Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. July 2015, kl 19.25

Ma käin Jooksupartneri trennides. Nad nüüd tegid meie firmale ja Tele2 eraldi trenni kolmapäeviti Kadriorus. Kui soovid tule ka. Sõbrad lubatud. Võta 5€ kaasa smiling smiley
Treening koosneb soojendus sörgist, siis peamiselt jooksutehnika harjutused, lõppu lõdvestussörk ja venitus. Soovitan.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 29. July 2015, kl 20.29

Mul Kadriorg kodu lähedal, väga hea oleks käia. Aga ma kardan, et ei jõua kohe kõike ühe raksuga kaasa teha. On seal veel algajaid? tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. July 2015, kl 20.31

kairee, kolmapäevane treening ongi täiesti algajad. Kutsun sind sinna kommuuni, siis saad jälgida meie tegemisi. Iga kolmapäev kell 18 winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Kairka
Kuupäev: 29. July 2015, kl 20.52

ma käisin ka paar aastat tagasi seal Jooksupartneri trennis. Mulle ka väga meeldis. Ja eks ju iagüks saab omas tempos teha, et kõik trennid alati jõukohased. Meil suvel on 21 cc-s kõik grupid koos ja alati antakse lihtsam ja raskem varaint harjutusest, et kõik saavad kaasa teha. Täna hakkas hullult sadama ja esimest korda jäeti trenn pooleli. Loodame, et haigeks jälle ei jää.

Ursull kas sa mõne spordi arsti juures ka käisid selle valuga? Kui käisid siis äkki tead soovitada kedagi?

Terv,
K



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 29.07.2015 20.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. July 2015, kl 21.07

Kairka, ma käisin füsios MyFitnessis seal Roccas on see fysiopark.ee (minu jooksutreeneri Margus Pirksaare soovitusel).
Elsa nimeline terapeut võttis vastu ja vajutas ja mudis ja õpetas venitama. Väga abiks oli.
Nüüd tahaks käia veel kiropraktikule end näitamas, et saaks seljavaludest lahti. Sõbranna soovitas kedagi Margust, kes Spartas võtab vastu. Oli saanud ühest korrast oma probleemiset jagu. Uuest nädalast töö inimene, siis võtan kõik need arstid ja terapeudid ja massöörid ette.

Aga täna oli täiesti ok trenni teha. Trenni ajal valu ei tundnud, alles pärast trenni veidi oli tunda, et puus hellakene. Aga nüüd jälle kõik ok.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 29. July 2015, kl 21.12

Ursull, ma järgmisel nädalal siis platsis winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 29. July 2015, kl 21.47

Sellest Margusest olen ma ka kuulnud, pidi hea käega olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. July 2015, kl 22.14

ajee!!! Väga lahe kairee! Tule jah. Vahest on seal Margus treener, vahest Liina.
Kiidusõnu kuuled 1x 10 aasta jooksul Marguse käest ja kui sa seda 1x kuuled, siis nutad õnnest grinning smiley Ei tegelt ta pole üldse karm, aga kiidab vaid siis kui ise rahul on sinu tulemusega. Hakkamb mulle augustist alates jälle kava tegema. Juuli jäi vigastuse tõttu vahele.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 30. July 2015, kl 06.59

Ohh, nii lahe smiling smiley juba põnevil.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 30. July 2015, kl 07.32

No mina juba tulin täna suure hurraaga kaalu sise'stama ja mis tuli välja??? Täna ju NELJAPÄEV!!!! grinning smiley
No kaaluga olen rahul, täna hommikul oli 63,8 kg !!! How cool is that??? grinning smiley Pm olen ma teiega siin alla võtnud 10 kg!!! tongue sticking out smiley
Ma nii rõõmus selle üle! Ikka meeletult motivatsiooni annate!
Mul on mingi mega sügise tunne peal juba. Päike on ka täitsa sügise päike sad smiley Loodan, et tuleb veel mõnigi ilusa ilmaga päev sel suvel! Nkn on seda pikka musta aega nii kaua ... Kuidas teil on ?
Mõtlesin , et võiks mingi päev lillkapsapüree suppi teha vms... peaks mõne he retsepti otsima ...

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. July 2015, kl 09.11

ma ka täna hommikul avastasin, et polegi reede grinning smiley Ilmselgelt olen liiga pikalt puhanud...samas nagu ei ole ka, kui randa olen vaid 2x saanud ja ühel korral olen end merevette kastnud. Mõlemal korral on mererannas nii kõva tuul olnud, et kaua ei taha ka päevitada. Tahaks juba päikest saada, just seda kodumaist. Nüüd kus puhkus lõppeb, lubab järgmiseks nädalaks siin +25...ai kurja, annaks peksa kohe kellegile spinning smiley sticking its tongue out Järelikult peab kodukontori päeva tegema neljapäev-reede eye rolling smiley
Ma ei teagi kuidas ma selle kaalu homme sisestan...äkki tänase? Ma sõidan täna Võssu ära ja kaalu ei vinna kaasa enam tarida, sest laupäeval sõbrannadega Kauksi randa telkima(loodame, et väga ära ei külmu). Järgmine kord saan hommikul end kaaluda alles esmaspäeval, aga siis vist liiga hilja.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 30. July 2015, kl 14.06

Kusjuures mul on ka selline tunne , et suvi on läbi! Mu puhkus algab alles 10. August ja äkki juhtub ime ja ilmad tulevad paremad kui Juulis. Nii tahaks sellist sooja suveööd, mida ma pole veel kogenud. Kogu aeg vaata et oleks soojad riided kaasas...nõme.
Ma kardan homme kaalule astuda...sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 30. July 2015, kl 14.07

Täna on täpselt selline päev, kus kohe mitte midagi ei taha ja ei viitsi teha. Aga jonn duelli osas ei luba istuma ka jääda. the finger smiley Enne helistasin plikale, et kui trennist tuleb, las toob jahu, et saaks pannkooke teha. Vihm jäi aga järgi ja siis lonkisin hoopis ise poodi ja peaks veel metsa ka täna minema. Vaatasin seda äikese kaarti, siis igaltpoolt läheneb Tallinna poole ainult äikest. Vist tuleb tõdeda, et suvega selleks korraks kõik, täitsa sügise tunne juba sees, kahjuks. sad smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ANXU79 30.07.2015 14.07.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 30. July 2015, kl 17.25

Mu meelest see kinkekaardi mõte on väga hea. Kokkusaamise mõte samuti.
Mul tänasest tähtajatu puhkus ehk siis tulin töölt ära grinning smiley Nüüd jagub motti ka ja täna olen päev otsa igasugu mõnusaid tervislikke asju söönud, mida tööle ei andnud kaasa vedada. Mul võikudest ja muust taolisest mugavast kraamist jube kopp ees juba.
Esimene päev vabadust ja tegin palju plaane tänaseks, aga mees võttis hommikul mu auto (enda omal mingi jama) ja olen kodune ja tänu sellele tegin hommikul mõnusa ringi rattaga ja nüüd käisin koeraga metsas jalutamas.
Anett, sind võib ainult kiita, sa meil siin hetkel üks kõige tublimaid smiling smiley
Ma siin kuulan neid jutte, et füsiod ja massažid ja asjad ja mõtlen, et tahaks kah, aga tegelikult ju ei taha vigastusi ja neid asju selleks grinning smiley Ma vist pean lihtsalt endale ise eesmärgi seadma, et kui kaalu jälle 60 peale saan, siis luban endale mingeid mõnusaid protseduure. See siis lisa motivatsioon mulle selle 5 kg võistluse juurde grinning smiley Kaua ma siin jändan oma viimase paari ülekiloga, aitab küll juba grinning smiley
Sellest suve lõpu tundest ärge parem rääkigi, ma tunnen õhus juba sügise lõhna ja kuigi sügis mulle väga meeldib, tahaks natuke suve ka nautida. Loodetavasti me leiame järgmiseks-ülejärgmiseks nädalaks mingi soodsa puhkuse variandi ja sõidame veidiks kusagile kus päike ka paistab.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 30.07.2015 17.26.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. July 2015, kl 19.45

Klege te üldse mäletate, et see suvi oleks suvelõhna olnud? Minumeelest polegi olnud suve lõhna, nagu selline ""poolkõva" on pidevalt see suvi olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 30. July 2015, kl 20.34

Ei ole olnud seda õiget suvelõhna ega suveöid...loodus võib siin ilus olla aga kuidas need patareid siis suvel laetud saavad, kui sooja päikest pole?!?!

Anett, sa oled super tubli. Süümepiinad tekivad endal, et miks ma ei saa nii tubli oldud angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. July 2015, kl 20.54

siucra, miks töölt ära tulid? Plaanid rohkem aega tervsilikumale eluviisidele ja soovide täimisele? winking smiley

Ma ise loodan veel vananaistesuvele. Järgmine nädal lubab veidi soojemaid ilmu +24 isegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 30. July 2015, kl 21.33

Muidugi Ursull, kui me nüüd tööle lähme, siis ilmad lähevad ka soojaks. Siucra hakkab nüüd duellitama täiega. the finger smiley Ei saa ma midagi kergemalt võtta, varsti paneb mööda. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. July 2015, kl 22.04

Anxu, tundub, et me peame lõunapause tegema jooksujalul, et duellis püsida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 31. July 2015, kl 07.28

Ma ma teen dopingut ka - imetamine ju! grinning smiley Tädi ütles, et ma üldse ei põeks praegu,et ma temasse nii kui rinnaga lõpetan hakkavad kilod imeväel kaduma grinning smiley grinning smiley NOh eks ma jään siis sellele lootma grinning smiley grinning smiley
Minul esimene -0.7 käestongue sticking out smiley tongue sticking out smiley
No täna hommikul ärkasin ja õue vaatasin sad smiley Kurb, väljas 14 kraadi sooja ja RÄMEDALT vihma sajaba lisaks kõik nii pilvine... Eile jalutades vaatasin ,et ohoh... kaskedel juba kollakad lehed ... Kuigi mulle ka meeldib sügis siis loodan, et vananaistesuvi tuleb ilus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 31. July 2015, kl 07.47

seda ma arvasin, et see kaalunumber mul ilus ei tule. Ajan selle siis kõhukinnisuse ja lihasekasvu süüks smiling smiley No aga endiselt, vähemalt prink olenthe finger smiley
Täna siis uue hooga.
Mul tulevad järgmisel nädalavahetusel suvepäevad...lubas soojemat ilma, saaks ehk suve maigu suhu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 31. July 2015, kl 07.52

Mul 300 g. juures. Ilm on ikka väga rõve täna, ei tundu, et ka paremaks läheks. angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: 9990
Kuupäev: 31. July 2015, kl 11.27

Palun lisage mind ka duelli nimekirja. 2 püstitatud tingimust sobivad. Mis päeviti kaalumine on?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. July 2015, kl 12.14

hei 9990, sinu jaoks lausa vabarida alla tehtud. Lisa end ise. Ma vaatan siis valemid üle.
Pane oma algandmed ja siis tänase kaalu õige päeva juurde. Koma ära kasuta, vaid punkte....ja nagu varasemalt ütlesin, siis reeglid on esilehel kirjas, esimese postitusena. Samuti teeme lisaduelli, mille reeglid on punaselt 24.juuli minu postituses.
Kui midagi segaseks jääb siis anna teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. July 2015, kl 12.17

Mina panen eilse kaalu, sest olen suvilas ja kaalu kaasa ei võtnud. Loodan, et jäi sama. Samas üleeile oli juba nii ilus 8 jälle kaalul ees.
Eile käisin jooksmas ja jälle puusavalu pärast seda tagasi sad smiley Üle hakkab viskama juba. Muidu ei ole midagi viga ja trennis peaaegu ei tunnegi, et midagi puusaga oleks, aga kui trenn läbi ja veidi nö istunud siis pärast püsti tõustes on selline valu...lonkan ja terve öö tunnen magades seda puusa. Kindlasti lähen kiropraktiku juurde uuel nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 31. July 2015, kl 12.38

Teretulemast 9990, pane oma eesmärk/ideaalkaal ka kirja.
Ilm ei soosi kohe laisklemise päeva grinning smiley, käisin siis tegin ringi rattaga ära, nüüd veel vaja natuke kõndida ka, siis selle kuu eesmärk täidetud. Esmaspäevast taas tööle sad smiley ja siis hakkab rutiin peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: 9990
Kuupäev: 31. July 2015, kl 12.46

Nii, olen nüüd ka tabelis kirjas.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. July 2015, kl 13.17

Tore 9990!!! Kas tahad meie lisa motivatsioonist ka osa võtta, see mis puudutab seda 24.juuli reegleid? Ps. meil on oma Endomondo sportlik kalorite duell ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Delice
Kuupäev: 31. July 2015, kl 13.53

Nonii, tänane kaal oli pisut rohkem kui eelmise nädala oma - 71,3 ehk siis +400g. Samas see 70,9 oligi liiga ilus, et kohe püsima jääda. Ja kuna eile oli õhtul suht hilja veel sõbrannadega pastaõhtu ja jõin ka klaasi veini, siis on isegi täitsa ok tulemus. smiling smiley

Mida ma olen veel märganud, et juba ca kuu aega pole ma endale ühtegi nö patupäeva teinud. Ja mitte, et ma oleksin ennast keelanud, aga lihtsalt pole isu olnud. Olen mõõdukalt lubanud vahepeal kõike, mis isutab, aga kogustes olen jäänud tagasihoidlikuks ja see on minu jaoks midagi uut, sest üldine komme on mul siiski old selline, et kui ei siis ei ja kui juba, siis ikka nii et pärast liigutada ei jaksa. Ehk siis patupäevadel käisingi poes ja ostsin kõike head ja paremat kokku ja sõin kõik korraga ära. Üks väga halb harjumus sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: 9990
Kuupäev: 31. July 2015, kl 15.41

jah, võtaksin ka selle lisamotivatsioonipaketismiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.