Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. July 2015, kl 10.38

Aga võiks teha selle, et kes saab esimesena -5 kg smiling smiley Siis see ka nagu võistlus ?
Mis arvate ?
Issand ma sõin TÄIEGA ÜLE LIHTSALT grinning smiley Tegin tatart ja kana grinning smiley JA siis tegin ühe kotikese tatart ja 3 kanakoiba ( no need pisiksed, vist on koivad ? Tiib ?? Mis ta on ? grinning smiley )
JA SÕIN KÕIK ÄRA! NII HEA OLI LIHTSALT grinning smiley Mitte ,et ma enda söögitegemist kiidaks aga kurat oli hea grinning smiley grinning smiley
Homme on kanasupp ja ülehomme tatrakanatomati salat grinning smiley
Nagu näete on läbivad komponendid KANA ja tatar! grinning smiley Sest meest nüüd pole 3 nädalat ja siis ta ei taha iga päev kana süüa grinning smiley Mina saan üks olles seda teha grinning smiley
Mis te sõite , teete süüa ?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. July 2015, kl 10.49

Võistlus, kes saab ennem -5kg võib äkki kurvalt lõppeda? Väga võistlushimuline võib selle nädalaga saavutada ja näljas sitsida? spinning smiley sticking its tongue out
Äkki kuidagi see tervislikuse moment ka sisse tuua ja teha selline võistlus, et kes suudab esimesena saavutada 5 sellist nädalat, kus on vähemalt -1kg alla saanud? Ehk siis pole oluline, kas need 5 nädalat on järjestiku või mitte. Loeme kokku vaid need nädalad, kui oled saavutanud vähemalt -1kg või rohkem ja kel ennem 5 sellist nädalat kokku tuleb ongi nö võidumees. Võistluse lõpp võiks olla siis jõulud. Mis arvate? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. July 2015, kl 10.56

Jah, tõesti... pole vaja, et keegi näljutama ka kukuks end.
Siun täiendatud variant on parem ! Mis teised arvavad ?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 21. July 2015, kl 13.49

Mulle sobib, ma näljutada küll ei kavatse, nii oluline ka see asi pole, aga siis ikka kerge motivatsioon sees. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. July 2015, kl 14.13

2 tingimust peab olema täidetud:
1) 5 nädalat, kus on vähemalt -1kg või rohkem alla saadud
2) vähemalt -5kg alla saadud

Võistlusperiood: kohe? kuni jõul?

Selle teise paneks ikka selle mõttega, et vahepeal ei ole nii, et võtan 3kg juurde ja siis pärast 2kg alla grinning smiley Eesmärk peab ikka vähemalt -5kg alla saama, mis arvate?

Tahab keegi veel täiendada?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 21. July 2015, kl 14.32

Ma arvan, et see kaalumäär võiks äkki olla 700g-1kg. Kuna enamus on ikka juba päris palju alla võtnud, siis see kilo ei pruugi enam nii lihtne olla. Tervislikuks ju ka loetakse 500g-1kg.( See lihtsalt üks mõte)
Siis peaks jah kuupäeva paika panema millal alustame. Pole ju mõtet vist edasi lükata, alustame see reede. Kaugel need jõuludki on. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 21. July 2015, kl 19.33

Minu korralik päev lõppes siis täna sellega, et käisime ämma sünnal ja sõin seal mõnuga Brita kooki, see oli niiiiii värske ja hääää. Ei taha mõeldagi, kui palju kaloreid sisse sõin. angry smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ANXU79 21.07.2015 19.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. July 2015, kl 20.39

Anxu, väga hea ettepanek. Ise mõtlesin ka sealjuures veel, et kas kilo palju ei ole kõigi jaoks. Aga teeme nii, et vähemalt siis 700g, siis veidi selline ambitsioonikas ka. Samuti need teised tingimused ka sinna juurde.
Ise arvan ka, et võiks kohe alustada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 21. July 2015, kl 20.40

Ma pakuks, et teeks 500g kuni kilo? Kui ma arvestan oma toitumist ja liikumist ja hetke kaalu, siis ma kindlasti 5 nädalaga 5 kilo alla ei võta. Selleks peaks haiglaselt treenima ja end näljutama ilmselt. Kuigi kui ma 5 nädalaga 5 kilo kergem oleks, siis oleks ma päris õnnelik grinning smiley
Äkki teeks 500/700g neile, kes nt alla 70 kg kaaluvad või midagi taolist? Või teeks nt, et igaüks paneb endale eesmärgi, a la kergemad 3kg ja veits raskematel 5kg? Või nt et 5 nädala jooksul ei tohi ühtegi plussinädalat olla?

Anxu, Brita kook on ju nii hea, sööks isegi kui saaks grinning smiley

Alustada võiks kohe. Reedel esimene kaalumine või arvestame esimese numbrina eelmise nädala kaalu?
Teeme tabeli ka ümber (see tähendab, et Ursull teebgrinning smiley) ja seame uued eesmärgid?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. July 2015, kl 21.00

siucra, need 5 nädalat ei pea järjestikku olema. Võib olla kasvõi igas kuus 1 selline nädal kus sa oled vähemalt 700g alla võtnud ja kui need 5 üksikut või enamat nädalat kokku liita, siis peaks olema see vähemalt -5kg, et saaks lugeda eesmärk saavutatuks.
Kui me paneme selle piirmäära 500g peale, siis usu mind, sellistel 90+ kg juures olevatel daamidel on see 500g väikese pingutusega nagu lumme ära teha. 700g on veidi ambitsioonikas või mis teised arvavad?

Tabelisse lisan vaid märke, mis nädalast hakkas see võistlus ja märgin need kaalulangused teist värvi. Pean veel mõtlema kuidas seda valemisse panna nii, et ta summeeriks kokku vaid need nädalad kui on vähemalt 700g või rohkem alla võetud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 21. July 2015, kl 21.19

Tervist! Lööks ka kampa smiling smiley mis päeviti te kaalute? tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 21. July 2015, kl 21.33

Kui ma liituda saan, siis pooldaks seda, et reedel võiks esimene kaalumine olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. July 2015, kl 22.26

kairee, tere tulemast tagasi! smiling smiley
Reeglid esimesel lehel esimeses postituses. Ikka reedeti kaalume, aga kui nüüd tahme lisa vistlust ka kaalu osas teha, siis läheb mul tabel täiendamisele.
Aga lisa oma andmed lisareana sisse. Kui abi vajad anna teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 22. July 2015, kl 08.46

Nii lisasin oma andmed. Mul ei arvutanud millegipärast seda KMI-d ise välja. lisasin käsitisi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. July 2015, kl 09.52

Minule sobib kõik mis välja pakute! PEaasi , et oleks võistlusmoment, sest minu puhul ainult trennist ei piisa. Peab toitumist ka jubedalt jälgima. Ja kuidagi hetkel on see trennimotivatsioon laes ja toitumine täiesti null sad smiley
Heihei Kaireesmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Delice
Kuupäev: 22. July 2015, kl 10.30

Tervitus kõigile,

Kuna teil on siin nii aktiivne ja tore grupp, siis teeksin ka omalt poolt tagasihoidliku avalduse teiega liitumiseks. Kui veel mahub. smiling smiley
Ma olen 23 aastane, 178cm pikk ning kaaluga kimpus olnud pikemat aega. Mind iseloomustab hästi jo-jo efekt pikemate intervallide tagant. Nimelt 2012. lõpp - 2013. algus suutsin kaalust edukalt kaotada ca 13kg (algkaal oli 83kg ning lõpetasin 70kg juures). Lõppeesmärgiks seadsin ca 65kg. Kuna mul on selline kehakuju, mis soosib kaalu kogunemist eelkõige kõhupiirkonda, siis 70kg on minu jaoks kõikide muude näitajate osas küll ideaalkaal, kuid mitte peeglisse vaadates. Suutsin ühes kaalus olla päris kaua, kuni eelmise aasta suvel hakkas out of nowhere kaalu lisanduma. See omakorda ajas mind rohkem sööma - ehk siis sattusin surnud ringi, kust väljusin nii, et kaalunumber näitas juba taaskord 77kg.. ma olin siis ikka tõsiselt õnnetu ja pettunud endas, tundsin ennast ikka täielikult läbikukkununa ja siunasin oma valikuid maapõhja. Aga mis muud kui uuesti tolm riietelt maha kloppida ja püsti tõusta. Üritasin uuesti toitumisega järje peale saada ja suutsin püsivalt saavutada hommikuse kaalu ca 74-75 kg olenevalt päevast.
Nüüd aga tunnen, et olen toitumise lõpuks kontrolli alla saanud ja tänahommikune kaal näitas 71,4kg. Ehk siis põhjust on ühest küljest rõõmustada, teisest küljest nüüd ennast tõsiselt kätte võtta ja saavutada oma eesmärgid. Ja usun, et teie toetavas seltskonnas on see võimalik juba enne aasta lõppu. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 22. July 2015, kl 11.01

Teretulemast Delice. Meil on ka Endomondo grupp, kui tahad, saad ka sellega liituda, ärgitab rohkem liikuma. Siis saada oma andmed Ursullile ja ta saab sind lisada.
Mul täna täitsa selline laisklemise tunne, et kohe üldse ei viitsi midagi teha, ilm on ka selline vastik, tegin kaminasse tule ja hetkel naudin seda. smiling smiley
Nalja ka veidi, eile hakkasin siis õhtul magama minema, siis avastasin, et mul polegi veel 10 000 sammu täis, mis siis ikka läksin allakorrusele ja koristasin veidi, et ikka oma sammud täis saada. grinning smiley Mees ja poiss naersid, et ma ikka täitsa lolliks läinud. See on, kui paned endale sihid paika ja eestlase jonn ka ei luba alla anda. the finger smiley
Söömisest, mulle ka meeldib kana. Täna plaanin teha kana ahjus koos juurikatega, siis saab rahus süüa, annab kaloreid vähe. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. July 2015, kl 11.01

Tere tulemast Delice! Tule ja liitu jah meiega. Meil siin igasugused duellid käimas. Kui viitsid veidi paar lehte tagasi lugeda, siis saad täpsemalt teada. Esilehel esimene postitus on reeglid meie tavapärase kaalumise osas. Tekitasin sulle tabelisse tühja rea. Täida palun ära oma andmed. Kui hätta jääd, siis anna teada.

Tore, et sa kairee said oma andmed sisse! thumbs up
Üritan siis millalgi teha selle tabeli uuenduse ka, et lisa motti kaalualandamisele anda.
Hetkel suht kehva olla, sest öösel tabas mind jälle need naisete värgid ja kui need algavad siis mul esimene päev on suht koomas. Söön valuvaigisteid, sest muidu olen vaid voodis kõveras.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Delice
Kuupäev: 22. July 2015, kl 11.43

Tänud sooja vastuvõtu eest, olen teie tegemistega suures plaanis juba kursis, sest olen siin lugemas päris tihti käinud. 5kg duell oligi viimaseks tõukeks, et ise ka liituda teiega, sest just täpselt nii palju oleks mul endal lõppeesmärgini, mis teadagi on selle teekonna kõige keerulisem osa.
Kusjuures huvitav fakt on veel ka see,et olen alati olnud ka trennitegija (eelkõige jooks), kuid nüüd viimastel nädalatel ei ole ma trenni teinud ja siis hakkas ka kaal langema. Kartsin, et eelkõige on tegu lihaskaoga, samas cm on vähenenud siiski eelkõige kõhult ja puusadelt, nii et teisest küljest nagu ei tundu, et asi selles oleks. Olen mõelnud, et peaks laskma kehaanalüüsi teha, siis oleks pilt selge, milline tegelikult kehakoostis on, mitte ei lähtuks ainult kaalunumbrist, mis tegelikkuses ei pruugi päris õiget pilti ette anda..
Lisaks tahtsin uurida, et kas keegi teist kasutab ka aktiivsusmonitori? Olen mõelnud selle soetamisele, kuid päris keeruline on valida, sest neid on ikka meeletult palju erinevates hinnaklassides. Iseenesest tundub igati hea abimees olevat..

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. July 2015, kl 11.51

Delice, siis sa pead meie Endomondo duelliga ka liituma, saad igal rindel meiega koos oma eesmärke saavutada. Kui sul selleks soov on, siis saada mulle siin erakiri ja ma selgitan sulle, kuidas see käib.

Mina aktiivsusmonitori pole kasutanud. Aga olen isegi mõelnud sellepeale, et peaks selle endale hankima just jahedamal perioodil, kui end on raske motiveerida rohkem liikuma. Või kasvõi selleks, et kui kontoris liiga palju istunud, siis miski meenutaks mulle, et mine tee kontori peal 1 või 2 ringi (mõõtsime kunagi ära, et meie ringikujulises kontoris tuleb veidi üle 300m spinning smiley sticking its tongue out )

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Delice
Kuupäev: 22. July 2015, kl 13.04

Muidugi liitun! smiling smiley Mulle on alati väike võistlusmoment meeldinud, nii et see oleks väga hea motivaator. Saatsin sulle kirja ära!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 22. July 2015, kl 14.15

Ma nii sügelen jooksma juba smiling smiley Mul selle söömisega on kehvemad lood. Praegu tööl selline pinge, et hullult on nälg kogu aeg. Kuigi spordiga on keha pringiks saanud, siis suuruse poolest olen hetkel pigem prink põder kui hirv grinning smiley, nii et nüüd tuleb see teine osa sõnapaarist õigeks saada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 22. July 2015, kl 19.37

Teretulemast, Delice! Seltsis segasem ja tore, et meiega ikka aeg-ajalt uut verd liitub grinning smiley

Aaa, need nädalad ei pea järjestikused olema, siis on ok. Ma mõtlesin,et 5 nädalat ja 5 kilo eye rolling smiley

Ma ka aktiivsusmonitori pole kasutanud, sest hetkel piisab mulle pulsikellast. Kui see rikki peaks minema, siis ostan ehk. Ma tegelikult tavaliselt ei viitsi igasugu vidinaid enda küljes kanda. isegi pulsikella ei viitsi igaks trenniks külge panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. July 2015, kl 20.57

Tere Delice!Värske veri alati oodatud!
Minul on pulsikellal see olemas. Möödab mu samme, kui öösel käele jätan siis minu öist vähkremist jne. Vähemalt olen ma nii aru saanud. Ämmale kinkisime mehega sünnipäevaks garmini aktiivsuskella( monitori). Ta on üli üli rahul. Kui õhtul jääb samme puudu siis jalutab toas need täis grinning smiley Ja alati küsiv,et noh palju sul täna samme on grinning smiley meil omamoodi võistlus,et kummal rohkem grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. July 2015, kl 21.45

Delice, vastasin ka sulle.

siucra, nüüd sul aega jõuludeni pingutada, mitte ainult 5 nädalat :p

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 22. July 2015, kl 22.06

Võistlused mulle ka meeldivad, seega on see kaalulangetamise võistlus ka üsna motiveeriv.
Selle võistluse juures võiks veel lisapunkt olla, või see juba on ja mul jäi tähelepanemata. Kui 700-1000 g üks nädal alla võtta, siis järgmine nädal või edaspidi see tagasi võtta ja ning kolmas nädal jälle see alla võtta, siis ei tohiks selline asi ka arvesse minna. Need 5 nädalat, mis kaalu sai normiulatuses langetatud peaks olema langus kokku kehakaalust ka 5 x (700-1000g).

Tere ka uutele! Nagu eelnevalt juba öeldud, värske veri kindlasti elavdab meie elu siin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Delice
Kuupäev: 23. July 2015, kl 15.21

Tänud ursull, kahjuks jäin natuke hätta sellega, saatsin sulle ühe täiendava küsimuse ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. July 2015, kl 20.32

Delice, vastasin ka sulle. Kas said hakkama?

Minul juba teist päeva selline lope päev. Eile käisime perega Kaevanduspargis ja sai nii maa peal kui maa all jalutatud. Lisaks veel käisime Ontikal. Muidugi ei meenunud mulle kordagi, et Endo tööle panna grinning smiley Ahh, las ta siis olla.
Täna tulin koju ära suvilast. Vaja veidi kodus toimetada ja valmistuda pühapäevaks. Plika saab 5 aastaseks ja vaja üht-teist teha. Sünnat plaanime pidada Lottemaal. Oleks vaid ilma....the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. July 2015, kl 20.32

Ahjaa, homset kaalumist ei oota...teadagi miks spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 23. July 2015, kl 22.22

Ursull, väga hea, et sul ka veidi lope praegu selle spordiga. Mul ka hetkel jube kiire ja spordiks kohe kuidagi aega ei ole.
Ma siin meisterdasin täna torti õe lapse sünnipäevaks. Homme pean siin ponisi voolima hakkama. Päeval käisime maju vaatamas, aga no ulme hinnad on ikka Tallinna lähedal. Aga no kuskil see meie tulevane kodu meid ikka ootab. Õnneks meil sellega veel aega ka.
Oh ja see kaalumine ka, täna ei ole ma midagi kirja pannud ja ei teagi, mida oodata.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.