Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 6 / 10
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 19. December 2014, kl 10.24

Tere, minu kaal väikese plussiga, kuid võtan seda kui loomuliku nähtusena, Väike kõikumine on lubatud. +200g. Ja tahaks ka teada, kus te leiate aja, et pikki vahemaid läbida, ja kes oli see kena inimene, kellel oli toitumiskava, mis aitas tal kilosid langetab. Palun jagage, kui saate!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 19. December 2014, kl 12.06

Tervitus!
Viimased päevad läksid täitsa käest, üks pidu teise otsa ja kuigi üritasin korralik olla, siis enne magamaminekut õgisin taas oma preemiaportsud sisse. Nii et teooria on tugev, aga praktikas kukun ikka vanadesse lõksudesse. Nii vana ja nii lollangry smiley
Tulemus 96,2. Palun lisage tabelisse ka.

Ja seega ei saa siin mingit puhkust võtta, siis on asi lootusetu.
Kõigepealt jooma! Vett muidugi winking smiley
Häid närve ja vastupidamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 19. December 2014, kl 12.16

pärlike, aja leiad siis, kui lapsega kodune oled.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. December 2014, kl 15.25

Kahju Triips, minu kaastunne!! Ei oskagi kohe midagi öelda, ju siis pidi seekord nii minema.

Aga kaalust siis. Eelmine nädal oli mul 100g pluss, aga seekord õnneks ikka miinus ja päris kenake -1,2kg!! Kaal on püsinud paar nädalat kenasti 100-st allpool, lõpuks ometi või pigem taaskordsmiling smiley Viimati eelmise aasta mais sain kaalule 95,4 kõige pisema numbri ja siis tuli teine laps. Nüüd on eesmärk see number taas saavutada ja muidugi veelgi väiksem. Tõeline unistus näha kaalul numbrit 80kg on hetkel silme ees. Ja nüüd tulevad jõulud, aga pole hullu, elame üle ja ilusasti ikka elame üle. Kui kaal natuke tõusebki, siis küll varsti ka jälle langeb. Paari päevaga ikkagi ju rasva juurde ei teki, lihtsalt kehas rohkem toitu ja vett!!

Lähen seekord pisut kauemaks vanematele külla jõuluks koos perega!!! Plaan on ikka võimalikult palju söömiste vahel ka liikuda, iga ilmaga, ega ma suhkrust ei ole, et vihma peaks kartmathe finger smiley

Ärgem siis järgmine reede väga kaalunumbrite ümber keeruta, tuleb nagu on!!
Jõulurõõmu südamesse!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 25. December 2014, kl 01.12

Jõulutervitus!smiling smiley
Olen sõidus, muudkui külas v on mul külalised.
Kaalu pole ja toitu märkida ei saa ega jõuagi.
Kui jälle kodus tagasi, siis algab toidukontroll.
Praegu olen igas mõttes puhkusel.
Rahu ja rõõmu teile!
smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 26. December 2014, kl 21.15

Tere
Ja kaunist pühade lõppu.
Mina endiselt väga vaiksel, aga OLULINE, et kaalukaotuse lainel. Viimasel ajal jah läheb kaal maha ikka väga vaevaliselt.

Aga ehk teeb asja natuke paremaks üks mu jõulukinkidest - nimelt kingiti mulle tervisekäekell (https://pood.elion.ee/productInfo/244/aktiivsusmonitor-polar-loop/90047657?gclid=CJ6mmb-05MICFWXHtAodwlYA1g#), mis siis peaks lugema samme, päevast aktiivsust ja kalorite põletamist. Eks saab näha, kas selline väike seade võib olla motivaator end neil päevil rohkem liigutada, kui muidu füüsiline aktiivsus väheks jääb.

Edu ja head vana aasta lõppu - kuna ma ise alates ülehomsest ka liikumises, siis usutavasti ma enne uut aastat siia kirjutama ei jõua - lugema loodetavasti küll. Mõtetes teiega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 28. December 2014, kl 11.39

Tänaseks siis jõulud õnneks läbi (oli vast pikk sel aastal smiling smiley). Ees ootab veel ainult vana-aasta "söögiorgia". Aga küll sellest ka üle saame.
Kui te näete, et ma vahepeal mitu nädalat tabelit ei täida, siis on asi selles, et ma ei saa tahvelarvutist numbreid kirjutada sinna, ta millegi pärast ei tunnista neid (näitab kohe errorit). Kirjutan need niikuinii üles ja siis ühel korral võtan kätte ja teen tagant järele ära, kui arvuti taha saan. Tänaseks siis asi korras.
Nüüd aga teist, kellel mingid hädad (migreenid, unetus, meeletu väsimus, apaatia, väsimus), äkki saate minu loost mingi vastuse.
Nimelt eelmise aasta talvel elasin läbi meeletu kurnatuse, unetuse ja olid migreenihood. Liigesed ja lihased kõik valutasid, nagu oleksin peksa saanud. Krambid tekkisid sääremarjadesse ja isegi varvastesse. Süda kogu aeg puperdas sees. Tehti igasugused südameuuringud - ja KÕIK OLI KORRAS!!!!! Lõpuks võttis arst käsile ja tegi põhjalikud (mitte tavapärased) vereuuringud ja selgus, et mul oli B ja väga suur D vitamiini puudus (alla igasuguse normi), mis oleks lõppenud haiglas tilgutite all. Oleme harjunud teadmisega, et oma lastele anname D vitamiini, aga tegelikult vajab meie kliimas ka täiskasvanu seda väga. Hakkasin sööma ja minu vaevused kadusid tasapisi. Apteegis on kompleksvitamiine müügil. Kui ei julge niisama hakata manustama, siis nõudke perearstilt sellist analüüsi, mis näitaks puudujäägid ära. Äkki on kellelgi minu õppetunnist abi...
Minu tänane mure on see, et olin sunnitud vahetama beebipillid uute vastu, mis tõi kaasa meeletu magusaisu (enne ei olnud) ja kaal hakkas tõusma. TÄNA hommikul kaalule astudes vihastasin numbrite peale smiling smiley tegin mõttes päevakava, kaalun toitu grammi pealt ja panin kellale "söögiäratuse" peale, et vahepeal ei sööks. Vaatame, mis tulemus tuleb. Vahe-eesmärgi panin 0,5 kg nädalas, rohkem ei julge.
Nüüd lähen vett jooma!

Jõudu ja jaksu kõigile!
Head vana aasta lõppu ja igas mõttes kergemat uut aastat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 30. December 2014, kl 14.15

Tere, head seltsilised smiling smiley !
Salvei, tänu info eest, tuleb midagi tuttavat ette. Nii et ikka peab neid vitamiine juurde võtma, kuigi mulle meeldib mõelda, et õigeid asju süües saab kõik vajaliku kätte. Aga see nn põhjalik analüüs siin näitab ka just D puudust...eye popping smiley
See aasta hakkab otsa saama. Eriliselt tore asi sel aastal oligi kaaluga tegelemine.
Arvatavasti on praeguseks osa juba tagasi söödud, aga meie duell on
alles poole peal. Nii et uuel aastal pusserdan mina ikka oma söömise ja isude taltsutamisega edasi. thumbs up
Kaalutabel näitab, et kõik koos oleme ühe keskmise suurusega tüdruku kaalu maha raputanud. See on ju võimas tulemus, kuigi igalühel meist erinev osa selles, siis ikkagi oleme koos saavutanud super
vahva tulemuse. On ju nii? spinning smiley sticking its tongue out
Soovin kõigile kaalujatele toredat aastavahetust ja kannatlikkust
uuel aastal uue innuga oma kaalunumbriga tegelemisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 31. December 2014, kl 13.41

Minul läksid jõulud suure söömingu tähe all ning nagu naksti tuli kaks kilo juurde. Täna veel ja siis homsest olen jälle tubli. Head vana-aasta lõppu ja kergemat uut aastat kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 01. January 2015, kl 13.05

Head uut aastat! Sain käimisharjumuse tagasi. Kujutan ette, et autojuhid, kes minust 31. hilja õhtul mööda sõitsid, minust kui normaalsest ei arvanud midagi.... Aga eesmärk polnudki neile meeldida, peaasi, et ise rahul!
Aitäh, Tuttpütt, et tuletasid meelde, et pool veel ees! Kivi langes õlgadelt. Töötame edasi!
Jätkuvat asjalikku aastat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 01. January 2015, kl 20.25

Head uut aastat kõigile!

Ja mul oli rõõm näha, et toidupäeviku pidamine ka pühade ajal motiveerib ikka tugevasti.
Nii vähe ei mäletagi, et oleksin varasematel jõuludel-aastavahetusel söönud.
Ja ka juurdevõetud (paratamatus!) number rõõmustab oma väiksusega. Kõigest pool kilo!

Jõudu miinuste poole rühkimisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 02. January 2015, kl 10.58

Minul siis jõulude ja uusaastaga ja üldse ennem seda kaal on tasapisi tõusnud ja tõusnud täitsa algusesse. Niiet vahepeal olin ma 7 kg väiksem ja nüüd jälle 7 kg suurem.
Egas siis midagi alustan otsast ja üritan vähem süüa. Tänasest siis alustasin nii, et kaalun toidukoguse ära ja ei söö rohkem kui 500 g toitu.
Tänane lõuna riis ja lõhe kaalub 300g. Vaatan kuidas toimib ja kaua suudan jälgida. Üritan igapäev käia üks tund kiires tempos. Kui välja ei saa minna siis teen kodus kolme miili kõndimist (youtube video).
Loodan, et kahe kuupärast on mul see -7 jälle tagasi ning saad edasti minna sealt kus pooleli jäi. Kahju küll ja häbi enda pärast, aga kuidagi pean ma 31.12.2015 kaaluma umbes 55 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 02. January 2015, kl 13.34

tere kõigile ja head uut aastat!
Jah, ka mina sain 1 kg tagasi ja seda siis viimase nädalaga (aga eks ta paraku on, et sai natuke alkoholi tarvitatud ja rohkem söödud) ning trennis pea kaks nädalat ei käinud - täna siis tegin esimese trenni üle pika aja.
Tänu sellele enesetunne ka hea.

Aga ega midagi, jah poole peal oleme oma liikumisega ja mina püüan nüüd ikka järgmise kümme kilo ka maha saada.

Jõudu ja jaksu kõigile edasipärgijatele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. January 2015, kl 13.21

Tere!
Head uut tervislikku aastat kõigile tublidele kaalu langetajatele ja tervislike eluviiside jälgijatele!!!
Mina sõitsin jõule tähistama koos lastega juba 19. dets õhtul oma vanemate juurde ja jäime sinna terveks nädalaks. Mul oli küll kaal kaasas, kuid see näitas iga päev järjest suuremaid numbreid, sest söömise osas ei jälginud ma mittemidagi - sõin kommi, küpsiseis, piparkooke, pirukaid, saiakesi jne. Rahuldasin lihtsalt kõik oma isud, ka verivorst ja mõnusad kapsad/lihad maitsesid hästi ja muidugi traditsiooniline jäätisetort jõuluõhtul cool smiley

Tagasi koju tulles, üritasin mitu korda tagasi tervisliku söömise juurde asuda ehk siis oma toitumiskava üritasin jälgida, aga ikka tõusis käsi taas piparkookide või kommide söömiseks. Ja nu siis lihtsalt lasin minna kuni 1. jaanuari päeval tundsin, et kommil ei ole enam mingit maitset, komm ikka kommi järel suhu, aga ei mingit naudingut!!! Sain aru, et nüüd on lõpp ja alates 2. jaanuari hommikust olen kenasti ree peal tagasi. Aga kaalu sain kahe nädalaga juurde koguni 3,3kg, sellest nüüd üle kilo juba tagasi maha saanud.

Vähemalt olen ikka igapäev kas või natuke käinud jalutamas. Ja ka mina jalutasin õues vana aasta viimasel õhtul päris viimasel tunnil, lihtsalt nii ilus soe õhtu oli. Nüüd olengi uue aasta igal kolmel õhtul tunnikese õues jalutanud, nii mõnusa energialaksu saanhot smiley

Uus eesmärk on paigas ja liigun selle suunas vägagi rõõmsas tujus, vahepealne kaalutõus ei morjenda, sest nautisin toitu teadlikult!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 04. January 2015, kl 21.50

Head uut aastat ka minu poolt kõigile smiling smiley

Mina pole veel nö ree peale saanud, aga mõtlesin endamisi, et homme alustan, siis esmaspäev ning algab uus nädal. Kuigi olen söönud valimatult hetkel, siis käimas olen ma ikka käinud ning juba on kogunenud nende paari jaanuari päevaga oma 60 km tongue sticking out smiley Homseks panin endale trenni ka spordiklubis ning loodan ikka reedel miinust näha kaalul.Olen isegi rahul, kui nulliring tuleb, peaasi, et juurde ei tule tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: MTU
Kuupäev: 05. January 2015, kl 17.29

Head uut aastat meie seltskonnale!

Hea kuulda, et patustajaid on teisigi olnud. Sama tegin minagi - kõike head ja paremat, mida pühade aegu ikka pakutakse ja millest kuidagi keelduda ei saa. Pühad ju ikkagi.
Alustasin 01.01 uuesti. Veel ei ole patustanud. Häda pärast läksin maal isegi 2.korrusele, et mitte külmkappi näppida. Hakkama sain, aga oleks tahtnud märksa rohkem süüa.
Siiski tuli aasta alguseks "tubli tulemus" - lisandus 1,8 kg.

Jõudu ja vastupidamist kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 06. January 2015, kl 09.41

Tere

Ma kaalusin täna hommikul 86.0 jeiii, olen juba mitu kilo väiksem sellest jõulu söömingust.
Loodan, et nüüd vahepeal juurde ei võta ja reedeks tuleb suur miinus.

Kuidas Teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 06. January 2015, kl 13.53

Tere taas!
Jõudsin ka tagasi oma kodureisilt.
Tore oli see pühadeaeg, aga praegu kaalule astudes on seis jube nutune.
Peaaegu +3 kilo! angry smiley Ja kes tegi? Ikka ISE...Eks reedel vaatan uuesti eye popping smiley
loodan muidugi, et naaatukenegi väheneb mu suur "saavutus".
Hakkasin ka kohe hommikul usinalt päevikut täitma.
Vahepeal lugesin ikka teie kirjutisi, et mitte täiesti metsistuda.
Zahiri vaprus oma plussidega tegelemisel annab mulle ka tuge juurde.
Tegelikult ma tahaks kogu aeg tubli olla ja häbi on muudkui
sama tobedalt oma saavutatud tulemusi nullida. Selles mõttes imetlen neid, kes julgevad oma tagasilööke ausalt esitada ja taas ikka jätkata.
Ja muide, minagi jalutasin 31. õhtul spinning smiley sticking its tongue out
Täna püüan ka pisut ringi tatsuda ja täiskuud vaadata. smiling smiley
Head kahanemist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 09. January 2015, kl 10.16

Mina olen saanud oma kaalu nüüd 85.4 peale.
Vaikselt saan nendest jõulukilodest lahti.
Väga kohe väga hea meel sellepärast.
Kontrollin väga mida ma söön ja kontrollin koguseid.
Hetkel on see toiminud.
Kaalun toitu ning vaatan et toidukogus ei ületaks 400g.
Kõht saab täis ja kaal langeb.
Hetkel väga hea meel smiling smiley
Kuidas teil läheb ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 09. January 2015, kl 11.13

Tere!
Olen tagasi kahekohalise numbri pealhot smiley Nädala tulemuseks koguni -2,1kg!!! Siiski veel üle kilo pühadega juurdevõetust alles, aga ma tegelen sellega. Nii mõnus on käia õhtuti väljas jalutamas, kusjuures teen sekka ka jooksusamme, hästi aeglaselt, aga ega minu kaaluga väga kiiresti ja väga pikka maad ei tohigi joostaeye rolling smiley Tasapisi arenen. Toitumist püüan ka kontrolli alla saada ja kontrolli all hoida!!

Kõike kaunist!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 09. January 2015, kl 14.07

Tere
Tublid olete.
Mina pean nuputama hakkama, mis juhtunud on. Kaal ei taha sugugi mitte allapoole liikuda. Ok, sel nädalal olin lapsega haiglas ka ja seal erilist liikumisvõimalust polnud, tegin mõnel hommikukl külla mõned võimlemisharjutused, aga need ei aita eriti kaalu alandada.
Seega jah, pean hakkama nuputama, mis võiks mind aidata - võib olla pean rohkem liikumist oma programmi lisama.

Söömisega on nii ja naa, natuke olen veel halval teel, aga samas püüan end taas parandada - see jõuluaeg ja aastavahetus lõi mul eelkõige sassi selle, et õhtul enam ei söö/näksi. Praegu võitlen veel õhtuste isudega. Aga püüan juua vett või teed ja mitte midagi kõrvale ampsata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 09. January 2015, kl 15.58

Tere!
Palju õnne nii heade tulemuste puhul! smiling bouncing smiley
Mõnus kohe lugeda teie rõõmsaid kirjutisi, tore, et ka wernerinna pole rivist välja kukkunud ja muudkui nuputab.
Mina pean ka muutma mitut asja, muidu pole lootagi,
et kaal langeks. Muutsin ka oma eesmärke rahulikumaks, et mitte kogu aeg jojotada ja süümekaid tunda.
Vaatamata kehvale tulemusele ikka jätkan. tongue sticking out smiley
Palun praegu kirja panna 98,4.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: MTU
Kuupäev: 13. January 2015, kl 09.59

Tere!

Mul samad mured-rõõmud: kaal langeb, aga vähe. Liigun, aga vähe.
Pean samuti midagi muutma. Ilmselgelt tuleb liikumist suurendada ja silma jäi Zahiri ütlemine, et toidukogus ei oleks üle 400 g.
Selle vastu ma küll patustan, sest lahjad supid jm toidud, mida kalorite järgi rohkem võib süüa, neid olen ikka üle 400 g söönud. Ehk siin on kaalulanguse vähenemise üks põhjusi. Proovin järele koguste vähendamise.



Rõõmu ja vastupidamist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 16. January 2015, kl 10.56

Tere!!
Nädalake taas möödas ja kirja sain -700g, ehk siis iga päeva kohta -100g!! Igati tubli tulemus ju!! Üritan oma söömist kontrolli alla saada ja kontrolli all hoida, aga see ei taha kuidagi õnnestuda, vähemalt on mul jaksu ja tahtmist igal hommikul uuesti alustada ja proovida.

Lugesin, et Zahir hoiab ühe söögi koguse 400g või sellest vähem, aga see ei ole õige, sest juurvilju peaks sööma ikka tunduvalt rohkem ühe söögikorraga. Näide minu toidust: 250g keedetud kartulit, 100g kanafileed ja suur hunnik värsket salatit, mis kõik kokku kindlasti üle 400g.

Edu uueks nädalaks!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 16. January 2015, kl 11.56

Tere!
Üsna nigel nädal oli, igas mõttes. Mingi viirus oli kallal, nii et liikumist polnud, aga isu oli jätkuvalt olemas. Kahjuks juhtub minul haigusega haruharva, et isule mõjuks angry smiley
Vee asemel olen teed joonud, kas on mingit vahet ka?

Üritan endale sisendada, et vaatamata suurele kaalunumbrile, mis praegu taas ees on, on see ikkagi veel 10 kg vähem kui eelmise aasta veebruaris.
Aprillis tulin siia ja tänu jälgimisele-kaalumisele pole küll 30 kg aastaga läinud, nagu me siin kõik loodame, aga ilma siinse keskkonnata tassiksin oma koormat kogu raskuses praegu.
Tunnen lihtsalt, et justkui mingit värsket algust oleks uuesti vaja.
Lootus on, et valguse suurenedes ja ilma paranedes hakkan rohkem liikuma ja end liigutama. Eks endast ja mõtlemisest see algab, kõik teada, aga
masenduses olles ei kasuta oma aega õigesti.

Kogu selle nutulaulu lõpetuseks minu praegune kaalunumber 98,3. Praktiliselt sama, mis jõuluajal kogunes.
Palun Zahir või keegi, kel parasjagu aega ja viitsimist,
minu reale see number kirja panna.Tänud ette!
Julgust, jõudu ja vastupidavust meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 16. January 2015, kl 21.20

Tere-tere
Minul jah käis eelmise nädala lõpus veel kõhuviirus külas ja nädala alguses nägin päris ilusat numbrit kaalul, kuid ikka tuli tagasi ka kaalu, aga no pärast seda, kui kaks päeva polnud midagi söönud, oli isu ka päris suur ja lubasin endale asju, mida ehk poleks pidanud...

Aga samas - üldkokkuvõttes ju miinus.

Aga mina pean nüüd mõtlema - mul varsti saab praegune kasutusperiood läbi. Õhelt poolt on siin väga tore teiega koos kaalu alandada, samas on meil see ring üsna väikseks jäänud.

Tunnistan ausalt, et ma toidupäevikut enam pikemat aega ei pea, aga tore on siin teiega olla. Ja nüüd pean mõtlema, kas pikendada oma kasutusõiust või ei.

Samas alla ma ei anna, vähemalt - 5kg tahaks veel saada; hea oleks -10 ja ideaalne oleks -13 kuni -15 kg.

Seega, mis tea arvate, kuidas on teil kasutusõigustega ja kas meie grupis jagub motivatsiooni suveni vastu pidada ja kaaluga tegeleda..

Jõudu ja jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 16. January 2015, kl 21.34

Terekest üle pika aja smiling smiley

Minul on see aasta algus läinud kuidagi suurte söömiste tähe all, ei saa ma mitte kuidagi oma isusid kontrolli alla. Õnneks olen usinalt ikkagi jalutamas käinud-kokku juba praeguse seisuga on 240 km smiling smiley Lisaks olen siis erinevaid jõutreeninguid teinud ning ka lihtsalt stepperit tallanud jõusaalis, vast see ongi hoidnud mind enam vähem 82/83 kg vahel. Loodan nüüd jällegi esmaspäevast tubli olla ning mitte magusat väga palju süüa smiling smiley

Wernerinna, kusjuures ma pole ka juba pikemat aega päevikut täitnud, aga siin käin ikka lugemas ning oma kaalu kirjutan ka ikka ülesse. Mul peaks ka millalgi nüüd märtsis vist otsa saama kasutamisõigus, aga minu arust saad ju ikka foorumis kirjutada, lihtsalt päevikut täita enam ei saa, seega ma jään ikka siia kuni suveni tongue sticking out smiley Minule on see mõnes mõttes motivatsiooniks, kui ma pean siia oma numbri sisestama ja siis vaatan kui palju teised on alla võtnud ning iga kord mõtlen, deem miks mul nii palju ei läinud, tuleb usinam olla. Lisaks ma olen üsna tihti vaadanud ka alguse kaalusid ja endamisi mõtlen, et oh kui vaevaline on see tee olnud, aga hea jälgida ikka tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 17. January 2015, kl 12.45

Mina olen kindlasti siin suve lõpuni, kui suve lõpuks eesmärki ei saa siis aasta lõpuks peaks mul eesmärk kindlasti käes olema.
Üritan kõigest väest. Pluss pärast peaks veel säilitama ka, sest kui ei jälgi, tuleb kohe kõik tagasi. Minul tuleb nüüd varsti mandli operatsioon, siis ei saa ka jälgida väga toitumist, aga piirang on, et saan süüa ainult vedelat toitu, eks siis on näha kuidas läheb. Praegu olen ka haige põletik on sees, aga natuke miinust on ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 17. January 2015, kl 14.03

Tere!
Haigusteaeg mitmel, aga nädalavahetusel saab rohkem puhata ja tervist parandada. Olen ise ka juba palju optimistlikum ja raudset smiling smiley tahet täis miinuseid tekitada...
Minu makseperiood on augusti keskpaigani. Loodan selle ajaga veel tublisti kergemaks saada. Tagavarasid mul jätkub ja kui 30 kiloga hakkama ei saa, siis 20 vähemalt! Tulemused siin duellis pole just hiilgavad, aga
olen rahul, et alla poLe andnud ja kevadel on kergem tulemusi saada.

Loodan, et teisi ka ikka kampa jääb, iseendaga duellitades pole tulemusi lootagi. Pealegi ei lase minu tahvelarvuti mul endal tabelisse midagi lisada, nii et sõltun teiste armust lausa otseselt grinning smiley.
Zahir, pea vastu oma op ja kindlasti on vedel kraam extra hea kaalu kaotamiseks....
Lahedat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 18. January 2015, kl 15.17

Zahir, kui mul pubeka eas mandlid ära lõigati, siis võtsin korralikult alla, ikka oma neli kilo vist kokku, sest süüa oli väga nigel ja valus. Üldse oli see üks ütlemata jube protseduur ja pärast oli samuti vastik, seega soovin sulle jõudu ja jaksu.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 6 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.