Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617Järgmine
Asukoht: 12 / 17
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 08. November 2014, kl 21.40

Hei hei!

Minu kaal lõpuks jälle kahe kohaline ehk siis 98,7 oli reedel.

Eile ja täna oli üks pidustus, mille käigus sai nii napsu võetud, kui ka just mitte kõige tervislikumalt toitutud smileys with beer aga eks ma nüüd võtan end jälle kokku ja loodan järgmisel nädalal jälle väiksemat numbrit näha smiling smiley

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Tiburott
Kuupäev: 09. November 2014, kl 10.09

Minu kaal sel nädalal 70,7 ning vaevlen nädalaid täielikus motivatsioonipuuduses. Olen hetkes, kus tundub, et see ei ole praegu maailma kõige olulisem asi, sest elus on nii palju stressi seoses lähedase inimese haigusega ja tõsise opiga ning teadmatusega, kuivõrd ta sellest kõigest taastub. Stressi tõotab tulla veel pikka aega. Siiski pikendasin oma kasutajakontot ning otsustasin, et märgin kõik taas ülesse ning jälgin, kui palju kaloreid kulub. Ka trennipäevad panin paika ning tahan sellest kinni pidada.
Peeglist on ennast hea vaadata kenade riietega ning üritangi sellest taas motivatsioonipuhangut leida.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Jesse
Kuupäev: 09. November 2014, kl 12.18

Oeh. Mina olen siin iseendaga pahuksis juba teist nädalat järjest. Trenniks aega ei ole ja söömine on täiesti kohutav olnud. Päris häbi on, kui järele mõelda. Kaalul nägin selle aja jooksul mingil hetkel lausa +3 kg. Tänaseks olen mõistuse tagasi saanud ja tasakaalu taas leidnud. Kaal 74,9 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 09. November 2014, kl 17.52

Tere! 74, 8. No ei lähe. Aga alla ka ei anna.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Triips16
Kuupäev: 09. November 2014, kl 21.55

Minu kaal reedel oli 84 kg tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 09. November 2014, kl 23.15

Natuke hilja, aga parem hilja kui mitte kunagi ^^
Seega.. Reedel näitas kaal mulle 106.2 kg, seega nädalaga kaalukadu -0.8 kg smiling smiley
See nädalavahetus sai aga palju patustatud.. alates hamburgeritest, löpetades kookide ja kröpsudega..
Peab uuesti rajale tagasi saama (Y)

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 10. November 2014, kl 08.25

Hei-Hei,

Kui eelmine kord jäi kokkuvõte tegemata siis seekord ürtan varakult ära teha,et mitte jälle liiga hiljaks jääda smiling smiley

Meie värskendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kokku kaotasime eelmine nädal 4,4 kg. Kõige suurem osa selles oli Nartsiss19-l, kes kaotas tublid 1,7 kg.

Esikkolmik duelli lõikes aga järgmine:
Anxu79 -9.52% , -9.5kg
Mädzi -8.75%, -6.9kg
Koovike -7.67%, -4.6kg

Tabelist kustutan seekord nimed Pipu, UK vs USA ja Tiisu, kes ei ole 3 korda oma kaalu edastanud.

Eelmine nädal paistis paljudele raske olevat lugedes sõnumeid. Ka mulle endale pole viimased nädalad hästi kuidagi mõjunud. Ei teagi kas hakkab külmale kippuma, et normaalne toitume paistab aina raskemaks minevat. Üritame ennast siiski kokku võtta, sest ega suvi enam kaugel ei ole. Kui tasa ja targu võtta ja 1 kg kuus kaotada siis tuleb ju kokku juba ilus kaalu kaotus rannahooajaks smiling smiley

ilusat algavat töönädalat!

Tervitades,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 10. November 2014, kl 11.08

63.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 12. November 2014, kl 20.22

Issand mul see nädal motivatsioon täitsa nullis, õigem isegi öelda, et suures miinuses. Ei taha isegi kaalu poole vaadata. confused smiley Räägitakse küll, et täiskuu ei pruugi mõjuda, aga no mul on see täitsa vastupidi, ma pole juba mitu ööd õieti magada saanud. Õhtul jään ilusti magama ja siis terve öö selline tunne nagu oleks üleval, tajun kõike, mis ümber toimub. Üks öö ärkasin kell viis ülesse, vaatasin siis tunnike telekat ja suutsin uuesti uinuda ja siis kui kell seitse oli vaja tõusta, siis oleks nagu puuga pähe saanud. Kuna vaevlen ka selja ja kaelavalus, siis see ei anna ka asu. Hakkasin nüüd massaažis käima, loodetavasti see aitab. Kokkuvõttes on täielik masekas ja stress kallal. Nädalalõpus plaan minna veekeskusesse patareisid laadima, loodetavasti on ka abi. Jutt sai küll segane, aga sain ennast välja elada siin. sad smiley

Anxu79

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 13. November 2014, kl 12.53

ANXU79- mina just vaatan ja imetlen, et sa nii tubli. Praktiliselt igal nädalal kilo kadunud!! Kujutad ette mis suveks veel saab smiling smiley
Tahaks lohutada ennast ka- küll on täiskuu ja kaal kuidagi ei lange vaid vastupidi, küll on päevad.. ja keha hoiab vett kinni ja kaal... Tegelikkus on selline, et vist mõjuvaid tegureid tõesti palju- tundub, et jahedaga hoiab ka keha rohkem varusid?
Täna olin õnnelik, et pole reede hommik sest minul tõotab ka tulla plussinädal...

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 14. November 2014, kl 08.09

Hommik, kogu selle suure masenduse ja maiustamise juures näitab täna kaal 90,1 kg, väike miinus isegi. smiling bouncing smiley Nüüd loodan, et järgmine reede näen ka esimese numbrivahetuse ära. smiling smiley Parim on muidugi see, et täna on REEDE ja töönädal saab kohe kohe läbi ja siis saab puhata.

Loodetavasti uus nädal parem ja ka tuju parem winking smiley
Anxu 79

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 14. November 2014, kl 08.34

Hommikut. Minul see nädal nulliring. Stabiilsus on ka hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 14. November 2014, kl 08.39

Plussiring ehk siis +100g. Vabandusi pole sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Appel
Kuupäev: 14. November 2014, kl 09.16

Nulliring, kuid see ei ole üllatav, sest eelmine nädal langes korralikult ja see nädal külastasime ämma grinning smiley see tähendab alati spetsiaalselt minule tehtud toite winking smiley 68,6 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 14. November 2014, kl 09.33

Tere tere nädal jälle läbi kas pole JA JESSS minul siis kahekohaline number 99,1 seega -2,6kg. Olge tublid. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 14. November 2014, kl 09.37

Kairka mul üks palve palun muuda mu pikkus. Mõõtsin üle 6-7 aasta end uuesti ja kas teate on mis on aga peale kaalu langeb ka pikkus olen 160cm.

Äitäh

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 14. November 2014, kl 10.10

Tere,

mul täna 84,3kg. Olen väga rahul!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 14. November 2014, kl 10.55

Oi-oi Nartsiss, milline ilus kahekohaline number!! Supertubli!!! Ma nii kadestan sind, aga küll ma sulle järgi jõuan grinning smiley
Minu kaal täna hommikul 101,9kg ehk nädalaga -1kgsmiling bouncing smiley Selline tempo mulle sobib, iga nädal maha visata kilokene!!!

Edu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. November 2014, kl 11.37

Tere!

74,5. Palju õnne, nartsiss smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 14. November 2014, kl 12.26

Tere!

Minu kaal täna hommikul oli 92,1, nädalaga -500g winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. November 2014, kl 12.47

Minul täna 89,9kg.Kohe kuidagi ei lähe see asi enam sad smiley.Pean tänu rasedusele iga natukese aja tagant midagi sööma,sest muidu kohe iiveldan.Tänu sellele tuleb neid näksimisi üsna palju ja kõike ei jõuagi üles märkida.Aga alla veel ei anna.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. November 2014, kl 16.20

Hei hei!

Minu tänane kaal 98,9 ehk +200g.

Mul on väga sündmuste rohke nädal olnud ja pole just väga näpuga järge ajanud, mis kurgust alla läheb nii söögi ega joogi osas. Tänaseks kõik suuremad üritused läbi. Ees on küll veel terve rida väikesemaid üritusi, kuid usun, et nendel suudan siiski enda toitumist jälgida ja siiski jätkata kaalu alandamist smiling smiley

Olge tublid
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 14. November 2014, kl 17.59

73,5 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 14. November 2014, kl 19.21

Hei!

Mina olen peale pikka mitte jälgimist ja kaalumist kosunud 1.9 kg võrra - kaal täna 104 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: pärlike
Kuupäev: 14. November 2014, kl 19.39

Tänane kaal 69,8kg, mõned grammid maas.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Triips16
Kuupäev: 14. November 2014, kl 22.34

Minu tänane kaal oli 83,4 kg tongue sticking out smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 15. November 2014, kl 11.15

63. Olen 2 nädalat puhkusel ja kaalu ei ole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 15. November 2014, kl 12.49

Tere jälle smiling smiley

Selle nädala näit siis 63,2kg ehk kaotasin vaid 200g, aga pole hullu. Sellest nädalast hakkasin uuesti oma toitumist jälgima ja hakkasin ka korralikult trennis käima ja küll need kilod veel langeda jõuavad. Eks kehal on vaja harjumiseks aega uue rutiiniga tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Zahir
Kuupäev: 15. November 2014, kl 13.38

Minu kaal 83.5, kaotasin natukene, aga vähemalt polnud enam plussis.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Mädži
Kuupäev: 15. November 2014, kl 17.45

Hei, hei.

Minul kaal sama, mis eelmisel nädalal ehk 72 kg. Eks eelmise nädalavahetuse pidustused panid oma põntsu. Õnneks see nädalavahetus on üle pika aja selline, kus mingit üritust ei ole. Seega mingit patustamist plaanis ei ole smiling smiley ja loodan järgmisel nädalal miinust näha. No pagan, detsembriks peab ikka vähemalt nr kuue kaalule ette saama, isegi, kui duelli lõpuks päris soovkaalu ei saavuta. Ja detsembrikuised jõulupeod peaksid ju ometi pisutki motiveerima. Vaja ikka endistele kolleegidele ju näidata, et beebikilod on kadunud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617Järgmine
Asukoht: 12 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.