Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 21. March 2015, kl 17.02

Anett, meie tabel on kõige esimesel leheküljel ja täitma pead ise seda. Ursull on kenasti instruktiooni ka sinna kirja pannud. Küll tuleb ka sinu aeg jooksmas käima hakata Anett, anna kehale veel aega terveneda.

Tänast hommikusööki ma ei taha kirja panna, sest see polnud tavapärane ja kaalulangetajale kohane, aga üks lemmikutest on mul täisterakaerahelbepuder vähese piimaga ja lisandiks peoga igasuguseid marju ja lusikatäis kaneeliga mett( aitäh Ursullile nõuande eest smiling smiley). Sellist putru söön 2-3 hommikul nädalas.

Ursull, sa oled ikka väga kõva jooksja, müts maha su ees. Ma käisin eelmisel aastal elus esimest korda jooksuvõistlusel ja sel aastal plaanin 3-4 küll minna, sest hammas sai verele smiling smiley ja mis salata ei taha vormi kaotada ja motiveerib ikka ja jälle jooksma minema.

Ma lähen nüüd teengi ühe sörgiringi, sest lapsed läksid kinno ja mul nagu polegi migagi muud teha...
Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. March 2015, kl 17.35

Ma nüüd panin end, aga ei võtnud neid valemeid kaasa. Ma ei näppinud tumedaid kaste grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 21. March 2015, kl 18.32

Mul seekord nulliring, hea seegi. Täna käisin jalutamas, mõnus oli ja homme laps roccasse sünnale, siis plaanis paari tunnine kõndimine teha. smiling bouncing smiley Hammas endiselt valutab, üritasin saada teisele arstile numbrit ei õnnestunud, esmaspäevast oma arst taas tööl, siis loodan ka löögile saada. sad smiley
Mina tegin täna hommikul kergema omleti, tavaliselt nädala sees söön hommikuti võileibu, mulle pudrud ei maitse. Ma olen see, keda lasteaias sunniti putru sööma ja nüüd ma ei võta suu sissegi seda. Lõunaks tegime täna lastega šašlõkki ja sõin kõrvale veidi salatit.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ANXU79 21.03.2015 18.36.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. March 2015, kl 10.34

Mina söön ka suurem enamus hommikuti täistera kaerahelbeputru. Aga mina teen ainult piimaga. Lisan soola, kaneeli, natuke mett, mustikaid, banaani, mandleid ja oi oi kui hea tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 22. March 2015, kl 12.47

Ma sõin hommikuks eile küpsetatud saia maasikamoosiga. Pole just eriti tervislik, aga mu vabandus on see, et pole põhimõtteliselt terve nädala saia söönud. Pealegi pühapäeval ju võib endale miskit head lubada. Ma tegelikult olen siin terve nädalavahetuse endale miskit head lubanud. Üle normi muidugi. Ma ei tea, teen vist eelmise nädala nälgimist tasa siin grinning smiley
Eile käisin jooksmas ja ülipikal jalutuskäigul kaa, niiet päris käega ma kõigile ei löönud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. March 2015, kl 15.55

Tere!
Anett, ma korrigeerisin su valemeid. Nüüd oled ilusti meie kambas ja pead hakkama ka tublisti alla võtma ja meid motiveerima sama tubli olema. Ära nuta sellepärast, et sa praegu joosta ei saa, varsti juba saad! Ma ei usu, et jooksmisega piim ära läheb, küll tublisti hakkavad rinnad läbi küll laskma, selle rappumise peale spinning smiley sticking its tongue out

Minul pidi täna olema 3h matk, aga palusin treeneril muudatuse teha. Sõitsime eile perega Lõuna-Eesti juubelile ja täna alles saabusime. Mul lihtsalt ei ole aega täna 3h matkata haige lapse ja sõjaväkke mineva poja juures. Vaja vaaritada ja koduseid asju ka teha. Küll sain käidud tunnike sörkimas, millega treener rahul oli. Eile läksin juba kella 7-8 vahel hommikul jooksma, sest muidu oleks jäänud ka eilne treening ära. Karm värk see kavast kinni pidamine. Samas kui mul kava ei oleks siis ma palju kergemini lööks käega, et ahh täna ei jõua läheb siis kui jõuab mingi päev...ja siis lõpuks on nädal otsa trenni tegemata.

Juubelil olin suhteliselt korralik. Lolliks ei õginud. Null alkoholi tarbisin!!! Kuidagi ei isuta ka pärast organismi puhastusprogrammi alkohol, isegi mitte kohv! Kohupiima torti sõin küll 2 väikest tükki. Olin esimene kes magama ka kobis, mingi kl 1 paiku, ainult selle nimel, et end välja veidigi puhata ja täna jaksata asjalik ka olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 22. March 2015, kl 16.15

Ma käisin täna kõndimas, umbes 8 km, tuli ära. Nüüd nii mõnus olla, plaanis veel sauna ka täna teha ja siis peab kahjuks nädalalõpu lõppenuks lugema.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. March 2015, kl 18.03

Tänud Ursull!
Mina käisin täna jooksmas. 4,9 km, alustuseks väga hea. Tegin ka natuke kõhulihaseid ja tuharalihaseid. Enesetunne on super! No selline energia tuli sellest tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Vivian
Kuupäev: 23. March 2015, kl 11.23

Tere!

Üle-eelmine nädal läks mul kergelt siis olin kõvasti plussi enne kogunud smiling smiley
Sel nädalal oli juba raskem, ja miinust ei tulnud, hoopis + 100g.
Tahtsin seda juba laupäeval tabelisse lisada, aga minul see tabel jookseb kinni ja hangub ja üldse ei saa midagi liigutada/kirjutada. Selle pärast jäi ka tabel täitmata. Ilmselt viga arvutis ja telefonis on tabeliga sama jama.
Kaalulangetamise juures on minul kõige raskem õhtuti mitte süüa ja kui nädalas kahel õhtul söön, siis kaal ei lange terve nädala. Lisaks käin ka suht. aktiivselt läbi oma sõprade/tuttavate/sugulastega ja neid "istumisi"/koosviibisi on nädalas mitmeid. Raske on üldse mitte süüa. Ja natuke süüa ma ei oska, kui juba söön, siis korralikult...
Hommikuks tavaliselt puder, munad või kodujuust.
Jooksmas ei käi, sest joosta ei meeldi grinning smiley
Käin kõndimas, kiiret kõndi tund aega igal õhtul. Olen nädala alles teinud, tulemusi on veel vara loota. Aga tublid, kes käivad jooksmas ja veel tublimad, kes väga tahavad joosta! smiling bouncing smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vivian 23.03.2015 11.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. March 2015, kl 13.46

Tere!
Vivian, ma muutsin sul tabelis selle +100g ära. Kas sul Google muidu niisama töötab? Vahest võib asi olla selles, et see ei tööta, siis ei avane ka tabel. Proovi Google avada ja kui ta soovitab seal mingeid bluginaid uuendada siis tee see ära. Mul arvuti käis endal remondis ja pärast seda Google ei töödanud enam. Pidin ka uuendama, aga siis sai korda.
Ps. kõik ei peagi jooksma. Tee ikka seda mis sulle meeldib. Aga jooksu osas on väike tähelepanek, et see ei hakka sulle elusees meeldima, kui arvad, et peab ninast veri väljas jooksma. Algajate peamine viga on see, et kõik tahvad jube kiiresti joosta ja rohkelt kilomeetreid läbida. Siis tüdinevad ruttu ära sellest jooksmisest, sest see tundub nii raske. Mina juba pea teist kuud tiksun pool kõndides 115-120 pulsiga. Alles nüüd mõned korrad olen tundud, et väike tempo on juurde tulnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. March 2015, kl 06.44

Kiidame siis ikka eelmise nädala tublimad ka ära.
Kohe näha kes siin saab palju ringi kärutada, sel ka kilod kukuvad... spinning smiley sticking its tongue out

Palju õnne Anett -1,6kg ja Krisly -1,1kg!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 24. March 2015, kl 12.26

Oi oi tänud ! grinning smiley
Aga noh, kui enne polnud mingit isu siis nüüd on mul ikka mitme mehe isu :O Ainult sööks sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 24. March 2015, kl 13.08

Minul jällegi pluss. Korra käis peast läbi mõte kaalu sellel nädalal siia üldse mitte märkida. Kaalusin ikka reede hommikul end juba. Täna sai südametunnistus võitu ja mõtlesin, et ega see pea liiva alla peitmine midagi ei muuda. Kusjuures trenni jõudsin lausa 4 korda eelmisel nädalal ja ei ole nagu patustanud ka. Väljaarvatud nüüd laupäeval sõin küll tüki kooki. Masendusest vist. Pärast väga hea olla ei olnud. Ma ikka magusat üritan vältida ja organism sellega juba harjunud.

Oi Anett, tean mida tunned. Mulle pärast sünnitust tundus ka, et saan kilodega hakkama, aga kui imetamine täie hooga lahti läks, siis tuli selline hundiisu, et ...... Kusjuures ei isutanudki üldse magus, vaid oleksin hea meelega hommikul pudru sisse pool pakki võid tahtnud panna vms. Just soolase isu oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. March 2015, kl 06.56

Oi homme juba kaalumine eye popping smiley No üldse ei tahaks veel seda. Midagi pole maha läinud jällegi, vaat, et pigem väike pluss.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 26. March 2015, kl 10.49

Sama siin, täiesti halb nädal.
Pluss on kindel, aga kui suur oleneb tänasest päevast.
Ja kusjuures mul endal on sellest plussist kohe palju halvem enesetunne, ma reaalselt tunnen raskustunnet kõhus, keskkohta ei tunne ja ... oh isver, küll see inimene on ikka loll, et ise endale sellist jama korraldab smiling smiley
Õnneks, kui kohe ennast kätte võtta, siis saab asja parandada nii, et kõik, kes reelt maas - võtkem end nüüd kokkusmiling smiley
Homme siis kaalumine,
olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 26. March 2015, kl 15.19

Meie tähistame täna oma printsessi esime elukuu täitumist. smiling smiley Seega olen SUNNITUD ühe koogitüki sööma. Samas , ei julge ma üldse nende gaaside pärast magusat süüa. See on muidugi hea ,et ei julge. Aga no tahaks ka vahest hellitada end smiling smiley
Tüesti, homme juba reede ja juba uus kaalumine. Täna hommikul oli kaal küll mega hea, aga kas ka homme? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 26. March 2015, kl 16.39

Hei kõigile. Homme siis plussiring. Trenni teen ilusti ja muu toitumine on kaa ok, aga mul tuli õde Eestist ja tõi paar kilo kommi ja ma maiustan siis iga päev nendega. Ma polnud kirju koera komme varem proovinud, aga nüüd ei saa pidama, need on ju nii head. grinning smiley Sellepärast pole mu poolt ühtegi postitust tulnud..

Anett, palju õnne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 26. March 2015, kl 18.33

Mis ma loen naised??? Ei ennusta siin midagi, et kõigil homme plussi ring. Ikka ilusad miinused. spinning smiley sticking its tongue out
Ma ise olen see nädal reel püsinud, mul on nii meeletult tööd olnud, et pole aega jäänud pattudeks, loodan, et see ikka kajastub ka homme. smiling bouncing smiley Esmaspäev oli nii kiire suisa, et ainuüksi tööl olles tuli mul üle 13 000 sammu. grinning smiley Tavaliselt jääb kuskil 6000-8000 ringi.

Ilusaid numbreid homseks. Ma valmistusin täna ka juba homseks väikseks patuks, nägin poes uusi siidreid, mis saku toodab ja tekkis tahtmine ka järgi proovida. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Vivian
Kuupäev: 27. March 2015, kl 07.54

Hommikust!

Tänud tabeli osas ja nõuande eest, ursull, googlit avab ilusti ja midagi ei nõua juurde. Nüüd kasutan mozillat kaaluabi jaoks. See nädal oli nii kiire, et ei jõudnud selle asjaga tegeleda. Kui nüüd aega saan, siis proovn veel ja vaatan kus mul see linnuke puudu on.
Aga jooksmise kohta ma päris kindlat "ei-d" ei ütle, ehk kunagi hakkan aeglaselt pihta smiling smiley
Mul ka sammulugeja olemas. Kuskil selle aasta algusest hakkasin kasutama. Siiani kasutasin lihtsalt jälgmiseks, palju samme teen ja palju magana ja mida kõike ta ei loe. Aga nüüd paar nädalat tagasi hakkasin süsteemselt jälgima, et ühelgi päeval ei jääks see miinimum, 10 000 sammu, tegemata. Sel nädalal läks õige hästi ja enamus päevadel tuli samme 15 000 - 20 000. Ilmselt sellest sel nädalal ka kaalulangus. Aga noh täna jälle suurem üritus tulemas, koos hea toidu ja joogiga. Proovin end kuidagi tagasi hoida, aga ilmselt peale seda mitu päeva kaal ei lange.
Anett, palju õnne!!! Juba üks väike sünna smiling smiley
Ja toitumisest veel, mul on ka suur-suur magusaisu ja veel suurem harjumus magusat süüa.

Head kaalumist, ilusaid tulemusi ja tegusat päeva teile kõigile!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vivian 27.03.2015 07.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 27. March 2015, kl 08.09

Jeeeeeee mul see nädal -1,8kg. smiling bouncing smiley hot smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati ANXU79 27.03.2015 08.10.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 27. March 2015, kl 08.19

Ohh kui tubli ANXU79. Minul -200g aga olen täitsa rahul sest tean ise, et patustasin söögi ja magusaga ning trenn siiani 0 sad smiley Kahjuks hommikul ei saanud kaalu tabelisse märkida- lihtsalt ei lase??? Minul pole siiani seda probleemi tekkinud. Eks proovin õhtul- peaasi, et meelest ei läheks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 27. March 2015, kl 10.02

Minul sel nädalal plussi 1,2 kg. No täiesti ise süüdi, 2-3 päeva oli selline ülesöömine, et ei taha sellel enam mõeldagi. Vahepeal oli pluss isegi suurem yawning smiley.
Trenni tegin siiski tublisti, mis tõestab veelkord, et kaalulangus oleneb siiski toitumisest, trenn on lihtsalt abistav vahend ja tõstab üldist toonust.

Anxu79 - väga tubli olid sel nädalal, jätka samas vaimus smiling smiley

Siucra - Kirju Koera kommid on ka minu lemmikud, aga ma palusin oma peret, et palun ärge neid koju ostke, mul on raske ahvatlusele vastu panna, kui tean, et nad kuskil kapis seisavad.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 27. March 2015, kl 10.04

Minul -200g. Olen rahul,et ei seisa vähemalt.
Käisin täna ka naistearstil ja sain loa trennitegemiseks, saunas käimiseks, seksimiseks jne! Arst ütles,et kõik on kenasti omal kohal tagasi ja kõik om väga ilusti korras! Oeh , ma nüüd tunnen end nii hästi,et ma võin käia jooksmas smiling smiley Meil sajab vihma, selline mõnus sombuse suve tunne tuli kuidagi südamesse kohe smiling smiley Mõnna mõnna!
Liisu tänab õnnesoovide eesti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. March 2015, kl 10.39

Hommik!
Oi mis ilusad tulemused juba siit kaalutabelist vastu vaatavad.
Mina olen õnnelik, et plussi pole ja täpselt kolmandat nädalat järjest sama kaal. Arvestades veel seda, et kuu ju kasvab. Eelmine laupäev sai ju käidud veel juubelil ja veidi maiustatud, aga alkot ei tarbinud üldse. Homme on järjekordne sünnipäevale minek ja tean juba ette, et ülejärgmine nädalavahetus on äia juubel. Ühesõnaga takistusi on teel palju smiling smiley
Minujaoks on kõige keerulisem neil päevadel oma treening kuhugi ära mahutada. Eelmine laupäev ärkasin kell 7 üles, et jooksma minna, sest kell 11 pidime juba kodust välja sõitma teiselepoole Eestimaa otsa. Ja järgmised 2 laupäeva on sama keiss.
Aga kõhu-ja kerelihased on ÜKE tegemisest nii haiged, et magades kui veidi ringutan siis tõmbab kõhus krampi.
Teistele ikka ka ilusaid miinuseid! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 27. March 2015, kl 16.06

Mul see pluss ei tulnudki nii kole, kui alguses kartsin. Kirju koera kommid said kaa õnneks otsa ja nüüd võin edaspidi tubli olla, sest miski ei ahvatle mind enam grinning smiley

Sain hiljuti teise kutse pulma, mis toimub juba juuli keskel, niiet selleks ajaks pean kindlasti vormis olema, polegi aega augusti lõpuni molutada.

Ma vana loll läksin täna peale kooli tühja köhuga poodi, polnud hommikust saati söönud ja võite ainult arvata mis ma sealt kõike kokku ostsin. Alustades mingist raffaello maitselisest kookosmäärdest ja lõpetades pitsaga. Ma väga loodan, et suudan ahvatlustele vastu panna ja õhtuks söön hoopis tomati-läätse suppi. Kuna ma nüüd jälle tööle nädalaks, niiet endal pole aega kodus süüa teha, eks mees sööb kõik selle jama ära siis.

Mõnedel päris ilusad numbrid, tublid olete. Eks me teised siis häbeneme järgmise nädalanigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 27. March 2015, kl 22.39

Minul sellel nädalal päris hea tulemus (-1,2 kg). Eks vara muidugi veel hõisata. Vaatame, mis järgmine nädal toob. Tahaks väga uut numbrit kaalul näha. Pühapäeval on külalised tulemas ja loodan ahvatlustele kenasti vastu pidada. Vast õnnestub vähemalt trenni minna. Sellel nädalal kahjuks trenni ei saanud, sest ei olnud kedagi, kes last vaataks. Ta mul ikka nii väike veel, et olen vaid mehega jätnud, aga mees oli töö tõttu ära ja nii ta läks. Kärutasin siiski korralikult.

Siucra, sa ise ei ole proovinud Kirjut Koera teha. Mulle päris Kirju Koer meeldib rohkem, kui need kommid. Kuigi loomulikult suudan ka neid komme süüa smiling smiley Ma olen vahel ikka teinud seda päris Kirjut Koera ja seda just viimasel ajal, kui külalised on tulnud vms. Selline vanakooli värk ja läheb päris hästi kaubaks. Hetkel kuluks mulle ära mõne sellise koogi retsept, mis palju kaloreid ei anna. Kui keegi teab, siis jagage.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. March 2015, kl 07.11

No mis jutud??? Kommid ja koogid.... eye rolling smiley
Magusat saab mitmest muust asjast ju ka kätte. Asi ikka mõtlemises kinni.
Kui väga magusaisu tuleb (mida mul pole ammu enam tulnud), siis teen ahjus banaane ja panen jäätist peale. Kooke pole ammu juba küpsetanud, küll vahest muffineid lastele paar plaaditäit, et siis ise max 2 tk söön ära. Kuigi tegelt ei peaks sedagi tegema. Aga noh, kui üks nelja aastane tuleb ja nurub muffeleid, no kuidas ma siis ei tee.
Komme koju ei osta. 1 pakk Kalevi klassikalist küpsist vaid nädalas ja seegi on vaid lapsele. Vanasti ikka ostsin 2-3 pakki, siis sai ise ka igal õhtul veidi maiustatud. Nüüd enam ei! Lapsele 1 küpsis õhtul, kui soolase on ära söönud ja 1 küpsis hommikul enne lasteaeda.
Magusat aitab leevendada ka rosinad-pähklid. Ma söön päris tihti seda tudengieine segu. Kerge pihutäis enne tööpäeva lõppu, siis tean, et jaksan kohe trenni minna tegema.
Muide kui piisavalt palju magada, siis ei teki ka seda magusavajadust. Väsimus tekitab selle suhkruvajaduse. Mina olen tööpäeviti teadlikult end kell 21 voodisse sättima hakanud. Mul treener ütleb, et miinimum uneaeg peab olema 7,5h, aga veel parem kui 9h. Siis keha puhkab välja ja teki ka mingeid imelikke isusid smiling smiley

Eile siis mõtlesin mina, et lähen loovutan verd, et viimasest korrast oli juba oma aastake möödas. Veel vaatasin, et väga hea, et trennipäeva ka ei ole, et saangi rahus anda. Torgiti 3x näpud läbi, et hemoglobiini mõõta. Raua sisaldus peab vere loovutamisel olema miinimum 125. Esimesel korral sai tädike mul kätte 124, siis arvas, et 1 tilk jäi puudu ja võttis uuesti, sai 123 smiling smiley Kolmas kord proovides juba 122. Uuriti siis mu treenimisharjumusi ja kui kuuldi, et teen 5x nädalas trenni, siis pööritati silmi eye popping smiley ja öeldi, et ma pean nüüd otsustama, kas olla sportlane või doonor! spinning smiley sticking its tongue out
Eks ma hakkan siis lisaks rauatablette sööma, sest sportlastel pidi peamine probleem olema raua puudus. Ma ei taha, et kui ma jälle lähen koormustesti tegema siis saan sportimise keelu 2-3 kuuks, nagu siin paljud minu eelkäiad on rääkinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 28. March 2015, kl 16.10

Olen süüdi smiling smiley Kusjuures eile seda teist lõiku kirjutades just mõtlesin, kas on ikka sobilik siin foorumis sellist juttu ajada.

Igaks juhuks täpsustuseks olgu öeldud, et viimasel ajal Kirju Koera tegemise all pidasin siiski silmas viimast paari aastat, kui olen seda külalistele vahel nostalgia mõttes pakkunud. Nii ikka ei ole, et muudkui vehin seda viimasel ajal teha ja süüa ning siis imestan, et kaal ei liigu. Magusat ma praktiliselt üldse ei tarbi. Ainult siis, kui peaksin kuhugi välja restorani sattuma või kui tulevad külalised. Kuna täna selgus, et meie tuttavad jäid haigeks, siis homme keegi külla ei tule ja seega ei mingit kooki. Hetkel üritan endale trenniaega sebida. Tõesti tahaks järgmisel reedel kaalul nr kuue järgi nr seitset näha.

Olge tublid. Luban, et magusast rohkem ei räägi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 28. March 2015, kl 18.58

Ma käisin ka eelmine nädal doonoriks ja hemoglobiin oli 128, ma tean, et nõgesetee aitab rauasisaldust veres tõsta.
Ursull ma usun, sa valid spordi smiling smiley.
Kuna mul oli nädala jooksul 4 trennipäeva siis otsustasin laup-pühapäev trennivabaks kuulutada.
Aga täna välja minnes panin pulsikella peale ja toimetasin 3 tundi 10 minutit aias ja kaloreid kulus 920 - päris palju mu meelest.

Kas keegi meie kaalulangetajatest kasemahla ka joob ? Ma juba tükk aega olen vee asemel seda mineraalidest pakatavat vett tarbinud ja plaanin homsel saunapäeval juukseidki sellega loputada smiling smiley.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. March 2015, kl 10.08

Mädzi, ega ma surmtõsiselt ei noominudki. Aga pole vaja julgustada. Minusugunegi võib hakata mõtlema küpsetamisele. Ma arvan, et meist enamus peaks oma mõtetega tööd tegema, sest asi ikka peas kinni. Me ju ei oleks ülekilodega muidu siin hädas, kui oleksime oma mõtetelt järjepidevad ja isude osas murdumatud grinning smiley Eks me kõik lubame endale väikest preemiat ja see ongi normaalne, et pärast tublit pingutust ka väike preemia.
Mina eile premeerisin küll kahe torditükiga spinning smiley sticking its tongue out sünnipäeval. Nii nämma kohupiimatort oli. Aga ma olin eile tubli ka (ja ka terve nädal olen olnud tubli). Ligi 2h järjest tegin enne sünnipäevale minekut trenni: soojendusjooks, venitused, jooksutehnikaharjutused, lahtijooksud, tempokross ja lõdvestusjooks. Jestas kui väsinud ma pärast seda olin.
Eks homme hommikul ole näha, mis kaal ütleb spinning smiley sticking its tongue out See mis sööd täna sisse, kajastab sinu kaalul ülehomme.
BIRIKA, loomulikult valin spordi! the finger smiley Aga eks hakkan tihedamini peedimahla tegema ja ka granaatõunamahla tarbima. Pole vaja mingeid jamasid.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.