Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 07. September 2015, kl 15.09

Minul suur stress ja kord on isu ja kord pole.
Aga jooks laks hasti smiling smiley Minu aeg oli 1h ja 4 minutit. Viimased 2km olid niii jubedad, et oleks tahtnud Pärnu jõkke hüpata grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 07. September 2015, kl 15.21

Mul meeletu söömine, mul pole varem päevade ajal sellist hullu söömist olnud, kui nüüd. Kus juures suur söömine hakkas peale seda peale, kui käisin kiropraktiku juures, muudkui sööks ainult ja valimatult.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. September 2015, kl 08.44

Anxu, arvan et asi sul ikka peas kinni. Mõtle nüüd rahulikult läbi, et kas tegelikult keha tunneb nälga ja vajab kõike seda või mitte?
Mina üritan nüüd eriti peeneks oma Orgu kava ajada. Jäin mõttesse, et ma seda vahepala tihtipeale kas ei tarbi üldse ära või siis söön selle pärast õhtusööki veel juurde, mis vist on viga. Üritan nüüd vahepala tööle kaasa võtta ja süüa seda kuskil kella 15 paiku ära, et liiba suur vahe söögikordadel sisse ei jääks. Vaatab, kas annab paremaid tulemusi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 08. September 2015, kl 14.26

Eks kindlasti on peas kinni, miks me muidu ei saa oma kaalusi korda. Aga seekord oli teisiti, ma lihtsalt muudkui sõin, mul nagu ei tekkinudki seda täiskõhutunnet. Nüüd siis pean ennast kokku võtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 08. September 2015, kl 19.59

Anxu, mul oli sama teema. Üks päev sõin 2 kotti kaneelirulle järjest ära ja siis ühe tahvli šokolaadi kaa. See oli muidugi enne punaseid ja arva ära kas mul oli paha olla või kõht täis. Mkmmm. Ma oleks võinud vabalt veel paar kotti neid ära süüa grinning smiley Nii terve nädal järjest vist. Vahel lihtsalt on selliseid perioode ja tuleb lihtsalt mõelda, et see jube isu läheb lõpuks üle või viskab endal see raske olemine kopa ette ja lõpetad ise selle jubeda söömise. Ma paar päeva tagasi lõpuks lõpetasin ja nüüd tunnen end hästi, nohjah.. pea 2 kilo on tänaseks juures..

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 09. September 2015, kl 14.13

Täna oli mul juba 61 kaalul ees :O Nii suur stress ja nüüd selline pingelangus , pole ime ,et kaal lausa sulab : D

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. September 2015, kl 15.06

Ma nüüd üritan javascript:editor_tools_handle_sub()uut taktikat, et ma ei mõtle enam kaalule. Mul on tunne, et see tekitab mulle siiski lisastressi. Iga hommik ärkan on esimene mõte, mis see kaal näitab? ja kui magama lähen mõtlen, mida see kaal küll hommikuks näitab?
Ei-ei-eiiii.....aaaaim gõõõuing kreiziii!
Fakt on see, et kaal on praktiliselt tagasi, kuigi teen kõike ilusti tublisti ja 9 päev juba ilma suhkruta elanud. Rasva % langeb kenasti. Võimalik, et keha hoiab vett kinni või siis tõesti päevade tulek annab varakult märku, kuigi sinnani oleks oma nädal-2 veel aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. September 2015, kl 15.25

Ma ei saa aru mis krdi javascript sinna vahele tuli.... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 09. September 2015, kl 18.58

Ursull kuidas kava jälgimine edeneb muidu? Ma nüüd mõtlesin, et proovin ka see 3 päeva, mis tasuta. Issand ma pean nii palju sööma kohutav lausa. Mu kogused on muidu ikka taldrikul poole väiksemad, ma muidugi olen lisand rohkem maitseaineid, kui seal lubatud, ei piirdu ainult soola ja pipraga. Puudust tunnen puuviljadest, kui ikka ei lubata, siis tahan. tongue sticking out smiley Ma pigem sööks päevas kaks puuvilja ja jätaks pähklid ära. Vaatasin, et esimesel päeval jäi kaloraaž 1700 piiri, täna on veidi alla 1300, päris suur vahe, aga samas kõht jõhkralt täis, lõpuks sundisin ennast lõpuni sööma.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 09. September 2015, kl 19.27

Hahaaa... Ma just mötlesin, et väga huvitav taktika grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. September 2015, kl 05.49

Anxu, ma juba suht harjunud sellega. Noh tegelt ma põhimõtteliselt ennem ka sõin nii, aga ilmselgelt valedel aegadel mingeid aineid ja valedes kogustes. Hoiatan sind, et see 3 päeva on liiga lühike aeg, et üldse midagi aru saada. Mind näiteks ajas see närvi, et nii lühikese ajaga pidin kõik selgeks saama....ja ei saanudki. Pakun välja, et ideaalne on alustada nädalavahetusel, kui rohkem aega, et istuda ja planeerida oma menüüd ning ostagi poest kraami nii 2-3 päeva kaupa ette valmis esialgu. Pikemaks perioodis ma ei saanudki osta, sest kogu see värske kraam lihtsalt ei mahu mulle külmikusse enam. Nüüd kus poiss sõjaväest tagasi oleme jälle kodus probleemi ees, et meie 2m kõrgune külmik jääb meie perele väikseks. Peab soetama 1 veel kõrvale või siis laiema, et nädala kraam korraga sisse mahuks.
Kaalu ma hetkel üritan nüüd ignoorida, samas võin öelda, et riietest saan aru ja ka silmaga on veidi märgata, et suur kõht ees ripub tiba vähem. Keskkohast on ka 2-3cm kadunud.
Nüüd tegelen sellega, et enam väga ei vaata mida päevaseks menüüks pakutakse vaid vaatan külmikusse, mis mul seal on ja siis otsin selle järgi menüüd välja. Vahest kui mõni asi on suht aeganõudev kokkamine, nagu nt. kartulite koorimine ja keetmine, siis ma keedan neid rohkem, et järgmisel päeval ka mingeid toite sellega süüa, kus keedukartul sees. Eks ma üritan ka jälgida seda, et nädala jooksul oleks söönud nii siga, veist, kana kui ka kala.

Alustasin ka vitamiinikuuridega. Hommikuti C+D läheb sisse, päeval omega3 ning õhtul topelt magneesium, et jalad vastu peaks jooksule.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. September 2015, kl 10.35

Täna veidi rikun menüüd, sest vaja oleks enne võistlust tiba süsivesikuid juurde saada. Vapianos saab 4€ pastat jooksjad süüa alates tänasest. Vähe ei pistagi ühe pasta bolognese kinni või?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. September 2015, kl 06.24

Nonii, mul siis pluss, mida ma juba ette teadsin. Nädala algul oli pluss suurem isegi. Veidi olen alla saanud. Üritan sellest kaalunumbrist mitte lasta end häirida, sest see nädal üle pika aja tunnen, et riided on vabamalt seljas ning keskkohast olen kaotanud 2-3cm. Samuti ma pole juba ammu näinud 36% rasva oma kaalul. See ikka tavapäraselt olnud üle 40%.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 11. September 2015, kl 06.59

Kusjuures, enne rasedust oli mul kaalu nr nii peas kinni, et mul ei läinudki konkreetselt grammigi alla vaid jäi pidama ja siis hakkas juurde tulema. Ma mõtlesin igal tunnil oma kaalule. Mees ütles ka,et ma pean vabaks laskma. Mis siis ,et käisin üle päeviti jooksmas jne... Nüüd olen ma suht lebolt lasknud. Kuni praeguseni, esimene kord kui nägin ,et 62 ees, siis hakkas jälle peas number vasandama ja kohe jälle tipin koha peal.
Olen rahul hetkel oma nr. kuigi nädala algul oli 61.6 ees. AGA eile käisin oma sõbrannaga kinos, kes saab mega harva välha kodust ( 3 last, 1 laps on 4 kuune kohe ) ja siis ta tahtis mäkki minna. Ta ju ei saa üldse kusagil käia, no siis läksime. Lasin end veel ära osta,et suured eined... HUHHH kus ma surin alles!!!!!!! JEESUS Ja need gaasid. Keha pole kohe üldse harjunud... HULLUMAJA grinning smiley
Aga minul tulen mees koju laupäeval ja siis saan minna millal tahan jooksma, ei pea kedagi ootama hakkama.
Nüüd 10st panen lapse magama ja siis garderoobi kraamima, vaja sügis/talv riided välja otsida.
Aaa- nüüd kus see, 62 ees, siis tunnen end lausa seksikana! Ausalt, muidu ma ikka häbenesin ja käisin lohvakates riietes, aga nüüd grinning smiley tunnen end päris hästi! Kuigi sangad laperdavad tuule käes nagu koera kõrvad grinning smiley aga siiski, ei ole enam seda rippuva kõhu tunnet!
Ma nüüd lähen katlasse tuld alla ka tegema grinning smiley Laps turvatooliga kaasa ja põletama grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 11. September 2015, kl 07.34

Anett, mida sa põletama lähed? Ma alguses lugesin, et turvatooli grinning smiley

Muide, Anett, tean täpselt kuidas sa end tunned. Kui ma jõulude ajal kaalu 60 peale sain, siis tundsin end päris püssilt ja siis pühade ajal lasin end veits käest ja kevadel täiesti käest. Nii hullult, et vahepeal peale mõnd nädalavahetust näitas kaal pea 65 juba.. Õudne. Ja see 5kg vahe on tõsiselt märgatav. Varem mõtlesin, et ah mis see 5 kilo ikka on, aga tegelikult on väga palju.

Mul pluss ja seda oligi arvata. Olen juba ju maininud oma kaneelirulle ja no sealt need lisagrammid tulidki. Nüüd olen 5 päeva tubli olnud. Mõnel päeval olen veits üle normi läinud ja mingi puuvilja söönud, aga seda ma väga ei põe, peamine, et jälle alla ei annaks smiling smiley Tegelikult nüüd sügis ka käes ja mul sügisel tuleb see kaalu langetamine paremini välja grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. September 2015, kl 08.06

Anett, sa nägid supper hot välja, kui ma sind Pärnus nägin! Ilusad pikad siredad sääred, nende eest võiks kamp pagulasi end tappa, mitte kodumaa eest seista grinning smiley
Võta riläksilt, sul vaid veidi vaja pingutada, et sangadest lahti saada. Soeta graatsiaketas ja igal võimalikul hetkel vihu neid teha. Kuuaega rabelemist juba saeb neid külgi vähemaks.

Peaks ise ka selle ketta jälle kasutusele võtta. Mis ma siin vabal hetkel ikka niisama teleka ees passin. Kuigi seda aega on väga vähe, kui ma maha istuda saan. Tööl on nagu puhkus selle kõrval, mis ma koju tulles rabelen.

Hakkan orgunnima jälle ujumistrenni tööl sügis-talviseks. Siis oleks jälle 1 päev nädalas kindlalt paigas, millal pean trenni tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 11. September 2015, kl 11.53

OI oi Ursull- nüüd ajasid mu nii punastama,et kuku või toolilt maha. grinning smiley
Aga ma olen hakanud nüüd isegi T-SÄRKE KANDMA :O MA ei teinud enne rasedust seda , põdesin oma voldikesi grinning smiley
Krt, ma mingi vehin selle endoga mööda ilma ringi ja IKKA lähevad kõik minust kui puust mööda :O

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 11. September 2015, kl 15.14

Ma siis proovin nüüd ka seda orgu värki. Kusjuures esmaspäeva õhtul näitas kaal mul 91,3 kg eye popping smiley ja täna hommikul oli 87,5 kg, siis ikka väga palju alla läinud, aga eks see alguse asi. Nüüd kaks päeva pole jälginud, kuna hetkel keeruline periood, kuid homsest proovin edasi, esialgu ei plaani pikemalt kui ühe kuu. Minu jaoks on seal ikka toidu kogused meeletult suured, ma tõsiselt ei jaksa süüa ja lõpuks käib juba toit suus ringi, mis sulle eriti ei meeldi. sad smiley Aga samas kaal jälle liikus, eks proovin kuu ära ja siis vaatan edasi. Ei taha väga pikalt ette võtta, kipun tüdinema asjadest ja siis kahju, kui raha makstud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. September 2015, kl 15.23

Novot Anxu, sul läheb see kaal ilusti alla, aga mu keha on juba harjunud selliste söökide ja portsionitega. Millega ma ära harjuda ei taha on see pidev kokkamine.
Järelikult jätad oma keha tihti nälga, kui sööd nüüd rohkem ja kaal liigub alla. Pärast füüsilist tahab keha alati valku saada, sellest teda ilma küll ei tohiks jätta.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 11. September 2015, kl 15.40

No kokkamisest ma ei räägi üldse, sellest mul tõsine siiber, kui ma pean tööl päev läbi kokkama ja siis veel kodus lisaks, siis arva, kas ma väga tahan. grinning smiley Mul lapsed olid suvel väga rõõmsad, kui ma neid päris tihti viisin välja sööma, sest ma tõesti ei taha veel peale tööd ka süüa teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. September 2015, kl 15.45

Ma võin nädalavahetusteti kokata suurema portsu ette, aga pärast tööpäeva on nagu räige enesevägistamine....ja sa mitte ei pea tegema õhtuks süüa vaid ka juba järgmise päeva hommikuks ettevalmistusi ja ka lõunaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 11. September 2015, kl 15.48

Just, mulle ka ei meeldi see õhtune kokkamine ja siis veel hommikune. Ma küll mõtlen, et kaalun õhtul hommikused asjad ära, aga ikka jääb õhtul tegemata. Lõunaga veidi lihtsam saan tööle teha, kui kodus ei viitsi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. September 2015, kl 20.25

Ma ikka niikaua seal pingutan, et saan selle tasakaalustatud toitumise täiesti käppa. Aegajalt lähen käin võtan sealt uusi retsepte kui vanad hakkavad ära tüütama.
Nagu sa ise Anxu tead seal FB grupis ka olles, et kõike võib süüa ainult kogused ja aeg on olulised winking smiley Orgu puhul on leib, suhkur välistatud!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 11. September 2015, kl 20.57

Ma küll ei suudaks leivast loobuda. Suhkrust loobumise elaks ehk üle. Aga, kas see suhkrust loobumine tähendab täielikult magusast loobumist või nt loodusliku asjaga magustatud kraami võib ikkagi süüa? Mulle sõbranna kinkis sünnipäevaks hunniku jäätist, mis nt on magustatud steviaga. Vedeleb mul külmikus ja võtab ruumi. Ma hetkel üritan magusat mitte süüa, seega on see kraam täielikuks nuhtluseks. Õnneks on osad sordid kahtlased ja väga usinalt neid sööma ei kipu. See selleks.
Kaalu osas on mul täielik jama. Ma olin kindel, et olen alla saanud, sest olen sellel nädalal päris korralikult toitunud (va üks päev, kus lubasin endale 2 pannkooki) ja ringi olen ka kõmpinud, aga ei miskit. Kaalu hoopis juurde tulnud. Täielik nutukas. Olin juba ju 66 kg ja nüüd olen selle kõik ära rikkunud. Pean kõik väga rangelt kirja panema. Ise loodan, et sügisel läheb langetamine lihtsamalt. Ei ole ringi sebimist ja saab toitumist paremini jälgida.
Kuidas Teie muidu magusaga teete? Kas sööte ikka aeg ajalt, jäädes kalorite piiresse või ei söö üldse magusat? Mulle endale tundub, et kuna ma üritan magusat täielikult vältida, siis tekitab see kohati hoopis suurema isu selle järele. Ma ei tea, kuidas oleks õigem. Andke nõu.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 11. September 2015, kl 21.22

Mul kui ikka mega isu peale tuleb, siis ka luban, kui ei luba, siis lähen tigedaks ja isu kasvab veelgi. Kohvi kusjuures olen ka hakanud praktiliselt ilma suhkruta jooma, ainult pool tl panen, vahest unustan ka selle ära. Ja puudust ka eriti ei tunne. Nüüd olen paar päeva jälle asja käest ära lasknud, kuna hetkel rasked ajad. Aga plaan homme jälle orgu menüü juurde pöörduda. Mädzi proovi ka see tasuta aeg ära orguga, siis saad ka äkki aru, mida näiteks võiks menüüs muuta. Seda saab minu arust kuskil nädala jagu kasutada, siis vist konto kustutakse. Ma olen nii aru saanud. Mul mees tuli täna koju ja ütles, et külmkapp igasugu totsikuid ja notsikuid täis, mul tavaliselt suht hõre, kuna enamus aja lastega, siis ei varu megalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. September 2015, kl 07.49

No Orgu menüüdes pole grammigi suhkrut, ega magusat. Ainuke magus mis sa sealt saad on kookos toodetest ja puuviljadest.
Kohvi joon ma ikka täispiimaga (see farmi 3,8-4,2%) ja steviaga. Magusa isuga ongi nii, et kui keelatud siis tuleb ilge isu. Märk sellest, et oled suhkru sõltuvuses. Samas kui selle perioodi ära kannatad 1-2 nädalat, koos migreenidega (mis on võõrutusnäht), siis pärast on juba savi. Minul täna 12 päev ilma suhkruta. Üleeile tegin isegi kooki, mis ei sisaldanud grammigi gluteeni ega ka suhkrut. Jube nämma sai. Toidutarest leiab selliseid retsepte smiling smiley
Aga noh sellised koogid pole Orgu kavas ette nähtud ja mina olen söönud neid vahepalade asemel õhtul pärast kolmandat sööki. Seda vahepala ma reguleeringi nii, et kui on trennipäev siis söön vahepala enne õhtusööki ära, sest õs lükkub ajaliselt kaugemale siis. Kui trenni ei ole, siis saab õs söödud juba kl 18-19 vahel, seega väike vahepala kl 20-21 vahel on veel täiesti ok.
Viimased päevad olen Orgut vaid osaliselt järginud. Samas kõikide toidukordade puhul olen järginud samu põhimõtteid, et söök peab tasakaalustatud olema.
Rõõmus uudis ka, et täna hommikul kukkus kaal ootamatult alla, rohkem kui eelmisel nädalal kaal oli spinning smiley sticking its tongue out Ei teagi, kas suutsingi kaalule mõtlemist ignoorida või mis värk, aga keha vabastas end mõningatest grammidest. Ilge tahtmine on tabelit muuta, aga las ta jääb. Homme SEB poolmaraton ees, äkki pärast seda jälle mingi hullema pingutuse järgi hakkab keha kaalu jälle kinni hoidma.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 13. September 2015, kl 08.46

Ma mõtlen ka liialt sellele numbrile. Olen märganud, et kui sellest numbrist suva, siis kaal langeb ka paremini.

Aga selle toitude tegemisega on nii, et ma ka ei viitsi. Kodus olles tegin iga päev värske toidu (no välja arvatud salatid lõigun paariks päevaks ette). Lisaks sõin hommikul putru või praadisin muna ja õhtuti valmistasin endale ja mehele järgmise päeva lõuna ka valmis. Nüüd olen paar kuud kodust eemal ja arvake palju ma üksi olles süüa olen teinud? Pühapäeva hommikul olen muna praadinud, aga peale selle vist 1-2 korda ainult. Keetsin portsu makarone ja viimased neli päeva neid mingi bolognese kastmega söönud. Väga mitmekülgne see menüü just ei ole ja ilmselt sel oma roll, et kaalu rohkem alla pole saanud.

Mulle ikka tundub, et nii raske on, kui millestki peaks 100% loobuma. Üks sõbranna on ka igasugu dieete ja toitumisi proovinud ja kui ma talle kalorite lugemist soovitasin, oli ta täiesti vaimustuses. Tal vaikselt hakkab kolmas kuu tiksuma ja vähemalt enda sõnade järgi pole ta kordagi veel libastunud. Alla on ta muidugi võtnud juba üle 10kg. Ta ütleski, et tavaliselt paar kuud piinleb ja siis lööb nendele dieetidele ja piiramistele käega lõpuks, aga ta arvab, et selle kalorite lugemisega suudab ta ilusti alla võtta. Me võiks siis ju kaa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 13. September 2015, kl 14.33

Ma käisin täna laadal, lubasin endale ühe väikse käsitöö kommi ja sellest ka osa andsin lapsele. Eile käisime ämma juures vanavanemate päeva tähistamas ja siis suutsin ka piirduda pisikese tüki õunakoogiga, mille mu oma laps tegi. Ja saunas käisin ka veega, polnudki nagu isu, et võtaks näiteks õlle või siidri. Tundub, et iseloom hakkab tekkima, vähemalt hetkel. grinning smiley Eilne ja tänane menüü orgul mulle juba meeldib, just sellised toidud, mida eelistan.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. September 2015, kl 11.31

Eile oli noorkuu ka, äkki seepärast oli ka lihtsam isusid ohjata winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 14. September 2015, kl 14.13

Väga tubli, Anxu. Saad jälle reele. Vahel veidi ja kalorite piires kommi ja kooki on täitsa ok süüa, kui iseloomu on ja käsi rohkem ette tõstma ei hakka grinning smiley

Ma hoian sel noorkuul nüüd alati silma peal. Pole ilmselt raske arvata, mida ma tavaliselt soovin.. Niiet kui noorkuu mu soovid lõpuks täidab, siis loodetavasti lahkun siit seltskonnast nagu Birika hiljuti.. Mul pea pool aastat aega kaaluabi pikendamiseni grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.