Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. September 2015, kl 18.04

Mul praegu mingi mõõn!!! AIDAKE!!!
Mees tuli koju, kukkus mind kiitma,et ma näen nii hea välja! Et kõht isegi parem kui enne rasedust. No nüüd ma siin söön kõike ja mütlen, et mees ju ütles,et olen saledam kui varem ...
AIDAKE AIDAKE AIDAKE!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 14. September 2015, kl 18.49

Anett ei söö midagi kõike, sul pole veel ideaalkaal käes. the finger smiley Ma täitsa usun, kui mõnus tunne see on, kui selliseid komplimente saad. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. September 2015, kl 19.27

Jumala hull asi ! Nooo ainult õgiks kõike! Vaieldamatult lihtsalt sööks, sööks ja sööks! No kui ei oleks võimalik siis arvaksin,et olen rase grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Vb hakkab alles nüüd spiraal mõjuma. grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Või on kuud, tähed jne jumala sassis mul grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 14. September 2015, kl 20.19

Tundub, et meil enamusel mingi aeg käib selline imelik söömisorgia ja sööme valimatult. confused smiley Katsu vastu võidelda, tean kui raske see on, alles hiljuti oli endal sama jama ja kõige hullem, et ei saanud kõht ka täis, et oleks siis lõpetanud, muudkui õgisin.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 14. September 2015, kl 22.22

Haha. Ma loen seda juttu täpselt nagu endast grinning smiley Ja teinekord on suht tihti nii, et kui järsku on kaalul ikka mingi eriti ilus number ja tunnen end eriti püssilt ja vaatan peeglist, et oo ja mõni riie näeb eriti ilus välja, siis paar tundi peale seda olen kalorid lõhki söönud. Ma ei tea nagu mingi imelik reaktsioon, et nagu ei tahakski alla võtta või et võiks käega lüüa, jube lausa.. grinning smiley

Anett pane kohe külmkapi uks kinni ja mine hoopis jalutama. Nüüd hea võimalus, kui mees kodus ju smiling smiley Kleebi külmkapile keelumärk ja meelespea endale, et eemale hoiaksid! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. September 2015, kl 11.05

Anett, söö-söö, siis oled varsti nagu mina :p Noh, kas läks söögiisu ära? spinning smiley sticking its tongue out
Ma tänasest üritan jälle Orgut järlgida. Laupäevast alates jälgisin vaid oma poolmaratoni menüüd, sõin pastat ja rohkem süsivesikuid. Eile veel kuidagi ei suutnud end kokku võtta, et menüüd vaatama hakata, samas ega ma midagi keelatud ka ei söönud. Ikka mõistuse piires. Tegin tumedat riisi ja lõhet ning kuhjaga silo kõrvale. Täna siis püüan Orgu retsepte edasi teha. Ootame siis reedet ja vaatame, kuidas need õigimised teile mõjusid.
Arvatavasti õgimistega pole veel lõpp, sest kuu hakkab nüüd ju kasvama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 15. September 2015, kl 14.05

Külmkapp on kinni ja mees lubas,et paneb jala ette mulle kui selle lähedusse lähen grinning smiley grinning smiley
Ursull sa ikka mega tubli! Tahaks ka juba nii tubli olla,et poolmaratoni joosta. Aga sinna läheb veel aega. Mütlesin ka ,e t peaks seda Orgu värki vaatama. Tundub ikka päris hea smiling smiley)))))
Ilm meil ikka nii sügis mis sügis. Tellisin just kummikud endale ,et tibuga jalutamas käia. Töna käisin ja vihma kallas nii RÄMEDALT grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 15. September 2015, kl 14.33

Anett proovi jah orgut, see esimesed poolteist nädalat tasuta. Saad ettekujutuse, ma nüüd plaanin kuuks ajaks liituda, tean et tuleb kallim, aga mulle sobib nii. Kipun muidu tüdinema ja siis oleks rahast kahju.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. September 2015, kl 14.51

Nüüd mingi erisoodus, et 1,5 nädalat tasuta või??? Mul oli vaid 3 päeva ja sellega sain ainult selle aimnduse, et see paras pain in ass ja ajakulu ole, et seda pidevalt järgida grinning smiley
Muidugi ma tean, et see on hea, aga kiunuda tahaks ikka :p

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 15. September 2015, kl 16.31

Mul konto on avatud 1,5 nädalat, seal on nii kirjas ja laseb täita, keegi pole raha küsinud. Eks ma pean nüüd neljapäev maksma hakkama, muidu panevad kinni. smiling smiley
Olen sinuga nõus, et ajakulu on küll, et mõtle koguaeg, mis ja kuidas jne jne. Huvitav, kas ilm selline, et tahaks ka vinguda. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. September 2015, kl 19.51

ANXU, aga sa mõtle parem nii, et algul vajadki seda rohkem, siis mingi hetk saad ju selle toitumise kätte ja teed omal käel. Noh tegelikult peadki ju õppima lõpuks omal käel õigesti toituma. Ning kui aasta jooksul jälle tahab asi käest ära libiseda, siis sul on iga kell võimalus jälle tulla ja neid reegleid endale meenutada, võttes sealt retsepte jnejne.
Mina tegin aastase lepingu, siis 9,90 vist oli see summa, mis iga kuu mu kontolt maha võetakse. Kokkuvõttes ma arvan, et see raha ei olegi väga suur summa, kui ma aastaga suudaks alla võtta ja kehakaal ka püsima jääks. Kui on vaid enda teha.
Hetkel Orgu leht lubab mulle, et märts-aprill saavutan oma ideaal kaalu kui rangelt reegleid jälgin ja söön nagu peab, siis peaksin saavutama 58,6kg! Ma leian, et kui ma selleks ajaks suudaks järgida nii palju, et 7 kaalunumbriks tuleb, siis olen ma ka võitnud.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 15. September 2015, kl 20.07

Mulle lubab veebruariks 66,5 kg, vot see oleks juba täitsa lagi. Nii vähe kaalusin ma siis, kui ma jäin oma esimest last ootama ja esimese nädalaga oksendasin ennast kuskil 7 kg kergemaks. Enamalt jaolt olen ikka kuskil 72 kg. kaalunud ja arvan, et oleks sellega rahul. smiling smiley
Ursull, kuidas sulle orgu treeningkavad tunduvad?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 16. September 2015, kl 14.39

Minul on ka 3 proovipäeva. Aga ma kaldun arvama, et teen selle aastase registreerimise. 10 euri kuus tervisliku toitumise juhendamise eest on igati ok. Parem kui 10 euri eest magusat osta.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. September 2015, kl 05.51

Hei!
Endo grupis tekkis mõte, et mis oleks kui see reede saaks kusagil Tallinna kesklinna kohvikus kokku pärast tööpäeva? Kui palju oleks liitujaid? Muidugi kui see päev ei sobi, aga tahaksite minu, Kairee ja Anxuga kohtuda (kes, hetkel on öelnud, et tuleksid), siis andke teada ka endale sobiv päev. See homne kohtumise mõte oli selline eksprompt, aga võime otsida sobivaima päeva kõigile. Samuti pakkuge välja koht, kus veidi mõnusalt istuda, kohvitada ja lobiseda saaks. Reede õhtu siis võib mõni koht liiga lärmakas olla. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 18. September 2015, kl 06.44

Tervist!
Hommikul kaalule ütlesin küll flirtivalt Well hello there grinning smiley No mida numbrit.
Ikka mitu korda kaalusin,et uskuda grinning smiley
Täna jälle jooksma, eile tegin puhkepäeva kuna tundsin ,et jalad natuke hellad. Täna hoopis teine tera. Peab ikka veel rohkem venitama. PEaks telekast omal need võimlemisprogrammid ülesse otsima ja vehkima hakkama. Praegu kui mees kodus siis nii lihtne , ta tegeleb lapsega ka mina muudkui kulutan kaloreid grinning smiley

Ilusat koosviibimist teile winking smiley Ja ärge siis toitudega patustage tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 18. September 2015, kl 07.07

Mul ka ilusti langenud. spinning smiley sticking its tongue out Anett tundub, et isegi need murdumised ei murdnud meid, vaid hoopis aitas kaalulangusele kaasa. the finger smiley Ursull sul ka täna ilus langus. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. September 2015, kl 07.46

Heip!
Hommikul kodus olles jõudsin vaid numbri sisse toksida, aga kommida ei jõudnud.
Jah, ise ka olin üllatunud, et tubli miinus. Eile õhtul juba kui kaalule astusin tekkis tunne, et täna võib midagi head tulla smiling smiley Tuligi!
Ise arvan, et asi on selles, et lasin kehal ilusti pärast SEBd taastuda ja toitumisega olen ka nii enam väheb 50:50 Orgut jälginud.
Nüüd enam ei tahakski 9-t kaalu ees iialgi näha. Võikski nii jääda, et ikka ainult väiksemaks ja väiksemaks....järgmine number mida soovima hakkan kaalule on siis 88 :p
Ilusaid numbreid teilegi!

Ahjaaa, kes täna viitsib võiks õhtupoole minu ja Kairee ja ANXUga välja kohvitama tulla winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 19. September 2015, kl 10.52

Eile oli väga tore õhtu, loodetavasti on meid järgmine kord veelgi rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 19. September 2015, kl 11.00

Ja nagu Kairee mainis,siis võiks teha traditsiooni, et kohtume kord kuus hirvekestega. (Loe põtradega) the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. September 2015, kl 12.48

Vaatasin meie tabelit, et kes meil selle lisamotivatsiooniga kõige lähemal on siis. Uskumatu, aga kõige saledam hirv Anett siis. 3x on juba õnnestunud üle 700g alla saada ja 5kg on jäänud veel alla 2kg. Seega kui Anett siin veel pingutab, siis on meie võistlus ka läbi :p

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 23. September 2015, kl 10.52

Heihei!
Vaatan,et meil siin täitsa vaikus grinning smiley Kõik Endos möllamas jah ?
Mul mees tegin täna mingi udupeene hommikusöögi- aga no hull mässamine selle tegemisega.
Ohoh, no ma loodan,et see nädal tuleb ka -700 vähemalt. Olen endast kõik andnud,et see nii oleks smiling smiley
Ma vaatasin,et peaks uuesti peput trimmima hakkama, sest kaalukaotusega on ka tagumik plehku pannud... Niiet nüüd tulevad kõhulihastele lisaks ka kükid.
Toitumine on nagu ta on, alati võiks paremini. Üritan ikka suhkrule ei öelda. smiling smiley
Hakkan just endale kalendrisse jooksuvõistlusi kirjutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. September 2015, kl 11.34

Ma ei julge veel midagi loota. Punased kohal ja Orgut pole nüüd jälle 4 päeva väga täpselt jälginud. Küll põhimõtted on jäänud samaks....kuigi eile sõin õhtul hernesuppi, mida kindlasti lubatud ei ole grinning smiley Aga hommikul jälle omlett ja avakaado, lõunaks ühepajatoit. Õhtul vist tuleb kana toorsalatiga.
Suhkrut juba 23 päeva ei söö (juhul kui kusagile toidu sisse salaja pole suhkrut topitud). Pühapäeval andis laps mulle oma kohupiimast ampsu, issand kui rõve see tundus. Niiiiii magus!!! Enam ma neid magusaid torukohupiimasid küll koju ei osta! Lastel pole ka vaja sellises koguses suhkrut süüa. Piisab tavaline kohupiim ka, mille sisse puuvilju või enda tehtud kiselli juurde panna.
Õhtul siis Kaireeeeeee.....jooksma!!! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 23. September 2015, kl 19.48

Ma ikka ka kiikan siia, aga jah, jutt on nagu sujuvalt endosse üle läinud. grinning smiley Ma loodan ka see nädal ikka miinust näha, ma pole ka täpselt orgut jälginud, nii kiire aeg on olnud. Isegi kõndimine unarusse jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. September 2015, kl 06.00

Noh, nagu nalja jälle plussis spinning smiley sticking its tongue out mis oli ka teada mul, aga rasva % jälle madalam kui varem, mis minu jaoks on olulisem kui kaalunäit.
Seega see väike pluss mind ei kõiguta. Järgmine nädala lõpp ehk siis jälle miinus. Loodan vähemalt.
Loodan, et teisi see kasvav kuu ei häiri nii nagu mind, et ka pluss tuleb winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 25. September 2015, kl 06.10

Ursull, aga vähemalt jäi sul 8 ikka ette. the finger smiley Ma olen üllatunud, et mul nii suur miinus, käisin veel eile õhtul sünnipäeval. spinning smiley sticking its tongue out Loodan, et rohkem see 85 enam ei kummita, tammusin selle kohal üle poole aasta.
Roosaroos, kuidas sul läheb, kas enam ei iivelda?
Kai palju palju õnne ja super ilusat päeva Sulle!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 25. September 2015, kl 07.28

Jessus, ma olen 12 kg maha võtnud. Ei tohiks nagu nuriseda, AGA no see eile õgimine pani oma jäle tänaseke kaalule kohe.
Tulen end jälle reele tõmmata ja edasi liikuda.
Tegelikult olen päris rahul endaga kuna siiski 25 kg tuli rasedusega juurde ja olen need maha saanud ja natuke peale ka grinning smiley noh nii 300 grammi grinning smiley grinning smiley grinning smiley Ja seda kõike 6 kuuga.
Mis täna söögiks teete ? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 25. September 2015, kl 09.58

Ma teen ahjuliha ja juurde erinevaid juurikaid, lisaks mingi toorsalat.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. September 2015, kl 11.21

Palju õnne sulle Kai ja ära tordi ning alkoga liialda, sest muidu pead järgmine reede meile siin sellest kirjutama! spinning smiley sticking its tongue out
Noh tegelt ma rahul, et see 8 ette jäi. See nagu hoiab tuju positiivsena, mitte ei lange masendusse.
Pea on kuidagi paks nagu oleks pohmell, aga mulle tundub et paljud täna kurdavad sellised tüütud tunde all olevat.

Ma ei teagi mida ma õhtuks süüa teen. Äkki pistan terve lillkapsa ahju, mis mul varsti juba nädalajagu külmikus on ning lükkan sinna vahele peekoniviile ja juustu. Lisaks veel paprikaid ja porgandeid sinna kõrvale. Ühesõnaga, eks ma JOOKSVALT mõtle selle peale winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 25. September 2015, kl 14.18

See lillkapsa asi tundub huvitav, olen ka näinud seda seal fb, peaks ka proovima millalgi, tundub huvitav.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. September 2015, kl 14.37

Mhmh, sealt mul see idee tuli ka ja nüüd kraam juba nädalajagu külmikus ootamas winking smiley
Aga varsti jooksma :p

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.