Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 42
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 21. January 2015, kl 10.24

Mul millegipärast kaal seisab, kuigi olen korralik olnud ja toitunud 1500 kcal piires.
Mul praegu selline hea aeg, et suudan oma isusid taltsutada, loodan, et see hea aeg püsib veel kaua.

Siucra ma siis maitsesin esimest korda mangot, koori veel ei söönud smiling smiley kuigi peast käis läbi mõte, et kas neid peaks ka sööma? No ütleme, et võõras maitse, mitte mingi lemmik, aga mäletan, et avokaado oli ka algul imelik ja nüüd suur lemmik. Muideks ma söön kiivisid koos koorega, pidi seedimisele hea olema, mõni küll vaatab pika pilguga...

KaruKati42 kas sul on kaalulangetamine kontrolli all? smiling smiley

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 21. January 2015, kl 10.30

Tahaks kohe hädaldada- laps ei maga viimased ööd nohuga ja no mitte miski ei aita mul püsti püsida peale magusa sad smiley Äkki on kellelgi veel mingit uud nippi, mis söögi poolest aitaks? Ühesõnaga suure hurraaga alustatud kaalulangetamine on hetkel mitte nii suure hurraa staadiumis.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 21. January 2015, kl 11.20

heasöögiisuga, ma ei oska muud head soovitada, kui rohkem puhkust ja magamist. Kasuta selleks kasvõi lapse magamisaegu või siis õhtul kui nt mees saab lapsega tegeleda. Kui oled väsinud on kerge kõigele käega lüüa ja söögiisud ka lisaks suuremad, kuna keha vajab energiat.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. January 2015, kl 12.47

Minul aitab pingelisel ajal üleval püsida ja mõtte selge hoida Coca-Cola, aga see ju täiega mürk. Isegi kohvi ei aita nii hästi kui Cola. Joon siis seda Zero varianti.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 21. January 2015, kl 13.20

Mul küll lapsi ei ole, aga kui mul oli palju tööd ja koolis kaa stressirohke aeg, pluss veel muud probleemid, siis ma ei taha seda küll öelda, aga mind aitas küll ainult šokolaad. Ma selles mõttes hoidsin muu toitumise korras ja lugesin ikka kaloreid, aga lubasin endale lisaks tahvli šokolaadi kui vajadust oli ja unetud ööd mind kurnasid. Mõni võib küll mõelda, et mis siin ikka neid kaloreid siis enam jälgida, aga päris käega pole mõtet lüüa. Söödki oma paarsada kalorit lisaks ja kui raske aeg möödas, siis tunned, et on lihtsam jätkata, sest ei pea paari juurde tulnud kiloga otsast peale võitlema hakkama.

Piia loost sain innustust. Nii tulebki tegelikult mõelda, et tuleb positiivselt mõelda ja mitte alla anda ja et lihtsalt peab oma eesmärgi saavutamasmiling smiley
Ma saavutangi, aga kusagilt (õunakoogistgrinning smiley) oli tänaseks jälle 700g juures. Ma siis üritan nüüd tubli olla need 2 päeva, sest tabelisse ei tahaks nagu algkaalust suuremat numbrit kirjutadagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. January 2015, kl 21.47

Nii kui ei liiguta piisavalt, hakkab kaal tagasi tiksuma. Ilmselgelt pean enda kallal tööd tegema just selles osas, mis on toitumisega seotud. Teadmised on nagu olemas, aga disipliin puudub. Kui trenni rügan nagu loom, siis ka kaal langeb, kui ei tee siis tõuseb.
Peab endale ikka mingi prääniku tekitama, aga õnneks kaugelt pole vaja seda otsida. Suvel on tulemas klassi kokkutulek, 20a. pärast kooli lõpetamist. No tahaks ju sale sälg olla. Seega jääb vaid loota, et homme arstil läheb kõik hästi ja saan selle valu põhjusele jälile ning kiiresti likvideeritud, et saaksin treenima uuesti hakata.
Täna õhtul ikkagit oli soov end väga liigutada ja tegin 30 min Jilliani kava. Lihtsalt mingid hüppe kohad asendasin kere küljelihaste tegemisega ja võtsin veidi rahulikumalt. Vähemalt käed saab ilusamaks smiling smiley
Homme tahaks ikkagit ujuma minna, ehk see ikka ei sega väga sabakonti. Nii, et nüüd näpud risti ja palved Universumile.
Juba ülehomme on kaalumine. Tahaks kasvõi nulli uuesti jääda, mitte plussi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 22. January 2015, kl 00.18

Mul hakkab ausalt juba häbi enda pärast. Olen suutnud oma ilusa tulemuse ja keha juba ära rikkuda ja no ei suuda hakkama saada oma näksimise vajadusega. Liigun küll piisavalt, aga no toitumist ei saa korda. Täna läksid jälle kalorid mõnusalt lõhki, ei julge öeldagi kui palju. Muidugi ma terve nädala kodus olnud ja see ilmselt ongi mind külmkapi vahet jooksma pannud. Pean selle moti üles leidma ja jälle teed jooma hakkama näksimise asemel.

Mul suvel pulma minek kus ka palju klassikaaslasi. Paljud kusjuures veel päris värsked emad ja nad näevad kõik nii saledad välja. Ma ei saa siis alla jääda jugrinning smiley Niiet Ursull, rassime koos selle peki maha ja näeme koolikaaslatest kõige vingemad väljagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. January 2015, kl 06.39

Good idea, siucra! the finger smiley
Mediteerisin õhtul ka voodis kaua selle üle, et oi kurjam, nüüd keeran suu lukku ja ikka väga jälgin mida suhu panen, loobun suhkrust jne. Vaimusilmas suutsin end näha juba väga seksika kergelt kulturisti kehaga, kes suveks lippas nagu väle põder :p
Nii, et teeme ära rsk!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 22. January 2015, kl 08.49

Ma ei ole nüüd paar päeva toite jõudnud kirja panna. Kaal on enamvähem. Eile oli juba täitsa kena 64,9 kg Täna aga +200 g. Homseks tahaks ikka miinust. Tänase tulemusega peaks küll miinus tulema, kuid võiks natuke suurem olla, kui ainult paarsada grammi.
Ma juba ootan nv, et saaks hommikul kauem magada. See väsimus-väsimus on minu suurim vaenlane.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Roosaroos 22.01.2015 08.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: sokid
Kuupäev: 22. January 2015, kl 11.22

Mul on küll langetamine positiivses joones alanud. Ma tean, et iga päev kaalu peal käimine on vale mõte, aga täna nägin üle pika aja esimest numbrit 6. Weeee!

Nüüd proovin veel täna ka tubli olla, et saaks homme ilusa numbri kirja panna. Teile ka jaksu selleks!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 22. January 2015, kl 14.12

Oi, kuidas ma sooviks seda 6-t kaalu ees näha... Väike unistus on, et järgmisel nädalal ehk...
Mina ei tea, kas mul kaal juba vana ja väsinud, vannitoa põrand on ka kõver.. Igatahes minul see kaal kõigub ikka 4 kilo piires varsti sad smiley
Käin ka iga päev kaalul ja vahel lausa ei anna kiusatusele järele ning kaalun ka õhtuti... Ok, saan reaalselt aru et õhtune kaal alati suurem aga... Selline tunne on, et 100g sööd aga kaal näitab kohe kilo juurde...
Selles suhtes ei tohiks nuriseda sest kaalu ikka langenud on aga hetkel see puhtalt stressi arvelt. Trenni pole absoluutselt teinud ja kuna ka rohud peal siis vähemalt kuu aega ennast ei liiguta intensiivselt smiling smiley Nii, et mõnikord võib siis stress ka kasulik olla? Loodan vaid, et mõjub ainult kilodele smiling smiley
Et mul ainult üks vinguv jutt poleks siis ühel hommikul oli selline naljakas juhtum kaaluga.. Nimelt kaalusin hommikul ja stressasin nagu tavaliselt...Mingi hetk aga läksin uuesti peegli ette ripsmeid värvima ja vana nagu ma olen-hakkasin mõtlema, et palju neid gramme siis seal rohkem oli... Astusin kaalule ja peale ripsmete värvimist oli lisandunud kaalule pool kilo!!!! Nii, et naise olge ettevaatlikud värvimisega eye rolling smiley
Aga homme siis jälle tõehetk. Jõudu ja jaksu kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. January 2015, kl 16.38

Jõhkralt krohvid end kakuke36! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 22. January 2015, kl 18.11

Wow, sokid, ubli! Uut esimest numbrit on alati suur rõõm kaalul näha. Ma olin enda number 5-le ka päris lähedal, aga ikka suutsin asjad nässu keerata, kuigi täna on seni kalorid ilusti normis, vaatame mis õhtu toob. Motivatsioon hakkab vist vaikselt tagasi tulemasmiling smiley
Ursull, ei mingit näksimist! grinning smiley Ja vaadake, naised, et end ikka enne krohvimist siis ära kaalutegrinning smiley
Lootust väga pole, aga homseks loodan vähemalt 100g miinust, siis tuleb mul see mott kaa ilmselt tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 22. January 2015, kl 19.49

Ma olen ikka väga blond, läks vist nüüd pool päeva aega, enne kui sain aru, mis krohvimisest see ursull räägib grinning smiley
Täna jälle ei ole ma veel midagi päevikusse märkinud, kuigi kaalusin oma õhtusöögi ära. Lõunane näksimine naistega jäi kaalumata ja peaksin hakkama leiutama. Homme luban, et panen kõik päevikusse ka kirja.
Pöidlad peos homseks kaalumiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. January 2015, kl 22.42

Mina homseks miinust ei oota. Tean, et tuleb pluss. Kuigi olen vägagi tubli viimased paar päeva olnud toitumisel, kaloreid pole ületanud. Täna jäi isegi kaloreid üle. Ainult trenni olen vähe saanud teha. Aga las siis seekord tuleb pluss, mis siis ikka.

Täna käisin ujumas ja jube väss on olla.
Päeval sain arstil ka käidud ja sabast pilti tehtud. Õnneks saba terve, mõra ei leitud. Arst ütles, et see võib kaua valulik olla, et lihtsalt tasapisi valu väheneb. Soovitas mingeid Voltarene jne peale määrida ja valuvaigisteid võtta. Aga noh mina olen kehv tablettide tarbija.
Aga leitsi puusaluust mingi imelik täpp, seega homme vereproovi ja esmaspäevaks selgub täielik tõde. Hetkel on jooks mul keelatud, aga ma ei tea, kas ma suudan sellest eemale hoida....nagu ikka tahaks ju.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 23. January 2015, kl 08.21

Tegin oma toitumises muudatusi ja kohe on tulemused ka näha. See nädal kaotasin 0,6 kg oma kehakaalust. Olen väga rahul, sest tervislik kaalualandus on 0,5 kg kaalukaotust nädalas. Jätkan samas vaimus ja järgmine nädal on minu kaalunumbri ees juba 62. Pean muidugi ka nädalavahetusel tubli olema ja eesmärkidest kinni pidama. Nädalavahetused just kipuvad minu kirstunaelad olema. Aga usun endasse ja kõigisse, kel eesmärk ja parem enesetunne silme ees. Jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 23. January 2015, kl 08.21

Krrmus, 72,00 (+500g) ja seda ilma krohvimata winking smiley Hakkab pihta see nn"ameerika mägede" efekt. Üles ja alla....

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 23. January 2015, kl 08.29

Minu selle nädala tulemus - 500g, mis on praeguseks hetkeks igati vinks-vonks tulemus.
Mul sama lugu, et nädalavahetusega tõmban oma nädalasele tulemusele vee peale. Õnneks on laupäeva hommikuti alati kaal väiksem, kui reede hommikul, kuna ärkan nv hiljem.
Täna peaksin saama veidi rohkem liikuda, kuna mees jälle kodus ja autot vaja jagada ning sellel jalgsi järgi vaja käia.
Nv v-o jõuan ka korra jooksma, ei luba midagi, kuid võiks ju ikka minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 23. January 2015, kl 09.16

Mina toitusin keskmiselt 1500 kcal ulatuses päevas ja oli 4 trennipäeva ja miinust 200 gr, no tunnistan, et olen natuke pettunud confused smiley. Plaanin siiski nii jätkata ja kaloraazi ei vähenda, näis mis järgmise nädala number näitab.

Ursull, tean mida sa tunned, et tahad jooksma minna aga arst ei luba. Mina ka ei luba smiling smiley, sa pead kehale andma aega terveneda.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. January 2015, kl 09.21

Sorry, et nüüd ilusa tabeli oma +1kg ära rikun. Andke armu.
Ma isegi ei luba midagi järgmiseks nädalaks, sest kõik on nii lahtine. Ootan esmaspäevaks oma analüüside tulemusi siis vaatab edasi, mis saan või ei saa teha.
Aga täna vähemalt tundub, et sabakont on parem. End sättides saan juba sellele toetuda. Tundub, et eilne ujumine tegi head.
Kõigile teistele palju ilusaid miinuseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 23. January 2015, kl 10.20

uskumatu, ükski päev ei suutnud kalorinormis püsida ja -0,5kg smiling smiley Ilmselt siis muul ajal sõin ülimegapalju kui praegu kaal alaneb... Mingist erilisest liikumisest ma isegi ei unista hetkel - kogu pere on nohuninasid täis, vahel saab korra poodi jalutatud, ülejäänud sport on kodus mööda treppe smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: sokid
Kuupäev: 23. January 2015, kl 11.39

No ei jäänud 6 ette, aga -1,2 on nädalaga ikka väga raju tulemus. Annab motsi edaspidiseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 23. January 2015, kl 11.49

Minul sellel nädala -1,2kg kena miinus ju thumbs up, kuid see alguse asi.
Olen korralikult iga päev kõndinud ja teisipäevast ka panin sammulugeja peale. Keskmine on 12000 sammu päevas ja seda ainult tööle ja koju kõndimisega.
Muidugi söögiisu (eriti magusa) on veelgi suurem eye popping smiley, aga püüan end taltsutada. Jube raske on vahest. Siis loen teie postitusi ja see aitab. Ise väga tihti ei saa kirjutada, kuna kodusel arvutil on klaviatuuriga midagi viga ja tööl ei jõua.
Toidupäevikut ma ikkagi ei hakanud täitma, kuna tööl söön tellitud toitu ja mul pole aimugi, mis seal täpselt sees on. Valesti kah pole mõtet. Kuid, kui kaal enam ei lange hakkan kindlasti täitma.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 23. January 2015, kl 11.53

Vaatasin nüüd tabalit kah. Sellel nädalal on -1,2 väga popp numbersmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 23. January 2015, kl 14.11

Tubli oled KaruKati42 - -1,2 kg on väga pro smiling smiley, 12000 sammu päevas - väga tubli! Tead selle magusaga on nii, et kui hambad ristis mingi aeg mitte magusat süüa, siis minu arust varsti enam ei tahagi. Aga see kannatuste periood on mingi 2 nädalat.
Ma tegin eile endale keefiiri kamapallidega õhtuks ja panin 1 tl. suhkrut ka sisse, no liiga magus sai, sest vähendasin jaanuarist magusa tarbimist oluliselt ja keha juba on harjunud vähemaga, külmavärinad lausa tulid peale selle 1 tl. suhkru peale.

Ursull, sa liigud vales suunas grinning smiley ja ära nukrutse, et ei saa trenni. Söök, mida sööd on see, mis su kaalu tõstab.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 23. January 2015, kl 17.04

Päris tublid tulemused mõnel.

Ma rikkusin kaa nüüd tabelit oma plussiga. Eilse õhtuni oli kõik korras kuni mehega kinno läksime. Muidugi sõin ma popkorni ja veits kummikomme. Ausalt ma arvasin, et see pluss tuleb veel õudsam, sest siin nädala sees viskas ikka korralikult juurde. Midagi muud mul vabanduseks öelda pole kui et kalorid läksid lõhki ja sellest see tõus siis. Järgmiseks nädalaks luban miinust, sest kodus passin nüüd harvem ja tundub, et see jube magusaisu on kaa tagasi tõmmanud.. Oma osa selles ka kindlasti kroomitablettidel, mida jälle võtma hakkasin.

Ursull, ära üle pinguta ja kuula ikka arsti sõnu. Teised kaa, tehke trenni mõnuga ja mõõdukaltsmiling smiley

Ma panin kunagi tee sisse lusika suhkrut, aga siis vähendasin seda kogust ja nüüd panen alla poole lusika ja kui rohkem saab, siis tundub see tee jube lääge, niiet asi on jah harjumises. Kui üldse magusat ei söö, siis lõpuks ei tule isu ka peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 23. January 2015, kl 17.05

Nagu arvata oli, mul tuli see nädal kõik tagasi, mis eelmine nädal maha läks. angry smiley Aga ei lase ennast sellest häirida, homsest panen taas ikka sammulugeja peale ja panen kõik täpselt jälle kirja. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 24. January 2015, kl 15.40

Hei hirved! Käisin just jooksmas. Tegin u 4 km ringi ja enamuse sellest jooksin, aga üle ei pingutanud. Kokku võttis see mul pool tundi ja ära põletasin veits üle 200 kalori. Tunne on ülihea ja oma osa on selles ka kindlasti päikesel, mis jooksu ajal särassmiling smiley Eile oli esimene päev, kui ma kaloreid lõhki ei söönud, niiet loodame, et täna suudan kaa ahvatlustele vastu panna. Ma võtan nüüd selle plussi kaotamist ikka väga tõsiselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 24. January 2015, kl 18.33

Väga tubli siucra, et jooksmas käisid. Täna oli tõesti mõnus talveilm, ma käisin suusatamas, niisama vaikselt, ei teagi kui palju sõitsin, kaloreid läks 300. Lapsed tuubitasid samal ajal mäe peal ja olid ka väga rahul. Pärast tegin kaerahelbeküpsiseid ja ei suutnud 1-2 tk. piirduda, oh mind küll...

Tegin täna esimest korda sellist salatit, et hapukapsas,punapeet,sibul,küüslauk. Tegin kohe suure kausitäie, et oleks tervislikku ja vähekalorilist kogu aeg kapist võtta.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 24. January 2015, kl 19.36

Ja meil siin täna rämpsu päev, ei hakka detailidesse laskuma, mis söönud oleme, et siin teistele isusi tekitada. Ja jube uni oli ka, magasin just paar tunnikest.
No ja mis kõige parem, hommikuks oli meil siin Hollandis lumi maas, juhuuu. Nii lahe, ma ei julenud seda siin oodata. Oh ja nad ei julge siis autodega üldse sõita, munesin ja haigutasin hommikul autode rivis. Hetkel lumi veel maas, kuid sulab usinalt, sest väljas pusskraadid. Vaatab, mis seis homme.
Kas ma homme hommikul jõuan jooksma? eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 42


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.