Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789
Asukoht: 9 / 9
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. December 2014, kl 11.52

Wowww siucra! Nii tubli tulemus. the finger smiley Teed heas mõttes kadedaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 13. December 2014, kl 23.21

Madzi, ma ise kaa tahaks seda ahjupotti osta, aga ei suuda otsustada. Yhe prantsuse firma potid pidid jube head olema, a no jube kirves on kaa. Veel ei raatsi.

Ait2h, Ursull. Tulemus t6esti ilus, kuigi see oleks pidanud varem tulema. No j2rgmiseks n2dalaks ma 60kg ilmselt pole, aga no kurat nii l2hedal pole kunagi olnud. Ma need 2 n2dalat suht liikumatult kodus passides v2hendasin kalorite kogust ja ausalt enam ei tahagi rohkemsmiling smiley K2isin tegin esimese trenni kaa nyyd hiljuti. Ujumiseks seda nimetada ei saa, pigem solberdamiseks, aga hea füsio sellegipoolestgrinning smiley

Piparkooke ilmselt kypsetan n2dala sees, sest t2na j2id k6ik ained ostmata..
Kas piparkookidesse l2heb t2itsa tavaline nisujahu?

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 14. December 2014, kl 11.46

Kuna minu miinus oli väike, siis mina loobusingi laupäeval piparkookide tegemisest, et vältida tegemisele järgnenud mugimist. Täna on niikuinii plaanis külla minna ja eks seal saab ka kooki söödud. Küpsetasin ühe toorjuustukoogi kaasa. Piparkooke küpsetan ilmselt järgmisel nädalavahetusel ning loodan, et reedesel kaalumisel on parem miinus. Üritan selle nimel sellel nädalal pingutada. Oma eesmärgiks seatud kaalu ma muidugi ei saavuta, aga nr kuute tahaks kaalul näha küll. Järgmisel reedel on mul töökaaslastega jõulupidu. Ja no loomulikult on selleks päevaks vaja ikka kaalul näha korralikku miinust, mitte plussi smiling smiley

Siucra, ma Ursulli jutu peale vaatasin ka kohe kaalutabelit ning tõesti sa oled väga tubli smiling smiley Mis puudutab piparkoogitaignas olevat jahu, siis tegemist on jah tavalise nisujahuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 14. December 2014, kl 16.03

Kaalu kohapealt ei ole ma hetkel mingeid pingutusi teinud ja seda on ka tulemusest näha. Hetkel lihtsalt muid asjatoimetusi nii palju ning motivatsiooni ka ei ole. Ootan vist kevadet ja uut aastat, et ennast lõpuks käsile jälle suudan võtta.

Ma olen ka iga asta ise piparkoogitaigna teinud. See aasta sai kambas lõpuks 20 kg tainast tehtud. 8 kg läks jõuluturul müügiks. Kuna siin välismaalased väga piparkoogitaignaga kokku ei ole puutunud, siis oli minev kaup. Lisaks sai tehtud sadu piparkooke ja kokku 5 piparkoogimaja. Üks on meil siin endal ka kodus. Korra kuus teen tordiklubi ja seekord oligi teemaks piparkoogid. Meie Eesti peredega sai ka eelmine nädalavahetus piparkoogitatud. Taigna tegu ei ole jah raske, kuigi võib algul seda tunduda. Mina teen suhkrukoguse pooleks: pool tumedat siirupit (200 ml) ja pool suhkrut (200 ml). Nii ei kõrbe see suhkur väga ära ja värv ka ilus tume. Maitseained lisan suhkrusegule ja veidi küpsetan neid ka tulel, et maitsed paremini välja tuleks. Kuna siinne piparkoogimaitseaine ei ole päris see, siis tegin maitseaine ka ise. Sinna sisse läheb: kaneel, kardemon, ingver, nelk ja muskaatpähkel. Ning glasuuri tegemine on ka imelihtne: üks munavaleg ja 150 g tuhksuhkrut (suurednasin seda kogust, kuna ainult 100g tuhksuhkruga jäi liiga vedel) võid ka lisada 1 tl sidrunimahla. Nüüd sai kõvasti teemavälist teksti kirjutatud confused smiley

Aa nii palju olen ma ennast ikka liigutanud, et käin iga esmaspäev oma kõndiate klubiga metas 5km-rajal jalutamas. Homme ongi selle aasta viimane kõndimine.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 14.12.2014 16.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 14. December 2014, kl 19.27

Tabelis on mingid valemid v6i miskit sassis (nt kogu katatud kaa). M2letan, et keegi mainis seda hiljutigrinning smiley

T2na ostsin ained 2ra, aga ingver j2i ikka ostmatasad smiley Aga mul nyyd viimane n2dal pingutamist ja siis on puhkus, j6uan oma asju kypsetada kyll veel enne j6ulesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. December 2014, kl 06.36

Hei!

Mingi hetk vaatasin neid valemeid, siis sai nagu korda tehtud. Lihtsalt kui mõni uus tuleb ja end teiste vahele pressib oma nimega siis ongi tuksis. Kas kusagilt on veel midagi sassis või kellel konkreetselt, siis oskan viga otsida? Kontrollrida näitab nagu, et kõik on korras.

Mul oli nädalavahetusel liigutamise osas nii suured plaanid, aga peaaegu kõik läks tuksi.
Reedel tulin firmapeolt ja ees ootas palavikus laps. Teadagi, et igasugused ujumised perega jäid ära kohe. Sain vaid korra jooksma, siis eile 8km. Väga mõnus oli.
Lõppeks juba need viirused, nii zajebal juba nendest. Kõik igalpool haige. Vähemalt see peaks hea uudis olema, et jõuludeks peaksid kõik haiged terveks järelikult saama.

Eesmärki ma kohe kindlasti ei saavuta vaid möödun sellest kaarega grinning smiley
Ootan ka uut aastat ja kevadet. Olen hakanud tasapisi siin 2015 aasta treeningu ja kaalueesmärke seadma. Mõtlesin välja, et pean rohkem võistlustel käima siis on ora pidevalt p*** ja ma ei tohi end käest lasta. Planeerin osaleda 8 jooksuvõistlusel järgmisel aastal (tavapärase 3 asemel) ja võibolla teen uuel aastal esimese rahva triatloni ära, mis on mu ammune soov olnud. Hetkel loen siin tarku raamatuid kuidas endale eesmärke püstitada, treeningkavasid teha jnejne. Ühesõnaga ettevalmistused "vundamendi" ladumiseks käivad. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 17. December 2014, kl 21.41

Heismiling smiley
Ursull, kaalukadu kokku rida ei ole 6ige. Ma veits vaatasin neid ja lihtsalt lahtreid viimaste kaaludega polnud sinna valemisse lisatud. Ma ei hakkanud enda oma ka eraldi n2ppima, raudselt mingi lihtne moodus, kuidas k6ikide omad korraga 2ra tehasmiling smiley

V2ga hea, Ursull, hoia ora seal ja pane end maratonidele kirjagrinning smiley

Ma ise tegin t2na esimese v2ikese trenni peale pausi. Keerutasin oma hular6ngast veits. L2hen teen vist veel 15 mintsa, et viimaseks kaalumiseks ikka korralikult tulemus saada. hetkel t6otab p2ris ilusat numbrit, aga mine tea, sest eile j6in h66veinigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. December 2014, kl 06.46

Tabelis on tõesti mingi anomaalia sees, aga ma ei saa aru, kust see tuleb. See vajab veidi aega ja keskendumist. Tundub nagu on tekkinud millalgi novembri lõpus.

siucra, ora on p*** ja Riia maratonil olen kirjas. Kohe varsti panen end linnajooksude sarjale kirja, mille seas veel üks poolmaraton, see SEB oma winking smiley Kui nüüd vaid jooksma ka saaks tihedamini kui 1x nädalas oleks hää smiling smiley
Eile käisin ujumistrennis, nii mõnna. Nüüd siis igast trennist tuleb 2 nädalat pausi ja olen sunnitud individuaalselt end liigutama. Eks tulebki siis nüüd jooksma minna, sest lund ei paista ju kusagilt sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 19. December 2014, kl 09.59

Hommik! Juhhuu, mul lõpuks kaal alla 70ne kg. Tasus ikka piparkookide tegemisest eelmisel nädalal loobuda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 19. December 2014, kl 18.08

Noniii, pringid hirved! Viimane kaalumine t2nasmiling smiley Loodan, et k6ik j6udsid oma eesm2rgile palju l2hemalesmiling smiley
Minul j2i sel korral eesm2rgist puudu ainult 600g. oleks 1-2 n2dalat veel v6istlus kestnud, siis oleks selle ilmselt saavutanudsmiling smiley Enesetunne on ylihea. Lubasin t2na endale preemiaks eriti rasvast l6hepasteeti ja muud m6nusat kraami.
Eile juhtus mul juukeid v2rvides v2ike 6nnetus ja tulemus j2i kuidagi lapiline. Juuksur kyll v2rvis, aga poe v2rviga. Enam vist ei hakka riskima sellega. No igal juhul pidin 6htul veel poodi minema ja oma heleblondile tumeda v2rvi peale panema. Tulemus j2i yle ootuste kena. Komplimente lendas nii, et tapab, erti meestelt. Nojaaa tegelikult neilt tuli hoopis mu kena saleda keha kohta kommentaare rohkem kui juuste kohta. Panin ysna kitsa tumeda seeliku ja pluusi selga ja pekki ei paistnud kusagiltsmiling smiley Niiet minu enesetunne on ylihea. Ma ole vist nyyd sealmaal, et v6in teile oma enne ja p2rast pildid siia riputada.. Mingi vaba hetk tegib, siis otsin pildid hea v6rdlusmomendiga.

Ursull, v2ga hea, et ora seal on. Peabki olema, kui sellest on abigrinning smiley
Aga eks me k6ik peame nyyd iseseisvalt yle j6ulu pingutama. 2rge siis end k2est laske! Ma ikka yritan kaa edasi. Ilmsel kiikan aeg-ajalt siia kaa, et enda tegemistest r22kida ja teie kohta lugeda. No 2 n2dalat pausi on liig eemal olla jugrinning smiley Uuel aastal j2tkan ikka, sean endale juba uue eesm2rgi, sest kuigi tulemus on ylihea, k6hupekk ja sangad nagu ikka l2hevad alles p2ris viimasena..

Madzi, ma vaatasin, et sul on v2ga ilus tulemus t2naseks. V2ga tubli oledsmiling smiley Mina hakkan neid piparkooke siis sel n2dalavahetusel kypsetama..



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 19.12.2014 18.09.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. December 2014, kl 19.47

Einoh väga vinged tulemused siin meil osaded ja kõik on tublid, kes väiksegi miinuse on suutnud saavutada nende kuude peale the finger smiley
Mina võin minna metsa vista järele ainult. See nädal ise essat korda tundsin, et annan alla. Lihtsalt ei suutnud. Plika jäi ka haigeks ja siis see haige lapse põetamine on omaette sport juba. Ma ei teagi mis mul viga. Pärast SEB poolmaratoni tekkis pikk jooksupaus nagu mingi väss või nii ja ei suutnud kuidagi täisvõimsusega rajale tagasi saada. Mul polegi nii inetut tagasilangust olnud kaalu osas, nüüd kus ma juba oma 4-5 aastat olen teadlikult tasapisi alla punnitanud seda kaalu. Nii, et ikka vitsa väärt.
Aga eks saan vaid end süüdistada ja seda enam uuele aastale lähen vastu kindla otsusega, et hakkan valu andma pekkidele.

Uuest aastast teeks uue teema ja uue tabeli. Tore oleks kõiki siinolijaid ja ka uusi liitumas näha.
Kauneid jõule ja rohket lund! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 20. December 2014, kl 10.01

Ma olen ka meie grupi must lammas. No ei olnud aega ja jõudu sellega kaaluga tegeleda. Siucra, aga väga tubli! Oled minu unistusele ka väga lähedal juba.

Mõtlesin uuel aastal paari nippi enda peal proovida. Nt teen juba nädala lõpus nädala menüü valmis ja panen endale väljaarvutatud portsud päevaks valmis, siis näen äkki oma silmaga, palju süüa võin. Ja nt nendeks päevakes, kui ei saa nii põhjalik olla kirjutan endal välja erinevad toidud ja nende kalorsused, siis ka hea kiire äkki arvutada ja otsuseid teha. Teoreetiliselt tundub kõik kena, eks siis uuel aastal vaatan, kuidas praktikasse õnnestub panna.

Aga nüüd vana aasta lõpus: Mis te uue aasta soovid ja lubadused olek?

Mul kindlasti oma unistuste kaal saavutada, mis oleks alla 60. Teiseks pean ostma endal kleite, millega käia ja tahaks üritada korra nädalas kleidi või seeliku selga panna. Jooksmas pean jälle käima hakkama. Magama rohkem ja lugema rohkem.
Kauneid pühi teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. December 2014, kl 11.47

Roosaroos, sul on nii hea mõte see, et siin valjuhäälega välja öelda oma uusaasta lubadused. Siis on nagu must-valgelt silme ees.
Ma ise mõtlesin midagi analoogselt, aga, et panen endale kirja ja nt. külmkapi peale.

2015 a. soovin jõuda kaalunumbrisse mis algab kindlasti 7-ga ja veel parem kui teine number on alla 5-e. Kappi on tekkinud seisma mingi 3-4 kleiti, mis on kitsad ja selga, kas ei lähe üldse või liiga ümber. Soovin, need uuel aastal selga saada, mina kes ma oln 90% seeliku-kleidi inimene. Tahaks jõuda rõivasuuruseni 40 (kui veel vähem, siis seda parem spinning smiley sticking its tongue out ).
Liitun uuel aastal Jooksupartneritega (juba eile sain kutse :p), lasen endale koostada spetsiaalsed treeningukavad. Läbin enda poolt koostatud võistluskalendri, kus hetkel on kirjas 11 jooksuvõistlust, kahele suuremale registreerisin eile ära ka :p
Leian ka rohkem aega lugemiseks ja rohkem selliseid end arendavate teemade osas nagu sport, psühholoogia jne. Soovin minna mõnele sellisele kursusele, mis arendab mind nagu see sama psühholoogia teema. Ja kindlasti olla järjepidev oma treeningutes ja karm toitumises spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 20. December 2014, kl 17.10

Tere ja ilusat jõulu kõigile!
Mis võiks olla uue aasta uus nimi?Pakun omalt poolt välja: Pringid hirved juuniks 2015 ehk -10 kg.
Palun teie pakkumisiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. December 2014, kl 22.17

Paras aeg jõulusoove soovima hakata kuna noorkuu läheneb E 22.12.2014 kl 03:36 the finger smiley

Mul on tunne, et see pringid hirved pealkiri ei aidanud mul kaalust alla saada spinning smiley sticking its tongue out Keegi ju peab süüdi olema. Minu ettepanekud: "Saeme selle peki maha!" või "Ei näe probleemi alla võtta!" või "Kui püüad kõigest väest, saad üle ka pekimäest!" :p Ootan ka teiste ettepanekuid.

Ilusat jõuluaega kõigile ja ärge siis laua taha end unustage the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Kuupäev: 24. December 2014, kl 00.22

Sa Ursull oled ikka väga hea sõnasepp. Eriti head ja koomilised on esimene ja kolmas. Ma ise küll millegi parema peale ei tuleks grinning smiley

Kauneid jõule kõigile!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 26. December 2014, kl 18.22

Hei k6igile. Teemale v6ite nimeks panna mis iganes, mind motiveerib see igan2dalane kaalunumbi kirja panek ja teiega jutustamine v2ga. Pealkiri vist minu puhul toimis kaa, sest p2ev peale viimast kaalumist oli mul eesm2rgist puudu ainult 100 grammigrinning smiley
Ja siis juhtus selline tore asi, et paar p2eva enne j6ule l2ks mees erakorralisele pimesool opile ja nyyd me olemegi terved pyhad toas lorutanud ja ma siis otsustasin kaa j6uludeks asjade kaalumisest loobuda ja maiustada. Alkoholi pole eriti tarbinud, sest mees ei v6i antibiotsade p2rast ja ma siis m6tlesin kaa, et joon soo k6rvale veini asemel alkovabasid kokteile. Teda on kahju yksi kaa j2tta ja sellep2rast pole ma tundideks jalutama kadunud. Head vabandused, eksgrinning smiley Veits kaalu on juures, aga t2nasest panen oma toite kuni aastavahetuseni j2lle kirja.

Loodan, et teil olid m6nusad j6uludsmiling smiley Meil olid v2ga vaiksed ja kodused mehega kahekesi.

Mida te syya tegite? Meil oli ahjukartul, kalkun ja hapukapas. Magustoiduks tegin tiramisu, no ikka selle k6ige rammusama variandigrinning smiley

Muide, Madzi, need piparkoogid tulid ylihead. Ma teen teine kordki. Jahvatatud kardemoni ma poest kahjuks ei leinud ja mu uhmer ja pipraveski nendest seemnetest jagu ei saanud, niiet piparkoogid tulid p2ris vyrtsikad. Mulle see tegelikult isegi meeldis, aga kingituseks ei hakanud neid igaks juhuks viima.
Retseptis oleva koguse tegin pooleks ja meile sellest t2iesti piisas. No kui need koogid alguses ahjust v2lja tulid ma lihtsalt j2rjest seisin ja enne, kui vana soodud, toppisin juba uut piparkooki suhugrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 26. December 2014, kl 21.50

Hei, hei

Siucra, just mõtlesin sinu käest uurida, kuidas piparkoogid välja tulid. Tore, kui rahule jäid. Mina olen ka sellele retseptile truuks jäänud, sest need on täpselt sellised nagu mulle meeldivad (õhukesed ja krõbedad). Just pistsin paar tükki põske ..... smiling smiley

Mis puudutab kaalumist, siis olen siin jõulude paiku ikkagi vabalt võtnud. Ei ole ei toite ega ennast kaalunud. Kindlasti olen veits juurde võtnud. Kõht on kuidagi ees. Keha ei ole ikkagi nii rasket kraami seedima harjunud (ma üldiselt söön liha väga harva, kuidagi ei taha enam eriti). Kuna lapsele veel piima annan, siis õnneks alkoholile kaloreid ei ole raisanud. Jõululaupäeval olin nö peoperenaine ja siis ei olnudki eriti aega süüa, aga eile sai siiski neid eelneva päeva ülejääke mugitud. Täna olen enam vähem korralik olnud, va need mõned piparkoogid. Jõululaupäeval oli menüüs ahjuforell ja sealiha. Seenesalatit ja hapukapsast tegin ka. Klassikaline värk. Magustoiduks tegin šokolaadifondante, sest mingil põhjusel oli mul eriti suur isu šokolaadikoogi järgi. Ei mäletagi, millal viimati šokolaadikooki sõin. Nüüd on isu rahuldatud ja tükil ajal ei taha enam šoksi vist näha .... smiling smiley

Hiljemalt esmaspäeval hakkan jälle parema kaalunumbri nimel pingutama. Suviseks eesmärgiks võiks olla nt 62 kg vms. Alla 60ne kg ei julge lubada.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 28. December 2014, kl 23.16

Ma siin tavaliselt panen siin toite kirja kuni 6htuni ja siis tulevad kylalised koos maiustustega ja muidugi l2heb kogu see hea olemine metsa poole, sest ma tahan kaa elu nautidagrinning smiley T2na oleks 6nneks tubli olnud.
Aastavahetuseks tuleb j2lle rammus tiramisu ja palju muud head kraami. Neid piparkooke kypsetan ma enne vana l6ppu kaa veel korra, sest see on t6esti hea retsept.

Ma tegelikult ei oskagi uut eesm2rki enam kirja panna. Kuna mul siin natuke juures j2lle, siis vist panen sama 60 ja eks ma siis vaatan. Ausalt arvasin, et selle 60kg juures n2en piitspeenike v2lja, aga tegelikult on sangad ja k6ht ikka natuke alles. Eks ma siis kilo kaupa hakka seda eesm2rki muutma kuni pekk on l6puks l2inud ja ma ise sellega rahulgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. December 2014, kl 10.10

Peab vist hakkamagi harvemini siin käima, kohe mõnus on lugeda, et keegi vahepeal on jutustamas ka käinud. spinning smiley sticking its tongue out
Tänast kaalunumbrit vaadates ei julge siin unistadagi suvisest kaalunumbrist krtvtx! Räige nuum see jõulud ikka on. Üritad küll mõistusega süüa, aga vaja proovida ära ikka kõike: kartulisalat, hapukapsad-liha-kartul, sült, snikke-snäkke jne. Lõpuks on magu nii punnis, et paha on olla. Öö vastu 25ndat ma usun, et ma selle täis mao pärast ei saanudki õieti magada. Läksin hommikul kergele sörgile nii 20ks minutiks. Aga, ega see lumes sumpamine mingi ihihiii ja ahahaa ei ole. Veidi kergem hakkas küll ja pani seedimise parmini tööle. Aga noh inimene ju loll, istub pärast sporti jälle laua taha ja kukub õgima. Õhtul sai siis suruaias igatpidi jalutatud. Ning viimasel jõulupühal ma keeldusin mingit jama söömast. Tegin suure ahjuplaadi täie juurikaid lihtsalt ja kes tahtis ampsas kotletti kõrvale. Käisime veel Otepääl Winterplace'is tuubimas. Sai seal ka veidi rabeletud ja pekki raputatud. Aga noh sellegipoolest kaal on k o h u t a v!
Eile sain essat korda suusad jalga ja teha esimesed arvestatavad kilomeetrid ära. Oi bella, kui raske see oli. Puhta hädas olin selle suusatamisega, nii raske oli, aga veidi üle 5km punnisin ikka ära.
Aga, eks me peame siin varsti uut teemat tegema ja ka uut tabelit.

Seniks kõigile ilusat aastavahetust!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 30. December 2014, kl 16.21

Ilusat aastavahetust ka minu poolt ja jätkame siis täiel rinnal uuel aastal!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 30. December 2014, kl 18.15

Ma vist t2nu soomisele pole yldse magada saanudki. 6htul vaja magusat sisse ajada ja ilmselt see suhkrulaks hoiab yleval ja siis kui uni tulebki, ajavad need k6ik 2ra soodud mandariinid p6ielegrinning smiley
Hetkel veel ei tea mis kaal mul reedel tabelisse l2heb, aga eelmine aasta, kui teiega alustasin, siis kaalusin 68.6. Niiet v2ga ei p6e sel aastal selle maiustamise p2rast, sest aastaga mingi 7 kilo ringis olen ikka alla v6tnud.

Aga m6nusat aasta l6ppu k6igile ja reedel siis uue hooga j2lle.. Ilmselt peale pyhasid on k6ik siin motiveeritud ja juttu j2tkub kauemaksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. January 2015, kl 10.55

Head uut kõigile!
Uus tabel ja duell "Jaanipäeva pringid hirved" on valmis. Tulge liituge! smiling smiley
Tark on nüüd võimalikult suur kaal sisse panna ehk siis tuleb kaaluda vahetult söögilauast tõustmist ja enne oksendamist winking smiley siis saame esimesel nädalal kohe kõik hästi tublid olla spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789
Asukoht: 9 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.