Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. October 2015, kl 15.02

Ega Anett teisiti ei saagi kui otsida mingeid retsepte välja ja siis mõnda aega ainult ühtesid ja samu asiju teha. Kui üle viskad otsid järgmised. Ma Orgus just nii teengi.
Liha osas eelistan toorest liha, ise maitsestan, siis kindel, et mingit suhkrut sisse ei lähe. Marinaadid ju sisaldavad kõik suhkrut. Lihadest eelistatum on kala, kalkun, kana, veis ja siis alles siga. Kuigi mul tihtipeale on need teistpidises järjekorras grinning smiley
Liha kõrvale söön üldjuhul ainult toorest salatit, harva lisan 3-4spl tatart ka juurde. Kartulit ja makarone meie peres praktiliselt ei söödagi (kui just enne maratoni 1 päev). Kartulit kui peaks tegema, siis pigem ahjus või keedetult, aga sinna kõrvale liha küll ei söö. Lihast veel armastan seda punast sinki, serrano sink või mis ta nimi ongi. Hästi õhukesed viilud. Panen taldrikule jääsalatit, tomatit, kurki, paprikat, sinki vahest ma juustu. Samu salateid teen ka nii, kui singi asemel vahest mingit liha või muna või kodujuustu või tofut. Aga alati hästi mega suur taldrikutäis teen. Magustoiduks olen viimasel ajal hakanud tegema 20% hapukoor segatud stevia ja nisuvaba kamaga, peale 2-3 viigimarja, vaarikaid või mustikaid ja siis chia seemneid. Seemneid üldse aegajalt viskan ka salatite peale. mitte palju, aga nii 2-3 spl, saab proteiini laksu kätte.
Aegajalt teen kapsarulle või täidetuid paprikaid. Mina söön neid niisama, aga perele teen kõrvale ka kartulit. Täistera pastat tegelt võiks ka süüa, aga päeva esimeses pooles. Tööl olles vahest ostan Kaubsist mingit pastarooga.
Praadimiseks kasutan vaid kookosrasva. Salatitele lisan ka kas kreekapähkli või seesamiõli.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 05. October 2015, kl 15.31

Mul on kas kana, liha või kala. Juurde siis erinevaid juurikaid, kuid mitte alati toorelt, vahest ka wokin pannil. Vahepalana- kohupiim mee ja marjadega või maitsestamata jogurt banaani ja kakaoga või mõni puuvili.
Ma siis lõpuks sain omale püksid poest ja kui jalga panin, siis mees ütles, et näen nii sale kohe välja. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 05. October 2015, kl 15.38

Ma ei viitsi üldse süüa teha hetkel kuna olen üksi. A menüü on siis umbes selline, et ühel päeval teen kalapulki (või mud taolist ebatervislikku ja laiska) ja keedan 200-300 grammi aedube kõrvale. Ja siis 3 päeva söön pastat oliivide, seente, sibula ja mingi tomatikastmega (suht tihti teen selle ka ise) ja siis 3 päeva pruun riis, juurikad ja sojakaste. Täna nt õhtusöögiks üks tuunikalakonserv ja viil rännumeest võiga, sest lõunale lisaks võtsin poest ühe suure kohupiimapiruka grinning smiley
Hommikuks 2 praemuna jääsalati ja tomatitega või konservoad või kallan kiirkaerahelbeid jogurti sisse ja lisaks panen sinna banaani, datleid, mustikaid või mis iganes mul olemas on.
Õhtul magustoiduks rasvatu ja maitsetu kohupiim segatud mustikate või muude marjadega.
Oleneb kuidas päev kujuneb, aga vahepeal söön veel lisaks ära sojajogurti/ banaani/ õuna.
Lõunaks tavaliselt rännumees juustu ja rohelise salatiga või soon koolis sööklas, kus 2,6 eest võib endale ette tõsta nii palju, kui hing ihkab. Seal siis menüüs tavaliselt 5 eri sorti salatit, lisaks puuvilju ja taimetoitlaste road on tavaliselt ülimaitsvad. Muidugi kaloreid on raske arvutada, aga mis seal ikka, umbes panen.
Mulle tegelikult meeldib ka salatite sisse igasugu seemneid ja pähkleid panna, aga viimasel ajal pole viitsinud isegi korralikku värsket salatit teha, lõikan lihtsalt tomati taldrikule.
Aga noh viimasel ajal on hoopis tihti juhtunud, et kogu päeva söök on pirukad ja kaalu langetamine pole nii hästi läinud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 05. October 2015, kl 15.39

Anxu, sellist asja on ju hea kuulda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 05. October 2015, kl 16.45

Anxu, ega mitte jooksupüksid? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 05. October 2015, kl 17.25

Siucra oli jah päris hea kuulda, mis siin ikka salata. Kairee ma ei taha sellele mõeldagi, et veel jooksupükse pean otsima minema. Suvel käisin Soomes, seal oli üks spordipood, kus oli hästi suur valik ja siis jätsin ostmata, ei mõelnud, et vaja on, plikale ostsin endale mitte. Kas sa leidsid?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. October 2015, kl 20.06

Vaadake stopper.ee lehelt. Seal hea valik mu meelest. Nõmmel on kohapeal see pood ka, käige läbi kui vaja jalga proovida.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 06. October 2015, kl 09.21

Ma lahkun teie meeldivast seltskonnast ja siit duellist ja proovin veits teistsugust taktikat kaalu langetamiseks. Proovin iga päev tubli olla ja mitte ainult reedeks tõmmelda, et paarsada grammi maha läheks. Tundub, et alguses ja varem see meetod siin toimis, aga enam mitte kahjuks. Niisis tuleb uusi nippe proovima hakata. Jõudu kõigile ja rullige oma pekk ikka jõuludeks maha grinning smiley Ma üritan kaa.. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. October 2015, kl 11.22

siucra, tule siis anna teada, kuidas sul jõuludeks pekk maha läinud on spinning smiley sticking its tongue out
Heameelega kuulaks ka teistsugust taktikat, äkki aitab see meidki?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 06. October 2015, kl 12.36

Edu Siucra, tulebki aegajalt midagi muuta. Muidugi ma arvan, et kõigepealt peaksid oma mõtlemist muutma, et sa ainult reede pärast rassid, et see paar sada grammi saada. See muidugi minu arvamus.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. October 2015, kl 05.55

Nääd 1 neljapäev jätad halamata, et reedeks midagi head loota ei ole ja kohe magic ei tööta! spinning smiley sticking its tongue out Täna siis ongi tegelt ka juures. Eks siin süüdi see 1 kohupiimatasku mida see nädal sõin grinning smiley ja eilne pitsaviil....ja kindlasti eile Kairee ja AnXUga joostes tuli nende grammid mulle üle jnejne.
Täna lähen peole ja tantsin need kõik maha, rsk! moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 09. October 2015, kl 06.36

Mul läks ka täna nii nagu eile arvasin -100 g, ise arvasin nulli, siis isegi veidi paremini. winking smiley Ägedat pidu Ursull ja kohtume pühapäeval.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ANXU79 09.10.2015 06.37.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 09. October 2015, kl 06.44

Heihei!
Mina see nädal üldse pm sportida ei jõudnud. Täna lähen Body pumpi smiling smiley Üritan nüüd sedasi teha, et 1-2 * nädalas body pump, 1 * jooga ja siis ülejäänud päevad jooksuks smiling smiley Tahan nagu vaheldus, ainult jooksmine muutub kuidagi nüriks.
Teema väliselt siis minu preili hakkas nüüd tugede najal püsti tõusma ! Oh seda rõõmu, jooksen pidevalt ta järgi ,et ta siruli ei käiks grinning smiley
Vahepeal kadus kuidagi see motivatsioon ära, kuid nüüd jälle kuidagi parem olla.
Ja nii me siin rühime ja varsti ongi jõulud käes!!!! grinning smiley Hommikul oli meil -6.6 kraadi :O
Ursull- mõnusat pidu, tantsi minu eest ka winking smiley
Mul homme sõbrannadega TOHUTU üritus grinning smiley Sõbrannal sünna ja siis läheme pundiga Vallikääru pildistama ja siis õhtul pidusse tongue sticking out smiley Ei tea kuidas see välja kukub, sest vahepeal pean lapse jaoks rindadega koju jooksma XD

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 09. October 2015, kl 07.48

Kirjutasin siia paar päeva tagasi mingi pika jutu maha ja nett kadus koos mu tekstiga, ei viitsinud uuesti ka kirjutada.
Nii hull see asi ka polnud, et ainult reedeks punnitasin, aga vahel oli lihtsalt nii, et toitumine läks nässu, aga siis reedeks ikka üritasin ja vähemalt nulli jääda, sest jube piinlik kirjutada tabelisse koguaeg oma plusse.
Võib-olla oleks mul kaal praeguseks veel hullem ja see reedene kaalu kirjutamine hoidis mind reel´, aga seda ma ei tea enne, kui pole katsetanud. Eks siis paistab kas tulen teile oma ilusat ideaalkaalu kirjutama või hoopis saba jalgevahel uuesti duelliga liituma grinning smiley
Aga tegelikult lisaks proovin ka oma toitumist muuta ja võtsin ette sellise hirma sammu, et hoopis suurendasin oma kalorite hulka. Liigun suhteliselt palju viimasel ajal ja arvan, et see on põhjendatud. Võib-olla varem sõingi liiga vähe. Veidi muidugi pelgan seda, sest peas ikka kinni see loogika, et mida vähem süüa, seda rohkem paremini kaal kaob, kugi alati see nii pole. Aga äkki huvi magusa järgi kaob üldse ära, kui õhtuks paarsada kalorit üle. Hetkel kui söön korralikult, siis kaloreid õhtuks alles polegi ja ilmselt see piirang ajabki mind marru ja mingi snäki järgi haarama. No proovime. Eks ma katsetan mõnda aega ja siis annan teile ka teada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 09. October 2015, kl 10.01

Tervist!

Ma ka eile ei vingunud piisavalt aga hommikul võtsin julguse kokku ja astusin kaalu peale - sama mis eelmisel nädalal ja olen üliõnnelik. Niipalju ma juba ennast tunnen, et kui trennikoormus tõuseb, siis kaal sellega koos. Nii et kartsin, et täna kaalu juures.

Keha on haige. Oleks eile pidanud siiski puhkama aga no kuidas saab ära öelda Anxu ja Ursulli seltskonnast winking smiley Täna oleks nagu puujalad all, põlved ei anna ka kõverduma grinning smiley

Ka minul on täna õhtul pidusse minek ja lähen ehk tagumikkugi keerutama...tahaks tantsida!!! smiling bouncing smiley
Seda muidugi, kui jalad kannavad spinning smiley sticking its tongue out

Siucra, see kaloraazi tõstmine on väärt mõte. Teen ise sama, sest füüsiline koormus ainult tõuseb.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 09. October 2015, kl 10.21

Mul ka kehva olla täna, eile üldse ei tundnud, et üle pingutasin. Täna õlg valutab ja pea ka tuikab. Eks see ole, kui nüüd rohkem rattast sõitnud ja ühe õhtuga 15km. kõnnid, siis kuskilt annab tunda. :'(

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. October 2015, kl 11.04

Mul oli vaid täna hommikul veidi tunda, et jalad kanged. Muu on täiesti ok. Nii, et ei ulise.
Mille pärast vaid halaks on liigne kaalutõus. No seda küll vaja ei olnud!
Söön lõunaks sushit spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. October 2015, kl 05.36

Nonii....see, et ma eile Endos halasin ikka aitas mul ära hoida hullemast. Olin kindel, et kilo tuleb juurde, aga pääsesin vaid 200 grammiga smiling smiley
See nädal on räige stress ka peal ja midagi ei taha minna nagu võiks, kuidagi raskustega. Noorkuu ka algas teisipäevast ja eks nüüd kaalu on raskem jälle alla saada. Aga soovid said soovitud ja lotovõit ilmutas end juba järgmisel päeval winking smiley
Me lähme täna Kaireega Saaremaa 3 päeva jooksule. Hoidke pöialt, et järgmiseks reedeks tagasi jõuaks spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 16. October 2015, kl 06.29

Mul täpselt 2 kg. juures nagu arvasin. See nädal on toitumise osas ka täitsa sassis olnud. Selline väss on peal.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 16. October 2015, kl 06.45

Huuh, minu halamine aitas ka. Sain isegi paarsada grammi maha tongue sticking out smiley
Toitumist ma enam nii pingeliselt ei jälgi, üritan teha tervislikumaid valikuid ka asi ants. EI viitsi enam stressata. Eilne jooga oli nagu rusikas silmaauku... väga hea on olla ka täna tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 19. October 2015, kl 20.15

Siin asi ikka eriti vaikseks jäänud sad smiley
Ma siis räägin ise grinning smiley
No ma olen viimasel ajal jumala labiilse närviga!! No mingi loen kirgike armastusromaane ja vaatan filme ja siis nutan, ulun, unistan grinning smiley no täitsa tropp peast. grinning smiley Ütlesin mehele ka,et tunnen puudust sellest meie armumise ajast. Nii mõnus on meenutada. Nüüd ei saa enam sedasi minna olla nagu me vanasti käisime, ei taha last jätta veel sedasi. Ei oska lapsest eemal olla. Aga no see ongi ju nii , et filmis on kõik nagu on grinning smiley
Aga samas, jooksmas on mõnus käia. Kuulad muusikat ja unistad, täitsa kohe minu hetk. smiling smiley
KAalule ma enam mõelda ei viitsi ja tundub et toimib tongue sticking out smileytongue sticking out smiley
Vaikselt hakkab juba talv ka hiilima. Just mõtlesin,et mis ma lumega selga panen.
Oh ma sain siin paar päeva tagasi sellise komplimendi, et ma pidin ära minestama. No võttis lausa jalust nõrgaks. grinning smiley grinning smiley
Vähem armastus ja kire filmide vaatamist ja rohkem SPORTI mulle !!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. October 2015, kl 05.52

Anett, räägi välja mis kompliment oli? winking smiley
Tegelt on ikka nii tore saada komplimente no ja krt me oleme seda väärt ka, kui vaadata Endos kuidas me kõik tõmbleme.
Anett, su "präänik" on juba parajalt suur, et teda igalepoole kaasa võtta. Ma vähemalt küll võtaks. Õigemini, mina võtsin oma plikat igale poole kaasa kohe sünnist saati. Jah võibolla kui viiruste periood on, siis hoidusin pigem rahvarohketest kohtadest, aga kui sa ise terve ja titt veel tissi saab siis vitamiinid ju peal. Pealegi nohu ei ole haigus vaid keha puhastumine liigsest limast, mis võib haiguseks alles minna.
Homme juba ongi meil taas kaalumine. See nädal on läinud nii ruttu ja ma tunnen, et pole ikka veel Saaremaa 3 päeva jooksust vaimselt ja ka füüsiliselt taastunud. Eile üritasin siis esimest korda joosta pärast Saaremaad, aga sääres mingite luude vahel andis valu, seega kõndisime Anxuga 7km. Täna lähen üritan jooksu ühistrenni minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 23. October 2015, kl 06.06

Hommik, arvestades seda, kui käest ära mul viimane nädal oli, siis -600g, täitsa ok. spinning smiley sticking its tongue out Just üks päev, kui Ursulliga jalutasime, siis rääkisime, et kui mõnusad sügis ilmad on ja täna siis vihma sajab. sad smiley Nüüd siis mõtlen, kas lähen jala tööle või autoga. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 23. October 2015, kl 08.49

Ursull- jaa , ma olen teda hakanud nüüd endaga kaasa tassima. Ja väga vahva on , ta juba nii asjalik ja õnneks pole ta kungi viril olnud smiling smiley Saan igal pool chillida temaga. Suvel elasimegi kohvikutes, temaga oli nii hea lihtsalt. Mängis vankris või magas. Sles uudistas ringi jne.
No eile ilm oli ikka nii tuuline meil siin mere ääres. Päris hullumaja oli joosta ja täna hommikul ärkasin siis enam puudel lehti peal polnud. Nii imelik raagus kõik kuigi eile oli alles nii ilus värviline sügisene väljas.
Mina olen ka oma kaalulangusega rahul. Näete, ma enam ei mõte 24/7 oma kaalule ja lange tasa ja targu. Usun ,et kuna aeglaselt läheb , siis jääb ka püsima smiling smiley
Meil on nii mõnus punt ju! Ma ikka ootan alati reedet , et tulla siis kirjutama ja põnevusega ootan teiste languse numbreid
Ma ostsin endale uued ÜLI ILUSAD JA MUGAVAD saapad. No kontsaga ja värki, need pildid mis fb on sõbrannadega.
See kompliment- mulle öeldi: nii noor , aga nii võrratult ilus ja naiselik.
Minuga on see,et ma olen nii kohmetu komplimentide vastuvõtja. Ma oleksin tahtnud minema joosta. Ma kohe ei oska. Mehe sõbrad ka tihti teevad siis ma lihtsalt vahin ja punastan. Aga tore kui tehakse grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. October 2015, kl 10.29

Oi kui ilusad miinused siin täna juba kirja pandud on. Lust kohe vaadata, et olenemata kuu kasvamisest, kaal ikka veidikene langeb. Tublid oleme olnud! smiling smiley

Minul täna jalad ikka veel valusad ja pean piirduma kõndimisega, mitte jooksmisega ning homme plaanin lastega ujuma minna. Plika juba ammu kiunub, et tahab Jürisse ujuma minna. Poisi võtan kaasa, siis saaks ise ka veidi pikkuseid teha.
Nii tore, et selle nädala viimane reede jälle spinning smiley sticking its tongue out saab see väsitav töönädal läbi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 27. October 2015, kl 11.18

Tore lugeda, kuidas te kõik kenasti kõhnute. Mina jälle kenasti paisun. Olen üsna palju juurde võtnud, ca 7 kg, kuigi alles 17 nädal jookseb. Aga no mis seal ikka, peale sünnitust hakkan vankriga pikemaid ringe tegema smiling smiley
Nüüdseks juba enesetunne parem ja inimese tunne jälle.
Jama siin poistega, kes pidevalt köhas ja noorem paaril korral ka palavikus olnud. Täna istungi temaga palavikuga kodus. Kuigi õues nii kena päikseline ilm ja õhtul mõlemal jalkatrenn, kust noorem peab jälle puuduma.
Meest pean ka veel 2 nädalat koju ootama. Hetkel juba 6 nädalat õppustel olnud. Õnneks tuleme kõik koos kohe peale tema naasmist Eestisse oma uue maja ehitust vaatama ja otsuseid vastu võtma. Ei jõua seda ära oodata!
Kaunist päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. October 2015, kl 11.22

Tore sinust kuulda Roosaroos! Kas lapse sugu ka juba teada või kas üldse soovidki seda teada?
Kas plaanite siis päriseks Eestisse ära tulla? Kuhu uus kodu tuleb?
Novot nii palju küsimusi kohe korraga sulle, kui nii harva siin informeerimas käid smiling smiley
Naudi seda ootuse aega ja tea, et rase võib ka liikuda ja trenni teha spinning smiley sticking its tongue out endal hiljem kergem.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 27. October 2015, kl 13.08

Vahepeal oli nii raske olla ja väsimus ka kallal, et ei jõudnud siia lugema ja kirjutama. Eriti, kui pea 2 kuud üksi poistega toimetama olen pidanud.
Soo peaksin järgmine nädal teada saama. Kuna mul kuklavoldi uuringu järgi risk oli veidi kõrgem 1:190 (norm alates 1:200), siis lasin lisaveretesti (NIPL testi) teha, mille käigus minu verest lapse kromosoome otsitakse ja uuritakse. Ja kui juba kromosoome uuritakse, siis saan ka soo kindlalt teada. Nüüd tahaks tüdrukut, kuna 2 tellitud poissi juba olen saanud smiling smiley
Eestisse jah tagasi, me siin Hollandis ajutiselt 3 aastat, kuna mul mees kaitseväelane ja oleme välislähetuses.
Sobiva maja leidsime Raasikult. Sept sõlmisime neti teel eellepingud ja saime pangast laenu. Selleks ajaks oli ehitajatel juba vundament valatud ja paberimajandus aetud. Hetkel oleme ainult pilte näinud, karp on väljas juba kinni ja veebruariks peaks valmima. Nov nüüd tuleme materjale ja muud valima ning näeks oma silmaga maja ära ka.
Eks ma ikka veidi liigun. Mul esmaspäeviti kõndimise klubi 5km ja tunnike metsas. Ja kui mees tagasi saan rohkem jalgsi käima hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. October 2015, kl 07.14

Hommik!

Täna jälle kaalumine. Nii vaikseks meil siin jäänud. Peate ikka veel jõuludeni vastu või juba esimesed öökülmad on teid ära võtnud? spinning smiley sticking its tongue out
Nääd eile ei halanud ka ma mitte, et tuleb pluss....no sest ei olnud põhjust. Tundus, et jään nulli või isegi pisike miinus. Ise ka ei saa aru, millest see pluss nüüd üleöö. Eile jäi trenn vahele, sest lihtsalt külm on sees ja kuidagi ei tahtnud jooksma minna. Peab hakkama tubasemaid treeninguid vaatama või jõusaalis lindi peale minema jooksma (kuigi see pole päris see), siis saaks hakata ühtlasi ka jõusaalis käima, et käed, kõht ja selg ka tugevaks saaks.
Nojah, aga nüüd siis pluss juures ja mõtlen, et peaks ikka selle Kaaluabi liitumise uuesti ära tegema. Suvest saati ei märgi midagi üles, aga äkki peaks?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 30. October 2015, kl 12.22

Ma panen oma kaalu homme hommikul kirja, unustasin täna hommikul täitsa ära. sad smiley
Käisin täna bodypumpis ja no nii mõnna on olla . Mul hea meel, et see mulle meeldima on hakanud ja ma lausa õhinaga ootan millal trenni saab smiling smiley
Pühapäeval on mu uus jooksuvõistlus.
Ma pole ka jõudnud siia kirjutama kuna laps on mega viril olnud ja täna hommikul siis avastasime, et tibul oli üks hammas tulnud! HURRAAAAA esimene kikukene on nüüd suus st noh äär on tunda (A) Slp need virilad kaks ööd meil olnud ongi!
Noh kaalulangusele sekka ka natuke titejuttu teile grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.