Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Kidi
Kuupäev: 15. May 2015, kl 08.36

Hommikust!

Minu kaal täna 108.5, -0.4kg kaotust. Algus tehtud. Number küll väikseke, aga õnnelik, et suutnud peaaegu kõik toidud kaaluda ja kirja panna ning jälginud, mis suhu läheb. Nädalavahetusel on kanuumatk ning siis on toitumine ilmselt üsna kaootiline, lisaks alkohol. Aga üritan mõistusega võtta. Kui kulutan aerutamisega rohkem, kui tarbin päeva jooksul, peaks kõik tibens-tobens olema. Peale seda saan 100% pühenduda kuni juuni alguseni, sinnani pole ühtegi üritust, mis tuksi keeraks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 15. May 2015, kl 18.03

hei, minu miinus on ka pisike, aga siiski olemas 96,1 (-0,3).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 16. May 2015, kl 11.07

Tere, minul kõikse väiksem miinus 86,5 (-0,2). Aga ikkagi miinussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 16. May 2015, kl 21.23

Jõudsin ka lõpuks siia, minu reedene kaal oli 66(0)
Eile oli nii kiire, sest käisin ühel üritusel ja hommikul vara hakkas trall juba pihta smiling smiley
Ootasin seda üritust kaua ja lootsin kaalust alla saada....selga sain siis oma musta kleidi, mis ei näita neid kilosid välja mille pidin maha võtma sad smiley

Eks proovin siis jälle seda miinust püüdma minna, järgmiseks reedeks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 19. May 2015, kl 08.42

Püüate nii hoogsalt miinuseid we? Või sööte hoopis?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. May 2015, kl 08.54

Ei söö smiling smiley ... aga sa ise ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 19. May 2015, kl 11.58

Natuke raske on pidama saada,pidur on kuhugi kadunud. Kooli aastalõpp läheneb nii kiiresti, et õudne kohe. Ootan juba pikisilmi puhkust, siis natuke rohkem aega endaga tegeleda. Loodan, et mingit + omale lihtsalt juurde ei hangi. Ilm on ka nii ilus, kohe valus hakkab, et õue üldse ei jõua. Kurb kohe.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 19. May 2015, kl 11.59

Kusjuures, minu tublid töötajad tegid täna nõgesekotlette ja õhtuks lubasid mulle nõgeseuppi teha......vähemalt seegi hea......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 20. May 2015, kl 15.56

mina ka proovin tublisse miinusesse panustada... praegu vähemalt lubab juba... ehk saan sellest paugaltammumisest lahti...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 21. May 2015, kl 19.58

Homme kohe põnev vaadata, mida see vaikus tähendab.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 22. May 2015, kl 07.27

Tere hommikust!
Minu tänane number on 94,7 (-1,4) smiling bouncing smiley
Lõpuks ometi!!! Vurr kui sa nüüd viitsid, siis ma võtaks küll juba omale ilusama KMI.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 22. May 2015, kl 08.14

Tere hommikust! Nagu naksti +. Kui ikka näpuga toidu rida ei aja, siis kohe pakseneme nii kuidas jõuame. Lohutan ennast sellega, et kohe-kohe algab suvevaheaeg, siis peab natuke aeglasemaks see tempo minema. Ja sellepärast isegi ei põe selle plussi pärast eriti.
Igatahes oli minu kaal 87,4 (+0,9).

Aga mariihen, väga tubli tulemus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 22. May 2015, kl 11.05

Hei smiling smiley

Minu tänahommikune kaal oli 116,5 (-0,5). Vaikselt, aga siiski liigub. Veidi väiksema liigutamisega nädal seljataga, mis sisaldas ka ühte sünnipäeva ning paari grillõhtut. Muudkui punnin aga edasi smiling smiley

Mariihen, rõõmustan koos sinuga, et hoog jälle sees ning KurrNurr - see väike pluss on kindlasti kiiresti uuesti miinustesse pööratav smiling smiley

Minu kõige suuremateks komistuskivideks viimastel nädalatel on õhtused näksimised. Vahepealsed paar nädalat langes kaal hoogsamalt, siis proovisin end õhtuti rohkem hoida. Praktika näitab, et kaal langeb paremini siis, kui õhtul mitte hilja süüa, isegi, kui jään oma päevase kaloraaži piiresse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 22. May 2015, kl 20.50

Õhtused tervitused !
Minu number tegi taas hüppe ülespoole- kõik mis läks, tuli ka tagasi ... 85,5 ( +0,7).

Mariihen ... Lihtsalt suurepärane ! Sellenädalase ilusa miinusega koos oled nüüd juba lahti saanud 15-st kilost... fantastiliselt ilus number !!! Jätka... kaugel see 20-ki enam on smiling smiley Ja ka KMI vähenes väiksemasse kümnendisse... super ! Super tubli !

Cat... sinu tasa ja targu tähendab aga juba ju kokkuvõttes miinus 4,5 ! See on ju väga tubli tulemus kokkuvõttes. Võta asja nii, et kui samamoodi tasapisi väheneb siis ühel heal päeval on see number paratamatult juba kahekohaline ... kuhu ta pääseb smiling smiley Poole-kilo kaupa maha võtmine on täiesti ok, eriti arvestades seda, et sa ei ole "kõigest loobunud" ja ei "punnita silm sinine " smiling smiley Tulbi oled !

Ainult rõõm on üha uusi ja uusi numbreid rasvaseks teha !

Annn... ma nüüd ei julge päris pead anda, aga sa oled vist juba mitu mitu viimast nädalat oma numbri mingil põhjuse koguaeg hilinemisega andnud ... reede hommiku kiire kaalule põige ja kolm numbrit ... enne kui kohvitassi haarad. Kui pole aega miinust kokku arvutada, kirjuta ainult number - arvutan ise.
Mina olen nüüd jälle kaks päeva sõidus, ma ei luba midagi , et millal ma Sinu numbri Annn tabelisse kannan ( kui sa seda juhuslikult kohe hetkel ei kirjuta siia smiling smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 22. May 2015, kl 20.53

Ahjaa ... KurrNurr... ma plussi eest sind takka ei kiida , eks smiling smiley Aga mis ma sinugi ikka riidlen... eksju ... kui sa ise ka ei "põe" smiling smiley ... ja ega ma ise olen veel hullem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Kidi
Kuupäev: 22. May 2015, kl 22.19

Heihopsti!

Minule palun kirja sama number, mis eelmiselgi nädalal - 108.5 kg. Miinust pole. Nädalavahetusel käisin kanuumatkal ning sealt alates eksisin teelt. Väga raske oli ka nädala alguses end kokku võtta ega ei üritanudki eriti. Kolmapäev - neljapäev sain natukene tagasi reele ning suutsin ikka nullringi taastada, ei tahtnud kohe mitte plussi saada. Uuel nädalal üritan tublim olla ja tagasi reele saada smiling smiley

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. May 2015, kl 13.03

Annn ... jäta naljad sad smiley Arvan, et oled kahe hooaja peale olnud üks minu kõige korrektsematest numbri-teatajatest kes alati on reede hommikul esimeste seas oma numbriga platsis. See nädal saad siis oma esimese risti, sest muidu on varsti nii, et ma käin 7-päeva nädalas kaalutabelisse numbreid sisestamas smiling smiley Aga ma nii lootsin, et saan Sulle lõppude lõpuks uue rasvase numbri kirja panna.
Proovime ennast ikka kas või nii palju tagant sundida, et paneme reedeti numbrid kirja- ka see dissiplineerib natuke. Ma tean küll, et need esimesed suve-soojad ilmad lausa kriiskavad grillimiset järgi ja et eestlased on läbi ja lõhki grilli-rahvas ... aga ... see tee viib meid ( just meid, kes me siia oleme kogunenud) hukatusse smiling smiley Proovime ikka nii kaua kui vähegi suudame reedel siia numbrit anda, siis äkki sööme mõnel päeval rohkem mõistlikku toitu ka.

Kui me varem ei "kohtu", siis jälle REEDEL !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 27. May 2015, kl 07.51

Mina täidan järgmine nädal toidutabelit........

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 27. May 2015, kl 08.27

Oi suured vabandused! kas vahepeal oli juba reede? mul on päevad nii sassis, et ajataju täitsa kadunud smiling smiley ausõna...

Ma avastasin enda jaoks uue hobi...pildistamine ja nüüd on mul järjekord ukse taga smiling smiley
see piltide töötlemine on nii ajakulukas, pildistamine ise lõbus ja äge smiling smiley

Kaal on mul endiselt sama 66...ei muutu mul see nõiduslik number, tee mis tahad.
Kuigi olen ka aias tööd rabanud, ikka vahib kaalult see nr. vastu.
Keegi on mulle vist needuse peale pannud...ok, nali. selle needuse nimi on laiskus.
Ei söö ma ju üldse lahjat toitu vaid seda mida peregi, ainult vähem.
Pole lihtsalt aega olnud endale midagi vaaritada.

See reede olen platsis ausõna, juba hommikul smiling smiley

Miinuse saajatele kiidusõnad aga plussitajatele vitsa, mulle ka muidugi! smiling smiley

Nüüd ma tuiskan jälle maja värvima ja siis õhtul jälle pilte töötlema.
Kiire elu on täitsa lõbus, pole aega süüa aga siis kui sööd ei mõtle väga mida sööd smiling smiley sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. May 2015, kl 06.24

Tere hommikust! Minu kaalunumber täna 85,0 (-0,5).

KurrNurr, ära unusta, et lubasid tänasest alates toidutabelit täita- lubadused on täitmiseks ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 29. May 2015, kl 06.36

Hommik! 65.8(-0.2) tuli ära see rasvane nr. Loodan, et nüüd needus murtud smiling smiley

Vurr, väga tubli tulemus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Kidi
Kuupäev: 29. May 2015, kl 06.59

Hommikust!

Minul hakkasid päevad ning siis pole üldse mõtet end kaaludagi. Võib mulle 109.8 kirja panna. Süüdistan päevi, sest tavaliselt olengi siis kohe raskem ja väga pundunud jne. Nädala alguses oli number ilusam, aga no mis sa teed. Ei pabista, sest tean, et paari päeva pärast olen jälle 108 ringis smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 29. May 2015, kl 07.29

Tere hommikust..........pole isegi mõelnud mitte täita. Tulemus lausa karjub toidutabeli täitmise järele. Kaal oli 88,3 (+0,7).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 29. May 2015, kl 07.37

Hommik.
Minu number on 94,1 (-0,6) jeeeiii!!! Tubliduse plussid lähevad miinusetüdrukutele!!!!
Plussitüdrukud.... ei tohi unustada, et see kleit, mis kapis sind ootab kohe väga kutsub!!!! No teate küll see "võtan veel kilo alla kleit"!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 30. May 2015, kl 07.32

Hommik, küll laupäevahommik smiling smiley

Seekord olin mina see, kes reedehommiku maha magas, no totaalselt - tuiskasin kodust välja ning kaalumine tuli alles õhtul vahetult enne magamaminekut meelde. Tänahommikune kaal siis 116,1 (-0,4). Ikka vaikselt kulgeb. Tahaks ja võiks ka kiiremini. Eesmärk on Kidile järele jõuda smiling smiley Aga sina, Kidi, mine ikka eest ära mul smiling smiley

Tore, et kõik ikka rivi peal ja punnitavad. Küll need plussid jälle miinusteks saavad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. June 2015, kl 06.17

KurrNurr... vaatan, et oled ikka vist "ringi mõelnud" smiling smiley. Mitu toidukorda kirja said ? 5? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. June 2015, kl 07.54

Tere jah, annan alla, ei jõua võidelda........ma täidan KA toidupäevikut, kuid topelt täitmine on mu jaoks hetkel liig mis liigsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. June 2015, kl 07.53

Tere hommikust! Minu tänane kaal on tagasihoidlikult 88,1 (-0,2).

Olen küll vitsa väärt, kuid samas olen õnnelik, et ei kaalu juba sada kilo. Ka see on ju saavutus. Võib ju tunduda, et olen liiga kergekäeline. Jah, kahjuks ma ei jõua sellega tegeleda 100%, et kaalulangust rohkem oleks ja ka järjepidavam, kuid minu jaoks ka see hoidmine nõuab omaette pingutust. Ei ole ikka nii, et söön hetkel seda, mida hing ihaldab ja nii palju, et ägisema ajab.

Tundub väga eneseõigustamisena.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. June 2015, kl 08.29

Hommik!

Minul täna 65.5(-0.3) aeglaselt läheb aga vähemalt läheb smiling smiley mitte ei tule juurde, olen KurrNurriga nõus, ka see hoidmine on raske.

Mis te vahepeal teinud olete?
Mina müttan ikka suvilas ja seal juba tööd jagub, kui ühest otsast lõpetan on teises aia otsas juba umbrohi platsis...lõputu ring ja siis veel see kastmine smiling smiley

Päikest teile! ja, et kuumade ilmadega meil pekid sulaksid smiling smiley ok, nali smiling smiley aga ilusaid miinused, nii selleks nädalaks kui ka järgmiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 05. June 2015, kl 09.12

Minu tänane miinus on samuti nigelavõitu 93,9 (-0,2).
Ei tea kas nädalad ei taha vennad olla....

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.