Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 16. March 2015, kl 13.38

Ma pole siin ammu saanud kirjutada, koolis ja tööl oli lihtsalt nii kiire. Ma teen ühe tõeliselt pika postituse nüüd grinning smiley
Mädži, ma ka viimasel ajal kahjuks kohal tammuja, aga parem kohal tammuda, kui juurde võtta.

Oo, Anett! Tere jälle! Kuidas rasedus ja sünnitus möödus?

Ma sain siis esimest korda elus tunda, mida toidumürgitus tähendab. Jube. Tegin siin tööl 3 päeva 15-tunniseid vahetusi ja peale seda füüsilist tööd oli keha ikka mõnusalt väsinud. Viimasel päeval telliti meile mõnus ports toitu mingist pizza kohast ja ilmselt sellest sellest toidust siis asi alguse saigi, õhtul hakkas jubedalt iiveldama ja kõht ka veits krampi kiskuma. Otsustasin koju ära tulla ja kohe kui uksest sain, hakkas see vetsu vahet jooksmine pihtsa. Eilse ei söönud siis midagi, veetsin päeva 39 palavikuga voodis.
Täna on enesetunne juba ok. Isu süüa pole veel tagasi, hommikuks sõin 2 tomatit. Eks päeva poole üritan muid asju kaa süüa. Ainult puu-ja juurviljad lähevad alla. Ja beebitoidud, a la õuna-pirni püreed. Võtan vaikselt ja ei asjata kodus, seega kirjutan siia oma loo siis jälle.

Ma muidugi ei tea kas naerda või nutta, aga täna hommikul kaalusin 60kg- mu eesmärk jaanipäevaks. Pigem vist nutan, sest tean, et see tuleb kõik kolinaga tagasi, ilmselt rohkemgi veel. sad smiley

Mina olen 28, õpin ülikoolis ja vahel töötan kaa. Kodu olen rajanud Eestist eemale. Lapsi veel pole. Elame mehega kahekesi looduse keskel koos oma koduloomadega (koer, kass, kanad).
Kaalu hakkasin jälgima u 10 aastat tagasi kaalujälgijate programmiga, kui kõvasti elu nauditud sai. Kõige naljakam on muidugi see, et tol ajal olin tegelikult normaalkaalus (63-65 ringis, väikeste sangadega). Kaalu jälgimine muidugi segas seda elu nautimist ja otsustasin, et kui kunagi tõesti tuleb mul seest see tahtmine, siis alustan uuesti. Sõin ja jõin kõike, mida hing ihkas. Kusjuures see kehaga sõbraks saamise jutt on õige, sest varem ma tundsin koguaeg nagu survet, et kurat on vaja see kaal alla saada ja vägisi punnisin, kuigi ise nagu väga ei tahtnudki. Kui ma end lõpuks käsile võtsin, siis üsna rahulikult ja pingevabalt.

Enne, kui see tunne tuli, kogunes mulle külge ikka päris mitu kilo. Enamuse ajast olin kusagil 72 ringis, aga peale üht eriti toidurikast väljamaa reisi ja just vahetult enne päevasid olin oma max. kaalus- 76kg. Täpselt ei mäletagi kunas see klikk ära käis, aga vist umbes 3-4 aastat tagasi hakkasin vaikselt jälle jälgima. Alguses niisama, hakkasin rohkem liigutama ja üritasin vähem jama süüa ja alkot juua. Tegelikult füüsiliselt aktiivne olin ma koguaeg, iga päev käisin kõndimas (mitte uimaselt jalutamas) ja töö oli mul ka alati hästi liikuv. Arstilt nt sain teada, et kõik näitajad on normis ja füüsiline vorm on väga hea, ainult pekid rippusid küljes.

Toitu ma ka nii räigelt endale sisse ei ajanud. Ma tol ajal lihtsalt ei tahtnud seda endale tunnistada, aga see pea igapäevane veinitamine oligi see, miks ma kaalust alla ei võtnud. Selle asemel, et vähem veini juua, ma pigem sõin vähem.
Alkoholist loobumine oligi mu jaoks kõige raskem ja selle pärast ma siin kaaluabis (liitusin 2013 veebruaris) võtsin ikka suht aeglaselt alla, kuigi veinitamise jätsin ainult nädalavahetustesse. Mingi hetk kadus see jube veinitamise vajadus ära ja kaal hakkas ka kolinal langema. Vahepeal siin olles olen ka veits käega löönud ja suve nautinud ja mis iganes, aga ausalt pean ütlema, et isegi kui ma nüüd mõnusalt juurde olen võtnud, siis on kaal on ikka tunduvalt väiksem ja üle 65 väga enam ei lähe.

Pean ka selle ära mainima, et tol ajal, kui ma suurem olin, siis ma nägin end ikka suht saledana, riided ainult miskipärast ei mahtunud hästi selga. Ja naljakas on see, et nüüd saledamana tundub mulle ikka, et olen kõik need aastad samas suuruses olnud. Vanu fotosid vaatan, siis tegelikult neid kilosid on ikka näha küll grinning smiley

Kaalu langetamisega olen ka igasugu vigu teinud ja toitumist valesti võtnud jne. Aga kui see tervisliku toitumise ja treenimise teadus lõpuks selgeks saab ja vigu endale tunnistad, siis hakkab ka kaal kenasti langema. Vahel mõni tuttav räägib ka kuidas ta nüüd tervislikuks hakanud, siis suu kisub muigele küll, sest inimestel on ikka väga vale arusaam sellest, mis on tervislik.

Ise olen proovinud igasugu erinevaid meetoteid kaalu langetamiseks, aga mulle see kaaluabi programm sobib kõige paremini. Kui keegi leiab endale mingi muu sobiva variandi, siis see on tore. Ilmselt algajate kõige suurem viga on see, et nad üritavad kõiki erinevaid meetodeid korraga jälgida ja kuulavad kõikide nõuandeid ja jätavad enda menüüst praktiliselt kõik välja. Neid vigu on muidugi veel väga palju, mõne neist olen omal nahal läbi katsetanud ja suure osa õnneks teiste kogemustest õppides vahele jätnudgrinning smiley

Omast kogemusest pean ikka ütlema, et alkohol takistab seda kaalu langetamist kõige enam. Kasvõi sellega, et isegi, kui alko kõrvale midagi ei söö, siis õhtu lõpuks minnakse ikka külmkappi rüüstama. Ja päev peale pidu on isu mingit jama süüa ja siis see kaal seisab ja tekib tunne käega lüüa. Ma loodan, et mu jutust ei kõla nüüd, et ma mingi jube jota olingrinning smiley Lihtsalt tol ajal peale raskeid tööpäevi aitas pudel veini mõnusalt lõõgastuda (hea vabandus, eksgrinning smiley). Unega on mul alati probleeme olnud ja see õhtune vein aitas mul normaalselt magama jääda, et hommikul voodist üles saaks ja tööl normaalselt vastu peaks. Suht nõiaringis istusin kinni selle käitumisega tegelikult.
Ma ei teagi kas öelda, et mind on õnnistatud või karistatud, aga pohmelle mul pole. Elus ainult paar korda seda õudust tundnud. Pigem vist karistatud, sest ma oleks tol ajal ilmselt kõvasti vähem joonud ja vähem juurde võtnud.

Aga Ursulli kombel soove soovida üritan kaa, sest isegi, kui mõtlen aastete taguseid soove, siis paljud on ka täide läinud. Noh jah, tuleb tunnistada, et mõned negatiivsed asjad kahjuks kaa. Niiet rohkem positiivseid mõtteid kõigile! Jaanipäevaks oleme kõik pringid hirved! Ma täitsa usun seda smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 16.03.2015 13.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 16. March 2015, kl 22.45

Tervitus.

Minu kaal siis 69kg (-100 g). Masendus tuleb peale. Olin sellel nädalal tõesti tubli ja ootasin ikka vähe kobedamat langust. Toidud märkisin üles, magusat abs ei söönud, liikusin ringi. Ja tulemuseks mingid närused 100 grammi. Võin muidugi loota, et põhjuseks oli see, et tegemist oli "selle" nädalaga kuus. Samas ei mäleta, et see varem mind väga mõjutanud oleks. Tegelikult võib kohal tammumise põhjuseks olla ka see, et olen imetamise peaaegu ära lõpetanud ja seega mingeid varukaloreid lisaks ei tule (ma imetamist kunagi arvesse ei võtnud). Mõned kuud tagasi võisin isegi ühel-kahel päeval nädalas pisut patustada, aga kaal ikkagi langes. Nüüd olen korralik ja kaal seisab. Pean vist kaloreid vähendama. Trenni ma eelmisel nädalal kahjuks teha ei saanud, sest minu sulgpallipartner oli haige. Täna on trenn tehtud ja vähemalt paaril õhtul tahaks see nädal veel trenni jõuda. Õnneks on ilmad väga ilusad olnud ja olen päris usinalt lapsega ringi kärutanud. Ühel päeval kõmpisin Rocca al Mare keskuseks Kadriorgu. Samas olin üllatunud, et ei tulnudki 10 km täis, vaid 8,7 km.

Siucra, mõnus lugemine sinu poolt. Mõnus on sellist taustainfot lugeda. Mingi lõik oli justkui minu enda kirjutatud.

Ma ei teagi, kas ma endast juba kirjutasin siin või mitte. Ei viitsi varasemaid postitusi läbi lugema hakata. Mina olen 34a. Olen/olin kontorirott, kuid hetkel olen lapsega kodune. Kaaluabiga liitusin 2013 jaanuaris. Olin siis oma tippkaalus - 84 kg. Ei teagi, kuidas see nii läks. Eks elu oli mugav. Kuigi trenni olen küll kogu aeg vihtunud teha ja rämpstoitu muginud ei ole. Ka alkot ei ole eriti tarbinud. Väga peenike ei ole ma kunagi olnud, aga vanasti püsis kaal ikkagi kusagil 64 kg kandis. Mis nüüd tundub täitsa norm kaaluna, kuid toona tundsin end ikka paksukesena ja tundsin, et peaksin alla võtma. Nüüd mõtlen, et oleks võinud endaga toona päris rahul olla ja mitte põdeda. Aga see selleks. Igal juhul, kui kaalusin 84kg, siis sain aru, et midagi tuleb ette võtta ja nii enam jätkata ei saa. Kusjuures peeglist vaadates ma endale nii õudne ei tundunudki, aga ühed reisipildid ehmatasid mu päris ära. Tundus uskumatu, et see mammi nendel piltidel olengi mina. Lisaks oli väike tervisehäda ka tekkinud - mõlema jala kannad andsid pärast trenni tõsiselt tunda, ei saanud jalale normaalselt astutagi. Otsustasin, et tuleb kaalust alla saada. Ja läkski üllatavalt lihtsalt, suve alguseks kaalusin 67,5 kg. Siis selgus, et ootan last. Kusjuures sünnitama minnes ma oma max kaalu ei saavutanudki, paar kilo jäi puudu. Pärast sünnitust kaalusin mingi hetk 73kg ja tundus, et kilod kaovad kolinal. Ühel hetkel tekkis siiski selline söögiisu (kusjuures vältimaks lapsel gaase ma magusat abs ei söönud) ja avastasin, et kaal läheneb juba 80kg. Septembri teises pooles liitusin uuesti Kaaluabiga ja siin ma nüüd higistan. Ja sellel korral läheb palju raskemalt. Tööl käies oli lihtsam söömisega rutiini tekitada jne. Trenni minek ei olnud ka selline skeemitamine nagu nüüd. Teisalt tean, et A ja O on toitumine, sest sellel eelmisel langetusperioodil oli mul kandade ravi tõttu trenn päris mitmel korral päris pikalt katkestatud. Sellele vaatamata kaal langes. Eks üritan edasi.

Olge tublid! Jaanipäev ei olegi enam nii kaugel .... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. March 2015, kl 07.03

Eelmise nädala kõige tublimad olid Vivian -1,6kg ja Kakuke36 -1,1kg!!!. Väga thumbs up tulemus! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 17. March 2015, kl 11.07

Hei, kuidas meie kaalulangetajatel ka läheb?

Ma püsin kenasti rajal, toitun normaalselt ja liigun piisavalt.
Tahtsin teile muljetada, et eile otsustasin peale tööd aias natuke liigutada. Ja panin huvi pärast pulsikella peale, et kui palju siis aiatöödega kalorid kuluvad? Tegin 1 tund ja 50 minutit natuke riisumist, natuke puude ladumist riita, üle ei pingutanud, hästi rahulikult tegin ja kaloreid kulus 400. Ma tahan öelda, et igasugune liikumine aitab kehakaaalu alandamisele kaasa ja nii tore kui samal ajal ka vajalikud kodutööd tehtud saavad smiling smiley.

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. March 2015, kl 12.27

Ma juba 3 päeva riisunud aeda nii tunni kaupa. Lihtsalt maa veel mõnest kohas liiga märg ja ei saa normaalselt riisuda ja noh väsib ära ka smiling smiley
Kaalu osas on ikka muutusteta. Eks teen trenni ja toitun korralikult edasi. Varsti ju peaks keha aru saama, et ta lihtsalt PEAB hakkama kilosid loovutama.
Täna lähen fartlekit jooksma. Kurvaks teeb see, et need ilusad ilmad lõppevad kohe ära ja jälle on vastik külm tagasi sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 17. March 2015, kl 12.33

Birika, kusjuures sellepärast ma neid koduseid töid nii hea meelega teengi nüüd. Vahel mees ütleb, et niidab ise muru vms, aga ma keelan. Tasuta trenn. Täna on meil ilm ilus ja kavatsen ka aias tööd teha. Ostsin eile rabarberi istikuid ja veits seemneid, veedan siis päeva õues päikese käes mõnuledes. Huvi pärast vist panen ka pulsikella külge.

Kiitus kõikidele tublidele, tõsiselt ilusad tulemused smiling smiley

Kusjuures mu toidumürgitus sattus täpselt õigele ajale just enne teatud perioodi, kui mul kõige suurem toiduisu ongrinning smiley Nüüd pole üldse isu ja sel põhjusel pole ohtu kaloreid lõhki süüagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 17. March 2015, kl 14.18

Ursull, mis asi on fartlek? Pole sellist sõna enne kuulnud moody smiley
Valgusta palun mõistmatut smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 17. March 2015, kl 15.33

Tahaks ka teada, mis see fartlek on? Mul endiselt hammas valutab, arst pole siiani ühendust võtnud. sad smiley Täna lähen pojaga ortodondile ja las ükskõik millisele arstile võimalikult ruttu numbri panna. Imelik on see, et vahepeal igalpool kirjutas, et inimestel hambad katki, et ei jaksa arstil käia, et kallis, aga numbreid pole ikka saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 17. March 2015, kl 18.30

Ma kirjutan ka endast.
Olen 22 aastane. Sünnitasin eelmisel kuul oma esimese lapse. Sünnitus oli imelihtne, mul polnud isegi valus mitte smiling smiley Muidugi rasedusega kogunes kena 23 kg. Hetkel siis olen jäänud nüüd 73 kg peal. Loodan, et need 11 kg lähevad mai kuuks ära ( loll võib ju ikka loota grinning smiley )
Enne rasedust olin sportlik. Jooksin palju. Raseduse ajal oli väga raske, ei julgenud joosta kuna kartsin ,et teen lootele halba. Aga samas nutsin vahest õhtuti ,et mina joosta ei saa, kuigi nii väga ju tahaks.
Mul olid plaanid,et eelmisel sügisel lähen Tallinna poolmaratoni jooksma , aga juulis sain oma triibud ja see mõte jäigi sinna paika. See sügis katsun asja parandada. Selleks ajaks on laps piisavalt suur,et saaksin osaleda nii kaugel toimuval üritusel. Suur soov oli ka see aasta Viljandi järve jooksust osa võtta, aga kuna selleks ajaks on beebi napilt 2 kuune, siis sinna see mõte ka jäi.
Eile võtsin julguse kokku ja tegin ettevaatlikult 30 kõhulihast, 10 kätekõverdust ja 20 tuharalihaste harjutust. Lisaks käin ma tütrega iga päev jalutamas.
Helistan homme ka naistearstile,et aeg kinni panna ja loodan, et märtsi lõpus saan ka oma esimese jooksuringi üle pika aja ära teha. Ausalt, te ei kujuta ette ka kuidas ma hetke ilmadega jooksmist igatsen. Mul on tunne, et kõik kes jooksevad irvitavad mu üle grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
TOitumisega on mul praegu kehvad lood, ma reaalselt ei julgegi miskit süüa kuna ma kardan,et lapsele tulevad kohe gaasid. Õnneks on see sellesmõttes positiivne ,et ma ei saa siis ka magusat süüa grinning smiley
Käin pidevalt uusi jooksuriided piilumas ja kui rohelise tule saan siis ilmselgelt leiab nii mõnigi uus asi tee minu garderoobi.
Loodan,et oma kõhu saan ma tagasi. Kuigi hetkel on küll super hästi tagasi kõhu tõmmanud ja osad raseduseelsed püksid lähevad juba jalga tongue sticking out smiley
Kui teil mingeid häid retsepte on siis jagage mulle ka tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. March 2015, kl 19.05

Fartlek on selline mänguline jooks ehk lõigutrenn. Läbitakse erinevad lõigud, erineval kiirusel. Üldjuhul koosneb see soojendusest, max kiirusega jooksust ja taastusjooksust. Minul kestab fartlek kokku 50 min.
Täna suutsin pulsi ikka päris tublisti üles tõmmata. Max pulsiks sai 176, keskmiseks jäi siiski 146. Aga kilomeetri suutsin pärast neid uimaseid madalapulsitreeninguid lõpuks 7min läbida. Vanasti kui ma madalat pulssi ei treeninud ja eesmärk oli vaid kiiresti joosta võimalikult palju kilomeetreid siis suutsin kilomeetri 4:02min läbida kõige kiiremini.

Anett, kas sina pärast sünnitust ei hakanud siis kohe korrigeerivat pesu kandma? winking smiley Pidi ju olema nii oluline, et kõhu sisse tõmbaks. Ma väga ei vinnanud kanda, kuigi püksid olid olemas. Tundus räige enesepiinamisena. Aga jah jooks aitab minumeelest kõige paremini beebikilodest lahti saada. Mul viimase lapse kilod kukkusid kähku, aga nüüd see osa mis hoole ja armastusega aastaid kogutud, oleks vaja kuidagi maha saagida.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 17. March 2015, kl 19.50

Haiglas mul seda polnud, nüüdseks olemas. Aga sellega niiiiiiiiiiii palav sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. March 2015, kl 20.45

Anett, sina sünnitasid veebruaris....mida pidin mina tegema seda kandes juulis? grinning smiley
Ahh, tegelt kõhulihased ja kereküljelihaste harjutused aitavad ka. Aga neid sa vist ei tohi veel teha?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 18. March 2015, kl 09.13

Mul on ühed püksid mille värvli osa on nabani mul grinning smiley Need hästi ümber ja suruvad ka kõike kokku. NEed ei aja higistama kui ma beebiga kiirkõndi vehin teha.
Kõhulihaseid teen vaikselt. Päevas 25 tk. Asi seegi.
Minu puhul on näha seda, et kui ma ei söö , siis kaal ei lange. Aga kui söön hommikul, lõuna, õhtu siis langeb kaal kenasti. Täna oli ntks 71 kohe ees. Seega , mina pean korralikult sööma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 19. March 2015, kl 07.59

Aeg on soovimistega tegeleda the finger smiley
[koduhaldjas.blogspot.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. March 2015, kl 09.26

Noorkuu algab homme 20.03 kell 11:36.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 19. March 2015, kl 10.06

Siin paar päeva tagasi olid virmalised. Mina neid ei näinud, ma pole kunagi oma silmaga näinud. sad smiley
Ma täna lähen teen proovi tiiru rulluiskudega hoopiski. Jooksma veel ei julge minna. Ootan ikka 1 kuu täitumise ära, siis vaikselt proovin.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 19. March 2015, kl 10.18

Tänanan, et meelde tuletasite. Ma sel korral soovin siis ikka korralikult ja ainult häid asjugrinning smiley

Väljas on nii mõnus kevade lõhn, et täitsa lõpp. Päike kaa väljas ja tuju on laes grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 19. March 2015, kl 10.37

Oeh ära räägi. MA ootan millal daam ülesse ärkab , et saaks oma 2h jalutustiiru teha. Läheme vaatame mis rannas toimub ja kuidas rahvas golfi juba mängib. Tahaks ka golfi mängida juba!grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 19. March 2015, kl 14.43

Oot, kas siis homme kella 11.36 ajal saab soove soovida ?
Imekombel minu soovid polegi kehakaalu alandamisega seotud, küll ta langeb niigi, kui õieti toituda ja liikuda.

Pole never-ever nende kuuloomiste ajal soove soovinud, aga üks väike soov mul on tekkinud ja soovin selle siis homsel kuuloomise ajal ära. Eks näis, kas täitub või mitte - järgmisel suvel on see näha.

Mul oli eile mõnus ringtreening, 1 min erinevatele lihasgruppidele harjutused ja nii 40 minutit järjest. Päris raske oli, sest üritasin endast maksimumi anda, täna on isegi väike lihasvalu mõnes kohas. Pulsikell näitas 350 kcal ja keskmine pulss 121.

Homme hommikul siis kõik kaalule.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. March 2015, kl 15.56

BIRKA, saad-saad grinning smiley
Soovi kohe rahus kõiki soove ja sellise tundega nagu nad oleks sul juba täitunud.

Mina istun teist päeva haige lapsega kodus. Eile sain 35min sörgiks minna jooksma siis kui ta magas. Täna olin ise nii väsinud, et keerasin lõunaaeg koos lapsega magama ja hetkel ei julge enam minna, sest äkki ta kohe ärkab.
Pean ootama millal mees koju tuleb, siis saan 1,5h jooksma minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 20. March 2015, kl 08.47

Tere kõigile! Jälle reede!!!! Mina olen vist kuidagi mugavustsooni sattunud ja kui kaal koguaeg natukesehaaval langes siis nüüd pean kahjuks tõdema, et selle nädalaga juures 600g!!! Ok, teoorias oleme ju enamus (mina kindlasti!!!) jube targad aga ...... Minu põhjusteks on vähene liikumine- ma ei tea, kas piinab kevadväsimus või mingi muu asi aga ma tõesti peale tööd lähen koju, teen vaid min. asjad ja siis voodisse... Olen 4-5 päeva läinud voodisse juba kell 6 ja maganud hommikul kella 6ni!! Liikumine ka täitsa null.
Ükspäev alustasime ka grillihooajaga kuna oli kange lihahimu grinning smiley
Igatahes katsun nüüd rohkem vitamiine süüa, kuigi söögi juures on alati ka tomati-kurgisalat jne...
Aga soovida tahaks küll ja eriti tahaks veel, et need soovid täituksid smiling smiley))) Mul on pikka aega olnud 1 suurem soov....
Õnn on see, et kaal pole soov nr. 1 sest see puhtalt kättevõtmise asi ja ma olen jaanuarist saadik kaotanud 7 kilo ning see pole muutunud enam kinnisideeks (mida ta vahepeal oli). Minu siinne eesmärk on 2 kilo kaugusel ja jaanipäevaks saab selle vast ikka kätte smiling smiley
Aga üks südamesoov on väga-väga suur...
Soovin teile kõigile soovide täitumist ja kerget kaalulangetamist!!! Jaanipäevaks oleme kõik raudselt pringid hirved!!! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. March 2015, kl 08.58

Hommikust!
Eile hommikul oli küll kaal ilusam kui täna, aga noh mis seal ikka tuleb tänane kaal panna. Vähemalt ei ole plussis.
Eile jooksin 1,5h madalat pulssi, mis üldse õnnestuda ei tahtnud. Olin vist liialt mures lapse tervise pärast, millele pidevalt mõtlesin. Eile keset päeva järsku tõusis palavik 39,4 ja mees jäi teda jälgima, seni kuni mina oma jooksukava täitsin. Täna veidi parem, aga siiski 38 palavik. Ohh ma nii väss nendest haigustest.
Täna siis saab kohe kõige olulisemaid soove soovima hakata ja veel samal ajal kui Eestis on ligi 75% päikesevarjutus. Põnev-põnev.
Ei taha teie tuju rikkuda, aga kui noorkuu saabub siis edaspidi kuu ju kasvab ja ka kaalu alla on saada jälle raskem sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 20. March 2015, kl 09.02

No mind tuleb küll häbiposti panna! Viimastel nädalatel pole ma kaalule üldse mõelnud ja hommikuti teinekord kaalumise üldse ära unustanud. Tulemus ongi käes. Lihtsalt ei jõua ennast kokku võtta, nii kõrini sellest jälgmisest confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. March 2015, kl 10.29

Minul on sel nädala miinust 300 gr, tegelikult ju vähe, aga kui visualiseerima hakata, et 300 gr pakk võid on nädalaga mu kehalt kadunud, siis on kõik hästi.
Kõige rohkem teeb rõõmu, et polnud raske nädal, sellise toitumise ja trenniga olen ma nõus eluaeg olema ja kui kaal natukenegi langeb on kõik hästi. Ursull küll hirmutab, et kuuseisud hakkavad nüüd meile seda kaalulangetamist raskemaks tegema ja ma isegi usun seda kuuseisu värki.

Ursull, kas sa tõesti jõuadki joosta 1,5 tundi?, mul lähevad jalad peale 1 tund 10 minti nii töntsiks, et pole rohkem kunagi jooksnud. Väga tubli igatahes oled, küll see kaal ka hakkab alla sul liikuma smiling smiley.

Olge tublid ja soovime siis täna soove päikesevarjutuse ajal spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 20. March 2015, kl 10.56

Tere ilusat ja müstilist reedest päikesevarjutusega ning uue kuu loomisega pööripäeva!

Sain kaalu siiski 95.5 pealt alla 94.4 peale ja olen enda üle suht uhke,sest normaalne liikumine ju puudub endiselt,jalg ei anna veel palju käia,läheb kohe paiste ja valutab järgmisel hommikul,kui liiga teen.Niisiis,katsetasin neljal korral sel nädalal oma trena,iga kord kokku päeva jooksul umbes 12 minutit,kõhulihased andsid ikka endast korralikult tunda,ära katsetasin ka need shape püksid ja särgi trenni tehes.Samuti üritasin õhtud korralik olla ja mitte süüa hilja,aga üleeile murdusin,ja näost läks ikka ropult palju mitte tervislikku sisse,eile õhtul olin õnneks tubli ja hilja ei söönud.Loodan,et hiljemalt paari nädala pärast saan taas normaalselt kõndida ning end peenikeseks ja pringiks hirveks liikuda ja süüa!
Tean,et täna pidi mulle teada olevate infoallikate järgi olema õige soovide soovimise aeg 11.38.Aga noh,alustan siis juba 11.35 ,siis vast ei jää hiljaks ning soovid ehk täituvadki seekord winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. March 2015, kl 11.46

BIRIKA, jah tõesti-tõesti jooksen smiling smiley
Minu jaoks on esimesed 3-4km raske, siis nagu keha saab sooja sisse ja enam ei tahakski peatada, kui tempo õige ja ilm jooksmiseks suurepärane. Mingist hetkest ei tahagi peatuda, sest joostes on kergem kui kõndides. Poolmaratoni jooksin 2,5h järjest...vot siis oli küll valus peatuda. Pidi kõvasti venitama, et hea hakkaks.
Aga jah teadlased on tõestanud, et jooks pidi andma naudingu tunde nagu sekski. Mul mees ammu juba naerab, et ta saab minust aru, miks ma jooksen. Aga jah, nii see on pärast jooksu on nii hea tunne.

Läbi pilve on ikka mingit varjutust näha ja aimata. Väga põnev.
Nii, et ma soovin, ma soovine.....winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. March 2015, kl 20.28

Ei noh Ursull ma olen mõlemat naudingut korduvalt kogenud smiling smiley ja minu jaoks on nad väga erinevad smiling smiley. Tean, mida sa tunned peale 3-4 km jooksmist ja mis tunne on peale jooksu lõppu, see on tõesti mõnus.
Ursull, kas plaanid sel aastal ka mõnele poolmaratonile minna? Ma kavatsen mõnele 10 km jooksule küll minna, aga pikematele distantsidele vaatan kuidagi aupaklikumalt... et pole vist minu teema.

Minu trenn oli täna crosstrainingul 1 tund, keskmise raskusastmega. Üritasin hoida pulssi 125 kandis, aga millegipärast higistasin tavalisest rohkem - ei teagi miks? Lõppu tegin veel kätekõverdusi, kõhulihaseid.

Ärgem siis nädalavahetusel toiduga liiale mingem, liikuda võib aga nõrkemiseni smiling smiley
Olge tublid spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. March 2015, kl 21.24

BIRIKA, mul 24-26. aprill on jooksulaager Otepääl. 1.mai on ümber Viljandi jooks, 12km. 17.mai jooksen Riias 1/2 maratoni. 13.juuni peaksin Narva energia jooksul olema, loodan, et mul lubatakse 7km joosta, mitte jälle pool maratoni. Noh siis jääb vahele igasuguseid järvejookse, kui pean neile ka minema siis lähen, hetkel reganud veel end ei ole. Kirjas olen veel kindlasti 15.august ööjooksul 10km ja 13.sept. SEB 1/2 maraton.
Eks nende võistluste vahele jääb veel mõned jooksulaagrid.
Kui sel aastal need 2 poolmaratoni ilusti ära teen, siis julgen plaani võtta kaugemaid paikasid kuhu jooksma minna, näiteks Zürich või Veneetsia jms.

Aga BIRIKA see on ju hea, et higistad ka madala pulsi peal. Minu miinus on just see, et ei hakka nii kergelt higistama. Spordiarst ütles ka, et mu kehakaalu mittealanemise põhjus on ka selles, et ma ei hakka nii kergelt higistama. Mul peab pulss ikka üle keskmise olema, et kere kuumaks läheks.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 21. March 2015, kl 10.45

Nagu arvatud, siis need müritusega kaotatud kilod tulidki kolinal tagasi, aga sellest pole midagi tegelikult. Ma arvan, et see kaal, mis tabelisse sai, ongi tegelikult suht õige kaal hetkel.
Eile olin ma oi-oi kui paha, aga meelega ja hea meelega grinning smiley Täna olen siis tublim ja lähen jooksma, kui suur laiskus üle läheb.. Tegelikult on enne vaja arvuti taga tööd teha, aga üldse ei viitsi toas passida, sest väljas päike särab.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. March 2015, kl 10.58

Kus kohast ma tabeli leian ? Ja kas saan ise ennast lisada või lisab keegi teine siin ?
Minu algkaal siis 73.6 kg ja täna olen 72.7 kg.
Mis te täna hommikuks sõite ?
Mina tegin banaani pannkooke. Panin mandleid, kaneeli, mett , kookoshelbeid ja mustikaid.No niiiii head on. Kõige naljakam on see,et mu 2le sõbrannale üldse need ei maitse kuigi mina olen just see kes hullult pirtsutab toiduga ja nemad söövad kõike.
Teate , ma hakkasin lausa nutma teie jooksujutte lugedes. Tahaks ka juba nii väga minna. Samas ma tunnen end hästi ja õmblustest mul miskit pole,et nendele liiga teeksin. Aga samas jälle ei julge kuna kardan,et piim kaob ära. JA imetamisega minul küll kilod ei kuku sad smiley((

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.