Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 17. May 2015, kl 12.26

Ma tegin ka endale nüüd plaani. Mul eesmärgiks rattaga 300km sõita 3. juuniks (20 päeva jooksul). Eesmärk pole võimalikult raskeid radasid ja künkaid sõita, pigem alustan vaikselt ja sõidan tasasel maal ja kasvatan vaikselt jõudu. Ma arvan, et kui selline plaan paigas, siis ehk olen toitumise osas ka tublim.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. May 2015, kl 06.06

Hommik!
Kui eile arvasin, et jalad jooksmisest kanged ja vaja pidevalt mudida, et kargud alla saada, siis täna hommikul wc-poti peale istumine osutus nii keeruliseks ja trepist alla oleks saanud kiiremini lükates grinning smiley Hahahhaaaaa....täna on tööl näha 7 kolleegi kes kõik kõnnivad või siis roomavad nagu ei oleks eilsest tsüklist välja saanud grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Klikake siia tekstile siis aimate, milline ma täna olen grinning smiley
Igaljuhul mina küll tundsin, et te kõik mõtlete mu peale ja mul oli jooks suhteliselt kerge. Distants ikka 21,1km. Kusagil 16km pealt tundsin, et hakkan väsima, siis tõmbasin viimase geeli sisse ja mõtlesin sel hetkel vist juba oma kahesajas kord end keenialaseks ning lidusin ikka võiduka lõpuni.
Aeg mingi ilus ei ole, aga jah eks see oleneb sellest kuidas seda serveerida. Lõppajaks tuli 2h32m, mis on mu isiklikst reksist 3 min kehvem, aga noh kui 1,5 nädalat varem treenima hakata, siis ju päris tubli. Ilusamini võib öelda, et see mu isiklikust rekordist teine tulemus spinning smiley sticking its tongue out
Täna vaja kindlasti taastusjooksule minna, sest muidu on homme veel hullem kui täna.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 18. May 2015, kl 06.25

Väga tubli ursull. thumbs up Teil tööl ikka tubli seltskond. Ma käisin eile õhtul teatris, päris hea etendus oli, Draamateatris Teed juuakse kell viis. Super näitlejatega, Ever, Kark, Ulfsak, Lutsepp.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 18. May 2015, kl 19.29

Nii võtsin ennast täna käsile, samme on täna juba peaaegu 17 000 ja käisin metsas ka 5 km. enesetunne on mõnus. Söönud olen ka täna normaalselt ja ei mingeid patte. smiling bouncing smiley Mul on selline tunne, et kuna mul hetkel ühed rohud peal, siis see hoiab ka vett kinni.
Täna uudistes rääkis, et üks oli seal maratonil kokku kukkunud ja ei suudetud päästa.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. May 2015, kl 07.36

ANXU, kus sa seda kuulsid, et kokku kukkus? Ma ei suuda seda uudist leida.
Minul oli eile veel viimast päeva süsivesikute laadimine pärast maratoni. Läksin vist nendega liiale....terve öö kõht valutas ja täna on ka jube rõve olla. Kõht täiesti vesilahti ja suust tulevad nagu mingid pärmikrooksud. Rõõõveee....
Tänasest jätkan oma dieediga. Selle mõne päevaga mil ma siin pausi tegin, tuli 2kg kohe naksti tagasi, mida ka hoiatati, et 1-2kg tuleb kohe tagasi, pärast peaks stabiliseerima.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 19. May 2015, kl 08.25

Hellooooo.
Minul oli täna kaal 66.6 kg. How cool is that??? grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Loodan,et reedeks ikka see miinuseke tuleb tongue sticking out smiley
Tubli oled Ursull!
17 000 on ikka väga hea ANXU! Mul eile jäi 14 900 sammu, aga ei saa kurta. Päris hea tulemus siiski.
Kella järgi kaotan iga päev üle 2200 kcal. Noh kui täpnse see just on, aga no siiski. Endal hea tunne neid nr nähed (A)

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 19. May 2015, kl 13.07

Eile star fm uudistes rääkis päeval.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 19. May 2015, kl 15.02

Selle nädala kõige tublim oli Piia -0,8 kg. thumbs upVäga kesine nädal oli meil. Aga pole hullu püüdleme ikka edasi hirvekesed. spinning smiley sticking its tongue out
Ursull ma ei hakanud kedagi tabelist kustutama, kuigi neid päris mitu, jätan selle sinu jaoks. Loodan, et ei solvu, et kiitsin parima see nädal ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. May 2015, kl 07.11

Suured tänud pigem sulle ANXU....mul pea nii laiali veel, et oleksi selle ära unustanud smiling smiley
Mul siin mõni töökaaslane ka kuulis seda uudist ja ütles, et see oli 10km distatsil olnud....jeebus! See pidi küll ilma igasuguse treeninguta minema kohe songa saama, et hinge kinni tõmbas.

Sain esimese dieedipäevaga naksti kohe 1,1kg maha...nüüd vaja veel pingutada, et see algne kaal tagasi saada, mis siin enne võistlust korraks ette lõi winking smiley Ehk õnnestub reedeks...vaatab. Igasugu jama on veel ees tulemas. Homme sõidan kolleegidega Pärnu spasse, nomuidugi saab seal ka süüa hästi :p

Juhuuu, tubli Piia!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. May 2015, kl 07.17

Roosaroos, kuidas kasvad? winking smiley
Mis me sinuga tabelis teeme, kas tahad oma plusse meiega jagada või....? winking smiley
Kas enesetunne on ok? Meiega võid ikka lobamas käia ja rääkida kuidas näost magusat sisse ajad :p

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 20. May 2015, kl 07.37

Oi Ursull, väga armas, et ma ikka meeles spinning smiley sticking its tongue out Ma tegelikult ikka veel jälgin teid jah ja juba mõtlesin, et millal te mu ära kustutate tongue sticking out smiley
Minuga sellised küsimärgiga lood, pean kaks nädalat ootama ja siis selgub, mis edasi saab. Nimelt käisin esmaspäeval UHs ja selgus, et suurus ei vasanud nädalatele (hetkel peaks 9.nädal käsil olema). Lootekott oli olemas ja pika otsimise peale leidsime ka midagi väikest selle sees, südamelööke ka veel ei leidnud. Arst mõõtsis selle ära ja kui kahe nädala pärast ei ole kasvanud, siis kahjuks ... sad smiley Samas oli mul teise lapsega midagi taolist, aga siis olid nädalad varasemad 7.nädal jooksis. Lootekott oli algul tühi, kaha nädala pärast oli kenasti olemas ja kuklavoli mõõtmisel 12-13 nädal öeldi, et enam ei saa mõõta, kuna liiga suur selleks juba ja sain need paar nädalat tagasi, mis algul maha võeti.
Aga jah nüüd ei tegi kuidas olla ja mida mõelda, iga toimetamine kõhus tekitab segaseid tundeid, et kas see on nüüd hea või halb confused smiley
Söömisega on hetkel kenasti, söön kõike ja halvaks ka ei ole läinud (samas võiks, siis oleks üks hea tunnus juures).
Ma iseenesest saaks oma kaalud ka tagantjärele lisada, mul need igapäevaselt kirja pandud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. May 2015, kl 08.23

Sa ikka ole meiega siin Roosaroos ja räägi meile oma rõõmudest ja muredest.
Ma hoian sulle väga pöialt, et kõik hästi läheks. Katsu olla rahulik ja hellita end igasuguste heade asjadega smiling smiley
Neid plusskaale võid ka lisada spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 20. May 2015, kl 11.46

Just Roosaroos sinu puhul on see, et sa oled lihtsalt jaaniks armas ümmargune hirveke. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 20. May 2015, kl 12.33

Hoiame pöidlaid, et nii see oleks. Hetkel küll lisakaal puhas pekk, kuna lasin ennast enne planeerimist lõdvaks. Vahepeal tuli ikka väga hirmuäratavalt juurde, nüüd on 70 kanti püsima jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 20. May 2015, kl 12.38

Roosaroos, loodame, et kõik läheb ikka hästi. Ja muidugi lisa oma plusse, siis mõnel laiskvorstil (mina nt) hakkab veits piinlik, kui mul samasuguseid plusse viskab iga nädalgrinning smiley

Hetkel olen trenni poolest tubli olnud ja mõnusalt rattaga sõitnud iga päev 20-30km. Aga ma ei tea kas ma kujutan seda ette, aga söögiisu on kaa suuremaks läinud ja mõni päev olen paarisaja kalori võrra normist üle läinud. Tegelikult eelmine aasta kui ma suvel samamoodi sõitsin, siis kaal ei langenud, sest nii mõnigi päev sõin paarisaja kalori võrra rohkem.

Täna on mul üks vaba päev. Sõitsin just rattaga ühe mõnusa ringi ja kavatsen ülejäänud päeva vabalt võtta. Hetkel küpsetan leiba ja ülejäänud päeva loen raamatut. Muidu oleks nagu suvi käes ja oleks tore juba päikest võtta, aga ilmad on nii kuradi külmad, et isegi rattaga sõites on mul sall kaelas ja müts peas.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. May 2015, kl 14.51

Ma sain täna oma treenerilt uue kava kuu lõpuni....issand kui ilus kõik tundub.
Pärast poolmaratoni pean terve nädal vaid taastusjookse tegema grinning smiley Ei mingit pingutavat treeningut, lihtsalt vaikselt sörgin. Elu tundub lill! spinning smiley sticking its tongue out
...ja kui vaatan järgmise nädalavahetuse laagrikava, siis ainuüksi selle lugemisest tuleb veremaitse suhu. Aga tegelt on tore....3 päeva lihtsalt karmi trenni ja mõnusat higistamist. Laupäeval teen Tehvandimäkke kiirendusjookse.....apuaaa! Oi neid kivikõvasid reisi pärast...jälle saab kreekapähkleid nendega purustada the finger smiley
Anett, sa ei taha laagri tulla? Meil seal lapsehoid ka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. May 2015, kl 15.03

Roosaroos - 10 aastat tagasi olin samas seisus nagu sina ja kartsin väga, et kas ikka tekib/jääb see täpike sinna lootekotti - tekkis/jäi - ja nüüd on mul kodus igati terve ja vahva tüdruk. Usun, et sinulgi läheb hästi.

Mina väga rajal ei ole, aga midagi katastroofilist ka ei toimu. Olen viimasel ajal toitunud nii nagu peaks toituma kui tahaksin kaalu hoida. Tegelt võiks ju veel ikka pingutada. Aga mul on hea meel, et mul pole üldse raske toituda nii nagu praegu. Nii olen nõus eluaeg toituma, ühtteist ikka luban endale, aga üle ka ei pinguta kogustega. Üritan, et toiduvalik oleks tervislikum.
Samas eile vaatasin eurovisiooni ja jõin õlut spinning smiley sticking its tongue out. Aga B-vitamiini on ju ka vaja smiling smiley.

Kuidas teile meie eurolugu meeldis? Minule meeldis väga.

Olge tublid?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. May 2015, kl 15.13

Ursull, sa oled ikka tubli trennitaja küll ja ma saan sust täiega aru, kui ütled, et sörkimise puhul on elu lill. Ma käisin paar nädalat tagasi lihtsalt sörkimas, no tead niii mõnus oli madala pulsiga sörkida, et ma pole kunagi varem sellist tunnet tundnud, põhimõtteliselt ei tahtnud peatudagi, aga peale 1,5 tundi sundisin ennast lõpetama. Aga ma usun, et see oli mingi kuuseisude, ilma ja mu enesetunde kokkulangevus, et jooks nii nauditav oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 20. May 2015, kl 16.18

Mulle ka meie eurolugu meeldib. Ma küll eile nägin esimesed 7 ära ja siis ärkasin, kui saade oli läbi. grinning smiley Finaali vist pean küll püsti vaatama või vähemalt mitte voodis pikali, siis on ka vaadatud. the finger smiley
Mul jäi eilne päev metsas vahele, kuna käisin hambaarstil, kus sain veeta 1,5 tundi ja siis enam ei hakanud minema, aga täna lähen kindlasti. Ilm nii mõnus ja kohe kutsub õue. Homme juba neljapäev ja ongi peaaegu töönädal läbi, nii mõnus.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. May 2015, kl 08.01

HeiHei! Pidin Juba eile kirjutama, aga oli palju siblimist grinning smiley JÄLLE! Ma pole knagi oma elu jooksul ringi siblinud kui nüüd , mil laps on grinning smiley Õhtuks on selg nii läbi! Mulle ka meie lugu nii meeldib, Stig on nii umminummi näiga mees (A) Ma sain ka esimesed 7 vaadatud ja siis murdis uni mind, öösel kui last söötsin siis vaevus korraks fb lahti teha ja sain teada, et Eesti pääses edasi tongue sticking out smiley
Eile käisin jooksmas, no üli super ilm ja kõik kõik! Noh jooksin siis kenasti rahus ja mida fakki, RÄSTIK, SUUR RASVANE RÄSTIK vahib vastu mulle. No ta sõi mind oma "silmadega" Jeerum kus ma siis kisasin ja röökisin, üks auto jäi seisma ja küsisi ,et mis juhtus??? Ma suutsin röökida ainult uussssssss!
Terve jooks olin nii kuradima pinges, iga oks või kummijupp meenutasid mulle ussi. Pulss oli ak kohe seal 150 peal... sad smiley
Kindlasti plaanin ma kunagi jooksulaagris osaleda, aga seda sisi kui enam rinnaga ei toida. Sest mul siin vahepeal oli see kaal ikka nii hinges ja hullult stressasin selle pärast ja kohe oli piima vähe. Slp ei julge praegu kaalu pärast nii metsikult tõmmelda. Lasen asjal oma rada minna. Trenni teen ikka mõõdukalt. Aga lapsele rinnapiima andmine on minu jaoks väga oliline. Ma olen 2 korral sunnitud andma RPA-d kuna laps oli õhtuks üleväsinud ja näljane ja siis ta lihtsalt röökis ja nii kui rinda nägi gakkas veel hullemalt röökima. Siis andsingi pudelist ise tönnisin samal ajal. No ma ei tea, hormoonid ikka töiega sassis.
Roosaroos- ma siiralt loodan,et kõik läheb hästi! Suured kallid ja paid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 22. May 2015, kl 07.01

Hommiku, mul siis -100g. ma nii pettunud, olen tõesti see nädal väga korralik olnud. Ma pole isegi patustanud, pigem vähem söönud. Aga ju siis ikka rohtude süü, ma kohe tunnen, et organism hoiab vett kinni.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. May 2015, kl 07.49

Mina olen ka pettunud. Sain küll -700 grammi, aga ma arvasin,et läheb rohkem, seda enam et eelmine nädal oli ju pluss. Lapsel ka jubedad gaasid, mõtlesin,et anna enam gaasirohtu, aga voh kus röögib kui seda enam ei saa sad smiley Juhe nii koos juba. Magusat nagu ka endaarust ei söö. Aga... ikka ei ole raseduseelses kaalus. Kadestan neid, kes said raseduseelise kaalu kuu peale sünnitust . Mul veel siis 4.9 kg minna sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 22. May 2015, kl 08.11

Mina sain raseduseelse kaalu 6-8 kuuga. Kogusid seda ju 9 kuud, ainult kannatust. Sul läheb kenasti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 22. May 2015, kl 08.51

Anett- minu arust öeldakse, mis 9 kuuga tulnud see 9 kuuga läinud. Seega anna endale pisut aega. Oled niigi väga tubli olnud. Teed tublilt trenni jne. Mõned lõpetavad pärast lapse sündi hoopis hunniku lisakilodega.

Ursull - sa oled ikka väga tubli. Kas nüüd on sihiks täismaraton? Dieediga vaata ette. Mulle tundub ikkagi usukumatu, et treenides poolmaratoniks ja tehes trenni sellises määras nagu sina teed, et siis saab keha hakkama 500 kcal päevas. Vaata, et tervisele põntsu ei pane.

Enda kohta ei ole mul midagi positiivset öelda. Kusjuures olen tänase kaalu osas täiesti nördinud, sest eeldasin miinust. Olen enda arvates tubli olnud. Isegi erilisi isusid see nädal ei olnud ja olin just rõõmus, et magusaisu ei kimbuta ning lihtne on toite jälgida. Ja mis sest siis kasu oli?!? Ok, eile oli tõesti üks sünnipäev ja lubasin endale ka tüki kooki. Kas tõesti see mõjus kohe üleöö? No vot ei teagi. Tegemist oli lapse sünnipäevaga, seega mingit alkoga patustamist ei toimunud. Igal juhul muutsin täna tabelis eesmärgi ära. Äkki, kui eesmärgini on mõnevõrra vähem minna, siis motiveerib see paremini. Kunagi jõulude paiku eesmärki pannes, siis tundus, et eesmärki on nii lihtne täita, et aega nii palju. Ja nüüd on jaanipäev juba peaaegu kohal ja ma pendeldan oma kaaluga ikka samas kohas. Ja nagu juba eelnevalt kirjeldasin, siis teatud põhjustel ma 60kg enam ei sihigi. Täna tundub väga hea ilm ka olevat, tuleb aga ühele suuremale käruringile minna. Sellest tuleb veel viimast võtta, sest kahtlustan, et varsti laps enam kärus istuda ei taha, sest palju lõbusam on ju omal jalal ringi tatsata. Hetkel ta veel lepib.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. May 2015, kl 10.15

Heip!

Kuna ma eile olin Pärnus ja alles täna hommikul sõitsin sealt siia, siis mul polnud kaalu kaasas, et hommikul kaaluda. Püüan seda homme hommik teha.
Ei looda millegile heale...eile sain NIIIII palju söödud ja isegi joodud....mina kes ma täiesti alkost arvasin, et võõrdunud olen jõin tequilat.
Nüüd pea sumiseb ja veidi uimps on olla, aga noh vaadates siin mõnda teist kaaslast, siis pole kõik tööle enam jõudnud spinning smiley sticking its tongue out
Eile käisin kergel taastusjooksul ka veel Pärnu rannas. Issand, ma vist viimane eestlane, kes Pärnu randa jõudis. See linn kuidagi minu elust nii kaugel alati olnud. Alles nüüd töö tõttu olen hakanud siin käima nii 1-2x aastas. No tõesti ilus linn! Kus ma küll ennem olin??? eye rolling smiley
Täis maratoni ennem ei plaani kui normaalkaalu saan ja kui siiski. Seni kuni ma ei suuda poolmaratoni alla 2h joosta pole mul asja maratonile ma arvan....ma ei suudaks 4-5h järjest lihtsalt joosta.
Dieediga olen võtnud endale selle hoiaku, et mõned päevad nädalas dieeditan ja mõned päevad nädalas söön normaalselt. Ei taha seda kuidagi negatiivseks teha ja ikka mingi elunautimine võiks olla. Aga lihtsalt kui tean, et olen veidi liialt söönud siis siit kohe abimees, kuidas 1-2 päevaga asi jälle kontrolli alla saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. May 2015, kl 10.02

Noniii, sain ka oma kaalu kirja....hirmuššš pluss on kohal. Õnneks saan panna osa sellest päevade arvele. Aga eks ka see tex-mex söök ja alkohool, mida pole nii ammu tarbinud, on ka süüdi.
Tänu selle dieedile olen aru saanud, kui kergelt kaalu maha saab ja sama kergelt ka kõik tagasi. Nüüd tuleks õppida end tagasi hoidma ja leidma see kuldne kesktee toitumises.
Keegi Maijooksule ka läheb? Minul see jääb täiesti teadlikult vahele. Kuna eelmine aasta käisin ja see rada oli liiga kitsas sellise massi jaoks, et sa ei saagi seal normaalselt joosta, vaid tegeled peaaegu kogu distantsi vältel sellega, et mitte kellegile selga kukkuda, sest inimesed hüppavad sulle ette. Ma eelmisel aastal enamiku distantsi kõndisin, kuigi mul oli ajavõtuga jooks kirjas. Mingit aega seal küll teha ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 23. May 2015, kl 11.52

Mul tuli ka väike miinus selleks nädalakas õnneks. Mul juba 200km rattaga sõidetud ja ainult pool ajast möödas alles. Ilmselt saavutan oma eesmärgi 300km kergelt ja lisaks kaa veel. Jubedalt naudin seda, aga tundub, et mul peab ikka mingi nädalane-paarine eesmärk kaa olema, siis olen tublim.
Nüüd mu järgmine eesmärk on alkoholi mitte tarbida kuni pole ideaalkaalu saavutanudgrinning smiley See võib kõlada nagu alkohol on mulle auhinnaks, aga tegelikult seda tarbides tuleb ka söögiisu ja siis läheb kõik nihu, edasi tulevad snäkid jne, niiet parem hoidun sellest täiesti, sest jaaniks soovin ikka eesmärgi saavutada. Tegelikult isegi veits varasemaks ajaks, sest üks tähtis üritus tulemas 2 nädala pärast ja seal tahaks küll püss välja näha.
Aga viimane aeg end kõigil kokku võtta, 4 nädalat jäänud jaanideni!
Nonii, mida ma siin jutustan.. Meil päike väljas, niiet aeg jumet püüdma minna ja aias tööd teha. Ilusat nädalavahetust ja olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 24. May 2015, kl 14.50

Ma põhimõtteliselt ei käi maijooksul, ei taha seal massi sees trügida. Lihtsam minna oma kodu metsa ja nautida seal kõndimist. Eile oli mul selline täitsa kodus olemise päev, hommikul lebotasime lastega niisama, lõuna ajal toimetasime aias ja õhtu poole pesin aknaid, koristasin ja käisin saunas. Imekombel suutsin ka eurovisiooni lõpuni vaadata. Ja mis peamine ei mingeid näkse ega jooke selle kõrvale. grinning smiley
Täna käisin laadal jala, edasi-tagasi koos laadal olemisega tuli 10.km. Praeguseks on samme juba kokku 18 000. smiling bouncing smiley
Nii kahju, et kohe ongi nädalalõpp läbi. sad smiley
Siucra sa ikka väga tubli rattal sõitja. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 24. May 2015, kl 16.56

Käisin nüüd veel lisaks metsas 5 km, nii mõnus on kohe ja vaatasin, et samme on juba 25600. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. May 2015, kl 18.42

No ega sa ANXU ka oma tublidusest alla ei jää smiling smiley
Minul käisid eile külalised, nii, et korralikust olemisest ei saa rääkidagi. Aga vähemalt täitsin enne külaliste tulekut oma treeningkava ära ja käisin jooksmas.
Täna asjatasin aias 2h, pärast seda läksime tütrega koos rullitamist proovimas. Mõlemad esimest korda rullikatega siis üritasime püsti jääda. Mingi 20 min proovisime. Pärast läksin mina sealt otse 1,5h jooksma....mõnna olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.