Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. May 2015, kl 18.37

ANXU, vaata simeonsidieet.ee Alguses võib küll väga uskumatu olla, kuidas 500kcal päevas hakkama saada, aga saab ja täiesti okeilt. Need homöopaatilised terad lihtsalt panevad su vana rasva sulama.
Seal on väga piiratud toitude nimekiri, mida ma süüa võin ja mis millega võin süüa ja kogused ette kirjutatud. Köögiviljade list võiks pikem olla. Ühtegi sellist tavapärast köögivilja ei ole, mis maas kasvab nagu kartul, porgand või kaalikas. Küll on aga redis smiling smiley Enamus on kapsalised ja rohelised köögiviljad. Päevas on söön 200g valku, max 800g köögivilju ja max 200g puuvilju, aga mitte rohkem kui 500kcal. Kiudainetest on vaid kuivikud ehk näkkileib ja seda üle 2 viilu päevas ei või ja korraga ka ei või. Ahh seal neid nüansse päris palju, mida millega süüa tohib või ei tohi. Suhkrut ei ole.
Loe sealt neid kogemusi, täiesti uskumatud. Meie omad inimesed siit samast Eestimaalt on seda dieeti teinud. Poleks ise julenud sellist asja ette võtta kui mu homöopaat poleks seda soovitanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 05. May 2015, kl 20.31

Mul läks nädalavahetusega kogu ilus kaalulangus pekki. Käisime kinos koos kõige sinna kuuluva maiustamisega. Lisaks jõin par siidrit ja sõin minged snäkke ja pühapäeval käisime mingil üritusel kus ma jõin ikka väga palju siidrit ära. Ei taha mõeldagi. Eile sõin ka mingit jama sisse, aga kalorid jäid alla normi. See muidugi tänu sellele, et pool päeva maha põõnasin ja siis ei läinud ükski söök alla. Ma ei taha teadagi mida mu kaal reedeks teeb, aga momendil olen tubli. Lähen teen veel ühe jalutskäigu, et pekid liikuma saaks. Tegelikult on mul jägmistel päevadel nii palju tööd, et enamuse ajast istun ilmselt arvuti taga ja välja eriti ei saa. Oma süü muidugi, terve pühapäev ja eilne läksid tänu alkoholile raisku. Ohjah, hoian end eemale sellest jamast vast mõnda aegagrinning smiley

Ma jumala põnevil, et kuidas ursullil selle dieediga läheb, niiet hoia meid ikka kursis onjo smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. May 2015, kl 20.51

Onjo-onjo! smiling smiley
Täna pidin tööl välja tegema. Ostsin šampat ja torti. Ränksilt mage ikka ise sellist asja osta, kui võid vaid süüa 100g liha ja hunniku köögivilju lõunaks. Lõikasin kõik tordi lahti, mis oli ma mingi mega isuäratav tiramisu-šokolaadi, jagasin laiali. Kõik vitsutasid ja mina vaatasin. Endale valasin mineraalvett ja olin tubli, ei murdunud. Endaga ikka ilgelt rahul.
Hetkel 2 päeva dieeditanud ja veel kõik nii uus ja muutkui üritan arusaada, mida millega tohin süüa ja kui palju. Täna läks veidi pekki jälle, kaloreid läks mingi 40-50 üle. Eile jäi 9 kcal puudu, siis kaalusin kõiki maasikaid läbi, et leida 30g maasikas grinning smiley Leidsin, nämma kui hea oli päeva lõpuks kasvõi ühe maasika saada.
Lähengi homset sööki ette ära kaaluma, et enam pekki ei keeraks neid kaloreid ning neljapäeval teen õunapäeva :p

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 05. May 2015, kl 23.16

Selgeks saad selle süsteemi, siis läheb ilmselt libedamalt. Kuigi see uudsus on põnev, ilmselt annab motti kaa juurde smiling smiley Peaks kaa vist midagi muutma, muutun muidu jube laisaks.
Mäletan, et alguses siin kaaluabis pidin ka mõtlema ja arvutama ja alati panin kõik kirja, sest midagi ei tahtnud meelde jääda. See kõik võttis muidugi rohkem aega kaa, niiet vähem aega jäi söömiseksgrinning smiley Nüüd saavad päeva jooksul kaalutud asjad vahel alles õhtul kirja ja kõik on grammi pealt meeles ja tänu sellele olen laisemaks kaa muutunud. Ei sisesta neid enam nii korralikult ja kõik lähevad hommikusöögi alla. Õnneks kuigi peas ma neid kaloreid ei arvuta, siis lõhki ma neid tavaliselt ei söö, tunnen palju võin süüa jne. Loodan, et kui oma kaalu alla saan siis tänu sellele tundele suudan kaalu ka normis hoida. Elame näeme grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. May 2015, kl 20.13

Hommikul oli jälle 800g vähem...mönuš! spinning smiley sticking its tongue out
Õhtul läksin sõbrannaga sörkima ligi 2h. Lobisemisega ikka jube kiirelt kaob aeg. Sai peaaegu kõik olulised jutud ära räägitud ja järsku dadaaa....aeg läbi ja ülegi (kava nägi ette 1h40m jooksu), kilomeetreid kogunes 11km, aga noh madalapulsitreening, siis ei saagi väga palju rohkem tekkida.
Homme on õunapäev, mida tehakse siis iga neljandal päeval. Aim sooo eksaaaiteeed! spinning smiley sticking its tongue out Söön 1050g õunu päeva jooksul ära, iga 1,5h tagant 150g. Lähengi õunu kaaluma homseks....loodan, et homme enamuse päevast peldikus ei sitsi...õhtul veel 2h treeningut koos personaaltreeneriga...hahahaaaa, saab põnev olema eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 07. May 2015, kl 06.10

Terve päev ainult õunu võidki süüa? Kas sa plaanid pikemalt seda dieeti pidada või teed selle 40 päevase programmi? Sa oled ikka väga tubli.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 07. May 2015, kl 06.49

Appi appi appi grinning smiley MA olen nii loll grinning smiley grinning smiley Mina mõtlesin,et mis asja miks keebgi pole kaali märkinud grinning smiley grinning smiley Nonoh.. täna ju hoopis neljap ! grinning smiley
Minul läks mees nüüd Täitsa teise maailma otsa tööle ja tuleb alles 19 juunI! Tahaks niii väga nutta, aga tita pärast ei nuta. Tema ju saab kohe aru ,et ma rivist väljas. loodan, et mehe eemal olek mõjub kaalule positiivselt kuigi tema on just see , kes ohjab minu magusa söömist. Ma ei julge koju magusat osta ega midagi. Ärge mõelge, et mu mees mingi friik ja keelab mind. Ma olen ise talle sõnad peale lugenud,et koju magusat ei osta, poes ei luba mul magusat võtta . Ja kuna tema ise ka magusat ei söö sisi tunnen end kohe eriti halvasti kui mina söön grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. May 2015, kl 08.33

ANXU, ma plaanin ikka jah lõpuni minna selle dieediga. Kuigi ma juba praegu tean, et pean kahel korral vist korraks katkestama. Aga ma juba konsulteerisin oma konsultandiga selles osas, et kuidas kõige õigem oleks. Mul ju järgmine pühapäev poolmaraton, enne seda vaja korralik pastaports sisse süüa, et suudaks vastupidav olla, lisaks jooksu ajal tarbin 2-3 geeli. Nii, et järgmine nv ma 2 päevaks katkestan ja siis jätkan sealt kus pooleli jäi.
Lisaks mul 1 juuni opile minek, siis vist ma ei teagi kuidas saab, kas pean jälle katkestama või ei. Nagunii enne oppi süüa ei tohi, siis nagu tundub, et võiks ju õnnestuda see, et ei katkesta, aga eks näis.
Õunu süüakse igal neljandal päeval vaid. See aitab kergemini väljutada veel ja vanadel rasvadel. Eriti kasulik on see neile, kel mingil põhjusel kaal on toppama jäänud ja ei taha enam langeda. Mul õnneks seda hirmu veel ei ole....täna hommikul järjekordne -800g :p Loodan, et ära ei sõnunud nüüd.
Õhtul lähen ühisjooksutreeningule. Loodan, et gaasid jäävad siiski kontrolli alla ja ei pea piinlikust tundma eye rolling smiley

Anett, sa mõtle välja mingi eesmärk enda jaoks, mida sa selle 1 kuuga tahad saavutada, et üllatada oma meest. Siis on nagu lihtsam teda oodata. Mul sõbranna ootas ka oma meest mingi kuuaega ja otsustas teda üllatada sellega, et tegi ise elutoa remondi selle ajaga ära - pahteldas, värvis jne. Siis aeg liigub kiiresti ja ei pane tähelegi kui see kuu möödas on. pealgi sul on oma beebsu, kes su tuju tõstab.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 07. May 2015, kl 15.25

Anett lapsega koos olles läheb see aeg väga kiiresti. Mul mees käib üle nädala kodus ja ka olen harjunud sellise rutiiniga.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 07. May 2015, kl 18.41

Ma nüüd tegingi eesmärgiks, et mehe tagasi tulekuks peab raseduseelne kaal olema käes. Siis vaatab edasi. Kui meest ei ole siis saan südame rahuga kana süüa 6* nädalas ja sisi 1*nädalas kala grinning smiley grinning smiley MEes tahab ikka sealiha ka grinning smiley Aga mulle see ei istu eriti. Ostsingi Maximas kala, seal oli lõhefilee alega. Sain sellise suurema tüki ja lõikasin pooleks selle. Siis panen pool sügavkülma ja pool teen homme.
Täna sõin lihtsalt kana, isegi miskit kõrvale ei söönud ja nüüd õhtul keetsin tatart ja panin šampinjone sisse. Laps jorises ja ei olnud aega miskit paremat teha.
Ma loodan ka ,et see aeg läheb lennates. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 08. May 2015, kl 07.11

Hommik, mul küll väike miinus, aga miinus. Ursull su ikka mega miinus täna. thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. May 2015, kl 07.21

Ursull- sa lammutad täiega! (Y)
Mina olen oma miinusega rahul, -1.2 kg on hea tulemus nädalaga grinning smiley Kuigi võtaks hea meelega Ursulli -3.. grinning smiley Kuigi eile sõin .. sõõrikuid ja kooki ja stritslit grinning smiley Ämma oli juubel grinning smiley
Oeh tuleks see 62 kaalul ometi kiiremini!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. May 2015, kl 08.12

Ükskord peab ju minu tähetund ka tulema spinning smiley sticking its tongue out
Kui järgmise nädalaga ka samapalju suudaks alla saada, siis hakkaks juba uskuma, et õnnestubki jaanideks eesmärk saavutada mingi päästeameti kiirusel smiling smiley
Mul lõi endal ka hommikul karbi lahti kui juba 87 ees nägi...poleks arvanud, et õunapäevaga terve kilo kukub. Eile sai muidugi jälle ligi 2h trenni ka teha. Samas selle dieedi puhul öeldakse, et kui sa pole harjunud trenni tegema, siis ära tee. Võib korralikult vee kinni panna ja kaal ei lange enam ja võib hoopis tõusta. Ma ikka hullult kaanin vett ka selle dieediga trenni ajal, kartes, et kaal ei lange äkki.
Kui teen 40 päeva selle dieedi lõpuni, siis järgmise ringi kavatsen teha juuli-august smiling smiley

Aga kõigile teistele ka ilusat sula ja numbreid the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 08. May 2015, kl 14.24

Wow, Ursull. Tõsiselt kena tulemus. See nädal saad siis ennast kiita grinning smiley
Kuidas õunapäev oli? Kilost õunadest piisas ja nälga ei tundnud?

Mul hakkas kaa kaal lõpuks jälle liikuma. Ma mõtlesin, et ma ei saa oma 62-63 vahelt enam liikuma, aga näed. Mul tõsiselt hea meel ja loodan jaaniks ikka eesmärgi saavutada. Homme on pulmad, aga ma jätan minemata, sest tööd on nii palju ja ausalt ei taha ma oma kaalu langetamist jälle ära susserdada. Pealegi abiellujaid ma ei tunne, mehe kaudu kutsuti, niiet millestki ilma ei jää. Lisaks on ikka järgmise kahe pulma jaoks üks kleit osta, aga kuna ideaalkaalu veel pole, siis ootan veel, et korrigeerivaid bodysing selga ei peaks ajamagrinning smiley Õnneks juuli keskpaigani aega..

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. May 2015, kl 08.09

Mul nüüd 3 päeva kaal seisnud. Tegelikult tuli isegi 300g juurde, aga kohe läks ka maha. Rohkem sealt alla pole enam läinud. Eile oli nii nukker olla juba, et tahaks teisi maitseid. Emadepäev nagu ja mehe sünnipäev olid ka. Midagi ei saanud süüa sad smiley Õhtuks lõpuks murdusin ja tegin endale ühe forelli võileiva.
Täna jälle õunapäev ja üritan dieeti järgida. Mõtlen vaid sellele, et vaid reedeni pean seda tegema, siis 2 päeva jälle pausi sellest, kuna lähen jooksma, siis vaja korralikult toituda.
Eks selle kaalu seismise põhjuseid võib erinevaid olla. Viimastel päevadel ei ole suutnud 500kcal päevas ka täis süüa, sest mul on juba kõigist nendest maitsetest siiber. Pigem joon vett. Samas ma tean, et 490-500kcal tuleks iga päev täis süüa. Samuti treeningud on pikad, mis võivad kaalu seisma panna ning liigne soola kasutamine teeb ka seda sama. Ma eelmine nädal mitu korda soolasin kogemata oma kurgisalati üle. Nii, et põhjusi leiab, miks kõik nii ei lähe nagu peaks.
Soovin kõigile sel nädalal edu!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. May 2015, kl 08.20

Eelmine nädal olid siis meil siin mitu tublit ka.
Imelik on veidi endale õlale patsutada, aga mis seal salata jah olin tubli tänu nutikale dieedile, millega õnnestus nädalaga kaotada -3,8kg. Kohe mulle sabas oli Mery -3kg ning samuti väga-väga tubli oli Anett -1,2kg, kes hiljaaegu liitus meiega ja on siin viimaste nädalatega võimsa spurdi teinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. May 2015, kl 10.31

Siin nii vaikseks jäänud?
Mina tänasega lõpetasin oma dieedi ära. Lihtsalt terve nädalavahetus läks nii raskelt, tuli veidi juurde ja siis läks jälle veidi maha, samas ei patustanud ega midagi. Tuju on juba kuidagi nii kehv sellest, et ei saa kartulit või muud normaalseid asju süüa....ju ma siis olen ikka elunõrk inimene. 1 nädal on täiesit ok seda teha, siis võiks normaalse ja tervisliku söögi peale kuidagi vaikselt tagasi üle minna, et asi ka püsima jääks. Kokku sain alla võetud -4,2kg. Arvan, et järgmise ringi teen juba uue täiskuu ajal nii 1 nädal, aga eks vaatab veel kuidas mul see kuu edasi läheb, kas kõik tuleb tagasi või mitte.
Nüüd söön ühepajatoitu ja olen üliõnnelik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 13. May 2015, kl 10.38

Tervist, ma just tahtsin ütleda, et sa Ursull käid siin üksi rääkimas vist grinning smiley
Noh, minul ikka läheb. Pole jooksma saanud ,aga lapsega jalutan siiski iga päev ja siblin palju hoovis ja toas ringi. Hetkel nii tugev tuul meil , et mu terrassi mööbel on hoovi peal laiali. Lähen nüüd seda kokku korjama. Sain lapse tuttu jalutatud ja hakkan lõputööd kirjutama. Päris kiirekiire mul koguaeg. Eile siblisin nii palju ringi,et õhtul oli tunn ,et mu selg murudub kohe. Täitsa pisara võttis selga. Muidu toitumine on norm, aga see emadepäev jne kookidega patustamine.. õudne sad smiley No nii järsku on tulnud see meeletu magusaisu. Samas , kui poes käin siis ma ise miskit magusat ei osta. Selle üle olen uhke. Suudan endale ei öelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. May 2015, kl 11.13

Ma nüüd üritan edaspidi seda magusaharjumust enam mitte enda sisse lasta, väga minimaalselt.
Rohkem tervislikku menüüd, ehk jälgida lihtsaid reegleid, et kartulit lihaga koos ei söö või kui vahest teen pastasöömise siis jooksen rohkem jnejne.
Mul tegelt jalgadega mingi jama....pühapäeval sai perega ligi 3h rabas ringi sõtkutud ja jalad lõid pärast seda tuld. Kuidagi ei taha jalad sellest ära puhata. Eile püidin 1:15h jooksma ja no nii valusad olid. No tõesti ei tea kuidas ma pühapäeval selle maratoni üle elan. Otsin nüüd spordimassööri, kes oleks nõus mind neljapäev või reede vastu võtma, et ma saaks oma lihaspingetest lahti, et jooks kulgeks kergemalt. Mu enda massöör oli täiesti kinni sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 13. May 2015, kl 15.42

Ma ka täitsa olemas, aga täielik masekas, kui aus olla, siis isegi ei oska öelda millest. Söön igasugu asju, täna näiteks käisin poes ja ostsin kummikomme, ma pole neid ammu ostnud, aga need olid vanasti mu nõrkus. Nädalalõpus oli ka veinitamist ja väljas käimist. Ilm on muidugi ka täna super peaks mainima. angry smiley Eile käisin taas üle pika aja kõndimas, mõnus oli, aga kui täna sadu jätkub, siis küll ei taha ja ei viitsi metsa minna. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. May 2015, kl 16.22

Anxu, vahest on selliseid päevi ka. Siis võta rahulikult ja kuula lihtsalt mida keha vajab. Ilmselgelt veidi puhkust ja vähem enesepiitsutamist. Varsti võtad ju jälle end kokku.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 13. May 2015, kl 18.40

Trotsides ilma, käisin just metsas 4,5 km. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 15. May 2015, kl 11.37

Oi oi , häbi tapab! Ma ainuke kelle + sellel nädalal grinning smiley
Ei tea küll kuidas sai sedasi plussikese kirja... olen nii palju liikunud. Okei, jah jooksmas pole ma see nädal käinud, AGA ma tõmblen kodus nagu hull ringi :///

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 15. May 2015, kl 15.56

No nii mul suur masendus sai nüüd ka veel lisaks suure plussiga tasutud. angry smiley Selle tulemusena läksin täna jala tööle ja hetkel on juba 15 000 sammu ka täis. smiling bouncing smiley Aga arvestades, et tuli suur pluss võin öelda, et käisin eile ostsin endale uued püksid ja oli päris hea tunne, kui sain ka püksid, mitte muudkui otsi ja otsi ja ei midagi. Nüüd siis pean ennast uuesti käsile võtma.
Kurat küll vähemalt ilmad võiks ükskord juba soojaks minna, selline kopp ees sellest pidevast külmetamisest. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. May 2015, kl 19.05

Anxu, äkki lohutab sind mõte, et ma pean pühapäeval sellise ilmaga poolmaratoni jooksma? winking smiley
Ma ise üritan end lohutada sellega, et äkki ma sellise ilmaga pingutan rohkem, et ruttu see jooks kaelast ära saada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 15. May 2015, kl 21.16

Ursull hoian sulle pöialt, sa ikka nii tubli.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 16. May 2015, kl 12.17

Mul ka seekord pluss. Teatud aeg kuus ja kaalu tuli sel korral korralikult juurde. Õnneks reedeks oli mingi osa sellest maha läinud, aga väike pluss siiski. Eile sõin mingeid maiustusi ja jama, et mitmeid asju tähistada ja nüüd enne jaani üritan selliseid asju rohkem mitte teha. Õnneks vahetult enne teatud aega oli mul nii kiire, et polnud aega söögile mõeldagi (tavaliselt mul siis jube magusaisu) ja need lisakalorid jäid tulematagrinning smiley

Tublid, kel miinus onsmiling smiley Ja Anett, sa oled niigi tubli olnud ja palju juba maha saanud, vahel tuleb plussiringe kaa, tuleb lihtsalt üritada mitte alla anda (nagu mina eilegrinning smiley).

Edu maratoniks, Ursull! smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati siucra 16.05.2015 12.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 16. May 2015, kl 17.19

Ma olen siit eemal olnud, sest nii kiired ajad. Toitunud olen normaalselt, aga trenni pole saanud korrapäraselt teha ja sellest kohe enesetunne kehv. Olen osalenud viimasel kahel nädalal kahel rahvaspordiüritustel 10 km jooksul ja mul ka jalad kuidagi tuimad ja mingi nõrk surin neis sees nagu Ursullilgi vist. Panen õhtuti jalad seinale ja raputan neid, ehk siis lähevad korda smiling smiley.

Anxu võta ennast kokku, külm ilm pole takistuseks, liikuma saab ikka minna ja toit on see, mis lisakilosid toob. Mul hea öelda, sest olen ise ka nn augus olnud ja tean, et sealt tuleb kiiremas korras välja saada. Alusta ühest õhtust, kus peale 18 ei söö, siis järgmisel hommikul on hea puhtalt lehelt mõnusa kergustundega kehas ärgata ja oma kehale tervislikke toite andma hakata. Mul on mingi kiiks tekkinud, et kui toitu söön siis enne mõtlen, et kas see on mu kehale vajalik, kas ma saan sellest vajalikke toitaineid... no ja kummikommid seda kindlasti ei anna smiling smiley. Võta ennast kokku, kergemana on parem olla.

Ursull, soovin edu homseks jooksuks, kui pikk see poolmaraton on - 23 km?

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 17. May 2015, kl 05.45

Ursull- tubliiiii ja edu!
Mul on sellel pulsikellal päevane aktiivsusmõõtja ka ja no iga päev teen tolle kella andmetel 10 000 +sammu. Üldiselt jääb sinna 12 000-14 000 vahele. Ükspäev sain suisa 17 000 sammu grinning smiley
Me läheme täna daamiga türi lillelaadale!
Mina näiteks üldse koju magusat ei osta. okei, vahest harva jäätist grinning smiley aga see väga harva grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 17. May 2015, kl 09.47

Eile käisin maha 21 ooo sammu ja lisaks veel 6 km. jalgrattasõitu. Eks pean jah karmim olema endaga ja sellest august välja tulema. Ma arvan, et mul on tekkinud selline rutiin, nüüd pean midagi muutma, et jälle reele saada. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.