Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 23
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. November 2014, kl 09.49

Tere hommikust. Tegin alustuseks tabelite täitmised ära, nüüd kõik ilusti puna-mustalt kirjas. Kellele punane, kellele must smiling smiley
KurrNurr. Miinus kilo on ju väga super tulemus. Kui vaadata nädala keskmist , siis ega sa väga palju üle oma päevapiiri ei söönudki. Tundub, et see piir võiks sulle isegi ju päris hästi sobida. Proovi siis sama joont hoida , aga püüa seda vee-rida veidi suuremate numbritega täita smiling smiley

Sire. Usun, et oled miinus 2.1 täitsa rahul. Mina oleksin küll smiling smiley Tesisest küljest vaadatuna see muidugi ei ole päris see , mida dieet lubab ja reklaamib. Veidi kahju on, et sa ei saa seda dieeti need 7 päeva järjest teha. Siis saaks konkreetselt öelda, et vot "minule mõjub see dieet nii". Tubli. Jätka samas vaimus ja oled jõuludeks vahe-eesmärgini jõudnud smiling smiley

Minu kaalunumber andis mulle siis esimeseks tulemuseks meie duellitabelisse miinus 0,5kg. Olen enamvähem rahul. No, ei saa just öelda, et ma rõõmust lakke kargaks, aga kaine mõistus ütleb, et see on tegelikult hea tulemus. Ilma jälgimata, oleks ilmselt hoopis samapalju lisandunud ( nii kurb kui see ka ei oleks- et see nii on). Ka mina pean oma vee joomist tähelepanelikumalt jälgima, ei ole see ju midagi ülemõistuse ületamatut teha ( egama virtsavett pea jooma) . Asi on vaja lihtsalt käsile võtta ja ära teha.

Annn ... ootasid kindlasti, et kas ja mis ma sulle ütlen smiling smiley No mis seal ikka öelda... tabel on nüüd oi-oi kui kole. Rikkusid tabeli ära ata-ata Sulle. Heakene küll smiling smiley No eks saad ise ka aru, et nädal ebaõnnestus täielikult. Tegelikult oleksin oodanud, et sa esimesel duellinädalal siiski natuke rohkem pingutad. Seitsmest päevas 6 päeva lõhki süüa... eriti vist ei pingutanud. Aga võibolla pingutasid ka. Selisel juhul mõtlen hirmuga, et kui sa oleks veel rohkem toitu tarbinud, palju siis plussi oleks tulnud ? Ühesõnaga. Kui sinu päevakeskmiseks tuli peaaegu 1500, siis võid kindel olla, et selle kaloraazi juures sinu kaal ei lange. Aga nädalad ei ole alati vennad. Usun, et järgmine reede sa enam punast numbrit tabelisse saada ei taha ... Sinul ka sama viga mis meil kõigil, vee joomine tuleb korda saada !

Läheme siis uuele nädalale uue hooga vastu... ja ei mingeid vabandusi, et vesi joomata on smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 28.11.2014 09.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 28. November 2014, kl 11.41

Nii hea, et sa Vurr ikka viitsisid selle teema teha. Nüüd on vähemalt mingigi lootus, et peale jõule ka veel mõni riideese selga ronib. Mulle isegi meeldib, et meid vähe siin koos on, siis peabki rohkem pingutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. November 2014, kl 14.05

Vurr, ootasin jah sinu ata-atat smiling smiley olen selle ära ka teeninud smiling smiley

täna otsin oma juurikasupi sügavkülmast välja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 28. November 2014, kl 21.23

Tere,

Kas oleks võimalik teiega veel liituda? Proovin ise kaalu alla saada kuid kuidagi ei õnnestu. Lugesin siin sellest supist ja mõtlesin et peaks ka kohe proovima.Sooviks väga abi sellise duelli näol.
Minu kaal oli täna hommikul 70,4, sooviks kaaluda 61 kg. Pikkus 167, KMI 25,46.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. November 2014, kl 21.28

Vurr ja Sire, vaatan, et olete kõvad kohvijoojad, kas see on vajadus või harjumus.
Ma ise proovin üldse maha jätta, olin ikka sõltuvuses juba smiling smiley

Mul on täna õhtul kõht nii juurika suppi ja vett täis, et paha olla smiling smiley

Vurr, loodan, et jõuad ikka meile veejoomisega järgi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. November 2014, kl 21.38

Kristikas, see kas meie duelli saad oleneb kõik Vurr-ist, tal on küll pandud KMI 28,
aga kui lubad, et võtad toidutabelist osa ja oled muidu siin aktiivne jutustaja, siis äkki ta mõtleks veel seda KMI-st.
Meil on siin kuidagi vaikne, juttu võiks rohkem olla.

Jääme siis Vurr-i vastust ootama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 29. November 2014, kl 10.08

Ma vist üksi räägingi siin smiling smiley
ok, saan aru, et nädalavahetus ja kõik puhkavad.

Minul kaal igatahes rõõmustas mind täna hommikul, kui vaid iga päev suudaks korralik olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 29. November 2014, kl 14.56

Aitäh Ann tagasiside eest. Kui midagi ette võtan siis olen muidu väga järjekindel, aga toitumise koha pealt ei saa seda küll öelda, sellepärast soovikski veidi tuge, et ei annaks nii kergelt alla. Toidutabelit hakkaks siis täita kui Vurrilt loa saan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. November 2014, kl 16.35

Tere tüdrukud. Eilne päev oli minu jaoks veidi häirivas õhkkonnas ( ei puuduta ei kaalu ega perekonna-teemat). Ei saaks öelda, et need asjaolud ka tänaseks on kuidagi muutunud ja ilmselt kestavad need "jamad" veel nädalaid. Tegemist siis n.ö. vaimset koormust pakkuvate küsimustega. Piltlikult öeldes raudtee jookseb kaheks, raske otsustada millise rongi peale vaja hüpata. Veelkord rõhutan, et tegemist ei ole mingitki pidi perekonna lõhki libisemisega, ega midagi sellist smiling smiley Seepärast siis lihtsalt ei viitsinud eile õhtul toidutabelit ära täita, tegin seda nüüd. Hetkel on kalorite rida veel tühi, aga täidan selle ka ära. Vee joomisega olin eile jälle kõigist kehvem, häbi mulle. Ja ei ole ma tänagi veepudelt kätte võtnud. Tegelikult võtsin küll, valasin eilse "vana" vee sealt välja ja panin uue "värske" vee pudelisse. Nii see mul kapi peal seisab siiani. Ohh mind küll.
Annn, küsisid kohvi joomise kohta. Tead, minu kohvi joomine on selline halb harjumus nagu on mõne puhul suitsetamine- ajaviide. Tean, et samahästi võiksin olla ka üldse ilma kohvita. Sõltuvuses ma sellest ei ole, aga lihtsalt mingi nõme harjumus. Samahästi võiksin teed juua. Väljasõitudel olles ma naljalt ikka statoili 2 eurost kohvi pidevalt ostma ei tõtta, ilmselt kord-paar aastas kuigi autos veedan ma suurema osa oma nädalavahetustest. Tegelikult ma oma esimesed peaaegu 30 eluaastat ei joonud kohvi üldse või siis vahel harva seltskonnas piimaga pooleks. Täna joon ma samamoodi kohvi- valan piimaga pooleks. Pooleks 0% rasvatu piimaga. Korraliku kohvijooja jaoks on see "solk" smiling smiley

Mis puutub uutesse liitujatesse, siis antud olukord on minu jaoks väga ebamugav. Ühest küljest justkui on kristikas Annni käest saanud mingi lootusekiire.... teisest küljest, saage palun aru, et täpselt nädal tagasi ei võtnud me meie duelli ühte teist liiduda soovijat ja seda just sellel samal põhjusel. Seega jääme me selle kmi 28 juurde, nii nagu duelli esiridades kirjas on. Palun mõistvat suhtumist. Kindlasti ei jää seetõttu kellelgi ülekaalust vabanemata, sest siin foorumis on teisigi toredaid ja aktiivseid duelle. Minu eesmärk ei suur duellitajate hulk vaid murede "suurusjärgu" sarnasus.
Nii, et palun liitumissoovide esitamisel eelnevalt kontrollida, kas mure on "piisavalt suur", et meiega liituda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 29. November 2014, kl 17.18

Kristikas, loodan, et leiad endale sobiva duelli, ära ainult alla anna. Ei tahtnud üldse tühja lootust anda, mul lihtsalt oli siin üksinda igav rääkida.
Ega reeglid on reeglid, mulle meeldib neid vahel katsetada.
Kristikas, kui sa tõesti sobivat duelli ei leia, võid mulle erakirja saata, mulle meeldib lobiseda smiling smiley

Vurr, loodan, et sul kõik korda saab.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 29.11.2014 17.21.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. November 2014, kl 17.50

Annn, ära minu pärast üleliia muret tunne. Tead, eks meil kõigil on elus erinevaid pingelisi hetki- need käivad ikka igapäevaeluga käsikäes. Need hetked tulevad ja lähevad. Ilmselt on mõnel teisel neid veidi kergem "seedida", sest minul see väikestviisi pedantsuse probleem ja vajadus kõike süviti analüüsida. Tean, et aegajalt teen asjad ise iseenda jaoks keeruliseks, ... aga selline ma juba kord olen. Vahel lihtsalt oleks vaja vähem mõelda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. November 2014, kl 09.28

Tere hommikust, nüüd läks natuke pahasti. Ma palun ennast see nädal ikkagi toidutabelist koomale tõmmata.......aga ainult selleks nädalaks. Järgmine nädal on rohkem jõudu selleks tegeleda. Kuigi juba praegu ma tean ka seda, et siis kohe ka ülejärgmine nädal pole minust täitjat, sest siis lähen operatsioonile ja loodan, et siis vaja rohkem muule keskenduda, kui sellele, et toidutabelit täita. Kirja ma panen igal juhul oma söömised, kui selle lisa võtan endalt kaelast ära. Sellel nädalal pean ka haiglas veel enne operatsiooni eeluuringud ära tegema ja usun, et tabelitäitmine jääb liiaks mulle.

Vurr, eks ole see pedantsus kohe kurjast vahest.

PS. Miinus tuleb sellegipoolest reedelthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 30. November 2014, kl 13.16

Nädalavahetustel on mul suht kiire, seega jõuan kirjutama harvem. Eilne päev läks hästi.Kuna midagi tervislikku ei olnud väljaspool kodu süüa, siis piirdusingi ainult ühe pitsa lõiguga. Ja autos, teel koju, sõin õunu lisaks. Kodus läksin ruttu sauna ning rohkem süüa ei jõudnudki.

Kohvi kohapealt on mul sõltuvus. Kui ennem kella 12 ei ole joonud, siis hakkab pea valutama. Rasedusajal olen püüdnud loobuda, aga ei ole midagi välja tulnud.

KurrNurr- kiiret paranemist!

Ma arvan, et on õige, kui me ei võta väiksema KMI-ga liikmeid, kuna nende kaalu teekond võrreldes meiega oleks ju väga lühike ning nemad püüaksid lihtsalt ilusamaks saada aga meie püüame normaalkaalu või selle lähedale jõuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. November 2014, kl 21.20

Tervitsused. KurrNurr, tõmbasin su read kokku toidutabelist. Pole hullu, tean, et kui saad oma tavarutiini juurde tagasi, siis teed meile kõigile "silmad ette". Aga ära arva, et me sinult miinuseid ei oota, ikka ootame. Sa ju ise ootad ka smiling smiley
Sire, sinu kohvi joomine on siis tõesti sõltuvus, sest minul ei teki mingeid ilminguid , kui ma kohvi ei joo. Aga inimesel ju peavad minid pahed olema. Loobusin aastaid tagasi suitsetamisest,... see ju tuli millegagi asendada smiling smiley Mul on hea meel , et Sire oma arvamuse välja ütles selle kmi piiri osas. Eks tegelikult võivad nende viimaste kilode langetamised olla isegi raskemad, kui "suurema" inimese suured ülekilod, aga olgem ausad, ühel juhul on tegemist püüdlusega kaunima keha poole, teisel juhul (kmi üle 28) on tegemist terviseriske hõlmava probleemiga juba.
Seega Annn, ara pahanda eks, kui me seekord sulle seltsilisteks ainult "suuri" inimesi pakume. Loodame kiirelt sinu levelile jõuda smiling smiley
Eks seetõttu ilmselt ei hakka meid siin duellis kunagi olema sama palju, kui eelmises. Ilmselt saab ka juttu vähem olema veidi ja minul on veidi elutempo tõusnud ning ei ole mahti olnud üleliia palju kirjutada. Annan endast parima. Aga pange ka teie oma mõtteid kirja. Ikka aegajalt avastate ennast kindlasti mingist rasvasest seapraest või sefiiritordist unistamas ju smiling smiley Unistame siis koos smiling smiley

Mina käisin täna lastega metsavahel talve nautimas. Tuult ei olnud ja külm oli hästi talutav. Ausõna, mõnus oli smiling smiley Olen veidi pettunud oma uutes Columbia kvaliteet talvesaabastes mis on ma ei tea mis ime-voodriga ja peaks kannatama ka põhjanabale minna. No igatahes täna pääses külm pisut varbaotsa näpistama. Ostsin küll ju koos saabastega omale ka spets. sokid aga ei tea... järgmine kord vist pean panema villased sokid jalga !?!?.... siis kindlasti rikun saabaste hingavuse ära ja peale seda ütleksid spetsialistid , et nüüd võin saapad üldse minema visata.

Sõin õhtuks täna Wõro Mini-verivorstikesi, sellised ca.4cm pikad, kollase sildiga pakendis. Pettusin. Maitse ei olnud midagi erilist ja lisaks kippusid nad pannil lõhki minema, seega ka väljanägemine ei olnud teab mis ahvatlev. Jõululauale ma neid igatahes ei osta. Siiani on ikkagi parim valik Tooma peenikesed verivorstid olnud. Proovisin ka neid ilma nahata uudis-tooteid ... ei viitsi minna külmkapi juurde vaatama, kelle toode ( äkki oli RannaRootsi ?!- selline musta värvi pakend), need olid ka päris ok- hästi praetavad, katiki ei lähe-sest nahka ju pole ja maitsel polnud ka midagi häda,.. kui siis oleks võinud veidi maitsekamad olla. Need siis minu verivorsti katsetused se aastal smiling smiley
Homme hommikul püüan meeles pidada, et äkki teen vahekaalumise. Täna igatahes alustasin päeva kohe ! veega. Esimese asjana jõun ära klaasitäie vett, enne kui kohvikannu poole üldse vaatasin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. December 2014, kl 09.12

Hommik,

Ma üldse ei pahanda, et te väiksema KMI-ga inimesi ei taha duelli, mul hea meel, et minagi siin olen. Minule isiklikult pole üldse tähtis, see KMI ja ausalt, ma isegi ei tea palju see minul on. Minu jaoks on tähtis see kg-i nr. kus ennast hästi tunnen ja tahan seda saavutada.
Ma isegi pole mõelnud, et teil võiks see kaalulangetamine teistmoodi olla kui minul.
Selles võib sul Vurr õigus olla, et viimaseid kilosid on raskem langetada, sest olen kunagi oma viimase 5kg-i kallal olnud ja ausalt, mõtlesin siis, et pean vist nälgima, sest sõin niigi vähe ja kaal enam ei langenud, sellepärast ka vist murdusin ja lasin kõigel minna.
Aga ok, kui teie jaoks on KMI tähtis siis las olla, enam ei kiusa teid sellega, küll ma lobisen siis mujal kui siin vaikne on.

Meil on täna väljas väga ilus, puud on valged ja mõnus jõulutunne tuleb sisse, lähengi vist suvilasse linnukestele süüa panema.

Kas teil juba sussid akna peal ja jõuluasjad väljas?
Meil ripuvad jõulusokid kamina küljes ja laps juba kilkas täna esimese šokolaadi peale. Päkapikud tulevad meil kaminast. Ei teagi kuidas nüüd tuld saab teha, laps juba ütles, et ei tohi.
Kuuske tahaks ka juba otsima minna, nagunii viskan kohe peale aastavahetust välja, siis on minujaoks see trall läbi ja ootan juba kevadet smiling smiley
Sellepärast tahakski varem tuua.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. December 2014, kl 10.28

Issand kui armas, .. päkapikud tulevad kaminast ja nüüd ju ei tohigi tuld teha. Loogiline ju smiling smiley, no kuidas sa teed tuld kui äkki on parasjagu päkapikk seal smiling smiley

Meil on sussid aknalaual ja esimese advendi hommikuks tõid lastele advendikalendrid. Tavalistel päevadel toovad päkapikud väikse kommi, advendihommikutel siis võibolla midagi natuke suuremat, aga mitte just kingituse- mõõtu asju.
Meie ostsime eelmine aasta kunstkuuse. Kahtlesin kaua ja valimas käisime kaua. Oi see oli suur ettevõtmine, aga lõpuks ta ostetud sai. Ja olen rahul. Rohkem kui rahul. Õige otsust oli. Tegelikult olen ma eluaeg olnud ikkagi eluspuu pooldaja, aga näedsa ... mõtted muutuvad ajapikku vanusega smiling smiley
Muidugi olgem ausad, poes on müügil ikka ka väga jubedaid kunstkuuski, mis ei kõlba ... ( ei ütle seda sõna ). Mina otsisin võimalikult elutruu välimusega ja leidsin. Tuttavad ei saanud arugi, et meil kunstkuusk. Arvasid, et nulg, nagu meil viimased aastad olid olnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 01. December 2014, kl 12.43

Ma ei ole eriti suur jõulufänn, aga sellel aastal ma isegi ootan jõule. Ja et ma ennast jõululaua taha sööma ei unustaks, siis broneerisin 30. detsembriks, üheks ööks spa. Väike motivatsioon- trikoos normaalne välja näha.
Kodu hakkame kaunistama sellel nädalavahetusel. Minu jaoks lõppevad ka pidustused uue aasta saabumisega.02 jaanuaril tahaks juba kõik ära koristada ning kevadet ootama jääda.

Praegu ma tunnen, et mul hakkab kapsasupist villand saama. Pingutan muidugi selle nädala ära, sest tahan kasvõi 2 kg miinust näha, siis on kergem jõulule vastu minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. December 2014, kl 13.52

Sire. Tegelikult arvan ma nii, et kui sa nagunii ei pea sellest dieedist 100% kinni, siis tegelikult ei saa sa öelda, et sa konkreetset dieeti pead. Sellest tulenevalt võiksid sa võibolla mõelda sellele supile mingi alternatiivi. Tee lahja kanasupp. Keedad kanast esimese puljongirasva välja- valad ära ! Nii, saad palju lahjema supi, aga supp on teist värvi ja natuke teise maitsega. Inimene ju sööb silmadega. Kanasupp tee ilma klimpide/ kartuli / makaranideta, osta mingi külmutatud supisegu näiteks. Tee selle supi asemel n.ö. ühepajatoitu ( kaalikas, kapsas, porgand, aeduba) sümboolse hulga liha/hakklihaga. Või tee näiteks hapukapsasuppi sümboolse lihahulgaga.
Eks sa muidugi ise tead, aga mina kardan, et kui sa nüüd punnitad poolvägisi omale seda suppi, siis hakkavad sul tekkima meeletud isud , rahuldamata isud. Ning kui otsustad, et lõpetad "supidieedi" siis jooksed "rappa". Nädal veel seda suppi punnitada on väga pikk aed, arvestades , et oled nädala pingutanud ja sedagi ju tegelikult mitte 100% etteantud menüü järgi. Mõtle selle peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 01. December 2014, kl 14.22

Tegelikult hakkab mulle seller vastu. Esimese supi tegin ilma sellerita, aga nüüd lisasin sellerivarsi ja see maitse hakkab vastu. Lähen varsti poodi ning teen hautise moodi asja, ilma sellerita. On palju asju, mida olen hakanud nö. mõistusega sööma- loen kui tervislik ja kasulik see on ning mõtlen maitsvaks aga seller minu sõbraks vist ei saa.

Vurr- kui sa oma näljasuppi teed, kas sa lisad selleri lehte või vart ka?

Aga üldiselt mulle kõiksugu juurikad meeldivad. Et mingit menüüd 100% jälgida, selleks peaksin ma vist üksinda üksikul saarel elama, etteantud toidukogustega.smiling smiley Sellepärast ei ole ma ka kunagi ühtegi treeningu ja toitumiskava tellinud. Tean ennast juba suht hästi, et varem või hiljem hakkan mugandama ja asendama. Nüüd on küsimus, et miks ma seda siis teen? Kui ma ei pingutaks, siis ei juhtuks ju midagi ja ülesöömiseks on mul vabandusi tuhandeid smiling smiley Aga praegu on mul enda üle hea meel, et ma olen suutnud vaadata pealt, kuidas pere sööb ja jäänud oma lurri juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. December 2014, kl 14.34

Sire, mina teen näljasuppi varsselleriga ja mulle selle maitse istub. Mulle läheb hästi peale ka varsselleri-suvikõrvitsa pirukas. Supi sisse panin terve suure peotäie suuruse kimbu varssellerit smiling smiley ... aga kui ma nii hakkan mõtlema, siis kas varsselleril ja lehtselleril on mingit muud vahet ka ? Ma olen mõelnud siiani, et varsseller on suure selleripõõsa alumine osa ja lehtseller on selleripõõsa ülemine lehtedega osa. On se nii ju või ... ?

See see häda on kui toit tuleb poest. Piim tuleb ju ka poest , eksju `smiling smiley ( mitte lehmadelt).



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 01.12.2014 14.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 01. December 2014, kl 18.01

Mu meelest ka- üks seller kõik. Aga kui ma huvi pärast kalorsust vaatasin siis leht seller on 18 kcal ja juurseller 41 kcal. Aga mille alla siis selleri vars käib? Tuleb vähem mõelda, vähem probleeme...spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. December 2014, kl 21.44

sa vaatasid kalorsust leht ja juur-sellerilt, .... aga varsseller ? See mis minu supi ja piruka sees käib, on kindlalt nime all vars-seller smiling smiley Huvitav, kas me tarbime sama asja erineva nime all või tarbime erinevaid asju smiling smiley

päriselt ka, nii rumal tunne on smiling smiley

mina pakuks välja, et JUUR-seller on ikkagi midagi muud. Juur peaks olema taime maa-alune osa. Ilmselt on seller taim millel kõlbavad kõik osad süüa ( lehed, varred, juur).
Tegelikult oleks muidugi tark googeldada, selle asemel, et oma rumalust siin tervele kaalu-abiliste seltskonnale presenteerida... aga hetkel ei viitsi googeldada, sest teades ennast , siis lõpeb see mingi uurimustöö sarnase projektiga, kus on vaja märkmeid teha vitamiinisisalduste jm kohta smiling smiley Momendil lihtsalt silm tahab kinni vajuda, eelmine öö magasin ainult 4 tundi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 02. December 2014, kl 14.15

Hakkan homsest kaloreid lugema, et isud mu üle võitu ei saaks. Päeva normiks võtan 1400 kcal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 02. December 2014, kl 19.27

Väga hea Sire, siis meil parem sind jälgida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. December 2014, kl 21.09

Sire, see on meie jaoks hea otsus, sest see muudab sinu dieeditamise läbipaistvamaks. Ja nii saab konkreetselt jälgida, et kas püsid piirides või ületad neid.

Mina tundisin küll täna iga keharakuga, et appi ... ma ei viitsi toite üles kirjutada. Tahaksin lihtalt niisama süüa. Isegi mitte, et ma oleks tahtnud midagi häbenemist-väärivat süüa. Ei. Lihtsalt tundsin, et ei viitsi. Aga me tean, mis on mitte- märkimise tulemus. Esimesel päeval võibolla ei olegi katastroofi... aga katastroof saabub kindlasti paari 3-4 päevaga juba. Seega, oli mul köögis kapinurgal paber ja pliiats ja lolli järjekindlusega kriitseldasin sinna oma märkmeid. Ise-enesest isegi tore, et vaatamata sellele , et ma ei hoidnud jooksvalt kätt pulsil, siis tulemus on ok. Ma tean, et tegelikult peaksin sööma hommikuti rohkem. Aga tean ka seda , et kui ma hommikul söön rohkem, siis ei mahu ma oma päeva ära. Seega olen fakti ees,et kas hommik säästlikumalt ( ei ole minu jaoks probleem) ja päev jääb piiridesse või alustan hommikul korraliku söömisega ja söön ja söön ja söön kuni õhtuni.... päeva lõhki smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 02. December 2014, kl 23.11

Täna õhtu ebaõnnestus täiesti. Tegin perele süüa, ning need rasvased toidulõhnad olid niiii head.....oehh. Loomulikult sõin ja nüüd on nii raske olla. Kas tuleb ükskord ka aeg, kus ma toitun normaalselt, tasakaalustatult, tervislikult ja mis minu puhul peamine - normaalsetes kogustes. Kodus olles on kõik nii käe-jala ulatuses, et suu kogu aeg käib. Täiesti ebanormaalsetes kogustes juurikaid võin tarbida.
Nii hea on lugeda, et sa Vurr seisad ka kogu aeg valikute ees.... Eks see kehakaalu teema ongi läbi elu üks valikute tegemine. Teoorias on kõik nii lihtne, aga praktikas ei taha see sugugi õnnestuda. Iga õhtu teen uusi plaane, mis ma homsest teisiti teen, aga enamasti ei taha õnnestuda. Praegu ma mõtlen, et homsest võtan kogused ja toiduajad käsile. Aga kas
ka õnnestub, eks see ole jälle näha. Homme on uus päev ja uued võimalused.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. December 2014, kl 07.42

Tervitus.....Vurr, kusjuures märkasin eile seda sama jama hommikusöögiga. Olin ju kohustatud eile hommikul söömata jätma ennast ja kui ma kell 11 arsti ukse taga istusin, mõtlesin, et huvitav, üldse pole sellist tapvat nälga, täpselt samasugune tunne oli nagu siis, kui oleksin hommikust söönud. Ja ma mahtusin vabalt oma päeva ära.......aga samas me teame kõik, kui vajalik see hommikusöök on jällegi. Kuid vajalikkus ei tähenda ju seda, et peab peaaegu 400 kalorit sellele kulutama (minul ju nii peaaegu on). Harjumus on vist selle nimi, mis paneb mind hommikuti nii palju sööma.....selles osas kavatsen midagi ette võtta.

Minu maja on ka jõuluehteis, selle eest hoolitsesid lapsed, nad ei jõudnud kohe kuidagi seda esimest adventi oodata, et saaks kaunistama hakata, päkapikud pole meie majas veel reele jõudnud, sellised uimased allesspinning smiley sticking its tongue out Aga ma olen aru saanud, et nemadki (päkapikud) pingutavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. December 2014, kl 23.52

Õhtust. No nii raske on saada selle kirjutamisega järje peale. Jälle jätsin tOidutabeli täitmise hilisõhtusse. Viimased porgandiD ja õllesnäkkid on alles kapinurgal, pean mõtlema , et kas lasen päeva üle või jätan mingid ampsud päkapikkudele krõbistamiseks. Tegelikult oleks muidugi tark üldse asjad külmikusse tõsta ja magama minna, aga ... ma ei tea, tunnen , et vajan seda täielikku rahu ja vaikust... kasvõi une ajast.

Tegin täna värsket porgandimahla perele. Sellisest vitamiinipommist ei saa ise ka keelduda. Panin toidupäevikusse KA päevikust välja pakutud Kadarbiku värske porgandimahla punktid. Ausalt öeldes pole aimugi, kas äkki kadarbiku omas ka suhkrut võiks olla lisatud ( säilitamise eesmärgil nt.)... sest kodune värske mahl küll kulmikus üle 24 h ei säili, küll aga poes on ju pudelid mitu päeva riiulitel. Vaatan, äkki viitsin homme googeldada seda veidi.

Loodan, et reede hommikuks kõigil ikka ilusad miinused on tulemas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. December 2014, kl 07.13

...kui just ilusad pole, siis vähemalt miinused on kõigilsmiling smiley

Murdsin täna oma tugevat harjumust hommikuks võileiba süüa, pistsin hoopis ühe müslibatooni nahka ja säästsin 100 kalorit hommikusöögiga...

Vurr, kell 23. 52 tuleb magama minna, mitte kaaluda söömise ja mittesöömise vahelspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. December 2014, kl 08.54

Minul kaob õhtune toidutabeli täitmine ära, sest mees vaatab õhtuti arvutist filme ja nii ma ei saagi märkida, telef.-s on seda paha teha.

Loodan ka ikka pingsalt miinust homseks.

Mul eile läks toidukaal lolliks, numbrid jooksid ees, täna liigutasin patareisid ja hakkas jälle tööle, pean täna uued ostma.
Eilne seakeel ja makaronid jäidki mul kaalumata, panin umbes.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 23


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.