Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. October 2015, kl 10.31

Anett, mis võistlus sul pühapäeval on?
Ma varsti sean sammud Nõmme-Harku metsajooksule. Maastikul 15km. Püüan chillilt võtta ja nautida pigem ilma. Üritan ka esimest korda nii pikka distantsi ilma kõrvaklappideta joosta, et lihtsalt kuulata oma keha ja enda hingamist. Vaatab, kuidas õnnestub.
Ühtlasi on see viimane võistlus mul ja lõpetan oma jooksuhooaja. St, ei kavatse kuuaega väga jooksuga tegeleda, minimaalselt. Üritan nüüd mõne sisetreeningu ja jõusaali üles leida. Novembri teisest poolest arvatavasti ka ujumine.
Ma heameelega paneks ka tänase kaalu siia kirja, siis tuleks isegi väike miinus :p Ei saanudki aru, miks see kaal mul eile tõusis. Äkki pani kaal korraks lolli lihtsalt? Aga noh las ta siis olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 03. November 2015, kl 21.19

Ma üritan siin ikka jõuludeni ära lohiseda, aga kuidagi raske on. Toitu eriti üles märkida ei viitsi. Iga nädal alustan mõttega, et nüüd hakkan karmilt märkima ja siis lõpuks vajub see ikkagi ära. See nädal samuti. Köögis vihikusse olen märkinud, aga arvutisse ikkagi mitte. Ma mõnel päeval ei jõua arvutit lahtigi teha. Peaksin mingi muudatuse enda jaoks tegema. Kusjuures, kui ma siin enne last omaette kaalu langetasin, siis kaalusin ennast esmaspäeviti. Just selle mõttega, et ei rikuks oma nädalast pingutust laupäeval-pühapäeval ära. Vaatan, kuidas mul nüüd edaspidi läheb ja vbla pärast jõule hakkan jälle sedasi tegema.
Vaatasin just spordiklubisid ka. Hea oleks talvel kusagil siseruumis end liigutada. Aga mulle käib hullult närvidele, et mitmed klubid nõuavad ikkagi liitumist (a la vähemalt 2 kuud oled kohustatud käima ja siis tuleb kuu aega ette teatada, kui enam trennis käia ei soovi jne). Eriti karm värk.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 04. November 2015, kl 20.28

Mädzi ära lükka peale jõule, hakkagi panema siis esmaspäeviti kaalu kirja, kui sulle see sobib rohkem. See pole mingi takistus, vaid vabandus, et edasi lükata. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. November 2015, kl 14.05

Ma tahaks nüüd juba jõusaalis käima hakata. Aga kuidagi ei suuda end sundida. Üksi on kuidagi raske minna. Tahaks nüüd ülakehale trenni tegema hakata. Jalad juba jooksuga täitsa rahuldavad ja saab piinlikuseta minis ringi lipata, aga ülakeha on suur.
Teen kutseeksami ära 14.11 siis pärast seda rohkem aega ja siis pole enam mingeid vabandusi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 05. November 2015, kl 23.19

Väike vahepala minult: testitulemused olid korras. Kahjuks sugu siiski veel ei tea, selleks pean järgmist visiiti ämmaka juurde ootama.
Ilusaid tulemusi homseks kõigile! smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 05.11.2015 23.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 06. November 2015, kl 05.59

Hommik,väga tore uudis Roosaroos, jääme siis ootama uudiseid soo kohta. smiling smiley Mul siis täna kaalulangus, kui ikka jälgid, siis ka langeb, pole siin midagi öelda. Ei tea, mis see nädal toimub, unega koguaeg jama, selline pindmine. Tavaliselt mulle mõjub täiskuu, aga seda ju pole. Täna juba viiest üleval, sellega kaasneb see, et hakkab pea valutama, kuna pole korralikult magada saanud. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. November 2015, kl 07.00

Hommikust!
No minu kaal on täpselt see, mida ma see nädal väga teinud ei ole....jooksnud.
Laupäeval oli viimane võistlus ja pärast seda olen vaid 1x saanud veel end jooksma.
Oleks võinud täna hommikul vetsus kauem sitsida, oleks saanud praegusele tulemusele kasvõi miinusmärgigi ette spinning smiley sticking its tongue out
Teistele sama ilusat miinust nagu ANXUl smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 06. November 2015, kl 07.51

HEihei!
KAal langeb tasa tasa, olen rahul tänasega! Kuna eile oli naistega istumine ja sai ikka üht teist näksitud.
Oeh 'teate, ma täiega ootan jõule! Nii vahva juu, esimene laps , esimesed jõulud päris perena ja oh jah grinning smiley Tahaks lund ka juba!!!! grinning smiley
Anx- super tubli! Anna pool langust mulle ka palun! grinning smiley
Kuidas teistega ?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 06. November 2015, kl 11.17

Hei k6igile. Päris vaikseks siin jäänud. M6tlesin, et kuna lubasin, siis tulen kirjutan veits kuidas mul läheb. Yldiselt hästi, aga jube kiire on olnud, pole isegi aega endosse enam kirjutada. Kaal muidu kaob vaikselt, aga päris sujuvalt ja olen enamuse ajast tubli ka. Välja arvata paar tähtpäeva grinning smiley Mul on uus motivatsiooni allikas, vana pulsikell pani segast ja ostsin uue ja parema. Nyyd mul fitbit activity tracker, mis koguaeg käel ja loeb sydamelööke, kaloreid, samme ja k6ike muud huvitavat. Kuna ta loeb ka kilomeetreid, siis pole viitsinud enam endot sisse ka lylitada. Vahel olen oma marsruudid endosse sisestanud, aga väga ei viitsi ja vist pole vajadust ka. Lisaks saan sinna oma kaloreid sisestada, niiet kui kaaluabi mul aegub, siis ilmselt hakkangi seda tegema. Igal juhul olen suht vaimustuses sellest ja tundub, et see motiveerib ikka päris palju.
Teile k6igile edu ja tulen vast enne j6ule ikka vaatama, kuidas teil läinud on ja annan teada kas sain enda pekid kaa maha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 13. November 2015, kl 08.38

Heihei!
UFO-d käisid ja viisid mul 1.2 kg ära grinning smiley
Nii asun asja kallale ,a oot toon enne kohvi . KOhe tagasi.
Ńii... pm, ma olen mõttes enda kehaga sõb´raks saanud ja tunnen end isegi päris hästi oma kehas ja tundub ,et ka sellest kohe kaal kukub! Rohkem stressivaba mõtlemine mul smiling smiley
Nüüd läks mees ka ära, siis aega rohkem söögitegemisele pühenduda. Muidu pigin ikka 2 eri toitu tegema, sest talle kõik ju ei sobi smiling smiley
Noiiiii ägeeeeee, esmasp. pidi lund sadama hakkama tongue sticking out smiley
Hurraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A mees unustas õue tuled ikka riputada maja külge, sest enne esimest adventi ta arvatavasti koju ei tule...

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. November 2015, kl 09.19

Anett, super ju! Saada need ufod Raesse ka, siit on rohkem ära viia smiling smiley
Mul väga stressirohke nädal olnud tööl ja õppimistega seega ime, et üldse midagi alla läks.
Jooksma olen jõudnud vist see nädal vaid 2x, täiesti masendav.
Rohkem ei räägi ka. Vaja õppida, homme eksam ja pärast seda saan naasta normaalse inimese ellu ja joosta end negatiivsest energiast vabaks.

Kõigile ilusaid numbreid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 16. November 2015, kl 08.46

Tere,tere!
Ursull,kuidas kutseeksam möödus?
Kuidas teistel?
Pole endast kaua märku andnud,kuna olen vist pärast juhatajaga vestlust korralikult pettunud ja kuna mulle pakutav variant ei sobi mitte kuidagi,olen taas uue töökoha otsinguil ning loodan sisimas,et enam samasugusesse ämbrisse ei astu.Avaldus lahkumise kohta veel esitamata,kuid ära tuleb see teha.Kaalu väga tugevalt juures,kuna tervis otsustas ka üles öelda ning liikumine seepärast suht null ,aga stress pani omakorda topelt või isegi kolmekordselt söömasad smiley
Olen alati olnud positiivse ellusuhtumisega ja olen natuke ikkagi rõõmus ka,et võtsin kätte ning panin siia kirja oma hetkelise elu,see annab ehk ikkagi jõudu enese leidmiseks,töökoha pealt ma isegi ei tea 100%,mida üldse teha tahan edaspidi,olen saatnud ka juba tegelikult cv-sid ja kolmap. toimub ka 1 kohtumine.
Jõuludeks tahan saada kasvõi oma 94-95 peale tagasi ja uuel aastal jätkan(võibolla olete teie minusse usu kaotanud,sügaval-sügaval minu sees ütleb mulle miski,et varsti peab kõk ju paremaks minema ja saan ka kaalu kontrolli alla).
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 16. November 2015, kl 18.30

Tere Piia ei ole me midagi usku sinusse kaotanud. Meil kõigil on vahel raskeid hetki ja teame väga hästi mida sa tunned. Mul ka see loll komme, et stressiga hakkan pigem sööma. Siis ju super, kui juba esimene töövestlus tulemas. thumbs up Ja küll sul see liikumine ka jälle korda läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. November 2015, kl 07.05

Hei!

Kutseeksami tulemusi saadakse teada esmaspäeval, seega seni närin veel närviliselt küüsi.
Südamest loodan, et ikka saan läbi.
Samas kaalu osas paigalseis. See +100g ei ole minu jaoks mingi näitaja. Rasva % on alla läinud, kui eelmise 2 nädalaga see jälle tublisti tõusis, kui trenni vähem tegin ja vaid õppimise ja tööga tegelesin. See nädal rohkem liikunud ja seega see kerge kaalutõus võib lihaste arvelt tulla, sest ka lihase % on nädalaga tõusnud 31% pealt 33% peale!!!
See kolmapäevane jõusaal andis kõige valulikumalt tunda täna öösel kui pöörata oli hirm valus. Kannikate all nagu oleks kõvad kivid olnud. Need on need kükid ja väljaasted. Rinnalihased on nii valusad, et hoian käsi kramplikult keha lähedal.
Loodan, et nädala pärast suudan juba ilusamat miinust näidata ja saan rohkem reele oma tegemistega. Tööl veel hetkel on mega stress ja rabelemine, aga mis teha....ise ma olen selle töö valminud smiling smiley
Ilusat miinust teistele!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. November 2015, kl 19.42

Homme kaalumine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. November 2015, kl 10.49

Hei!
Mõtlesin, et ilus oleks kord nädalas siia ikka sissekanne ka tea.
See nädal ei saa endale midagi ette heita. Olen tubli olnud. Kohe näha, et eksamipinge on maas. Tööd küll on tööl olnud jõhkramoodi, aga küll ellu jään. Tegelikult on ju elu ilus ja tuleb lihtsalt osata märgata ilusaid ja häid asju, siis saad ka raskest ajast üle. Ehk siis ei keskendu halbadele asjadele vaid ainult headele!
Viimasel nädalal olen vaid paaril korral jooksma jõudnud. Aga november polegi eriline jooksukuu, siis jooksjad puhkavad sellest. Olen rohkem pööranud tähelepanu nüüd oma üldkehalisele treeningule. Alustasin see nädal Jilliani kavaga, mida olen jõudnud ka hetkel 2x teha. Käisin jõusaali Natalia Kiivikase ringtreeningus, millele otsa kohe tunnine ujumine....väga mõnus. Eile katsetasin enda jaoks uut trenni kõht/selg/tuhar. Terve nädal on olnud igasugused erinevad lihased haiged, selline tunne, et polegi varem trenni teinud. Jooksust küll mul kuskil midagi haigeks ei jää, kui just poolmaratoni ei jookse winking smiley
Eesmärk nüüd kere ümbert pekki maha saagida väheke, et jõulupidude ajaks kenam-parem rüht oleks.
Eile öeldi mulle nii ilus kompliment, mis tähendab minu jaoks niiiiii palju, et minust kiirgub jõudu ja energiat, et sellepärast pidavatki ma meeldima inimestele. Loodan, et see siis on ka tõsi. Seega, siit järeldus, kes teeb see jõuab - peab paika! smiling smiley
Ilusat nädalavahetust. Ma nüüd pakkima ja siis Tartu poole ajama. Sõbrannadega tuleb kreisi nädalavahetus ja ma olen seda väärt!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 29. November 2015, kl 17.16

Jutustate kõik FB-s jah? smiling smiley Siin ikka nii vaikne ja endos ka. Mina olen enda tulemusega põhim rahul. Eriti arvestades, et esmaspäeval näitas kaal lausa 71,4 kg. Tegelikult kartsin hullematki pärast reisi. Seal sai ju kõike mugida. Nüüd olen söögid tublilt üles märkinud ja ega see mind ei üllatagi, et kui kõik kirja panna ja kaloritest kinni pidada, siis kaal langeb. Loodetavasti motivatsiooni jätkub ka kauemaks, kui üheks nädalaks. Väike stiimul, jõulupeo näol, on olemas. Nii tahaks mingi ilusa kleidi endale soetada.

Ja ujumine oli väga mõnus. Enne trenni käis korra peast läbi mõte, et ei tea, kas see ujumistrenn oli ikka hea mõte. Vaimusilmas kujutasin ette, kuidas basseinis mudilased must perfektse tehnikaga mööda liuglevad (nii muidugi on) muie suul ja kuri treener õpetussõnu karjub (noh kujutasin ette umbes sellist tädi, kes seal vile käes meie trenni ajal basseini ääres ringi traavis ja pidevalt midagi karjus). Tegelikkus oli hoopis teine. Meil on väga armas treener. Äkki õpingi õigesti kroolima jne. Seega naised, mis maratoniks te siin treenite, ikka triatlon tuleb eesmärgiks võtta smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 29. November 2015, kl 23.04

Ma annan ka endast märku. Kõhukasvatamisega kõik kenasti. Pool teed nüüd käidud. Hetkel parim aeg käsil. Enam halb ei ole ja veel väga suur ning sellest tingitud raske olemine ka veel ei ole. Kahest UHst oleme saanud kinnitust, et tulemas on tüdruk, nagu soovisin ja viimasel ajal ka tundsin.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 30. November 2015, kl 07.26

Ma ka täitsa olemas, lihtsalt nii kiire koguaeg. Mul hetkel selle toitumisega pole just kõige paremad lood. Mul veel see nädal täitsa hullumaja ja siis peale seda tahaks ikka taas vesiaeroobikasse minna, kunagi käisin ja meeldis väga. Roosaroos nii tore uudis, et lõpuks saad ka väikse tirtsu keda soovisid. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. December 2015, kl 07.14

Heip!

Mina poolest novembrist olen suunanud oma treeningud nüüd rohkem siseruumidesse ehk siis rohkem üldfüüsilist ja ujumist. Jooksmas käin ikka, aga vähem, sest novembris ju jooksjad puhkavad (aktiivselt spinning smiley sticking its tongue out ) Tundub, et tegin õige otsuse kui jõusaali läksin ja teen juurde veel päris karmi kõht/selg/tuhar trenni. Juba riiete järgi on arusaadav, et keskohast on mõni cm kadunud. See mul ju suurim probleem. Lihast on ka juurde tulnud ja samuti käed on veidi tugevamaks saanud, et jaksan juba vähemalt 20 kätekõverdust järjest teha.
Mädzi, sa võiksid meiega FBis liituda, see pole keelatud spinning smiley sticking its tongue out saaks ka lobiseda. Triatloni mõtteid mõlgutan isegi, et võiks järgmisel aastal 1 kergema varjandi ära proovida. Ratast mul veel ei ole grinning smiley Tark oleks see talvel soetada.
See nädal ostsin Berliini piletid ära aprilli. Lähen sinna poolmaratonile. Vähemalt 1 võistlus on 2016 aasta kalendris nüüd paigas spinning smiley sticking its tongue out
Roosaroos, nii toredad uudised. Naudi kohe täiega seda ootuse aega thumbs up

Tänasest kaalust siis ka. Olin kindel, et pluss tuleb, sest terve nädala oli suur kaal. Patustanud olen vist vaid 1x, tükike juustukooki. Samas 1tükk kooki nädalas on täiesti omal kohal. Eks lihast on veidi peale tulnud, seega kaal ei saagi väga kergesti langeda. Aga noh, minu jaoks on oluline ikkagit rasva % langus ja see ikka millimeetri haaval langeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 04. December 2015, kl 07.40

Hommik, mul siis sai ka kreisi aeg läbi, nüüd peaks hakkama rahulikumaks minema. Samas olin ma kaks nädalat täitsa üksi tööl ja nüüd on vist väsimus ja pingelangus nii suur, et tunnen, kui raske on sellest välja tulla.
Kas on äkki keegi veel, kes tahab meiega fb lobiseda Piia, Roosaroos?
Ka mina olin täitsa kindel, et see nädal tuleb juurde, sest pole ju selleks midagi eriti teinud, et alla läheks, peale liikumise. Õnneks ikka kerge langus oli.spinning smiley sticking its tongue out Täna hommikuse seisuga on mul vaja veel läbida enne aasta lõppu 222.8 km. Siis olen alates mai kuuga, kui hakkasin aktiivselt endot kasutama läbinud 2015 km.
Ursull vaatan, et oled jälle 8 ette saanud, tubli. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. December 2015, kl 19.58

Ma nüüd üritaks seda 8-t ees hoida....eks see saab raske olema, aga PEAB!
Mul vaja see kuu veel 126km joosta. Maitea kuidas ma selle ära jooksen, sest pole veel detsembris midagi jooksnud. Tahaks nii väga saada 1000 jooksukilomeetrit sel aastal täis.

Jah, Piia või Roosaroos...andke märku ja tulge meiega FB lobama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 04. December 2015, kl 20.27

Vot siis, pole kõike tekste läbi lugenud ja kohe olen vahepealsest infost ilma jäänud. Ikka võib FB grupiga liituda. Kuidas seda teha, saadan priva kellelegi?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. December 2015, kl 09.56

Me hetkel suhtleme chatis seal Anxu, Anetti ja Kaireega.
Roosaroos, saatsin sulle sõbra kutse. Võin kampa võtta. Samas äkki oleks tark mingi suletud grupp teha, aga see siis oleks analoogne sellele mis siin praegu on. Vahe oleks selles vaid, et Kaaluabis on rohkem võõraid ja siis kõigest ei räägi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. December 2015, kl 22.52

Anett kle, sul vee -1,8kg vaja maha punnida ja paned meie lisa motivatsiooni tabeli kinni.
Jõuludeni on jäänud vaid veel 2 kaalumist, nii et mis see siis ära ei ole 900g nädalas, või mis? winking smiley Ehk, suutsin sulle motti tagasi tuua, et sa seal Pärnus tormiga nii õnnetu ei oleks spinning smiley sticking its tongue out

Siniseid numbreid on siiamaani saanud kõige rohkem Anxu, oli vist koguni 7x kui ma ei eksi! WOW!

Minul peaks ikka räige mark olema. Pole kilogi veel alla saanud kokkuvõtteks. Ei tea kas tõmbaks kahe kiloga 4,5kg maha? /naer tagareas spinning smiley sticking its tongue out /

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 09. December 2015, kl 08.48

Tereee!!!
Oeh , tõesti, ma olen oma motivatsiooni igalt poolt otsinud. Ülesse ei leia kusagilt sad smiley
No ilmad muserdavad tõesti, jälle lubati tormi .. Kaua võib? Mul nii kopp ees....
Mees tuli koju ja on aasta lõpuni haiguslehel lisaks siis uuel aastal ei lähe ka nii pea kusagile , siis hea trennitada. Ei pea otsima, et kes last valvab jne jne.
Kuidas teil trenni ja toitumisega ?
MA ÜRITAN TAGASI REELE SAADA!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. December 2015, kl 09.26

Hei!
Eks mul seda motti on täpselt nii palju, kui palju ma endale kalendrisse treeninguid kirja panen. Kõige olulisem on see, et ma ühtegi trenni ei tühistaks ja ikka kohale ka läheks. Arvan, et kui ma ühe tühistan siis edaspidi on kergem neid edasi tühistada.
Aga eks see kaal raskelt ikka liigub, aga hetkel tundub et liigub veel veidi. Loodan, et reedel ikka miinus ka tuleb.
Endos on mingi uus tšällendž Earn Your Holiday Dinner. Lugesin sealt, et inimesed pühadega söövad 4500 kcal!!! Jõhker ikka. Peab ette ikka need kalorid maha saama, ennem kui jõulu lauataha istun.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 09. December 2015, kl 18.48

Anett mul sama jama, mot jalutab kuskil, muudkui söön. Sportimisega ok, mul ju vaja km. täis saada ja see motiveerib. the finger smiley Kaalust käin suure kaarega mööda, ei taha veel rohkem ennast masendada. Ma sööks koguaeg ja kõige hullem on see, et kõht ei saa täis. angry smiley
Anett sul nüüd mees kodus ja sportimine sul ikka null????

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. December 2015, kl 21.46

Homme noorkuu, paluge siis talt, et moti tagasi annaks winking smiley
Mul hetkel mott olemas, aga ainult sisetrennide osas. Õue jooksma saada on mind raske. Tänud Anxule, kes mind vahest õue "jalutama" viib smiling smiley Aga ise ei usu, et 1000 jooksu kilomeetrit see aasta täis saan. Mul veel 115km puudu, aga varsti pool kuud möödas.

Reedeseks kaalumiseks valmis? Viimased 2 kaalumist ju jäänud. Appppiii!!! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 10. December 2015, kl 16.06

Me võiks uuest aastast karmima võistluse teha. Jätkaks sama väikse grupiga edasi. Näiteks kui tuleb kaalu juurde, siis see maksab trahvi, ei pea ju mingit suurt summat tegema. Ja mingi kindla perioodi peale, et kes siis selleks ajaks kõige tublim, saab kogu summa endale või midagi sellist. Kuna osadel vähemalt mul on mott täiega kadunud hetkel.
Ursull mis jutt, et ei saa oma 115 km. täis, hakkad öösel jooksma. grinning smiley Mul veel rohkem jäänud aasta lõpuni teha(hetkel 155km) ja ei kavatse alla anda. Jooksed enne trenni lindil lihtsalt rohkem. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.