Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 42
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 11. January 2015, kl 17.36

Tere õhtust!
Nii lahe, et olete siin nii aktiivsed! Päris pikalt tuli lugemist smiling smiley
Mina olen ka seda tüüpi, kellel nädala sees istuv rutiinne töö ja liikumist ülivähe sad smiley Ise mingil ajal arvasin, et ma olen ikka üliaktiivne grinning smiley Lihtsalt 2 last trenni ja kooli-lasteaeda vedada ja pidev sahmimine.... Tegelikult toimub ju kõik autoga sad smiley
Nädalavahetusel ikka mingi magustoit ja aega ka rohkem vaaritada... Lisaks siis veel väike lõõgastus sõprade ja veiniga... Ühesõnaga lõpptulemus ongi see, et esmaspäeva hommikul hoian peast kinni ja nõuab tõelist pingutamist, et reedene kaal vähegi miinust näitaks eye popping smiley
Veinist hoian nüüd eemale- vähemalt niikaua kui kaal korras smileys with beer
Jõudu ja jaksu ja palun pange oma nippe siia kirja kuidas jubeda näljaga midagi lahjat süüa...

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 11. January 2015, kl 19.14

Nädalavahetus on mul toitumise koha pealt hästi läinud, püsisin lubatud piires. Täna käisin sörkimas 45 min + peamiste lihasgruppide harjutused otsa. Kusjuures kui jooksmas käisin mõtlesin. et ei tea kas Ursull on oma 26 km matka lõpetanud... suht hull nädalavahetus sul, ehk andsid sellega pekkidele stardi, et aeg kaduda su kehast smiling smiley.

Tegin täna oma arust lahjemaid, tervislikemaid sööke ja õnneks ikka söödi ilma nurisemata. Hapukapsasupp, kaerahelbepätsikesed ( vähese suhkru ja vähese võiga). Aa ja siis ostsin eile lõhet ja segasin seda kodujuustuga, väga mõnus sai, teen seda teinekord kindlasti veel.

Meil on täna saunapäev ja arvan, et luban endale pärast ühe õlle...

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 11. January 2015, kl 19.20

Kakuke36, et mida jubeda näljaga süüa. No teoreetiliselt oleks vaja süüa madala glükeemilise indeksiga toite, sest need hoiavad täiskõhutunnet kauem. Mul on selleks kapis maapähklid, mis mulle tegelt eriti ei maitse,aga kui hull nälg siis ma võtan peotäie lootuses, et surub näljatunnet maha.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 11. January 2015, kl 22.06

No nii, kui vaadata tabelit, siis paljud olid tublid, kahjuks ei saa ma samaga hiilata. Aga plaan on küsp ja homsest olen tublim. Andsin endale lubaduse ja kavatsen sellest kinni pidada.

Ilusat uue nädala algust

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 11. January 2015, kl 23.21

Täna küll jooksmas ei käinud, kuigi sai nädala algul plaanitud. Selle asemele koristasin tube ja kaasasin ka mehe. Nii hakkabki edaspidi olema, mina üksi ei pea rassima. Toidu osas on täna üsna lihtne olnud, ei ole aega olnud toidule mõelda ja süüa tegi ka mees. Kahju ainult, et õhtusöök liiga hilja peale jäi (8 läbi siis). Õnneks kalorid lõhki ei ole ja veidi isegi varu seal.
Mind aitavad juustud ja kohupiimad, kui olen näljane. Ei pea palju seda sööma, kuid mul võtavad isu ära. Pähkleid mina nälja kustutamiseks süüa ei saa, sest siis satun neist sõltuvusse, võtan veel ühe ja siis veel ja veel ja mis see üks ikka veel halba teeb ning lõpuks on pakk tühi.
Homme on mul hommikune 5-kilomeetrine kõndimine ja peale seda ujuma. Ning tegin endale ka väikse lõuna kaasa, ei tea millal lõpuks koju saan.
Mõnusat nädala algust kõigile! Esmaspäeviti on jälle võimalik puhtalt lehelt alustada!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. January 2015, kl 12.25

Vahi kui palju mõnusat juttu! thumbs up
Ma jõudsin ka eile läbi tormi koju, jube väsinud ja pole kohta mis ei valutaks. Nagu oleks sõjast naasenud, lonkan ja istuda enam normaalselt ei saa. Nüüd annan paar päeva oma kehale puhkust ja siis jätkan rühkimist.
3 päeva pole toitumist kirja pannud ja usun, et igapäev olid topelt kalorid mis ära sõin, sest mega energia puudus tekkis ja pihuga sõin "tudengi einet", et energiat saada. Hommikul oli kaalu ka ligi 2kg plussis!!! Aga mul see nii tavaline laagritega. See-eest rasva % oli vähemalt kolme pügala võrra langenud.
Nüüd edasi jälle rohkem rõhku toitumisele ja järjepidevust liikumisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 12. January 2015, kl 15.50

Ursull, miks sa rahulikumat trenni ei tee ja tapad ennast 3 päevaste treeningutega?
Kui lihased valusad siis tuleb juua palju ja valgurikast toitu süüa ja väike liikumine teeb ainult head. Oh sa vaeseke küll smiling smiley.

Minul tuleb täna korralik trenn veel ette võtta.

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 12. January 2015, kl 17.42

Tere-tere tublid kaasmaalased!
Väga mõnus on lugeda te jutte.Mind paneb teie tublidus toidu ülesmärkimise pealt ikka imestama küll,kust te selle moti ja aja võtate,et kõike täpselt kirja panna,eriti vanad tegijad.Mind tuleb vist hurjutada,mida olen isegi endamisi teinud,aga tolku ei miskit.Väga harva esineb see päev,kus kasvõi midagi toidust või liikumisest kirja saaks.Aega lihtsalt pole,või võtab nõnda nimetatud uus töökoht niipalju energiat ära,et pärast lihtsalt pole kas jaksu või on koduseid toimetusi nii palju...
Õnneks olen sel aastal moti ikkagi üles leidnud,küll mitte nii suure hurraaga ehk,kuid siiski.
Oleme koos mehega teinud juba päris mitu kõnnitiiru,vahele sekka ka natsa jooksu, sel aastal.Tööl saan vahel ligi 13000 sammu vahetusega,mõnikord alla 5000(seda nö.kontoripäevade puhul).Tamp on hull taga,aga mulle meeldib ja olen juba täiesti ära harjunud.Seda nädalavahetust natuke kardan,sest ees seisavad arvatavasti esimesed rasked öised vahetused ja pärast vaid 1 päev puhkamiseks ja siis jälle täie rauaga.Ehk polegi mu keha lihtsalt sellega harjunud.Ei tea.Igatahes ujuma ning vesivõimlemisse või vesiaeroobikasse pole ammu juba jõudnud.Hinges pole õnneks alla andnud ja mul on tõsiselt hea meel,et meie grupp nii suur on.Aplaus ja kiitus minu poolt selle nädala tublimatele,kes suutsid vastavalt üle 2 kg ja 2 kg kaotada!Jätkake samas vaimus!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 12. January 2015, kl 22.49

Eile olin pikalt üleval (12 läbi läksin magama) ja täna käisin kõndimas 5km ning peale seda kohe ujuma ja vesiaeroobikasse tunnikeseks. Ja see kõik võttis ikka jube läbi, peale lõunat oli nii magus uni silmis koguaeg, et jää või jala peal magama. Nüüd ongi plaan kiiresti arvutis kirjad üle lugeda ja magama minna.
Lisaks kaasneb väimusega alti ka söögiisu. Muud hullu polnudki, kui pistsin üksi peaaegu terve pomelo kinni. Tänased kalorid on ilma trenni lisamata lõhki, kuid kui trenne ka arvestada, siis olen plussis ja veel paarsada kalorit puudugi. Aga eks seda homme hommikul ole näha, eriti head ma ei looda.
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. January 2015, kl 23.12

BIRIKA, see oli ju laager. Laager saab läbi ja siis jälle vana radapidi rahulikumas tempos smiling smiley
Ma nendega laagris juba kolmas kord ja juba seltskonna pärast on nii äge seal koos käia, lisaks saan palju teadmisi treenimise kohta ja tehnikat harjutada. Mulle sellised mitmepäevased laagrid väga meeldivad, et oled sunnitud liigutama 2-3x päevas 2-3 tundi järjest. See ju selline mõnna lihasvalu.
Igaljuhul astusin ma täna selle spordiklubi liikmeks ka ametlikult ja palkasin endale jooksutreeneri, kes mulle kavad koostab ja jälgib mu tegemisi.
Ma seda tüüpi inimene just, et kui asi karmilt paigas ja keegi kuklasse hingab, siis pingutan ilusti. Ma lihtsalt tean, et selline meetod on minu puhul parim ja efektiivsem kaalu langetamiseks, kui see omal käel trenni tegemine. Mitte, et ma omal käel üldse ei teeks. Ikka teen, aga üksi olles on kergem laisaks minna ja lihtsam käega lüüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 13. January 2015, kl 08.31

Nu vot siis ja täna mul hoopis -300 g. See küll hästi. Tänaseks spordiks on mul jalgsi käimine (2-4 km).
Mingi lõuna säksi peaks endale ka kaasa võtma, kuna ees ootab pikem koosolek. Vastasel juhul hakkan sealt lauapealt küpsiseid ja komme närima.
Aa ja pildid. mis ma kunagi lubasin. Leidsin need küll üles, kuna minu kaalu tõusud ja langused ei ole nii väga suured olnud, siis piltidelt raskelt seda wau-efekti saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 13. January 2015, kl 11.56

Sel juhul, kui laager ja mõned korrad aastas ja lahedad uued tuttavad, siis ma saan sust aru Ursull ja isegi kadestan sind heas mõttes smiling smiley.

Mul läksid eile vaatamata korralikule trennipäevale kalorid siiski lõhki, mingi 300 kcal. Ma panen endale kõik toidud, mis söön kirja kalendermärkmikusse, tavaliselt teen seda hommikukohvi juues ja siis tean juba ka lõunasööki ja vahepalasid, sest võtan need kodust kaasa ja siis polegi päeva jooksul muud, mida süüa ja kõik on hästi, aga kui õhtul koju jõuan, väsinud, näljane... siis on mul kõige raskem mitte kalorinormi ületada.
Sinna märkmikusse panen ma kirja ka jooksvad sündmused, rõõmud, mured ja nii olen toiminud mingi 4-5 aastat. Päris lahe on vaadata vanu märkmikke ja meenutada, mis kunagi on rõõmu valmistanud ja mille üle kurvastanud olen. See kirjapanek võtab ehk 3 minutit mu päevast, ma vaatan selle võrra vähem telekat smiling smiley.

Täna on mul trennivaba päev, aga arvan, et õhtul elutoas selili maas jalgrattasõitu ja kätekõverdusi tuleb ikka teha.

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 13. January 2015, kl 14.38

Mul on alati pastakas ja väike paberileht köögi laua peal ja kui portsu tõstan siis panen ka kohe paberile kirja. Eks mees vaatas mind algul veidi imelikult, kui ma õhtusöögilauda oma kaalu ja paberiga istusin, kuid nüüd ta sellega juba harjunud tongue sticking out smiley Ning hiljem, kui on aega lisan need arvutisse. Snäksid ja lihtsamad asjad kirjutasin endale välja, seega ei pea igat mandariini kaaluma.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. January 2015, kl 16.45

Nende asjade üleskribamisega mul kolleegid ka juba naeravad kui siin tööl midagi head keegi pakub siis mina alati uurin, et mis asi täpselt see on ja kelle toodang, et otsida pärast õiged kalorid üles grinning smiley Nad juba naeravad mind, et noh otsid jälle kaloreid või, aga seda kõike sõbralikus võtmes.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 13. January 2015, kl 21.24

Ma olen ka oma kaloreid veits lõhki söönud. No lihtsalt on mingi imelik periood. No ilmselt see, et ma olen lihtalt väsinud. Õhtul ei tule päris kohe voodisse minnes und, magama jään ikka 1-2 ajal, aga ärgata on ikka kell 6 vaja.. Ära harjun, siis muutub toitumine kaa normaalseks ilmselt. Hetkel on jube šokolaadi isu koguaeggrinning smiley
Homme lähen peole ja ütlen teile kohe ausalt, et söön vatsa mõnusalt täis ja joon mõnusas koguses alkoholi. Võtan väga vabalt ühesõnaga ja reedeks ootan sellist plussi nagu peale aastavahetust oligrinning smiley

Ma kirjutasin kaa alguses neid kaloreid üles, kui kohe asju kaaluabisse sisestada ei saanud, aga enam ei kirjuta. Kaalun asjad ilusti ära ja sisestan kaaluabisse siis, kui aega on. Õhtul on mul kõikide toitude kaalud täpselt meeles ja isegi eelmisel õhtul tehtud võileivadgrinning smiley Mõnus mälutreeninggrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 14. January 2015, kl 11.24

Minul on see nädal liikumise osas päris ok olnud. Esmaspäeval sai üks sulgpall tehtud ja täna on lihased isegi pisut valusad (mul tavaliselt just ülejärgmisel päeval annavad lihased tunda). Eile tegin korraliku kärutiiru. Vaatan, kuidas täna kujuneb. Ma ei jõua ära oodata, et päevad pikemaks ja valgemaks läheksid. Vahel tahaks lapsega õhtu poole ka välja mina, aga käruga pimedas pargis ringi kolada on pisut kõhe, kuigi olen ka seda teinud.

Tahtsin hoopis uurida, kas keegi aktiivsusmonitori kasutab (a la Polar Loop)? Kuidas kommenteerite? Eile juhuslikult komistasin sellise asja otsa. Ma ei olnud sellest enne kuulnudki. Kuigi, kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis vist ühe tuttava käe peal olen midagi sarnast näinud, aga ei osanud toona tähelepanu pöörata. Igal juhul tundus see mulle jube äge. Saad päeva aktiivsusest kogu aeg aimu ja asi funkab ilma pulsivööta. Kui muidugi konkreetset pulssi on vaja näha, siis peab ikka vöö ka peal olema, aga sammud ja kalorid jms mõõdab niisama ära. Mul ikka vahel käivad sellised tehnikavidinate hood peal smiling smiley Kärutades olen mitu korda mõelnud, et miski sammulugeja vms võiks olla. Ipodi peal mul isegi on mingi variant, aga see viskab villast. Sooja ilmaga näitab rohkem samme ja külmaga vähem (mõõtsin konkreetset ringi). Tegelikult on muidugi asi selles, et ma naiivselt loodan, et mingi asi motiveerib ja sunnib mind rohkem liigutama ......

Hommikul korra kaalusin ennast ja eelmise reedega on siiski väike pluss, kuigi olen olnud korralik. Ei teagi. Pean vist juustu söömist vähendama.

Õhtuste näksimiste vältimiseks olen taasavastanud beebiporgandid. Samuti on FinnCrispil sellised väikesed näkileivad erinevate maitsetega. Kuna need on kerged, siis üks tk palju kaloreid ei anna. Mulle igal juhul sobivad.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. January 2015, kl 11.40

Mul päris mitmel kolleegil on see Polar Loop käel. Analoogseid asjandusi on veel. Kõik kiidavad, et vidin annab märku kui peaksid rohkem liikuma. Samuti mõõdab su aktiivsust uneaeg, et kui rahutu sa magades oled. Ma ise vaatasin mingiaeg Samsung Gare kella, selle sama mõttega, aga mul ikka oli vaja rohkem nagu pulsikella+GPSiga, siis jäi see ära.
Aga mujal maailmas on hästi populaarsed ka Fitbit või siis Jawbone (kliki nimedel siis saad kohe nende kodulehtedele) winking smiley
Viimane neist peaks isegi sind äratama õrnalt käel värisedes. See eriti hea neile, kes peab kellegiga voodit jagama ja erinevate aegadel on äratust. Siis mingi lärmakas helin ei aja kaasat üles.
Eks need ikka motiveerivad. Aga ma mõtlen just seda, et kaua mind selline asi motiveeriks? Mul kodus sammulugeja ka, aga see on juba aastaid kusagil lauasahtlis ja ma ei vinna isegi mitte patareisid vahetada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 15. January 2015, kl 08.20

Homme on reede!!! Ma tunnen ennast nagu koolilaps kellel vaja õppetükid korralikult ära teha st. PEAB ju nädalaga mingigi miinus tulema smiling smiley)) Tegelikult on hästi mõnus see duellitamine sest üksi ma kindlasti ei suudaks niimoodi ennast jälgida.
Ok, väike miinus kindlasti tuleb kui just täna midagi hullu ei tee smiling smiley See kilokene nädalas võib ikka korralikult kõikuda.. Kunagi keegi lohutas, et juba 200g maha võtmine- see ju terve võipakk smiling smiley Siiani mõtlen sellele ja lohutan kui kaal aeglaselt allapoole liigub. Ja seda ta teeb ju alati aeglasemalt kui mina tahaks!!!!! winking smiley
Birika- kahjuks ei saa ma pähkleid süüa sad smiley Mida vanemaks saan, seda hullemad allergiad vaevavad confused smiley Mul on tegelikult kapis purk parapähklitega- lugesin kusagilt, et pidid kilpnäärmele hästi mõjuma smiling smiley Igatahes vahepeal kui meelde tuleb siis pistan neid winking smiley
Müts maha (ma muidugi mütsi ei kanna eriti) nende ees, kes praegusel ajal väljas trenni teevad! Eile lugesin lehest, et EMO on ummistunud inimestest sellise libedusega... Hea põhjus muidugi mitte trenni teha! smiling bouncing smiley
Igatahes jään ootama homset kaalu ja piilun kuidas teilgi läindu on!
Päikest, mis teeks meele rõõmsaks ja sulataks pekki kah winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 15. January 2015, kl 08.29

Mul on nüüd vahepeal väga kiire olnud ja pole jõudnud siia midagi kirja panna. Tegelikult väga palju polegi lisada, sest see nädal muutused aeglasemad. Eelmise nädala reedega on -300 g praegu, kuid see on olnud juba mitu päeva järjest nii. Eile pidi olema jooksmise päev, kuid kahjuks ei jõudnud ja tundsin, et olen selleks liiga väsinud. Kõndinud olen küll ja 10 tuh sammu olen igapäev ikka kokku saanud.
Täna mul järjekordne tordiklubi, loodan, et sellega homset tulemust ära ei riku.
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 15. January 2015, kl 10.02

Ma päris ootan homset kaalumist, sest olen tubli olnud. Kahel päeval on kalorid 300 kcal üle läinud, aga see ei tohiks midagi hullu veel olla.
Ma käin tavaliselt lõunapausidel kõndimas, aga sel nädalal selle libedaga pole julenud, parem karta kui kahetseda... Trennis olen kolmel õhtul käinud.

Avastasin, et ma pole 2 nädalat ühtegi kommi söönud, kodus on laste jõulupakist veel küllaga komme alles. Ma ei mäleta, et eelnevatel aastatel oleks veel 15 jaanuaril jõulukommid alles. Kas tõesti mina sõin need siis ära, võib olla tõesti.. Ma olen palju lugenud suhkru kahjulikust mõjust ja kui raske on organismil sellega toime tulla ja siis ma üritan suhkrut järjest vähem tarbida. Kunagi panin hommikupudrule toormoosi, nüüd tundub see juba õudne ja panen marju, seemneid,kookoshelbeid - mille järgi isu on, vahel ka mett.

Eile oli taliharjapäev - see tähendab, et talve keskpaigast oleme üle saanud. Selleks, et juuniks tulemust saada on vaja nüüd ja praegu tegutseda.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: mar11
Kuupäev: 15. January 2015, kl 11.40

Vabandan, mina ikka loobun kambas olemast, numbreid suudaks edastada, aga kahjuks ei jõua oma elutempo juures ei teie kogemusi lugeda, ega enda omi kirjutada ja see pole siis aus. Soovin teile edu.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 15. January 2015, kl 20.17

Täna on kalorid juba täis ja need tulid kergelt. Naistega tegime ja sõime torti. Võtsin seda tordisöömist, kui lõunasööki. Seega ei ole kalorid ka lõhki, smaas täna ma ei ole väga palju liikunud, ainult paar km väljas ja ülejäänud on tubane siblimine (hetkel 7000 sammu kokku). Siiski pärast tänast veidi kardan homset kaalumist. Loodame, et püsib sellenädalane tulemus, see tähendaks väikest miinust siis.
Edu homseks kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. January 2015, kl 07.00

Hommik!
Mul juba veidi naljakas olla, et nii kui reede on täpselt sama kaal, mis eelmine nädal.
Pigem arvasin, et tuleb plussi, sest trenni sai kõvasti tehtud ja ligi 2kg tuli kohe selle 3päevase spordilaagriga juurde. Süüa sai seal ka hästi. smiling smiley
Aga siis hakkas igapäev kaal veidi langema ja nüüd jälle nulliring.
Eks ma siis võtan hoogu ennem kui hakkan miinuseid kirja panema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 16. January 2015, kl 08.17

Nonii, minu kartused osutusidki tõeks- nii kui väikseimgi patustamine (sõin eile õhtul ema tehtud praetud räimesid tomatikastmes) ja kohe kaal tunneb selle ära !
-700 g vaid. Muidugi see minu jaoks ikka suur miinus sest tavaliselt ma langetan max 200g nädalas smiling smiley Eile hommikul oli see kaal ikka tunduvalt väiksem.
Aga pole üldse hullu niikaua kui mingitki miinust näitab siis tean, et olen õigel teel.
Jõulukilosid veel kaotada 1,5 kilo jagu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 16. January 2015, kl 08.28

Ja oh üllatust mul oli täna kaal langenud. Näe polegi väga hullu, kui mõni päev kergelt pattu teha. Hea oli selle juures see, et torti sõin päevasel ajal ja õhtul enam peale õhtusööki ei olnud mingeid näksimisi ja õhtusöök ise ka oli õigel ajal, mitte liiga hilja.
Kuid nädala raskeim aeg ootab ees. Nädalavahetused ongi tavaliselt need, mis selle nädalase pingutuse nullivad. See nv üks sünnipäev ka. kui see tõotab tulla pigem sportlik sünnipäev (bowlingut mängimas). Aga eks vaatab, üritan ikka korralik olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: tipsur
Kuupäev: 16. January 2015, kl 08.53

Tere, kaasvõitlejad!

Täna on siis kaalumise päev ja selle nädala jooksul mul kõige suurem number. Nimelt olen viimased 2 päeva paha peal olnud, söönud, tuju null, jamad tööga ja kuhjal oma emotsioonid veel sinna otsa. Kuidagi täiesti minnalaskmise tunne oli eile, vana mina juurde tagasi vms. Nii et mis siin ikka seletada : ( Aga ikkagi väike miinus tuli ära, sest olin siiski 4 päeva tubli ja 1 päev natuke ablas ja 2 päva absoluutselt ülemõistuse ablas. Selline lugu siis. Jah….

Head nädalavahtust!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 16. January 2015, kl 08.59

Minul on ilus miinus: -2 kg nädalaga. Toitusin iga päev 1400-1500 kcal ringis ja kaks päeva oli nn. patupäevad siis oli 1800 kcal. Mis siit järeldada: kui korralikult toituda, siis asi toimib smiling smiley.
Trennipäevi oli nädala jooksul neli, kus kulutasin keskmiselt 400 kcal. Nii suur kaalulangus nädalaga ei ole muidugi normaalne, aga ehk olid need jõulukilod ja oma osa oli ka teatavas veepeetuses, mis mind eelmine nädal kimbutas.

Mul on hea meel Karukati42 tabelis näha smiling smiley, küll me koos nendest kilodest lahti saame, kergemana on tunduvalt parem oma kehas olla.

Ja nädalavahetusel kõik liikuma smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 16. January 2015, kl 11.55

Tere!

Ma täna kaalu kahjuks öelda ei saa, igast eksamid ja muud mõtted peas. Läks meelest kaaluda. Aga homme panen kindlasti numbri kirja. Muidugi ma ei tea milline see number olema saab. Loodan, et ikka 7ga algav. Eks näeb! Toitumine on olnud nii ja naa. Üldiselt olen jahutoidud enda menüüst välja jätnud aga juhtus, et sai ikka pitsat söödud. Ühesõnaga pole toitumine kõige parem olnud.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 16. January 2015, kl 13.38

Nagu öeldud, sel korral on mul plussiring. Pidustusi ja toitu ja jooki nautisin täiel rinnal. Arvasin tegelikult, et see pluss tuleb veel suurem, niiet kurta pole mul midagi. Täna õhtul jälle ujuma ja nädalavahetus tõotab tulla töine, seega näksida pole aega. Kõigl on tublid miinused, jätkake samas vaimussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Liisulii
Kuupäev: 16. January 2015, kl 14.27

Liituksin meeleldi Teie pundiga. Panin oma andmed tabelisse kirja ja püüan endast parima anda. Edu meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 42


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.