Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 9 / 10
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 03. March 2015, kl 21.01

Terekest kõigile smiling smiley

Mina olen viimased kaks nädalat üks suur lohe olnud. Üleeelmine nädal oli neli sünnipäeva, kus sõin kõike head ja paremat ning number kaalul kasvas mega kiirusel. Eelmine nädal olin aga haige ning õues liikumas ei käinud ning kui terve päeva kodus pead olema, siis tuulutasin külmkapi ust liigagi tihti. Oeh nüüd see nädal võtsin ennast kokku ning olen eile ja täna korralikult söönud ning jalutanud mõlemad päevad üle 10 km. Loodan et saan see reede ikka ilusa numbri jälle teatada smiling smiley

Zahir, kuidas sinul läheb, kas iiveldus on maad võtnud või veel mitte?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 05. March 2015, kl 14.47

Tere kas tohib ka teie kampa tulla minu kamp läks laiali

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 05. March 2015, kl 15.19

Tere tohib ikka, palun ka pikkust, soovkaalu, ja praegust kaalu.
Mul iiveldab hästi natuke hommikul, aga muidu hea olla. Ma arvan need tabletid ja süstid aitavad. Aga väsimus see mul suur. Ainult magaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 06. March 2015, kl 09.27

Tere-tere
Njah, minul ka see nädal pluss jälle.
Pole midagi teha, mingi viirus on maad võtnud ja terve pere tõbine, ise ka natuke ja seoses sellega pole trenni teinud/jõudnud.
Ja kummalisel kombel, kui tavaliselt mul külmetusega erilist söögiisu ei ole, siis praegu ainult sööks ja sööks. Olen valinud küll värsked asjad suupisteteks (kiivi, õun, porgand), aga siiski.

No aga pole hullu. Läheb see viirus või külmetus mööda ja saab ehk raja peale tagasi.

Märts ju juba käes. Nüüd raskeks läheb jälle siis, kui kellakeeramine aset leiab. See ajab mul alati rütmi segi, aga eks saab näha, kuidas sel aastal.

Jõudu ja olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 06. March 2015, kl 11.25

Tere minu päris algkaal eelmisel aastal juulis oli 122.7.
Minu pikkus 164 ja tänane kaal 90.4 .
Soov kaal oleks 70

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 06. March 2015, kl 18.24

Tere üle pika aja.
Olete juba aru saanud, et olen vähese jutuga smiling smiley
Minu kogemused: trenni hetkel tervise pärast ei tee, söön korrapäraselt 3 korda + vahepalaks puuvili ja kaal langeb vaikselt. Kogused megasuured just köögiviljade kohalt (küpsetan, keedan, praen) ja suur hulk valku. Toidukorrad on sellised, et viimased suutäied topin alla. Kogemus näitab, et seisab uskumatult kaua sees ja ei pea iga paari tunni tagant midagi näksima! Nisujahutooted on menüüst täielikult kõrvaldatud (no saia ei söönud ma juba ammu). Magusaisu ei ole, joon varasemast rohkem vett.

Zahir - palju õnne!

Reeglid - mulle meeldib, et siin kehtib ainult üks reegel - kui kolmel korral ei ole sisestanud, siis kustutatakse nimi realt. Ja vot seda järjepidevust ei taha kaotada, sest siis kustuvad kõik andmed iseenda kohta (teeme ju ikkagi ajalugu iseenda kohta).

Jõudu ja jaksu kõigile.
Kevad läheneb ja varsti saab taas valges kõndima minna!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 06. March 2015, kl 23.41

Ma olen justkui Ameerika mägedele sattunud - kaalunumber käib üles alla, aga pikas perspektiivis tammun ikka ühe koha peal paigalsad smiley
Ehk siis 3-4 päeva söön õigesti ja tervislikult ja siis 2 päeva õgin kõike ohjeldamatult ja vastavalt siis ka kaal kõigub.
Üritan leida mingitki tasakaalu, vähemalt olen endiselt aktiivne, teen kepikõndi ~8km või siis sügan trenažööri seljasspinning smiley sticking its tongue out ja emba kumba ikka iga päev.

Tervitan kõiki, ka uut liiget Nartsissi, kellega me kahekesi varemaltki koos nii mõnegi kilokese seljalt heitnudhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: KristaP
Kuupäev: 07. March 2015, kl 09.31

tere. minul siis taas suur pluss. vesi alla ei lähe eriti, terve päevaga tuli kokku võibolla liiter, selle hulgas juba ka kohvi ja tee. Liitusin Erik Orgu toitumiskavaga. Täna selleks algas kolmas päev. Selle järgi pean ka 2 liitrit vett jooma. Üllataval kombel olen nüüd kaks päeva ka nii suure koguse vett ära juua. Muidugi väljunud nii palju vedelikku pole, võimalik, et sellest ka see nii suur kaalutõus. Rasedust nüüdseks juba 32 nädalat ja 3 päeva, Seega varsti saab kärurallit pidama hakata smiling smiley Ootan juba järgmist reedet, et näha tulemust täpsete retseptide järgi toitumisel ja selle suure koguse vee joomisel grinning smiley Olge kõik tublid edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Kidi
Kuupäev: 08. March 2015, kl 13.50

Hei!

Ma ei tea, mis minuga sel nädalal juhtus. Igatahes kaalu lõi lakke, ikka kohe väga lakke - 106 näitab kaal. Omastarust söögiga nii üle pingutanud ka pole, et selline kaalutõus võiks olla ning kõndimas sai ka hakatud uuesti käima ning 3 päevaga 50 km maha vantsitud. Võib-olla sai keha šoki, sest kõik kohad olid väga kanged ning äkki ehmatasin ära, et sellise tambiga kohe.
Hakkasin uuesti kriitilise pilguga sööke üles kirjutama, et kuskilt see kala üles leida.
Uueks nädalaks loodan, et olen läbi hammustanud ning keha annab järgi ning laseb sellest lahti, mis pauguga tuli smiling smiley

Ilusat naistepäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 08. March 2015, kl 20.14

Tere!
Loodan, et on lahe naistepäev teil kõigilsmiling bouncing smiley

Mina olen depressiivne, vahepeal nälgisin, siis olin haige ja siis -
Nojah, see pole üldse kena oma lohetsemist kirjeldada.

moody smiley
Kui keegi tabelisse läheb, siis minu + 600 oleks ikkagi hea sinna sisestada.
See pikk ühel kohal tammumine on nii ära tüüdanud, nüüd siis hakkasin koguni juurde võtma. Olen enda jaoks seda sellega seletanud, et söömine ja lõpmatu arvestamine on liiga tähtsaks muutunud. Kui õhtul kaloreid üle, siis hakkan ruttu "tasakaalustama" ja enam täpselt üles ei märgi.
Ja see pidev muretsemine ja vahepeal hästi vähese kalorinumbriga päevad pole tulemust andnud.

Vaatan meie tabeli tublimaid tegelasi ja loodan ka ikka rajale tagasi saada.
Olge terved ja toimekad ja üleüldse ....
smileys with beer

Jooma peab ka rohkem.....


Õnneks on kevad peaaegu kohal, muule elule keskendumine lihtsam ja liikumist saab ka rohkem ette võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 09. March 2015, kl 20.21

Tere taas, lugesin postitusi ja mul sama mure, tammun ja tammun ja .... aga siis...
liitusin jaanuari alguses erikorgu.ee-ga, tulemust näete tabelis. Võtan keskmiselt 0,5 kg nädalas alla. Mulle see sobib. Söögikogused on suured, juua tuleb palju (sellega ma hästi hakkama ei saa), aga ma ei tunne mitte kunagi nälga. Mulle nii väga meeldivad need toidud, sest need on väga maitsvad. Kuna ma hetkel trauma tõttu käia ei saa, siis isegi nii läheb mul kaal alla ja see on peamine. Soovitan soojalt proovida. Aga kuna see on tasuline ja üsna kallis, siis soovitan neile, kes ei saa omale seda lubada, jätta menüüst välja nisutooted (KÕIK). Minu arust on minu kaalulangus sinna maetud smiling smiley. Väljendub see nii, et mul ei ole kõhus rasket tunnet ja ei teki "röhatusi", mis enne oli täiesti tavaline. Olen nüüd kaks kuud seda järginud ja kogemus on selline, et kui ühel päeval "patustasin" makaronisupiga (nisu!), siis olin poole tunni pärast wc-s (kõht läks lahti smiling smiley).
Ehk on mõnele sellest kogemusest midagi appi/üle võtta!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 10. March 2015, kl 19.18

Tervitus!
Aitäh, Salvei, soovituse ja aadressi eest!
Tuli tahtmine ka järgi proovida, peab ju muutma midagi lõppude lõpuks!
Aga paariks nädalaks lendan minema, sel ajal ei ole mõistlik teooriat lugeda, niikuinii on elu juhuslik ja kaalud kodus grinning smiley

Aga aprillis muutub elu tavapäraseks, siis kindlasti proovin muid võimalusi ja sinnamaani püüan lihtsalt tubli olla winking smiley

Peame vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: KristaP
Kuupäev: 13. March 2015, kl 08.41

juhhuuu.... jõudsin siiski ka mina oma miinuse ära oodata smiling smiley jätkame Erik Orgu meeletu toitumiskavaga. Liikumine praktiliselt 0, ehk siis köök, tuba, wc-vannituba ja toidupoes käigud (sinnagi sõidame autoga, sest meie väikesest kohalikust poestpole midagi võtta). Väga rahul... ootan juba, et kui laps ära sünnib, siis hakkab ju käruralli pihta, põnev, mis siis toimuma hakkab tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 14. March 2015, kl 15.44

Tere minu eilne kaal siis 88,7. see teeb -1,7kg.Ilusaid päiselisi ilmi kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 17. March 2015, kl 19.43

Tervitus!smiling smiley

Kas ilusad ilmad on tuju ja languse kergemaks teinud?
Meie beebiootajad on väga tublid,thumbs up ma muudkui piilun ikka, mis toimub.
Olen nö ratastel ega saa oma toidukoguseid kontrollida.
Joomine on päris väheseks jäänud, ei saa ju kogu aeg ja igal pool vetsuvahet traavida.eye popping smiley

Aga püüan ikka isusid piirata ja süües just õigeid valikuid teha.
Kas see ilma konkreetse kaalumiseta ka kaalule mõjub, ei tea.

Tahaks väga teada, kuidas Nartsissil õnnestub pikalt ja stabiilselt edukas kaalulangetaja olla?
Jaga, palun, meiega ka oma edu saladusi!
Päikest!smoking smiley8

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 20. March 2015, kl 09.06

Tere

Mina küll nüüd aru ei saa - 3 nädalat ja 3 nädalaga 1,5 kg juures sad smiley

Ok, lapsed on siin haiged olnud - vahepeal mõned päevad ei saanud seetõttu toastki välja. Aga nüüd ma ei tea enam. Keha on vist praeguse treeningrutiiniga ära harjunud ja nii see kaal kinni on (tõuseb). Toiduga ka nagu midagi tavapäratut pole teinud/söönud, nii et ei teagi. Samas on suhteliselt hirmus väsimus - kogu aeg tahaks magada...

Aga ega ma alla andnud ei ole. Küll varsti peab see kaal hakkama uuesti tagasi andma - mis tal ikka üle jääb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: KristaP
Kuupäev: 24. March 2015, kl 11.00

mina olen end käeest natuke lasknud. isusid ei saa kontrollida, pidevalt paha olla nüüd veel väike külmetus ka.... see kuu üks sünnipäev teise otsa, reedel endal ka. Reedel samuti ultraheli ja arsti visiit, loodan, et sünnipäeva puhul tibu teeb kingituse ja tahab ka kiiremini välja tulla winking smiley Oma laiskusest ja olekust hoolimata hoian pöialt teile kõigile, et te suudaksite rohkem tublid olla, minu eest ka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 24. March 2015, kl 12.11

Ärge nüüd ära kadugesmiling smiley Kirjutage ikka tabelisse oma kaalud ja üritame ikka edasi.
Kevad käes ja kiired ajad. Varsti juba suvi. Kaks kuud veel, et olla suvel paremas vormis kui varem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: moosi
Kuupäev: 24. March 2015, kl 13.06

Ma käisin ka korra masenduses ära eye rolling smiley
Kaal liigub soovitule vastupidiselt ja ma ei saa ennast üldse joonele tagasi. Mingi piitsaga valvur tuleks mulle kõrvale panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 24. March 2015, kl 15.18

Katsetage ikka uusi asju, näiteks loobute saiast ja makaronist nädal aega, vaadake kuidas toimib. Või siis võtate endale mingi kindla taldriku millelt sööte ja tõstate alati veerand mingit süsivesikut, veerand liha ja pool salatit proovige samamoodi nädal, kui miski toimib siis võikski sellega edasi minna. Lihtne rääkida raske teha tean tean smiling smiley aga proovida võib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 25. March 2015, kl 18.32

Oh, mul oli ka kiired nädalad, et ei jõudnud kaalutabelisse üldse. Kaal kõigub + ja - 500 gr aga tühja kah, saan hakkama.
Toitusid tõesti naudin, et sest need köögivilja"jamad" on küik väga maitsvad ja liha pole ma kunagi nii palju söönud.
Nisutooteid ei saa üldse süüa, kohe on kõht lahti smiling smiley. See on ju hea märguanne - hoia NISUST eemale. angry smiley
Nüüd liigun ka tasapisi uuesti. Zahiril on tõsi - vaadake aknast välja, kevad käes! Ja kuigi olen ainult 3 kg kergem alustamisest (tegelikult alustasin ise varem ja olen -5 kg kergem) siis see on ka tulemus.
Päikest päevadesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 27. March 2015, kl 15.04

tere-tere
ja kisub kevadeks. ühelt poolt on valgust ja energiat rohkem, teiselt poolt olen vist mingi kevadväsimuse küüsis (kuigi arvan, et eks põhjus võib peituda ka laste haigustes) - haiged lapsed, täiskohaga töö ja haigete laste logistika / hoidmise korraldamine, arstidel käik jne ei ole lihtne. Jah, mõistusega tean, et haigete lastega peaks võtma haiguselehe, aga pole midagi teha, kui tööe väga ei võimalda ja rahakotile annab ka paraja põntsu. Nii siis tulebki end jagada ja vahepeal teha tööd ka unetundide arvelt.

Aga need on haledada vabandused. Olulisem on hoopis see, et eelmisel aastal lasin endale õmmelda kleidi. Ja nüüd täna käisin seda kleiti kohendamas, sest jah, kaalukadu suurusjärgus 10 kilo on siiski oma jälje jätnud, ja kleit, mis oli minu mõõtude järgi õmmeldud natuke suureks jäänud. Aga see on ainult positiivne. Viskasin veel nalja, et kui järgmised 10 kilo maha lähevad, siis lasen uue kleidi teha - enne mitte smiling smiley

Jõudu, jaksu, tarku valikuid ja palju liikumist soovides
W

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 03. April 2015, kl 12.55

Tere üle hulga aja!smiling smiley

Algul ikka piilusin siia, et mis toimub, aga viimased paar nädalat olin täitsa arvutivaba. St et ei täitnud päevikut, umbes ikka püüdsin koguseid piirata. Aga ....

Eks ma üks suur jutustaja siin olen olnud. Palju kisa, vähe villa.
Palun lahkeid kaasvõitlejaid ( Zahir, palun!) või kedagi, kes tabelit täitma hakkab, minu plussnumbrid ka kirja panna!

Seekord on kaal 97,8.

Aprilli lõpus saab aasta siin KA keskkonnas kaaluga maadlemist, alustades olin 107 kg raske! Eks siis, kui sellest koledast sajast allapoole sain, võtsin vabalt moody smiley
Just tänu meie seltskonnale pole loobunud oma "väiksema mina" unistusest.
Seega olen taas justkui alustamas, et kaal enam nii enam-vähem sama ei püsiks, vaid ikka pidevalt langema hakkaks.
Loodan, et teiegi olete motivatsiooni leidnud või leidmas, et koos edasi pingutada.
Üksinda on minu jaoks küll lootusetu, nii et olge ikka ka rivis, mis siis, et iga kord pole kauneid tulemusi ja suuri miinuseid. Oleme ikka oma probleemiga ja kaaluga ametis, küll need tulemused ka tulevad.
spinning smiley sticking its tongue out
Ja nüüd on tagumine aeg taas liigutama hakata ja uuele kümnele tuul alla teha. Uurin seda Erik Orgu süsteemi ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Kidi
Kuupäev: 04. April 2015, kl 09.11

Tere!
Mulle palun 106 kg kirja. Olen täiega laisk olnud, liigutanud ka pole end juba mitu nädalat. Eesmärk paistab aina kaugenevat..
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. April 2015, kl 21.26

Ma pole siin mitu nädalat endast märku andnud, kukkusin ree pealt maha ja see regi on vist katki, sest ma küll tahan sellele peale tagasi ronida, aga mitte kuidagi ei õnnestu. Tegelikult on vahepeal väljas ikka kevad saabunud ja reed on ammu ära peidetud ning ringi peaks liikuma ratastel, aga minu viga on, et neid rattaid liiga palju all ehk siis 4 ja needki liiguvad kui mina kergelt varbaga vajutan.

Mingi ilge väsimus on viimasel ajal kallal, koguaeg on tunne, et pean sööma, et energiat oleks, samas ei kuluta liikumisega nii palju kui sisse söön ja siis tulebki kaalu juurde ju!!! Hetkel olengi muidugi plussis taas, aga kui ükskord motivatsioon mu taas üles leiab, siis ehk saan ikka miinuse ka tabelisse kanda.

Olge tublid, suvi pole enam mägede taga ja siis tahaks ju ikka kas või natukene paremas vormis olla kui hetkel smileys with beer

Loodan ja usun paremasse homsesse!!! Päikest!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 07. April 2015, kl 11.52

Ahoi! smiling smiley
No meid siin päris mitu, kes uut hoogu vajavad...
Võib-olla see on pika perioodi puhul normaalne? Aga kerged kleidid ja suvised tuuled lähenevad grinning smiley

Praegu on veel kolm päeva vaja korralik ja rahulik olla ja valida, mida suhu panna enne uut kaalumist. Ja siis samamoodi kohe edasi smiling smiley
Kirjutada on lihtne ja eks ta peaks päriselt ka olema.

Suhkrut kohvi ja tee sisse ma igatahes enam ei pane, aga moosi tarvitan ikka. Puuviljades on ka parasjagu suhkrut. See pole enam probleem, aga juust ja soolasemad hõrgutised on jätkuvalt mu nõrkus sad smiley
Kui toidukogused normaalseks saavad, siis on veel lootust smiling smiley
Peame vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 07. April 2015, kl 13.33

Tere
Hea näha, et eelmise nädala lõpus taas meil rohkem kaalu sisestajaid. Loodan, et Zahir või keegi asjalikum saab ka valemid ära pikendada.

Oli raske, ka mul oli raske see pikk vihmane periood+kellakeeraimine, aga tasapisi hakkab rütm taastuma. Täna üle pika aja (pea kaks nädalat jäi vahele) jõudsin jooksma ka. Ja eile kõndisin ca 10 km maha, lihtsalt võtsin kätte ja tegin pikemaid vahemaid.

Jah, see kaal on ikka kangekaelne. Ma küll olen suutnud tasapisi väiksema numbri poole kangutada, aga üldiselt on ikka selle 85-86,5 vahel. Ja jätkuvalt kõigub selles samas vahemikus.

Loodan, et nüüd kevade poole ikka tuleb rohkem liikumist/liigutamist ja kaal hakkab ka tasapisi rohkem ja rohkem alla andma.
Samas loodan sellele, et aeglane kaalulangetus on lõpuks ehk ka püsivam - st ei tule hiljem trobinal tagasi

Jõudu kaasvõitlejad. Kaugel enam need ilusad ilmad...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 07. April 2015, kl 17.00

Nagu kaalutabel näitab, on hetkel seisak minu kaalul, aga pole hullu.
Kevad, ilusad ilmad ja saab rohkem kõndimas käima hakata.
Hetkel mul eesmärk ainult kahekohalise nr poole pürgimine, õnneks kadedusega vaatan neid, kel esimene nr 7 või 8 smiling smiley. No külla ma "vihaga" ükskord sinnani ka jõuan!
Ikka jõudu ja jaksu soovides!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 17. April 2015, kl 09.07

Hei-hei
Kas oma olen üksi jäänud siia?
Zahir, mis juhtunud on? Oled olemas?

Sõbrad, kuidas on, kevad käes, suvi terendab - kas võtame end kokku ja püüame koos edasi?
Ei tahaks nüüd pooleli jätte või uut duelli otsima hakata - kallikesed, kus te olete?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 17. April 2015, kl 11.58

Tere, kolmekümnesed. Miinus ka spinning smiley sticking its tongue out
Loodan, et oleme tegelikult kõik siin olemas, kui mitte just väga aktiivselt, siis lugemas ehk ikka.

Minagi vaatasin muudkui, et kas peale viimaseid toredaid kirjutisi keegi veel muljetanud on, aga ei midagi. Nädalavahetusel oli eriti kummaline meie tühja tabelit vaadata.
Aga minu tulemused olid nii tagasihoidlikud, et pisut oli isegi hea meel,
et need nadid numbrid kirja ei saanud.
Ega nüüdki midagi hõisata pole, aga jätkama peab. Sest pekikogumine ja kaalu hoidmine on nii sisseharjunud, et see tuleb iseenesest. Eriti kui ei kontrolli.

Aitäh Wernerinnale taas märku andmast ja meelde tuletamast!

Palun seda naiskonnaliiget tongue sticking out smiley, kes siin uudistab ja tabelit täita saab, minu 97,2 ka kirja panna.

Erik Orguga on ilmselt hea vahelduseks kaalulangetust teha. Ainult et need esimesed kolme päeva kavad on nii täpselt paigas. Mulle ei meeldi nii korralikult oma elu planeerida ja täpselt kokata. eye rolling smiley
Seesama pahur notsu ikka edasi...
Aga kuulan sel nädalal Zahiri nõu muutmiste kohta: loobun nisujahust ja - toodetest, st sai ja makaronilaadsed ja pannakad vms

Jõudu meile kõigile, nii titeootajatele oma koormate ja kiusatustega kui teistele oma harjumustega maadlemisel. Aga rõõmustada on meil kõigil põhjust, eks neid põhjusi on tegelikult palju....

winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 9 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.