Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 04. February 2015, kl 20.06

Mis selle kükiteemaga on? Mul pole enam facebooki ja pole kursis, aga kui keegi täpselt reeglid ära seletab, siis teeksin kaa neid kükke teiega kaasa smiling smiley

Käisin täna jälle jooksmas, jube mõnus oli, tegin jälle veits pikema ringi. Ootan juba kevadet, et saaks vähem vammuseid selga panna. Ilmselt õhema jopega ja ilma mütsi-sallita on ikka parem joosta.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. February 2015, kl 20.59

Hei!
Ma ei mäleta, kas mainisin, et mee-kaneeli värki on soovitav vähemalt 3 nädalat teha.
Ärge ehmatage, kui vahepeal kõht kinni läheb, aga see möödub ja muutub jälle kõik endiseks. Mina enda pealt näen, et organism puhastub ja väljaheide on kohati kõva ning kobarais tükke täis ja nagu mingit saasta lükkaks välja, mitte ei ole normaalne. Mul lõppemas teine nädal ja kohviisu on vähem, magusaisu pole üldse. Kui siis harjumusest tahaks käsi midagi haarata, seega üritan oma ajuga tööd teha, et harjumuspäraselt ei käituks, kui tegelikult isu ei ole ju.
Väsimust keset päeva rohkem kui muidu, aga see pidi kõik mööduma, kui organism puhtaks saab. Juua palju rohelist teed jne.

Piia, kuidas sa kükke teed? Eesmärk ei ole kann vastu maad saada. Oluline on see, et kannad ei tõuseks maast üles ja poole peale kükkide tegemine on isegi effektiivsem.
Eile tegin näiteks: 60 kükki, 45 kõhulihaseid (erinevaid), 40 käelihaseid (erinevaid), 38 seljalihaseid ja 20 sek planki/supermani/boximist. Lisaks veel 4x10 fitballi harjutusi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. February 2015, kl 21.03

Kükikava leiab siit, mida FB teevad! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 04. February 2015, kl 21.08

Minu hetke sportimine piirdub metsas käimisega. Tahaks ka vesiaeroobikasse minna, vaatan ja otsin, sest Nõmmel ikka päris kallis.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. February 2015, kl 21.13

Mul treener hetkel koostab mulle treeningkava, et ma laisaks ei läheks. Kondikava koos. Leppisime kokku, et 5x nädalas trenni, neist 4 jooksu ja 1 ujumine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: niirt
Kuupäev: 05. February 2015, kl 12.22

Komandeeringud on saatanast angry smiley
Kui igapäeva rutiini suudan saada edukalt kontrolli alla ja ise otsustada, millal ja mida söön, siis need sisuliselt iganädalased neetud lähetumised lükkavad kogu rutiini paigast ära!
Hilisõhtused vastuvõtud, buffet lauad, liigsagedad kohvipausid ja vähem kui kilomeetri jagu loivamist hotellitoast seminarile või sööma, on mu kaalulangetamisele ilge põntsu pannud.
jah, teoreetiliselt võib ju mõelda, et hommikusöögil võib piirduda vaid tilluke suutäiega, õhtusöögil kasinalt salatit nosida ning päeva ainukese tunniajase vaba aja veeta linnatänavail kiirkõndi tehes, aga päriselus see kahjuks minul ei realiseeru sääraselt..

Õnneks terendab ees paari nädala jagu rutiini, mis annab lootust, et ehk saan jälle tagasi õigele rajale ning kasvatan tugevama selgroo, mis järgmistel kordadel enam nii kergelt ei murdu.

Homme pean aga ilmselt olema kahetsusväärse plussi tunnistajaks. Nii palju siis eesmärkidest ja nende täitmisest. Ptüi, ma ütlen ja masohhistlikult laksan enesele vastu sõrmi. thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 05. February 2015, kl 13.43

Mul on tekkinud mingisugune vastureaktsioon saia toodete vastu, et ei tahagi üldse. Mis muidugi hea. Oma menüüst olen igasugused saiatooted täielikult elimineerinud. Pärast mandlioppi, kui juba normaalselt sain sööma hakata oli mul täna hommikuks kaal langenud, olin üllatunud ja samas positiivseid emotsioone täis. Need mõned kilod, mis alla saanud on mu enesetunnet inimeste keskel parandanud. Ma küll olen tegelikult ikkagi paks aga noo tunne on veidi teine, kergem xD. Avastasin Comarketist endale kapsarullid ja teen hetkel lõunasöögiks ühe smiling smiley Nämma.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 05. February 2015, kl 13.49

Ursull, seda lehekülge ei leitud, viga lingis?

Niirt, ma vist sinu olukorras neid maitsvaid suupisteid ainult vitsutakski. Ma arvan, et sellised komandeeringu mõjuvad väga halvasti ka inimestele, kel muidu kaal normis ja alla võtta ei ürita.

Dieedipäevik, see on ju hea, et saia ei taha. Ma tõin täna poest värskelt küpsetatu saia ja see lõhn ajab täitsa hulluksgrinning smiley Loodan, et suudad kaalu hoida ja veel lagetadasmiling smiley

Nagu mul juba kombeks saanud, siis käin enne igasuguseid pühi ja pidustusi abis lilli pakkimas ja kimpe tegemas. Tööpäevad on vääääga pikad ja üsna rasked. Laupäeval alustangi seda konveierit, niiet veits üle nädala olen teie seast kadunud, sest koju jõuan ainult magama ja pesemagrinning smiley Toitumist üritan siis enam-vähem normi piires hoida, aga lisaenergiat on vaja ja seda ammutan siis šokolaadist. Üldiselt terve päev seismist ja liigutamist peaks pekki päris mõnusalt põletama, niiet kui ma toitumise suhtes tubli olen, siis peaks ilusad numbrid ees ootama. Homseks ei julge midagi loota, sest hetkel on kaal +100g eelmise reedega võrreldes.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 05.02.2015 13.53.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 05. February 2015, kl 16.44

Ursull ja laisk ? Sa oled ju megatubli, et selliseid harjutusi teed.
Kükitamise koha pealt ütleb minu treener, et tähtis on ka see, et kükitamisel põlved ei läheks varbaotstest ettepoole. Ja raskem variant on see, kui kükitamisel on varbad kergelt sissepoole.
Ma ka ei saa seda kükilinki avatud smiling smiley.

Sellel kahaneval kuul võib tõepõhi all olla, et siis on kergem kaalu alandada, mul on kuidagi kergem, aga see võib ka sellest olla, et paranen haigusest. Mingi miinus on homme kindlasti.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 05. February 2015, kl 20.25

Mõtlesin täna hommikul kaalule minnes,et noh,näen normaalset numbrit,aga mida mu silmad tegelikult nägideye popping smiley,sain kreepsu,+ 1.5 kg ,äkki pingutasin oma igasuguste harjutustega üle.Kükke tegin peaaegu õlalaiuste harkis jalgadega ja pooled 50-st harali kätega ja poolkükina,need tundusid raskemad olema,jäin neis veel korraks antud asendisse ja siis taas püsti.Ja täna olid minu jalad üle pika aja nagu ühe liigestevaevuste käes vanainimese omad,Jube ja teiselt poolt ägethe finger smiley.
Täna hommikul tegin ka pooled kükid ja kõhulihased ning põlvetõsteid ja muidu natsa hommikvõimlemist,niiet võtan nüüd hoogu ja siis ülejäänud pooled teha.Muide ,need kükid on minu arvates suht ohtlikud,nendega võib saada pringi pepu saamise käigus ka suured ja koledad reielihased,või ma olen millestki valesti aru saanud?
Teate,facebook pakub mingist veebruari hetkest alates ka kuni juunini alkoholivaba aega,seda siis 100 päeva alkoholita.Mõtlesin,et peaks ka proovima,aga pole kindel,sest ees päris palju üritusi ning juubeleid,või ma lihtsalt otsin endale taas vabandusi,vahel on raske pärast pikki väsitavaid hiliseid tööpäevi(õhtuid)ei öelda punasele veinile või ka õllele,et siis lõõgastuda ning paraku toob see ka kiiremini ja hea une,eriti kui tegemist on juba üleväsimusega.Kas teil ei teki sellistel momentidel,kus olete üle töötanud,üleväsimust ning magama jääda on ülepea raske,sportida enam ei jõua aga magama ka ei jää niisama lihtsalt ja et siis poole hommikuni mitte umbes passida,lased paar pokaali veini ära ning saad ka normaalsel ajal magama...
Homme lähen väga vara tööle,seepärast astun ehk kaalule seekord hoopis laupäeval,aga eks näha ole,mis saab.Teistele ilusaid numbreid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 05. February 2015, kl 22.04

Mul ka selline tunne, et homme tuleb pluss, kuigi pole see nädal üldse patustanud. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. February 2015, kl 22.37

Õhtust!
Mina ka homme kaalule minna ei taha. Tulin just restoranist ja ikka igasugu hääd asja sai proovitud.

Kes minu linki avada ei suuda, siis kükikavaga saab liituda ka FB-is.

Tända jäid kükid vahele, aga eks homme ka päev winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 06. February 2015, kl 07.55

Hommik, minu väga suureks üllatuseks on mul maha läinud 1,2 kg, eilse hommikuse seisuga olin täitsa plussis veel. hot smiley
Ursull mul tekkis küsimus, et kas see KMI indeks peaks ka muutuma, kui kaal muutub? Mul näitab ikka sama, mis eelmine kord.
Täna siis oli mul pool ööd magamata, kuna selg ja kael valutas. sad smiley Õnneks täna juba reede ja kohe kohe saab puhata. Ja ka kaalumuutus tegi tuju paremaks.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 06. February 2015, kl 08.43

Ja saingi omale 62 ette. Kaalukaotust ka tervislikult 0,5 kg. Ja niimoodi ikka edasi 61 poole winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 06. February 2015, kl 08.49

Eile sai toakaaslase soovil väljas söömas käidud ehk siis Patrick'us. Tellisin kanaga salati 4.50eurot. Pealtnäha kena salat aga kana oli kuiv ja kohati kõrbenud.. ja selle eest siis nii palju maksta on mõttetu.. Odavam tuleks ise muidugi teha... sest tõesti salatilehtede eest maksta. Kuigi toakaaslase nuudlid olid head.

Aga sellegipoolest oli täna kaalul ilus miinus -1,3kg. Lausa lust oli seda numbrit kaalul vaadata ja nüüd hommikusööki tegema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 06. February 2015, kl 09.01

69,00 ehk siis ikkagi veel 6 ees on tegelikult vahva. Kuna kadu 20 -300g ja seda seoses sünnipäevanädalaga siis kurta ei tohiks. Kuigi ühel hommikul oli tõesti lausa 67 ees aga siis oli mul kõht ikka väga tühi kaaa smiling smiley)) Liikumine 0. Natuke vaja ennast veel turgutada ja siis hakkan vähemalt kõndimas käima. Esialgu veel kogun jõudu.... Ootan kevadet, et saaks juba seelikuid kandma hakata jne.
Mõnusat kaalulangetust ja katsuge vähem stressata!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 06. February 2015, kl 16.40

Appi, ma vist jäängi siia 68-69kg vahele pendeldama. Paarsada grammi alla ja siis paarsada jälle üles. Tuleb end kokku võtta.
See nädal sai ka reis Türki ära bronnitud. Kui see nüüd ka mu motti ei tõsta, siis ma tõesti ei tea, mida teha. Eks veits pablan, et kuidas laps selle lennu üle elab (ta siis 1a 2k). Õnneks lend väga pikk ei ole. See oligi reisi valikul tähtsaimaks kriteeriumiks. Kuid mingil hetkel otsustasin, et tuleb reis kinni panna ja küll siis paistab. Mõtlesin, et, kui seda kohe ei tee, siis löön vedelaks. Reis on aprilli lõpus ja selleks ajaks võiks mõne kilo lisaks kaotada küll. Oma ideaalkaaluks märgitud kaalu osas olen siiski kahtlema hakanud. Ma ei ole kindel, kas ma ikka näen ilmtingimata kenam siis välja. No ei ole ju enam esimene noorus ja pärast sünnitust on mul nahk muutunud. Kuidagi eriliselt pehmo olen. Ei mäleta, et enne nii oleks olnud. Hakkasin ennast mingi õliga nüüd õlitama, noh ma naiivne loodan, et see teeb imesid smiling smiley Kuidas Teil nahaga lood on? Teete midagi, et see ikka trimmis oleks? Ei tea, kas mõni asi reaalselt toimib ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 06. February 2015, kl 18.26

Tänane õhtusöök oli ikka väga hea. "Aasiapäraste vürtsidega köögiviljad praadimiseks", millel oli oma maitseaine kaasas. Algul kartsin, et liialdasin maitseainega, kuna selle lõhn oli tugev aga ei- väga hea tuli ja, et maitset veidi harmoniseerida lisasin sisse 2keedumuna ja kõrvale värske kurk. Nämma smiling smiley

Toakaaslane sõi täna pitsat... issand kui suur pitsaisu mul oli aga õnneks läks mingi hetk üle!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 06.02.2015 18.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 06. February 2015, kl 21.56

Mädži, sellest õli/ kreemi määrimisest kasu küll. No tegelikult vahet polegi väga mida määrida, hoopis see massaž mõjub kehale hästi. Ma üldiselt olen selles osas ikka laisk, vahel viitsin, vahel ei.

Ma ütlen teile ausalt, et ma ei tea kuidas mul see kaal järsku nii kõrgeks läks. Äkki stress? Tõesti ei tea. Trenni olen teinud ja toitumine kaa suht normis. Tuleb vist rohkem pingutada ja värsket kraami süüa. Ma nüüd siis kaon nädalaks ja loodan järgmisesse tabelisse ilusama numbri sisestadagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 07. February 2015, kl 00.34

Õhtust kõikidele dublli duellitajatele smiling bouncing smiley
meid on siin nimekirjas üsna palju, kuid enamuste kogemustest aimu ei saagi.
On enam-vähem samad kommentaatorid, kes viitsivad kirjutada. Mina olen kah kehv kirjutaja.
Hirmsasti tahaks teie kõigi pingutustest teada saada. Olen ise ka osalise ajaga internetis, millel klaviatuur töötab.

Sellel nädalal ikka 13 - 14000 sammu päevas. Üritan vähem tarbida leiba jne.
Muide täna õhtuks oli mul plaaneeritud nati pidulikum õhtusöök (läbirääkimised tööandjaga) kandsid vilja ja olen ülirahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 07. February 2015, kl 08.01

Tere hommikust kõigile,
eilne veidi pidulikum õhtu tähendas seda, et jõin päris palju shampust ja tegin ka korraliku õhtusöögi (juurviljad ahjus PEEKONIGA ja lisaks veel kodukootud kotletid). Täna hommikul see veel mingit erilist + ei näidanud, kuid võibolla homseks on see patustamine ka kaalunumbril kohale jõudnud eye rolling smiley.
Olen hakanud jälle ka toitumispäevikut täitma, kuna muidu kippusin ikka vist rohkem sööma, kui oleks vaja. Siiani on kõik normipiiris olnud (isegi eilse shampusega drinking smiley), sõin terve päeva teadlikult vähem.
Pean ikkagi tunnistama seda, et see lisandunud liikumine ei ole kaalunumrile erilisi miinuseid toonud. Kuigi kehakuju teatud kohtades on nati ilusam smiling smiley Ja see mulle meeldib. Rõhku peab ikka panema toitumisele hot smiley.
Vaatasin ka kaalutabelit ja paljudel veel sellenädalased tulemused märkimatta.
Birika: sina oled ikka minu lemmik, keda alati jälgin ja vaatasin, et sul ilus miinus sellel nädalal. Minul ikka kah smiling bouncing smiley ( oh, ennast kiitmast ma ei väsi)
Olge tublid edasi thumbs up. Ja jõudu teile, kes kõvasti trenni teevad. Müts maha endiselt teie ees thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. February 2015, kl 10.39

Hommikust tublid kaalulangetajad!
Minul läks neljapäeval väljaskäik pikemaks, et reede hommikul oli nii kiire, et laps lasteaeda viia ja ise tööle saada, nii et kaalulegi ei jõudnud. Aga kui vaadata tänast kaalu, siis polnudki väga mõtet minna spinning smiley sticking its tongue out
Tundub, et veidi veini ja šampat ja mõttetud kalorid käes kohe, et kaalu kergitada.
Nii, et see nädal jälle tubli pluss. Ai kurjaaa, ma pahane enda peale. Kelle siis veel?

ANXU, see KMI on ainult algkaalu kohta. Muutuva kaalu kohta pole seda teinud. Muidugi võiks teha, aga ma pean siis mõtlema, et mismoodi seda teha, kui iga nädal ta peaks arvutama uue tulba põhjal seda muutust. Pole excelis kõige kirkam kriit tongue sticking out smiley

Neljapäeval jäi juba mu kükikava vahele, sest oli ju välja minek ja veidi vindisena pole ju mõtet võimlema hakata. Reedeti olen mina pikast töönädalast nii väsinud, et kell 21 juba silmad vajuvad kinni. Seega ka eile ei teinud. Aga sain eile oma treenerilt personaalse treeningkava ja tänasest pean hakkama hoopiski seda järgima ja tegelikult ei tohikski väga midagi omal algatusel juurde teha. Täna näiteks pean min 130 pulsiga jooksma 30 minutit ja 1h ÜKEt peale tegema ja homme pean seljakotiga 2 tunniks matkama minema ja aegajalt sulghüppeid tegema. Neid pühapäevaseid matkamisi ma pelgan, sest kusagi õues üksi kõndida pole just minu teema. Joosta võin, aga kõnd on selline....noh tahaks seltskonda ja rääkida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 07. February 2015, kl 12.12

Mul see nädal kenasti miinus, kuid kaal ei ole siiski tagasi seal üleeelmises nädalas. Ega ma väga midagi teinud ka ei ole. Kõndimas käin esmaspäeviti 5 km. Igapäevaselt olen sunnitud kõndima kuskil 2 km. Toitumine on enamvähem, väga patustanud ei ole, kuid ei ole ka pingutanud. Täna üritan võimalikult palju puhata, et järgmiseks nädalaks veidi rohkem jõudu oleks. Eelmine nv pidi igapäev nv kohta liiga vara ärkama ja seega ei olnud mingit puhkust.
Oh ja hullemad nädalad ja söömised on see kuu ju alles ees: sõbrapäev, vastlapäev, poja sünnipäev, vabariigi aastapäev ja veel mõned sünnipäevad winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 07. February 2015, kl 13.13

Tabelisse sai küll mätgitud 65.4 kg ja see näitab võrreldes eelmise nädalaga tõusu, aga nädalakeskel olin kilo veel raskem ja selles mõttes olen siiski kilo alla saanud ja see teebki mind rõõmsamaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. February 2015, kl 16.32

Miiskar, aga sul peabki ju tõus olema, sest eelmine nädal oli sul kaalu number 64 ees smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 07. February 2015, kl 16.50

Tere head ja tublid kaalulangetajad smiling smiley, mul hakkab ka eluisu tagasi tulema, sest tervis hakkab korda saama.
Trennis pole tänasega juba 8 päeva käinud, homme plaanin sellega vaikselt algust teha.
Kaalulangust oli mul 800 gr nädalaga, aga see suuremalt osalt "tänu" haigusele.

Mul on väike probleem: mul on üks suuremat sorti korts kahe kulmu vahel - ütlevad, et kurjusekorts, no ma ei tea, ma omast arust pole kuri inimene, mees ütleb, et olen liiga leebegi. Aga see selleks. See korts on mul juba mingi 10 aastat olnud ja nüüd on hakanud nii häirima, et plaanin lasta täitesüsti teha. Kas kellelgi on kogemusi selles osas, kas aitas, kui ruttu tagasi tuleb? Tore kui keegi jagaks oma kogemusi.

Sellised iluasjad ja juuksur ja uus seelik või mis iganes naiselik vidin aitavad vähemalt minul küll mingi aeg korralik olla. Käisingi täna poes ja üks ehe jäi silma, mida tahaks, aga sõlmisin endaga kokkuleppe, kui oled 72 kg siis tule ja osta see endale ära. Eile hommikul olin 75,5 kg.

Karukati42 tead, kui ma eile tabelisse oma kaalu sisestasin siis järgmisena kohe otsisin Karukati42 rea ülesse, et näha kuidas sinul nädal läks ja rõõmustasin väga kui -900 gr seal nägin. Sa meeldid mulle samuti väga smiling smiley.

Avastasin täna toidupoes käies, et meie pere toidukorv on ikka tunduvalt tervislikumaks läinud, mille üle mul on väga hea meel. Ja kui ma vorsti, sardelli ja muu sellise pahna letist mööda lähen siis ma viskan pilgu peale ja mõtlen: siin pakutav pole minu perele.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 07. February 2015, kl 19.45

Täna tuli üle pika aja üks patune õhtu, kus õhtusöögi asemel oli mul Rimist ostetud "creme brülee" mis andis umbes 500kcal O.o pluss siis kohvi suhkru ja piimaga. Edaspidi püüan ikka tubli olla!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 07.02.2015 19.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. February 2015, kl 19.07

Õhtust!
Mina eile möllasin ka veidi köögis ja tegin J.Oliveri retsepti järgi krõbedat kana karrikastme ja riisinuudlitega. Jube nämma, aga riisinuudlid annavad megalt kaloreid. Üritasin siis seda vähem süüa ja kimecee-salatile rohkem rõhku panna.
Täna tegin jõhvika-toorjuustumuffineid. Õnneks mitte palju ja suurema osa andsin pojale sõjaväkke kaasa, et oleks mida õhtul tal seal süüa.
Eile siis tegin pooltundi jooksu ja 40 min ÜKEt. Täna vinnasin seljakoti selga ja läksin siis kaheks tunniks matkama nagu mu treeningkava ette näeb. Toppisin seljakotti 2x2kg hantlit. Päris väsitav oli ja viimased pooltundi juba õlad olid nii väsinud. Aga see polnud ainult matkamine vaid iga 25 min pidin edasi liikuma sulghüpetega, nii palju kui jaksasin grinning smiley Päris naljakas võis mõnel mööduval autojuhil olla mind vaadata, et 1 kõnnib-kõnnib ja siis hakkab seljakott seljas edasi hüppama grinning smiley Nüüd tunnen kuidas kõik jalad on tuimad ja isegi kann valutab.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: niirt
Kuupäev: 09. February 2015, kl 13.13

BIRIKA, minul on kortsude täitmisega kogemust. Toimib hästi - tegin eelmise aasta kevadel suu ümbruse kortsudesse täitesüstid ja praeguse seisuga on mõju veel näha. Ilmselt suve hakul kordan. Arvestama peab, et esialgu võib jääda süsti kohta sinikas (see individuaalne) ja oli see alles püsiv sinikas! Käisin pikalt plekilisena ringi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 09. February 2015, kl 17.33

Ursull loen su teksti ja ajab ka ennast naerma, see võis ikka päris tore vaatepilt olla. the finger smiley Ma nüüd leidsin omale vesiaeroobika, käisin kunagi ka seal ja nüüd plaanin uuesti minna.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.