Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 05. March 2015, kl 11.13

Jama,alles sain põskkoopa põletikust lahti,olin täna esimest päeva üle pika aja tööl ja juba hommikul vara juhtus töö juures õnnetus,õnneks pole jalg kipsis,jälle kriips sportimisel peal,välja arvatud muidugi tugitoolisport.Ja mul oli juba täpselt ära planeeritud treeningud edaspidiseks,ju siis pidi nii minema,kahju,sest kaal mitte ei lange ,vaid tõuseb... sad smiley
Eks ma ürita siis midagi sellist leida,kus jalg saab rahu aga ülejäänud keha töötab.Jah,mul on hea meel,et mõni on ikka väga tublisid numbreid näidanud,üritan homseks vähemasti plussi juurde mitte saada ja loodan kogu hingest,et kogu see hull aeg,mis hakkas eelmise aasta maist pihta,saab ometigi läbi,närvid ei pea enam muidu vastu.Hea,et siia saab oma muresid kirja panna ning hiljem ehk tagantjärgi lugeda taas ning mõelda,nüüd on kõik hästi.
Ilusaid numbreid teistele!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. March 2015, kl 11.44

Piia37, aga ujuda ju ikka saad?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 05. March 2015, kl 13.37

Ursull,mul lasti roklaga,kus kaup peal,üle varvaste,vasak jalg paistes ning läheb järjest sinisemaks,õnneks on vaid muljumine,loodan järgmisel nädalal juba rohkem liikuma saada ja siis ka ujuma,mul oli juba uus ujumistrenngi välja vaadatud,aqua dance,aga mõne päeva peab ikka ootama...,hinges spordin teiega.Kõhulihaseid ja midagi saan vast veel teha,eks ma siis nuputan.Aitäh huvi tundmast!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 05. March 2015, kl 15.47

Ma olin ka lapsena uneskõndija, nüüd kõnnib oma laps ka aeg-ajalt. Hiljuti avastas ta enda tiibklaveri alt keset ööd. Oh õudust, hea, et kodust välja polnud kõndinud.

Mul on trenni mõttes väga hea nädal olnud, söömise koha pealt mitte nii hea, aga eks homme on tõetund. Mul on hea meel, et olen suutnud terve nädala nisutoodetele ei ütelda.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. March 2015, kl 20.27

Oi Piia37, siis pead oma jalga väga hoidma. Lase sel rahus olla, küll jõuad sellele ka trenni teha. Istu maas ja tee kätele trenn hantlite või täidetud veepudelitega. VÕi istu maas ja pööra ülakere küljelt küljele, hea taljele. Teinekord ongi väga hea, kui saad vaid ühele lihasgrupile keskenduda.

Ma käisin tunnike sörkimas ja siis sinna otsa tegin 15 min veel kiirendusi 4x. Kokku tuli 7,5km....ja nüüd selline nälg, et söök pool siga korraga ära. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 05. March 2015, kl 23.41

Birika, tore, et oled nisule suutnud ei öelda. Ma see-eest küpsetasin kahel päeval saia ja sõin seda ka mõnuga.

Piia, see kõlab väga valusalt, loodan, et paraned ruttu!

Ursull, tubli! Loodan, et sa seda vaeva siis tühja ei lasnud ja seda poolt siga ikka ära ei söönud..

Täna kirjutasin päev otsa mingit raportit, õudne. Nüüd õhtul käisin tuulutamas ja jalutamas. Nüüd järgmised kolm päeva on hullumeelsed tööpäevad. Eks ma üritan siis energiat muud moodi saada ja maiustustest ikka eemale hoida grinning smiley

Homseks ei julge midagi loota, vahepeal oli kaal päris kenast langenud, aga kogu selle saia söömise tõttu on ta jälle veits tõusnud. No täitsa lõpp, plussi küll ei taha jälle..

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. March 2015, kl 06.55

Hommik!
Mul tubli pluss sad smiley No ajab kurjaks. Nii kui haige olin, siis ilusti langes. Sain terveks, hakkasin uuesti trenni tegema, kohe raibert tõuseb.
Eile pool siga ära ei söönud, küll kanakintsu ja kapsasalatit kuhjaga.
Eilsest täiskuu ehk nüüd peaks kaal alanema jälle hakkama. Eks näis.
Õhtul lähen sõbrannadega restosse ja siis kohustuslik varjundite filmiõhtu...ehk siis võib minna liiale see õhtu spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 06. March 2015, kl 13.18

Minul ka pluss. No tahaks kohe ropendada. Ma täitsa saan aru, kui tahate mind enda kambast välja visata. No kaua võib! Just vaatasin, et jaanuari alguses oli põhim sama seis ja kahe kuu jooksul olen siis 68-69 kg vahel pendeldanud. Viimasel nädalal olin enda arust päris korralik. Isegi trenni olen korduvalt jõudnud. Eile kahjuks mitte, sest vaba väljakut ei olnud mõistlikul kellaajal saada. Jube mõnus on sulgpalli mängida. Olen nüüd just üksikmängu mänginud. Varem mängisin pigem paarismängu, sest kuidagi kujunes nii. Pärast lapsesaamist paarismängu mängida ei olnudki kõige hullem, täitsa hästi tuli välja. Ja olin üllatunud, et vorm ei olegi kõige kehvem. Aga jeerum, kus üksikmäng võtab läbi. Selline tunne nagu ei oleks end mitte kunagi liigutanudki. Ma ju käin tennist ka mängimas, seega midagi ikka teen ju. Mäng oli muidugi väga tasavägine. Viimasel korral tõesti tundsin, et suren sinna sulgpalliplatsile ära. Keskmine pulss oli 155 kandis. Max lausa 191. Ma ei arvanud, et mul pulss nii kõrgeks üldse tõuseb. Mul tavaliselt pulss pigem madal. Nt kui töötervishoiu kontrollis EKG-d tehti, siis paaril korral on mulle EKG-d lausa topelt tehtud, sest arvati, et midagi läks valesti. Mõlemal korral oli mul pulss 46. Pärast trenni on olemine muidugi mega. Mõnevõrra on trenn söögiisu tõstnud ja pean olema söömisega ilmselgelt hoolikam. Vist olen leivaga patustanud. No mulle tõesti maitseb leib. Lisaks on meil kodu lähedal poes nuhtluseks müügil üks imehea veisemaksapasteet. Tihti seda küll ei osta, aga sellel nädalal tõin ühe karbi koju. Ja palun väga, tulemus ongi käes. Ma endiselt ei ole veel maha matnud mõtet, et reisile saan aprilli lõpus ikka paari kilo võrra kergemana.

Ursull jaga siis filmimuljeid ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 06. March 2015, kl 17.49

Mul pole siin midagi kommenteerida, ainult häbenema pean confused smiley
See nädal olen nüüd jooksmas ja kõndimas käinud, kuid toitumine on nagu ta on confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 07. March 2015, kl 09.44

Mul ka pluss. sad smiley Mädzi sa pole ainuke, kes jaanuari algusest peale enamvähem pendeldab ühe kohapeal. Mul muidugi oli neljapäeva õhtul sünnipäeval käik. Olen nüüd täheldanud, kui hakkasin siin kaalu jälgima, siis kui õhtuti söön nn. tugevamalt, siis pärast kõht valutab. Ju siis organism juba harjunud, et õhtuti ei tohi üle pingutada. smiling smiley
Ma ka käisin seda filmi vaatamas, täitsa meeldis.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. March 2015, kl 10.38

Mulle ka film meeldis. Ma ei saa aru mida see film seal Ekspressis tituleeriti meeste kiusamise filmiks? Kinos oli mehi küllaga ja ei tundnunud mulle nad kuidagi sellisena, et kästi tulla. Irnusid koos naistega samamoodi. Minumeelest oli see kohati täiesti komöödia. Need naljad mulle meeldisid seal.
Soovitan minna ja ise tahaks juba järgmist osa näha :p

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. March 2015, kl 17.29

Eelmise nädala tublid vaja ju ka välja kuulutada smiling smiley

Kõige tublimad, kes üle kilokünnise ulatusid olid Karukati42 -1,2kg, redismari -1,2kg ja staff -1kg!!! Väga tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 10. March 2015, kl 13.59

Mõned on tõesti märkimisväärseid tulemusi saavutanud.Väga tublid!
Ise sain tänu kaalu peal ette juba 95.5 ja helistati ka traumapunktist ning anti teada,et tegemist on siiski vasaku jala 5.-nda varba ristmurruga ja paranemine võtab aega 3-4 nädalat,seni pean varba teisega kokku ära fikseerima ning kõrgemal hoidma,rahu andma ja kõndimisel kõva tallaga jalatseid kandma.No vot oleme kassiga ühesugused.Kassu Kaspar on meil väljast üles korjatud kass kodu oma loomulike vajadustega ja kui on jooksuaeg,siis kodus püsib vähe ja sellega kaasnevad muidugi kassikaklused pruutide pärast,see on tegelikult jube.Nii ta siis tulebki tavaliselt koju nagu sõjast,teeb haleda näo pähe ja ütleb mjau,justkui vabandaks,et paar päeva ära oli,nõuab head-paremat süüa ja magab.Aga eile tuli vaeseke koju(elame 5.-ndal korrusel),käpake üleval ja paistes.No eks arvatavasti oli mõni teine isane tal käpakest hammustanud,ja ka vasak käpake ,nagu minulgi.Nii me nüüd kahekesi käime toast tuppa ja lonkame ühtemoodigrinning smiley.
Aga positiivset ka :1.pilt,mis oli must üles pandud suvest,see on taas kusgile volngide vahele ära kadunud,kirjutasin eile kõik mõõdud taas üles ja panin magamisoas tualettlaua peegli külge.Käisime mehega Topshopist mulle ostmas seda vormi,kus koos siis hot shapers püksid,nii pikad kui lühikesed ja hot shapers särgiku.Lisaks vaatasime ja vaatasime ning ostsime ära ka LiveActive Rock Gym kehatreenija ja eile proovisin kohe kõik järgi.Muide,need püksid ja särk teevad ikka naha kuumaks küll.Et kuna väljas kõndimine ja ka ujumine piiratud,siis veedan aega uues vormis ja vahepeal kehatreenijaga ka.Siin on võimalusi päris mitmeid.Eks saab näha,mis reede toob,kas saan selle 95.5 tagasi 94.1 peale või ei,sest söögiga tagasi hoidmine ei tule just eriti hästi väljaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 10. March 2015, kl 15.52

Kiiret paranemist Piia37. Mul see nädal jälle see, et kohe tunnen, et organism hoiab vett kinni. Ma olen ka neid trenažööre vaadanud, mulle endale meeldiks väga see jooksulint, hea ju vaatad õhtul telekad, aga mitte istudes vaid hoopis kõndides. the finger smiley Aga samas mõtlen, et ostaks ära ja jälle üks lisavidin kodus, mis mingi hetk nagu nii jääb nurka seisma. Nii, et käin metsas edasi. Eelmine nädalalõpp läks ka käest ära, käisin väljas, ei joonud küll alkot, aga näksimast oli, pühapäeval tüdrukul võistlused ja siis oli pikk päev ja siis oli ka söömine nagu oli.
Mul tekkis küsimus kindlasti on teil sellest ka siin kunagi juttu olnud, kes millega tegeleb ja kui vana ja kaua juba jälgite oma kaalu( eks enamus meist vahelduva eduga koguaeg grinning smiley)?
Mina olen 35 ja kui aus olla, siis mida vanemaks saad seda raskem kaalu alla saada. Mul poiss saab kohe varsti 9 ja peale tema sündi pole suutnud oma kaalu korda saada. Siin olen olnud alates eelmise aasta augustist ja selle ajaga olen nüüd suutnud lahti saada natuke üle 13 kilo. Nüüd uue aasta algusest on mõõn, no ei liigu enam, nagu pendeldan edasi-tagasi. Lisaks kõigele olen viimase aasta teinud ka kokatööd ja kujutage siis ette, kui raske on jälgida. confused smiley
Aga endiselt ei kavatse alla anda seekord.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: niirt
Kuupäev: 10. March 2015, kl 15.57

Tere üle pika aja minugi poolt!

Nii aeglaselt pole mu kaal veel eales langenud, arvestades seda, et olen siiski üsna püüdlikult oma toitumisnormi järginud ja iganädalaselt teen minimaalselt 20 km jagu tempokat (u 7km/h) kepikõndi.
Õnneks täna hommikul 79 needus purunes ja ma siiralt loodan, et kaaluseisak selleks puhuks läbi ning edasised kilod kaovad kergemini. Kas jaanipäevaks tõepoolest soovkaalu saan - see näib hetkel unistusena, aga ega enne ka alla anna.
Täna hommikul tööle sõites jäi raadiost kummitama lause, et vahet pole, kui tervislik Su toit on, kokkuvõttes loevad siiski ka kogused ning kui ikka kõigega liialdada, siis pole kaalukaotus kuigi tõenäoline..
Täpselt minu juhtum - kuna ma magusat ega süsivesikuid eriti ei tarbi ja mul toidulaud koosneb üldiselt vaid tervislikest ja teadlikult komponeeritud söökidest, suudan ma koguseliselt süüa nii palju, et ilmselt pole vahet, kas söön pasta carbonarat 200 g või pasta arrabiatat 500 g smiling smiley Seega koguste taltsutamine näib olevat minu peamine väljakutse, mis aga teadlikkusest sõltumata ei kipu kergelt tulema.

Ainus lootus on see, et kui siis lõpuks tuleb, et siis oleks ka mõistust seda hoida..

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. March 2015, kl 19.43

Piia, ma kujutasin elavalt ette kuidas te kassiga ühte jalga luukate smiling smiley Nummid! Aga anna jalale rahu ja sel ajal keskendu rohkem söögile. Mõtle kasvõi välja uusi põnevaid toite, mis vähe kaloreid annavad winking smiley
ANUX, ma olen 38 aastane ja kontorirott. Enne lapsi kaalusin 65kg. Esimene laps on juba 19 aastane ja pärast teda jäi mu kaal algul tiksuma 70-75kg juurde ja siis aastatega hakkas seda iseenesest kuidagi juurde tulema, kuni ükshetk oli see 120kg. Võimalik, et oli ka rohkem, aga ma rohkem kaalule ei roninud, sest kaal ei oleks vastu pidanud grinning smiley Teise lapse soov oli nii suur, et pidin midagi ette võtma. Sain arsti abiga mingite tablettidega kaalu 92kg peale ja jäin teise lapse ootele. Teine laps on hetkel 4,5a. 2013aasta algul otsustasin, et hakkan kaaluabiga kaalu langetama. Algul läks suht hästi. 2 kuud hiljem võtsin liikumise ka oma kavva sisse. Seega mul ongi täna 2 aastat tagasi, kui reaalselt tõusin diivanilt ja hakkasin jooksma.
Veel aasta tagasi oli mu kaalunumbriks korraks ees 78kg, aga pärast oma esimest poolmaratoni oli stressist tingitud pingelangus nii suur, et ma ei suutnud end 2 kuud kokku võtta ja nii need kilod ruttu tagasi tulidki. Vot nüüd ise olen süüdi, olin juba nii hea tulemuse juures, aga noh jälle kogemuse võrra rikkam, et ei tohi passima jääda. Max 1 nädal puhkust pärast suurt pingutust, aga mitte rohkem. Seda enam, et vanusega kilod väga raskelt ikka kaovad.

Viimasel ajal olen mitmest kohast lugenud ja kuulnud, et kui tahad kaalust alla saada, on vaja oma kehaga sõbraks saada. Jõumeetoditel ja suure trotsiga kaal ei langegi. Vaid peab rääkima oma kehaga a la, et nii nüüd teeme su korda ja puhtaks, loovutad oma üleliigsed rasvad ja saad terveks jne. Ma igaljuhul olen nüüd mõne päeva propageerinud seda mõtteviisi ja oma kehaga rääkinud nii. Näis mis saab, kahjuks ju ikka ei saa tulla spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Vivian
Kuupäev: 12. March 2015, kl 08.22

Tere taas!

Mina ka jälle tagasi smiling smiley Olin nüüd nädala reisil ja enne veel ka EV aastapäeva tähistamine, kõik see kokku, sain kõva plussi. Nüüd siis kaugemal kui alguses.... aga saan paari päevaga vast rutiini ja siis ehk hakkab kaal ikka tasapisi langema.
Nüüd tegudele. Head langetamist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 12. March 2015, kl 09.37

Tere!
Ma liituks vaikselt uuesti teie pundiga smiling smiley
Sünnitusest küll möödas 2 nädalat ainult, aga jalutamas saan juba preiliga käia ja toitumist saan ka muuta smiling smiley Kas võtate mu punti ? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. March 2015, kl 14.02

Anett, iga kell oled oodatud meie punti tagasi. ...ja muidugi,palju õnne beebsu puhul!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 12. March 2015, kl 19.33

Edastan homme oma möödud ja kaalu ka.
Käisin täna jalutamas lapsega, tempokas kõnd. 1,5 h saime jalutatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. March 2015, kl 20.29

Anett, imetamisega peaks kilod nii muuseas kaduma winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 13. March 2015, kl 07.20

66,4- väga rahul ja õnnelik. Jaanipäev võib varsti tulla !!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 13. March 2015, kl 08.58

Minul oli hea nädal, tegin mõnusalt trenni, tegin jalutuskäike, sõin tervislikke sööke, eriti ei piiranudki ennast ja tulemuseks -500 gr. Oh oleks kõik nädalad nii lihtsalt läinud,

Kevad on täiega ukse taga, täna hommikul linnud sädistasid akna taga nii kõvasti, et ajasid mul une lausa ära.

Ma tahtsin veel trenni koha pealt öelda, et ma olen nüüd erinevaid trenne endale valinud ja see on huvitavam, ei teki rutiini. Käingi ükspäev ujumas, siis lihastrenn, siis sörkima, siis rühmatrenn, siis intervall- vahepeal tuleks ikka trennivaba päev ka sisse smiling smiley.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. March 2015, kl 09.24

Hei!
Mul ka väike miinus. Patustanud ei ole, trenni olen teinud ilusti kava järgides 5x nädalas. Nädalaga olen ligi 23km jooksnud ja teinud ÜKEt. Vahele veel mõned jalutamised.
Aga ikka ei ole rahul. Ma ei teagi kust abi otsida, miks mul kaal nii kangekaelselt paigal ja ei liigu sellest müstilisest 9 piirist alla.
Alustasin eelmine nädalavahetus mingit spets soolestiku puhastamisprogrammi. Kui see ka ei aita, siis tuleb ikka toiduained kõik väga kriitiliselt ülekäia, sest mulle tundub, et mingid üldised soovitused, et ära tarbi nisu ja piimatooteid, mulle ei mõju. Peaks vist selle Levini testi uuesti ära tegema, sest aastatega võivad mingid toiduained jälle sobida ja need mis sobisid ei pruugi sobida. Käisin esmaspäeval koormustesti tegemas ja kurtsin spordiarstile sama asja. Vereproovid kõik 5+ korras, lävepulss kena, pulsitaastamine väga kiire. Asi peab olema toidus!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 13. March 2015, kl 11.56

Ursull sa oled meie duelli üks parimatest trennitajatest. Kas sa jälgid täpselt igapäevast kalorsust? See pidi sul vist mingi 1500 kandis olema? Kas kaalud toitu? Ma panin algul täiega puusse toidu grammid. Nüüd tean juba peast, et leivaviil on 30 gr ja juust 12-15 gr ja keskmine tomat 55 gr smiling smiley. Enam ma ei kaalu portsjoneid. Lihtsalt tunde järgi söön ja tean peas isegi kui olen patustanud.

Äkki sinu probleem on ikka valed toidukogused, sest kui 1500 kcal tarbida ja nii tublit trenni teha, siis peab kaalulangus ju ometi olema.

Ma arvan, et kõike võib süüa, aga kogused on tähtsad. Ja võiks ikka tervislikemaid toite valida, sest milleks oma keha vaevata rämpstoidu seedimise vaevadega. See ju meie ainuke keha ja uut ei saa me kusagilt, andkem siis talle parimat.

Olge rõõmsad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. March 2015, kl 12.42

Birika, kaalun kõike, mida ei tea mis palju kaalub. Mingite asjade kaalud on mul juba peas. Kui suppi kaussi tõstan, siis ikka kaalun üle, kuigi tean, et see võib olla seal 300-400g lähedal. Väga umbes ei pane midagi.
Muide leivaviil võib sortimentide osas ka erinev olla. Ma vaatan leiva paki pealt 1 leivaviilu gramme. Mõni võib mingi 70-80g ka olla :p
Kaloreid on mul 1500-1600 päevas.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 13. March 2015, kl 15.06

Siis ma ei oska sulle nõu anda Ursull, täitsa jama kui toitud normaalselt ja miinust väga polegi. Aga jätka samas vaimus, ehk ühel hetkel hakkavad muutused ikka tulema. Peavad lihtsalt tulema smiling smiley

Leivaviilu kaalu erinevused on tõesti, aga ma väga neid 70 gr viile ei tarbi smiling smiley.

Mul täna intervalli treening plaanis ja peale seda sauna spinning smiley sticking its tongue out.

Nädalavahetusel plaanin aias ringi vaadata, ehk saab seal juba midagi teha, näpud igatahes sügelevad juba.

Olge tublid ja rõõmsad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 13. March 2015, kl 15.40

Mul pluss, eile libastusin, krt hammas juba mitu päeva valutab. sad smiley Ursull sa mingi aeg kirjutasid, et kui haige olid, siis kaal ilusti langes, nii kui trenni hakkasid tegema, siis mitte. Mulle ikka tundub, et sa trenni tehes äkki peaksid rohkem sööma, muidu organism hoiab kinni. Ei tea kas said nüüd aru, mis ma mõtlesin.
Aga ilusat kevadist nädalalõpu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 13. March 2015, kl 15.52

Sünnitama läksin 84 kg. Täna hommikul oli kaal 72,8 kg. Enne rasedust kaalusin 62 kg. Seega 10kg veel jäänud. Hetkel ongi eesmärk saada raseduseelne kaal tagasi. Siis vaatab juba edasi.Täna lapsega jalutama vist ei jõuagi. Päeval oli ta nii viril ja kui nüüd lõpuks magama sain , siis ei taha teda riietamisega ülesse ajada. Gaasid on ikka jubedad asjad. Hakkan nüüd endale exeli tabelisse ülesse kirjutama oma sööke. Siis hea ülevaade.
Tahaks juba arstile saada,et saaks rohelise tule sportimises. Aga sinna läheb veel aega. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. March 2015, kl 09.46

Tänud ANXU79, hea mõtte eest. Äkki tõesti...
Haigusega tol korral arvasin, et äkki see lihaste arvelt, mis kaalu alla tõmbas, kuna ei treeninud nädalake.
Anett, kui ma õigesti mäletan siis esimesed 1-2 kuud ei tohtinud pärast sünnitust kuidagi füüsiliselt pingutada. See olenes muidugi sellest ka, kas sünnitasid loomulikul viisil või keisriga. Ma nii hästi mäletan seda, kui pärast sünnitust nii kibelesin aktiivsemalt liikuma. Viimase rasedusega ma käisin kepikõndi tegemas ikka nii 10-15km korraga peaaegu lõpuni välja. Ainult selle mõttega, et oleks mul vaid lihtne sünnitus (kuna esimene laps sündis 48h valudega ja esilekutsumistega). Käisin rasedate vesiaeroobikas ja joogas. Lapse sünnitähtaeg oli 26.07 ja mulle öeldi, et kui selleks ajaks ära ei sünni siis hommikul tulge haiglasse sisse. Plika otsustas 26 juuli öösel sündima hakata. Jõudsime haigla uksetaha öösel ja õde naeris, et tulite veidi varem, et oli ju jutt, et hommikul smiling smiley ...kogu krempel kestis mul 3,5h!!! Nii, et mu soov läks täide ja kohe näha, et raamatupidaja tütar hoiab tähtaegadest kinni winking smiley Teine soov, mida kogu raseduse ajal soovisin, oli see, et laps magaks hästi. No ja ei ole probleeme tal selle unega. 3 elukuust alates magas täispikki öid ja ei ärganud. Nii, et soovige soove! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.