Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 25. September 2015, kl 16.59

Käisin ka metsas ära, nüüd mõnus olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 26. September 2015, kl 06.35

Tere üle pika aja kõigile!
Tänan soovituste eest,lugesin neid alles täna.
Pole pikka aega treeningutega tegelenud,kuna otsustasin jalga ja sellega kaasnevalt ennast säästa liigsetest valudest.Töö ajal sai aga hullult joostud niigi,nt. eile oli nii hullumeelselt palju rahvast,et tavapärase 8000-11000 sammu asemel jooksin kokku ära 15 tuhat sammu,ebanormaalne.Õnneks on kukekannus juba päris hästi taganenud,tänu millele aga kaal korralikult tõusnud,olen lihtsalt tänu töö juures olevale pingele end vägagi käest lasknud ning söönud kõike,mida hing ihaldab.Vähemalt on nüüd atesteerimine kõrgele ülemusele vägagi edukalt tehtud ning järgnevale ülemusele test niivõrd kuivõrd läbitud ja seega on hetkel 1 suur pingelangus.
Hakkan tasapisi taas jalutuskäike ette võtma,võimalusel ka veega seonduvaid trenne tegema,viimane kindlasti igatepidi parem,takistuseks võib mulle saada järgmisel kuul tohutult palju õhtuseid ja öiseid vahetusi,kokku oli neid vist 15,samas saan siis ehk söömise rohkem kontrolli alla,kuna öistes vahetustes tavaliselt ei söö.
Lugesin täna hommikul ka terve sept.Endo kommentaare,sain juurde innustust ja vaadates teie kaalulangusi,olete ikka väga tublid,eriti Anett,super,ma ütlen.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. September 2015, kl 08.31

Piia, loodan, et saad oma kukekannustest ikka lõplikult lahti. Aga saan nüüd, aru et kujutad meile jälle Endos "ohtu" ja peame rohkem liigutama hakkama? winking smiley
Ma tegin eile sellist KOOKI. Päris hää sai ja ainuke suhkrut sisaldav asi oli 70% šokolaad, mida panin ka vähe ja ainult kattele. Isegi minu mees sõi seda, kes ei söö muidu magusat ja mitte mingit kahtlast toitu, mis võib kaalu tõsta. Pedantsem kui 3 Orgut kokku spinning smiley sticking its tongue out
Täna siis Kaireega Pirita Sügisjookule. Mugingi just suurt hunnikut omletti ja silo sisse, et energiat pikalt jätkuks.
Heameelega jälle tahaks tänast kaalu sisse panna, sest see on palju ilusam, kui reedene :p

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 28. September 2015, kl 08.18

Tereeeee!
No eile käisin jooksmas ja arvasin ,et olen metsas üksi. Jumala hea lugu käis mul ja noh ikka hakkasin SÜDAMEST kaasa laulma, tõmbasin käe suu juurde nagu oleks mikker käes ja laulsin grinning smiley kui siis järsku ehmatasin , sest üks koer tuli selja tagan ja tema peremees naeris südamest grinning smiley NII MARK! Enam ma ei laula grinning smiley see võis ikka üpris kole vaatepilt olla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. September 2015, kl 13.31

Irwwwwwwwwwwwwww............mine metsa Anett...ma praegu röögatasin üle kontori naerma! Nüüd vahitakse mind siin napaka pilguga grinning smiley
Aga tean seda tunnet. Mingi 2 aastat tagasi oli mul suht sama keiss. Jooksin küla põldude vahel ja teadsin, et seal ei tohiks keegi väga jalutada ja isegi autosid ei sõida. Jooksin siis klapid peas ja ka ümisesin kaasa laulda (õnneks ma mikrit veel ei teinud), aga noh samm oli kepsakas ja ikka keset teed oli vaja joosta. Järsku silmanurgast mingi hetk tundus, et miski asi on selja taga. Joppakolla....seljataga sõitis mingi väiksemat sorti kastikas, mille kabiinis olid 3 meest ja kes täiega irvitasid. Kuna nad signaali ei lasknud, et mööda sõita, siis jäi mulje, et nad juba pikemat aega sõitsid seal ja nautisid vaatepilti. Sõitsid mööda ja lehvitasid mulle ja näitasid pöialt, nagu kinnituseks sellele, et neile meeldis see mida nad nägid.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 28. September 2015, kl 14.14

Ursull, või meeldis neile, mida nad kuulsid grinning smiley

Oi ma olen ka nii pangi astunud selliste omaette lugude kuulamisega. Aga mul on vähe sellest, et ma laulma hakkan, ma hakkan veidraid tantsuliigutusi ka tegema kätega grinning smiley või plaksu lööma.

Kusjuures eile joostes, hakkasin mõttes lugusid kuulama, et igavust peletada ja avastasin jälle, et lõin kaega plakse, nagu elaks kaasa hullult. Õnneks olin kuskil põõsa vahel ja keegi ei näinud aga no tunne oli selline, et APPI KAI, TULE MAA PEALE TAGASI! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. September 2015, kl 14.36

Hea, et sul Kai siis kõrvaklappe peas ei olnud, muidu oleks end täiesti ära unustanud ja Pirita Sügisjooksul oleks nii mõnigi pihku saanud itsitada ja ainult sellepärast ei oleks keegi sinust tahtnud mööduda, et seda lõbusat vaatepilti näha finichini välja grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 28. September 2015, kl 19.24

Neid marke juhuseid ikka on olnud korralikult. Sõin just 15 kommi ära, no tere tali...
Oot Kai , kas läheme siis kahe staadioni jooksule ?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 28. September 2015, kl 21.31

Nii hea lugemine õhtuks, sain kohe kõhutäie naerda. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 29. September 2015, kl 06.49

Anett, ma veel ei tea, kas mul on sel nädalavahetusel või viimasel nädalal üks üritus. Selgub järgmise nädala alguses.
Kui ei ole siis kindlasti lähme. Kas keegi veel kaasa tahaks tulla? tongue sticking out smiley

Mis kaasa laulmisesse puutub, siis peale plaksutamise ma teen ka mingeid imelikke grimasse. Nagu staarid lava peal...aga non ma pidevalt hõljun kuskil. Raske on maa peal püsida. smiling smiley aga no kuiise nalja ei tee, siis nalja ei saa...onju.. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 29. September 2015, kl 09.24

Hahahahaha, naised grinning smiley Kujutan neid pilte ette praegu ja seda kuidas need inimesed koju läksid ja teistele veel neid lugusid edasi rääkisid ja kuidas need veel kõhutäie naerda said, nagu meie grinning smiley
Ma õnneks jooksen ilma muusikata... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. September 2015, kl 11.45

Noh tagumine aeg täna end kokku võtta, kui reedeks tahaks ilusat tulemust näha. See mida täna sööd, tuleb su kaalule ülehomme. Seega kui alla ka tahad tiba saada, siis peaks juba täna tubliks hakkama. Ma nagu kuidagi ei suuda tubli olla. Mitte, et ma patustaks, aga minu viga on see, et ma ei suuda 3-4 tunni vahesid söömistel sees hoida. Tegelt peaks tööl olles 2x sööma, aga mul nagu ei ole tahtmis siin pidevalt söömisega tegeleda. Kuna hommikust söön juba 6:30, siis lõuna on mul juba kell 11-12 ja siis alles kell 18-19. Liiga pikad vahed. Ideaalis võiks lõunat teha kl 10 ja siis kusagil kl 14-15 süüa ning viimane söök kl 18-19 paiku, aga noh ma ei oska nii oma söömisi korraldada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 29. September 2015, kl 12.33

mul ka lõuna tavaliselt 11.30 juba, sest hommik on 6.30.
aga no jaapanlased on külla tulemas ja hormoonid möllavad ning kuu ka kummitab taevas, siis mul on sellised isud praegu et hoia ja keela...magus soolane segamini, kõige parema meelega korraga grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 29. September 2015, kl 21.39

Njah. Mul siin on päevaplaan täiesti sassi keeratud. Varem sõin hommikust mingi 7 ajal ja siis 11 ajal tee&banaan,lõuna 13 ja õhtusöök 17.
Aga kurat siin on loengud nii kuidas juhtub ja teine kord ei saagi lõunat (kui just salaja loengus ei nosi). Selline asi mulle ikka üldse ei sobi. Tahaks natuke regulaarsemalt neid sööke. Mul keha enam ise ka ei tea, mida tahab. Vahel olen lõunasöögi juba kell 9 hommikul ära söönud, täiesti õudne, igasugune rütm on nii paigast ära. Ja kui söön, siis nälg on selline, et tundub nagu keha nõuab rohkem, et mingeid varusid kusagile ladestada, sest ei tea kunas jälle süüa saab.
Mul ka külalised, eile sõin 200g šokolaadi ja mingi suure koogi kaa veel otsa. Mõtlesin, et sellest hakkab küll paha, aga oh ei. Oleks võinud isegi peale süüa veel ja seda ma ka veidi hiljem tegin grinning smiley
Kuu on muidu täna väga ilus punane, aga mulle toob see kuradi kuu ainult unetust hetkel.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 29. September 2015, kl 21.50

Mul ka hommik 7 paiku, lõunat söön kuskil 11-12 ajal, siis 15.30 kuskil vahepala ja õhtusöök on hetkel kuskil 19 paiku. Varem oli mul õhtusöök varem, nüüd kui orgu kava teen, siis veidi nihkunud need kellaajad. Huvitav on see, et ma ei tunne puudust leivast, enne sõin ikka igal hommikul võikusid. Ja magusa isu nagu ka pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. September 2015, kl 06.04

ANXU, kas sul Orgu kavaga on leiva ja magusa isu kadunud või millestki muust?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 30. September 2015, kl 06.25

Ma arvan, et Orgu kavaga, sest teadlikult ma pole nagu neist asjadest loobunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 02. October 2015, kl 07.43

Kas pidime kaalust alla võtma w ? Sain vist valesti aru grinning smiley grinning smiley grinning smiley
No mine pekki, 1.3 kg juures.Vähe ei ulgunud nutta praegu! Nii vihane, lähen kohe jooksma ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. October 2015, kl 08.01

Anett, selliste emotsioonidega su kaal küll liikuma ei hakka. Katsu nüüd rahuneda ja vähem sellele kaalule mõelda. Keskendu pigem millegile muule ja unusta vahelduseks need kaalunumbrid.
Ma seekord ei lootnud väga midagi ja üritasin oma kaalulenumbrile mitte väga keskenduda. Minujaoks jätkuvalt oluline hoopis rasva % langus ja mis hetkel ka languses on.
ANxu, sul veel paar nädalat punnimist ja oled võistluse võitnud? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 02. October 2015, kl 09.20

Mul langeb nii kaal kui väheneb rasv...mulle eriti meeldib see, et jooksimega on tekkinud silmaga nähtavad kõhulihased ja käelihased. aga need veidrad sangad ikka rikuvad kõik ära. Üldiselt teen endale pika pai. grinning smiley

Anett, Ursullil õigus, ära jää kaalunumbritesse kinni.
Kuigi siin mõni nädal tagasi olin sinu kingades ja ulgusin ka hullult aga mulle tundub, et keha hakkab spordiga harjuma. Nii lahe. Anett sa ju hakkasid ka rohkem jooksma, mõtle selle peale winking smiley

Anxu, sa teed võidu puhul välja ka wä? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. October 2015, kl 13.08

Muide, kui muudate oma liikumis ja toitumisharjumusi, siis läheb kehal miinimum 2 nädalat aega kui ta sellega ära harjub, et üldse hakaks kaalu lahti laskma. Seega peate arvestama, et kui suurendate järsku oma sportimisharjumusi, siis ongi normaalne see, et kaal on muutumatu või lausa koguni plussis.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 02. October 2015, kl 13.47

Ma ka lõpuks siis jõudsin arvutisse. See nädal ikka enamus miinuses, kuu ju ka hakkas kahanema. grinning smiley Anett selle kohapealt olen Ursulliga täitsa nõus, sa ju tõstsid oma sportimast päris palju ja siis ka normaalne, et keha astus kaitsesse, ära ainult sellepärast stressama nüüd hakka. Mul lihtsalt super heameel, et see 85 kg jääb aina kaugemale, ma olen sellega ju maadelnud nüüd juba aasta algusest peale. Mul hakkab ka see päästerõngas ikka päris kenasti väiksemaks jääma. Saaks veel reied ka korda, siis juba sobiks mulle. grinning smiley Aga ma nüüd lähen kõnnin Mustamäele, püksi otsingule. Teen kaks ühes, muidu jään endos juba väga maha teist. winking smiley Kai kõigepealt on vaja võita ja siis edasi vaadata. smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 02. October 2015, kl 15.51

Kas endos on meil selleks kuuks mingi uus võistlus ka või veel ei ole? Mulle kutset ei ole tulnud ja ise ma ka midagi ei leidnud.

Kairee, kusjuures ma vbla isegi tuleks sellele Pärnu jooksule. Vaatasin, et kilometraažilt nagu sobib. Ja täna regasin end Kirna-Türi jooksule ka ära. Munesin pikalt, et kas minna või mitte, aga siis otsustasin, et tuleb ikka see esimene võistlus ka ära teha. Ma ju enivei olin sinna minemas. Mul ämmal sünnipäev ja see jooks hakkab põhim tema maja eest. Mehe pere poolelt on mitu jooksjat. Kuigi enamus lähevad ikka pikemale distantsile. Mulle tunduski, et saan seal koos mudilaste ja penskaritega joosta, aga noh, kusagilt tuleb ju alustada või mis smiling smiley

Kaalu ei ole ka jõudnud sisestada. Mul oli see kaaluabi üldse aegunud vahepeal, aga täna ikka uuendasin ära. Tahaks ju ikka ka vahel siin lobiseda. Toitude ülesmärkimisega on viimasel ajal kehvasti ..... Vahel käib nii närvidele, et kogu aeg mõtlen kaalule ja söögile jne. Samas nii kui võtan vabamalt, on kohe pluss ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 02. October 2015, kl 16.51

On küll uus duell, Ursull saab sind ainult lisada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 02. October 2015, kl 17.02

Ursull, saada mulle ka kutse. Simpson Simpson on mu nimi seal.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. October 2015, kl 19.55

Saatsin, aksepti ära! smiling smiley Jäid kuidagi kahe silma vahele mul [loe: vältisin omaarust osavalt konkurente] winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. October 2015, kl 19.37

Nii küsimused:
Mis toite te üldsiselt teete ? Kas teete liha, kas maitsestate ise ? Kuidas ahjus, pannil ??? Siis mis teete liha kõrvale ? Kas sööte makarone, riisi, tatart , kartulit ???
MUl niii kopp ees, et peab AINULT silo sööma,et alla saada grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Ühesõnaga rääkige oma toitudest...

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. October 2015, kl 21.33

Head ööd Anett! Homme kirjutan kui aega on :p

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 05. October 2015, kl 09.07

Hommikust Anett!

Kõigepealt plulised uudised - Pärnu 2 staadioni jooksule regan ennast täna ära grinning smiley

Kui nüüd toidust kirjutada, siis söön seda, mida keha nõuab. Õnneks ta ei nõua rasvast toitu. grinning smiley

Tervaviljast armastan kõige rohkem tatart, siis kuskusi ja makaroni. Kartulit söön vähe ja riisi ei armasta üldse. Kartulivprmid on ülihead. smiling smiley

Liha söön viimasel ajal vähem, ma kohe tunnen, et kehal raske seedida.

Silo isu mul talvel üldse ei ole. siis tahaks sellist toekamat toitu ikka. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 05. October 2015, kl 09.41

Väga head uudised! Panen ka end kirja winking smiley
No mul ka tatar üks lemmaritest. Mul see köögi pool nii vaimuvaene. Peabki endale mingi nädala retseptid välja otsima ja siis tegema hakkama. No nii üksluine värk mul sad smiley Nutma ajab lausa grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.