Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 24. January 2015, kl 21.19

Birika kuidas salat maitses, kõlab päris huvitavalt? Kas peet oli sul keedetud või panid toorelt? Ma olen ka täna suutunud süüa okeilt ja kirja olen ka kõik pannud. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: sokid
Kuupäev: 25. January 2015, kl 02.27

Täna patustasin ikka päris korralikult. Kõigepealt panin terve itaalia pizza nahka (mis ta siis oli nii hea!) ja õhtul oli külalistega vaja mõned käsitööõlled juua ja sinna kõrvale juustu süüa. Kuigi selliste pugimiste kaloreid on päris keeruline arvutada, siis ilmselt umbes 150% lubatud normist sai küll.

Aga vahel ju võib ja hulluks ka ei taha minna. Õnneks reedeni on veel aega...

Jooksjad ja salatitegijad - respect! Homme hakkan korralikuks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. January 2015, kl 09.50

Mul läks ka eile ülepiiri väheke. Sõbrad käisid külas ja tegin muffineid ja loomulikult ma sõin ka mõned. Lisaks veel paar gini sai joodud. Muud asjad nagu olid tervislikumad asjad laual, aga kui rohketes kogustes süüa ja kaloreid ületada, siis pole seal midagi tervislikku enam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 25. January 2015, kl 12.01

Tere rahvas! Olen eemal olnud. Reedel oli mul mandliopp ja nüüd taastun kodus.. Pole üldse tore. Kuid reedeks peaks kindel miinus tulema grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: staff
Kuupäev: 25. January 2015, kl 12.24

Head paranemist mandliopist! Olen sele läbi elanud, nädalaga -5 kg smiling smiley Ega see väga tore kogemus tõesti ei ole aga ajaga läheb paremaks. Minul tekkisid ka nö. "kõrvaltoimed", paar aastat shokolaadi ja saiatooteid ei saanud süüa smiling smiley Miks, ei oska keegi selgitada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. January 2015, kl 13.29

Njaaa....ma ei taha elusees enam seda mandliopist taastumist tunda. See oli nii kohutav. Aga jah nädalaga 6kg kukkus laksti.
Head taastumist dieedipäevik!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 25. January 2015, kl 14.04

Roosaroos, ma Saksamaal ja täpselt sama seis grinning smiley Lumi tuli maha, keegi ei sõida, poed tühjad. Ja praegu sajab vihma... Aga mul seis jälle vilets - ema tuli külla ja tõi juustuvorsti ja merevaiku ja eesti leiba ja kohukesi jne jne grinning smiley no enne ma ei lõpeta kui see kõik on otsas, peab lootma ainult, et äkki lapsed aitavad osa ära süüa winking smiley loodetavasti ei tule plussi sel nädalal, aga miinust ka ei julge loota.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. January 2015, kl 17.16

Üritasin siis eilseid üleliia sööduid kaloreid vähendada. Käisin ujumas 1,6km 50 min ning just tulin jooksmast 5,15km 44min. Jooksnud pole terve nädal ja üritasin hästi vaikselt ja rahulikult seda teha. Sabakondi valu on veel õrnalt tunda istudes, aga muidu enam mitte ehk siis saab terveks.
Kaal võiks ka nüüd langema hakata, aga kardan, et mitte, sest järgmise nädala lõpuks peaks päevad hakkama ja siis see kaal tõuseb nädal kuni poolteist ligi 2kg võrra kõrgemaks. Aga eks ma üritan endast uuel nädalal parimat anda, et lõpuks miinuse ka kirja saaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 25. January 2015, kl 20.44

No järgmiseks nädalaks teeb dieedipaevik meile kõigile silmad ettegrinning smiley Kuigi omast kogemusest mäletan, et pidin ühe teise opi jaoks paastuma ja pärast ei tohtinud süüa ja siis enam ei tahtnudki ja tulemus oli ka vist mingi -2-3kg ja välja nägin jube hea.

Täna tegin metsas ühe mõnusa tunnise ringi koos mehega. Täna oli tal sünnipäev ja tegin kooki kaa. Muidugi ma sõin seda, aga kalorid lõhki pole ja ilmselt ei lähe kaa, isegi kui mugima hakkaks, sest neid ikka omajagu veel alles. Alanud päevadega on mu loomaisu ka lõpuks kadunud ja saan nüüd jälle toitumisega ilusti joonele, niiet järgmiste nädala miinustenigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 25. January 2015, kl 23.30

Nädalavahetus oli toitumise osas üsna kehv. Kirja midagi ei pannud ja sõin nagu juhtus. Aga aegajalt on ka seda vaja, et oleks jõudu algaval nädalal jälle korralik olla.
Jooksma ka ei läinud, kuna käisime perega ujumas.
Oli plaan ka tube koristada, kuid seda ka ei jõudnud teha, kuid selles osas on algus tehtud. Korjasin vaibad kokku.
Kuigi toitusin kehvasti, ei liikunud eriti, siis sai kaks pikalt juba To do listis olnud asja kustutatud: pulmapeo pildid valitud ja nüüd pulgal, et välja saaks prinditud. Ning hunnikusse kogunenud parandamist vajavad riided said parandatud. Midagi ikka liigub.
Homme hommikul kõndima ja peale seda ujumistrenni (aqua jogging).
Ilusat ja teguderohket algavat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 27. January 2015, kl 15.40

Muidugi üks minu suur miinus on see, et mulle on kirjutatud rohud, mis suurendavad isu(kuid tervise tõttu pean neid võtma). Ja vahel ongi nii, et ma söön aga ma ei saa aru miks... kõht tühi pole tahtmist pole aga lihtsalt pean sööma... Nüüd siis tänasest lähen ühe ravimi pealt teisele üle (tasapisi) ja ma väga loodan, et see aitab mind sellel raskel teekonnal, sest tundub, et ilma selle muutuseta ma hakkama ei saa. smiling smiley Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. January 2015, kl 20.47

Õhtust!
Sain lõpuks perearstilt vereanalüüsi tulemused kätte. Seni olen üritanud vaikselt vaid trenni teha. Kuna tulemus oli positiivne, st. kõik on hästi ja korras, siis võin jälle trenni tegema hakkama. Eks oma seljahädadega pean ikka edasi tegelema. Püüan leida endale sobiva kiropraktiku ja prooviks selle asja ka ära.
Aga noh minu jaoks hetkel kõige olulisem see, et võin jälle jooksma hakata (vähemalt arst ei öelnud, et ei tohi smiling smiley ).
Nüüd üritan reedeks küll oma tulemust veidi parandada ja homsest jälle aktiivsemaks muutuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 27. January 2015, kl 23.30

Hei, hei

Ma ei olegi pikalt kirjutanud, sest ega midagi positiivset enda kohta öelda ei ole (viimasel kaalumisel paraku pluss). Ja kuidagi piinlik on jälle hakata midagi motivatsiooni puudumisest jms rääkima. Põhim iga kord on mul sama jutt. Võiks end juba käsile võtta. Aga hetkel lihtsalt on selline periood, et kohe üldse ei viitsi neid toite üles märkida. Üritan end nüüd parandada. Eile-täna märkisin vihikusse, kuid kaaluabisse siiski veel mitte. Ma arvan, et ma natuke olen mugavustsooni jõudnud. Visuaalselt näen enam vähem ok välja (vanad riided istuvad hästi seljas jms) ja siis tundubki, et ega midagi hullu ei juhtu, kui iga suutäit ei kaalu. Tegelikult ikka juhtub küll. Kui suveks peakski juhtuma selline ime, et saavutan oma ideaalkaalu, siis ausalt öelda ei oska ette kujutada, kuidas seda säilitatakse?!? Muidugi suveks on mu laps juba jalad alla saanud (hetkel veel ei kõnni) ja siis pean temal sabas liduma. Ega praegugi tuiskan mööda korterit ringi. Muideks ostsin selle aktiivsusmonitori ikkagi ka ära ja loodan, et see sunnib mind veelgi rohkem liikuma. Tore ju ikka vaadata, kui liikumise eesmärk on täidetud ja ületatud.

Aga Teie pange ikka samamoodi edasi. Tublid olete. Nii hea oli neid jutte lugeda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 27. January 2015, kl 23.37

Hei kõigile!

Kõige jubedam vist ongi, kui ise püüad kõigest väest alla võtta, aga mingid rohud või haigus seda takistavad.
Tore, et sul kõik korras on, Ursull. Loodan, et teistel kõigil kaa hästi.

Ma olen nüüd täitsa normaalselt toitunud, aga üks hommik oli mulle veel terve kilo juurde visanud. Kusjuures õhtul oli kaal väiksem. Aga teadagi, mis asja siin süüdistada võib. Homseks loodan ilusat ilma, et saaks jooksma minna. Tulin just 4km ringilt jalutamast ja enesetunne on mõnussmiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 27.01.2015 23.37.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 28. January 2015, kl 08.34

Mädži, sinu tekst oleks nagu minu kirjutatud. Nii sarnased mõtted, et pidev vingumine ja vabanduste otsimine tüütab ennast lõpuks ära, teised v-o ei panegi seda tähele.
Lisaks hirm tuleviku ees, kuidas on üleüldse võimalik seda kaalu säilitada, kui selle juba saavutanud oled. Kui oled normkaalus ja endaga rahul, siis on väga lihtne libastuda ning tundub, et see on igavene.
Hetkel ma sporti teha ei ole jõudnud, mitte nii väga ajaliselt vaid lihtsalt ei ole jõudu. Iga hommik tunnen, kui väsinud olen. Samas õhtul varem ikka magama ei lähe confused smiley
Hetkel kaal 100 g rohkem, kui reedel oli. Samas, tänaseks hommikuks oli -300 g. Kuid see reede võib küll pluss tulla, kuna neljapäeva õhtul on mehe osakonnaga väljas õhtusöök. Restoran asub meile kodule üsna lähedal ja saame mehega mõlemad ka alkot tarbida, kuna kumbki ei pea roolis olema. Aga nu eks vaatama, mis saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. January 2015, kl 09.16

Mädži, millise aktiivsusmonitori ostsid?
Äkki peaks ka muretsema, et pidevalt miski torgiks perssest, et ka siis kui trennipäeva ei ole, et minimaalse liikumise saaks ikka tehtud. Kontorirotina liigun vähe. Tihtipeale toon kodust lõunasöögi ka kaasa, siis ei jõua üldse kontorist välja liikuma. Nüüd üritan siin, et ei võta mingit sööki kaasa ja jalutan Kaubamajja värsket salatit ostma, siis tuleb mingi 20-30 min vähemalt liikumist päeva juurde....midagigigiii. smiling smiley
Aga jah laiskus tahab tappa. Loodan nüüd, et kus ma võin jälle korralikult trenni tegema hakata ja mu treener mulle kava teeb, siis olen lihtsalt sunnitud end kokku võtma ja jooksma hakkama tihedamini kui 1x nädalas.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 28. January 2015, kl 12.17

Ursull, ostsin Polar Loop´i. Kuna olen kasutanud vaid kolm päeva, siis hetkel veel väga head ülevaadet ei oska anda. Valisin selle lihtsalt seetõttu, et juhuslikult õnnestus see päris korraliku alega osta. Minu jaoks väike miinus on selles, et laps on juba ka õppinud seda nuppu näppima. Tegelikult piisab, kui õrnalt sellele vastu minna ja ekraan ärkabki ellu. Päevasel ajal ei ole probleem, las näpib ja uudistab. Kuid ideepoolest peaks/võiks seda kanda ka öösel, sest see monitoorib und. Aga öösel lapsega mässates hakkab see mul käe peal helendama ja tekitab poisis kohe elevust. Täna öösel võtsingi enne mähkmevahetust targu käe pealt ära. Aga see hetkel puhtalt minu hetkeolukorrast tingitud nö miinus. Telefoni saad vastava app´i ka tõmmata ja sealt on eriti lahe tsekata, mida veel tegema pead, et päevanorm täis saaks. Ja isegi, kui oled päevanormi täis saanud, siis ei luba kell sul molutama jääda. Kui oled tunnikese istunud, siis annab kohe märku, et aeg oleks end liigutada. Hetkel olen rahul ja tundub tore mänguasi smiling smiley Ma tegelikult vaatasin Garmini Vivosmart monitori ka. See tundus ikka väga äge ja oli erinevate tulede ja viledega. Põhim on tegemist aktiivsusmonitori ja smart watchi komboga (nt näed käe pealt meilid ja sõnumid jms ära, saad muusikat reguleerida, äratada end õrna vibraalarmiga käel jms).
Ma olin muidu ka kontorirott ja kasutasin ka vahel seda poest toidu toomise nippi. Sai vähemalt pisutki end liigutada. Meil oli küll kolleegidega üldiselt kombeks väljas lõunatada, kuid need paar söögikohta, kus tavapäraselt käisime, olid ikka väga lähedal ja sinna minek mingi eriline liigutamine ei olnud.
Me vist ikkagi plaanime aprillis väikese soojamaa reisi ka teha. Vbla siis, kui piletid reaalselt olemas, võtan end ikka korralikumalt käsile smiling smiley
Täna on jälle kaalulangetamise saade. Eelmisel nädalal oli üks mees ikka väga tubli. Vaatasite? Vist TV3-st on.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: sokid
Kuupäev: 28. January 2015, kl 13.16

Mul on see naljakas asi, et ma ei ole eriti paljudele sõpradele-tuttavatele rääkinud, et ma nüüd oma toitumist jälgin. Ma ei teagi, miks - mitte et ma seda häbeneksin, aga võib-olla see, et ma tunnen piisavalt paljusid naisterahvaid, kes pidevalt ohivad, et nad on nii paksud ja peavad kohe alla võtma ja järgivad mingeid imedieete ja ma lihtsalt üldse ei taha nende moodi olla ja sellesse kaaluteemasse peas kinni jääda.

Ma saan aru, et sõbrad oleksid tõenäoliselt toetavad ja sellest oleks abi, aga ma tegelt ei taha, et keegi küsiks, et kuidas mul selle asjaga läheb. Olgu see minu väike salajane projekt.

No igal juhul kuna ma tavaliselt ei ole ära öelnud ei mäkiburksist ega veel ühest õllest, siis sõbrad aeg-ajalt panevad ikka ette, et "lähme parem pitsat sööma". Mina salaja mõtlen nende 1000 kilokalori peale, aga ütlen hoopis, et ei tea, praegu ei tahakski pitsat, sööks parem midagi tervislikku.

Vot selline kapikaalujälgija olengi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 28. January 2015, kl 14.39

Ma olen siia postitusi teinud, aga nüüd järele vaadates polegi näha, ju siis pole õieti saatnudconfused smiley

Anxu79, see hapukapsa-peedi-sibula salat oli täitsa norm, teen seda kindlasti teinekordki, keedetud peet oli sees.

Ursull, tore, et midagi tõsist pole sabakondiga.

Mul ei lähe kõige paremini, kuidagi raske on õhtuti lubatud kaloritesse jääda, olen kindlasti ületanud neid aga ega ei teagi kui palju täpselt, no üle 3000 õnneks ei jõua süüa ööpäevas smiling smiley.

Positiivne on see, et mu mees lubas ka kaalu jälgima hakata, väga lahe, see mulle meeldib.

Täna lähen trenni kindlasti, plaan on teha 30 minti crosstrainingut, 10 min sõudeergomeetrit ja siis lihastreeningut kõigile peamistele lihasgruppidele otsa 2x20 korda.

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 28. January 2015, kl 14.48

Eks kõigil ole aeg-ajalt mingi motivatsioonikris peal. Mul hetkel just üks selline möödumas, loodetavastigrinning smiley

Õues on jõle tuule ja ainult 4 kraadi, aga ajasin enda pekid välja lõpuks ja jooksim oma 4km ringi. Esimesed 2 km jooksin, siis paarkümment meetrit kõndi ja ülejäänud maa jooksin. Mulle tundus, et üsna rahulikus tempost sörkisin, võhmale ei võtnud, aga pulsikell näitas 150. Seekord tegin sama maa juba paar minutit kiiremini, loogiline kaa, kõndisin ju vähem. Kui ma jooksmist jätkan ja samas tempos asi edasi, siis kevadel lippan selle maa mingi 20 minutiga ära äkkigrinning smiley Prink ja väle hirvgrinning smiley

Sokid, mul tegelikult sama teema. Mees teab ja siis mingi parr sõpra ja ega nemadki päris täpselt ei tea mis ja kuidas. Ma lihtsalt aeg-ajalt raporteerin oma kaalunumbrit. Mulle sobib selline variant ja ma ei viitsi kaa seda juttu ajada ega kuulata. Eriti nendega, kes võivad pikalt ja laialt toitumisest rääkida, aga pole ise veel valmis midagi ette võtma, maitsvatest kookidest ja alkoholist loobuma ja vinguvad kui raske on ikka kaalust alla saadagrinning smiley

Birika, see on tore, et mees kaa kaalu langetama hakkab. Kellegi nii lähedasega on see väga hea, annab motti juurde, eriti kui koos trenni kaa tehasmiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 28.01.2015 14.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 28. January 2015, kl 17.13

Ma ka ootan tänast saadet. Neid muutusi on nii lahe vaadata ja annab ka endale jõudu juurde. Eelmise nädala saates oli üllatuseks mu tuttava mees, kes alla võttis. Ma ei teadnuki, et neil selline projekt käsil oli. Me ei ole ka sellised igapäeva tuttavad. Kui tänaval trehvame, siis räägime. Aga siin välismaal üsna keeruline niimoodi terhvata grinning smiley
Ma ka üldiselt ei viitsi sellest kaaluteemast enam sõpradega jahuda. Eks ma aegajalt jälle anna teada, kui olen korralikult alla võtnud. aga üldiselt üritan sellest rääkimist vältida. Eks seda ole juba elu jooksul küllalt tehtud ka. Sellepärast ongi see üsnagi anonüümne grupp hea, et räägime asjad hinge tagant ära, toetame üksteist ja elame edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 28. January 2015, kl 18.00

Ma ka otseselt pole väga kellegile rääkinud, nüüd mehe sõber viimati oma naisega küsisid, et sa nii palju alla võtnud, et mis teinud oled. Mainisin, et olen selles grupis, aga pikalt ei peatunud. Eks kui aus olla, siis on kõik ikka kahe kõrva vahel kinni, nagu kunagi mu figuurisõprade mentor ütles. Vaatan ka ennast, issand kui hea on koguaeg vabandusi leida, et miks ikka ei saa kaalus alla võtta. the finger smiley Nüüd ka kui tuttavad küsisid, et miks ikka alla hakkasin võtma, siis ka ütlesin, et ei taha osta suuremaid riideid, ikka pigem väiksemaid. grinning smiley Alles käisin paar nädalat tagasi pükse otsimas, no ei leia, kuna mulle teksad ei meeldi, siis otsi tikutulega taga.
Ma vaatan, et siin enamustele meeldib jooksmas käia, mulle see ei sobi, kõndida võin küll, see mulle meeldib väga.

Anxu

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. January 2015, kl 19.49

BIRIKA, sul endal kodus kõik need vidinad olemas või käid jõusaalis higistamas?

siucra, aga mis su kiiremad 1km või 5km seni on olnud? Minu kiireim kilomeeter on olnud seni 4m5sek ning 5km 29m12sek ja need kõik võistlustel saavutatud tulemused. Kui üksi jooksen siis elusees ei viitsi sügada nii, et veremaitse suus.
Aga küll sa suveks väle oled thumbs up

Anxu79, ega kõik ei peagi jooksma. Vali ikka see mis sulle meelejärgi on. Mina ei ole elusees mingi jooksja olnud. Alles 36 aastaselt lõi piss pähe ja hakkasin jooksma. Jooksnud olen nippa-nappa 2 aastat alles. Eks see kõik algab sellest, kuidas alustada.

Sõin just kõhu kodu tehtud ühepajatoitu täis, et saate ajal isutama ei hakkaks spinning smiley sticking its tongue out
NB! Varsti reeeeeeedeee!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 28. January 2015, kl 19.54

Sealt saab ka natuke abi söögiisu talitsemisel kui vaadata komplektisoovituste alt! Soovitan! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. January 2015, kl 20.06

Teate, meil ju täiesti eelmise nädala tublid kiitmata! eye popping smiley

Kõige tublimad -1,2kgkaotajad olid Piia, staff, KaruKati42 ja sokid ning -1,1kg kaotas Galla!

Väga tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. January 2015, kl 21.06

Noh lahistasite ka saate lõpus nutta? Hišššand, miks peab kõik nii ilus olema? spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 28. January 2015, kl 21.32

Eh, mina olen selline omamoodi tegelane, kellele sellised situatsioonid piinlikkust valmistavad. Ei teagi miks. Tunduvad sellised üle pushitud ja võltsid. Nagu ka see vitamiinide jagamine saate lõpus. Kuigi see on sellel hooajal isegi viisakam, eelmisel hooajal jahuti nendest toidulisanditest rohkem. Aga eks peab aru saama, et sponsorid tahavad ka eetriaega. Ettepaneku juurde tagasi minnes, siis igal juhul, kui hakkasin aimama, et nüüd tuleb SEE koht (kusagilt reklaamist oli see info juba läbi jooksnud), siis panin juba heaga mujale smiling smiley Mees mul ka kõrval naerab, tema arvates on see hirmus naljakas. Minu reaktsioon siis. No, mis teha. Ma lihtsalt abs ei saa selliseid Võsapetsi stiilis saateid vaadata. Ei tea küll, miks minul piinlik on, aga no on .....

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. January 2015, kl 21.40

Aga saate plussiks öelda, siis jah see hooaaeg on viisakam. Ei pidanud end ajalehe taha või kätega enda nägu peitma grinning smiley Eelmine hooaeg läksin kordades nii närvi, et hakkasin samal ajal alati teleka eest Jillianit tegema eye rolling smiley
Aga jah need reklaamlaused, mis nad seal välja ütlema peavad on vieeeerd. Ikka kaamera langeb mingitele firmamärkide filmimisele jnejne.
Aga lõpp ju tegelikult oli ilus, et mees sõrmusega lagedale tuli.

Ma tegin saate ajal oma uusi harjutusi fitballiga, mida mulle treener ette andis. Päris rasked olid teised.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 29. January 2015, kl 15.54

Ursull, ma käin 2 x nädala jõusaalis ja seal siis kasutan neid vidinaid. Paar tuttavat kellel need kodus olemas on ütlevad, et need on väga head pesu/käterättide kuivatamiseksgrinning smiley.
Tahan öelda, et mulle sobib rohkem kui ma ikka lähen treeningsaali, kui, et kodus treenin.

Ma ei taha homses kaalumises osaleda, võib ma teen poppismiling smiley

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. January 2015, kl 18.50

Ei tee sa mingit popi BIRIKA! spinning smiley sticking its tongue out
Ma ei julge ka mõelda oma kaalu peale, et kas langeb või mitte. Nii piiripeal värk hetkel.

Ma kuidagi nädalavahetusteti parem trenni tegija kui õhtuti. Asi ikka selles pimedas ajas veel ja sisetreeningud mind väga ei eruta.
Täna õnneks lähen ujuma. Kui hästi läheb, lähen veidi varem kohale ja teen pikema soojenduse. Aga jah, eks näis kaua veel tööl sitsin.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.