Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 20. October 2014, kl 07.40

Tere!
Minu kaal seekord 92,9kg,väike miinus, -100g cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Zahir
Kuupäev: 20. October 2014, kl 10.48

Mul on täpselt samamoodi, et kui olen stressis on söömist väga raske kontrollida. Hetkel mul kaal kõigub üles alla ja jälle üles alla. Kaalun end igapäev, et enam vähem jälgida, kas päevane toitumine on olnud väga hull. Vahest ikka hirmutab ära küll. Kaal kõigub kilode kaupa ei tea kas selline asi normaalne on.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pipu
Kuupäev: 20. October 2014, kl 11.14

Tere! Mina ka paigaltammuja sad smiley. 113 siis jätkuvalt.Ikka veel haige ja meeleolu null. Lohutuseks sööks köik vöimaliku ära sad smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 20. October 2014, kl 20.54

Tere!

Kuna ma ei taha kustutatud saada siit duellist,siis edastan ka oma kaalu - 102.6 kg. Pole mitu viimast nädalat alandamise heaks miskit teinud. Novembrist loodan, et tööstress ja väsimus kaovad ning saan otsast pihta hakata. Ikka ja jälle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 21. October 2014, kl 20.25

Hei-Hei,

Meie värskendatud kaalutabel nagu ikka lingil KAALUTABEL

Kokku kaotasime see nädal 5,9 kg. Suurim osa selles oli Mädzil, kes kaotas 1,8 kg. Palju õnne sulle! the finger smiley

Esikolmik kokkuvõttes aga järgmine:
Koovike -7.50% e.-4.5 kg
Anxu79 -7.31 % e.-7.3 kg
Mädzi -6.72% e. -5.3 kg

Natuke veel ja soovkaalud ongi käes smiling smiley Koovikesel jäänud vaid 1,5 kg. Tubli töö thumbs up Käteplagin teile.

Ja talve algus paistabki juba käes olevat. Saab peita ennast jälle soojade riiete sisse järgmiseks 7ks kuuks. Üritame siis ikka nii teha, et kui aeg jälle vähemaks võtta siis ei oleks vastu vaatamas halbu üllatusi vaid saab uhkusega ringi kekutada ja teisigi üllatada smiling smiley Parim plaan selleks on kaotada soovitav kilode kogus jagada nädalate arvuga mis jäänud on ja see üles kirjutada. Sest 7 kuud on tegelikult ikka väga lühike aeg grinning smiley


Edu teile kõigile ja varsti ootan juba uusi tulemusi.

Terv,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 22. October 2014, kl 08.20

Minu kaotatud kaal on kusagil lugedes kaduma läinud sad smiley Kekkasin küll kõvasti, et teen võidutantsu, kuid ikka juhtub.
Kaal näitas 69,5 kg ehk kadunud oli eelmisel nädalal 0,9 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 22. October 2014, kl 08.21

Tere,

jagan hommikust rõõmu - KAALUABI jagas jaaniduelli auhinna välja! Suured tänud, suur rõõm!


hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 22. October 2014, kl 09.08

Hommikust!
Minul tuleb see nädal vist kõvasti plussi.Kui eelmine nädal sain numbrivahetusega uhkustada,siis seekord vana nr jälle tagasi sad smiley Eks ämma juubel,mida sai 2 päeva tähistada jättis ikka oma jälje,mis siis,et peale seda kohe korralikult oma kalorinormist kinni pidasin.Lisaks on neljapäeva õhtul jälle sünnipäevale minek,nii et sel nädalal midagi head oodata ei ole.Uh...

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 22. October 2014, kl 12.41

Mulle on see kaalu jälgimine ehk siis kõige kaalumine ja arvestamine mida tohib süüa ja mida ei tohi süüa ikka väga raske. Loen ka neid postitusi pidevalt ja tõden, et nii kui üks päev (õhtu) patustad siis võtab vähemalt nädala, et uuesti reele saada...
Minul tekkis vahepeal selline kuidas nüüd võtta, pigem vist halb sõltuvus et saime sõbrannadega kokku ja jõime veini... Lisaks muidugi veel erinevad juustud ja viinamarjad jne. Põhiteema meil jutuks muidugi, et mis dieet parasjagu kellelgi on smileys with beer
Ehmatusega tõdesin kui meeletud kalorid sealt tulid ja ehk oli see ka põhjuseks miks ma viimasel ajal nagu saiatainas kerkisin kuigi sõin ju vähe drinking smiley
Samas jälle tekitab ka meeletult stressi kui iga asja pärast põdeda, et kas ma ikka võin selle tüki endale lubada jne... Lõpuks ongi selline pidev söögile mõtlemine...
Kuidas teil? Võtate rahulikult?

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 22. October 2014, kl 13.29

No mina armastan ka õhtuti pokaal või kaks veini juua aga see mahub ilusti lubatud kalorihulga sisse.Nädala sees kaalun ilusti toitu ja märgin kõik üles.Nädalavahetused aga võtan vabalt.Kui viitsin,siis kaalun ja panen kirja aga kui ei viitsi,siis söön tunde järgi ja luban ikka üht-teist head ja paremat smiling smiley.Samas vaatan,et väga üle ei pingutaks söömisega.Mina ei suuda kogu aeg tubli olla,siis annan ruttu alla.
Need sõbrannadega veiniõhtud on mullegi aasta alguses saatuslikuks saanud.Nädala sees olin korralik ja sõin norm või veidi vähemgi.Nädalavahetustel ühel päeval kindlasti ca 2000-3000kcal.Selline jo-jo efekt lõi mul kõik sassi ja hiljem polnud ka nädala sees korralikust toitumisest kasu.Nüüd pole augusti kuust alates veiniõhtutel osalenud ja kaalunumber on kohe languses.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 22. October 2014, kl 19.54

Mina ei suuda jälle magusast loobuda. Päevas ikka midagi head peab lubama endale ja nädalavahetusel ka veidi rohkem. Muidu toidupäevikut ei pea aga kartulist, pooltoodetest, leivast jne ebatervislikust olen loobunud. Pastat luban korra või paar kuus jne. Aga koogid ja shokolaad on minu hukatus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 22. October 2014, kl 20.04

krissi- kas sina said ka oma võidu kätte jaanilahingust?

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 22. October 2014, kl 20.21

Kairka? Kas sa minu tekste ei näe smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 23. October 2014, kl 15.08

Hei Appel,
Sorry, lisasin su numbri. Võibolla see drive ei salvestanud mu muudatusi või läksin liiga ruttu enne salvestamist minema, sest porthita oma oli ka salvestamata ja ta oli kohe sinu järel (V ees ees) edastanud oma kaalu.

Sorry- veelkord!

Terv,
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 23. October 2014, kl 20.02

Hei kõigile !! smiling smiley

Otsustasin end lõpuks käsile võtta ja kui pole liiga hilja, siis SOOVIKS ka DUELLIS OSALEDA smiling smiley
Jube hästi motiveerib selline ettevõtmine igatahes..

Et kui pole liiga hilja, siis minu andmed on sellised:
PIKKUS - 170 cm
ALGKAAL - 109.9 kg
EESMÄRK - 95 kg

Tervitades,
Krissu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 23. October 2014, kl 21.36

Jeii smiling smiley Pole hullu... peaasi, et kirja sai!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 23. October 2014, kl 23.24

74 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 24. October 2014, kl 06.37

Tere varajast hommikut kõigile ! smiling smiley

Pole nii ammu (pm aasta aega) jälginud, mida ma omale suhu pistan. Eilsest asi muutus ja uskumatu, aga kaal näitas praegu mulle 108.6 kg (ehk siis -1.3 kg).
Ühe päevaga nii palju alla võtta pole küll tervislik, aga eks see ole see esimene reaktsioon kehale vmt.. igatahes, motivatsiooni tuli täiega grinning smiley

Edu teile kõigile ! winking smiley

-Krissu

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 24. October 2014, kl 07.56

Tere,

Minul jätkub paras langus. Kaal 85,4! Seega -05,kg läinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 24. October 2014, kl 08.35

Jälle tatsan paigal, kuid ma õnnelik, sest ul oli üks takistuste rada see möödunud nädal. Kook koogi ja pidu peo otsa smiling smiley Vöökoht on vähenenud ja see on ka oluline! 69,5 kg siis kaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 24. October 2014, kl 08.47

Minu kaal õnneks seekord sama - 89,5kg.Kartsin,et peale pidustusi on asi metsas aga õnneks mitte smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 24. October 2014, kl 08.55

Hommikust, minu tänane kaal on 90,8 kg. Olen hetkel kodus ja haige. sad smiley See on, kui haigena tööl käia, nüüd siis tagajärjed käes, olen juba neljandat päeva voodis siruli. Kõri on paistes ja kurk punane ja nõrkus on, vahepeal lööb ka palaviku. Kõige nõmedam on see, et mul kohe kohe sünnipäev tulemas ja nüüd siis haige. angry smiley Söögiisu ka haigusele omaselt nigel, üritan nii palju süüa, et saaks ikka antibiootikumid ära võtta. Teed läheb selle eest päeval liitrite kaupa.smileys with beer

Tervitades Anxu79

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 24. October 2014, kl 08.57

Minu tänahommikune kaal 72,6. Ausõna pingutan kõvasti smiling smiley Alati tahaks ju rohkem kaotada, ehk siis vähem kaaluda winking smiley
Päikest kõigile! Igatahes lähen täna apteeki ja ostan D-vitamiini!! Kuidagi jube väsimus on kallal.... Tõesti ei tahaks toidust tuge ja lohutust saada cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pasun40
Kuupäev: 24. October 2014, kl 09.22

Minul täna 104. Õnneks hakkas kaal langema. Sel nädalavahetusel üks sünnipäev vaja üleelada ja siis alates pühapäevast kavatsen asja natuke rangemalt võtta. Püüan mitte isudele järgi anda ja õhtuti peale trenni ainult melon, apelsin, õun vms. Ühesõnaga pingutan, et järgmine reede jälle miinust näidata. Olen alates märtsi algusest lahti saanud 15 kg, aga alla võtta on veel oioioi....

Olge vahvad! Pingutame koos!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 24. October 2014, kl 09.41

oeh, sõin eile heeringat, no nii isu oli ja siis muidugi jõin õhtu otsa vett. Hommikuks ei olnud vesi veel välja läinud ja tundus, nagu veepaistetus oleks winking smiley. Igaljuhul on kaal sama, 62,4 kg. No tuleb tubli olla järgmine nädal aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 24. October 2014, kl 11.24

Tere!
74,5 täna. Pusime edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Mädži
Kuupäev: 24. October 2014, kl 14.10

Hei

Minul kaal 73kg. Kui eelmise nädala lõpus sai patustatud, siis ülejäänud nädala olin jälle tubli ja isegi väike kaalulangus on. Nädala sees üritan ma magusat mitte süüa. Nädalavahetuseti on tihti mingid sünnipäevad (nagu ka homme nt) jms, st nädala sees tuleb igaks juhuks pingutada smiling smiley Magusa isu üritan igapäevaselt peletada magusate nätsudega (teate küll, need roosa pakendiga laste mullinätsud). Ilmselt see kõige tervislikum ei ole, aga paar nätsulehte päevas vast midagi hullu ei tee ka. Kaloreid on kindlasti vähem, kui šoksis või koogitükis.

M

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Triips16
Kuupäev: 24. October 2014, kl 15.34

Terekest smiling smiley

Minul seekord tagasihoidlik langus. Täna näitas kaal 85.8 kg. Olen õnnelik, et vähemalt mingigi miinus on ning pole juurde tulnud.

Ilusat nädalavahetust tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 24. October 2014, kl 17.31

Terekest!
Võtsin see nädal lõpuks ette oma toitumiskava, mida olen juba tükkaega peos veeretanud. Suutsin seda kenasti 100% jälgida koos treeningutega ja nüüd siis täna hommikul kaal 105,3kg, nädalaga kadu -1,4smiling bouncing smiley
Yippijeeee!! Lõpuks mul ka suur miinus!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 24. October 2014, kl 18.28

Hei,

Mitu rõõmu täna jagada smiling smiley Kaal -500g ja kaaluabi auhind käes smiling smiley

Suur suur tänu ja olen väga rahul eelmise kevade saavutusega ka ise.

Panin aastavahetusel 2014 aasta märksõnaks TERVIS ja esimese pool aastat oligi see suur edasiminek. Nüüd teine pool on olnud rohkem kohanemine ja juba isegi rahuolu tehtuga kuigi loorberitel puhata on vara. Siiski olen paranenud diabeedist ja enam ei pea kartma süüa nt. õunu või viinamarju.

Mina arvan, et see on üks huvitav õppetund, see kuidas on olla paks. Mitte lihtsalt ülekaaluline vaid sõna otseses mõttes paks, kusjuures sellest tõeliselt ise arugi saamata. Kuidas isegi peeglist on võimalik näha seda mida tahad, aju lihtsalt petab ära. Kui aus olla tunnen ennast praegu pakemana kui siis kui olin 25 kilo raskem.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.