Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 4 / 10
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 02. November 2014, kl 20.21

Tere jälle!
Muidugi on mul hea meel, kui mind ikka edasi välja kannatate!hot smiley
Olen üks tüütus ja vinguviiulsad smiley küll on hea, et siin
teistel kannatlikkust rohkem kui mul.
Seekord oli vaid kesine 98,2.
Omaette pusides viilin niikuinii korraliku kaalulangetaja elust eemale.
Vabandusi ja põhjendusi ikka leiab ja pikem eesmärk on ju veel kaugel.
Nii et pingutame koos edasi, aitäh Sulle, Zahir!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 02. November 2014, kl 21.52

Aitäh Zahir

Tuttpütt - ära anna alla ja jää meiega - ma võin püüda ka ise silma peal hoida natukene, kui kellegi kaalunumber sisestamata, aga ei saa lubada, et kogu aeg - eks elu on meil kõigil omamoodi kiire ja liigub oma rada, aga koos on ikka mõnusam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 03. November 2014, kl 09.19

Terekest!

Me olime terve perega kõhuviiruses eelmine nädal ning seetõttu unustasin ka kaalu sisestada reedel, ent see eest oli meeldiv üllatus täna hommikul. Kahju ainult, et see haigusest tingitud langus on, aga noh vahelduseks on tore näha üle pika aja jälle nii väikest numbrit. Oeh selline nõrkus on veel peal, ent söögiisu on juba tagasi ning suu tahaks kogu aeg matsuda.

Head nädalat kõigile ning suurt langust reedeks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 03. November 2014, kl 12.27

Tänan, Wernerinna.
Triipsust ka hea meel kuulda. Näib, et suhtlus on üks hea
motivaator, mis mind vähemalt vee peal hoiab smiling smiley
Jõudu ja vastu pidamist selleks nädalaks meile kõigile!
thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. November 2014, kl 22.41

Zahir - kas võtsid toitumiskava ette??? Kuidas läheb???
Ma endiselt pusin hoolega, uus rütm hakkab juba sisse saama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 05. November 2014, kl 11.22

Ma võtsin selle toitumiskava koos trenniga. Hetkel trenni teinud ei ole ja 100 % toitumiskava jälginud ei ole. Täna üritan jälgida. Hommikul sõin putru, aga mitte kohupiima ja pählitega vaid hoopis moosiga. Muidu pudru inimene ei ole kohe üldse aga täita ok oli.
Ma täna tahan endale teha toitumiskava, et mis päeviti ma mida söön seal oli nii suur valik, et pean midagi koostama endale. Riisi, makaroni ei söö ma üldse, kartulit vahepeal söön ning tavaliselt lõunaks on mul juba pikemat aega olnud salat ja mingi liha või kala. Nüüd nädalavahetus olin külas ning kaal näitas jälle vahepeal 86 suht hull kõikumine on täna on 84,3 loodan, et läheb madalamaks kui 82.8 et tuleks lõpuks miinus ka mitte ei seisaks kokkuvõttes nädala kaal sama ja vahepeal viskab eriti üles suht hirmus. Täna olen kodus õpin tööks koolis ja üritan kodus tervislikke vaikuid teha. Teen kindlasti endale kahe nädala plaani valmis ja siis hakkan järgima. Tahaks ka selliseid tulemusi nagu sul on 1,4 kg nädalas on väga hea tulemus.Sooviksin novembri lõpuks olla ikkagi alla 80 ne ja siis oleks hea kui saaksin detsembri lõpuks 70 kg. Siis oleks suveks 58 täitsa täidetav vast isegi.
Hetkel veel aega on aga jah pms 25 kg ja aega on 7 kuud niiet ära selle tegema peab. Umbes 3,7 kg peaks olema iga kuu kadu mis tegelt pole hullu kui saaks trenni ja toitumise ilusti paika.

Kuidas sul endal läheb, kas järgid 100 % kava ning teed ka trenni poolt ?
Putru ma ei jaksanud kõike ära süüa. Kõht saab väga täis ja vahepala kodujuust murakaga ja pirn sealt jaksasin ainult pool kodujuustu ära süüa rohkem ei suutnud midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. November 2014, kl 18.18

Ma enamvähem suudan kava jälgida 100%, vahel luban endale ka mõne magusa ampsu. Paar päeva sõin 3 põhitoidukorda ja 1 vahepala, rohkem ei suutnud, sest minu hommikusöök on kell 9.30 ja kell 18 söön õhtusöögi, pole harjunud peale seda sööma ning kaal langes 200g iga päev. Eile õhtul sõin õhtusöögi alles kell 22, enne seda tegin ka trenni (võimlemine algtase video järgi) ja hommikul oli kaalunumber koguni 700g väiksem. Seega peab sööma ikka kõik, mis ette nähtud, kas või hilja õhtul ning siis kaal langeb. Ja kui söön vähem (ma ju toidan poega rinnaga, seega pean sööma 2 vahepala nagunii igapäev), siis tekivad erinevad mittevajalikud isud.

Menüü osas ma olen endale koju varunud ühtteist nii, et 3-4 päeva oleks kõik toit olemas. Tavaliselt teen lõunaks 2 erinevat toitu kahekordses koguses, sealt siis kahe päeva lõuna- ja õhtusöök. Järgmine päev ei ole vaja pliidi ees vaaritada. Vahepaladeks valin toidud, mis just hetkel isutavad, eile näiteks sõin esimest korda murakaga kodujuustu ja karjala piruka.

Aga miks sa makarone, riisi ei söö??? Täistera makaronid/riis on vajalikud, et kõht kauem täis oleks, need ju süsivesikud. Kogu toitumiskava ongi ehitatud üles nii, et rasvad, valgud ja süsivesikud oleks tasakaalus!! "Silo" võib muidugi iga toidu juurde süüa nii palju kui sisse mahub, aga makaron/riis/tatar/kartul peavad ka seal kõrval olema. Toidukogused on tõesti suured, aga nii püsib kõht kenasti täis ja käsi ei haara mingi kahtlase kraami järele.

Edu sulle ja teistele ja mulle ka!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 06. November 2014, kl 21.07

Tervitused üle tüki aja minult. Olin pikemalt Eestist ära ja seetõttu ka kaal kirjutamata (lihtsalt ei tulnud meelde). Tegelikult oli mul ikka hea meel, et kaalutõus suur ei olnud.
Trennis on küll täielik mõõn. Ja kui veel aknast välja vaadata, siis prrrr..., ei taha.
Toidupäevikut ma ka ei täida, motivatsiooni ei ole, sest nagu Kopsiine kirjutab: ära tuleb süüa kõik kohustuslik ja seda on liiga palju smiling smiley ma ei jõua.
Eestist ära olles üllatusin, et mulle väga maitsevad HÄSTI MAITSESTATUD JA AHJUS KÜPSETATUD KÖÖGIVILJAD. Nüüd ei vaja ma kartulit (mulle ei maitse). Küll aga söön hea meelega tatart, riisi ja avastasin enda jaoks KINOA. Proovige!
Olen ise üsna vilets kirjutaja, teie postitusi on aga hea motiveeriv lugeda!
Ilusat jätku kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 07. November 2014, kl 08.18

Tere-tere
Zahir - tundub, et see vahe eesmärgi sisestamine on meil valemid segamini ajanud. Kuna ma ise selles väga pädev ei ole, siis saad ehk üle vaadata - ma vaatasin, siis hetkel on nii, et ta lahutab tänasest kaalust vahe-eesmärgi, mitte eelmise nädala kaalu.
Sellest ka minu -0.4st on saanud ´+0.9 smiling smiley

Mina siis see nädal just väga tubli ei olnud, aga vähemalt korra jõudsin trenni ja olude sunnil olen mõnedel päevadel tavapärasest rohkem liikunud. Hea on see ,et söögiisu on enam vähem kontrolli all. Ega väga palju korraga ei suudagi enam süüa.

Aga no tuleb võtta päev ja nädal korraga ning loota üha paranevaid tulemusi.

Edu kõigile, ilusat miinust ja jaksu vastupidamisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 07. November 2014, kl 09.03

Hei smiling smiley

Minul see nädal ka ei läinud eriti hästi trenni suhtes, aga õnneks suutsin oma magusaisu natukene taltsutada ning loodan, et järgmine nädal tublim olla. Õnneks tuli see nädal ka ikkagi korralik miinus, olen täitsa enam vähem rahul smiling smiley

Tegin tabeli korda või noh parandasin selle rea ära.

Ilusat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 07. November 2014, kl 09.06

Zahir, sa vist pead esiveergude valemeid ka vaatama, seal vist kaotatud kilod kokku ei arvesta viimast tulemust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 07. November 2014, kl 11.40

Hoi-hoi!spinning smiley sticking its tongue out
Kaal on 97.00
Lõpuks hakkas ikka allapoole kukkuma. Põhjuseks kindlasti ka see,
et vaatasin teie eeskujul kaalustalla dieete ja olen nüüd sealt
menüüd jälginud. Mulle tundub, et põhimõttelt on meie siinne
süsteem parim ja tahan seda ikka hoida ka. Aga pikapeale muutub
üksluiseks, nii et vahelduse mõttes on hea midagi muud proovida.
Mitmed meist katsetavad samamoodi ja eks need vahe-eesmärgid ja
muud lühiajalised duellid on ka jube head.
Ja kuus kuud tagasi olin ma 10 kilo raskem! Seega olen kolmandiku oma
raskest teest läbinud, aga tempo on kehv olnud, ka mitte sujuv, vaid
ikka edasi-tagasi. eye popping smiley
Teooria muudkui täieneb, kahjuks praktika on visa järele tulema ...
Masenduseta reedet kõigile ja ikka vastu pidamist ja mitte allaandmist ka!
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: MTU
Kuupäev: 14. November 2014, kl 10.15

üle hulga nädalate sain eesnumbri vahetuse kätte - olen nüüd 84-ndates. Super! Aasta algus oli ju 119!!!
Ei tea, mida ma küll kõik need aastad mõelnud olen...confused smiley

Rõõmu!
MTU

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 14. November 2014, kl 10.46

Tere
Kummardus, MTU - see on ikka ülitubli saavutus thumbs up

Mina pingutan sisi niipalju, et järgmiseks nädalaks saaks kogu kaalukadu -10 kg peale - see nagu uskumatu, aga ülimalt positiivne ja motiveeriv.
Ma ikka vaatan end peeglist ja tundub, et kõhuke ees on väga suur, aga ma olin ju mõned kuud tagasi veel pea 10 kg raskem, seega pidi see kõht ikka palju suurem olema.

Trenniga on natuke kehvasti, ei jõua eriti üle korra nädalas, aga ka see on parem kui üldse mitte. Sel nädalal tegin isegi õuejooksu ühel hommikul - hommikud on valged ja päris mõnus oli vahelduseks värskes õhus liikumine.

Igal juhul olen ma endiselt positiivselt melestatud, iga kilo mis maha läheb on puhas võit, isegi kui need kilod lähevad üliaeglaselt.

ZAHIR või keegi, kellel on tabeli admin õigused - kogu kaalukadu ei näita viimaste nädalate kadu - valem on otsa lõppenud - palun, kas saab keegi ära muuta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 14. November 2014, kl 11.09

Tere!
Mina taas kilo võrra kergem, olen kuidagi stabiilsele kaalulanguse rajale end sisse seadnud ja tunne on mõnus!! Ajasin eile endale kodus leidunud kõige väiksemad teksad jalga ja nende nööp läks isegi kinni, kuigi jah piisavalt ebamugavalt kitsad veel. Aga küll need varsti suureks jäävadgrinning smiley

Hetkel on mul mure nohuga, kõrvad on lukus ja ega söögi maitse ei ole ka õieti tunda, see viib mind liigagi tihti juba patuteele. Šokolaadi tahaks, tahvli juba sõin eile. Üritan siiski positiivne olla ja naudin juba kadunud kilosid, vööümbermõõdult on 7cm juba lännusmiling bouncing smiley

Mõelgem positiivselt!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 14. November 2014, kl 13.45

Oi oi, küll on tore teilt häid uudiseid lugeda smiling smiley
Olete tõesti hästi oma kilodest lahti saanud!
Mina maadlesin terve selle nädala mitte langetamise nimel vaid kaalu tõusu vastu. Ekstreemdieet, mida eelnevalt tegin-
pani nüüd nö tasa tegema ja juua ka üldse ei tahtnud.
Nii et 100 grammi, mis lahkusid, on liiga vähe
aga siiski õiges suunas.
Ja mulle hakkabki tasapisi kohale jõudma, et ilus graafik,
mida hea kaalukaotusega nädala lõpus hea vaadata ja mille
järgi eesmärk matemaatiliselt soodne tuleb....
et tegelikult kulub minul ikkagi palju rohkem aega tulemuseni
jõudmiseks. Aga pean siis pingutama....angry smiley
Palun, Zahir, toksi minu nr sisse ja ole ise ka tubli ja rõõmus smiling smiley
96,9

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 14. November 2014, kl 14.32

Tere Tere

Tabel parandatud ja Tuttpütti number sisestatud. Kui näete veel tabelis vigaseid asju siis andke teada parandan ära.
Sisestasin ka eelmise nädala tublimad, kelleks olid Sandra72 1,50 kg, Tuttpütt 1,20 kg ning kopsiine 1 kg. Suurepärased tulemused.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 14. November 2014, kl 22.32

Tere õhtust ka minu poolt!

Super tubli oled MTU ikka olnud ning ka kopsiine üle on mul ütlemata hea meel, et oled saanud ennast rajale. Minul läheb ka kuidagi väga hästi või noh vähemalt kaal liigub jällegi alla poole. Seisin ühe koha peal väga pikka aega, ent nüüd on juba kolmas nädal ning kaal muudkui langeb. Ma nüüd loodan, et samasugune langus jätkub ning et järgmine platoo võiks olla esinumbri vahetuse juures, siis oleksin rahul tongue sticking out smiley
Trenniga see nädal võin ma rahule jääda. Olen nüüd igapäevaselt jalutanud päeva peale kokku ca 23 km ning jõudsin ka veel bodypumpi ja bodubalance-isse. Homseks veel soolas zumba ning siis võtan rahulikult kuni nädala lõpuni ja siis uuel nädalal uue hooga. Samas on mul tulnud tohutu isu rämps toidu vastu ning üks päev sõin hamburgerit ja pärast mõtlesin, et kas oli ikka vaja, aga õnneks kaalule ei teinud see midagi. Lisaks olen rohkem jälle magusat tarvitanud sad smiley Saaks nüüd oma isud ka kontrolli alla, siis oleks super hea, kuigi jah ma ise kahtlustan, et ma vist söön päeval vähe ning teen liiga palju füüsilist, et isu tulnud on. Järgmine nädal pean rohkem toitumisele tähelepanu pöörama.

Ilusat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 17. November 2014, kl 19.05

Tere!
Nii mõnus nädalavahetus oli, et ei lugenud-kaalunud suurt midagi.
Arvata oligi, et kokteilid ja sealiha (niii hea rasvane....)
annavad nüüd suure plussina tunda. Aga täna olen korralik jälle
ja kui veab, saan reedeks tagasi oma vana numbri....
Ega see õige ole, et reedeks nagu maailmalõpuks valmistun.
Ja ikkagi on hea mõnikord ka lõdvaks lasta.
Kuidas teil läheb?
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 19. November 2014, kl 19.33

Tervitus!
Seda ma keksisin siin oma maiustamistega, nüüd olen täitsa jännis...
Loodan, et teie olete vapramad ja ei pööranud mu kelkimisele tähelepanu...sad smiley
Eesmärgid kôik nii kahvatunud ja suuuured numbrid vaatavad kaalult vastu.
Aga täna olen ikkagi päris korralik olnud....
Jôudu ja häid môtteid-tegusid!
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 21. November 2014, kl 09.20

Hei! Vabandused, et olen veidi eemal olnud, nüüd tagasi smiling smiley

minu tänahommikune kaal oli 96,3kg, no tasapisi liigub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. November 2014, kl 10.15

Tere!!
Nädalaga -900g!!!! Ilus!!
Eelmine nädal muutsin tabelis oma vahe-eesmärgi 1kg võrra suuremaks 101 peale, sest varem olin arvestanud, et meil 1 nädal rohkem vahe-eesmärgini aega. Aga selle vahe-eesmärgi ma nüüd täpselt saavutasin!!

Kui järgmine vahe-eesmärk on 4 nädala pärast, siis arvestan 1 nädal -1kg ehk 97kg!!
Loodan järgmiseks reedeks jõuda kahekohalise kaalunumbrini. Pean veel ja ikka veel mainima, et see toitumisprogramm tõesti töötab. Kui teen pattu, siis kaal ei lange, aga kui jälgin toitumiskava 100%, siis on kohe nii ilus miinus olemas!!!

Ilusaid talverõõme!!! Lumi on nii SUPER!! Kohe kutsub õue!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 23. November 2014, kl 20.00

Tere-tere
Ei ole minagi kadunud, lihtsalt kiire ja kahjuks rohke söömisega nädalavahetus on selja taga - nimelt oli ema juubel ning ikka sai head ja paremat süüa. Täna hommikune kaal kohe üldse ei rõõmustanud, aga eks tuleb siis uuel nädalal tubli(m) olla.

Järgmisel nädalal võib ka juhtuda, et ma jään päeva kaalu sisestamisega hiljaks - nimelt olen reedel sõidus ja ma hästi ei usalda seda kaalu, mis mul ema juures kasutada, seega kaalun laupäeval kodus.

Sel nädalal oli aga trenniga juba parem suhe mul - ikka sain nii mõnedki jooksuringid tehtud, püüan homme ka alustada päeva jooksmisega - loodetavasti see ka õnnestub.

Aga samm sammult ikka eesmärgi poole ja kui nüüd eesoleval nädalal ka kaal ei lange, siis loodan, et kaalunumbes on vähemalt sama mis reede hommikul - aga eks seda näitab järgmine nädal.

Igatahes tundub, et nüüd hakkab kaalu alandamine raskemaks minema - vist tuleb veel enam jälgida toitumist ja teha rohkem trenni. Igatahes olen õnnelik, et aasta lõpuks peaks olema pool teekonnast läbitud ja ehk uueks kevadeks saan oma ideaalkaalu kätte. No nii väga tahan seda ju saavutada.

PS! Kas keegi oskab soovitada, mida teha naha trimmimiseks? Sest ka praeguseks läinud kaalu juures hakkan märkama naha lodevust - on keegi proovinud nahka trimmivaid hoolitsusi või kreeme ja julgeb keegi midagi soovitada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 24. November 2014, kl 11.02

Hei! Oleks tore kui tabelisse saaks minu esitatud kaalunumber ka, mis on väiksem kui seal hetkel ilutseb smiling smiley Tänud ette!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 24. November 2014, kl 14.10

Helikesekene - sisestasin Su kaalunumbri

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Kidi
Kuupäev: 25. November 2014, kl 00.41

Tere!

Teil duellitamine hoogsalt käimas, aga äkki võtate mind ka veel kampa? smiling smiley
Teie eesmärk kattub väga minu lõpptulemuse sooviga suveks ning selles suhtes sobiksin siia gruppi.
Püstitasin ise ka duelli, kuid vaikselt hakkab vaibuma teema seal ning motivatsioonist on ka puudust, üks aktiivsem duell ei teeks üldse paha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 25. November 2014, kl 09.48

Kidi tere tulemast smiling smiley, sooviksin ka algkaalu, pikkust, eesmärki, vaheesmärgi saad ise panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 25. November 2014, kl 10.06

Tere,

Kus te olete kõik smiling smiley
Pange ikka kaalutabelisse oma kaalud, või öelge siia ma panen ise.
Pole hullu kui on pluss, siis saabki ennast käsile võtta ja miinus tuleb suurem smiling smiley
Saan aru, et kõigil on kiire ja nii pika eesmärgi saavutamisel kaob vahepeal järg ära, aga üritame ikka edasi meil on ju veel 6 kuud aega. Hetkel tundub see veel pikk aeg aga see on varsti läbi.
Helisekesekene, sinu eesmärki mul ka ei ole sad smiley

Soovin kõigile edu, jooge palju vett, liikuge ning sööge veidi väiksemaid koguseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Kidi
Kuupäev: 25. November 2014, kl 13.01

Tere!

Aitäh kampa võtmast! smiling smiley

Kui algkaaluks sobib tänane kaal, siis selleks on 104 kg, pikkust 164 cm jagu. Ideaalselt näeksin enda kaalul 6-ga algavat numbrit, kuid arvan, et kui poole aasta pärast oleks ees 70 kg, siis oleksin ka üliõnnelik. Ma ei mäletagi kuna ma viimati nii kerge olin smiling smiley Seega 34 kg tahab turjalt maha raputamist ning number 70 püüdmist.
Vahe-eesmärk terendab juba 3 päeva pärast, äkki siis 103 kg võiks see olla. Kilost ikka jagu saan, loodan grinning smiley

Endast nii palju, et olen detsembri lõpus 28 aastaseks saav Tartu naine.
Pontsakas lapsena polnud, küll aga kõhukene on kogu aeg ees olnud. Umbes põhikooli lõpust hakkasin kosuma, kuigi mängisin võrkpalli, aga toitumine oli ikka segamini. Kutsekas kosusin veel, sest õppisin pagar-kondiitriks. See kosumine on jõudnud minu tipp-kaalu 105 kg, mis on ainult kilokese kaugusel. Viimased ca 10 kg tulid kooseluga, naeran ikka kodus, et peab vahepeal lahku kolima, siis jälle olen kergem smiling smiley
Igapäevaselt teen füüsilist tööd, mis aga kuidagimoodi ei aita, sest keha nii ära harjunud. Õhtuks väsinud, et hädavaevu jõuan end trenni vedada mõned korrad. Kui koju enne saan ja tagumiku diivanile, siis ei jõua kuskile. Üksi käimine, siis leiad endale vabandusi, miks ma näiteks täna ei peaks minema smiling smiley Valmistoite üldiselt ei söö, teen ise kodus. Ilmselt portsjonite küsimus praeguseni olnud ning muidugi ka magustoidud. Nüüd kaalun kõik asjad üle, mida taldrikule tõstan.
Minu komistuskivi on ilmselt see, et ma pole järjepidev ning ilmselgelt pole mul ka piisavalt iseloomu. Kui ühe korra jätan kirjutamata söögid/kaalu, siis teada, et homme jätkub samamoodi. Lisaks tahan tulemusi kiiresti näha, aga ei saa ju smiling smiley Eks asi on toetuses ka, elukaaslane ikka toetab mind, aga kui üksinda punnitad, siis punnitad mis sa punnitad, ühel hetkel lööd käega. Minule ongi see oluline, et mul on kellegagi jagada, kui ma olen kriisi äärel ja kohe kohe käega löömas smiling smiley Piltlikult öeldes, keegi peab vahepeal jalaga tagumikku lööma smiling smiley

Soovin meile kõigile järjepidevust ning rasketeks aegadeks seda jalga, mis tagumikku lööks, et pead norgu ei laseks ja loobuda ei tahaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 28. November 2014, kl 08.59

Heips, minu tänahommikune kaal 95,3kg. Olen täitsa rahul ja võiks öelda, et isegi üllatunud, et nii suur miinus tuli smiling smiley

Väiksemaid numbreid meile kõikidele smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 4 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.