Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. June 2015, kl 09.32

Tervitused.
Väga tublid olete ju, kõigil miinused smiling smiley ! Ja tegelikult on juba ainuüksi see omaette saavutus, et me kõik siin ilusti alles oleme ja reedel numbrid ikka kirja paneme. Nüüd on suvi ikka täiesti kohal ja kes on koolilaste vanemad- nendel ka kauaoodatud vaheaeg käes. Loodan, et "kohal käimisega" hoiame natuke ennast sellest "suurest nautimisest" tagasi smiling smiley
Ja võttis see aega mis ta võttis, aga Annn võttis talv läbi hoogu ja nüüd sai hoo üles. Ära nüüd pidurda smiling smiley Kihuta , kihuta !
Mariihen, sinu nädalad on ikka vägagi tublid vennad. Seni kuni nad sõbralikult ühte suunda on nõus minema... on kõik ok. Vaat siis tuleb jama kui "suuna " üle kakluseks läheb ... üks tahab alla teine üles tagasi minna smiling smiley Nii, et seni kuni suund "soodne" ära stressa ... muidu äkki ajad vennakesed riidu smiling smiley
Mina ise aga tammun seda ühte sama rajakest üles-alla, varsti ei saa seda enam rajakeseks nimetada sest rajakest on nii palju edasi -tagasi tallatud , et hakkab teine juba kraaviks muutuma smiling smiley Minu number 85,5 (+0,5).

Ilusat ja mõistlikku nädalat teile / meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 05. June 2015, kl 18.34

Tere õhtust!

No näete, jõudsin alles õhtul siia, vähemalt mitte homme hommikul smiling smiley

Minu number oli siis 115,9 (-0,2) ehk üsna ühte sammu teiega. Rõõmustan, et ikkagi miinus, kuigi väga tasapisi liigub. Väike mõte on veerema pandud, et äkki sügiseks jõuan oma eesmärgini (mis oli mul 99kg). See muidugi nõuab suuremaid tegusid kui siiani olen teinud. Nõustun kõigiga, et kaalu hoidmine on omaette tegemine ja üldse mitte kerge ülesanne. Suvel tekib selline puhkusemeeleolu ja seda igas mõttes - kaalulangetamine ju ka töö. Minu kõige edukamad kaalust allavõtmised on tegelikult jäänud augustisse ja sügise algusesse - siis on suvega energiat korjatud. Aga iseenesest selline vaikne tiksumine pole ka väga halb minu jaoks, kes kipub ohje liiga kergesti kaotama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Kidi
Kuupäev: 10. June 2015, kl 22.14

Heihopsti!

Mina unustasin eelmine nädal täiesti ära siia tulla. Nädalavahetus oli kiire, kodus polnud ning ununes täiesti.
Aga ostsin endale vahepeal Erik Orgu toitumiskava. Tänasest hakkasin seda siis lõpuks jälgima. Eile käisin poes ja ostsin hunniku toitu kava järgi ning jätsin sama suure hunniku raha sinna ka. grinning smiley
Nüüd hakkan jälle tööl käima, eks näis kuidas toitumine olemas saab. Püüan ikka jälgida seda, printisin kõik paberid välja ja üritan kõik päevad ette planeerida. Homne lõuna ja vahepala on juba valmis pandud. smiling smiley
Liikunud eriti pole, ainult nädalavahetusel rabas. Sõbrannal hakkas hooaeg pihta ning kuidagi ei klapita ta minuga kõndima tulemist. Lisaks olin mina vahepeal rivist väljas ja nii see aeg mööda on läinud. Kuna istuv töö on uus töö, siis vaja liigutama hakata, pealegi ilusad ilmad!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 12. June 2015, kl 08.24

Hommik!

Minul täna 65.1(-0.4) vaikselt läheb aga läheb smiling smiley ma ei piira ka ennast, söön peaaegu kõike mida tahan, jäätist ja isegi grilli kõrvale mõned joogid smiling smiley lihtsalt liikumist on nii palju, et süüa on aega vähe.
Avastasin uue lemmik jäätise mango smuuti 0% rasva smiling smiley selle suve lemmik. proovige!

Ilusaid miinuseid teile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 12. June 2015, kl 09.25

Ilus hommik!

Minu number on 93,6 (-0,3)... ei midagi erilist, aga siiski miinus. Lisaks olen juba kaks nädalat mingi viiruse käes vaaeveldus... ei ela ega sure :-)
Mango on minu lemmik, küll toorelt ja küpsel kujul, aga proovin siis selle smuutijäätise ka ära, Cat65 ka kiitis seda ammu juba...
Loodame, et siis kõik ikka miinustavad sel nädalal! Erilised plussid uba siia kirjutajatele, see näitab, et te pole ikka püssi põõsasse visanud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Kidi
Kuupäev: 12. June 2015, kl 13.49

Tere!

Minu tänane kaal 108.5, olen tagasi õiges suunas. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. June 2015, kl 15.35

Tervitused. Minu kaal näitas hommikul 86,3 (+0,7) sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. June 2015, kl 15.42

Tegin oma plussi-arvutuse saja grammi võrra väiskemaks, no ... ei tulnud mul sellest paremat enesetunnet smiling smiley
Loodan , et KurrNurr ja Cat ka kaalule jõudsid... pange oma number siia kirja, kannan selle esimesel võimalusel tabelisse. Üldplaanis on muidugi maale ära minna ja arvutit kaasa mitte võtta , aga täpselt veel ei tea millal minek. Kahjuks nutisedmetest tabeli täitmine ei õnnestnud, aga võibolla pole ma piisavalt üritanud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 13. June 2015, kl 06.17

Tervitused, 88,6 (+0,5)......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 15. June 2015, kl 21.21

Hei,

Mina pole kuhugi kadunud, lihtsalt ajataju on kadunud smiling smiley Täna avastasin kohkumusega, et nädalalõpp on möödas ning reedene kaalumine ammugi smiling smiley Mul üldse kipub praegu olema rohkem nii kõhutunde peal see söömine ning sellest on tingitud ka kaalu vaikne alanemine. Täna hommikul näitas kaal siis 115,8 kg (-0,1) ehk kõigest 100g miinust. Muidugi hea meel, et siiski miinus, aga põhjust tuhka pähe raputada on küll.

Kidi, rõõm, et oled taas ree peal. Ma vahepeal proovisin ka Orgu toitumiskava ning kui sellest kinni pidada, siis see kindlalt toimib. Sööke on isegi üllatavalt lihtne valmistada. Ainuke asi, et trennisoovitustest ma kinni ei pidanud. Liikumisega on siiani raskusi, kõik on nö aiatöö kanda - see ainuke liigutamine ja seda ei ole ka mitte iga päev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 19. June 2015, kl 08.32

Tere hommikust!
Minu tänane number on 93,1 (-0,5). Aga ma pean ütlema, et käib pidev kiusatustega võitlemine. Ma ikka proovin mitte alla anda kõiksugu, sünni-ja lõpupäevade, ja grillipidude ja muu kiuste. Kaalule mõjub ilmselt hästi, et meil selline ilm on nagu ta on, sest muidu oleks neid palava ilmaga "oh võtan ühe siidri" teemasid ja grillipidusid rohkem.

Aga ma nüüd rõõmsalt kuulutan, et minust ei kuule nüüd kuu aega midagi, sest ma lähen sooja suve otsima hoopis Euroopasse. Seal olla loodetavasi paremad lood kui siin. Kui mul seal on võimalustb ennast kaaluda, siis annan aeg ajalt uusi numbreid, aga kui ei ole, siis ei ole.

Ühtlasi tõotan pühalikult, siiski kogu oma kaaluedu mitte ära rikkuda ja päris vabalt ei kavatse ma puhkusel võtta, sest ma ju ei dieedita vaid üritan teadlikult oma toitumisstiili muuta. Ehk siis ei ole nii, et puhkus ja las minna...
Vaatame, mis juttu ma ajan kui tagasi tulen. Teie ka ärge visake püssi põõsasse!!!! Eks, kõik lubavad onju??!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. June 2015, kl 18.10

Tervitused. Mina kahjuks purjetan ikka omas suunas 86,4 (+0,1). Sammuke on küll väike, aga ikkagi suund on vale. Aga eks ma ise tean ka kui "palju" ( loe: vähe / üldse mitte) ma selle jaoks teinud olen, et suunda muuta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. June 2015, kl 18.17

Ja Mariihen, ilusat reisi sulle! Leia see suvi üles ja saada kulleriga natuke siia Eestimaa peale ka seda suve smiling smiley
Jääme sinult ilusaid uudiseid ootama ja kui mitte varem, siis kuu aja pärast. Loodetavasti oleme me kõik ilusti selleks ajaks endiselt siin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 19. June 2015, kl 18.32

Tere!

Arvasin, et olen taas jälle viimane näitude teataja, aga kole vaikne siin hoopis smiling smiley
Mul oli täna kaalumine täiesti meeles, kuigi midagi rõõmustavat see kaasa ei toonud 116.1 (+0,3). Väga hullusti plussis ka mitte, aga veidi selline teo liikumise tunne on. Pigem nagu hetkekaalu hoidmine. Jaaninädal toob veel 2 sünnipäeva ka kaasa, üritan end muidugi ohjes hoida.

Mariihen, head puhkamist ja võib-olla kulub ka kaalumisest väike puhkus ära winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 20. June 2015, kl 01.09

Mina ka ikka olemas...

65(-0.1) nägin juba seda 64 ka mitu päeva aga siis neljapäevane sünnipäeval käimine rikkus ära kõik.

Olge ikka tublid ja Vurr, sulle küll vitsa vaja! smiling smiley et järgmine nädal olgu miinus olla!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Kidi
Kuupäev: 20. June 2015, kl 01.22

Hei!

Minul 108.5 kg sel korral jälle. Nägin ka korra väiksemat numbrit päev varem, aga tuli siiski selline number.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 21. June 2015, kl 10.32

Tere, esimene hommik, kus olen kodus, aga kaalust ei tea ma midagi. Lähen ka juuni lõpus puhkuse reisile ja hetkel on käed-jalad tööd nii täis, et võtan ka KA puhkuse. Naasen oma reisilt 9.juuli õhtul. Nii et rivistan ennast siia üles oma numbriga 10. juulil.

Aga ma loodan, et ma jõuan vähemalt siia lugema ja ehkki midagi kirjutama vahepeal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. June 2015, kl 20.22

Tervitused. Annan teile teada, et kahjuks ei ole ma homme hommikul ei kaalu ega arvuti läheduses. Kaalu ei kannata kaasa ka võtta. Annan endast parima, et teie numbrid esimesel võimalusel kiiresti tabelisse saaks.

Vurr

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 26. June 2015, kl 10.23

Hommik!

Minul täna 65(0) Jaanipäev oli see päev kui sõin jälle üle väga pika aja nii, et enam ei mahtunud ja ägisesin...see oli väga paha tunne smiling smiley
Kaal näitas ka väga suur nr.-t järgmine päev aga siis järgmised päevad normaalsed ja kaal taastus vähemalt niipalju, et plussi ei tulnud.

Vurr, ära üldse muretse selle tabeli täitmise pärast see pole nii tähtis ka, kanna siis kui saad smiling smiley

Ilusat suve teile! puhake ja nautige smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Kidi
Kuupäev: 03. July 2015, kl 12.12

Hei!

Olen siit mõnda aega eemal olnud, aga nüüd tagasi! smiling smiley
Jaanipäeva pidustused ja muu võttis oma aja ning pole olnud mahti arvutis eriti ollagi.
Kokkuvõtteks võin öelda, et jaanipäeva nädalal olin väga suures madalseisus. Muidugi ei järginud kava, küll üritasin süüa nii nagu viimased kaks nädalat olin juba söönud, aga vist panin ikka kogustega puusse ja eks oli muid asju ka seal. Igatahes, jaaninädala lõpuks lõi mul kaalule juba 109.9 kg ning olin suht suures masenduses, sest olin juba vahepeal saanud jälle järjele. Kuna polnud end mõnda aega ka liigutanud, siis käis klõps peas ära (lõpuks!!!!), olin maru vihane enda peale ning panin trenni riided selga, ajasin mehe ka välja ning läksin rattaga sõitma. Sellest ajast pole olnud ühtegi päeva, mil ma poleks kas kõndinud või rattaga sõitnud. Isegi Jillian MIchaelsi shrediga hakkasin 30. juunist pihta. Väga raske on praegu, aga tunnen, et on kasu ka sellest shredist.
Tänaseks olen jaanikilodest lahti saanud ning kaalul seisab 108.3 kg. Pole 107 kg nii lähedal olnud juba ammu. Motivatsioon on väga suur süüa kava järgi ning liigutada end. Õhtuti kohe kibelen välja.

Mõõtsin ennast ka eelmine nädalavahetus, et hea võrrelda kuu pärast. Siis võtsin ennast päriselt käsile, mitte aga kuu teisel nädalal, kui kavaga alustasin. Orgu keskkonnas sisestatakse ka vööümbermõõt ning täna mõtlesin, et no huvi pärast mõõdan enda kõhu piirkonda, et nagunii midagi muutunud pole nii lühikese ajaga. Suur oli mu üllatus, kui mõõdulint näitas väiksemat numbrit. Taljest on kadunud 2 cm ja naba kohalt mõõtes 1 cm. Oi kui häppi ma praegu olen! Olen ennast küll piitsutanud korralikult, aga ei uskunud, et peale nädalat võib juba ümbermõõtudes näha olla tulemust.

Täna võtan natukene rahulikumalt, kuna ma tegin vist endale natukene liiga. Sääred on nagu pakud all, suht valusad ning säärte pealt nagu kont valutaks. Ilmselt ülekoormus, et suure tempoga kohe pihta hakkasin ja võib-olla ka halb soojendus/venitus. Üritan nüüd hoolsam olla ning jälgida, et endale ikka viga ei teeks. Praegu on küll üpris paha tunne..

Ma siin teisel päeval läksin 15 km rattasõidule. Tunni ajaga sõitsin läbi. Väntasin ikka täiega, higi lahmas. Suurest ähmist olin unustanud veepudeli koju, aga tagasi ka ei läinud! Sõitsin siis oma sõitu, ikka mina teistest mööda, kui äkitselt sõitis minust üks sandaalides mees mööda. Mina vahtisin, et nagu mis mõttes sa must mööda sõidad?! Ja väntasin järgi! No ega ei jõudnud järgi küll, ta pani eest nagu püssikuul! Siis adusin, et mida kuradit ma teen, endal alles esimene nii pikk rattasõit üle pikkade aastate. Aga tekkis võistlusmoment! grinning smiley Muidugi olin koju jõudes suht surnud. Mees tassis ise ratta üles, vaatas mulle otsa - mina näost juba lilla (loe: punane) ja higimullid otsa ees. Lausub: "Sa oled vist ikka täiega vändanud:" Ise muheleb. Mina noogutades kaanin vett, et oh sa ei kujuta ette! Ja rääkisin talle oma möödasõidu seiga ka ära ning ta naeris ainult ja ütles, et tõeline sportlane mul. grinning smiley

Käes on ka suur suvi lõpuks. Ma pole randa veel jõudnudki, aga ega vist ei taha ka minna. grinning smiley
Kuigi vette tahaks küll saada, ma olen väga suur ujumise fänn.
Suve natukene kardan, et ega laisaks ei muutu. Grillimised ja asjad ja siis kipub unustama ära end. Ma olen mehele ka sõnad peale lugenud, et ta kutsuks mind maa peale tagasi, kui ma kipun liialdama. Äkki sellest on abi, et kui sisemine hääl tööle ei hakka, siis on kõrva ääres välimine, kes kisab, et ära söö nii palju! grinning smiley

Oh, sai pikk jutt nüüd, aga sain ära öeldud kõik, mis hingel oli. grinning smiley


Mõnusat suve!! Puhake ja nautige! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. July 2015, kl 05.09

Tere, väga vaikne siin.
Mina olen hetkel Lõuna-Koreas, Seoulis. Kuna ma väga vürtside armastaja pole ja ka vürtsikad toidud mulle ei istu, siis polegi siin nagu midagi erilist süüa. Õnneks või tegelt minu õnnetuseks leidsime ikkagi üles Mc Donaldsi. Samas saab ikka väga palju kõndida, eile minu tel näitas õhtuks 17 000 sammu. Vaevalt, et see nüüd 100% täpsusega näitab, aga ikkagi võrreldes kodus ringi kosserades, on tulemus suurem, kodus muidugi telefon ka rohkem kapi peal kui taskus.
Ilmateate järgi saan aru, et ka Eestisse on suvi jõudnud. Siin on tõeline suvi...kuigi juuli alguses on siin maal tavaline suured vihmasajud, ei ole minul veel õnnestunud vihma siin näha. Kolmapäeval alustame tagasisõitu ja neljapeva õhtul olen kodus tagasi ja nagu lubatud....reedel olen oma kaaluga platsis. On see siis milline on, aga asjaga tuleb tegeleda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. July 2015, kl 16.15

Tere, nagu lubatud, siis siin ma nüüd olen oma patuse numbriga. Ühesõnaga ei kõlba sellised puhkused mitte kuskile. Ei, kõik on väga tore, kuid kui hiljem peab kaalule astuma, siis enam nii tore ei ole.
Kas keegi ikka on veel siin?
Või?
Pole oma suurt numbrit siin vist kellelegi enam jagada?
?
Ootan, kas üldse enam keegi reageerib siin või pean jätkama/alustama kuskilt mujalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. July 2015, kl 16.55

Tervitused. Mul on endiselt ikka tabeli sissepääsuparoolid olemas ja kui seltskond puhkamistelt naaseb, olen valmis numbreid tabelise kandma smiling smiley Minu kodukaal naases ka puhkuselt ja positiivse "üllatusena" ei ole kaalu juurde tulnud. See sada grammi kõikumine pole mingi langus, seepärast ei hakka hõiskama, et mitte-midagi-tehes on langenud.
Nii, et kui kellelgi on endiselt soovi numbreid jagada, siis panen need hea meelega tabelisse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. July 2015, kl 19.07

Issand kui tore, et sa Vurr ikka siin olemas oled.
Ausõna, ma olen nüüd iga reede olemas.
See grill ja siider on küll megahea, aga kergem on ka väga hea olla ja.........ja.......ja.....
Minu kaal oli 93,1 kgeye popping smiley ja seda suurt plussi nüüd küll ei julge siia kirjutadasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. July 2015, kl 23.50

Mina ka ikka tabelis smiling smiley kuigi eelmine reede oli siin vaikus ja ei viitsind sisse logida, käisin küll korra vaatamas.

täna siis,.... no mul on veel reede, pole magama saanud 64.9(-0.1)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. July 2015, kl 09.00

Ann, sulle mõjub see suveperiood hästi, talv läbi kõikusid sama numbri peal nüüd, suvel, oled hakanud ennast tasapisi kahandama. Tavaliselt on vastupidi smiling smiley
KurrNurr, number sul jah muutus päris korralikult sad smiley , aga mis seal ikka, tegelikult oled tubli, et julgelt tõele otsa vaatad ja uuest "härjal sarvist" püüad haarata. See on pool võitu! Palju lihtsam oleks ju kaalust mööda käia, kitsaks jäänud püksid "ära peita" ja teha nägu, et kõik on hästi - sügisel vaatan, siis kui elurutiin naaseb, siis hakkan jälle tegutsema smiling smiley Tubli... loodame, et äkki "mis kiirelt tulnud see kiirelt läinud" smiling smiley

Me ikka püüame selle suve ka koos üle elada nii, et ka teiste numbrid on oodatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. July 2015, kl 20.32

Tervitused....minu kaal oli täna hommikul 90,3 (-2,8). Ja sama tublilt edasi.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. July 2015, kl 21.16

Tervitused. Tubli KurrNurr ! Kas pingutasid kuidagi eriliselt või oli "kergelt tulnud, kergelt läinud" ?

Minu kaalunumber tegi küll imeliku (kohutava) hüppe üles poole. 87,1 ( +0,8). Ma isegi osanud karta midagi sellist. Pool nädalat toitusin praktiliselt ühepajatoidust. Viimased päevad olen muidugi arbuusi hea isuga vitsutanud. Kas sellest? Hmmmm.... kuidagi kurvaks teeb. No eks näis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 18. July 2015, kl 17.56

Ma võtsin Erik Orgu jälle päevakorda, kuid erilisi pingutusi nüüd küll ei teinud, Pigem oli vist jah seekord see, et mis kergelt tulnud, see kergelt läinud tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. July 2015, kl 07.22

Tere hommikust.....täna hommikune kaal oli 89,6 (-0,7 kg).

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.