Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 23
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. December 2014, kl 21.46

Heips. Mina vaevlen täielikus jõulumasenduses. Otseses mõttes. Ma ei jua ära oodata, millal see aeg läbi saab. Püüan kuidagi moodi laste pärast needjõud ikka jõulunägu teha, ise... tahaksin pigem lhtsalt kalendris järgimise kuu ette keerata... lihtsalt selle tralli vahele jätta. Kaalujälgimise, toidu märkimise peale ma lihtsalt ei suuda mõelda.. hea , kui ma üldse midagi mõelda suudan. Kohutav. Nii sügavat jõulumasekat pole mul varem veel olnud. Loodan ennast peale pühi ikka taasavastada. Vabandan, et ei suuda konkurentsi pakkuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 23. December 2014, kl 22.58

Vurr- sa ei ole ainus.Mul jäi kõige väiksem laps haigeks, nüüd ripub ainult minu küljes.Ma sellest nii väsinud ja magamata. söön hetkel valimatult masendusest.Vaim on valmis uuest aastast alustama, praegu ei ole lihtsalt jõudu. Proovime need jõulud üle elada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. December 2014, kl 13.22

Ilusat jõuluaega kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 26. December 2014, kl 11.31

Tervitused.
Mul päevarütm kõik nii sassis, et tna siis minul hommik kell 11 alles ja lisaks rüüpasin rahuliku südamega lonksu kohvi juba , kui äkki plahvatas, et hmmmm ? mis nädalapäev täna on ? vau ... juba reede. Kui reede siis reede. Otsustasin, et kaalun ennast ära, tuleb mis tuleb... ma pean sellele tõele näkku vaatama.
Kaal näitas 86,3 ehk siis +0,5kg. Kõige hulem ei olegi. Ausalt, olin valimis seal nägema ka pluss kahte juba.
Ma ei tea kas keegi tahab toidutabelit täita, tõstan igaksjuhuks uue lehekülje ette...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 26. December 2014, kl 13.01

Tere, tänane kaal 83.9 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 26. December 2014, kl 16.45

Tere, ütlen ausalt, et mul tuli alles lõunal meelde, et täna reede ja unustasin ennast kaaluda, minu kaal tuleb homme hommikul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 27. December 2014, kl 08.38

Hommik, minu kaal näitas 88,6 kg (-0,5).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 27. December 2014, kl 09.33

Oi ma unustasin üldse reede ära sad smiley täna tuli alles meelde kui kaalule ronisin oma koledat nr.-t vaatama. Kole oli küll 67.3 (+1.3) kartsin tegelikult veel hullemat.

Vurr, sul tõesti vähe juurde tulnud, mis see 500g siis ära ei ole.
KurrNurr, sul läks eriti hästi, aga noh see ju mõistetav ka, kui süüa ei tohi.
Sire, kui sa järgmine kord kaalu teatad siis kui meeles, pane ka sulgudesse kaalu muutus, siis ei pea tabelist järge ajama, et kas sul tuli juurde või läks maha smiling smiley no kui on meeles, see kohustuslik pole smiling smiley

Mul tõesti hea meel, et jõulud läbi, kui nüüd aastavahetus ka läbi saab siis minu jaoks suvi juba paistab smiling smiley

Toidutabeli kohta ei oskagi öelda, äkki esmaspäeval kui rohkem aega.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 27.12.2014 09.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 29. December 2014, kl 12.14

jaaaaaa.....vaikselt hakkan juba jälle sööma, ja mida värki, need jõululaua isud tuleb ju rahuldada......loodan, et päris lolliks ei lähe.

Vurr, meie duellihing, jõulud ju möödas, ei söö seal rohkem midagi, pane kohe käest ja kasi vett jooma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 31. December 2014, kl 14.39

tere, Ilusat vana aasta lõppu ja paremat uut aastat kõigile mu kaalusõbrannadele ning et meie eesmärgid uuel aastal saavutatud saaksid!

Hetkel minu eesmärgid kaugenevad, käisin täna kaalul ning kilo oli jälle juures. Aga kui lastel algab kool ja sugulased külast lahkuvad, siis on mul vaim rohkem kui 100% valmis. Laps on nüüdseks terveks saanud, aga ma ise sain vist eile väljas külma, väga tõbine olek on.
Reedel teatan kaalu ning aktiivselt hakkan siin suhtlema ja kaalu jälgima alates 5.jaanuarist. Nii hea on mõelda, et siis saan oma rutiini tagasi ning valida toite mis mulle meeldivad. Külalised on toredad, aga mitte siis kui nad kaheks nädalaks jäävad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. January 2015, kl 14.08

Head uut aastat!

Sire tunnen sulle kaasa, 2nädalat külalised....ma läheks vist hulluks. Kunagi suvel olid meil külas, mehe poeg pruudiga 2 nädalat...ausalt, teisel nädalal ma juba põgenesin kodust, tegin asja igalepoole smiling smiley

Täna hommikune kaalu nr. oli minul ka ikka väga jube...ei mäletagi seda, unustasin kohe ära...nii jube oli smiling smiley

Tänasest siis proovin normaalne olla, enam ju vabandusi pole smiling smiley kuidas küll saab nii õgida...jubeeee sad smiley

Reedeks siis proovin veel päästa, mis päästa annab smiling smiley

Ja nüüd vett jooma, pidustuste jäägid tuleb teistele sisse sööta ja endale kapsas välja otsida, peakski köögivilja suppi tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 01. January 2015, kl 17.27

HEAD UUT AAASTAT!!!
Homme kaaluma ja siis toidutabelit täitma, ausõna. Muidu asi kipub ikka käest ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 02. January 2015, kl 09.40

Tere hommikust! Ma ju ütlesin, et asi läheb käest ära. Ma olen kakas viimast päeva söönud söönud ja söönud, lihtsalt kohutav. Aga nüüd on kõik. Kaal näitas 89.8 (+1,2!!!). Ei saanud vastu ikka nendele pühadele ja lõpetada miinusega. Rumal inimeseloom.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 02. January 2015, kl 10.28

Hommik!

Minu tänane kaal 67,6(+0,3)
Hakkan ka tänasest toidutabelit täitma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. January 2015, kl 12.15

Tervitused ning HEAD UUT AASTAT KÕIGILE !

Toogu see aasta meile kõigile palju miinuseid ja täitugu kõik meie soovid - eesmärgid !


Minul on koolivaheaja puhul hilised magama minekud ja hilised hommikud smiling smiley Kaalunumber on masendav. Tunnen ennast nagu kummipart kes ei taha oma kesta sisse kuidagi enam ära mahtuda. Eile tundisin juba , et teksased ei taha kuidagi jalga mahtuda - see on väga halb märk ja see pani kohe palju mõtlema. Nüüd on need pidustused ja söömaorgiad läbi. Kas kellelgi on mingeid vabandusi miks me ei peaks saama ennast nüüd kokku võtta ??? Minul ei ole. Nüüd ma pean ennast kokku võtma, muidu olen ma ikka täielik luuser. Mõtlesin et pean hakkama endale sisendama, .. "kui kirja ei pane siis pole vaja süüa ka" . Seetõttu pole ma täna veel peale kohvi midagi ka söönud smiling smiley

Minu number 87,8 ( +1,5)

Lähen nüüd nokitsen tabelid korda, kannan need koledad punased numbrid tabelisse ja loodan, et ma ei pea enam mitte kunagi punast värvi tabelisse kandma smiling smiley

Ning ... VESI, VESI , VESI - see peab saama meie parimaks sõbraks terveks ülejäänud eluks !


PS. Kui keegi ülekaaluline meie teemat satub lugema, siis ootame rõõmsasti uusi murelisi, kellel KMI üle 28, meiega liituma. Uuel aastal uue hooga.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vurr 02.01.2015 12.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 02. January 2015, kl 12.32

Nii tore on sinust lõpuks midagi kuulda, Vurr. Naised, elu läheb edasi miinustega!!!! Onju nii? minul pole küll mingit põhjust enam ogaraks süüa. Vast ikka sain nüüd nende kahe päeva jooksul oma isud rahuldatud.

Üks küsimus: kuidas te teele kaloreid arvutate? Sattusin täna natuke segadusse.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. January 2015, kl 12.36

Mina tee puhul kaloreid ei lisa, ainult siis kui sinna suhkurt või mett lisan, siis nende eest. Ma ka mõtisklesin kunagi selle tee- teema üle, aga otsustasin enda elu lihtsamaks teha smiling smiley Kui on ikka mingi koti-tee, siis ahhh... teine asi oleks muidugi mende magustatud lahustuvate teepulbritega, aga arvan, et keegi meist ei pea seda pulbrit teeks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 02. January 2015, kl 12.45

Aitäh vastuse eest! Ma kasutangi neid kotiteesid, kuid ei lisa midagi magustamiseks. Mis plaanite õhtuks süüa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 02. January 2015, kl 12.59

Ohh õudust, jälle kaalu juures- 85,9 kg. Hetkel ei ole aega rohkem kirjutada, esmaspäeval back to normal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. January 2015, kl 15.52

hommikul planerisin omale 200grammise pudruportsu ja kui kööki joudsin oli pere oma osa juba potist ära võtnud ... mulle oli jäetud ainult riismed. Nii, et kui keegi vaatab, et miks ma alguses 200 g kirja panin ja siis mõne aja pärast kogust vähendasin, siis .... asi oli selles smiling smiley
Nüüd käisin poodlemas mitu tundi, ostsin valmis hulgaliselt juurvilju ... järgmisteks päevadeks on plaanis ühepajatoit, näljasupp ja kana -riisiga. Täna õhtul veel vaja verivorstid ära süüa, sest muidu lähevad käest ära. Eks perele on vaja ka natuke toekamat midagi organiseerida, aga vähemalt tulevad juurviljad minule taas menüüsse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. January 2015, kl 21.07

minu verivorstiplaan jääb homseks, sest tuli meelde, et ma tegin ju eile sushisid ... hoopis need tuli ära süüa.
Keetsin valmis ka 10 L potitäie "lihtsat suppi" ehk siis näljasuppi. Tean, millest ma homme suuremalt jaolt toitun.. ja ilmselt ka ülehomme ja üleülehomme ... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. January 2015, kl 12.10

Lubasin ka siin juba ükspäev juurikasuppi teha, no täna lähen poodi ja ostan asjad, siis on tõesti mitmeks päevaks toit olemas ja ei pea mõtlema.

Olen ka juba pikemat aega mõelnud proovida hommikuks jälle putru keeta, kunagi ammu mulle meeldis neljavilja puder veega...peaks jälle proovima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. January 2015, kl 00.18

Oma tänast päeva kokku võttes... jään täitsa rahule smiling smiley Kalorid ilusti piirides. Kuna õhtupoole otsustasin kohvi asemel teed juua, siis sain vedelikku kokku küll ja veel. Mis saakski veel kasulikum olla kui jätta kohvi joomata ja selle asemel teed juua smiling smiley Siis käisin tuult trotsides jalutamas tunnikese ( 4 km) värskes õhus ja sain ilmselt ka oma 10 000 kurikuulsat soovitatavat liikumise sammu kokku smiling smiley
Toidu ainult kirjutasin muudkui paberilehele ja ei viitsinud päeva jooksul tulla kaloreid kokku arvutama, aga õnneks jäi ilusti veel väike varugi ( nt. eksimisruumi jaoks).

Kiidan ennast ja ütlen, et mul on enda üle hea meel. Kohe palju parem tunne on kui ei pea päevale tagasi vaadates ohkama smiling smiley

Arvan, et ka teie olite tublid , jätkame samas vaimus ja ei unusta VEE JOOMIST !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. January 2015, kl 10.30

Väga ilus, Vurr. Ma olen ka teie üle uhked.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. January 2015, kl 17.47

Tubli Vurr!
Liikumine on väga tähtis smiling smiley mina lükkasin täna lund,
eile oli meil ka nii kole ilm, et käisime lapsega ainult kinos, rohkem välja ei saanudki, ega ei kippunud ka, tuul oli meil ikka väga tugev smiling smiley

Praegu siis lõpuks podiseb mul potis juurikasupp. Panin seekord palju küüslauku 5 suurt ja 1 väiksema küüne. Loodan, et üle ei pingutanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 05. January 2015, kl 16.01

Lõpuks ometi on see päev, kus naudin vaikust ja rahu...Külalised läinud, lapsed koolis-lasteaias- trennis.... jumalik vaikus mu ümber. Täna hävitasin ebasobilikud toidud ära, pooled ära visates ning pooled ebasobilikud ära syyes. Homsest ootab mind kapsahautis ja muud juurikad, millest olen juba nii kaua puudust tundnud. Ja loomulikult ka vesi peab saama igapäevaseks. Täna astusin ka möödaminnes kaalule- oi , oi, oi, ma loodan, et selliseid numbreid ma enam nägema ei peaks- ikka juures oli kaalu nagu seda veel vähe oleks. Nagu Vurr kirjutas eespool, siis tõesti kummipardi enesetunne on. Aga mis on see on, nüüd saab ainult paremuse poole edasi minna ja vabandusi ka ei ole.

Pusime aga edasi. Toidutabelit hakkan reedest täitma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. January 2015, kl 16.09

Tervitused. Täna siis algas see lapsevanema igapäevarutiin. Loodan, et sellega seoses on ka endal kergem oma kaaluteema rutiini hoida. Tuleb meelde, et Sire lubas ka ennast hakata reele upitama, ... ei tegelikult lubas tänasest reele hüpata ja meile kõigile silmad ette teha ... oli ju nii, Sire, eksju smiling smiley
Minu "rutiin" algas muidugi sellega , et 2/5 perest on haiged, minul endal meeletud külmavärinad ja peavalu, aga kuna ma ainuke täiskasvanu kellel pilt ees, siis pean vapper põetaja - kokk olema ja püüdma koolis-trennis käijate elu endises tempos toedada.
Vaatan siin kella - kell on juba 16 läbi, mina endiselt oma kahe hommikuse riisivahvli ja tassitäie piimakohvi otsas. Tean, et tegelikult on see nii nii nii vale. Nüüd kui sööma lähen , siis ilmselt on elevandisöömise isu. Aga võibolla on see antud kontekstis isegi hea märk, kui isu on, äkki ma siis saan sellest peresisesest haiguspuhangust mööda suuremat palavikku saavutamata smiling smiley Teistel korralik palavik.

Sire, anna siis endast märku ja rõõmusta meid sellega, et nüüd "teed ära". Ahjaa. Ma kahtlustan, et sul on kuri plaan võtta kätte ja hakata uuesti mingit kiirdieeti tegema ... ära tee. Proovi nüüd kuukene lihtsalt kaloreid lugeda, koos meiega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 05. January 2015, kl 17.33

Kiirdieeti ma enam teha ei viitsi, pärast on isusid väga palju. Aga homme on plaan teha lahjem kapsahautise päev andes maole nö puhkepäeva. Ja ülehomsest hakkan kaloreid kirja panema, ostsin isegi uue märkmiku selleks tarbeks. Vaim on valmis pingutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. January 2015, kl 18.49

Sire. Huvi pärast küsin, et miks just ülehomsest ... miks mitte homme ? Kas homme tundub juba liiga käega katsutav smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. January 2015, kl 19.06

Jah, Sire, ei ole mingit ülehomset, ikka homsest juba smiling smiley

Mina kukkusin täna maiustama, aga tänu supile olen veel piirides ja õhtul kui veel kõht tühi siis ka ainult suppi smiling smiley

Vurr, söö siis palju küüslauku, et pisikud põgeneks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 23


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.