Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 42
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 16. January 2015, kl 15.10

Lugesin eilsest naistelehest Laine Randjärve kaalulanguse lugu ja täna võtsin lõunaks apelsini. Sõin selle ära ja tõesti tekkis täiskõhu tunne. Nüüd järgmine nädal võtangi lõunaks apelsini. See nädal oli langust 0,3 kg. Vaatame, mis järgmine reede näitab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 16. January 2015, kl 22.42

Hei-hei!
Lisasin kaalu,mis tegelikult ehk polegi õige,kuid mu kodukaal otsustas lihtsalt eile üles öelda,uue kaalu ostmisega tuleb tsipa oodata,seepärast panin eelmise nädala numbri kirja,aga nüüd siis öisesse vahetusse minek.Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 17. January 2015, kl 08.06

Nagu lubatud, panin eile ennast tabelisse kirja.
Lugesin teie jutukesi ja sain ainult innustust juurde.
Ursull, võtan sinu nõuannet kuulda (liikumine sama, mis riietumine ja hambapesu) ja proovin nüüd ennast rohkem liigutada. Alustuseks hakkasin ühistranspordiga tööl käima (polegi väga hull spinning smiley sticking its tongue out). Kokku teeb päevas 1 tund või veidi rohkemgi jalutamist. See tähendab muidugi seda, et varem välja ja hiljem koju. Kuid püüan siis mõelda, et vahet pole, kas jõuan 1 tund varem või hiljem diivanile lösutama. Otsin vast ka oma sammulugeja üles ja panen selle ka peale, siis veidi huvitavam confused smiley, vist.
Arvasin, et esialgu ei hakka toidupäevikut pidama (üsna tüütu), kuid eile mõtlesin juba ümber.
Õhtune söömine tuleb ka kontrolli alla saada.
Rohkem muutusi hetkel ei teegi.
Birika, sinu tulemus sellel nädalal on küll super thumbs up, proovin järgi teha.
Kõigile ikka piisavat motivatsiooni, et mitte käega lüüa. Olge tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. January 2015, kl 09.51

Minul see nädal on kuidagi kehvasti liigutamisega just. Pärast laagrit ei taha kuidagi sabakondi valu üle minna ja karta on, et pean minema end arstile näitama. Pikutada on mõnus, istuda valus, jooks põrutav. Samal põhjusel ei läinud ma teisipäev kergejõustikku ja kolmapäeval ujuma ka, et äkki olen mingi sant seal, kes kaasa ei saa teha. Kolmapäeval alustasin Jilliani kodust kava. Tegelt mõnus 30 min higistamine ainult ning väga tõhusad harjutused, aga jah oma hädisuse tõttu ei saanud kõiki korralikult teha. Ei teagi, kas pean rohkem kehale puhkust andma, et taastuks või peaks kuhugi kiropraktiku juurde minema. Ilgelt tahaks juba jooksma täna minna, aga ei tea, kas see ikka on hea mõte.
Esialgu hakkan kodu koristama ja tuuseldan maja peal nii palju kui saan, et kalor kuluks.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 17. January 2015, kl 13.07

Mina täna puhkan, ei plaani erilist trenni ega koristamist. Ei joonud ka oma energiateed, et nädalaalguseks jälle triksis-traksis oleksin.
Eilsed toidud veel sisestamata, õnneks on kõik paberil kirjas.
Õhtul bowlingusse ja peale seda torti sööma, mis on raskeim osa päevast, mil pean üritama toitumise osas korralik olla.
Hetkel kaal kenasti eilses tulemuses. Stabiilsus on hea, see on asi, mis mul alati välja ei tule. Võin ju teha hea tulemuse, aga kui see ei püsi, mis kasu sellest siis. Seega rahulikult ja stabiilselt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 18. January 2015, kl 13.47

Haha. Minu motivatsioon on läinud kusagile. Ma olen tagasi selles kaalus, mis peale aastavahetust. Toidud ja kalorid saavad ilusti kirja kuni mingi hetk mõtlen, et ah suva ja siis söön paarisaja kalori võrra rohkem. See võib juhtuda täiesti suvalisel hetkel ja vahet pole kas hommikul õhtul või päeval. Toidud panen ilusti kirja, aga selle ekstra söömise eest ma siis pärast vähem ei söö. Ma ei tea kas asi on selles, et nii külm on või milleski muus, aga mul enesekontroll puuduks nagu täielikult. Ma isegi ei mõtle, et oi ma nüüd äkki ei peaks. Ja need kalorid lähevad üle täiesti suvaliste asjadega mitte ainult näksimisega. No selles mõttes on kõik ilusti kirjas, aga lihtsalt rohkem. Vaatame mis siis uus nädal toob. Loodame, et toob motivatsioonigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 18. January 2015, kl 14.58

Oioi mõttes riidlen endaga

võrreldes eelmise nädalaga olen juurde võtnud taas sada grammi. Trenni teen tavaliselt ikka kaks korda nädalas jõusaalis. Võibolla jah toitumine pole veel päris see mis ta võiks, aga üritan selle korda saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. January 2015, kl 15.51

Sel nädalal on siin jälle palju tublisid kaalulangetajaid olnud.
Neist kõige tublimad on olnud Birika (-2kg), anxu79 (-1,3kg), Kakuke36 (-1,2kg) ja rõõmurull ning tiina (mõlemad -1kg). Hurraaaa!!!
Samas kahe nädala tublimad, kes juba tublisti üle 2kg kaotanud on Kakuke36 -2,8kg ja Roosaroos -2,3kg. Väga tublid tulemused!

Järgmine nädal võib juhtuda 1 kurb asi ka, et meie ridadest peab ära kustutama Mar11 ja Krisly, kuna 2 nädalat juba tulemust kirja ei ole pandud. Reegel näeb ette seda, et kui 3 nädalat järjest punane siis kustutatakse listist.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Liisulii
Kuupäev: 18. January 2015, kl 16.24

Te olete nii tragid trennitajad eye rolling smiley ma püüan kõigepealt söömisele kontrolli peale saada. Kolm päeva on õnnestunud, loodan et jõudu jagub veel kauaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 18. January 2015, kl 16.28

Ursull, kas tunned ennast paremini? Ära siis küll trenni tee, kui kuskilt valutab, teed asja veel hullemaks. Kaalu saab langetada ka ilma trennita. Tuletan meelde: söömisest oleneb 80 %, treenitud inimene lihtsalt tunneb end oma kehas paremini, on kuidagi sirgem smiling smiley.

Siucra ma arvan, et sa pingutasid üle-eelmisel nädalal üle, võtsid liiga palju oma suht normaalse kehakaalu juures maha ja siis veel paastusid ka ühe päeva ja su kehale oli see ehk liiast. Mõtle nii, et sul on juba täitsa korralik keha, nüüd ainult treeni teda ja annan tervislikku toitu. Ja nii peabki jääma alatiseks, kogu eluks. Usu ta varsti tänab sind selle eest smiling smiley

Aga mina käisin täna jooksmas, 55 min, 480 kcal, keskmine pulss 142, kui see kellelegi midagi ütleb.
Tahaks juba natuke pikemalt joosta, aga jalad hakkasid vaikselt niiskeks minema ja ei tea kas peakski rohkem jooksma, aga hing nagu tahtis ja keha oli ka nõus smiling smiley.

Nädalavahetus on mul toitumise poole pealt korda läinud, olen püsinud lubatud 1500 kcal piires.

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. January 2015, kl 18.13

Tänud toetuse eest BIRIKA! Tean jah, et toitumisest oleneb enamus, aga kui ma niisama passin kodus siis hakkan ikka vaikselt köögi vahet käima. Täiesti haige komme grinning smiley

Sabakondi valu jooksmist ei sega. See annab tunda vaid siis kui tahaks mõnusalt mugavalt istuda. Isegi istuda saab nii juba, et seda valu ei ole ehk siis sätin end raskusega ettepoole või istun ühe või teise kanni peal.

Aga jah selliste hädadega on kerge mott kaduma. Täna suure surmaga ikka viisin end jooksma. Surusin naelikud alla, sest täiega liuväli oli. Jooksin täpselt 1h ning 7,5km. Mingitel lõikudel pidin naelikud alt ära võtma kus tee paljas oli, aga 2x pidin need jalga tagasi suruma, et püsti ikka jääda. Keskmine pulss oli 145 ja 535kcal kadus.

Pärast tegin kartulit ja hakkliha kastet, mis ikka on nii nämm toit. Veel peedisalatit ka kõrvale ja tunned, et elu on ilus smiling smiley

Loodetavasti saab uuel nädalal juba rohkem jälle trenni teha. Hoian pöialt! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 18. January 2015, kl 18.43

Meil siis eile tõotas tulla kerge pidu: algul bowling ja pärast tordisöömine. Kuid sellest rahulikust istumisest kujunes välja korralik möll. Tantsisime nii, et minu 3000-4000 sammust sai lõpuks 10 000 sammu kokku. Kui tulevikus samme puudu, siis hea muss peale tantsima: 2 tantsu ja 1000 sammu koos. Igas tahes väga lahe oli.
Täna käisin hommikul jooksmas (selle aasta teine jooksmine), tegin 3km ringi. Peale seda käisin lastega väljas jalutamas, nemad olid ratastega ja seega sain siis ka kohati joosta, et neil kannul püsida.
Aa ja kaal oli hommikul ka sama, mis eile, peale torti ja natukest alkoholi ju väga hea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Liisulii
Kuupäev: 18. January 2015, kl 22.51

Ma ei tea miks aga mulle seostub ka hakklihakaste just peedisalatiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 18. January 2015, kl 23.20

Tere kõigile,

Loodan, et võtate mind ka endi sekka smiling smiley Panin end ka tabelisse - vist tegin kõik õieti...

Plaan on esialgu 71kg pealt 64kg peale saada ehk siis normkaalu, kui jaksu jagub, siis vast ka 62kg-ni, selles kaalus tundsin end kunagi kõige paremini - see aeg jääb sinna "enne kolme last" aega smiling smiley Praegu veel imetan last, seega kaalu langetamine peaks nagu lihtsam olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 19. January 2015, kl 00.04

Birika, mingis mõttes võib sul õigus olla. Aga see suur kaal oli mul kohe peale aastavahtust ja suurt söömist. Vahetult enne aastavahetust oli ta mul koguaeg 61 ringis, niiet võib öelda, et see oli lihtsalt see s tähega asi mu sees ja reaalselt võtsin alla ainult poole kilo ringis. Ise tunnen, et see paast mõjus mulle väga hästi, aga võib-olla tõesti mõjutas see mu isu sel nädalal. Täna siis kaloreid üle ei söönud ja jalutasin metsas 1,5 tunnise ringi. Mehega üritame iga pühapäev mingi pikema ringi kõndida, nii mõnus on. Kõige pikemad jalutuskäigud jäävad 3 tunni kanti ja pärast neid tuleb alati mõnus uni kaa.
Keha võib mind tervisliku toidu eest tänada, aga samas ka kirub ja nõuab mingit jama. Kuigi pean tunnistama, et järjest harvemini, enamuses on see snäkitamine ikka harjumus ja viimasel ajal nõuab ta värsket jA puuvilju (eriti mangot). Loodame, et nii ka jääbsmiling smiley Üritan siis positiivselt mõelda ja selle moti enda seest uuesti üles leidasmiling smiley Nii! Ma sisestan nüüd endale seda manrat, mis sa kirjutasidgrinning smiley Mul on päris korralik keha juba...


Tere kõigile uutele kaasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. January 2015, kl 06.50

Tere kõikidele uutele tulijatele. Ikka võtame kampa. Lahe, et meid nii palju on. Pidage siis ilusti Jaanipäevani vastu winking smiley
Tegin veel ridu juurde ja korrigeerisin valemeid, et meid mahub siia veel, kui soovi on. Hetkel meid juba 30!!! VAUUU! the finger smiley

Nüüd siis uus nädal ja 4 päeva jäänud, et miinust teha.
Kes tähti ja kuud usuvad, siis neile infoks, et 20.01 kl 15:14 on noorkuu loomise aeg, mis on ühtlasi parim aeg soovida positiivseid (st. mitte eitavas vormis) soove, sest siis kuu hakkab kasvama ja peaksid ka soovid kasvama hakkama. Samas on see raske periood kaalulangetajatele winking smiley et kui ei suuda oma suud lukku panna, siis ka kaal kasvab mühinal :p Pärast täiskuud, mis on siis 4.02 peaks jälle kaalu langetamise mõttes lihtsamaks minema, sest siis hakkab kuu kahanema.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 19. January 2015, kl 08.46

Minu kaal oli täna šokeerivalt +800g!?!?! See tuli küll ma ei tea kust. Aga üritan endale seda eilse jooksu ja liiga hilise söömisega seletada. Ja tegelikult oli näksimist ka tavapärasest rohkem, kuigi kalorid nagu lõhki ei läinud, aga v-o jäi midagi märkimata.
Üritan täna korralik olla ja sellest plussist kiirelt vabaneda ning reedeks ikka tulemuse ka teha.
Jõudu algavaks nädalaks. Uus nädal, uus võimalus! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. January 2015, kl 09.14

Roosaroos, teeme klubi! Mul ka juures, aga mul tervelt 1kg plussis sad smiley Ai kurjaaa!!!
Üleüldse mul hakkas see periood peale, kus kaal tõuseb. Kuidagi ei suuda enda jaoks leida seda head nippi või trikki, et hoida kaalu kasvõi nullis.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: niirt
Kuupäev: 19. January 2015, kl 10.14

Minu nädalavahetus läks täiega untsu sad smiley Ja kogu selle allakäigu käivitajaks oli kringel (!!), mida edukalt umbes pool päeva suutsin ignoreerida, aga kokkuvõttes jäin siiski mina kaotajaks ja soe šokolaadikringel võitis, ühes kõigi nende rosinate, pähklite, martsipani jm paksuks tegeva mandiga. Sellega oli sai mu korralik toitumisrežiim seks nädalaks kuulsusetu lõpu.

Tänasest siis uuesti eesmärgi poole pürgima ja loodetavasti nädalake lähetust seda oluliselt ei saboteeri. Aga eks reede annab vastuse..

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 19. January 2015, kl 14.56

Ma avastasin enda puhul sellise nipi, et kui olen õhtul töölt tulles näljane ja sööks kõike, mis ette jääb, siis söön algul mingit toorsalatit juba söögi valmistamise/lauale panemise ajal ja kui söögiaeg käes, siis nagu väga palju ei mahugi enam, siis suudan juba oma isusid taltsutada ja võtan mõistusega, et mida kehale vaja on. See on põhimõtteliselt see sama aeglane söömine, 15-20 minutit läheb enne kui aju saab aru, et kuule nüüd on juba kõht täis - aitab.

Siucra kas tead, et ma pole elus ühtegi mangot veel söönud, peaks ka proovima. Mu lemmik on pomelo, seda on hea nokitseda ja puhastada ja jälle see aeglane söömine, sest puhastamine võtab aega ja siis jälle väga palju ei jõuagi süüa. Hurmaa maitseb mulle ka väga.

Kulla Niirt, soojast sokolaadikringlist ei suuda ükski normaalne inimene ära ütelda smiling smiley

Ma lähen täna rühmatrenni ja peale seda veel ujuma ka.
Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 19. January 2015, kl 18.14

Üks korralik piisavalt küps mango on no nii hea, et ma vist sööks koguaeg. Nüüd võite naerda, aga eriti maitsevad mulle mango koored. Ma kusagilt veel uurisin kas see on ok, et koori süüa ja vastunäidustusi pole, niiet söön edasi. Enamus inimesi vist neid koori ei söö, aga ma soovitan proovida. Hurmaa on mul kaa üks suur lemmik.

Naljakas, et sa just seda salati söömist nüüd mainisid. Enne siia tulekut lõikasin endale kausitäie jääsalatit just samal põhjuselgrinning smiley Hetkel on kalorid kontrolli all, loodetavasti ei riku ma nüüd õhtul asja ära, sest kapis ootab mind pakk kuivatatud papaiasid ja ausalt kui ma selle avan, siis enne ei lõpeta, kui kõik on söödud.

Tänud info eest, Ursull. Ma tegelen terve tänase õhtu ja homse päeva siis soovimisegasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 19. January 2015, kl 19.17

Tere,
Mul on see nädal vist plussi ring tulemas, no kohe kuidagi ei saa reepeale. Tahaks kohe kogueag süüa, kusjuures siiani alates eelmise aasta augustist pole nii hull asi olnud. Isegi jõulud suutsin nulli ringiga läbida. Homme pean veel matustele ka minema ja siis ongi selline nukker olemine ja ju siis ka tahtmine rohkem näksida. ( Kuidagi ju peab õigustama oma õigimisi).angry smiley
Kuna vahepeal olid mul päris tugevad seljavalud, siis olen hetkel sportimise ka unarusse jätnud nagu ka oma sammulugeja peeglinurgale.eye rolling smiley Mõtlesin, et äkki peaks hakkama vesiaeroobikas käima, kunagi käisin ja see meeldis mulle väga. Jooksmine pole minu ala, samas kõndimas meeldib väga käia, aga hetkel meil metsas ikka väga märg ja plägane.
Kirjutan ja ennast ka ajab naerma, et iga asja lõpus on mul vabandus ja õigustus, miks ma teha ei saa. the finger smiley Aga pole hullu, eks pean ennast taas käisile võtma, sest pean tunnistama, ikka väga hea tunne on, kui inimesed on tähele pannud mu kaalulangust. Ja suveks ikka tahaks saada pringiks hirveks ju. smiling bouncing smileygrinning smiley

Terv. Anxu79

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. January 2015, kl 22.11

Mina sain oma treenerilt sportimise keelu, sest sabakont ikka valutab ja ennem ei tohi trenni teha, kui saan pilti käia tegemas oma sabast, et äkki on mõra sees. Isegi ujumist ei soovitanud teha. Oiiijopppakolla ütleks kohe sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 19. January 2015, kl 23.31

ursull, tervis enne kõike! Loodame, et asi siiski vinks-vonks!

Mul on täna nii hullult kiire päev olnud, et pole aega söömisele olnud mõeldagi. Vahepeal oli aega poes käia ja ostsin väikse paki pähkleid, need oli mul siis lõuna eest.
Õhtul meisterdasin laste tellimuse peale lasanjet. Ja ega polnud aega õhtusöögile lisaks midagi juurde nokkida, mis on muidugi positiivne külg. Tänased kalorit märkimata ja ei teagi, millal ma saan seda teha. Eks siis homme kaalul näen, mis see tänane kaootiline päev tõi.
Jooksmisest ja kõndimisest see nädal ka vist väga midagi välja ei tule, ei taha ennast liigutamisega väga ära väsitada. Kuna magama ma ju ikka varem ei lähe.
Eks katsub selle kiire aja kuidagi üle elada smiling smiley Õnneks energiat ja tegutsemisjõudu veel jagub!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 20. January 2015, kl 08.35

Eile +800g, täna -1,3 kg. Uskumatu, kuidas võib kaal ühe ööpäeva jooksul kõikuda. Kuigi ega ma täna ei kurda, kuid loodame, et see kaal muutub nüüd stabiilseks ja tagasi ei tõuse.
Täna jälle keerulisem toitude märkimisega, kuna meil suur kohvihommik, kus palju erinevat toitu. Esiteks ei saa kaaluda, teiseks on erinevate toitude osas valik väga lai ning kõigi toitude nimetusi ja retsepte ei tea. Aga eks panen midagi umbes ja üritan teha laualt tervislikke valikuid.
Kaunist päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. January 2015, kl 10.40

Siis on küll kehvasti, kui sa Ursull treenida ei saa, aga tervis on tõesti kõige tähtsam ja usun, et kui sa kehale puhkust annad saad varsti terveks. Kui lubatud kaloraazis püsid toimub kaalulangus ju ka ilma trennita, kui palju sul päevane kalorite hulk on?

Kuuse taat kirjutas kuskil, et talve ei tasu enam oodatagi, et kohe-kohe on kevad käes, nii, et võtame ennast nüüd kokku ja toitume nagu peabsmiling smiley. Kuigi ma veel hea meelega tahaks talve, olen ainult korra suuskadele saanud ja kui kevad nii varajane tuleb siis ajab see looduses toimiva sassi smiling smiley ( ma olen taime/aiandushuviline).

Mul on täna trennivaba päev, aga plaanin mingit liikumist ikka päeva jooksul teha( lähen lõunapausil kõndima ja kodus ei viska teleka ette mitmeks tunniks lesima)

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. January 2015, kl 12.03

Neljapäevaks sain arstile aja ja ühtlasi siis saan ka röntgenisse.
Päevane kaloraaž on lubatud 1663kcal. Minu jaoks on see nippa-nappa ütleme nii. Ei näe probleemi ka seda ületada kui ikka näksimisisu peale tuleb grinning smiley tänu trennile saingi seda tulemust nii nullis hoida. Tundub, et õhtuti hakkavad minu sõpradeks porgandid, sest mul lõunaga juba ligi 75% päeva toidust tarbitud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 20. January 2015, kl 14.46

Tere kõigile!
Ursull,pea püsti ja teised,kel mott kadunud,ka!
MÕelda tuleb juba varsti saabuvale suvele ja pange nüüd korraks silmad kinni ning kujutlege endid ilusates kleitides või rannavormides,mida te näete oma vaimukujutluses?Aga mida tahate näha?Iga kord,kui tekib raske moment ja mott on kilomeetrite kaugusele kadunud,proovige seda nippi,ehk aitab.Mina alles avastasin selle enda jaoks ja loodan sel reedel miinust näha,käisin täna isegi uut kaalu ostmas,et meie pundist mitte maha jääda ja ise ka teada,kuidas olukord on.
Muideks,kasutan oma käikudel korraga nii sammulugejat kui ka Runtasticut.Kummaline,kuid sammulugeja on isegi täpsem.Kas keegi veel kasutab Runtasticu programmi?
Ursull,peaasi,ära lase pead norgu!Ole optimist ja kõik möödub kiiremini aravatust.Toon sulle siinkohal näite endast:kukkusin kunagi teise korruse aknast välja(meeldis palju aega veeta aknalaual istudes ning raamatuid lugedes)ja kukkusin ni haledalt,et püsti enam ei saanudki.Kutsuti kiirabi ja viidi haiglasse,kus läbisin röntgeni kolm korda,mul pisarad jooksid,et püsti ei saanud tõusta,midagi oli justkui katki,aga shokis ei taibanud ära-mul avastati 12ja 13 selgroolüli murd,õnneks 1.aste,kuid hirm oli ka arstidel,kas kunagi käima hakkan.Ja tead,mis tegin,ma ei andnud alla,mõtlesin positiivselt,vaadates aknast lendavaid linde ja kujutlesin ,et minagi hakkan taas liikuma,mul oli sisemine tuli nii tugev,et hinges ihkasin tantsida,ja teadsin ,et mingi hetk see ka juhtub.Protsess oli väga pikk,aga ma sain sellest jagu,isegi see,et pidin selja pärast magama hiljem pikka aega paljal kõval põrandal ei viinud mu tuju ära,sest sisimas teadsin,varsti liigun nagu varem.
Reedese kaalumiseni siis!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: sokid
Kuupäev: 21. January 2015, kl 01.03

Tere!

Kas teiega võib veel liituda? Teil tundub siin tore ja ka minu eesmärk on tulevaks suveks saledaks saada.

Tegelikult on isegi üks veidi lähem eesmärk - aprillis lähme sõbrannadega soojamaareisile ja tahaks, et mind rannas hülgega sassi ei aetaks.

Pikkus 165, kaal praegu 71,5. Alustuseks tahaks saada 65 peale ja siis vaataks edasi.

Trennis käia pole väga palju aega, aga proovin nii palju, kui jõuan. Alustuseks tahaks söömise regulaarseks saada ja vähem näksida.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. January 2015, kl 06.31

Tere tulemast sokid! Võta aga end joone taha, sest meil on siin nii karm võistlus, et lisaks kaalule on oht ka sokid kaotada spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 42


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.