Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 31. July 2015, kl 21.32

Mina panin täna sama kaalu, mis eelmine nädal, kuna mul siin pole võimalik kaaluda. Nüüd õhtul siiski tunnen, et kaalu on juures, juba raske on olla. Käisin väiksel jooksuringil ja 2 km peal hakkas südame juurest pistma. Edasi kõndisin. Eile oli kerge grill ja alko ka sõpradega, ega see ka kindlasti tervisele hästi ei mõjunud, kuigi täna hommikul oli täitsa ok olla.
Järgmine nädal, kui jälle Põhja-Eesti tagasi oleme saab ehk veidi seda söömist ja liikumist paremini kontrollida.

Tere tulemast, 9990!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 01. August 2015, kl 23.19

Ja-jaaa, Ursull, tulin töölt ära, et end 100% tervislikele eluviisidele pühendada winking smiley
Eile jõin 2 väikest õlut ja sõin veits snäkke, aga kõike mõistuse (aga mitte kalorite) piires, lubasingi endale teadlikult sellise õhtu, et maiustan veits. Täna pidin end niimoodi tagasi hoidma, et mitte kätt toidu poole sirutada. Mul just see aeg kuus, kui meeletu söögiisu peal on. Täiesti kontrollimatult võiks lihtsalt päev otsa maiustusi ja muud head kraami sisse tõsta ja nii, et paha ei hakka ega kõht ka täis ei saa. Õnneks täna pidasin vastu, paar päeva veel kannatada ja loodan, et seniks motti jagub, sest puhkuse ajal jube lihtne käega lüüa kõigele..

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: 9990
Kuupäev: 02. August 2015, kl 23.21

Mul ka kerge kriis. Sõbranna tuli paar päeva tagasi külla, suure tordiga. Õnneks sai see täna otsasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. August 2015, kl 05.50

Muide siucra, ma olen küll siin unistanud, et kui ma tööl ei käiks (mida mu mees kindlasti ei laseks), siis pühenduksin 100% tervislikematele eluviisidele ja mitte vaid enda osas vaid kogu pere osas. Käiksin turult mahetoitu hankimas, kasvataks ise üht-teist, liiguks rohkem, pühenduks rohkem oma vaimse tervise arendamisse, käiks mööda põnevaid koolitusi, mis aitaks end vaimses mõttes harida jnejne.
Aga mul ka nädalavahetus kõige paremini ei läinud. Sai mõned õlled joodud ja mõni magus ampski läks suhu. Liikuda jõudsin vähe. Ega selg väga ei lubanudki, lasin seljal olla. Alles eile õhtul taipasin, et võiks magneesiumi õli pritsida valulikesse kohtadesse. Viimasel ajal kippusid käed ka une pealt ära surema ja nii rõve oli olla. Täna hommikul ärgates kuidagi inimese tunne on tagasi tulnud, et mine või jooksma. Ilmselgelt magneesium aitas. Õhtul veel massaaži, küll siis saan tasapisi jälle end 100% korda.
Aga ilusat töönädalat, kes tööl käib või kel puhkus läbi sai nagu mul smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 03. August 2015, kl 11.27

Mu nädalavehtus oi täitsa ok, kui mõned alkohoolsed kokteilid välja jätta. Selle eest kappasin õe lastega mööda Pärnut, millest pool aega oli pisem süles. Müts maha ja suur kummardus kõikide emade ees! winking smiley
Mõtlesin endale lisamotivatsiooni välja. Nimelt, et kui 84 kg kaalun, siis lähen sõbrannale Saksamaale külla, ehk aitab.
Praegu vahin kontori aknast välja ja kibelen jooksma juba.tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. August 2015, kl 12.14

Mul sõbranna pani ka külmkapile kg eesmärgid ja siis kui täis võtab sildi ja siis on seal a´la ripsmete panek, mingid kallid ravivad šhampoonid palsamid, mingid kallim näokreem jne. Sellised vaheesmärgid vms. smiling smiley
Aga mina ei saa ikka sellest sügise tundest ütle. Ongi august käes ja mul sünna nv. Teeme emaga hamburgeriõhtu grinning smiley Teeme ise grillil burkse ... sugulased ütlesid ka, et grill lihast jne kopp ees grinning smiley Hea vaheldus tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 03. August 2015, kl 16.10

Mul täiesti pekkis toitumine. Alates reedest koguaeg üritused ja täna mingit meeletud isud ja ei suuda ei öelda. Magasin ka lisaks nii halvasti jne jne jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 03. August 2015, kl 17.15

ANXU79, mul sama seis. Ootan juba koju tagasi naasmist, et ehk siis saan jälle oma toitumist paremini jälgida.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: 9990
Kuupäev: 03. August 2015, kl 23.24

Ma püüan ka nüüd tagasi ree peale saada. Täna õhtul kell 17:30 võtsin viimase ampsu. Vaatab, mis kaalunumber hommikuks näitab. Minu jaoks on igahommikune kaalumine ( eriti siis kui näitab miinust) väga suureks motivaatoriks.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: 9990
Kuupäev: 03. August 2015, kl 23.33

Mina vaheesmärke püstitanud ei ole, aga aasta pärast läheme mehega romantilisele (ilma lasteta) reisile ja selleks ajaks on kindlasti vaja ideaalkaalus olla. Õnneks ta jumaldab mind juba praegu, aga mäletan kui olin 6 kg kergem paar aastat tagasi, siis ta ei suutnud minust käsi eemal hoida ja tegi mulle pidevalt komplimente. Ma tundsin ise ennast ka nii ilusana ja see oli supertunne, mida tahan tagasi.



Anett kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul sõbranna pani ka külmkapile kg eesmärgid ja
> siis kui täis võtab sildi ja siis on seal a´la
> ripsmete panek, mingid kallid ravivad šhampoonid
> palsamid, mingid kallim näokreem jne. Sellised
> vaheesmärgid vms. smiling smiley
> Aga mina ei saa ikka sellest sügise tundest
> ütle. Ongi august käes ja mul sünna nv. Teeme
> emaga hamburgeriõhtu grinning smiley Teeme ise grillil burkse
> ... sugulased ütlesid ka, et grill lihast jne
> kopp ees grinning smiley Hea vaheldus :

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. August 2015, kl 06.00

Nii, kuidas nüüd saada miinus reedesse???
Eile oli kolleegi sünna, teadagi mis....üritasin küll arbuusile pigem rõhku panna, aga no see kook oli elunämma. Eile vähemalt ei pidanud muretsema, et 4 toidukorda tekkiks spinning smiley sticking its tongue out
Lõunaks sõin veel pastat, et ikka süsivesikutest puudust ei tuleks, kui end üldse sel päeval liigutada ei saanud spinning smiley sticking its tongue out Õhtuks tegin vähemalt mingi rohelise salati ja vitsutasin seda süüa.
Täna tahaks ikka jooksma ka jõuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 04. August 2015, kl 06.42

Ma olen nii särtsu täis. Mainisein ka töö juures, et hakkasin jooksmas käima. Selle peale lubas ülemus mulle rulluisutamise ka ära õpeteda. smiling smiley Pean tunnistama, et ei oska seda, kardan kukkuda aga nii tahaks ära õppida. Nii et tuleb rullikad osta endale. Söömisega hakkan ka ree peale saama.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. August 2015, kl 08.10

Mul rullikad on, aga ei julge väga sõita. Pole olnud aega, et õppida ka. See aasta olen konkreetselt vaid 1x rullikad alla saanud ja max 15 min sõitnud. Tahaks mingid põhitõed selgeks saada, et keegi õpetaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 04. August 2015, kl 10.35

Mul ka rullikad, aga pole nüüd paar aastat sõitnud. Mul terviserajal see miinus, et ühtepidi hea minna, aga tagasi tõus ja pole just kõige mõnusam. Aga olen ka mõelnud, et peaks uuesti proovima.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 04. August 2015, kl 10.56

Ma kunagi käisin pidevalt rullitamas. Eelmine aasta sain korra alla. Meil siin kehvad kergliikulus teed: plaatidest pandud ja rattateed on üldse kividest tehtud confused smiley Ja mul siis hoopis vastupidi selle rajaga, algul on hea lähev veidi mäkke ja saab natuke ise ka tööd teha, tagasi jälle jube niru tulla, kui ainult laskuma pead. Tahaks ise rohkem vaeva näha.
Rullitamisega alustades on esimene asi pidurdamine selgeks saada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 04. August 2015, kl 11.40

Ma igastahes neljapäeval kavatsen rullikad ära osta. Pirital on päris head rullitamise teed. Lubati lõunapauside ajal õpetada. Kui rullitamise selgeks saan, siis wow...
Kardan, et pean surfamise õppimise järgmisesse aadtasse lükkama. Korraga läheb paljuks.
Talvel suusad alla.
Veider, ma olen muidu olnud see fitness stuudiote külastaja aga mingi aeg ma enam ei suutnud neid rühmatreeninguid teha, sest õhku polnud ja pea hkaas lõpuks ringi käima. Nüüd värskes õhus seda pole ja muidugi väga tervislik. Tegelikult spordi jaoks ongi värske õhk ju kõige tähtsam. Ja vaheldust leiab ju palju. Ahjaa tennist tahaks ka õppida mängima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. August 2015, kl 20.30

Mul eelmisel aastal oli põhimõtteliselt ainuke sisetreening ujumine. Kõike muud tegin vabas õhus. Suusatamist kavatsen jätkata, aga vaikselt oma lõpuks väikseid ringe, kuhugu võistlusele ei kipu, sest minu jaoks tunduvad suusa-ja rattavõistlused nii eluohtlikud.
Kardan, et rullikateni ei jõua see aasta. Ööjooks juba järgmine nädalavahetus ja kui ellu jään siis üritan uuesti minna kõnnimaratonile, mis juulis vigastuse tõttu ära jäi. See on siis kohe ööjooksu järgmisel päeval Värskas.
Plaanid on suured, aga ei julge siin väga hõisata, kohe on vigastus platsis. Veel on kirja pandud SEB poolmaraton.
Täna sai kairee ka omasilmaga ära nähtud ja ühine jooksutreening tehtud smiling smiley Väga vahva! thumbs up
Reedeseks kaalumiseks ei julge midagi loota. Hetkel kaalunumber ei lange, küll aga rasva % väheneb taas, mis ongi ju kõige olulisem.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 05. August 2015, kl 20.58

Kusjuures Ursull, mulle selline elu väga meeldiks grinning smiley Kahjuks veel pole võimalik, aga kes teab mis aastate pärast saab kui siin vaikselt eesmärgi poole rühin grinning smiley

Reedesest kaalumisest ma sel korral osa ei võta, sest sõidame mehega Hispaaniasse ja peale puhkust järgmise nädala numbrit vist lihtsalt ei julge kirja panna grinning smiley Mul plaanis nädal oliivide ja õlle peal elada. Ole! grinning smiley Oodata on ilmselt paari lisakilo, aga pole hullu, äkki suure palavaga ei tahagi muud kui ainult vett lürpida..

Sisetrennidest ainukesena teen ka ujumist, muidu eelistan väljas olla. Talvel kasvõi krõbeda pakasega õues jalutada, kui kusagil saalis hüpata. Eks igaühele oma muidugi, mõnele sobivad just trennid siseruumides.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 05.08.2015 20.59.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 06. August 2015, kl 15.30

Eilne jooksutreening läks igati asja ette! Mõtlen, et võiks ehk Seb 10km jooksust osa võtta.
Ja Pärnus tuleb 2 silla jooks, mis peaks ka 10km olema. Tundub üsna reaalne aga veel lubada ei julge. Vaatab kuidas kulgeb augusti lõpuni. smiling smiley

Sel talvel tahaks ka suusatama jõuda.

Ma käisin kaalu peal täna ära ja panen selle numbri ka homme kirja, sest enne esmaspäeva kaaluda ei saa. Kaalule astusein väriseva jalaga ja nägu läks tulemuse peale naerule. Motivatsioon tõusis lakke kohe. Eks homme siis näete smiling smiley

Täna õhtul lähen Pärnusse terviseparadiisi terrassile kontserti vaatlema. söögid sain ette tellida ja ma võtsin köögivilja ja puuviljavaliku. Selle eest homsest pühapäevani suvepäevad ma vaevalt porgandit järan ja vett limpsin. smiling smiley

Aga tugevat närvi ja edu homme hommikuseks kaalumiseks! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 06. August 2015, kl 23.23

Mida need kollased read-tulbad meie kaalutabelis tähendavad?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 07. August 2015, kl 08.26

Tere! Vaatasin ehmatusega, et tõesti pole siin vähemalt kuu käinud.... Kuidagi kiire on olnud ja ei ole enam siia sattunud. Ma nüüd küll teatasin kaalu ja loodan salamahti, et te mind siit veel välja ei viska smiling smiley
Kahjuks langus on imeväike ja mõnda kleiti mida oleks tahtnud sellel suvel kanda ei saanud ilmade pärast aga ka kaalu tõttu sest jälle olen nagu sangadega supipott :8 Aga meel hetkel veel hea ja luban endale kõike...

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 07. August 2015, kl 09.31

Jeerum,hommikul ärgates lootsin kaalul näha suht sama numbrit,mis eelnevatel nädalatel,aga see number oleks mu peaaegu pikali löönud,juures 2 kg,täiesti uskumatu,nii hull mu toitumine pole nüüd ka olnud,ehk kuumad ilmad,liiga palju vedelikku ja liikumist on olnud kehale kurnavad ning liigne vedelik pole kõik välja tulnud,keha on paistes,tuleb hakata otsast peale kõike kirja panema ja kõndidega tuleb vist ka natsa tagasi tõmmata,asendades ehk ka rullitamisega,jalgratast mul pole...
Ega siis midagi,luban nüüd,et panen vähemalt kõik järgneva nädala toitumised ilusti kirja,eks siis järgmine reede näha ole,mis kaal ütleb.Hea seegi,et reitelt tsellukas palju vähenenud ning pükste järgi otsustades on ka vähe peenemaks jalad jäänud,järelikult ka lihas kasvanud.
Nautigem tõelisi suve ilmasid nii palju kui neid siis antud meile on hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 07. August 2015, kl 09.41

Heihei! Mina lootsin,et kuna mul täna sünna, siis viimased beebikilod võtavad jalad selga ja lahkuvad vabatahtlikult! AGA OOO EI IKKA ISTUVAD NEED 2 KILO KANGEKAELSELT MU SANGADEL!
KUi ei saa heaga, siis saab halvaga. It means... SÕDA LÄHEB NÜÜD LAHTI grinning smiley

Aga no nüüd nv tähistan sugulastega sünnat ja siis nagu tahaks ju head ja paremat. Kuna meil kõigil peres grillimisest kopp ees, siis teeb ema suveköögis koduburkse grinning smileytongue sticking out smiley
Ilmad on tõesti väga SUVISED! Natuke liiga vara oleks muidu külmaks läinud.
Sain ämmalt sünnipäevaks esimese roosiseemne oma roosipeenrasse, lähen nüüd kaevan tollele augu ja istutan ära.tongue sticking out smiley
Teile aga kerget nv! tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 07. August 2015, kl 09.58

Anett, palju õnne sulle!! Said ilusa ilma kingituseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 07. August 2015, kl 12.59

Anett, palju õnne sulle smiling smiley Loodan, et tuleb tore nädalavahetus. Naudi päeva ja söö kooki, sest kunas ikka ilma süümepiinadeta ja hea põhjusega natuke elust rõõmu tunda, kui mitte oma sünnal grinning smiley Ma luban endale ka veits kooki, sest täna hommikul sain jälle tädiks grinning smiley

Õnneks sain end siiski kaalutud ja see tulemus mind ei rõõmusta absoluutselt. Toitumine pole küll korras, aga samas väga jubedalt pole maiustanud. Ütleme nii, et kalorinorm on iga päev ikka kõvasti väiksem, kui täiesti tavalise inimese päevane norm, aga ju ma siis pole ikka veel tavaline inimene ja nii palju veel süüa ei tohi. Iseenesest ei ole nagu näha ega tunda, et ma juurde oleks võtnud, lihtsalt kaal näitab suuremat numbrit. Trenni olen muidu kõvasti teinud. Mu viimase aja rekord- eile tegin kolm pikka jalutuskäiku, kokku tuli üle 20 km smiling smiley
Aga ka teistele, kel kaalu mingil põhjusel juures, vahel tulevad need tagasilöögid ja no eriti suvel ja puhkuse ajal.. Sügis ja rutiin loksutavad asjad jälle paika smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 07. August 2015, kl 13.49

Tervitus, said mu õgimised tasutud juures 1.7 kg angry smiley Aga täna juba tunnen, et pole selliseid hulle isusi, ju siis oli mingi imelik tähtedeseis, mis pani sööma. spinning smiley sticking its tongue out
Anett palju palju õnne Sulle! smileys with beer
Redismari vaata mõned lehed tagasi, seal kirjas, meil hakkas uus duell, sellest ka värvide muutused, kui tahad osaleda, siis tee ka ennast kollaseks. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 07. August 2015, kl 13.56

redismari kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mida need kollased read-tulbad meie kaalutabelis
> tähendavad?


Tuleb ikka korralikult teemat jälgida, siin juba uus duell käimas. Osalejad on siis kollased, saan ma õigesti aru?
Mul pole mõtet vist liitudagi, 5 kg maha võtta oleks superluks, aga esialgu vaja eesmärk -3,3 kätte saada. Üleeile nägin 63.0 ära ja lootsin, et ehk tänaseks on kaalul juba 62 ees, aga no kus sa sellega. angry smiley
Homme on tähtis päev ja suurem tordisöömine-šampusejoomine ees, siis nädalaks puhkama - seega järgmiselt nädalalt ei looda ka veel midagi head. Siis aga jälle uue hooga edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 07. August 2015, kl 15.21

Palju õnne teile Anett ja Siucra!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. August 2015, kl 16.21

redismari -5kg on sul jõuludeni aega maha rahmeldada winking smiley

Nii, minul kaalu pole ja ma ei tea palju ma kaalusin hommikul. Jätan vist sama tulemuse, sest enne esmaspäeva hommikut ma kaalule ei saa ka.
Tulin eile plikaga suvilasse ära, et täna randa saada. Tegime rannapäeva ja varsti kohe kogu perega folgitama Käsmu.

Anett, sjuuper õnne uueks aastaks the finger smiley ja et need 2kg veel kukuks selle aasta sees hot smiley !

Piia, vaadates su jõhkrat liikumist siis see lisakilo võib ka sealt tulla, et lihas kasvab.

Olge mõnnad! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 07. August 2015, kl 22.29

Anett ja Siucra, palju õnne!
Mul oli ka täna kaalu juures, samas ma ei tea, mis ta mul eelmine nädal oli, kindlasti ei olnud, siis ka miskit head. Tegelikult see nädal oli see kaal mul isegi rohkem ja tänasega sain juba veidi alla, aga mitte sinna samasse kohta, kus ta nüüd 2 nädalat tagasi oli.
See nv tuleb nüüd asju pakkima hakata, esmaspäeval võtame pika kojusõidu jälle ette. Täitsa ootan juba tagasijõudmist: oma kodu, omad asjad, oma rutiin jne.
Oleme siin usinalt maju ja muid elamiskohti Eestis vaadanud, aga hetkel ei jäänud küll midagi silma, mille kohe oleks tahtnud ära osta. Seega, peame seda koduotsingut nüüd distantsilt jätkama. Eks see keeruline ole, aga järgmine aasta ju vaja kuskile maanduda.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.