Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. July 2015, kl 22.29

Irwwww....Roosaroos, oleks ma seda teadnud, et õelapsele teed ponidega torti ei oleks ma seda tellima hakanudki. Ma tellisin ponidega tordi tütrele spinning smiley sticking its tongue out
Kus kandis käisite maju vaatamas? Viimsisse pole mõtet vaadatagi, seal tundub, et nagu oleks raha peale elukuri. Me ostsime 10a. tagasi endale Rae valda maja, sama hinnaga saab nüüd kortereid päälinnas osta. Ulmehinnad, aga ega odavamaks ka ei enam ei lähe. Nii, et Roosaroos tule vaata meie valla maju ka äkki tuled naabriks (naaber ehitabki uut maja uuele ostjale, aga ma ei tea kas tal ostja olemas)?
Homme põhi liikumine on mul 2 nädala muru niitmine ja peenarde rohimine spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 23. July 2015, kl 22.39

Rae vald just otsimegi, aga no hinnad on ikka jubedad. Pangas käisime ka ja no enamusele hammas peale ei hakka. Täna käisime ridaelamuid Jüris vaatamas. Aga need olid pigem kahekorruselised aiaga korterid. Kuigi hind on neil hetkel veel hea.
See küll hea kokkusattumus smiling smiley Kuna torditarvetepood kolib ja ma seda ei teadnud, siis hakkasin juba plaani ümber tegema, et ei saa ikka ponidega torti ja tuleb pilt tellida. Homme proovin teist poodi külastada ja äkki kuidagi ikka jõuab need kujukesed õhtul valmis vorpida, mul keha jaoks vorm õnneks olemas. Hullumaja, kui plaan ei jookse nii, kuidas oleks tahtnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. July 2015, kl 00.25

Koli jah Jürisse ja veel parem kui Rae külla, siis saame tõsiselt joonele võtta winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 24. July 2015, kl 07.04

Hommik, arvestada seda, et peale eilset suurt sportimist tabas mind söömine tongue sticking out smiley, siis olen rahul, alla läks 300g. Ursull mul ei lase sisestada oma kaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 24. July 2015, kl 07.33

Mina pettunud, tegin ju nii usinalt trenni ja jalutasin nii palju ja liigutasin JA IKKA KURADI 200 grammi juures!!!!!!
Ma ikka nii pettunud sad smiley sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 24. July 2015, kl 08.20

Hommikut!
No täitsa lõpp! Astun mina väriseva jalga kaalu peale ja......võib öelda, et ma olen kaalutu grinning smiley
Patareid said vist läbi, peale tööd siis neid ostma aga kaalun ennast homme hommikul, sest ma pm kaalun ennasta ainult hommikuti.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. July 2015, kl 08.52

Hommikust!
mina astusin kaalule teadmisega, et ligi +1kg ikka juures, sest päevad käivad ja viimased päevad olen näinud nii hirmsaid numbreid kaalul, aga täna hommikul voilaaa....täpselt sama seis nagu nädal tagasi.
Anxu ma sisestasin sinu eest selle numbri ja lasi küll, ilma, et ma oleks sinna google keskkonda loginud. Vaata, kas ma panin sulle õige numbri.
Roosaroos, postita siis siia oma tordist see tulemus. Ma 3D ei tellinud, sest keeruline oleks transportida, aga pildi lasin peale. Loodan, et tuleb ikka selline ponidega pilt nagu leidsin ja lapsele see meeldiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 24. July 2015, kl 09.32

Võrreldes selle nende numbritega, mida ma see nädal nägin on tänane kaal väga ilus. Eelmise nädalaga siiski midagi muutnud ei ole. Aga null on ikka parem, kui pluss smiling smiley
Jep, tordipildi võin küll lisada smiling smiley Ursull, kui sul pilt prinditakse, siis ongi ta täpselt sama, mis saatsid. Teine variant on muidugi joonistamine.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Delice
Kuupäev: 24. July 2015, kl 09.46

Ursull - tundub, et mul nüüd õnnestus, tänud abi eest! Üritasin seda läbi telefoni teha ja sellepärast ka ei saanud. smiling smiley Ma ikka harjunud neid appe ainult telefonis kasutama, kunagi olin päris aktiivne Runtasticu kasutaja ka, aga siis ostsin pulsikella ka ja siis hakkasin selle kaudu trenne dokumenteerima.. Mitte, et praegu oleks midagi eriti dokumenteerida kahjuks.

Samas otsustasin, et järgmisest nädalast ostan kuuks ajaks spordiklubi kaardi - septembrist vaja jälle tööl ja koolis käia ja siis ei ole paraku trenn spordiklubis eriti mõeldav. Hea kui kell 10 mõni õhtu jooksma jõuakski.

Mis puudutab kaalu, siis olen midagi vist väga hästi teinud, sest juba mõnda aega oli kaal 71-71,5 vahel, täna nägin aga 70,9 ära. smiling smiley Ei julge veel hõisata nii varakult, sest mõnipäev rõõmustabki kaal rohkem, aga kirja läheb see siiski. Uskumatu tunne on mõelda, et sellest on veel 1kg alla minna, et näha kaalu esimese numbrina 6-t, mida pole juba aaaaaaastaid juhtunud..

Nädalavahetusel ootab aga ees suurem sünnipäevade tähistamine, nii et vast suudan selle tänase motivatsiooni lainel tugevalt ka nädalavahetusest läbi minna. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. July 2015, kl 09.58

Väga lahe Delice! Oled nüüd meie Endo grupis ka ja head duellitamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 24. July 2015, kl 16.49

Tänud, et kirja panid, mul lööb ette teate, et ühenduse loomine. Võrguühenduseta muutmiseks lülitage uuesti ühenduse loomisel sisse võrguühenduseta sünkroonimine. Logisin ennast välja, siis uuesti sisse ja ikka sama jama, ei oska mina muud teha, äkki keegi targem.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. July 2015, kl 17.22

Kasutad muidu enda Google kontod sealt arvutist? Äkki keegi teine vahepeal oma andmetega sisse loginud ja Google ei tunnista siis seda. Samuti võib vahe olla selles, mis brauserit kasutad kas Firefox, Explorer, Crome? Minul kunagi vanema Explorer variandiga enam ei lasknud ükshetk sisse. Firefoxiga saan alati.
Ega ma ITst tuhkagi ei jaga, aga proovida ju veidi võid neid variante. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 24. July 2015, kl 17.41

Tere,tere!
Olen teie mõtetega päri kaalulangetamise võistluse uute prioriteetide kohalt.
Täna kaalu ei sisestanud,kuna pärast 4.-ndat öövahetust pole veel normaalselt magada saanud,sisestan homme hommikul.Loodan kaalu ikka allapoole saada võrreldes eelmise nädala tulemusega,söömine ja magamine hetkel täiesti sassis,nüüd paar vaba päeva ja siis veel öövahetus,arvatavasti olen täna öösel ka üleval,hea mõte ju kusagile klubisse nt.end liigutama minna the finger smiley,kuigi kes teab,ehk õnnestub hoopis end normaalselt välja magada,muidu iga päev und olnud vaid 4-5,5 tundi ööpäeva kohta,seda ikka vähe küll,aga pole hullu smiling bouncing smiley
Nii ja nüüd on nö.hommikukohv joodud ja aeg taas kasvõi väike ring teha.Ilm on ju ilus,mitte nagu eile,kus mingi hetk sain ligumärjaks,seejärel jõudsin osaliselt ära kuivada ja siis taas läbimärjaks,värskendav oli küllgrinning smiley.
Ilusat nädalavahetust smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 24. July 2015, kl 17.53

Logisin ennast üldse googlest välja ja siis laseb andmeid kirja panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. July 2015, kl 17.56

Ok, alustame siis selle uue LISAMOTIVATSIOON KAALULANGUSVÕISTLUSEGA!

REEGLID!!!
1) Võistlus algab 24.07.2015 ja lõppeb 18.12.2015
2) Võisluse võidab see, kel mõlemad 2 tingimust on täidetud:
a) peab olema sel perioodil vähemalt 5 nädalat (ei ole oluline kas järstikku või mitte), kus on vähemalt -700g või rohkem kaalust alla saadud
b) Kogu summaarum kilode muutuste kohta kõikide nädalate osas peab olema vähemalt -5kg

EDU KAALULANGETAMISEL! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. July 2015, kl 17.58

Kui kellelgi küsimusi antud reeglite osas siis andke teada. Loodan,et suutsin selgesti väljendada.
Tabeli täienduse üritan siin mingi aeg ära teha. Vajan vist veidi oma exceligurust mehe abi, kes selle tingimuse sinna valemisse kirjutaks, et lihtsam oleks seda 700g värki jälgida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 25. July 2015, kl 08.11

Võiks mingi auhinna välja mõelda?! tongue sticking out smiley Pringi hirve karika vms. smiling smiley ma nii vanakooli inimene, et mulle meeldiks kui oleks midagi, millega võitu pühitseda. smiling smiley või korraldaks võistluse lõpuks mingi osavõtjate kokkutuleku. smiling smiley noh, need mu mõtted lihtsalt, mis pähe kargasid grinning smiley
Edukat võistlemist ja ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. July 2015, kl 11.42

Mõtlesin ka auhinnale, aga ei julgenud väga välja hõisata, sest pole kindel palju meid siin lõpuks vastu peab. Endal käis selline mõte läbi, et äkki näiteks mingi aastane ajakirja tellimus või mingi spa kinkekaart, mis kindla hinnaga. Aga raha osas ei oska nii arvestada, et laseks ettemaksu kõigil teha. Kardan, et kui jõul käes siis võib juhtuda, et meid siin väga palju alles ei olegi grinning smiley
Aga samas kokku võiks küll saada ja siis ühiselt võitjale mingi auhind teha. Karikas oleks tore smiling smiley
Ega ma täpselt ei teagi, kas üldse kõik on nõus selle lisa motivatsiooni värgiga, äkki surun siin midagi vägisi peale, seda küll ei tahaks smiling smiley
Ise pooldan kokkusaamist siin pärast jõule näiteks ja siis jooksvalt mõelda see auhind ja kas vaid nendega kes siis Endos ka osalevad või kuidas?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 25. July 2015, kl 12.50

Ma olen ka mõelnud, et võiks ju kunagi kokkusaamise teha. Oleks tore ka päris elus kohtuda. Mul tekkis täna ka see küsimus, et kui nüüd äkki tahavad ka uued liituda, kas nad ka siis osalevad või paneme lukku, et kes sellest nädalast alustasid, siis need on ja teised võivad niisama duellitada. Muidu ju poleks aus, et näiteks, keegi kes alustab alles täitsa nullist, siis tuleb ja võtab algul megalt alla. See poleks ju teiste suhtes aus ja viiks äkki hoopis motivatsiooni alla. See minu arvamus.
Ma muide vaatasin Ursull, et osa meie seltskonda ka endos 2015a=2015km. Seal sa suisa esimesel kohal, nüüd mul stiimul sinust mööda panna. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 25. July 2015, kl 15.10

Ursull tegin selle nädala teist värvi, siis hea kohe näha, et sealt hakkas uus duell. Kui ei sobi, muuda tagasi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. July 2015, kl 18.29

Assa nuga! Ma polegi neid duelle, kus ma kaasa löön vaadanud nii, et mis kohal ma oma sõprade seas olen sama duelliga. See 2015=2015km on mul 2 sõpra minust paremal positsioonil. Õnneks pole aasta läbi ja võiks ikka punnida see 2015km täis ka saada. Hetkel alles 7sada millegagi. Ilmselgelt tuleb rohkem rattaga sõitma hakata, muidu neid kilomeetreid täis ei saa spinning smiley sticking its tongue out
Aga teeme siis kohtumise ja enne jõule mõtleme siis uuesti selle auhinna peale. Fakt on see, et sügisest liitub kindlasti meie duelliga rohkem inimesi nagu tavaks ikka. Samas on neil ju lühem aeg -5kg alla saada. Aga me võiks teha nii, et kes sellest duellist osa võtavad teevad oma nime teist värvi, siis on selge sott, kes osaleb ja kes mitte. Muudan ees enda rea värvi ära. Anxu, väga hea, et ära muutsid.thumbs up Mõtlesin seda nagunii ise teha kui saan ka valemid sisse pandud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: 9990
Kuupäev: 28. July 2015, kl 12.40

Tere hirved. Loen siin teie vahvat duellitamist ja mõtlen, et äkki võtate mind ka kampa? Peale kahte järjestikust rasedust on nüüd esialgne eesmärk u. 8 kg alla vaja saada. Seltsis oleks segasem.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. July 2015, kl 20.42

Tere 9990! Vabalt võid meie duelli tulla. Loe esilehel põhireeglid läbi ja mõni postitus enne tänast postitust tegime punaselt lisaduelli. Anna teada, kas tahad ka sellest osa võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. July 2015, kl 20.44

Tere ka teistele!
Infoks, et tabel on nüüd täiendatud seelle 700g+ reegliga. Kui keegi näeb mingit "kala" tabelis, siis andke teada. Esimesel nädala suutis juba Piia selle võistluse vaimus alla võtta. Nii, et Piial veel 4 nädalat või -4kg ja on võidumees! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 29. July 2015, kl 07.29

appi, ma ei tea mida teha, mul on kõht nii kinni. Lihtsalt vaev on olla. Kas söön või ei söö.


Eile tahtsin jooksma minna aga juhtus hoopis nii, et lõpetasin saunalaval ja leilitasin ja vihtlesin 4h.grinning smiley Nüüd mul nagu beebinahk.

Täna igastahes sportima jälle. UUsi jooksukingi oleks kangesti vaja.eye rolling smiley

Ma auhinna suhtes mõtlesin nii, et vaatame, kes siin lõpuni vastu peavad. smiling smiley
Kinkekaart oleks vast kõige õigem, siis saab igaüks selle oma äranägemise järgi ära kasutada.

Ja kokkusaamise võiks ikkagi korraldada. Eks see kõik ju vabatahtlik. Lihtsalt tundub, et siin ju kõik nii lahedad inismesed. Mul hakkavad ideed juba tärkama. Vahepeal mingi motivatsiooniüritus näiteks.winking smiley Eks ma annan teada, kui midagi täpsemalt pähe kargab.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. July 2015, kl 11.06

kairee, kõhukinnisuse vastu aitab väga hästi puuviljakapslid Fruits&Fibres või roosipasta.
Mina eile jälle ei jõudnud midagi teha. Tulin linna korraks ära ja vaja asju ajada. See-eest sai käidud pediküüris ja täna jätkan koduaias rohimist ning õhtul plaanin minna jooksutrenni.

mul viimasel ajal see külg valutab, mis puus sai vigastada. Vist ikka asi mingi alaseljalihastes, millega need kõik seal ühenduses on. Teen õhtuti venitusharjutusi (no mitte igal õhtul, sest vahest ununeb), aga lõplikult veel paranenud ei ole. Tunduvalt parem on küll puus. Eks täna trennis selgub, kas saan juba neid harjutusi kõik ilusti kaasa teha või mitte.

Üritan endale veel ühte reeglit tekitada, mis vaata, et kõige olulisem, et süüa tihedamalt. Püüan, et kahe söögi korra vahele jääks max 2-3h, mitte rohkem. Muude reeglite osas on suvel raske järgida. Kõige raskem on õigel ajal magama saamine, aga ega ma väga ei pinguta ka. Esmaspäevast jälle tööle ja siis nagunii pean magamise osas korralikuks hakkama.

Muide, mul lõppes siin juuli algul Kaaluabi pakett ära. Kas keegi teab, kas kusagil on soodusregistreemist ka võimalik saada? Mingid sooduskoodid vms?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Delice
Kuupäev: 29. July 2015, kl 11.22

Tere ilusat kolmapäeva hommikut.. või siis juba lõunat smiling smiley
Aeg lendab ikka kiiresti, eriti kui on puhkus.. Piinlikkusega aga peab tunnistama, et viimased neli päeva pole olnud päris sellised nagu sooviks.. Nädalavahetusel käis kõva sünnipäevaralli ja esmaspäeval/teisipäeval oli mõlemal korralikud väljassöömised. Üle mõistuse küll ei söönud kusagil, kuid sellegipoolest vein ja kahe-kolmekäigulised road olid menüüs.
Ja no selle kõige juures pole liigutamiseks muidugi eriti aega olnud, ehk siis algus Endomondo duelliga on nõrk olnud! Samas järgmisest nädalast jällle töölainel ja siis on kindlasti lihtsam ka muude asjade osas järge pidada.
Kaalunumber õnneks täna surnuks ei ehmatanud, kuid eelmise kaalumise tulemust seal ka ei olnud.. ehk siis nüüd tuleb kaks päeva pingutada, et mitte reedel plussi näidata võrreldes eelmise nädalaga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 29. July 2015, kl 12.13

Mul oli ka nv käest ära ja nüüd see kõhuhäda...loodan ka, et plussi ei lähe smiling smiley

täna lähen jooksma ja kõndima smiling smiley

URSULL millest sul see vigastus tekkis?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. July 2015, kl 12.19

Kui ma vaid isegi täpselt teaks millest see tekkis.
Käisin jooksutrennis siin 3 nädalat tagasi või nii ja tegime väljaasteid ette ja diagonaali taha, lisaks külg ees sääretõstet jms külg ees harjutusi. Pärast trenni tundsin, et puusad on nii valusad, et kõndides hoidsin puusasid kinni. Naistel teadupärast on pirnlihas kõige valulikum lihas ja kõige vähem treenitud lihas. Tulin koju ja palusin mehel veidi mudida. No tüüpiline mees, pole ju hingega asja juures, teises käes mobiil ja loetakse uudiseid....nonii ta siis alustas kohe jõuliselt ja nukkidega surus nii tugevalt puusa, et mul tahtis pilt eest ära minna. Ilmselgelt ta tegi asja veel hullemaks, sest teist puusa ma ei lubanud tal nii tugevalt mudida ja see sai korda kohe kui lihasvalu trennist üle läks. Võimalik, et mingi kõõlus sai viga ja see paraneb ju kaua. Lonkasin siin pikalt ja käisin füsios, mis tegi asja paremaks. Esmaspäevast massaazi ja lasen kuuri teha, sest alaselg taas valutab.
Eks täna trennis proovin ära, kas saan jooksutehnika harjutusi ikka 100% kaasa teha või ei.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 29. July 2015, kl 18.35

Ma tean, ma eelmisel aastal küsisin aga ei mäleta enam. Mus jooksutrennis sa käid?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.