Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...1314151617181920212223
Asukoht: 23 / 23
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. July 2015, kl 08.12

Tervitused. Ma kaalusin ennast tegelikult ikkagi eile hommikul aga ...kirjutama jõudsin täna smiling smiley Minu number 86,7 (-0,4). Ma tegelikult lootsin, et see eelmine pluss on mingi "viperus" aga tundub vist et EI. Ega ma midagi teinud ka ei ole- ütlen ausalt. Eelmine ndl viitsisin paar korda jalgsi poodi kõndida ( tuleb ca 3 km ) ja eile tegin ühe 9km pikkuse jalutamise ringi. Paras laiskus on peal.
Tundub, et olemegi siin nüüd kahekesi. Kõik "reisijad" ja "puhkajad" vist on KA-st puhkusel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 25. July 2015, kl 08.29

jah, kahjuks mina seda endale lubada ei saa, kui ma tahan vähegi normaalsem välja näha......või õigemini rahul olla sellega, mis mulle peeglist vastu vaatab......raske on seda ebaproportsionaalset keha armastada......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 29. July 2015, kl 14.26

Täna vihmane päev ja istun kodus, niiet aega arvutis olla smiling smiley
Tulin teid ka vaatama smiling smiley
Vahepeal on nii kiire olnud, et pole aega kaaludagi, ega midagi head ka pole, olen oma ilusa nr. natuke suuremaks söönud, proovin veel päästa mis päästa annab.(väga hull ka asi pole 1kg vast raskem).
Käisin vahepeal pulmas ja mõned grillipeod ka...nii need kilod tulevad smiling smiley arbuus ja maasikad on ka minu suve nõrkus, mis paju kaloreid annavad smiling smiley

Reedel püüan platsis olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 31. July 2015, kl 09.59

Hommik!

Minu kole nr. 66.5 (+1.7) mis siis ikka tuleb uuesti pingutama hakata smiling smiley olen ennast ikka käest lasknud ja pole üldse mõelnud mida söön...nüüd on käes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 31. July 2015, kl 10.47

Tervitused.....minu kaal oli 89, 0 (-0,6). Tubli, annn, sa julgesid vähemalt oma plussi siin kirja panna, mul oli ikka liiga häbi, et ei julenud siia seda kirjutadagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 31. July 2015, kl 15.47

Mul ka täitsa häbi....ausõna sad smiley

Täna võtsin oma väga suureks kasvanud suvikõrvitsa ja tegin pool ära, nüüd tuleb rohkem juurikaid sööma hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. August 2015, kl 10.52

Ter. Tahaks häbi pärast maa-alla vajuda. Olen lasknud palli veerema ja ei suuda seda kuidagi peatada. Püüan siiski sellele tõele otsa vaadata. Olen oma kaaluga rekordtasemel , näitab juba 88kg. Teksad enam jalga ei lähe, tuju on kehv oma saamatuse pärast jne. Isegi vee joomisega ei saa hakkama... lol mis lol. Igal juhul luban, et ronin ka järgmine nädal kaalule, tulgu mis tuleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 18. August 2015, kl 06.48

Tervitused. Ühesõnaga oleme kõik täielikult põrunud.....minul on ka rekordkiirus taga, pole aru saanudki, et reeded on vahepeal olnud.....liiga palju teha enne kooli.....lihtsalt ei jõua...Täna sõidan kolmeks päevaks ära siit süsteemist, lihtsalt muidu põlen täiesti ära ja siis püüan veel kuidagi 1. septembrini hakkama saada..kuigi september ei tõota veel rahuneda. Tuleb vist rohkem hakata sellega tegelema, et hakkaks ümberringi midagi stabiliseeruma või vähem rahulikumalt kulgema..
Nii et 21 kaalume, ons mis on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. August 2015, kl 20.34

ma 21 ei saa kaaluda, panen kas päev varem või siis 2p hilisema numbri kirja, aga midagi tahaks ikka kirja panna. Olgu see siis mis on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 27. August 2015, kl 11.30

Tere kõik see pere! smiling smiley
Vaatan,et viimased nädalad teil siin väga vaikne olnud.Kas ikka tegutsete veel?Tahaks ka uuesti teiega liitudaspinning smiley sticking its tongue out.Vahepealne lapse saamine on kaalule hästi mõjunud - eelmise aasta augustiga võrreldes -8kg.Nüüd aga hakkab kaal vaikselt tagasi hiilima ja on viimane aeg midagi ette võtta.Tuttav seltskond ja Vurri karmid sõnad oleks selleks igati abiks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 29. August 2015, kl 14.09

Tere ka minu poolt! Käin ka siin aeg-ajalt piilumas, kuidas teil läheb. smiling smiley Ise püüan ka end käsile võtta, alustasin pea 2 nädalat tagasi ja 1,5 kg hetkeseisuga maas (esmaspäeval saab 2 nädalat täis). Arvestan endiselt süsivesikuid, kuigi otseselt kirja ei pane, siis nagu näha on, toimib ka peast arvestamine. Soovin ilusat suve lõppu kõigile ja palju motivatsiooni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 01. September 2015, kl 12.49

Tere!
Ilusat kooliaasta algust meile kõigile!
Teen ettepaneku, tõmbame siia teemasse joone alla ja äkki ikka Vurr võtab meid taaskord oma karmi tiiva alla ja hakkame korralikult tegutsema.
Mõtleme ja arutame.....mina heameelega paneksin kaalumise päeva esmaspäevaks.....
Mis teised sellest arvavad? Teeme ära või ongi siin selle teemaga ja inimestega kõik läbi?
Kuidagi kahju oleks sellest toredast seltskonnast loobuda......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 02. September 2015, kl 19.56

Mina oleks nõus nii selle teema lõpetamise kui uuega alustamisega, esmaspäev sobiks kaalumiseks samuti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 03. September 2015, kl 09.26

Mina oleks kambas the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. September 2015, kl 13.21

Nii......Vurr?? Tegelikult kujutan ette, kuidas Vurr hetkel sagib ja üritab rutiini saada selle uue kooliaasta algusega. Aga äkki jääb ka meie jaoks natuke aega, äkki tuleb ikka meile veel appi.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. September 2015, kl 10.08

Varsti on külm ja pime ning saame siin kokku jälle, ei mingit teema lõpetamist, oleme siin juba nii kaua koos olnud, et usun oleme edasi ka. küll Vurr ka varsti hoo sisse saab...oi me hakkame siis saama smiling smiley

Minul ka kaal ikka väga suur juba, õunad on minu suur patt praegu, võin neid terve päev süüa smiling smiley

Eks ma käin teid siin piilumas ja kui hakkab pihta siis olen kohal ja nõus isegi tabelit täitma grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 07. September 2015, kl 12.45

Mina igatahes alustasin tänasest JÄLLE asjaga pihta,sest kaal on juba hirmuäratavalt suureks paisunud.Lapse eilne sünnipäevatort aitas sellele muidugi mõnuga kaasa sad smiley Järgmine nädalavahetus teise lapse sünnipäev ja üks juubelile minek samuti,nii et saab paras proovilepanek olema.Aga midagi ei ole teha,tuleb kuskilt otsast pihta hakata,sest endal ka 5kuu pärast juubel tulemas ja tahaks siis ikka kobedam välja näha smiling smiley
Loodan,et Vurr ka varsti märkab,et teda vajatakse ja hakkab meid ikka taga piitsutama winking smiley

Tänahommikune kaal siis 87,3kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 07. September 2015, kl 14.54

Minu tänane kaal näitas lausa 92,4 kg....lihtsalt kohutav....pärmitainas ma ütlen....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. September 2015, kl 19.04

mul pole isegi numbrit mida öelda. Nagu tainapea kes peidab pea liiva alla ja arvab, et siis probleemi pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. September 2015, kl 19.09

Põhimõtteliselt on mul ükskõik, kas esmaspäev või reede, lihtsalt reede on saanud läbi aastate harjumuspäraseks, aga uuendusi ei tohi karta ...
Küll aga ei viitsiks ma väga tabeleid teha. Kkeegi võiks selle nokitsemise enda peale võtta. Targutamisega võin abiks olla küll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 08. September 2015, kl 09.24

Appiii!
Minu kaal näitas täna lausa 88kg.Aru ma ei saa mis toimub confused smiley Iga päev tuleb ca 0,5kg juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 09. September 2015, kl 12.13

Tuleb välja, et ma pole ainus pärmitaigenspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 09. September 2015, kl 17.20

Kahjuks jah moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 01. January 2016, kl 13.25

Tervet ja kerget aastat kus vedamist ja armastust oleks palju rohkem kui näkse ja muret!

Uue hooga uuel aastal!
Ka ainult algus on parem kui üldse mitte midagi!

Loodan siit selle seltskonna pikkamööda leida - ärge andke alla ometi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 06. January 2016, kl 13.07

Ilusat uut sullegi!

Pärmitaigen alustas uuel aastal uue hooga grinning smiley Ehk sel aastal veab rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...1314151617181920212223
Asukoht: 23 / 23


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.