Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. June 2015, kl 10.25

Ok, venitan siis tabelit (mingi hetk) suve lõpuni välja. Kes soovib jätkata see jätkab. Eks endalgi lihtsam end nö vormis hoida, et vähemalt juurde ei lase nii kergelt tekkida.
Kuigi eelmine suvi näitas selgelt, et just nende grillipidudega (liha ja salat) ma alla vaid võtsingi.
Tulge siis liituge Endoga ka, sest meid seal juba 4 ja motivatsiooni liigutamiseks annab tublisti. Peangi vist täna maitea kui suure tiiru tegema, et Anxule ja Roosaroosile järgi jõuda. 2 päeva pole saanud trenni teha. Eile kolisime plikaga suvilasse ja sinna see aeg läks.

Eestlased ostavad Eestist riideid vaid allahindluste ajal. Täishinnaga ei raatsi enamus osta. Väga paljud ostavad internetist. Ma isegi ostan internetist asju. Lemmikumad on Asos või Dorothy&Perkins, Indiska, Next. Lapsele tellin USAst Cartersist riideid.
Eestis kannatab täishinnaga osta asju vaid HMist ja Lindexist.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 20. June 2015, kl 11.54

Mul seekordsel kaalulangetamisel läks aasta lõpp käest ära ja uus algus oli ka üsna emotsionaalne. Nüüs üritan uue hingmisega kenasti edasi liikuda ja oma lasteeele esialgu saavutada, siis vaatab, mis edasi saab. Kevad ja suvi minu jaoks kaalu langetamise osas oluliseks abimeheks. Sügisel on nii külm ja pime juba, et raskusi enda motiveerimiseks. Selline tunne, et elu pole enam elamist väärt, kui midagi endale lubada ei tohi. Sooja ja päikselise ilmaga, pole toit üldse nii oluline. Olengi aru saanud, et kui kaalust alla võtan siis kevadel ja suvel ning sügisel üritan hoida, seda mis olen saavutanud. Kõige raskem ongi see säilitamise osa. On kellelgi nippe, kuidas oma mõistusega toimetada, kui kaal juba käes. Sellel hetkel tundub juba, et elu on lill ja võin endale kõike lubada, kuid tegelikult ei või. Olen mõelnud, et pean endasse suhtuma nagu alkoholikusse. Isegi kui olen sale, siis mõistuse poolest jään alati täidlaseks ja pean ennast jälgima. Aga see ikka jube raske, tahaks ju ka "normaalne" inimene olla. Või siis teine mõte, et ega ma maailmas ainuke ei ole, kes peab toitumist jälgima ja ennast vaos hoidma.
Täna oli mu kaal juba jälle väiksem, kui eilne smiling smiley Saab, kui ainult tahta. Eile pidin oma tahtejõudu ikka kõvasti proovile panema. Ilm vist ka selline kehv, et kohe raskem. Õhtul peale kaheksat oli ikka veel tunne, et tahaks midagi süüa. Kuid kellaaeg ja kalorid enam ei lubanud. Tegin tee, aga sellest ei olnud kauaks abi. Siis võtsin kaks pähklit, millest sai veidi rohkem pähkleid, no kümme ikka. Aga õnneks ei läinud asi väga käest ära, kuna käega ka ei tahtnud lüüa, kui juba nii palju pingutanud olen.
Riietest: mul nüüd siin välismaal elades on kapid riideid punnis täis, Eestis elades sellist asja küll ei olnud. Lahe koht Saksamaal on TK Max, seal käime naistega korra kuus. See selline outleti moodi pood, kus teiste poodide ülejäägid on kokku toodud. Kunagi ei saa sinna minna kindla plaaniga, kuid alati leiab sealt midagi. Oh ja Ameerikast räägitakse mulle ka muinasjutte, kuidas seal kõik nii odav on. Ei tea, kas saab kunagi sinna shoppama? tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. June 2015, kl 08.04

Heihei! Täna on mul plaan ajada oma uued jooksuriided selga ja minna tiirule. Eile sai mu kool ametlikult läbi, istun siin ja vaatan oma tunnistust ja last! No siiralt hea mee, et ikkagi ära tegin selle. Ema naeris, et näe saigi minu 3mel lõpetamisel käia. Ma tegelikult hullult kahetsen ,et peale gümnaasiumi politseikooi ei läinud. Aga mis teha, elu on juba selline. Slp ka see kooli lõpetamine venis,et polnud nagu päris minu ala, aga muud ka õppida ei tahtnud. Tegime eile mõnuga süüa ja lobisesime sugulastega terve õhtu. Päris mõnus oli.
Täna tuleb nüüd korralikuks hakata. HAHAHAHAHAHAHA KÄISIN KAALUL!!! Öelge kuidas on see võimalik ?????????? Eile jõhverdasin süüa täiega ja täna on kaa 64.9 kg!?!?!?!?!?! Nagu mis asja ?? grinning smiley
Peangi vist räigelt sööma, siis läheb mõnuga alla grinning smiley
AGa mina sisi sisestan käsitsi endosse oma tiirud, sest ma mõõdan pulsikaga neid asju!
Ma olen ka mõelnud,et peaks tellima tibule ja endale riideid sest siin ikka nii RÄIGED hinnad. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. June 2015, kl 11.19

Riietest...me käisime siin mehega veel krooni ajal Ameerikas 10 päeva trippimas. Läksime 3 kohvriga, millest 2 olid tühjad ja üksteise sisse pandud. Just selle eesmärgiga, et ostame sealt kaasa palju nodi. USAsse läksime ka kõige väsinumate riietega, et millest pole kahju loobuda, kui sinna jätta. Nii juhtuski, et meie mõlemad paarid vanu kulunud, kohe-kohe lõhki minevaid teksasi jäi mingi hotelli prügikasti. Ostsime hullult riideid ja jalanõusi endale kaasa. Mäletan, et ostsin endale 3 paari teksaseid ja kui esimese paari sain nii 400kr, siis järgmine oli juba 200kr ja kolmanda paari leidsin alla 100kr, sel ajal kui Eestis normaalne teksapaar maksis 1000kr ringis.

Ma täna hommikul üritasin ka mediteerida siin kaalu teemal, et leida motivatsioon, et korralikuks hakata. No nii raske. Nüüd kus suvilas ka ja mitte ainult oma perega siis peab siin arvestama erinevate suude ja isudega. Igaüks toob siin midagi lauale ja kui ise olen mõelnud, et teen õhtuks ühte asja siis ikka suudab keegi kogu menüü ära rikkuda. Mehe vanaema tegi siin eile sellise laari lihapirukaid ka, et....oehh....sõin ka 2 tk ära.

Augusti algul on klassikokkutulek, mõtlesin, et pean ikka pidevalt sellele mõtlema, ehk seisab suu kinni siis kui veini pakutakse.
Täna siin jahedam, aga ei ole midagi jakk peale ja ikka jooksma. Kava näeb ette pikka trenni pühapäeviti...ligi 2h.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 21. June 2015, kl 11.36

Mul läksid eile kalorid lõhki ja täna kohe paarsada grammi juures. Mul täna kõndimise päev või mees siin mõlgutab mõtteid, et võiks jõusaali minna, aga õnneks saab ka seal kõndida, kuigi veidi igavam on.
Hetkel kodus veel toitumisega enamvähem. Aga jah, kui Eesisse tuleme, siis võib ka asi käest minna. Õnneks tahavad õde ja ema ka kaalu langetada, seega lugesingi neile juba sõnad peale, et teeme tervisliku menüü juba nädala algul valmis ning käime jooksmas ja kõndimas. Eks vaatab, mis sellest välja tuleb.
Aa ja mul ka augusti alguses klassikokkutuleks. Polegi sellele mõelnud, aga äkki see üritus suudab mind ka joonel hoida.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. June 2015, kl 14.58

Sorry, siucra!!! grinning smiley Ma alles nüüd märkasin, et oled mulle kirjutanud. Vastasin ka.
Tuhat vabandust.
No ei taipa seda Kaaluabi erameili postkasti kiigata regulaarsemalt :p

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. June 2015, kl 09.38

Venitasin tabeli augusti lõpuni pikemaks. Ehk suudame oma eesmärgid siiski täita. Endast ma muidugi ei räägi grinning smiley aga parema tulemuse võiks ikka teha küll.
Ilusat Jaanilaupäeva teile!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 23. June 2015, kl 09.45

Mõnusat võidupuha ja toredat jaani kõigile!

Üks kord me võidame nii kui nii, seega laseme aga edasi! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 23. June 2015, kl 09.48

Mõnusaid pühi ja ärme siis toidu ja joogiga liialda. tongue sticking out smiley
Ursull kas sa saad äkki paar lisarida teha, tean, et mul üks tuttav tahaks ka liituda.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. June 2015, kl 10.49

Tegin mõne rea. Las sisestavad algandmed ära siis korrigeerin teised tulbad ka järgi.
Peaks ka jooksma minema ennem kui siin mölluks läheb ja aega ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 24. June 2015, kl 07.53

Super!
Jeerum kus te endomondos lammutate kaloritega ?!?! MA ei jõua elus järgi. grinning smiley
Noh, eile olin super jooksin peaaegu 8 km. Nii ja täna siis laps trallis vastu hommikut, st ta ärkas kell 07.00 ülesse. No ja ma olin nii vässu ,et kui suurdetuppa jõudsime siis sõin ma 245 grammi jäätist ära. Ja siis läksin peegli ette ja nutsin,et ma nii paks grinning smiley Ausalt ???? MA olen ikka niiiii loll! grinning smiley grinning smiley grinning smiley
No ja täna tuleb siis uuesti minna pikale tiirule, jäätis tuleb välja joosta tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. June 2015, kl 16.23

Jäätis on üks väheseid magusaid, mida võib endale aegajalt lubada. Parem kui koogid.
Ma teen jäätisele veel ahjus kõrvale rabarbereid kaerahelvestega ja panen kuumalt peale. Väga hää :p

Anett, kui sina oled paks, siis mina olen mööbel! spinning smiley sticking its tongue out

Ootan millal paduvihm üle jääb, siis pean ka minema kava täitma.
Eile sain südari Võsu metsade vahel joostes. Just mõtlesin, et keeran metsarajale, et auto teeääres ei jookseks ja siis 50m eemal nina alt jooksis läbi metssigade famiilia. Jeebus, ma pidin kreepsu saama. Kui pulsikell just eilse trenni ajal ei tahtnud töödata (näitas pidevalt 70-80 vahel pulssi), siis oli see 1x kus viskas korraks ette 125 grinning smiley Seega tegelik võis olla sel hetkel 175 ja ma seisin grinning smiley Nii ma metsas seekord ei jooksnudki, ikka päris hirm oli nahas. Ega need mingid nunnud roosad notsud pole, vaid ikka kiskjad, eriti kui veel poegadega. Oli vist 5-6 väikest poega ja 3 suurt siga.
Nüüd joostes juba 3 hirmu: rästikud, vägistajad ja metssead!

Jaanide aeg sai suht mõistlikult söödud. 2 koogitükki ja veidi veini olid suurimad patud. Kartulit grilli kõrvale ma ei söö, aga noh ämm jälle ei saa ilma ahjukartulita. Me vist mehega 2 imeliku, kes kartulit liha kõrvale ei söö grinning smiley
Nüüd kodus paar päeva ja siis suvilasse tagasi. Ei kavatse see nädal tööle ka minna. Puhkame ja teeme trenni smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 24. June 2015, kl 20.29

Meil läks Jaan üsna rahulikult ja mugimisega ka ei tegelenud. Päeval käisin poistega väljas söömas (võtsin endale sooja kanasalati eks siis vokitud köögiviljas, seened kanaga). Vahepeal oli veel üks üritus, kuhu ise tordi tegin ja ainult seda maitsesingi. Õhtul üks väike ports sašlõkki saltiga, siis veidi õllevorstikesi näksimiseks ja tükike kräsupead. Jõin kaks pokaali lahjat mullijooki ja paar kokat, et üleval püsida. Täna oli juures 200 g. Seega ei olnugi väga hullu.

Ma ei saa aru, kes selle lause välja mõtles: "Mis ei tapa, teeb tugevamaks". No mina lähen iga kehva kogemuse ja vanusega vaimselt aina nõrgemaks. Kunagi ülikooliajal ei olnud mingi probleem öösel üksi klubist ühikasse kõndida (Narva mnt-lt Pärnu mnt-le). Nüüd olen juba kell 18-19 paiku joostes hirmul, et ei tea, mis tondid vastu võivad tulla. Muretsen iga asja pärast. Kus see tugevus nüüd on siis?!?!? Mida vanem oled ja rohkem tead, seda raskem elada on.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 24. June 2015, kl 20.44

Mul olid ka jaanid vaiksed, aga meil pole see püha ja kuna ma tööl ka, siis ei tähistanud absoluutselt. Mingi jube soolapähklite isu oli ja sõin neid paraja portsu ja kalorid lõhki. Kõige imelikum on see, et mulle tegelikult soolapähklid väga ei istu, aga eile tuli jube isu. Mingi vitamiini puudus äkki grinning smiley

Olen siis ka endos teie pundis nüüd ja sisestasin ükshaaval oma jalutuskäike grinning smiley Mul küsimus, et kas lisate ainult spordi sinna või muud tegevused kaa a la muru niitmine jne?
Ma arvan, et ma ei hakka sinna tabelisse tööl kulutatud kaloreid lisama, sest sealt tuleb umbes miinus 1000 või mõni päev rohkema kalori ringis ja mind ei võidaks siis keegi.
Ausalt mul tuli ka võistlusvaim sisse ja lähen teen ka rattaga ühe ringi. Juuni algusest kui tööd alustasin, pole üldse korralikku trenni teinud, aga pole ka ime kui päev otsa seista ja ringi joosta grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 24. June 2015, kl 21.01

Mul läksid ikka jaanid käest, veini ja sööki ikka läks. Lisaks olen ma hääletu, algas asi nohuga ja siis hakkas kurk valutama ja tänasest hääl ka läinud. Teist korda elus selline juhus. sad smiley Eks siis homsest taas rajale vaja saada. Kui aus olla, see patustamine kohe üldse ei meeldi, nüüd niiiiiiiiiiiii raske olla, aga no ei saa ju lolli nõrkuse vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. June 2015, kl 21.03

Tore, et siucra sa ka meie kambas nüüd Endos! smiling smiley
Mina panen Endosse vaid need spordid, mis Endo välja pakub. Muru niitmist olen kunagi 1x pannud siin varakevadel, et üldse näha palju niitmisega distantsi ja kalorit kulub, aga seda tegin vaid Kaaluabi liigutamise pärast, et teada saada, palju Kaaluabisse sisestada neid minuteid. Endos mul ikka sport. Las need muud liigutamised olla pigem lisa boonus, mis kehale hästi mõjub winking smiley Vähemalt mina olen seda enda jaoks nii teinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 24. June 2015, kl 21.07

Teretulemast Siucra endo seltsi. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 26. June 2015, kl 06.12

Tereee!
Lootsin miinust, aga õnneks juurde ka ei tulnud. Mul tulnud meeletu magusaisu, aga eks see ole sellest, et laps ei maga enam oma voodis miski pärast. Hakkab siplema ja ähkima ja siis ajab minu ka ülesse. JA sisi tõstangi ta enda ja mehe vahele,et ta edasi magaks sad smiley Aga mina ei saa ikka magada sestr olen nii pinges siis.s MÕistus täitsa otsas mida teha,et ta ikka oma voodis magaks sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 26. June 2015, kl 07.14

Mul nagu oodata oligi peod ja haigus oma töö teinud 1kg. plussis.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 26. June 2015, kl 08.58

Tere,

ANXU79 soovitusel ja tagant utsitamisel soovin ka teiega liituda. Asi kisub käest ära, kui duelli kõrval ei ole.
Loodan, et võtate mind kampa. Lisasin juba vabale reale oma andmed.


Päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. June 2015, kl 09.54

Tere tulemast MTU! Kui ikka ANXU79 utsitab, siis peab tulema grinning smiley
Lisa tabelisse oma andmed, mille leiad esilehel esimesest postitusest.

Anett, ma ei tea kuidas teil, aga meil aitas nö see oksekalts näkku lapsele ja magas edasi. Ühesõnaga tittedel on mingis vanuses jube oluline, et miski pehme oleks vastu nina ja mis oleks nii tema lõhn. Mul plika magas oma suulapiga nii ja väga hästi.
Eks sa ise pead ka rahulik olema ja mitte krampi tõmbama. Laps tunnetab ära kui sa närviline oled.

Mul ikka väike miinus tuli ja olen nii õnnelik, et 8 taas ees. Arvan, et sellest Endo lisaduellist on siiski mulle ka kasu. Jalutama olen rohkem hakanud, lisaks oma jooksukavale.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 26. June 2015, kl 10.13

Mul ka mõlemal lapsel oli lapike. :-) Kas äkki saad lapse voodi oma kõrvale panna, et kui vähkreb, siis saad teda oma voodist silitada, kuni rahuneb uuesti.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 26. June 2015, kl 10.34

Mul täna küll eelmise reedega -200 g, siis eilsega võrreldes on juures. Kuna mees tuli nädalaselt komandeeringult koju ja üsna hilja oli õhtusöök (mina sõin oma õhtusöögi tegelikult õigel ajal) ja magustoiduks tõi ta lauale igelühele küpsise ja šokolaadi. Mul ei olnud südant ära öelda, armas ju ikkagi, kui pere koos õues koos laua taga istub ja natuke midagi maiustab. Üldse olen vähesema spordiga hakanud rohkem toiduga patustama. Täna võtan end jälle käsile, tuleb kõndimist, jooksmist ja korralikult söömist. Ei mingit näksimist enam!

Ja loomulikult, teretulemas MTU meie sekka! Ednomondo duelliga ka liituda soovid?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 26.06.2015 10.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 26. June 2015, kl 13.27

Rõõm on taas aktiivses duellis osaleda. Endomodo kohta tean niipalju, et ANXU79 käib hirmuäratavalt palju. Mul on ta koerastki kahju.

Minu viga nüüd juba pikaleveninud kaalu seiskumise juures ongi suht vähene liikumine. Tegutsen nädalalõppudel aias, kuid kontoriroti töö on istuva loomuga.

Mida Endomode duellis osalemiseks peab tegema? Ahvatlus oleks see auväärne viimane koht võtta. Kindlasti liiguksin mingi hulk samme rohkemgi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. June 2015, kl 13.48

MTU, kõigepealt lae endale mobiili Endo app. Kõiki asju saad teha/korrigeerida ka arvutis. Liikuma hakkad siis vajad appi mida käima panna. NB! vaata kindlasti, et ka GPS sees oleks, sest muidu sul see tööle ei hakka winking smiley
Meie duelliga liitumiseks saada mulle siin erakiri oma päris nimega või küsin ANXUlt minu nime ja otsime üksteist Endomondost üles ning siis ma saan meie duelliga sind liita.
Minumeelest on oluline just see kambavaim mis torgib tagant, et rohkem end liigutada, mitte see kas oled essa või viimane.

Muide, koer peab ka liikuma. Minu suur paks rottveilerist hundisegu käib peaaegu igal hommikul mehega 4-5km sörgil ning õhtul pea samal pikal ringil veel jalutuskäibul, aga ikka mu koer on paks ja igal aastal arst noomib meid, et koer on ülekaaluline. Toiduga oleme ka teda juba kõvasti piiranud. Ma ise kahtlustan juba, et koera karv on paks, mitte ta ise grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 26. June 2015, kl 13.57

Sellise liikumise juures on kindlasti koera karv paks smiling smiley

Aga Endomodoga pean siinkohal ootama. Mul nutikas paranduses ja paber näitab, et 08.07 saan kätte. Asenduseks praegu vaid eakatele mõeldud hädaabi nupuga telefon smiling smiley

Igal juhul olen Endomodoga liitumas.




Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 26. June 2015, kl 15.26

Nonii enda kaitseks ütlen, et ei käi koeraga pikki maid. smiling smiley Eile lihtsalt mees otsustas vastu tulla tööle. Edasi tagasi siis oli 7 km, kui ma ise käin, siis teen koeraga kuskil 3-4 km.
MTU, kui telefoni kätte saad, siis võin sulle appi ära teha ja näidata, kuidas asi käib. See tõesti motiveerib rohkem liikuma. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 26. June 2015, kl 15.34

Teeme nii! Seda mul vaja ongi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. June 2015, kl 16.31

Ma vastasin ka sulle MTU winking smiley
Tore kui Endosse ka meid rohkem tuleb, siis on rohkem meid kes tagant torgivad ja innustavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 26. June 2015, kl 16.43

MTU, sa võid esialgu ise oma distantse ja aegu sinna lisada. Teed endale arvutis konto ära. Nt saad, kas siin endomondo programmi vahemaa välja mõõta, mida läbida plaanid või ka google mapsiga. Ning hiljem võtad aega, kaua läks. Kodus sisestad ise käsitsi arvutisse. Hiljem, kui telefoni jälle saad, saad appiga liikuma hakata smiling smiley
Ma siis plaanisin täna pikema ringi joostes teha. Aga jube kuumus väljas, et keerasin ikka lühemale ringile, kuna seal oli ka varjulisem. Isegi seda 4 km otsa oli raske teha ja lõpus ikka kõndisin päris palju. Leemendan higist siin praegu, rasv sulab winking smiley Pessu marss!!! grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 26.06.2015 16.44.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.