult tuleb uus kaalunumber taas 26. oktoobril, kuna olen vahepeal kahenädalasel ülimõnusal perereisil Ühendriikidesse.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 12. October 2014, kl 08.33

Väga pingeline aeg. Saamatus kaalurindel. Täna 74, 9. sad smiley, kurb, aga tõde. Lootus paremaks saada. Edu kõigile ja tänu Kairka, sulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: UKvsUSA
Kuupäev: 12. October 2014, kl 09.38

Minu kaal 72,2. Ma ei ole eriti tihe kaaluja, sest edeneb suht aeglaselt. Aga nii ilmselt on ongi hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 12. October 2014, kl 10.35

Söö või mitte, ikka 63.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 12. October 2014, kl 11.17

Loll, kes vabandusi ei leia!!
Mul neid seekord kuhjaga: kaks haiget last, kes tatistavad ja köhivad ööd/päevad; ise haige; õue pole eriti saanud, rääkimata jalutamisest; mul oli sünnipäev ja sõime head paremat.
Ühesõnaga reede hommikul näitas kaal 106,7 ehk siis nädalaga 100g juurde.
Ma jäängi neid vabandusi otsima....

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 12. October 2014, kl 14.23

Tere!

Minu seekordne kaal 55.5, eesmärk pole mitte kaugel.

Kõike kaunist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 12. October 2014, kl 17.59

Mina siin uuesti smiling smiley Palun muuta minu soovkaal 54 peale, see on küll siis piir, mis minu vanust arvestades ei tohiks allapoole minna, muidu hakkab ilmselt tervisele positiivse asemel negatiivset mõju avaldama.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: pontus
Kuupäev: 12. October 2014, kl 21.02

Sel reedel siis 75,3. Õnneks ei mõjutanud eelmise nädala reis ning mõnuga nauditud itaalia ja prantsuse köök (nämm.....) kaalunumbrit.
Jõudu-jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 13. October 2014, kl 08.00

Tere,

minu hilinenud kaalunäit on masendav. Sain 100g plussidesse. Seega 86,5

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 13. October 2014, kl 09.09

Tegin pätti ja käisin kaalu peal. Tegelikult hea, et käisin, sest see näitas miinust ja seega ma nüüd palun kaalujumalaid ja ennast, et motivatsiooni jaguks ja see tulemus säiliks reedeni smiling smiley
Äkki ikka saan liikuma selle kaalu alla poole. Tööle tagasi minnes tahaks endale uued riided osta ja need võiks ju siis juba osta kaalus, mis ma olla tahan smiling smiley
Mosaic'l on nii ilusad kontori kleidid ja viigipüksid! Istuvad seljas hästi ja ma ei jõua juba oodata, kui jaanuaris neid ostma hakkan ja siis saan minna ja selle naiste karja ees näha VÄGA hea välja .....20 kg parem kui enne beebiootust winking smiley Olen naine onju winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 14. October 2014, kl 18.00

Tervitused!

Meie värskendatud kaalutabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kõige suurem kaotaja (loe võitja) oli Tiburott, kes kaotas 0,8 kg. Kokku sai aga kaotatud 1,3 kg. Esikolmik aga järgnev:
Koovike -7.50% ja -4.5kg
Anxu79 -6.61% ja -6.6kg
Mädzi -4.44% ja -3.5 kg
the finger smiley Tubli töö!

Jagage ikka oma kogemusi ka. Mis te spordi mõttes teete ja millega tegelete? Nagu mainitud siis minu uus hobi on triatlon. 2x nädalas ujumistrenn, 2x jooksu ja 1-2x ratast. Ujumisest olen vaimustatud hetkel. Muide tsellukale mõjub väga hästi. Peale 1,5 kuud on muutus märgatav smiling smiley Soovitan!

Tervitades,
Kairka

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.