Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617Järgmine
Asukoht: 16 / 17
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 13. December 2014, kl 12.00

Tere!
Eile hommikul vaatas kaalult vastu väga vale number, keha tundus ka kuidagi paistes justkui. Mõtlesin siis, et vaatan täna hommikuse kaalu ka ära, et kas tõesti olen nii palju ühe ööpäevaga juurde võtnud. Õnneks oli täna ikka ilusam number kuid seekord siiski kaalutõusust ma ei pääse. Kaal täna laupäeva hommikul 99,9kg. Sain nüüd siis 100g tagasi, aga jäin veel alla 100hot smiley Vabanduseks võin vaid öelda, et nädala sees oli mul 3 päeva jutti migreenihoog ja ei olnud mingit tahtmist jälgida, mis suhu läheb. Kusjuures peavalu käes vaeveldes ma tahan kohutavalt magusat ja siis ei ole ka tahtejõudu endale vastu hakata.

Aga nüüd olemine korras ja panen täie rauaga edasi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 13. December 2014, kl 21.48

Nii pange mulle sama kaal, mis eelmine nädal. Ma hetkel nii tige, käisin ostsin siis täna poest uue kaalu ja koju tulles avastasin, et katki ja kusjuures see sama viga, mille pärast sai ka uus kaal ostetud. Kurat ajab ikka tigedaks küll, nüüd pean homme jälle sõitma sinna poodi tagasi võitlema( loodetavasti mitte).
Aga midagi positiivset ka, käisin täna nn. venitustoolil, kus pea alaspidi rikud, päris hea oli. Teen nüüd kuuri läbi ja tõsiselt loodan, et saan ka oma seljale abi. smiling bouncing smiley

Anxu79

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. December 2014, kl 09.48

No sellel duellil kuidagi ei õnnestu, loodan ikka jätkata. 74.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Tiburott
Kuupäev: 14. December 2014, kl 10.51

Mul selle nädala lõpetuseks number 69,0 smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Jesse
Kuupäev: 14. December 2014, kl 11.29

Mina olen omadega ikka pahuksis. Keerulised ajad on ning käega löömine tuleb nii kergelt. Nii kerge oleks lihtsalt loobuda, aga püüan ikka vastu pidada. Kaal tagasi 74,6kg peal.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. December 2014, kl 12.56

Hei hei!

Annan on laupäevase kaalu, kuna reedel oli kaal veits katki ja numbreid ei näidanud, aga laupäeval oli kaaluks 95,9 smiling smiley

Arvestades, kui palju patustatud sai kommide, piparkookide ja mandariinidega, siis on ikka väga hea tulemus. Õnneks käisin 4 korral trennis ka, nii et eks see vist päästiski smiling smiley
Igatahes igasugused jõulused ahvatlused pressivad igast otsast peale, nii et nüüd läheb vaiksema tempoga, aga siiski loodan, et ikkagi läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. December 2014, kl 14.30

Mul on vist mingi anomaali selle reedese kaaluga juba teist nädalat järjest.Terve nädala langeb ilusti ja siis reedeks veidi plussis.Laupäevaks jälle vähem.Sel nädalal ka oli neljapäev 89,1kg,reedel 89,4kg ja laupäeval 88,5kg.Täna veelgi vähem.Loodan,et järgmine reede sama jama ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 14. December 2014, kl 18.43

Tere!

Minu kaalunumber 54.4.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 14. December 2014, kl 22.35

Jälle pean tunnistama, et kohe väga pikka aega pole siia taas jõudnud kuid selle nädala kaalunumber on siis 63
Pole suurem asi, aga samas pole ka suuremaks läinud, et ehk annab siiski andeks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 15. December 2014, kl 13.44

Minul kahjuks 72 tagasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 16. December 2014, kl 20.14

Hei-Hei!

Meie uuendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kokku kaotasite eelmine nädal 4,7 kg. Kõige suurema panuse sellesse andis Nartsiss19, kes kaotas 2,3kg smileys with beer

Esikolmik aga järgnev:
Nartsiss19 -12.15% s.o -13.2 kg
Anxu79 -11.92% s.o -11.9 kg
Mädzi -11.15% s-o -8.8 kg
Jätkake aga samas vaimus thumbs up

Tabelist kustutan aga nime Ann123, kes 3 korda oma kaalu ei ole edastanud.

Aga lõpu teeme siis 24ndal. Kui keegi tõesti ei saa siis kaalu edastada siis võib oma lõpukaaluks ka 19nda kuupäeva kaalu jätta. Kui kellegil teisi ettepanekuid siis andke aga märku smiling smiley

Ja ongi lõpusirge juba käes. Aeg läheb ikka väga kiiresti. Läheks kaal ka samas vaimus poleks tulevasi duelle vajagi smiling smiley Soovin teile siis kindlat meelt ja mõnusat jõuluootust!

Terv,
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 19. December 2014, kl 09.10

71,5 väike miinus aga unistust, et jõuludeks 6 ette saada jääb vist püüdmatuks.... Tänasest vist lausa aasta lõpuni pidudetrall.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. December 2014, kl 09.50

Tere hommikut!!!
Minul taas põhjust rõõmustada, sest nädalaga kaal langenud 1,2kg. Number kaalul oli 98,7!!!

Järgnev nädal aga tuleb üsna keeruline kaalulangetaja seisukohast vaadatuna. Tuleb teha palju õigeid otsuseid ja häid valikuid erinevate hõrgutiste osas. Aga lõppude lõpuks on ikkagi Jõulud ja seda aega tuleb nautida naeratus näol.

Jäägem kauniks!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Triips16
Kuupäev: 19. December 2014, kl 09.58

Minu tänane kaal 82 kg ning minul võibki selle siis lõpukaaluks panna. Oma eesmärki ei saavutanud, jäi kolm kilo puudu, aga küll peale jõule võtan ennast jälle käsile ning küll mul see seitse ka ette tuleb.

Ilusat pühadeaega kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Mädži
Kuupäev: 19. December 2014, kl 10.03

Hei, hei. No lõpuks ometi sain kaalule uue algusnumbri. Selle nädala miinus on päris korralik. Kaal siis 68,9 kg ja langus 1,2 kg. Jube rahul olen smiling smiley Tasus eelmisel nädalal piparkookide tegemisest loobuda. Muidugi järgmised kaks nädalat ei kannata ilmselt kriitikat, kuid üritan ikka asja mõistlikult võtta, sest kahju oleks ju kaalul jälle nr 7 näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: pärlike
Kuupäev: 19. December 2014, kl 10.11

Tere, minu kaal 68,2. Igati rahul. Sajad grammid, mis kõiguvad siia sinna on minu jaoks loomulik.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 19. December 2014, kl 10.30

Tere,

mul kaal 83,2 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 19. December 2014, kl 11.00

Minul täna 87,9kg.Edasi saab aga raske olema,kuid püüan jõule mõistusega nautida,mitte kõhuga smiling smiley
Ilusaid pühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 19. December 2014, kl 11.08

73 kg eye rolling smiley niipalju siis eesmärgist jõuludeks saledaks.

Imelist jõuluaega teile kõikidele ning uuel aastal uued sihid.

Suur aitäh Sulle, Kairka, kogu tabeldamise ja võistluste vedamise eest. Ehk jätkub Sul seda jaksu ja tahtmist ka uuel aastal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 19. December 2014, kl 13.32

O-ring. Seekord jah ei olnud eriti õnnestunud osalemine, aga pole viga, teinekord paremini.
Kõigile kaunist jõuluaega ja Kairka- SUUUR TÄNU!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 20. December 2014, kl 10.55

Tervitus, kätte on jõudnud siis ka minu esimesed plussid, seekord siis kaal 88,5 kg, kusjuures ei saaks öelda, et olen üle söönud. Aga eks vabandusi leiab alati, nagu näiteks ostsin uue kaalu grinning smiley. Lisaks jäi mul väiksem laps haigeks ja kui aus olla, siis see tõesti kurnab, ta on paaril ööl palaviku ülesse löönud ja siis ta sonib ja peksab jalgadega ja mulle sellest täitsa piisab, kui ma magada ei saa. Endiselt on ka selja ja kaelavalud, loodetavasti saan varsti selgust, kui arstil taaskord käidud. Ja viimased paar päeva on kohe selline tunne, et keha on paistes. Aga ei kavatse pead norgu lasta, ikka pea püsti edasi. Tore on ikka, kui juba on märgatud muutusi, mis lisab motivatsiooni.


Uute suurte miinusteni ja üritame ikka mitte üle süüa suurte pühadega
Anxu79

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 20. December 2014, kl 12.23

Minu see kordne kaal on 96 seega + 600g

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Kuupäev: 20. December 2014, kl 12.51

Tere!
Minu kaal on 89.7 seega -1.5kg, kuigi seda võib mitme nädala peale jagada, sest paar viimast nädalat ei saanud kaalunumbrit edastada, olen väga rahul. Kui ma 24.12 oma uut kaalu ei edasta, siis jäägu see viimaseks numbriks.

Kõigile vapratele kehakaaluga maadlejatele soovin häid saabuvaid pühi ja suuri võite uuel aastal! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Tiburott
Kuupäev: 21. December 2014, kl 10.41

Minu kaal sel nädalal sama, mis eelmisel - 69 kg. Oli kõike selles nädalas - jõulupidusid, veini ning tantsimist, häid emotsioone ning trenniplaanist kinnipidamist. Kuid eks näksimistki oli natuke ning eile õhtul tabas mind moosisaia isu - sõin mõned...

Rõõmsaid jõulupühi spinning smiley sticking its tongue out!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: koovike
Kuupäev: 21. December 2014, kl 22.27

Tere!

Tubli pingutus ja jes-jes-jess the finger smiley. Soovkaal käes the finger smiley. Minu kaalunumber nüüd 54.0.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 22. December 2014, kl 12.09

Hei hei, minu reedene kaal oli 97.3

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Tiburott
Kuupäev: 24. December 2014, kl 17.25

Mina lõpetan duelli kaaluga 69 kg. Kuid soov oleks ikka mõned kilod veel langetada. Küll ta läheb.... On hea aasta olnud - kätte võtnud ennast ja kaotanud 17 kg. Otsustada julgenud ning elada samamoodi julgenud ☺ Head uut, kallid kaaslangetajad !!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 24. December 2014, kl 19.24

Hei hei!

mina annan duelli lõppkaaluks 97,9.
Kuigi eesmärk jäi saavutamata, siis kaalulangus tuli ikkagi. Olen rahul!
Kõigile kauneid jõule ja särtsakat vanaaasta lõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 25. December 2014, kl 20.18

Tere ja häid pühi!

minu lõppkaaluks siis 83,0 kg

Tänud, Kairka, Sulle tabeli pidamise ja duellitamise erguatamise eest.
Tore, kui jätkaksid uue duelli eestvedamist.

Ilusamate kaalunumbrite poole rühkimist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JÕULUDUELL 2014
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 26. December 2014, kl 13.46

Mul jääb 88,5 kg päris vahe eesmärki ei täitnud, aga kokkuvõttes võtsin maha nelja kuuga 12,5 kg pole paha ju. :-D Uuel aastal siis jätkame ja liigume ikka soovkaalu poole.

Ilusaid jätkuvaid pühi Anxu 79

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...7891011121314151617Järgmine
Asukoht: 16 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.