Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 26. January 2015, kl 10.54

Vaikne meil siin smiling smiley tore, et Sire toite märgib, see innustab mind ka ikka smiling smiley üksi küll ei viitsiks.
Loodan, et varsti Vurr ja KurrNurr ka tagasi.

Mõistus ütleb mulle, et peaksin sööma salatit, aga no ei suuda, ei saa aru mis trots mul on....see on vist nagu Vurril vee joomisega.
No vett ma ka väga ei joo smiling smiley
Tean ju väga hästi mida peaks sööma, aga ei... keha ei tee seda mida mõistus käseb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 26. January 2015, kl 11.30

Annn- mul on sama lugu, et teoorias olen väga tark ja võiksin ise kaalujälgijate rühma juhendada, aga praktikas ei taha alati õnnestuda.

Olen sealiha asendanud kana ja kalaga. Aga praktikas on nii, et kui ühe pahe jätad välja, siis hiilib teine pahe asemele. Sealiha üritan vähem tarbida, aga selle asemele on tulnud igasugu magusad asjad. tagatipuks lubasin lastele, et hakkame pühapäeviti magusat küpsetama. nagu ma suudaks siis ennast magusast eemale hoida.

Nädalavahetus läks iga päev kaloritega üle, üritan siis nädala sees vähem süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Triin05
Kuupäev: 26. January 2015, kl 11.57

Tere.

Liituksin heameelega teiega. KMI 29,97.

Triin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 26. January 2015, kl 12.29

Tere Triin, väga tore et soovid liituda! Kirjuta endast lähemalt ka, kui pikk, kui raske, kas töötad v oled kodune.

No tüdrukud, kas proovime-[www.qoqo.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Triin05
Kuupäev: 26. January 2015, kl 12.49

Minust siis lähemalt.
Olen kodune-peres kaks väikest last (3 ja 5). Käivad küll lasteaias aga tööle pole veel ise läinud. Esimese lapsega võtsin juurde üle 30 kg. Ja no sealtmaalt ongi see kaalu teema minu jaoks aktuaalne. Eelmisel aastal liitusin jaanuaris KA ja algkaaluks oli 93. Kuni mai kuuni olin tubli ja sain lausa 74 kg peale. Ja sealt siiani olen tagasi võtnud nüüdseks juba pea 8 kg. Täna hommikuse seisuga oli nr 81,6. Ja ma mõistsin, et nii edasi ei saa. Tuleb ennast uuesti kokku võtta. Olen ka suht lühikest kasvu 165 cm. Loodan leida motivatsiooni ja need kilod lõpuks ära anda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 26. January 2015, kl 15.45

Tere tulemast, Triin!
Ma ei täida see nädal toidutabelit, lihtsalt ei jaksa. Hea kui ma jõuan seda toidupäevikut siin KA täita ja jääda lubatud normi piiresse, oleks ütlemata tubli tulemus. Oi, kui vesi ikka on....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Triin05
Kuupäev: 26. January 2015, kl 15.58

Ma siis selleks nädalaks tegin endale menüü ette. Olen ka ennem nii teinud. Lihtsam poes käia ja ei pea iga päev mõtlema, mis süüa teha. Lisaks aitab see vältida isusid, sest sa tead täpselt mis söök sind ees ootab smiling smiley. Ma ilmselt ka sel nädalal veel midagi duelli toidutabelisse ei kanna vaid esmalt üritan uuesti rütmi kätte saada KA sisestamistega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 26. January 2015, kl 19.06

ma üritan ka võimalikult vähe poes käia- vähem kiusatusi.

Triin- mis on sinu kaalu lõpp-eesmärk ning mis on su päeva kaloreid, juhul kui loed neid. Räägi, kuidas sa eelmisel korral kaalu kaotasid- lugesid kaloreid, tegid trenni, pidasid dieeti.... vms. Igaljuhul oli see päris korralik kaalukaotus, tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Triin05
Kuupäev: 26. January 2015, kl 19.32

Esialgu jätsin siis selle eesmärgi mis KA pakub-65,3 oli vist.(ennem lapsi kaalusin 59 u) Hetkel loodan jõuda sinna 75 kanti ja siis vaikselt edasi. Kuna mul jah kaks last kodus siis mingeid eridieete ma teinud pole. Kui kodus on pannkoogid pühapäeva hommikul söön neid ise ka-kaalun lihtsalt kogu oma portsjoni ära. Seepärast ka sobib mulle see keskkond siin. Ja toidu kaalumine aitab ikka väga palju. Tekib parem ettekujutus palju mida võib süüa. Muidu ikka kipub see käsi väikese lisa tõstma potist või pannilt smiling smiley. Trenni olen ka stabiilselt teinud. Viimasel ajal on jäänud vähemaks. Üritan ka sellel lainel ennast paremaks muuta. Eelmine kord tegin tihti nii, et lasin mehel ennast lasteaeda koos lastega ära viia ja ise tulin jala tagasi (ca 6km) ja oli nagu hommikul kohe tehtud. Aga kui lapsed kodus haiged siis teen dvd ja youtubist. Minu lemmik Leslie Sansone Walk it off (3 või 4 miili). Ei ole midagi kontimurdvat ja ületamatut. Minu praegune kaalu tagasi tulemine on ikka väga paha. Aga ise tunnen, et kõik hakkasid kiitma ja komplimente tegema ja muutusin laisaks. Aga kuskil sisimas on motivatsioon veel olemas ja see tuleb lihtsalt üles leida. Seepärast otsisingi duelli kus oleks koos kergem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 27. January 2015, kl 10.17

Tere Triin!

Tore, et liitusid meiega, Vurr on meil siis duelli algataja ja ta lisab sind ka meie tabelisse, ise sa seda teha ei saa, toidutabelisse ainult, aga seda sa praegu veel vist täitma ei hakka, järgmine nädal äkki mõtled sellele. Toidutabel aitab väga palju, seal me ju näeme kõike mida sa sööd ja kui kaal ei lange siis saame arutada mida sa teisiti võiksid teha.
Minul on nii mõnigi maiustus söömata jäänud, kuna piinlik on ju seda tabelisse kirja panna.

Mina olen ka kodune, väiksem laps 3 ja läks lasteaega, kui aus olla siis ma isegi kui tahaks ei saaks tööl käija kuna laps on pidevalt haige, mõni üksik nädal kui terve.

Triin, mind ka huvitab kas loed kaloreid ja palju oled neid endale alustamiseks määranud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Triin05
Kuupäev: 27. January 2015, kl 10.25

Tere hommikust
Hetkel KA annab kaloreid 1464. Ja kui suudan ennast kokku võtta siis jälgin piinliku täpsusega. Ainuke mida ei jälgi on siis see ketas-seal valgud kogu aeg üle smiling smiley. Tänu sellele sai ka eelmine kaalu langus hea. Eile jäin piiridesse. Tänane hommik ka söök kaalutud ja söödud. Suutsin isegi eile ennast kokku võtta ja tegin 30 min trenni.
Mul on sama selle tööle minekuga, et ükski tööandja ilmselt mind ei taha kuna mul ka nad tihti haiged. Eelmisel aastal käisid nad koos kokku 5 nädalat lasteaias. Ülejäänud aja olid kordamööda kodus. Hetkel ka nad kodus haiged.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 27. January 2015, kl 10.28

Sire, lugesin selle joogi kohta, mulle ingveri maitse väga ei meeldi smiling smiley
See tee mida ma koguaeg joon on sidrunist(sidruni viilud ja vesi) koos meega. Loodan, et saan sealt natuke vitamiine smiling smiley

Aga muidu tundub huvitav smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 27. January 2015, kl 10.41

Meie ka kodus haiged, nohu köha polegi, lihtsalt palavik juba teist päeva. Oleme juba kôik võimalikud haigused ära põdenud: rõuged, silmapõletik, kõhuviirus ja no see nohu ja palavik on põhised.

Triin, sa nii tubli kui trenni teed, ma kunagi(aasta tagasi) tegin kõhulihaseid kodus, mõjus päris hästi, kahjuks laiskus tuli peale. Kunagi käisin isegi jooksmas, hea oli, aga see jäi mingil põhjusel katki ja uuest alustada nii raske smiling smiley
Olen juba pikka aega võtnu hoogu, et 5 tiibetlast tegema hakata, aga seda hea teha üksi kui keegi ei sega, kodus mul kahjuks sellist aega kui üksi oleks polegi smiling smiley kui siis hommikul varem tõustes, aga no see laiskus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Triin05
Kuupäev: 28. January 2015, kl 11.08

Hommikust.
Annn trenni teen enamjaolt dvd pealt. Mu lemmik Leslie Sansone (võid youtubist ka vaadata). Aga eile tegin täitsa uut asja ja väga meeldis (https://www.youtube.com/watch?v=695PN9xaEhs). Lihased päris valusad täna. Aga mõnus tunne on. Muidu meeldib ka õues jalutada. Loodan, et sain uuesti pisiku tagasi, sest vahepeal jäi see trenn küll väga tahaplaanile ja kohe tunda ka et võhmu vähem hetkel. Üldiselt kui valida siis jah teen kõndi ja hantlid ka minu lemmikud. Ma ei hakka veel hõiskama aga võrreldes siin eelmise nädalaga tundub, et motivatsioon hakkab tasapisi tagsi tulema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 28. January 2015, kl 12.35

Tere, ma olen trenni koha pealt laiskus kuubis. Zumba plaadid koguvad tolmu riiulil.

Kuidagi igav üksi toite märkida- Annn kuhu jäid? Ma reede, laup, pühapäev toidupäevikut ei täida, kuna pole kodus ja ühel päeval olen sünnipäeval.

Vurr- kuidas läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. January 2015, kl 14.50

Ma mõtlesin, et ainult eilne päev jäi vahele, aga nüüd avastasin, et üleeile ka pool päeva märkimata....ai-ai. olen ennast käest lasknud.
Eile oli kuidagi kiire ja süüa ka polnud väga aega, sellepärast jäi märkimata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. January 2015, kl 16.24

Vurr, kuidas läheb jah, tore oleks sinust midagi kuulda.
Loodan, et reede sa ikka platsis smiling smiley

Triin, kaalumine meil siis reedeti, oled muidugi vist sellest juba aru saanud smiling smiley
Kirjutame kaalu nr-i siia teemasse ja Vurr lisab hiljem tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Triin05
Kuupäev: 28. January 2015, kl 16.33

Selge. Loodan edastada hea numbri smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 29. January 2015, kl 19.09

Minul küll midagi head loota ei ole, nii et paraku peksavad jälle oma vitsad. Homsest täidan eesrindlikult toidupäevikut ja joon vett.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Triin05
Kuupäev: 30. January 2015, kl 07.12

Tere hommikust kõigile. Minu nr siis täna 80,8 smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Triin05 30.01.2015 07.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 30. January 2015, kl 08.30

Hommikust! Minu kaal täna 82.3 kg ehk siis -600 g. Alati võiks paremini. Toidutabelit täidan alates esmaspäevast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 30. January 2015, kl 09.06

Hommik!

Minul kaal 66.5 (0)

Mina ka täidan toidutabit esmaspäevast, puhkan natuke smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. January 2015, kl 09.32

Reedesed tervitused teile tüdrukud smiling smiley

Alustuseks suured tänud Annn ja Sire, kes te aitasite Triinul meie sekka liituda ! Ning seejärel minu poolt tervitused Triinule smiling smiley Tore , et meie hulka liitusid ja veel toredam, et oled aktiivne ja annad ka meile uut "elujõudu" tegutsemiseks. Naga öeldakse, et " koos on ikka kegem".
Vabandan, enda eemal viibimise pärast. No lihtsalt ei ole jõudu praegu. Mulle jäi see teie poolt öeldud lause, et üks uks kinni , teine lahti tõsiselt pähe kummitama. Selles kontekstis siis oleme hetkel koridoris kus on mitmeid uksi , ühest uksepraost paistab veidi rohkem valgust kui teistest, püüame siis sellest uksest sisse trügida. Küll aga olen ma viimase nädala jooksul korduvalt tundnud äärmist pettumust oma kodumaa seaduste üle. Hetkel ma isegi ei tahaks rääkida jokk skeemide läbilaskmistest vaid osade ametnike kvalifitseerituse astmest. Kohutav. Ma ei tea, mismoodi saavad hakkama inimesed, kes seadust ise lugeda ei mõista... vist ei saagi. Ja tundub, et riigisüsteemid pole loodud "inimeste jaoks" vaid selleks, et elu ikka võimalikult keeruliseks saaks ajada. Kokkuvõttes on mul tunne nagu oleksin sel nädalal mitu korda kõvast peaga vastu seina jooksnud. Aga mis ei tapa, teeb ju tugevaks smiling smiley Küll aga on enesetunne pidevalt selline "tahaks oksendada", kõhus keerab , pea valutab, silmad valutavad, süda on paha. Kõige selle juures siis püüan teha laste ees head nägu, sest nende elu peab jätkuma vanas rütmis. Loodan, et see periood saab kiirelt ühelepoole ja , et ei ole halba ilma heata.
Kui märkasite, siis ma ikka ükspäev käisin siin teie tegemisi lugemas ja märkisin Triinu kenasti ka kaalutabelisse ... kes märkas, see sai aru, et ma pole päris maa-alla vajunud smiling smiley

Ma pole sel nädalal toite märkinud ei meie TT-sse (toidutabelisse) ega ka KA päevikusse, kuid pole ka tegelenud üleliigsete näksimistega. Vee joomise kohapealt olen "vait" ja ei ütle midagi... eile olin tubli ja jõin kohvi asemel 2 suurt kannutäit teed.
Kaalunumber näitas täna 85,8 (+0,1). Kui aus olla, siis olin valmis milleks iganes ja kui täitsa aus olla, siis oli hinges selline "ükskõik" tunne ka. Praegu kirjutades tunnen ise enda ees häbi. Aga lohutan ennast, et eks ma olen vist siis ikkagi "kõigest inimene".

Tean, et pean ennast uuesti tegutsema sundima. Teen omale selle nädala eesmärgiks vähemalt midagigi üles märkida, kasvõi poolikult. Ma ei taha endale ( ja ka teile) liiga suuri lubadusi anda.

Triin, kui hakkad toidutabelit täitma, kirjuta palun nime alla ise oma päevanorm ... nii nagu kõigil teistel seal mingi number on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. January 2015, kl 09.38

Annn, ma nii lootsin , et selle nädalaga saab siis kaalutabelis ka kõik "tyhjad" ruudud ära täita, eriti need mis sinu nime all on smiling smiley See peaks nüüd küll sulle järgmise nädala eesmärgiks saama. Kaua me seda tühimikku seal vaatama peame ?

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 30. January 2015, kl 10.48

Jahhh, loodan ise ka sellest tühjast august lahti saada, no nii raske on see aasta see kaalulangetamine smiling smiley
Oleks ju võimalik isegi märtsiks(oma sünnipäevaks) jälle 60kg kaaluda, kui ainult suudaks ennast käsile võtta smiling smiley

Luban, et ma püüan vähemalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Triin05
Kuupäev: 30. January 2015, kl 14.09

Kõigil on vahel madalseise. Aga koos on kergem üle nendest saada.
Pean ausalt tunnistama, et nädalavahetused on mul sellised kus ma üles ei märgi väga. Esmaspäevast reedeni olen tubli aga jah siis kaks päeva võtan vabamalt. Aga alustan toidutabeli märkimist ka esmaspäevast siis smiling smiley.
Annn mul mais sünnipäev ja juubel- tahaks ka selleks ajaks alla võtta. Mul üks ilus kleit ootab-läheb ka praegu selga aga no ilus pole seljas hetkel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. January 2015, kl 15.58

Tere, minu kaal oli 89.5 ehk siis +0,7. Täidan TT homsest....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. January 2015, kl 17.17

No nii, Sire võttis KurrNurrilt üle meie "hetkel edukaim langetaja" tiitli või siis ütleme nii, et KurrNurr andis selle käest ära winking smiley
KurrNurr, ma juhin su tähelepanu sellele, et sa triivid väga sinna 9 külje alla jälle eye popping smiley , oi see 9 on kole number ....
Kui sa järgmine nädal 9-ga esined siis ma norin su kalla terve sellele järgneva nädala... päriselt ka smiling smiley... seni kuni sa jälle 8- peale tagasi saad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 31. January 2015, kl 14.53

Vurr, sa võidki jääda sellest unistama..........ma olen sellel nädalal ülitubli......just sinu kiuste nüüd....spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 31. January 2015, kl 21.43

KurrNurr.
Kui sa lubasid reedel, 30.jaanuaril , et täidat TT homsest .... siis see ei ole päris see sama , et paned magamistuppa seinale omale kirja et " homsest olen korralik". Hommikul ärgates vaatad ja lohutad ennast....homme...

Siin ju jääb märk maha kuupäevaliselt smiling smiley ... nii, et lubadused on täitmiseks. Ma käisin sinu pärast spetsiaalselt toidutabelisse vaatamas. Sinu pärast !

Sinu õnneks muidugi päev alles "noor", sul paar tundi aega veel lubadusi pidada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.