Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 16. June 2015, kl 11.14

Hei. Mul siin kiskusid ka asjad vahepeal nihu. Eriti toitumise osas. Ma andsin ka alla võib öelda. Eilsest olen siis jälle tubli.
Reedest kaalu ma ei sisesta, sest unistasin end kaaluda ja see meenus allea peale toidurohket nädalavahetust sünnipäevade ja muude asjadega.
Endoga vist ei liitu, sest mul nii pikad tööpäevad, et lihtsalt pole aega õhtul. Pealegi ma tööl niigi päev otsa aktiivne.
Ma arvan, et uue grupi siia võiks siiski teha, sest isegi kui muutun laisaks, siis reedeks ikka mingi pingutuse teen, sest tabelisse ei taha mingeid õudusi kirjutada. See reedeni numbri kirja panek ikka motiveerib ja päris käega ei löö siis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 16. June 2015, kl 11.16

Aga jäätise asemel siis soovitas mu vegan sõber külmutada banaani viilud, siis need korraks sulama ja siis blenderisse. Ma lisasin ka värskeid maasikaid. Sellest saab mingi sorbeti taolise möksi, aga mulle väga meeldis. Soovitan proovida, kel jäätisest sõltuvus nagu mul grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 16. June 2015, kl 20.50

Mul laps teeb pidevalt nii, et purustab blenderis jää ja siis lisab igasugu marju ja tuleb ka selline mõnus jook.
Ma käisin täna soolaleival, läksin 8 korrusele jala ja alla ka jala. Endomondo on ikka motivatsiooni tõstnud, suisa peale kaheksat õhtut vedasin ennast metsa. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 17. June 2015, kl 20.21

See Birika päevalilleseemnete mõte on jumala hea, toimib. Õhtu otsa saan nosida, aga nende koorimine võtab nii palju aega ja kaloreid tuleb sealt minimaalselt. Soovitan kel õhtuse näksimisega probleeme grinning smiley Kui ma lõpuks töö lõpetan, siis liitun ka endomondoga, sest eelmine suvi sportid-s neid oma trenne üles kirjutades sain ka motti juurde kõvasti, niiet tuleks kasuks küll

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. June 2015, kl 20.25

Oot-oot, mis asi see päevalillseemnete mõte on? Sööte sihvkasid? grinning smiley

Siucra, tee käbe selle Endoga. Anxu paneb juba pika puuga meile, et meil Roosaroosiga raske sabas püsida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 17. June 2015, kl 21.04

Sihvkasid jaa grinning smiley Õhtuse snäkitamise asemel sihvkad snäkiks. Ma eile vist umbes kaks tundi järasin neid ja isegi 100 kalorit ei tulnud kokku.

Okei, ma hakkan nüüd mässama selle endoga ja uurin kuidas see täpselt toimib.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. June 2015, kl 21.22

siucra, kui hätta jääd siis hõigu siin smiling smiley
Äpp mobiili ja arvutisse ka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 17. June 2015, kl 21.23

Siucra, proovi see endo ikka ära teha jah, seltsis ikka segasem.
Mul oli täna kõndimise päev. Kuna täna väga erilisi plaane ei olnud, siis sain veidi hullu panna (12 km tuli ära). Seda ma kindlasti nüüd igapäev tegema ei hakka. Aa ja samme täna kokku 27 tuh. Homme on jooksupäev. Esialgu üritan järjest pikemalt ilma kõndimata joosta. Eile tuli 2,5 km ära. Homme võtan 4 km ette ja üritan võimalikult vähe kõndida.
Toitudega ka hetkel kenasti. See nädal olen kõik üles märkinud.
See nädal ehk siis vist viimane kaalumine tahaks ikka ilusat langust näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 17. June 2015, kl 22.39

Enda kurvastuseks mul see nädal pluss tulemas, aga pole hullu, kui üritusi palju. Ega ma nii ees ka nüüd pole oma kõndimisega.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. June 2015, kl 12.17

Ma ise kahtlustan, et mul ka homme mingit langust veel oodata ei ole. Punased ka veel kohal.
Toitumisega veel 100% korras ei ole, aga kindlasti veidi parem juba. Õhtuti enam väga ei näksi, üritan oma söömiseid just päeva peale tuua, et siis õhtul oleks kõht kauem täis.
Kõige raskem osa on ikka kl 22 magama saada.
Eks see tööstress teeb ka oma osa, miks kaal ei lange ja miks näksida tahaks. Ootan ka juba puhkust, mis ametlikult algab alles juuli teisest nädalast. Järgmine nädal olen ka kodune, aga pean tööl saadaval olema kui tulekahi lahti läheb, aga tavaliselt ju siis lähebki smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 18. June 2015, kl 12.25

Ursull, mis kell sul laps magama läheb? Kas sa temaga samal ajal ei saa minna?
Kui ma väga väsinud olen ja pean varem magama minema, siis teen majapidamistööd juba enne laste magama panemist ära, et nendega samal ajal voodisse saaks. Vastasel juhul teen toimetusi ja istun arvutis ning lõpuks on aeg ikka üle läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. June 2015, kl 12.47

Ma hakkan last kell 20 voodisse ajama ja voodisse saab ta lõpuks ikka kl 21 ja magama jääb healjuhul kl 22-23. Sest mingi jooksmine käib oma toas, pannakse tuli põlema ja mängitakse edasi smiling smiley Ma muutkui käin tuld kustutamas. Lasteaias ju magatakse päeval ja kui ta magab seal siis õhtul on teda raske magama saada.
Ma ise ei jõua sel ajal magama minna, sest töölt tulles üritan kähku oma jooksud ära teha, siis teen süüa, koristan veidi elamist ja panen end järgmiseks tööpäevaks end valmis.
Ausalt öeldes ma ise naudin seda aega, kui laps juba voodi ära saadetud, et saan rahus omi asju teha. Aga eks ma pingutan edasi,et kl 22 voodisse saada. Eile juba sain 22:30, tavapärase 23-0:00 asemel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 18. June 2015, kl 14.46

Kas homsega lõpebki meie duell?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. June 2015, kl 16.58

tuleb nii välja jah, kakuke36 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 18. June 2015, kl 17.20

Ma loodan, et me ikka jätkame uue duelliga. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. June 2015, kl 19.16

päriselt või? eye popping smiley
Kui palju neid jätkata soovijaid on? Mina võin tabeli teha, aga ei garanteeri, et jõuan iga nädal seda tuunida. Suvel elaks see tabel mingi aeg oma elu.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 18. June 2015, kl 21.29

Mina tahaks kindlasti jätkata ja enda tabelireaga saan kenasti hakkama. Ja muud kokkuvõtted ei ole olulised.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: niirt
Kuupäev: 19. June 2015, kl 06.41

Tänan meeldiva duelli eest smiling smiley
Kuigi päris soovkaaluni ei jõudnud, oleks patt viriseda. Eriti nüüd, mil kaal lõpuks liikuma on hakanud. Juuli keskpaigaks on plaan 70 kätte saada ja küll saan ka spinning smiley sticking its tongue out
Ja kuigi ajagraafik ei ole võimaldanud siin foorumis väga kaasa rääkida, on kord nädalas siin käimine ja näidu sisestamine mõnusalt distsiplineeriv olnud.

Seega suur tänu veel kord ja jätkuvat meelekindlust oma keha eest hoolitsemisel cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 19. June 2015, kl 06.42

Hommik, mul siis see nädal 200g. plussis nagu ka oodata oli. Olen rahul, arvestada seda, et mul oli see nädal kolm pidu.
Mina ka jätkaks, Ursull äkki jätkame seda sama tabelit, kuni augusti lõpuni ja siis teed uue või siis hakkame kohe uue tabeliga?
Ilusat nädalalõppu kõigile, ma nüüd tallataksoga hakkan varsti töö poole liikuma. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 19. June 2015, kl 07.51

Minul siis +1,1 võrreldes eelmise reedega.. Ma ei tea kas mõjutas eilne pidu ja söömine veel kell 22 aga tänaseks on tõesti soovkaalule lisandunud 1 kilo!!!
Mina ka jätkaks hea meelega. Korra nädalas siia kaalu lisada pole probleem.
Ilma Teie meeldiva seltskonnata ja iganädalase distsipliinita poleks ma seda tulemust vist näinud. Ideaalkaaluni oleks vaja rühkida veel 5-6 kilo. Seega oleksin kindlasti käsi kui jätkate! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: mery
Kuupäev: 19. June 2015, kl 08.01

Mida vähem enda jaoks aeg, seda suuremat numbrit mul kaal näitama hakkab. Kas tõesti juba kolm nädalat möödas, mil viimati tabelisse oma kaalu sisestasin. Kahjuks pole mul täna oma kaalunumbrit kuskile kirjutada, kuigi juba tundsin end veteranina - aga see on minu süü, et elu vahepeal liiga kiire. Viimasel ajal pole suutnud kaalu langetada, tegelen pigem kaalu hoidmisega. Aga edu ja kindlat meelt teile kõigile, kes siin foorumis mõtteid jagavad ja järjekindlalt tabelisse kaalunumbreid sisestavad!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 19. June 2015, kl 08.37

Minul viimane duellinädal + 300 gr. Ehk on see sellest, et sõin eile pea pool arbuusi ära spinning smiley sticking its tongue out.
Minu jaoks on see duell korda läinud - kaotasin natuke üle 5 kilo ja võitsin tunduvalt parema enesetunde ja enesekindluse.

Suvel ma teiega ei jätka, üritan nüüd lihtsalt oma kaalu hoida ja tervislikult toituda ja trenni teha. Ma tänan teid meeldiva duelliseltskonna eest smiling smiley

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 19. June 2015, kl 09.06

Minul väike miinus. Ja kokkuvõttes võin päris rahul olla. Sellist numbrit ei ole kaalul ammu näinud smiling smiley Viimasel ajal olen suutnud toitumises päris tubli olla. Kuidagi on kohe motti pingutada.
Mis puudutab siin duellitamist, siis mina hea meelega ka jätkaks. See hoiab ikka väga hästi ree peal. Endomondoga ei ole mul mõtet liituda, sest, kui teen trenni, siis enamasti mängin tennist ja seal endomondot sisse ei lülitada.
Ma loodan, et tahate ikka ka edasi duellitada. Kurb oleks ju täna laiali minna või mis?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 19. June 2015, kl 10.30

Mul see nädal väga kena tulemus -1,2 kg. Hakkab looma, pingutamine on end ära tasunud. Tegelikult ega see praegu väga suur pingutus ei olegi olnud, kuidagi hea soone peal olen lihtsalt.

Täna saan ma alles õhtul kõndima, kuna nüüd suurem poiss koolivaheajal ja väiksema jätsin ka täna lasteaiast koju.

Endomondoga on nii, et sinna saab ka ise oma andmeid sisestada. Nt lisad treeningala ja aja ning tema juba arvutab sulle kalorid. Kui on jooks või kõndimine, siis peab ka distantsi lisama.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 19. June 2015, kl 16.48

“Ma olen dieedil!” teatab üks sõbranna teisele.
“Jah? Kui kaua juba?” uurib teine.
“Oma pool tundi.”
“Jaa…. On märgata!”
“Ongi juba?!”
“Su silmad on näljased…”


Kena nädalavahetuse algust hirvekesed. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. June 2015, kl 20.55

Õhtust....jõuan lõpuks ka siia kirjutama.
Hommikul käps sisestasin vaid kaalu ja lendasin tööle. Tööl kiire, et varem koju saada ja pakkida enda ja lapse asjad, et suvilasse sõita. Nüüd lõpuks suvilas ja siingi hulgim juba ära tehud...kõike muud peale spordi grinning smiley
Homsest jälle liikuma, täna lihtsalt ei jõudnud.
ma sain ka imekombel mingid grammid maha. Nüüd olen kuni järgmise nädala lõpuni peaaegu et ilma kaaludeta. Unustasin kaalud suvilasse kaasa pakkida grinning smiley
Aga ehk saan hakkama ja kuidagi prooviks stressivabamalt seda jälgimist.

Mina võin seda sama tabelit edasi venitada suve lõpuni ka kui huvilisi on. Mul endal lihtsam ka, kui päris uut tabelit tegema ei pea.

Mädži liitu ikka ka meie Endo duelliga, annab motti juurde. Jalutuskäikude ajal saad ka ju Endo käima panna. Aga jah ma kunagi tegin ka nii, et hiljem kella pealt sisestasin need andmed sinna Endosse, kui mul veel GPSiga pulsikella ei ole. Nüüd mu kell ühildub Endoga ja loeb mu distantsid ja vahepulsid ka kõik kenasti sisse. Peangi rohkem pingutama, et teistel sabas olla, sest pulsikellaga saab täpsem kalor mõõdetud, mis kukub kui Endo seda teeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 19. June 2015, kl 22.42

Ma selle kohapealt päris totu, kuidas sinna saab ise sisestada, mul telefon armastab aegajalt omasoodu töötada, aga kui tean milline rada plaanis, siis saaksin sisestada. Täna jäi ka metsas käik ära, olen vist mingit lihast nihestanud. Lisaks kurgus kõditab, tundub, et külmetasid eile. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 20. June 2015, kl 06.58

Heihei! Ma nüüd saan kirjutama üle pika aja!
Mees tuli koju ja nüüd see lõpetamine ka niiet, pole üldse aega olnud. Mina nüüd hakkan esmaspäevast või siis isegi homsest juba liigutama end. Siis on kõik maha rahunenud ja saab jälle lõdvalt võtta. Mees tõi USA-st uued nike jooksuriided, seal nike vabrikupoes on ikka uskumatud hinnad. Siit ma küll ei kavatse enam osta riideid grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Jään vaeseksnii sad smiley
Miinust oli , aga luubiga pidi suisa vaatama, sest nii väike. Toitumisest, siis jäätis ka minu kurjajuur :/
Kusjuures jalad kibelevad küll meeletult jooksma. Seega- ma üldse ei imesta kui ma juba homme lähen smiling smiley
MIna olen ka kindel jätkaja! Kui ma siia kribama ei jõua siis kaalu tulen ikka sisestan kohusetundlikult ära grinning smiley grinning smiley grinning smiley Aga katsun ikka kirjutama ka jõuda grinning smiley
Tublid olete! ILUSAT JAANIMÖLLU KÕIGILE smiling smiley !

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 20. June 2015, kl 09.23

Hei kõigile. Vaatasin tabelit ja mõned on oma ideaalile ikka päris lähedal. Mul on väga hea meel selle üle.
Mind pani viimane nädal ka ikka pingutama ja mõtlesin, et plussiga ei tahaks päris lõpetada ja näete venitasingi 200 grammi aastavahetusest vähemaks. Tol ajal oli mul mingi hull motikas peal, tundub, et jälle leidsin endas selle jõu. Kuna selle nädala tulemus oli nii kena, siis julgesin oma eelmise nädala kaalu ka sisestada (see polnud siis reedene, vaid peale pidustusi pühapäevanegrinning smiley). Nagu näete on pingutus kõva ja tegelikult on näha kaa juba, sest nälg on silmis grinning smiley
Meie kümmet käsku täidan ka ilusasti grinning smiley Tööl joon nii palju vett, et imelik hakkab juba, et koguaeg vetsu vahet jooksen. Ma panen iga päev pudelitesse vee valmis, sest nii olen kindel, et paras kogus vett saab joodud ja sujuvalt päeva peale jaotatud. Kraanist klaasi kaupa juues joon alati vähem. Ma olen muidu suur mullivee jooja, aga nüüd üritan rohkem tavalist vett juua.

Ma arvan, et me võiks kindlasti jätkata. Ma arvan, et võib seda sama tabelit edasi venitada küll. Nagu ma varem mainisin, siis mind see korra nädalas kaalu sisestamine motiveerib küll ja no suvel on vaja midagi, mis ikka reel hoiab.
Eile reede puhul maiustasin natuke, aga läksin ainult paarisaja kalori võrra üle normi ja ma olen sellega täiesti rahul, sest teadlikult lubasin endal maiustada, aga suutsin end tagasi hoida ja mitte lolliks minna, kuigi head ja paremat oli valida küll grinning smiley

Aga riiete ostmisest siis nii palju, et ma üldse ei saa aru kuidas Eesti inimesed nii korralikult riides jõuavad käia, kui poes riiete hindu ja palkasid võrrelda. Ma tavaliselt Eestist riideid ei ostagi ja kuna aeg-ajalt saab erinevaid riike külastatud, siis on kuidagi nii kujunenud, et enamus garderoobist tuleb mujal, eriti praegu, sest viibin pidevalt eemal. Kuna ma hetkel olen jälle vaene üliõpilane ja pidevalt ei tööta, siis suur osa asju ostan soodukaga ja see tavaline, et riietel miinus 70-80%. Eestis on ka asjad paremaks läinud, aga mäletan kunagi kutsuti seal suureks allahindluseks a la 200 krooni pealt 175 peale. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. June 2015, kl 10.18

Anxu, arvutis saad endale route alt vaadata olemasolevaid teid sinu lähedal, mis on ENdosse tehtud, samuti saad sealt ise teha mingeid teid ette valmis.
Kui tahad workout sisestada koos teega, siis lähedki add workout peale ja seal on joonistamise võimalus. Peaksid arvestama sellega, et Endo kaardil ei pruugi kõiki pisikesi radasid peal olla. Seega kõige kindlam on see, et kui kõnnid siis ikka lükka GPS ja Endo mobiilil sisse.
Kõiki võimalusi polebi mobiilis, mida teha saad. Arvutis saad rohkem teha, nt hiljem on lihtsam ka oma sportimisi korrigeerida.
Lihtsalt pead arvutisse logima sama kasutajaga sisse nagu endale mobiili äpi tegid või vastupidi.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.