Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 7 / 9
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 10. November 2014, kl 12.48

Aitäh Ursull,et edasi tõstsid.Natuke otsimist teeb vähemalt asja minu jaoks põnevaks ja kui tabelit ka aeg-ajalt edasi tõsta,siis mind innustab see rohkem,kuna jääb mulje,et aega jääb eesmärgi täitmiseni järjest vähemaks ja peaks nagu pingutama ka rohkem...Ja juba käisingi täna veel enne tööd 5.5 km ringil,millest ligi 6 minutit suutsin isegi sörkida,amott hakkab vist tagasi hiilimathe finger smiley,saaks veel toitumist ka kirja panna,aga no mitte ei viitsi,peate kurjustama minugamoody smiley
Ilusat reisi Ursullile!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 10. November 2014, kl 22.59

Noniii. Uus n2dal ja uus kaalgrinning smiley S6braga sain kaa asjad 6nneks selgemaks r22gitud. Tood oli t2na jube palju teha ja stressi kaa parasjagu, aga muidu l2ks h2sti ja nyyd ma j2lle motti t2is. Arvuti laadija ei toimi enam ja uue saan alles reedel. Seni pean telefoniga netis k2ima kahjuks..
Oi kuidas ma isegi tahaks pl2tud ja bikiini kotti visata ja lihtsalt p2ikese k2tte peesitama minna.. Mul oleks see kohver vist ammu v2lja tiritud jubagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 11. November 2014, kl 08.29

Minul oli pühapäeva hommikul juba veel ilusam number kui oli seda reede õhtul, aga no sinna otsa tulid kahed pidustused, nii et kardan, et olen kõik ära rikkunud sad smiley Aga veel on ju võimalus smiling smiley Reedeni on aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: annn
Kuupäev: 14. November 2014, kl 10.14

Tere, mind võib ära kustutada tabelist. Ise ei hakka kustutama, äkki läheb midagi sassi smiling smiley lahkun, sest ei leia ikka oma motivatsiooni üles smiling smileyKõike head teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: pluto
Kuupäev: 14. November 2014, kl 18.41

Tere! Olen siin uus ja vaatan teie kaalulangetustabelit. Imestan, et ainult 2 (u 15st) on õnnestunud kaaluabi kasutades normaalselt 6-7 nädalaga 6-7 kilo alla saada. Millest see tuleb? Kas ületate lubatud päevast kalorinormi või on arvuti andnud kasutada liiga suure päevaenergia numbri? Või hoopiski ei söö normi täis?

Endal läheb 3. nädal ja ligi 4 kg maas, tarbin u 90% päva lubatust. 1 x olen ka ületanud, siis kaal tõusis veidi paariks päevaks. Tavaliselt trenniga (teen harva) saab kohe järgmiseks hommikuks hüppeliselt pool kilo alla. Vahepeal kaal veidi seisis ka, aga see normaalne. Minu kogemusel tuleb isudele vahel järgi anda, keha rõõmustab sellest nii, et annab kohe energial minna.

Magusa osas olen avastanud Goji marjad, need on tõesti ülimagusad, aga mitte lääged, annavad palju süsivesikuid ja kaloreid ka, aga neid ei lähe palju.

Ma oma andmeid ühistabelisse ei lisa, sest plaan jätkata ka jaanuaris-veebruaris.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 14. November 2014, kl 20.00

Minul kindlasti see, et ma söön liiga palju. Liigun keskmisest inimesest rohkem, igapäev üritan midagi teha: kõndida, joosta, rattaga sõita.
Aga kõige suurem probleem on motivatsiooniga, kevadel võtsin kenasti 6 kg alla ja algkaal ongi see, mis mul siin vahepeal oli. Sügis on raske aeg kaalu langetamiseks ja hetkel olen rõõmus, kui juurde ei tule. Kui ma jõuluks tulemust ei saavuta, jätkan ka kindlasti veel kevadel, sest siin on motivatsiooni kergem leida. Ning peale seda ei saa ka jalgu seinale visata, tuleb säilitama hakata. Ja tegelikult pean ma terve elu oma toitumist jälgima jääma ja loomulikult liikuma, muidu olen alguses tagasi või veel hullem.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 15. November 2014, kl 18.39

Ma vist soomist p2ris maha ei hakka j2tma, et iga n2dal 'normaalselt' 1kg alla v6tta.
Trenni teen ja toitumist j2lgin kaa ja kaal langeb ilusti. Kiiret mul pole, teen asju enesetunde j2rgi. Eesm2rgini pole enam palju j22nud kaasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 20. November 2014, kl 21.47

Meil siin j2lle nii vaikne.. Loodan, et k6igil l2heb h2sti. Mul hetkel kyll. Loodetavasti on homseks sama kaal, mis t2na p2rastl6unal.. Enesetunne on yliheasmiling smiley Lootus on, et saavutan esimest korda t2htajaks oma soovkaalu.
Edu k6igile homseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 21. November 2014, kl 10.32

See nädal on isegi kaal alla läinud ja trenni olen vähem teinud. Võimalik, et sügisene külm ja tihe sport hoopis väsitavad rohkem ning ajavad sööma. Äkki peangi oma treeninguid natuke vähendama, et väsimusega võidelda. Viimane ongi enamasti mu ülesöömise peamisi põhjuseid.
Kuidas teil läheb? Kas täna Eestis lubatud lumi ka maas? Meil veel kuukene jäänud, siis saame ka karget külma ja lund nautima tulla winking smiley Meil siin muru roheline ja mul veel lilledki õitsevad peenras.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: tuusti
Kuupäev: 21. November 2014, kl 23.14

Mul jäi eelmine nädal kaalumine vahele - suutsin endale hankida põskkoopapõletiku ja nende peavalude taustal tundus kaal nii tühine mure. Muidugi haigus pani kõikvõimalikud piirid ka liikumisele, seega üritan lihtsalt söögiga vähemalt kaalu paigal hoida smiling smiley No seatud sihist on mul omajagu puudu, aga see, et ikka iga nädal pead kaalu kirja panema on vähemalt tõsule piiri peale pannud ja üle kilo on kadunud ka - parem kilo läinud kui kolm juures grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 22. November 2014, kl 09.07

Tere!
Olin vahepeal nii suures stressis,et peale söömise ei näinudki enda ümber midagi,ka ennast ei tahtnud vaadata ja kõik oli tingitud töökoha vahetuse ning uude sisse sisseelamisega ning vana maha seljatamisega.Olen nüüdseks siiski suutnud harjuda uue töökohaga ja lasin lõplikult lahti ka endisest töökohast,sest see kummitas mind nii päeval kui öösel.Sellist tagasilangust võis oodata,samas on mulle öeldud,et see,mida pidin läbi elama ja kui palju olen tagasi kaalus võtnud,on köömes,jah,kui arvestada sea,et tippkaal oli eelmise aasta lõpus 107 ja siin alustasin 105.6-ga,siis jah,aga tagasi on ikkagi palju tulnud.Katsun olla kõigest ning ka paljudest ahvatlustest üle ja panna kirja vähemalt toitumist,trööstitult hale olen teie ilusate numbrite kõrval olnud kogu see etapp,katsun ka siis midagigi allapoole saada ja olen enam kui kindel et uus aasta algus,nagu olen ka varem juba maininud,aitab alustada uute tuultega...

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 22. November 2014, kl 11.41

Mina pole ka siia üldse jõudnud. See uus töökohta võtab nii palju energiat ära. Söömist ikka üritan jälgida, aga kirja ei jõua midagi panna. Trenni ei jaksa õhtuti enam minna ja nii ta läheb seisvas tempos. Eelmine nädal olid külas punased külalised ja siis kohe kaal üles ja nüüd siis jälle alla tagasi, aga muidu ma küll mingit langust hetkel ei näe. sad smiley
'

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 26. November 2014, kl 23.03

Kuidas teil l2heb? Mul h2sti vist. No kaalu poolest kyll. T2na saavutasin enda vahe-eesm2rgi 62kg. Loodame, et see ikka pysima j22b.. Trenni tegemine j22b nyyd m6neks ajaks 2ra, sest sattusin liiklus6nnetusse eile. Kaalu langetan jonniga ikka edasismiling smiley
Ainult Ursull tuleta meelde, kui j2rgmine kuu loomine on, et ma palju raha saaks soovida, millega kogu see jama kinni makstagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 27. November 2014, kl 00.41

Oi siucra, mis juhtus? confused smiley
Mul kaalu suhtes läheb ka hetke üsna normaalselt, arvestades, et mul ei ole viimased 2 nädalat olnud aega jooksma minna ja kõndinud olen ka minimaalselt varasemaga võrreldes.
Kuna sporti teen vähem, siis ei ole söögiisu väsimusega ka nii suur. Eks peabki trenniga ennast veidi tagasi tõmbama.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 28. November 2014, kl 13.37

Nonii. Nyyd mul kaa v2ike tagasilook selleks reedekssad smiley Eks ma syydista neid punaseid ja seda, et enamuse ajast voodis ja diivanile vedelenud, sest autoga oli maanteel v2ike kokkup6rgesad smiley J2rgmiseks n2dalaks siis parem tulemus, lubangrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: tuusti
Kuupäev: 28. November 2014, kl 19.38

sicura - loodan, et tunned ennast peagi paremini.
Ma sel nädalal olen endaga isegi rahul - üle pika aja õnnestus rohkem alla võtta kui 100g nädalaga smiling smiley Igatahes hommikul oli see number kaalul nii uskumatu, et pidin ennast 2x kaaluma - pole suvest saati näinud, et mu kaalunumber algaks 6-ga smiling bouncing smiley
Igatahes nüüd on kuidagi motivatsioon eriti laes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 28. November 2014, kl 20.19

Ma ju igapäev kaalun ennast ja just täna hommikul unustasin ära. Panen homse kaalu tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. November 2014, kl 21.42

Tere!

Päris vähe lugemist jätsite siin mulle kahe nädala kohta smiling smiley ja väga ilusad tulemused siin mõnel winking smiley
Kas külm on teid ära võtnud? Samas ongi normaalne, et külma saabudes kaalu kogutakse, mitte ei langetata winking smiley
Aga jah, olen nüüd tagasi oma toredalt reisilt ning valmis teiega koos edasi jätkama.
Esmaspäevast alustan siis uuesti ilusti toitude kaalumist ja kirja panemist. See nädal veel jätan vana kaalu, sest kohe-kohe jälle punased hakkamas ja ma pole selle kaalu õigsuses väga kindel. Usun, et ma reisiga väga juurde ei võtnud. Seal oli nii palav pidevalt, et väga isu polnudki ja trenni polnudki vaja teha, sest niisamagi pekk sulas winking smiley Muidugi oli patustamist ka nagu õlu smileys with beer Aga eks ma üritasin ikkagit mõistusega seal süüa ja juua. Tihti sai ostetud turult väga maitsvaid puuvilju ja vürtsikaid kebabe. Lemmikuteks oli seal hiidkrevetid, mida sai ikka korduvalt söödud. Trennist sai seal enamuse ajast basseinipikkuseid 20x päevas ujutud ja ka meres ning 1x jõudsin varahommikul ka joogasse. Jooksma ei saanudki minna, sest üksi ei julgenud võõras kohas ja mees ei viitsinud minuga tulla. Aga kõndida sai palju. Ime, et mu 4 aastane pidas selle ringi trampimise vastu, küll jah vahest ka vingus.
Nüüd vaja mõttega nii kaugele jõuda, et hakkaks jälle trenni tegema. Tuleks seda lund veel ja veel alla, siis saaks ka suusatama minna. Jooksma selle ilmaga ei kisu, sest pole naelikuid endale soetanud ja oleks vaja näomaski ka. Õnneks järgmisest nädalast hakkavad mul ujumiskursused ja siis vähemalt 1x nädalas ujumine on garanteeritud.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. November 2014, kl 06.39

Ahjaa siucra, novembrikuu noorkuu loomine oli juba ära 22.11 ning järgmine on 22.12 winking smiley
Nii, et käbe jõulusoove siis soovima spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 30. November 2014, kl 16.14

Tore kuulda, et puhkus h2sti l2kssmiling smiley Tahaks isegi hetkel palmi all peesitada. Hiidkrevetid on mul nagunii lemmikud, neid sooks iga p2ev hea meelega, nii maitse kui v2heste kalorite t6ttusmiling smiley
Eks ma ootan siis j2rgmist noorkuudsmiling smiley
Ursull, said ikka m6nusa pruuni jume peale? smiling smiley Tore, et tagasi oled. Siin ikka jube vaikne ilma sinutagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. November 2014, kl 19.07

Eheheee....tundub, et ma olen siin mingi räige lobamokk! smiling smiley
Kas kõik koostavad juba jõulumenüüd ja loevad kaloreid kokku, et suurte pidustuste ajal mõistust säilitada? winking smiley

Reis jah oli väga tore, kuigi viimased päevad hakkas juba koduigatsus peale tulema. Ju ka sellepärast, et ekskursioonid olid kõik tehtud ja oli rohkem niisama peesitamine. Nojaa muidugi poja ja koera igatsus oli ka peal, kes ju maha jäid.
Jume mul jah korralik peal spinning smiley sticking its tongue out. Ma pole muidu nahalt mingi šokši-chick, vaid pigem punanahk. Aga nüüd ikka korralik pruun jume peal. Ninalt ja otsaesiselt tuli 3x reisi ajal mul nahk maha. 50 faktoriga päevituskreem ka ei suutnud nahka piisavalt kaitsta. Päike ikka väga intensiivne seal ja no muidugi ma unustasin oma kübara ka koju maha.
Ujumistrenni on nüüd nii mõnna minna koos teiste valgete luikedega winking smiley

Täna oli supper ilm, päike paistis ja mina sain ka esimest korda sel aastal Eestimaa lumme. Käisin plikaga kelgutamas. Õigem oleks öelda, et tema istus kelgul ja mina pidin teda joostes vedima, nii et väike trenn ka. Siis suures affivaimustuses tirisin kuuri alt suusad ka välja ja käisin oma tänaval mõned otsad proovisõitu tegemas. Hišššand kui mõnus!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. November 2014, kl 19.07

Ilusat esimest adventi ka kõigile!

Mina tegin hapukapsaid ja täidetud parti sel puhul spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 30. November 2014, kl 21.52

Tervitus kõigile ja ilusat esimest adventi.

Minul oli keeruline nädalalõpp, sest laps jäi esimest korda haigeks. Ja kuna ma ju alles algaja ema, siis oli see minu jaoks muidugi paras õudusunenägu. Seni oli poja olnud terve nagu purikas ja ei tulnud pähegi, et ta võiks haigeks jääda smiling smiley Kuna mul läks kogu aur lapsega tegelemise peale, siis pean tunnistama, et toite ma üles ei märkinud ja patustasin ka. Homsest (seda juttu räägin vist küll iga esmaspäeva kohta) üritan jälle tubli olla. No jõuludeks peab ju saama kaaluks 6-ga algava numbri. Motiga on nii ja naa. Vähemalt on homme trenn plaanis. Juba ootan. Lähen sulgpalli mägnima. Ei ole päris ammu käinud. Mulle meeldivad just sellised mängulised trennid, a la sulgpall, tennis.

Ursullile ka tere tulemast tagasi. Kui viitsid, siis jaga muljeid, kus ekskursioonil käisite. Ja mis minu jaoks kõige tähtsam, kuidas laps lennureisi vastu pidas? Vaikselt ikka mõlgutan reisimõtteid, et ehk kevadel ikka läheks. Muidugi mitte nii kaugele, aga a la Türki vms.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 30. November 2014, kl 21.56

Veits jutukam oled kyll, kui m6ned teised siingrinning smiley

Ma sel aastal m6tlesin, et loen j6ulu ajal kaa kaloreid korralikultsmiling smiley 24/25 lasen veidi l6dvemaks. Toiduta yritan ikka normi piires, aga luban endale paar pokaali veini sinna lidaks lihtsalt.
Ma tegin ka t2na parti, kuigi ise seda ei soogrinning smiley

Ilusat adventi! J6uan vist veel esimese kyynla syydata ja mingi kaunistuse v2lja kakkuda t2na..

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 30. November 2014, kl 22.32

Ilusat esimest adventi ka minu poolt teile!
Eksperimenteerisin sel puhul ahjus fooliumisse pakitud sea kaelakarbonaadi,mille lõikusin viiludeks,natuke klobisin,määrisin kergelt jämesoola ning grillmaitseainega,peale asetasin imevähe võisiilusid,siis kergelt hapukoort,valge sibula viilusid,millele omakorda otsa veel apelsinilõike ja röstsibulat,natuke enne valmimist tsipa riivjuustu ka,oojjee kui hea ja omajagu ikka kaloririkas ka.Aga see eksperiment oli seda väärt.
Mis motti puutub,siis otsin seda ikka veel,sporti väga teha ei jõua,kuna töötamp on niigi metsik peal,iga vahetusega 10000 sammu garanteeritud!Aga alla ka ei anna!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 30. November 2014, kl 22.43

Jah,viiepiprasegu panin ka südametunnistuse järgi.
Tore,et siin on elu taas tagasi sisse tulnud ja vahva,et pruun Ursull Taist ka õnnelikult naasnud onsmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 30. November 2014, kl 22.54

Mina soovin ka kõigile ilusat esimest adventi.
Kahjuks reedel kaaluda ei jõudnud, olin lähetuses. Ja selle toidu jälgimisega välismaal on nii nagu alati, no lihtsalt ei jõua ja ei saa. smiling smiley
Aga kaal püsib muutusteta (õnneks mitte juures)

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 30. November 2014, kl 23.54

Mõnusat esimest adventi kõigile!

Tublid kokkaad meil täna kõik. Mina ei teinud täna muud süüa, kui eilseid jääke tongue sticking out smiley Päeval käisime lastega nende sõbra sünnipäeval ja õhtul möllasin jõilukaunistustega. Kõik mis mul kastis oli ja sobis on nüüd üleval. Midagi peab veel poest juurde vaatama. Ameeriklastega siin rinda pistma ei hakka, kuid midagi võiks veel olla. Kuuske see aasta siin tuppa ei too, kuna jõuluks tuleme Eestisse.
Hetkel võtan toidu kohapealt rahulikult ja trenni ka pole väga teinud. Selle üle on hea meel, et keha tundub olevat uue kaaluga harjunud ning kui lõpuks jälle tõsisemalt trenni hakkan tegema, siis lootust kilosi jälle kaotada.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 01. December 2014, kl 11.18

Kuna ma nyyd kodune olen ja v2ga liikuda ei saa, siis otsustasin p2evaseid kaloreid v2hendad paarisaja kalori v6rra. Mul on kindel eesm2rk j6uluks sale ollagrinning smiley
T6in kaa esimesed kaunistused v2lja. J2rgmine n2dal ilmselt kaevan k6ik kaunistused v2lja. Mulle ei meeldi v2ga vara kogu selle j6uluv2rgiga alustada..

Kellelgi j6uludeks plaane kaa on juba? Me mehega sel aastal ainult kahekesi kodus. Alati on palju jooksmist, aga sel aastal juhtus, et pere on erinevates riikides laiali. Mul tegelikukt p2ris hea meel, et saab vaikselt v6tta. Soogiks teen vist kalkunit. Pole varem teinud. Mehel on ahjul6hest kopp ees ja ma seapraadi ei soogrinning smiley Hapukapsast teen suure poti nagu ikkagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. December 2014, kl 20.31

Reisi muljetest siis nii palju, et olime 11 ööd Phuketis ja 2 ööd Bangkokis.
Osad päevad siis olid jagatud ekskursioonipäevadeks ja osad olid nii sama lebotamise päevad.
1 päev võtsime ette kõik need pisikesed saared ja sõitsime mingi ekskursiooniga kõik need saared läbi, kaasa arvatud ka James Bondi saare, mis oli mu ammune unistus. Hästi ilus loodus oli seal ja sai meres ujuda, muidugi traditsioonile Tai söök sinna juurde.
Mingi päev palkasime endale taksojuhi 3 tunniks, kes vedis meid mööda vaatamisväärsusi. Käisime vaatasime Big Budda ära, templeid, point view ja siis seiklesime vanalinnas.
Hästi vahva päev oli siis, kui saime käia elevantidega sõitmas, mingit koske vaatamas, ahve ja papakoisid vaatamas, kilpkonnafarmis, ahvide templis ja tsunaami muuseumis.
Mulle endale meeldisid kõik need päevad kui sai turul käia ja endale sööke osta. Nii mõnna oli maitsta erinevaid toite. Hinnad muidugi kõik hirmodavad. Õhtusöögi sai näiteks osta alla 1€/per kärss!!! Nojaa need meeletud puuviljavalikud.....mmmmmm praegugi tahaks neid :p
Bangkokis käisime kanalis sõitmas, mis oli nii jälk. Kanal haises kohutavalt. Vaatasime mingit templit ja külastasime kuningalossi.
Laps pidas ilusti need 9-11 tunnised lennud vastu, kõik need 6 lendu. Lennukis magas alati 3h. Ülejäänud ajast mängis mingeid mänge, mis seal lennukis sai teha ning vaatas multikaid. Meil muidugi oli kaasas ka DVD mängija, aga seda väga ei olnudki vaja, sest lennukites on ju igal reisijal oma ekraan ees.
Mina ja plika läksime ju reisile korraliku põskkoopapõletikuga. Juba teisel päeval oli meil nohu tunduvalt taandunud. Sai muutkui soolase mereveega nina loputatud. Täiesti õigel ajal läksime sooja ja saime ilusti terveks ka smiling smiley
Soovitan kõigile sinna minna. Hea odav elada, hotelli pole mõtet toitlustustega üldse võtta, kui siis vaid hommikusöök.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 7 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.