Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 23
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 12. December 2014, kl 08.24

Tere. Minu kaal 82.0 , +200 gr. See nädal oli raske ning punane tabel räägib iseenda eest. Kahju on natuke raisatud nädalast.

Kui teised nõus on, siis võiksime kuni 2 jaanuarini tabeli täitmises erandi teha.Igaüks täidab tabelit, kuidas saab ning need päevad kui ei saa- jäävad täitmata või täidetakse umbkaudselt. Parem mingigi kontroll, kui vabalangemine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 12. December 2014, kl 08.41

Hommik,

minul 66kg (0) olen super õnnelik, sest nädal läks halvasti, olin kindel, et tuleb 200g-300g plussi.
Ma ei suutnud kuidagi see nädal oma isusid kontrollida.
Järgmisest nädalast ootan rohkem.

Olen teiega nõus, et jõulud ikka täita tabelit, kasvõi lünklikultki, tore ju vaadata ka, mida head paremat te seal pistate smiling smiley ok, nali

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. December 2014, kl 10.27

Hommikust. Numbrid meil kõigil see nädal tõepoolest viletsapoolsed. Tegelikkuses on ju ka see omamoodi võit, et kellelgi ei tulnud kaalu kilodega juurde. Need saja-paarisaja grammised kõikumised ei ole vee katastroof. Kuid jah, just nii nagu sire ütles - raisatud nädal.
Ka minul on raisatud nädal. Kaal 84,6 ( -0,1). No ma ei pea seda miinus 100g mingiks languseks. Ja pean ütlema, et olen pettunud. Eesmärk ju siiski kaalust vabaneda. Ja saja gr kaupa nädalas ... hmmmm, ei motiveeri.

Olen nõus, et täidame toidutabelit jõulude ajal vabalt. Kas tahate vaba-täitmise peale minna juba sellest nädalast ? St. et 3 nädalat vabalt ?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 12.12.2014 10.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 12. December 2014, kl 10.36

Mina läheksin sellest nädalast vaba tabeli täitmisele. Kui üldse ei täida,siis läheb ikka ruttu asi käest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 12. December 2014, kl 10.50

Kui ta vabale täitmisele läheb, siis ma võtaksin ka juba see nädal ikkagi osa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. December 2014, kl 11.38

Teeme siis nii, et järgmised kolm nädalat täidame tabelit vabalt. Vaatame, mis juhtub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. December 2014, kl 14.40

Sire , sul on juba õhtusöök ka söödud ja kalorid peaaegu otsas kõik .... hoog maha, hoog maha , kell alles pool kolm päeval eye popping smiley

Vesi, vesi, vesi !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 12. December 2014, kl 15.04

Oi Vurr, naeran siin sind...tulevad vanad ajad meelde, kui teadsin, et lõunaks kaloreid juba palju, siis oli ka kindel, et Vurr varsti märkab ja ütleb, oot oot mis teed seal smiling smiley
Siis nii mõnigi kord juba Vurr-i pärast jätsin midagi söömata smiling smiley

Ja vesi, vesi muidugi, mina eile murdusin ja ostsin ikka kohvi endale, nüüd siis tee joomist ka vähem ja peaksin vett rohkem jooma hakkama.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 12.12.2014 15.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 12. December 2014, kl 15.13

Varsti läheb väga kiireks, õhtusöögi- kala ja õunad kirjutasin ette ära juba.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 13. December 2014, kl 15.19

Tervitused. Mina ikka sundisin ennast taas paberilt päevikusse toksima, mõtlesin , et muidu jääbki kirjutamata kui mitu päeva lehenurgale koguneb. Oi , nüüd on jälle hea tunne, et tehtud smiling smiley Eilne päev läks küll jälle veidi üle, aga no eks siis tööpäevadel teen tasa. Võibolla on kehale just hea, et petan teda... et ärgu muretsega, ei ole me näljalaagris smiling smiley

Küll aga tegin mina enda jaoks positiivse avastuse. Nnimelt otsustasin, et mõõdan oma "veetopsi" suuruse ära. Kui siiani olen arvestanud , et see on 200ml siis nüüd tean , et tegelikult on 250 ml smiling smiley Seega liitri joomiseks on vaja 4 korda juua, mitte 5 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 15. December 2014, kl 13.48

Meil tõi päkapikk lapsele tuulerõuged sad smiley
nüüd tuleb kodus püsida, kuigi nii palju oleks käimist.
Loodan, et ma kodus istudes pugima ei hakka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 15. December 2014, kl 17.51

Annn Sa oled ikka nii tubli, oled kõik päevad ilusti toidutabelit täitnud. Sirel oli vist üks auks sees.
Annn, sellise asja eest tuleks küll päkapikule vits saata... nii tobedal ajal tuulerõuged sad smiley
Minul oli eile , pühapäeval veel meeles mis ma laup. õhtul sõin ja oli kindel plaan kirja panna. Eile pühapäeval, päev algas nii tempokalt, et lihtsalt loobusin. Kui aus olla siis ega ma päeva esimese poole midagi eriti ei söönudki. Õhtu .. oli tavaline, ainuke asi mis võis menüü lõhki ajada oli ahjuliha. Aga kuna hommik oli kesine, siis akki ei läinud lõhki. Täna. Teate, jah. Eks kui väga pingutada, siis ei ole see märkimine ikka nii hull ka, et kohe kuidagi ei saa. Ilmselt ma ikka piisavalt ei taha. See ei tee mulle rõõmu, ausõna. Aga lasterohke nagu mu pere on , siis hommikul jooksin poodi, seejärel koolimajja, siis perel lõunasöök ning seejärel kiirelt pidulikke riideid otsima, sest ülejäänud perel pidusse minek. Jah, loete õigesti, nihverdasin niimoodi, et mina jäin koju ja abikaasa läks lastega. Kohe kui uks nende seljataga kinni klõpsatas hakkasin siit ja sealt jõuludeks ostetud asju välja , paberirulle-teipi-sildikesi jne otsima. Just nimelt smiling smiley See aasta ma ei peagi kingitusi öösel pakkima. Hurraaaaa..!!! Hea küll, võibolla paar asja tuleb ikkagi öösel ka pakkida, aga siiski suure töö sain tehtud smiling smiley Ja selle üle olen ma küll õnnelik. Ma ausõna ei tea kas ma jõuan täna toidpäeviku täitmiseni. Tegelikult olen söönud üsna vähe- hommikuks väike ports putru, lõunaks 1/6 pannisektori muna-kartuli omeletti. No ja lisaks olen joonud ära 3 tassi piimakohvi. See on ka kõik. vett ... muidugi pole ma jälle üldse joonud. Oehh... Ühesõnaga minuga on sellised lood siis. Lapsed tulevad varsti suurte kommpiakkidega tagasi. Arvan, et võin vist omale paar kommi täna lubada....ma pole just suur kommisõber , või siis pigem pole vajadust. Pole vist mitu kuud kommi söönud. Liha aga on küll selline asi milleta ma elada ei suuda. Seega taimetoitlast minust kindlasti ei saa smiling smiley
Aga samas , kui on head kommid siis üks tundub narrimisena smiling smiley Nii, et ilmselt maiustan siis täna õhtul natuke.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 16. December 2014, kl 19.05

Minul tänane päev jääb märkimata, nii kiire päev oli, tuiskasin oma tuulerõugetes lapsega ringi smiling smiley
Meil hakkas suvila peal ehitus, ilmad ju super soojad smiling smiley
seal õnneks palju rahvast ei käi ja ma oma rohelisetäpilise väikese mehikesega kedagi ära ei ehmata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 16. December 2014, kl 19.34

oehh, otsin vitsa endale.... Mu mõtetes on nii suur virr-varr, mida kõike on veel vaja teha, millisele jõulukontserdile ja peole (lastega enamasti) mis päeval vaja jõuda, kellele mis summas kinkida jne. Ning söömine on täitsa paigast ära. Lõpetasin paar päeva tagasi imetamise ning nüüd on ka emotsioonid kuidagi üles alla ning rinnad tahavad lõhkeda.
Hea ja halb võitlevad minus- hea räägib, et saan hakkama, olen tublismiling smiley ja siis ütleb halb mina- nagunii ei märgi sa midagi üles, seega võid ju lubada endale mida tahad söögiks ja nagunii sa ennem uut aastat korralikult ei hakka jälgima...
Ann- sa oled nii tublisti siiani märkinud.
Proovin ennast homme ikka reele aidata. Ei tohi loobuda!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. December 2014, kl 09.15

Tervitused. Sire, ma tean täpselt mida tunned ja mõtled. Mul tulevad ka kuskilt alateadvusest samasugused mõtted, et nagunii ... ja nagunii uuel aastal ja ... oehhh. Ma oleksin nagu mingisse nõiaringi mässitud. Hommikul kohvi valades ja esimest söögiampsu võttes mõtlen, nii ... tänasest korralik- kõik kirja! Momendiks käib peast läbi mõte, et krt, vot ei alusta enne söömist ,´kui on kirja ära pandud. Siis tuleb mingi " segav" faktor vahele ja juba on lusikas suus. No jah, ok, söön ära , siis panen kohe kirja. Ja jahhhh,... ahh see hommikusöök on mul suht sarnane alati ( kas riisileivad või puder) .... jääb ju meelde, nagunii lähen kohe varsti panen kirja.
Järgmise söögikorra ajal kordub sama. Ainult, et siis ma mõtlen, et nüüd peaks tegelikult ka vähemalt kohe peale sööki kirja panema, sest muidu läheb juba segamini ja meelest ära. Aga tavaliselt peale teis sööki ( vahepala kas 11 ajal või juba lõuna) on mul väga palju asjatamist ja siis ... nii ongi. Õhtul on juba käegalöömise tunne, sest eelnev on kõik märkimata ja see tähendaks , et kirja ei ole vaja panna mitte üks söögikord vaid 3-4 söögikorda, mis jälle võtab omakorda 3-4 korda rohkem aega ja loomulikult leian ma omale müne teise tegevuse, mille peale aega kulutada. Kus juures ma ei väida, et need teised tegevused alati piisavalt tähtsad on, et mitte tulla toite kirja panema. Lihtsalt mingi trotslik laiskus on peal.
Täna ma siis ikkagi leidsin endas selle "kaotatud motivatsiooni" ja tegin päevale vähemalt lootustandva alguse - panin hommikusöögi kirja ja jõin kaks toopi vett ka ära. See on täiesti koomiline juba ... kohe kui kirja ei pane, nii mul see vesi ka joomata jääb. Ausõna, tunnen ennast juba nagu mindi tropp kes ei suuda isegi vee joomisega hakkama saada No küll on raske, eksju .
Ok. Ma nüüd siis täna püüan. Loodan, et see kirja pandud mõtteavaldus jääb mulle endale ka terveks päevaks meelde ja aitab mul "meelespidada".
Sire, karga ka reele. Vaatame, kes paremini reel püsib smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 17.12.2014 09.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. December 2014, kl 17.23

Ka mul on see laiskus peale tulnud, öösel ja täna päeval oli lapsel palavik ja välja ma täna ei saanudki. Selline toas istumine ajab mind hulluks, aga mis teha.
Ja oleks ma siis kodus midagi kasulikku teeks, ei... istun niisama, vaatan telekat.

Sire, siis sul raske jah, kui imetamise lõpetasid, siis tavaliselt tuleb kaalu juurde, no muidugi oleneb inimesest smiling smiley aga eks see kehale kohanemise aeg on, ei kulu ju enam nii palju energiat.

Proovime siis ikka ennast kokku võtta ja pingutada veel, varsti ongi jõulud ja siis läheb paar päeva nagunii käest ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. December 2014, kl 23.29

Annn, sa endiselt nii tubli, isegi vaatamata sellele , et ülejäänud on täielikud loodrid ja ei saa sellise pisikese asjaga hakkama , nagu toidu üles märkimine smiling smiley Keegi ei käsi ju meil normide piresse jääda, onjuu. Hetkel on ülejäänud ( k.a. mina ) lihtsalt elu nautimise lainel ja mis seal salata , ilmselt on kõik ülejäänud reedeks ka kilo pekki omale kuhugi juurde kasvatanud. Vastik, vastik, vasti. Ma päriselt ka ei ole julgenud ennast kaaluda. Mul on juba ise enda ees täiesti häbi. Hommikul mõtlen üht, poole päeva peale aga juba kõik unustatud. Kohutav. Püüdsin siis oma viga ( laiskust) natukene parandada ja panin mälu järgi kirja, mida sõin.Seisin korraks isegi külmiku ees .... ei ei, mitte selleks et sealt süüa võtta smiling smiley .... vaid vaatasin selle pilguga, et kas ma seda või seda sõin täna. Tundus, et vist ei näksinud ma täna midagi peale puuviljalõikude. Mul lastele meeldib, kui ma lõikan õunad , pirnid,, banaanid viiludeks ja puhastan ära.... seda taldrikut ma päeval ikka natuke näppisin smiling smiley
Ja eile sain ühest nurgapoest fantastiliselt ilusaid granaatõunu. Marketi gr. õunad olid viimane kord nii jube toored , et olin ikka väga õnnetu. Kas te olete kõik õppinud ära gr. õuna puhastamise õiged võtted ? Mina alles hiljuti sain selle selgeks , enne seda olin see lögapärt , kellel pool köögilauda ilusast punasest mahlast ja pritsmetest ujus... no ok, nii hull asi ei olnud , aga umbes nii smiling smiley Nüüd kui õppisin ära selle kuivalt puhastamise, ... oo super... sööks või iga päev smiling smiley

Püüame siis ikka tublid olla. Mina aga jäin oma vee joomisega täpselt sinna hommikusse, kus ma entusiastlikult 2 x 250 vett ära jõin... ülejäänud päev, ... ei tulnud meeldegi. Häbi mulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 18. December 2014, kl 11.36

Hommikust. Eile ei jõudnud reele. Aju oli ennast täielikult jõulule lülitanud. Sõin piparkooki, torti ja kommi ning kui põsed juba punnis olid, sositas mõistus vaikselt- sa ju ise tahtsid saledaks saada ning aju ainult pobises- jõulud, jõulud...
Kaal ei ole minu sõber hetkel, käisin seal, nägin ja ruttu ära tulin.

Aga täna hommikul käis peast nagu mingi klikk läbi- isud läinud, olgu jõul või mitte, ei tahagi nagu midagi.... sellist asja juhtub harva. Teen täna lahjema päeva, söön siis kui kõht ikka täitsa tühi ning hävitan oma eelmisest nädalast ostetud juurikad ära, muidu peab veel ära viskama.

Tabeli täitmise kohapealt ei hakka midagi lubama, sest ringisiblimist ja kodust eemal viibimist on palju. Aga lõpuks ometi on tunne, et isud on kontrolli all, ning suudan normaalselt toituda. Homseks on kaalul pluss, aga loodetavasti olen kaalutõusule nüüd pidurid peale saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 18. December 2014, kl 11.39

Annn- sina pead homme kastanid tulest välja tooma winking smiley Teistel ei ole vist miinust oodata, aga me loodame sinu peale, et keegigi suudab, siis hakkab meil häbi ja peame ennast kokku võtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 18. December 2014, kl 13.44

Tere naised, olen ikka veel haiglas, ei saa ennast homme hommikul kaaluda. Heal juhul saan homme koju, või saan esmaspeval. Millal pean oma kaalu ütlema?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. December 2014, kl 15.20

Tervitused Sulle, KurrNurr. Ära praegu kaalu teatamise pärast muretse. Teatad siis kui koju oled jõudnud ning on mahti olnud kaaluda. Otsusta ise, kas tahad , et panen tabelisse mõne teise päeva numbri või kriipsu.
Loodetavasti saad ilusti jõuludeks ikka koju, ole tubli !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 19. December 2014, kl 08.19

Tänane kaal 82.7 kg. Nüüd on 4 päeva aega lahjemat elu elada, enne päris jõulu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. December 2014, kl 09.29

Hommikust.
Minu kaal näitab mulle hetkel numbrit 82,7. See teeks lausa 1,2 kg plussi. Ootasin plussi, aga mitte nii suurt. Kuna ma olin üleval öösel kella 4-ni ja viimase topistäie vettki jõin kell 4, siis arvan, et see pluss päriselt nii suur ei ole. Tavaliselt jääb viimase tarbimise ja kaalumise vahele ikkagi oma 10-12 tundi, mul täna vaheks 5 tundi . Lohutan ennast, et äkki poleks asi nii hull, kui oleksin tavalises päevarutiinis olnud smiling smiley Kuidagi peab ju ennast lohutama. Aga noh, järelikult peaks järgmise nädala tulemus selle võrra parem tulema, loodetavasti peaks järgmine ndl siis suurem miinus tulema ( natuke naeran siinkohal) või siis järgmise nädala pluss peaks sellevõrra väiksem tulema )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. December 2014, kl 09.55

no nii, nüüd 20 minutit hiljem on minu pluss kahanenud -0,9 peale juba smiling smiley ... see teeb juba tuju paremaks. Ei ole vaja ikka otse voodist kaalu peale tormata. Üldiselt aga olen ikkagi häiritud sellest plussist... äkki on sellest midagi kasu järgmise nädala raames smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 19. December 2014, kl 10.12

Tere, on lootust, et täna saan koju, kui täna ei saa, siis saan esmaspäeval. Aga ma annan oma nr siis, kui olen koju jõudnud ja annan kohe järgmise hommiku nr. Sobib?
Aga ma ütleks, et te ei paku mingit konkurentsi....nõrgad olete we?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 19. December 2014, kl 11.47

Hommik,

ei ole minul ka midagi rõõmustavat, tänane kaal jälle 66kg(0). No ajab nii vihale smiling smiley näitas 65.9 ja siis viskas ikka 66 ette.
Nagu nõidus, et saa sellest kurjast nr-st lahti.
Eile õhtul sõin 340g lillkapsast...ei aidanud see ka, sest päeval sõin 3 pirukat.
Ei ole üldse nädalaga rahul, aga tean, et kui ma siin teiega ei oleks, oleksin ma juba väga palju raskem smiling smiley

KurrNurr, aiii see oli küll valus smiling smiley smiling smiley smiling smiley sul on vähemalt vabandus, aga meie oleme lihtsalt laisad smiling smiley
Kuulsite tüdrukud jah...järgmine nädal oleme miinuses smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 19. December 2014, kl 11.58

Kui miinus siis miinus, mis see üks jõul siis ära ei ole, järgmine aasta tuleb jälle. spinning smiley sticking its tongue out Hea on see, et verivorst mulle ei maitse, halb on see et lihast loobuda ei suuda ja alkoholi võiks ühel päeval ka juua.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 21. December 2014, kl 09.41

Tervitused neljandal advendil.

Sain siiski reedel koju, kuid suurest rõõmust unustasin end kaaluda eile hommikul. Täna hommikul näitas kaal siiski mulle 89,1 (-1,0). Arvestades minu söömisi eelmisel nädalal on see ikka tulemas.....pühapäeva hommikul sõin kaks sepiku villu kohviga ja järgmine söök oli kolmapäeva hommikul paar lusikat vedelat.....ja nii ma peangi toituma ainult vedelast. Rasvast ja gaasilist süüa ei tohi veel paar nädalat. Ühesõnaga võtsid arstid minult võimaluse ennast jõulude ajal ülekaalu süüa. Suurimad tänud neile. Kuid kaasuvate terviseprobleemidega oleksin pigem nõus kahe kiloga kui hetke olukorraga. Minu jõululaual on ainult jogurt ja püreestatud ja vedeldatud toidud, ei mingit hapukapsast ega verivorsti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 23. December 2014, kl 08.58

Naised, kas tõesti juba õgite........uuuuu, kuhu kadusnud olete?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 23. December 2014, kl 18.36

Tõesti on nii kiire aeg olnud, toitu ka pole jõudnud üles märkida smiling smiley
hommikul näitas kaal 66.3 niiet väga hull veel pole +300g.

Tänane päev läks küll käest ära, käisin maal külas ja seal oli tehtud super häid pirukaid, selliseid vanaaegseid ja maapliidi peal rasvas küpsetatud....oi kui head ja ehedad need olid ja muidugi pandi kotiga kaasa ka smiling smiley

Ja juba homsest algab jõuluralli...õigem oleks vist söömisralli...püüan mõelda siis ikka ka kaalu peale smiling smiley

Olge tublid ja vesi vesi vesi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 23


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.